Plán akcí

Duben

21.04. - 22.04.2018 Extraliga mládeže
08.04.2018 2. liga, skupina F - 11. kolo
08.04.2018 Extraliga družstev - 11. kolo
07.04.2018 Extraliga družstev - 10. kolo
06.04.2018 Extraliga družstev - 9. kolo

 

Březen

18.03.2018 2. liga, skupina F - 10. kolo

 

Únor

25.02.2018 2. liga, skupina F - 9. kolo
11.02.2018 2. liga, skupina F - 8. kolo
11.02.2018 Extraliga družstev - 8. kolo
10.02.2018 Extraliga družstev - 7. kolo

 

Leden

28.01.2018 2. liga, skupina F - 7. kolo
20.01. - 27.01.2018 CZECH TOUR - Open Mariánské Lázně
20.01.2018 Extraliga mládeže
14.01.2018 2. liga, skupina F - 6. kolo
14.01.2018 Extraliga družstev - 6. kolo
13.01.2018 Extraliga družstev - 5. kolo
12.01. - 19.01.2018 CZECH TOUR - Open Praha

 

Archív akcií

Prosinec

17.12.2017 2. liga, skupina F - 5. kolo
03.12. - 13.12.2017 GM a IM uzavřený turnaj Petrohrad (RUS)
03.12.2017 2. liga, skupina F - 4. kolo
03.12.2017 Extraliga družstev - 4. kolo
02.12.2017 Extraliga družstev - 3. kolo

 

Listopad

25.11.2017 Extraliga mládeže
19.11.2017 2. liga, skupina F - 3. kolo
19.11.2017 Extraliga družstev - 2. kolo
18.11.2017 Extraliga družstev - 1. kolo
12.11. - 26.11.2017 FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017 Tarvisio (ITA)
12.11. - 18.11.2017 Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
05.11.2017 2. liga, skupina F - 2. kolo
04.11. - 14.11.2017 Budapest First Saturday

 

Říjen

15.10.2017 2. liga, skupina F - 3. kolo
08.10. - 15.10.2017 Open Tatry, Tatranská Lomnica (SVK)
07.10. - 08.10.2017 Extraliga mládeže

 

Září

16.09. - 26.09.2017 World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017, Montevideo (URY)
09.09. - 10.09.2017 MČR mládeže v rapid šachu 2017, Most
05.09. - 13.09.2017 CZECH TOUR - Sunny Beach Open - Slunečné pobřeží (BGR)
03.09. - 14.09.2017 Mistrovství Evropy do 8,10,12,14,16,18 let, Mamaia (ROU)

 

Srpen

26.08. - 02.09.2017 OPEN HAVÍŘOV
21.08. - 31.08.2017 World Cadet U-8, 10, 12 Chess Championship 2017, Poços de Caldas, Brazil
19.08. - 27.08.2017 JESENÍK OPEN 2017
18.08. - 27.08.2017 Mistrovství EU mládeže 2017
16.08. - 24.08.2017 EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP, Rymanów Zdrój (POL)
12.08. - 19.08.2017 CZECH TOUR - Olomoucké šachové léto
11.08. - 19.08.2017 OPEN Staré Město
05.08. - 13.08.2017 Budapest First Saturday - uzavřený GM turnaj
04.08. - 11.08.2017 CZECH TOUR - Open Letní Praha

 

Červenec

28.07. - 06.08.2017 Letný šachový tábor Koník; Kĺačno (SVK)
13.07. - 30.07.2017 Czech Open Pardubice
08.07. - 16.07.2017 Štiavnick ý šachový festival; Banská Štiavnica (SVK)
01.07. - 05.07.2017 VIII Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - OPEN; Krakov (POL)

 

Červen

24.06. - 30.06.2017 VI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - uzavřený GM turnaj; Krakov (POL)
20.06. - 25.06.2017 Dětský šachový camp Liptov 2017; Liptovský Mikuláš (SVK)
10.06. - 18.06.2017 TEPLICE OPEN 2017

 

Květen

29.05. - 11.06.2017 Mistrovství Evropy mužů, Minsk (BLR)
20.05. - 28.05.2017 Open Orlová 2017
13.05. - 14.05.2017 Mistrovství ČR mládeže do 8 let
08.05. - 14.05.2017 Záhorácky šachový festival, Senica (SVK). Uzavřené GM a IM turnaje.

