WodzislawNa turnaji v polské Wodzislawi se dětem z Interchess dařilo.

V kategorii A, kde hrály děti ročníku 2009 a mladší, nejlepšího výsledku dosáhla Danielka Kožušníková. V kategorii dívek získala krásné 3. místo. Stabilní výkon podal i Toník Zemek, který dělil 3. - 9. místo mezi chlapci. Pěkně zahrál také Adam Jurtík, který se třemi získanými body v závěru turnaje také dostal na již zmiňované dělené místo. Zkušenosti v mezinárodním turnaji sbírali i naši nejmladší Pavlík Jurtík a Péťa Hlaváč. 

V kategorii B hrály děti narozené v letech 2005-2008. Tři naši hráči se dostali mezi 6 vyhlašovaných míst v chlapecké kategorii. Stříbro získal David Juračák, bronz Matyáš Kaňák a šesté vyhlašované místo si uhrál Míša Gřes. Martin Pravec a Vanesa Filipová uhráli 3 body v tomto sedmikolovém turnaji. 

V nejsilnějším turnaji C obsadila 2. místo Klára Zemková. Zároveň se stala nejlepší ženou turnaje. Roman Kožušník výhrou v posledním kole získal 50% bodů. 

Všem medailistům blahopřejeme a zároveň všem hráčům děkujeme za předvedené výkony. Poděkování patří i organizátorům za krásně uspořádaný turnaj. Rodičům patří taktéž díky za organizaci a pomoc s dopravou.

Výsledky A, výsledky B, výsledky C, Fotogalerie