mikhalchishin01MŠŠ Interchess Frýdek-Místek ve spolupráci s KŠN Bratislava, VV SŠZ a  KM SŠZ připravuje soustředění s šachovou legendou FST, GM Adrianem Mikhalchishinem , předsedou trenérské komise FIDE.

Tento současný reprezentant Slovinska původem z Ukrajiny byl v letech 1980-1986 jako sekundant členem týmu dnes už exmistra světa Anatolije Karpova. Kromě toho v rámci své trenérské kariéry spolupracoval s M. Čiburdanidze, A. Beljavským, V. Ivančukem, sestrami Polgárovými, M. Bartelem, I. Nižnikem, R. Rapportem, A. Naiditschem, holandským a slovinským národním družstvem, polskou mládežnickou špičkou, tureckou ženskou reprezentací a mnoha dalšími. Napsal víc než 20 knih ve více jazycích a v spolupráci s Chessbase vytvořil množství tréninkových videí.

Tématické zaměření soustředění:
- technika propočtu variant
- tvorba plánu v partii
- technika výměn
- typické pěšcové struktury
- technika věžových koncovek

Soustředění proběhne od 30.6 do 3.7.2013, každý den minimálně 6 hod přednášek resp. tréninků. Ubytování mimobratislavských účastníků je možné už od 29.6.3013 ( sobota).

Místem ubytování i konání soustředění je hotel "Dom športu", Junácka 6, Bratislava ( u OC Polus).

Předběžná cena ubytování + plná penze pro nezletilé účastníky je 26 €/noc na osobu, ubytování je v apartmánech ( 2+3).

Předběžná cena ubytování + plná penze pro dospělé v dvojlůžkových pokojích je 32 €. Předpokládaný účastnický poplatek bude do 65€. Překlad výkladu do slovenštiny bude zajištěn.

Otázky a předběžné přihlášky adresujte Sergeji Berezjukovi na e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na číslo 777 264 077.