038

Od čtvrtku 23.5. do neděle 26.5.2013 proběhlo ve frýdeckomísteckém hotelu Parrot v rámci přípravy na Mistrovství Evropské unie, Mistrovství Evropy a Mistrovství světa 2013 společné mezinárodní soustředění žáků naší šachové školy z České republiky a Slovenska.

Ve Frýdku-Místku jsme tak přivítali slovenské mládežnické reprezentanty v sestavě Oliver Spáček, mistr Slovenska do 14 let, Jakub Šošovička, mistr Slovenska do 8 let, Anna Vrtiaková, druhá na mistrovství Slovenska do 14 let, Richard Volčko, druhý na mistrovství Slovenska do 12 let, Dominika Ferková, druhá na mistrovství Slovenska do 12 let, Emma Miklášová, loňská mistryně Slovenska do 10 let, Matej Šošovička, Martin Pagerka a FM Jozef Straka, dlouholetí reprezentanti Slovenska a trenéry FM Miroslava Roháčka a Petra Palečka.

Žákům přednášel GM Vjačeslav Dydyško z Běloruska a ti si mohli získané teoretické poznatky ihned ověřit v praxi v tréninkových partiích, které si mezi sebou pod dohledem našich i slovenských trenérů v rámci soustředění zahráli.

Obrázky ze soustředění.

LOGO INTERCHESS rgb