 

Duben

29.04. - 07.05.2017 Ostravský koník 2017
22.04. - 28.04.2017 MSR chlapcov a dievčat U08 až U20, Liptovský Mikuláš (SVK)
22.04. - 23.04.2017 1. liga dorostu - 8. - 11. kolo
13.04. - 17.04.2017 GRENKE Chess Open 2017, Karlsruhe (GER)
13.04. - 17.04.2017 Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open, Frýdek≈Místek
02.04.2017 2. liga; skupina F - 11. kolo
02.04.2017 tht Extraliga ČR - 11. kolo
01.04.2017 tht Extraliga ČR - 10. kolo

 

Březen

31.03.2017 tht Extraliga ČR - 9. kolo
25.03.2017 5. (závěrečný) turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov
19.03.2017 2. liga; skupina F - 10. kolo
18.03. - 26.03.2017 Budapest Spring Festival 2017
11.03. - 18.03.2017 MČR mládeže do 10, 12, 14 a 16 let; Kouty nad Desnou
10.03. - 18.03.2017 MČR juniorů a dorostenců do 18 a 20 let; Kouty nad Desnou

 

Únor

26.02.2017 2. liga; skupina F - 9. kolo
26.02.2017 tht Extraliga ČR - 8. kolo
25.02.2017 tht Extraliga ČR - 7. kolo
20.02. - 26.02.2017 Internationalen Schachopen 2017
20.02. - 24.02.2017 Šachový Festival Senica (SVK)
12.02.2017 2. liga; skupina F - 8. kolo
04.02.2017 4. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu - Havířov

 

Leden

29.01.2017 2. liga; skupina F - 7. kolo
29.01.2017 tht Extraliga ČR - 6. kolo
28.01.2017 tht Extraliga ČR - 5. kolo
21.01. - 28.01.2017 Open Mariánské Lázně 2017
21.01.2017 1. liga dorostu - 6. a 7. kolo
15.01.2017 2. liga; skupina F - 6. kolo
13.01. - 21.01.2017 Open Praha 2017
07.01.2017 3. turnaj kraj ského přeboru mládeže v rapid šachu - Ostrava

 

Prosinec

15.12. - 18.12.2016 Talent Cup 2016, Malenovice
11.12.2016 2. liga; skupina F - 5. kolo
11.12.2016 tht Extraliga ČR - 4. kolo
10.12.2016 tht Extraliga ČR - 3. kolo
03.12.2016 1. liga dorostu - 4. a 5. kolo

 

Listopad

27.11.2016 2. liga; skupina F - 4. kolo
19.11. - 20.11.2016 VI. międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski (POL)
13.11.2016 2. liga; skupina F - 3. kolo

 

Říjen

25.10. - 30.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska 2016, Kouty nad Desnou
23.10.2016 2. liga; skupina F - 2. kolo
18.10. - 31.10.2016 World Cadets Chess Championships, Batumi (GE)
15.10.2016 1. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu - Krnov
09.10.2016 2. liga; skupina F - 1. kolo
09.10.2016 tht Extraliga ČR - 2. kolo
08.10.2016 tht Extraliga ČR - 1. kolo

 

Září

28.09. - 04.10.2016 Novoborská šachová Corrida
24.09. - 01.10.2016 Tatry open, Štrbské pleso (SVK)
23.09. - 25.09.2016 Krajský přebor MKŠS
20.09. - 04.10.2016 World Youth U14, U16, U18 Championships 2016, Khanty-Mansiysk (RUS)
05.09. - 13.09.2016 Sunny Beach Open /Czech Tour Plus/ - Sluneční pobřeží (BG)
01.09. - 14.09.2016 42nd World Chess Olympiad 2016, Baku (AZ)

 

