hukvaldyhotelV sobotu 21. května proběhl v pěkných prostorách hotelu Hukvaldy další ročník Hukvaldského šachování. Naši hráči startovali v kategoriích do 9 a do 13 let.

Mezi třináctiletými se nejlépe vedlo Ondrovi Soukupovi, který obsadil pěkné 6. místo. V této kategorii startovali i Dalibor Mikesch a Honza Micza.

Kategorii do 9 let si zahrálo hned 6 borců v barvách Interchess a všem se turnaj povedl.

O pořadí rozhodovalo až poslední kolo a v něm konečné třetí místo vybojoval teprve šestiletý Zdeněk Tauš. Šestý skončil Viki Váca, třináctý David Juračák, který v posledním kole narazil právě na Vikiho. Pěkné 3 body uhrál Šimon Stejskal, nováček Adam Jurtík si na svém premiérovém turnaji připisuje hned dva uhrané body. Pěkné páté místo získala Vanesa Filipová a nebýt prohry v posledním kole s pozdějším vítězem turnaje, mohl být její úspěch ještě výraznější. Nicméně mezi dívkami v této věkové kategorii Vaneska dominovala a suverénně vyhrála.

Všem hráčům patří naše poděkování za reprezentaci Interchess a gratulace za dobře sehraný turnaj, organizátorům patří poděkování za pěkný turnaj.

Kompletní výsledky.