0001Finále letošního ročníku mládežnické extraligy proběhlo ve Vlachovicích u Nového Města na Moravě ve dnech 20. - 22. dubna 2018. Naše družstvo pod vedením Táni Bogatkové nastoupilo v sestavě Ondřej Havelka, David Szotkowski, Štěpán Hrbek, Dominik Očko, Zuzana Gřesová a Robert Demko.

Do sezóny náš tým vstupoval s cílem umístit se do čtvrtého místa v základní skupině a postoupit tak do finále mistrovství. Postupový cíl hráči nejen naplnili, ale v průběhu sezóny si potvrdili, že se směle mohou měřit s kterýmkoliv týmem republikové špičky a tak si laťku navýšili a do finále nastupovali s ambicí boje o medaile.

Ta sice nakonec „necinkla“, ale chyběl nám k ní opravdu kousíček. Soutěž byla velice vyrovnaná a prvních 6 týmů dělily jen nepatrné bodové rozdíly.

Nakonec na náš tým zbylo čtvrté místo, které je, přes jeho nepopularitu, pro nás, jakožto pro nováčka soutěže, velmi dobrým výsledkem a oceněním poctivé práce všech členů našeho týmu a vedení naší šachové akademie.

Hráčům patří gratulace a poděkování za reprezentaci Interchess.

Výsledkový servis. Fotoalbum.