Srpen

20.08. - 28.08.2016 O putovní pohár lázeňského města Jeseník /FIDE open/
17.08. - 28.08.2016 Mistrovství Evropy mládeže 2016, Praha
13.08. - 20.08.2016 Olomoucké šachové léto 2016 /Czech Tour/
05.08. - 13.08.2016 FIDE Open Staré Město 2016
05.08. - 12.08.2016 Open Letní Praha /Czech Tour/
01.08. - 08.08.2016 GM Algimantas Butnorius 70th anniversary international chess tournament A, Kaunas (LT)

 

Červenec

29.07. - 07.08.2016 Letný šachový tábor Koník, Kľačno (SVK)
21.07. - 30.07.2016 World Youth U-16 Chess Olympiad 2016, Poprad (SVK)
20.07. - 24.07.2016 Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
14.07. - 31.07.2016 Czech Open Pardubice 2016 /Czech Tour/
13.07. - 20.07.2016 7. Interchess Cup, Frýdek - Místek
09.07. - 17.07.2016 European Youth Team Chess Championship 2016, Celje (SLO)
02.07. - 10.07.2016 Štiavnický šachový festival, Banská Štiavnica (SVK)

 

Červen

21.06. - 26.06.2016 V4 Youth camp Liptov 2016
18.06. - 27.06.2016 Mitropa Cup 2016
11.06. - 19.06.2016 Teplice Open 2016
11.06.2016 Mostecká věž

 

Květen

21.05. - 29.05.2016 Open Orlová 2016
15.05. - 28.05.2016 Mladé světové hvězdy /uzavřený turnaj/ Kirishi (RUS)

 

Duben

30.04. - 08.05.2016 Mistrovství ČR mužů a žen, Ostrava
30.04. - 08.05.2016 Ostravský koník
24.04.2016 1. liga mládeže - 10. a 11. kolo
23.04.2016 1. liga mládeže - 8. a 9. kolo
17.04.2016 THT EXTRALIGA - 11. kolo
16.04. - 23.04.2016 Mistrovství SR mládeže 2016, Liptovský Mikuláš (SVK)
16.04.2016 THT EXTRALIGA - 10. kolo
15.04.2016 THT EXTRALIGA - 9. kolo
10.04.2016 Krajský přebor - 11. kolo
10.04.2016 Slovenská ECo-C Extraliga - 11. kolo
09.04.2016 Slovenská ECo-C Extraliga - 10. kolo
08.04.2016 Slovenská ECo-C Extraliga - 9. kolo

 

Březen

24.03. - 28.03.2016 TŠN a Pobeskydí open, Frýdek-Místek
24.03. - 27.03.2016 Senický veľkonočný šachový festiva (SVK)
24.03.2016 - 00.00.0000 GRENKE Chess Open in Karlsruhe (GER)
20.03.2016 Krajský přebor - 10. kolo
04.03. - 12.03.2016 Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2016, Kouty nad Desnou

 

Únor

28.02.2016 Krajský přebor - 9. kolo
28.02.2016 Slovenská ECo-C Extraliga - 8. kolo
27.02.2016 Slovenská ECo-C Extraliga - 7. kolo
22.02. - 26.02.2016 Senický jarný šachový festival 2016 a Sústredenie pre mladé šachové nádeje, Senica (SVK)
20.02. - 29.02.2016 Chess in Kecskemet GM Feb 2016 (HUN)
17.02. - 20.02.2016 XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Raciborza - Turniej juniorów (PL)
14.02.2016 Krajský přebor - 8. kolo
13.02. - 20.02.2016 XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Raciborza OPEN FIDE (PL)
12.02. - 19.02.2016 International Chess Open Graz (AUT)
07.02.2016 THT EXTRALIGA - 8. kolo
06.02.2016 THT EXTRALIGA - 7. kolo
05.02. - 06.02.2016 Memoriál Tomáše Baštince, Bezměrov 2016

 

