0007V sobotu 3. března 2018 se ve Frýdku-Místku hrál Krajský přebor družstev mladších žáků. Naše Šachová akademie Interchess postavila hned dvě družstva.

V sestavě Interchess "1" nastoupili už o něco zkušenější hráči: Fizer Marek, Fizerová Lucka, Gřes Míša, Zemek Toník, Juračák David a Tauš Zdeněk.

Tým Interchess "2" nastoupil v sestavě: Očko Nikolas, Filipová Vanesa, Jurtík Adam, Chromiak Ondřej, Veverka Vojta, Kožušníková Danielka, Pravec Martin.

Některé děti nenastupovaly v nejlepším zdravotním stavu a pochvalu a poděkování si zaslouží už za účast a ochotu reprezentovat Interchess.

Tým Interchess "1" suverénně turnaj vyhrál. Sedm zápasů, sedm výher, tři dokonce se skóre 6:0 ! Tři naši hráči uhráli 100% bodů! Turnaj náš první tým ovládl a jednoznačně si zasloužil právo reprezentovat naši akademii na Mistrovství ČR družstev.

Mladý tým Interchess "2" byl do soutěže nasazen jako předposlední. V konečné tabulce ale figuruje už na 9. místě ze 14. Dvě výhry, tři remízy a dvě porážky. Můžeme konstatovat, že výsledek je nejen pěkný, ale hlavně je příslibem budoucího růstu těchto nadějných hráčů.

Děkujeme trenérskému doprovodu Táni Bogatkové, Kláře Zemkové a Honzovi Macíčkovi. Za podporu patří poděkování rodičům dětí, pořadatelům za pěkné medaile a poháry, odměny pro hráče a trenéry.

Všem hráčům Interchess blahopřejeme ke skvělému výkonu.

Fotogalerie, výsledkový servis.