0001000200030004

 

 

 

 

 

 

15. října byl rozehrán letošní ročník Krajského přeboru mládeže v rapid šachu. V Krnově se prvního kola zúčastnilo i 12 hráčů Interchess, kteří zasedli k šachovnicím v kategoriích HD 10, HD 14 a HD 18.

Start do sezóny se našim hráčům vcelku vydařil. Naši nejmladší hráči předvedli, že se dovedou soustředit na hru a přineslo jim to zasloužené body. Nejlépe vyšel turnaj sedmiletému Zdeňku Taušovi, který ziskem 6,5 bodu ze 7 kategorii H 10 vyhrál.

V kategorii dívek do deseti let stříbro vybojovala osmiletá Vanesa Filipová.

V kategorii H 12 startoval našim trenérem Vladimírem Tallou trénovaný Filip Neumann (Slavia Orlová) a obsadil druhé místo.

Mezi čtrnáctiletými hochy bodově dělil 1. - 3. místo Dominik Očko, krásně rozehraný turnaj měl i Robert Demko, o medaili jej připravilo zaváhání v závěru turnaje a skončil tak na pěkném 4. místě. Na 5. místě se umístil další svěřenec Vladimíra Tally Láďa Kopec (TJ Ostrava), jeho sestra Ludmila vyhrála kategorii dívek do 18 let.

Turnaj se povedl i Davidu Juračákovi, Tondovi Zemkovi a Vikimu Vácovi, pochvalu zaslouží i naši nejméně zkušení hráči Šimon Stejskal, Nikolas Očko, Honza Micza nebo Tom Veverka.

Hráčům blahopřejeme k předvedeným výkonům i pěkným výsledkům, rodičům dětí děkujeme za spolupráci a pomoc s organizačním zajištění.

Konečné výsledky a umístění.