Leden

31.01.2016 Krajský přebor - 7. kolo
23.01.2016 1. liga mládeže - 6. a 7. kolo
22.01. - 31.01.2016 Chess in Kecskemet GM Jan 2016 (HUN)
17.01.2016 Krajský přebor - 6. kolo
17.01.2016 Slovenská ECo-C Extraliga - 6. kolo
16.01.2016 Slovenská ECo-C Extraliga - 5. kolo
10.01.2016 THT EXTRALIGA - 6. kolo
09.01.2016 THT EXTRALIGA - 5. kolo
08.01. - 15.01.2016 Open Praha 2016 (Czech Tour)

 

Prosinec

26.12. - 30.12.2015 25. Erfurter Schachfestival (GER)
26.12. - 30.12.2015 Böblinger Open (SRN)
13.12. - 24.12.2015 Uzavřený GM turnaj, Saint Petersburg (RUS)
13.12.2015 Krajský přebor - 5. kolo
10.12. - 13.12.2015 Talent Cup Malenovice
06.12.2015 THT EXTRALIGA - 4. kolo
05.12. - 15.12.2015 Memorium of Fuad Djafarov, Baku (AZE)
05.12.2015 THT EXTRALIGA - 3. kolo
04.12. - 13.12.2015 London Chess Classic 2015

 

Listopad

29.11.2015 Krajský přebor - 4. kolo
28.11.2015 1. liga mládeže - 4. a 5. kolo
22.11.2015 Slovenská ECo-C Extraliga - 4. kolo
21.11.2015 Slovenská ECo-C Extraliga - 3. kolo
15.11.2015 Krajský přebor - 3. kolo
14.11. - 20.11.2015 Polofinále MČR juniorů a dorostenců Doksy
08.11.2015 THT EXTRALIGA - 2. kolo
07.11.2015 THT EXTRALIGA - 1. kolo

 

Říjen

27.10. - 01.11.2015 Mistrovství Moravy a Slezska, Kouty nad Desnou
25.10.2015 Krajský přebor - 2. kolo
24.10. - 06.11.2015 World Youth and Cadets Championships 2015, Chalkidiki (GRC)
11.10.2015 Krajský přebor - 1. kolo
11.10.2015 Slovenská ECo-C Extraliga - 2. kolo
10.10.2015 Slovenská ECo-C Extraliga - 1. kolo
04.10.2015 1. liga mládeže - 3. kolo
03.10.2015 1. liga mládeže - 1. a 2. kolo

 

Září

26.09. - 03.10.2015 Tatry open, Štrbské pleso (SVK)
20.09. - 01.10.2015 European Youth U8 – U18 Championship 2015, Poreč (HRV)
12.09. - 13.09.2015 MČR v rapid šachu
04.09. - 06.09.2015 Beskidy Cup, Czieszyn (POL)
04.09.2015 Šachy mimo šachovnici, Štramberk
01.09. - 16.09.2015 World Junior U20 Championships 2015 Khanty-Mansiysk (RUS)

 

Srpen

29.08. - 01.09.2015 Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky (SVK)
26.08. - 31.08.2015 6. Interchess Cup Senica (SVK)
23.08. - 30.08.2015 FIDE open Havířov
18.08. - 27.08.2015 13 th European Union Youth Chess Championship Kouty nad Desnou
15.08. - 23.08.2015 O putovní pohár města Jeseník
15.08. - 22.08.2015 Olomoucké šachové léto
14.08. - 22.08.2015 FIDE open Staré Město
04.08. - 12.08.2015 MEU Mureck (AUT)
01.08. - 02.08.2015 Chess cup Frýdek-Místek

 

Červenec

25.07. - 26.07.2015 Chess cup Orlová
24.07. - 02.08.2015 Letný šachový tábor Koník, Kľačno (SVK)
24.07. - 01.08.2015 Czech open Pardubice 2015
15.07. - 19.07.2015 Šachový festival mládeže Bezměrov
13.07. - 19.07.2015 European Youth Team Chess Championship 2015, Karpacz (POL)
04.07. - 12.07.2015 Štiavnický šachový festival (MSR, FIDE open, uzavřený GM) Banská Štiavnica (SVK)
04.07. - 11.07.2015 Přebor města Vsetína

 

