Y4gCZd516j0Na památku znovuobnovení Olympijského hnutí v podobě, v jaké jej známe dnes se ve středu 23. 6. uskutečnila mezinárodní týmová bitva, které se zúčastnil také náš tým. Myšlenka mezinárodní spolupráce se projevila i v tom, že se soutěže zúčastnilo 121 hráčů, reprezentující týmy ze 6 zemí světa. 

Již krátce po startu bylo zřejmé, že o vítězství se utká náš tým proti týmu organizátorů z Domu Tvořivosti Izmailevský, Petrohrad. V dlouhém dvouhodinovém zápolení jsme sice ze startu nabrali lehkou ztrátu, tu jsme ale postupně dotahovali až jsme nakonec zvítězili s náskokem bezmála 50 bodů. Třetí skončil tým z Baku se ztrátou 139 bodů na druhé místo.

Náš tým tvořili hráči z České republiky, Slovenska, Ruska a Francie. Velké poděkování za pomoc týmu si zaslouží Vladimír Bochnička, díky sérii 20 výher v řadě. Dalšími našimi úspěšnými reprezentanty byli: Max Hozda, Tomáš Brnušák, Antonín Zemek, Lukáš Vaštík, Anna Krupnova, Jana Šošovičková, Štěpán Hrbek, Simona Bochničková a Jakub Rakovský.

Výsledky, Článek organizátorů