0-02-05-a7f59202b8775e3cac33df6d8fbd541fc6e4df9f2301dbfe8721188438704bd9 fullUž 5. kolem pokračovala v Orlové v sobotu 8.12. nejvyšší soutěž dorosteneckých družstev. Náš tým byl v prvních čtyřech kolech pro nevhodně vypsané termíny, které kolidovaly s turnajem v Tatrách, výrazně oslaben a to se nutně projevilo i ve výsledcích.

Proto byl náš sobotní zápas s Orlovou velice důležitý a cílem nemohlo být nic jiného, než zisk tří bodů důležitých pro boj o udržení v elitní soutěži.

Podle ratingu hráčů byly týmy domácí Orlové a naší Interchess přibližně vyrovnané a vyrovnaný byl i průběh zápasu. Celkem rychle prohrála Kristýna Marková a vyhrál Štěpán Hrbek. Po delším boji dokázal velice dramatickou partii vyhrát Dalibor Mikesch a další bod po vyrovnaném průběhu pro nás získal David Szotkowski. Po chybě prohrál Robert Demko se silným Vojtěchem Šrámkem a ve vzájemné časovce přijal remízu Dominik Očko, čímž zařídil konečné skóre 3,5 : 2,5 v náš prospěch. Z Orlové se družstvo vedené trenérkou Táňou Bogatkovou vrací s dobrou náladou a chutí do dalších kol.

Celému našemu týmu děkujeme za předvedený výkon, rodičům patří naše poděkování za organizační pomoc.

Děkujeme i pořadatelům z Orlové za příjemné hrací prostředí.

Na úplný závěr děkujeme našemu hlavnímu extraligovému sponzoru Milkeffekt.

Extraliga ve výsledcích.

milkeffekt 2