Červen

27.06. - 01.07.2015 Československá extraliga žen, Říčany
26.06. - 03.07.2015 Soustředění Bardejov (SVK)
25.06. - 28.06.2015 Detský šachový festival Liptov (SVK)
19.06. - 27.06.2015 Šachový festival České Budějovice 2015
19.06. - 26.06.2015 IPCA World Individual Chess Championship 2015 Group B
14.06.2015 FINÁLE GRAND PRIX mládeže 2015, Ružomberok (SVK)
13.06. - 21.06.2015 Open Teplice
13.06. - 20.06.2015 Open Chess Tournament Pula 2015 (HRV)
12.06. - 14.06.2015 MČR mladších žáků Hradec Králové

 

Květen

23.05. - 31.05.2015 Open Orlová
18.05. - 30.05.2015 Mladé světové hvězdy /uzavřený turnaj/ Kirishi (RUS)
17.05.2015 Soustředění Interchess, Národní dům Frýdek-Místek
16.05.2015 New Dimension, seminář zdokonalení osobnosti pro děti, Národní dům Frýdek-Místek
01.05. - 10.05.2015 Ostravský koník

 

Duben

26.04.2015 1. liga dorostu - 10. a 11. kolo
25.04.2015 1. liga dorostu - 8. a 9. kolo
18.04.2015 Open Bohuslavice
12.04.2015 1. liga
02.04. - 05.04.2015 Senický veľkonočný šachový festival 2015
01.04. - 06.04.2015 5. Interchess Cup /uzavřený turnaj/ Frýdek-Místek

 

Březen

29.03.2015 tht Extraliga
28.03.2015 Krajský přebor mládeže v rapidu - 5. kolo (Dolní Benešov)
28.03.2015 tht Extraliga
27.03.2015 tht Extraliga
22.03.2015 1. liga
22.03.2015 Šachová EXTRALIGA SK
21.03.2015 Šachová EXTRALIGA SK
20.03.2015 Šachová EXTRALIGA SK
10.03. - 18.03.2015 Reykjavik Open 2015 (ISL)
07.03. - 14.03.2015 MČR Kouty nad Desnou
02.03. - 06.03.2015 Senický jarný šachový festival a soustředění s GM Zigurdsem Lankou
02.03. - 04.03.2015 Soustředění Interchess v ND Frýdek-Místek
01.03.2015 1. liga

 

Únor

22.02.2015 Šachová EXTRALIGA SK
21.02.2015 Krajský přebor mládeže v rapidu - 4. kolo (Albrechtice)
21.02.2015 Šachová EXTRALIGA SK
15.02.2015 1. liga
13.02. - 20.02.2015 International Chess Open Graz 2015
10.02. - 15.02.2015 FIDE Open Rybnik (Polsko)
08.02.2015 tht Extraliga
07.02.2015 tht Extraliga
06.02. - 07.02.2015 Memoriál Tomáše Baštince Bezměrov u Kroměříže
01.02.2015 1. liga

 

Leden

31.01.2015 Soustředění Interchess v ND Frýdek-Místek
24.01.2015 1. liga dorostu - 6. a 7. kolo
18.01.2015 1. liga
18.01.2015 Šachová EXTRALIGA SK
17.01. - 24.01.2015 Open Mariánské Lázně (Czech tour)
17.01.2015 Šachová EXTRALIGA SK
17.01.2015 Soustředění Interchess v ND Frýdek-Místek
11.01.2015 tht Extraliga
10.01.2015 Krajský přebor mládeže v rapidu - 3. kolo (Havířov)
10.01.2015 tht Extraliga
09.01. - 16.01.2015 Open Praha (Czech tour)
04.01.2015 1. liga
02.01. - 07.01.2015 FIDE open + národní open Kľačno (Slovensko)
02.01. - 07.01.2015 Prázdninové sústredenie Kľačno s GM Lankom a IM Berezjukom

 

Prosinec

26.12.2014 - 01.01.2015 FIDE OPEN BARDEJOV
12.12. - 22.12.2014 Šachová olympiáda mládeže do 16 let (Györ, Maďarsko)
11.12. - 14.12.2014 Talent Cup 2014 (Malenovice)
07.12.2014 1. liga
06.12.2014 1. liga dorostu - 4. a 5. kolo

