narodni dumTradiční frýdecko-místecký velikonoční šachový festival TŠN a Pobeskydí open proběhl ve dnech 29. 3. - 2. 4. a Interchess měla zastoupení ve všech kategoriích.

Mezi nejmladšími hráči do 9 let si nejlépe vedl Zdeněk Tauš na solidním 5. místě, když na stupně vítězů mu chybělo pouhého půl bodu. Dobrým výsledkem se prezentoval i Nikolas Očko. S 5,5 body dělil 6. - 13. místo, pomocné hodnocení jej umístilo na 12. příčku. Dobře rozehraný turnaj v závěru pokazil Antonín Zemek, přesto 5 bodů a 14. místo není nakonec špatné.

Ve dvanáctkách se skvěle prezentovala Lucie Fizerová. Uhrála 5,5 bodu a zvítězila mezi dívkami. Potěšitelný je i její zisk 100 bodů na Elo rating.

V kategorii do 15 let bral díky pomocnému hodnocení pouze bramborovou medaili Dominik Očko. 4. místo je ale solidní výsledek.

Marek Fizer nastoupil v openu a předvedl perfektní výkon, když s mnohem staršími a zkušenějšími soupeři uhrál 4 body a na Elo připisuje 115 bodů.

V soutěži družstev měla Interchess zastoupení v týmu Česká republika 1, jehož základ tvořili Nikolas a Dominik Očko, Lucká Fizerová a Zdeněk Tauš. Družstvo skončilo na pěkném 3. místě.

Úspěšným hráčům gratulujeme a všem děkujeme za reprezentaci Interchess.

Výsledkový servis. Tabulka soutěže družstev.