Letošní prázdniny jsou za námi. Jaké byly z pohledu MŠŠ Interchess?

Přestože se jedná o šachovou školu, prázdniny jako by se jí netýkaly. Aspoň se tak dá soudit, podle aktivit jejich členů.

Mimo prázdninových tréninků se naši hráči v létě zúčastnili mnoha šachových turnajů, mnohdy na nejvyšší úrovni. A že v názvu naší školy není slovo „mezinárodní“ náhodou, dokazuje i fakt, že naši šachisté hráli turnaje nejen na domácí půdě, ale působili doslova napříč kontinenty, od Číny, přes Bělorusko, Polsko, Slovensko po Rakousko.

Pro hráče to znamená nejen nové zkušenosti a praxi v šachové hře nebo jen zisk bodů do ratingu. Cestování a pobyt na turnajích je přínosem i pro poznání a osobnostní rozvoj každého hráče. Proto letošní prázdniny lze zhodnotit jako velice plodné a úspěšné.

Věříme, že si členové MŠŠ Interchess přesto našli i dostatek času na odpočinek a do nového školního roku nastoupili plní elánu, chuti do práce a motivace k novým, nejen šachovým cílům.