 

Listopad

16.11. - 22.11.2014 Polofinále MČR juniorů a dorostenců (Frýdek-Místek)
15.11. - 21.11.2014 OPEN Piešťany
15.11. - 16.11.2014 III Międzynarodowy Andrzejkowy Turniej Szachowy dla dzieci do 12 lat (Mysłowice, Polsko)
14.11. - 17.11.2014 Soustředění s GM Navarou a GM Cvekem Senica, SVK)
01.11.2014 Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo (Ostrava)

 

Říjen

30.10. - 01.11.2014 Soustředění INTERCHESS (Bratislava)
25.10. - 29.10.2014 Mistrovství Moravy a Slezska (Kouty nad Desnou)
18.10. - 29.10.2014 Mistrovství Evropy mládeže (Batumi, Gruzie)
18.10. - 19.10.2014 Krajské soustředění mládeže před MM&S
12.10.2014 1. liga dorostu - 3. kolo
11.10.2014 1. liga dorostu - 1. a 2. kolo
10.10. - 12.10.2014 Soustředění s GM Z. Lankou (Praha)
05.10. - 20.10.2014 Mistrovství světa do 20 let (Pune, India)
04.10.2014 Krajský přebor mládeže v rapidu - 1. kolo (Frýdek-Místek)
03.10. - 05.10.2014 SIMOPT CUM

 

Září

28.09. - 05.10.2014 Open Tatry 2014
18.09. - 30.09.2014 Mistrovství světa mládeže (Durban, JAR)
13.09. - 14.09.2014 MČR v rapid šachu Ostrava
05.09. - 09.09.2014 Soustředění s GM Z. Lankou (Praha)

 

Srpen

27.08. - 31.08.2014 4. Interchess Cup Senica
26.08. - 04.09.2014 Mistrovství Evropské unie mládeže (Kouty nad Desnou)
23.08. - 31.08.2014 Open Havířov
22.08. - 25.08.2014 Memoriál Ondreja Rintela Bratislava
19.08. - 20.08.2014 Chess Cup Frýdek-Místek
18.08. - 29.08.2014 Šachový festival Rewalský mořský koník Rewal (Polsko)
10.08. - 17.08.2014 Cracow International Chess Championships
09.08. - 16.08.2014 Letní Praha open (Czech tour)
08.08. - 16.08.2014 FIDE open Staré Město
08.08. - 15.08.2014 O putovní pohár města Jeseník
02.08. - 09.08.2014 Šachová dovolená Praha (3. turnus)
01.08. - 14.08.2014 World Chess Olympiad 2014 - Tromsø (Norsko)

 

Červenec

31.07. - 08.08.2014 Olomoucké šachové léto
29.07. - 07.08.2014 European Union Youth Chess Championship Mureck (Rakousko)
27.07. - 03.08.2014 FIDE open Velká cena Tábora
26.07. - 02.08.2014 Šachová dovolená Praha (2. turnus)
25.07. - 03.08.2014 Letný šachový tábor Koník (Slovensko)
19.07. - 26.07.2014 Šachová dovolená Praha (1. turnus)
16.07. - 20.07.2014 Šachový festival mládeže Bezměrov 2014
10.07. - 28.07.2014 Czech open Pardubice
09.07. - 10.07.2014 Chess Cup Ostrava
05.07. - 13.07.2014 HUSEK Vienna open 2014
01.07. - 05.07.2014 Wisla open 2014 (Polsko)

 

Červen

28.06. - 06.07.2014 FIDE open DURAS BVK Brno
28.06. - 06.07.2014 FIDE open O pohár města Klatov
19.06. - 22.06.2014 FIDE open Suchy Bor (Polsko)
19.06. - 22.06.2014 Mezinárodní festival V4 Liptovský Mikuláš (SVK)
14.06. - 22.06.2014 Open Teplice 2014
14.06. - 15.06.2014 Mistrovství ČR družstev mladších žáků
07.06. - 08.06.2014 Chess Cup Havířov

