blikajc i- GM Vladimír Talla odehrál v silné konkurenci na konci června v polském Krakově uzavřený velmistrovský turnaj.

Konečné výsledky.

- Od 1. do 8. července hraje Ondra Havelka na 42. ročníku šachového festivalu Přebor města Vsetína.

Ondrovi držíme palce.

Nasazení a výsledky, stránky turnajetránky turnaje.

- Šachový klub Karviná pořádá od 1. do 9. července Mezinárodní šachový turnaj „Karviná Open 2017″. Startují na něm našimi trenéry vedení Jakub Ochmyt a Vojtěch Šrámek (oba SK Slavia Orlová).

Nasazení a výsledky, stránky pořadatele.

- Populární Štiavnický šachový festival startuje 8. července a ukončen bude 16. 7. 2017. Barvy Interchess na něm budou letos hájit GM Vladimír Talla, WFM Natálie Kaňáková, WCM Zuzana Gřesová, Štěpán Hrbek, Rostislav Berezjuk, a samozřejmě mnoho dětí ze slovenské skupiny Interchess, namátkou Jakub Šošovička, Dominka Ferková, Vladimír Bochníčka, Dominika Ferková, Alexsander Jenčopala, Martin Popovič nebo Martin Šandor.

Trenérský servis zajistí Vladimír Talla, Sergej Berezjuk , Peter Paleček a Rudolf Diviak.

Nasazení a výsledky, stránky turnaje.

- Nejvýznamnější šachová akce v České republice se koná v Pardubicích, letos v termínu 21. - 30. 7. 2017.

V turnaji A na něm bude hrát IM Nguyen Thai Dai Van, WFM Natálie Kaňáková a Jakub Šošovička, béčko si zahraje Nguyen Thai Dai Vinh a v C turnaji nastoupí Rostislav Berezjuk, Dominik Očko a Zuzana Gřesová (BŠŠ).

Turnajový web.

- Dominik Kula bude ve dnech 28. 7. - 6. 8. 2017 působit jako vedoucí a trenér na Letním šachovém táboru ve slovenském Kľačnu. Mezi účastníky bude i svěřenec Vladimíra Tally Filip Neumann.

Web tábora.

- Filip Neumann startuje na FIDE Open České Švýcarsko v severočeské Krásné Lípě. Turnaj se hraje od 1. do 8. 7. 2017.

Nasazení a výsledky.

- Ve dnech 24. 6. až 1. 7. proběhl v Košicích již 9. ročník memoriálu Ladislava Kotána, který se hrál jako Mistrovství Košic jednotlivců v praktickém šachu.

Turnaje se zúčastnil i svěřenec našeho trenéra Vladimíra Tally Martin Popovič, který získal 4 body z 9 partií a skončil na 28.místě.

Výsledkový servis.