bohuslavice open Početná výprava hráčů Interchess v sestavě Matyáš Marek, Dominik Kula, Ondřej Havelka, Klára Zemková, Robert Demko, Vendula Bohanesová, Dominik Očko, Rostislav Berezjuk, Kristýna Marková, David Szotkowski, Ondřej Soukup, Jakub Vrátný, Radek Opěla a Dalibor Mikesch vyrazila v sobotu 18. 4. pod vedením WFM Táni Bogatkové do Bohuslavic na 30. ročník tamějšího openu, který je součástí Grand Prix České republiky v rapid šachu. Celkem Interchess vyslala 20 hráčů a členů rodičovského doprovodu.  O tom, jak úspěšně si naši hráči vedli, zjistíte nejlépe pohledem do naší fotogalerie.

Výbornou formu tentokrát předvedl Robert Demko, který se celkově umístil na 44. místě ze 183 startujících. Stal se bezkonkurenčně nejlepším v kategorii kluků narozených v r. 2002 a mladších. Slušný výkon předvedli i Matyáš Marek, Dominik Kula a Ondřej Havelka.

V kategorii dívek narozených v r. 2002 a mladších zvítězila Týna Marková, Klára Zemková získala první cenu jako nejlepší dorostenka, WFM Táňa Bogatková byla druhá mezi ženami.

Celkovým vítězem turnaje se stal David Navara se 100% ziskem bodů!

Turnaj v Bohuslavicích proběhl jako obvykle ve velice přátelské atmosféře. Zahráli si na něm hráči nejen z České republiky, ale i z Polska, Ukrajiny a Ruska.

Organizátorům děkujeme za uspořádání povedeného turnaje, všem našim hráčům za účast a těšíme se na další šachovou akci.

webstartovn listinaon-linevsledkyfotogalerie