 

Květen

30.05. - 01.06.2014 Mistrovství ČR družstev starších žáků (Seč)
24.05. - 01.06.2014 Open Orlová
22.05. - 31.05.2014 Mitropa Cup 2014 (Ružomberok, SVK)
16.05. - 18.05.2014 Soustředění s GM Z. Lankou (Praha)
10.05. - 11.05.2014 Chess Cup Orlová
08.05. - 10.05.2014 MČR dětí do 8 let, Klatovy
08.05.2014 Krajský přebor družstev starších žáků (Orlová)
07.05. - 11.05.2014 Senický šachový festival 2014 a soutředění s GM R. Cvekem a FM E. Gonsiorem

 

Duben

26.04. - 04.05.2014 Ostravský koník
17.04. - 21.04.2014 35. ročník mezinárodních turnajů šachových nadějí Pobeskydí (F-M)
05.04. - 12.04.2014 Mistrovství SR v šachu mládeže

 

Březen

08.03. - 15.03.2014 Mistrovství ČR mládeže Kouty nad Desnou

 

Únor

24.02. - 28.02.2014 Senický jarný šachový festival 2014
14.02. - 21.02.2014 Internationales Casino Open Graz 2014 (AUT)
08.02.2014 4. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu (Orlová)

 

Leden

31.01. - 02.02.2014 Soustředění v rámci přípravy na MČR 2014
11.01.2014 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu (Havířov)
10.01. - 17.01.2014 Open Praha 2014
02.01. - 07.01.2014 3. Interchess cup 2014

 

Prosinec

27.12.2013 - 04.01.2014 Krakov 2013 (POL)
17.12. - 29.12.2013 Mistrovství světa mládeže, Al-Ain (Spojené arabské emiráty)
14.12. - 15.12.2013 Pohár hotelu Katowice 2013 (POL)
13.12. - 15.12.2013 Talent cup Malenovice
06.12. - 09.12.2013 Mezinárodní soustředění se Z. Lankou (LAT)

 

Listopad

30.11.2013 2. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu (Ostrava)
28.11. - 09.12.2013 Sněženky a machři Poděbrady
02.11.2013 1. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu (F-M)

 

Říjen

26.10. - 02.11.2013 Open Liberec 2013
26.10. - 30.10.2013 Mistrovství Moravy a Slezska, Kouty nad Desnou
11.10. - 13.10.2013 GAME OVER III Rybnik (POL)
05.10.2013 Hukvaldské šachování

 

Září

29.09. - 06.10.2013 Open Tatry
28.09. - 09.10.2013 Mistrovství Evropy mládeže, Budva (Černá Hora)
27.09. - 28.09.2013 Soustředění Interchess v Říčanech
21.09.2013 Soustředění Interchess Frýdek-Místek
19.09. - 27.09.2013 Mistrovství světa juniorů 2013 Kocaeli (TUR)
18.09. - 25.09.2013 Novoborská šachová corrida 2013
14.09. - 15.09.2013 MČR mládeže v rapid šachu
06.09. - 07.09.2013 Soustředění Interchess v Říčanech

 

Srpen

27.08. - 05.09.2013 Mistrovství Evropské unie, Malenovice
19.08. - 30.08.2013 Konik Morski Rewala (Polsko)
17.08. - 25.08.2013 18. Internationales Vienna Chess Open
17.08. - 25.08.2013 Mezinárodní šachový turnaj o pohár města Jeseník
15.08. - 19.08.2013 Memoriál B.V.Kostina Pinsk (Bělorusko)
09.08. - 17.08.2013 FIDE OPEN Staré Město
09.08. - 17.08.2013 Krajský šachový tábor
09.08. - 11.08.2013 Open Oravska Priehrada
08.08. - 15.08.2013 IV Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa (Polsko)
03.08. - 09.08.2013 OPEN Senica (Slovensko)

 

