mkssTřetího turnaje krajského přeboru mládeže v rapid šachu se zúčastnilo 15 hráčů Interchess. Hrálo se v Ostravě v pěkném prostředí kulturního domu Akord.

V kategorii do10 let nás reprezentovali David Juračák, Zdeněk Tauš, Antonín Zemek, Vanesa Filipová, Adam Jurtík, Šimon Stejskal, Ondřej Chromiak, Daniela Kožušníková, Nikolas Očko a David Smolík. Nejlépe se umístil Toník Zemek, který mezi hochy do 10 let skončil na třetím mistě. Mezi dívkami do deseti let se na třetím místě umístila Vanesa Filipová.

V kategorii H 12 startovali tři naši hráči: Michal Gřes, Martin Pavelec a Vojtěch Veverka. Míša Gřes se po turnaji mohl radovat ze čtvrtého místa.

V kategorii do 18 let nastoupili Robert Demko a Marek Fizer, který mohl nastoupit ve své věkové kategorii do 10 let, ale se svým trenérem Janem Macíčkem se rozhodli změřit síly s podstatně staršími soupeři. Marek se starších hráčů nezalekl, uhrál 4 ze 7 bodů a skončil na pěkném 9. místě z osmaadvacetičlenného startovního pole. Sedmé místo v této kategorii obsadil svěřenec Táni Bogatkové Jakub Ochmyt (Slavia Orlová).

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci Interchess a těm úspěšným přidáváme gratulaci.

Výsledky HD 10, HD 12, HD 18.