iPod záštitou MKŠS se v květnu rozběhne nultý ročník dlouhodobého tréninkového FIDE turnaje určeného především mládeži Chess Cup 2014.

Turnaj je koncipován tak, aby byl pokud možno co nejméně finančně a časově náročný a aby všichni mladí šachisté měli možnost zahrát si kvalitní partie a připsat si body na svůj FIDE rating nebo uhrát nové FIDE Elo.

V nultém ročníku jsou plánovány 4 dvoudenní hrací termíny, kdy se v každém hracím dnu odehrají dvě kola, celkem je tedy možno odehrát 16 kol. Hráči se ovšem mohou zúčastnit libovolného počtu počtu hracích dnů nebo kol.

Termín prvních dvou hracích dnů byl stanoven na 10. - 11. května 2014 a konat se bude v Orlové. Další termíny jsou 7. - 8. června, 9. - 10. července a 19. - 20. srpna. Dějiště konání těchto hracích dnů je v jednání, je předpoklad, že mezi nimi bude i Frýdek-Místek.

MŠŠ Interchess bude mít na turnaji ve všech hracích dnech svůj trenérský dohled. Přihlášky je nutno zaslat přímo řediteli turnaje a Vladimíru Tallovi (viz propozice). Doprava je individuální, avšak je možné ji konzultovat s trenéry MŠŠI.

Bližší informace naleznete v propozicích, které si můžete stáhnout v sekci ke stažení, nebo osobně u našich trenérů.

Startovní listina.