Červenec

31.07. - 08.08.2013 Olomoucké šachové léto
28.07. - 04.08.2013 FIDE OPEN Tábor
21.07. - 30.07.2013 World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongging (Čína)
19.07. - 28.07.2013 Pardubice, CZECH OPEN 2013
13.07. - 03.08.2013 Mezinárodní šachová dovolená Praha
06.07. - 14.07.2013 Štiavnický šachový festival, Banská Štiavnica (SVK)

 

Červen

30.06. - 04.07.2013 Soustředění s A. Mikhalchishinem Bratislava
23.06. - 30.06.2013 Pražský šachový festival
22.06. - 29.06.2013 Česko - Slovenská extraliga žen
20.06. - 26.06.2013 Detský šachový festival V4 Liptovský Mikuláš (SVK)
15.06. - 23.06.2013 International Chess Tournament OPEN TEPLICE
01.06. - 02.06.2013 MČR družstev starších žáků 2013, Seč

 

Květen

23.05. - 26.05.2013 Soustředění s GM V. Dydyškem
08.05.2013 Krajský přebor družstev starších žáků
04.05. - 05.05.2013 MČR do 8 let 2013, Vyškov

 

Duben

27.04. - 05.05.2013 Ostrava, Ostravský Koník 2013
07.04. - 14.04.2013 Stará Ľubovňa, MSR mládeže 2013
03.04.2013 Přednáška a simultánka GM A. Kovaleva

 

Březen

28.03. - 01.04.2013 Frýdek-Místek, TŠN
25.03. - 01.04.2013 Frýdek - Místek, 2. Interchess Cup
08.03. - 16.03.2013 Kouty nad Desnou, MČR mládeže, juniorů a dorostenců 2013

 

Únor

19.02. - 24.02.2013 Rybnik Chess Classic 2013 (Polsko)
09.02. - 16.02.2013 Open Nový Bor 2013
02.02. - 10.02.2013 Moskva open 2013
01.02. - 03.02.2013 Soustředění před MČR mládeže - hotel Parrot F-M

 

Leden

22.01. - 31.01.2013 Gibraltar Chess Festival 2013
18.01. - 26.01.2013 Open Mariánské Lázně
09.01. - 16.01.2013 Open Praha 2013

 

Prosinec

28.12.2012 - 04.01.2013 1 Interchess Cup Frýdek-Místek
14.12. - 16.12.2012 Talent Cup 2012 Malenovice
07.12. - 09.12.2012 Mezinarodní turnaj mládeže Olkusz (Polsko)
01.12.2012 Krajský přebor mládeže v rapid šachu Ostrava

 

Listopad

25.11. - 01.12.2012 Havlíčkův Brod, Polofinále juniorů a dorostenců, finále juniorek a dorostenek
07.11. - 19.11.2012 Maribor (SLO) - MS mládeže 2012

 

Říjen

12.10. - 17.10.2012 soustředění s GM Dydyškem, příprava na MMS a MS

 

Září

23.09. - 30.09.2012 Tatranské Zruby (SVK) - Open Tatry 2012
15.09. - 16.09.2012 Klatovy - MČR mládeže v rapidu

 

Srpen

16.08. - 26.08.2012 Praha - ME mládeže
05.08. - 11.08.2012 soustředění s GM A. Kovalevem, příprava na ME a MS mládeže 

 

Červenec

29.07. - 05.08.2012 Tábor - FIDE Open
28.07. - 04.08.2012 Praha - Šachová dovolená
21.07. - 28.07.2012 Pardubice - festival šachových turnajů
07.07. - 15.07.2012 Banská Štiavnica (SVK) - mezinárodní otevřené MSR 2012

 

Červen

30.06. - 02.07.2012 soustředění mládeže, Bratislava (SVK)
29.06. - 01.07.2012 mezinárodní soustředění mládeže - příprava na ME+MS, Frýdek - Místek, hotel Parrot
23.06. - 01.07.2012 Zlatá Praha - FIDE Open
21.06. - 27.06.2012 Liptovský Mikuláš (SVK) - festival šachových turnajů
16.06. - 24.06.2012 Teplice - FIDE Open
08.06. - 10.06.2012 mezinárodní soustředění mládeže - příprava na ME+MS, Frýdek - Místek, hotel Parrot