0006 Ani nejmladší šachisté Interchess nezahálejí a pilně se připravují na svá vystoupení na „velkých“ turnajích. Zatím si v rámci přípravy zahráli mezi sebou dlouhodobý uzavřený vnitrooddílový turnaj na 9 kol s tempem 30 minut na partii se zápisem. Zúčastnilo se jej 10 hráčů a hrálo se vždy ve středu pod dohledem naši trenérky WFM Táni Bogatkové.

Vítězem se stal Zdeněk Tauš, který vyhrál všech 9 partií. Druhý s osmi výhrami skončil Viktor Váca. O třetí místo se strhl velký boj, z něhož si bronzovou medaili nakonec odnesl Štěpán Morys, pouhý půlbod za ním skončil čtvrtý Antonín Zemek a páté místo si za skvělý výkon a 5 bodů odnesl náš nový člen David Juračák. Na dalších pozicích se umístili Šimon Stejskal, Vaneska Filipová, Honza Micza, Petr Pszczolka a statečně bojující Maruška Morysová, která si za bojovného ducha vysloužila potlesk svých turnajových soupeřů.

Vítězové si z turnaje odnášejí medaile a věcné ceny, ostatní pamětní medaile a ceny.

Všem našim dětem patří velká pochvala a gratulace.

Touto cestou chceme poděkovat sponzoru turnaje, firmě Duflex.

V sobotu 20. března startuje na Krajském přeboru družstev mladších žáků ve Frýdku-Místku naše družstvo ve složení Eliška Gereková, Zdeněk Tauš, Toník Zemek, Viktor Váca, Vaneska Filipová, David Juračák a Štěpán Morys.

Držíme palce!

Obrázky ze závěru turnaje v naší fotogalerii.