1570396619-preview

Během prodlouženého víkendu 26. - 28. 9. 2020 na půdě SVČ Klíč proběhl přebor moravskoslezských šachistů. Barvy Interchess hájilo 7 hráčů v kategoriích od HD10 po HD18. 

V kategorii D18 získala zlatou medaili Lucka Fizerová a postoupila na MČR do 18 let. Lucce blahopřejeme k úspěchu. V kategorii H18 nás reprezentoval teprve 12 letý Marek Fizer. Marek rozehrál turnaj nadějně, ale závěr se mu nepovedl. Předvedený výkon stačil na konečné 8. místo. 

V kategorii HD12 prakticky celý turnaj vedla Danielka Kožušníková, po zaváhaní v posledním kole ji však bohužel pomocné hodnocení odhodilo na druhé místo. Danielce blahopřejeme k pěknému výsledku a zisku 25 bodů na svůj rating. Antonín Zemek v kategorii H12 obsadil 4. příčku. 

V kategorii HD14 Interchess zastupovali Martin Pravec a Julinka Foldynová. Martin ukončil turnaj s ziskem a připisuje na elo 7 bodů. Julinka krásně odehrála celý turnaj a získané zkušenosti se jí budou určitě hodit do budoucnosti.

V kategorii H10 nastoupil Galia Šimon. Pro Šimonka to byl první turnaj se zápisem. Šimonek zvládl zápis perfektně, partie šly zanalyzovat a výsledek časem určitě přijde :-). 

Všem děkujeme za pěknou reprezentaci Interchess v této složité době a blahopřejeme k podanému výkonu. Organizátorům děkujeme za organizaci turnaje.

Výsledky