• Nguyen Thai Dai Van se po úspěšném vystoupení na mistrovství Evropy objevil na obrazovkách České televize. Shlédnout můžete zde.

 • Dvěma koly odstartoval nový ročník slovenské extraligy, ve které úspěšně vystupují i naši členové. Nováčci soutěže Nguyen Thai Dai Van v barvách Čadce a Juraj Šošovička (SVK) v sestavě Slovanu Bratislava "B" získali pro svá družstva shodně 1,5 bodu ze dvou možných, Sergej Berezjuk, Tadeáš Kriebel, Jozef Straka (SVK), hrající v sestavě Čadce, odehráli po jednom kole a jsou bez porážky, když Sergej Berezjuk vyhrál, Jozef Straka remizoval s dalším členem MŠŠ Interchess Jurajem Šošovičkou a Tadeáš Kriebel černými remizoval s dlouholetým lídrem slovenských šachistů GM Ľubomírem Ftáčnikem. Foto a video naleznete na www.chess.sk, výsledky zde. Shlédněte zajímavé klipy z průběhů bojů:

  Video z prvního kola – Začiatok sna.

  Van na videu z druhého kola – Mladí draci.

 • Vladimír Talla nastoupil v 1. lize v sestavě SK Slavia Orlová a v obou úvodních kolech připsal na konto klubu po bodu. V prvním kole za Orlovou hrál i Tadeáš Kriebel, i on svou partii vyhrál. Výsledky soutěže zde.

 • Sledujte Mistrovství Evropy družstev (Varšava 7. - 18. 11. 2013). Lídrem běloruského družstva žen je členka naší šachové školy WGM Ziaziulkina Nastassia.

  Stránky turnaje.

  Startovní listina - muži.

  Startovní listina – ženy.

  On - line.

  Výsledky.