0000U příležitosti Dne dětí uspořádala Interchess 3. června v Národním domě ve Frýdku≈Místku turnaj pro nejmenší děti, trénující pod vedením našich trenérů. V přátelském miniturnaji hraném na 5 kol si zahrálo celkem 26 dětí ve třech kategoriích. Společně spolu hrály kategorie Interchess a kategorie dětí základních škol tempem 2 x 15 minut, děti z mateřských škol hrály mezi sebou zvlášť bez hodin.

V kategorii hráčů Interchess zvítězil Zdeněk Tauš s plným počtem 5 bodů. Druhé místo obsadil David Juračák se 4 body, třetí skončil Antonín Zemek, rovněž se 4 body.

V kategorii základních škol obsadil 1. místo František Galia ze ZŠ Trojanovice, 2. skončil David Smolík z MŠ Frýdlant a na 3. místě se umístil Ondřej Chromiák ze ZŠ Baška.

Mezi dětmi z mateřských škol si nejlépe vedl Martin Fojtík, 2. místo obsadil Alex Christodulu (oba MŠ Trojanovice), 3. místo vybojoval Jakub Záveský (MŠ Nošovice) .

Za účast, přátelskou, ale přesto bojovnou atmosféru a za chuť do hry si pochvalu a poděkování zaslouží nejen medailisté, ale všichni účastníci turnaje.

Za rok se na všechny opět na půdě Interchess budeme těšit!

Konečné výsledky kategorie Interchess + ZŠ, kategorie MŠ.

Fotogalerie.