RSS logo 2020 V sobotu 27. 3. 2021 se konal další mezinárodní zápas Interchessu, tentokrát proti týmu Lotyšska.

Tým Interchess byl bohužel oslaben neúčastní několika opor, díky souběžně konanému Evropskému poháru, což se nakonec promítlo do výsledků. Na začátku naši hráči sice ještě drželi jen těsně za Lotyši, ti však vedení pouze navyšovali a nakonec v zápase na 15 šachovnicích zvítězili 202–157.

Za Interchess nejvíce bodů přidali: Marek Fizer, Nguyen Thai Dai Vinh, Daniela Kožušníková, David Juračák, Matyáš Kaňák, Antonín Zemek (Česko), Tomáš Brnušák, Vladimír Bochníčka, Jakub Rakovský (Slovensko), Michale Gurevich (Francie), Anna Krupnova (Rusko).

Z hostujících členů našeho týmu: Jiří Bouška (Polabiny), Petr Souček (Unichess), Vojtěch Starý (Polabiny), Daniel Husa (Unichess).

Všem hráčům děkujeme za účast a těšíme se na další turnaje a zápasy.

Výsledky, Fotogalerie