frymik2017V sobotu 8. dubna se ve Frýdku≈Místku sešlo více než 80 dětí, aby mezi sebou změřily své síly v šachových bitvách o oblíbený Frymíkův pohár.

Interchess reprezentoval Zdeněk Tauš, David Juračák, Viktor Váca, Vanesa Filipová, Kuba Záveský, Daniela Kožušníková a Matěj Kotrba.

Potvrdilo se, že naši nejmladší hráči za krátkou dobu, kterou se královské hře věnují, udělali velký pokrok ve svém šachovém vývoji.

Celkovým vítězem turnaje se stal Marek Fizer. Markovi a jeho trenéru Janu Macíčkovi gratulujeme. Už od května Marek posílí řady Interchess a my se těšíme na spolupráci.

Za velkou pochvalu stojí i výsledky našich stávajících hráčů:

Celkové 3. místo a zlato v kategorii dětí narozených v roce 2009 získal náš Zdeněk Tauš, který prohrál v turnaji jedinou partii, a to s pozdějším vítězem.

Celkové 4. místo a bronz v kategorii dětí ročníku 2008 si odnesl David Juračák.

V kategorii dívek 2008 se ziskem 5 bodů ze 7 možných na 1. příčce umístila Vaneska Filipová.

V kategorii chlapců 2009 skončil na 4. místě Viktor Váca.

Kuba Záveský si tak velký turnaj zahrál vůbec poprvé a hned si domů odnesl pohár za 3. místo v kategorii chlapců ročníku 2011. Pěkný začátek kariéry.

Pochvalu za statečnost a snahu si zaslouží Matěj Kotrba a Danielka Kožušníková.

Všem dětem děkujeme za předvedenou hru a gratulujeme k úspěchu. Rodičům dětí děkujeme za spolupráci, organizátorům patři naše poděkováni za krásný a dobře zorganizovaný dětský turnaj.

Konečné výsledky.