·         O Pohár města Říčany 2014

Na 12. ročníku srpnového turnaje MŠŠ Interchess reprezentovali Anna Vrtiaková (KŠN Bratislava) a Anna a Zdeněk Lhotští (ŠK OAZA Praha). Anička Vrtiaková v „A“ openu po špatném startu vybojovala celkem 5 bodů a připsala si 12 bodů FIDE elo, v „B“ turnaji  Zdeněk vyválčil 4,5 bodů, devítiletá Anička Lhotská 3,5 bodů a 22 bodů FIDE elo.

WEB, výsledky.

·         Již 4. Interchess Cup se konal tentokrát v západoslovenské Senici na samém konci prázdnin za účasti několika mladých šachistů slovenské části skupiny Interchess. Konečné první místo obsadil Martin Pagerka (ŠK Osuské) a svým výkonem se přehoupl přes FIDE elo 2300 a získal tak titul FM. Gratulujeme! Kubko Šošovička (ŠK Strelec DNV) uhrál 3,5 bodů a přestože se nejedná o špatný výsledek, bude muset ještě zapracovat, aby v plné míře uplatnil svůj nesporný šachový potenciál. Devítiletý Michal Sobek (ŠK Láb) uhrál 3 body, připisuje si za ně 80 bodů FIDE elo a za celé prázdniny dokonce 282 bodů! Gratulujeme!

Výsledky.

·         41. turnaj mládeže - Memoriál O. Rintela se hrál v Bratislavě mezi 22. a 25. srpnem za hojné účasti dětí slovenské části skupiny Interchess z klubů KŠN Bratislava, ŠK Láb a dalších. Michal Sobek (ŠK Láb) získal 60 bodů FIDE elo.

Výsledky.

·         V první polské lize hostoval IM Tadeáš Kriebel. Stal se spolehlivým článkem týmu KSz Miedź Legnica a v průběhu ligy neochutnal hořkost porážky.

Výsledky.

·         MEU v Koutech nad Desnou se z hráčů Interchess zúčastnil mimo jiné Nguyen Thai Dai Vinh, který uhrál sice solidních 4,5 bodů, ale šachově má jistě na víc a určitě půjde ještě hodně nahoru i výsledkově. Za zmínku stojí i celkové vítězství Marka Karase (SVK), svěřence našeho spolupracovníka Miroslava Roháčika v šestnáctkách a mezi dívkami v dvanáctkách druhé místo Dominiky Ferkové (SVK), kterou trenérsky vede náš externí trenér Peter Paleček.

Výsledky.