turnir drugby10Ve dnech 21. - 22. 11. 2020 se náš tým zúčastnil mezinárodního online turnaje družstev. Hrálo se na platformě Tornelo s využitím Zoomu, pomocí kterého tým rozhodčích kontroloval dodržování pravidel.

Za každý tým nastoupilo vždy 6 hráčů - 2 hráči do 12 let, 2 hráči do 10 let a 2 hráči do 8 let. Náš tým nastoupil v tomto složení: 1. Marek Fizer 2. David Juračák 3. Michal Dolnik (SVK) 4. Daniela Kožušníková 5. Michele Gurevich (FRA) 6. Šimon Galia.

Naši hráči si v každém kole zahráli proti týmu z jiné země - postupně s týmy z Jižní Afriky, Bulharska, Lotyšska, Belge, Švédska, Běloruska a Řecka. Vyhráli jsme 2 zápasy (Jižní Afrika, Řecko), remízovali jsme taktéž 2x (Lotyšsko, Švédsko), zápas jsme prohráli třikrát (Bulharsko, Belgie, Bělorusko). Ve finále jsme obsadili 21. příčku z 28

Up date... Po turnaji došlo k upravení výsledků. Některá družstva byla potrestána za podvod a naše družstvo se posunulo o dvě příčky nahoru.

 

Za zmínku taktéž stojí ceny za první 3 místa. Nejlepším týmům organizátor zajistil přednášky od mistrů světa Ruslana Ponomariova (Ukrajina), Antoniety Stefanovy (Bulharsko) a vicemistra světa Borise Gelfanda (Izrael). Všichni hráči dostali certifikáty účastníků. Tyto ceny získali 1. Ukrajina 2. Čína a 3. Řecko.

 

Celému týmu děkujeme za snahu, spolupráci a bojovnost. Byla to zajímavá zkušenost. Děkujeme našim fanouškům za podporu a organizátorům (Bělorusko) za pěknou akci.

 

 Výsledkový servis, Fotogalerie