1940hoteldlouhestraneloucnanaddesnoukoutynaddesnouLetošní Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců zahajuje, již tradičně v Koutech nad Desnou, páteční 1. kolo mistrovství juniorů a dorostenců. V turnaji, který proběhne v termínu 6. - 14. března reprezentují Interchess IM Tadeáš Kriebel (1. Novoborský ŠK) a FM Matyáš Marek.

V sobotu 7. března startuje i MČR mládeže a doprovodné openy, ve kterých nastoupí celkem 18 reprezentantů Interchess z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska.

V mistrovských soutěžích bude barvy Interchess hájit Ondra Havelka v kategorii H 16, ve čtrnáctkách Tomáš Filip, dvanáctky si zahrají Robert Demko, Dominik Očko a David Szotkowski, ve stejné věkové kategorii dívek bude bojovat Týnka Marková, v desítkách nastoupí Nguyen Thai Dai Vinh a mezi dívkami Vaneska Filipová a Anička Lhotská (SK OAZA Praha).

Doprovodné openy hraje Klárka Zemková, Vendy Bohanesová, Kubko Šošovička (ŠK Strelec DNV), Zdeněk Lhotský (SK OAZA Praha), Rostík Berezjuk, Dávidko Slivka (Slavia Caissa Čadca), Dávid Gžib (ŠK Strelec DNV), Michal Sobek (Interchess CVC Malacky) a Miro Krupa (Nitriansky sachovy klub Nitra).

Výpravu Interchess vede kompletní tým našich trenérů: IM Sergej Berezjuk, GM Vladimír Talla a WFM Táňa Bogatková, doplněný o našeho externího spolupracovníka, trenéra slovenské skupiny, Petra Palečka.

Všem našim hráčům přejeme hodně zdaru!

Startovní listina, výsledky a on-line MČR juniorů a dorostenců.

Startovní listiny, výsledky MČR mládeže a doprovodných turnajů.

On-line MČR mládeže: D-1, D-2, C-1, C-2, C-3.

Stránky pořadatele.

Fotky z mistrovství v naší fotogalerii.