• Nguyen Thai Dai Van reprezentuje MŠŠ Interchess v ligových soutěžích, kde hostuje za ŠK Era Poštovní spořitelna. Ve 2. lize za „B“ tým uhrál 1,5 bodů ze dvou partií. Nastoupil v jednom utkání i za „áčko“ v první lize a určitě se neztratil, když proti papírově silnějšímu soupeři vybojoval cennou remízu.

  • 7. - 9. 12.2012 se výprava MŠŠ Interchess ve složení Kristýnka Marková, Natálka Ličková, David Szotkowski, Dominik Očko, Tomáš Filip, Rosťa Berezjuk Tomáš Chromík, Anička Lhotská, Zdeněk Lhotský (oba Oaza Praha), Robert Demko (BŠŠ Frýdek Místek) a Jakub Ochmyt (Slavia Orlová) s trenérským doprovodem Táni Bogatkové vydala na silně obsazený mezinárodní turnaj, určený dětem, v polské Olkuszi. Hrálo se hracím tempem 2 x 30 min a kromě domácích hráčů a šachistů z ČR se bojů zúčastnili i reprezentanti Slovenska a Ukrajiny. Mladí účastníci turnaje se dočkali i Mikuláše, který je obdaroval hezkými dárky. I cenový fond byl velice pěkný. Na medaile jsme tentokrát nedosáhli, ale zkušenosti z kvalitního turnaje se v budoucnosti jistě zúročí.

Snímky z turnajových klání naleznete na stránkách pořadatele zde nebo v naší fotogalerii. Výsledky najdete na stránkách pořadatele zde.

Za organizační pomoc patří poděkování p. Markovi, p. Lhotskému a p.Horanskému.

  • Dne 1.12.2012 proběhl v Ostravě 2. turnaj Krajského přeboru mládeže v rapid šachu. Turnaje se zúčastnilo celkem 94 dětí ve 4 kategoriích. MŠŠ Interchess reprezentovali na turnaji 3 šachisté a všichni si přivezli medaili! Vendulka Bohanesová zlatou, David Szotkowski bronzovou a zlato si přivezl i Robert Demko (BŠŠ FM). Gratulujeme.