Prague Open 2019

czechtourallPod vedením Sergeje Berezjuka nastupují naši hráči Štěpán Hrbek, Dominik Očko a Nguyen Vinh v A skupině turnaje Praha Open, který probíhá od 11. do 18. ledna v pražském hotelu Olympik. v B skupině nastupují Nguyen Vi a Jakub Rakovský ze slovenské skupiny Interchess.

Přejeme hodně šachového štěstí.

Sledujeme na stánkách nasazení a výsledků.

3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu

49897508 10209626637463277 3941193339499446272 nTřetí kolo krajského přeboru v rapid šachu proběhlo 12. ledna v příjemném prostředí kulturního domu Akord v Ostravě. Turnaje se zúčastnil rekordní počet 189 hráčů. Za naši šachovou akademii si o dobré umístění zahrálo 12 šachistů.

V nejmladší kategorii H10 startovali naši sedmiletí - Jurtík Pavel, Záveský Jakub a Hlaváč Petr. Na konci turnaje se kluci rozehráli a následovaly bodové zisky. Pavel 3 body, Petr a Kuba 2,5 bodů. Celkově kategorii U10 vyhrál devítiletý Antonín Zemek se stoprocentním ziskem 7/7. Mezi 10 nejlepších se dostali Jurtík Adam a Kožušníková Danielka (5/7).

V kategorii do 12 let náše barvy hájili Juračák David, Pravec Martin a Filipová Vanesa. I tady jsme se umístili mezi desíti nejlepšími. David Juračák byl se ziskem 5 bodů šestý. Vanesa a Martin uhráli 4 body.

V kategorii U14 hráli 2 naši hráči - Matyáš Kaňák a Michal Gřes. Matyáš se neztratil, pžestože věkově patří do kategorie U12. Se ziskem 5,5/7 získal stříbrnou medaili. Jen kvůli horšímu pomocnému hodnocení se Michal umístil na 3. místě.

V kategorii U18 nás reprezentoval desetiletý Marek Fizer. Se ziskem 3,5 bodů se Marek umístil na 15. místě.

Všem našim hráčům děkujeme za solidní reprezentaci Interchess. Rodičům děkujeme za organizační pomoc. Organizátorům patří naše poděkování za velice příjemný turnaj.

Výsledkový servis.

Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo

sscr5. a 6. kolo extraligy družstev proběhlo o víkendu 12. a 13. ledna. Našim borcům Nguyenu Vanovi a Vladimíru Tallovi se ve dvojkole dařilo, zaznamenali shodně po výhře a remíze, jejich týmy Unichess Praha a Labortech Ostrava si připsaly po jedné výhře a jedné porážce.

Tabulka a výsledky.

2019 Skalka Open

rajtepHned zkraje roku se šest hráčů Interchess pod trenérským vedením Táňi Bogatkové zúčastnilo skvělého turnaje v Rajeckých Teplicích. V kouzelném údolí říčky Rajčianky se hrálo od 4. do 6. ledna na 7 kol tempem 45 minut + 15 sekund za tah.

Zápis nebyl povinný, ale všichni naši hráči rádi poctivě zapisovali, takže po ukončení partií mohla následovat analýza.

Start se nejlépe povedl holkám - Lucce Fizerové a Vanese Filipové. Lucka poté turnaj solidně dohrála až do konce (4 body) a odměnou ji byla i finanční cena. Vanesa odehrála seriózní partie se staršími a silnějšími soupeři. I přes finální skóre 1,5 bodu si nakonec lehce zvýšila Elo.

Nejlépe turnajem prošel devítiletý Marek Fizer, který uhrál 4,5 bodu. Jen první partie Markovi příliš nevyšla, zbytek turnaje hrál aktivně a ve vyrovnaných bojích přehrával zkušené soupeře. I Marek si odnesl finanční i věcnou cenu.

Tonda Zemek a Michal Gřes získali shodně po třech bodech, přičemž Toník byl vyhlášen jako 2. nejlepší ve své kategorii.

Matyáš Kaňák uhrál 2,5 bodu. Po rychlém začátku dokázal svou hru zpomalit, zkonsolidovat a je jen škoda poslední prohrané partie.

Všichni naši hráči s výjimkou Míši Gřese si vylepšili své Elo ratingy.

Organizátorům akce patří naše velké poděkování za skvělý turnaj. Hrací místnost, ubytování, strava bylo na dobré úrovni. Účastníci mohli navštívit wellness přímo na hotelu, nebo blízký luxusní lázeňský dům Afrodita. Nádherné, zasněžené a pohádkové okolí přidávalo na dobré atmosféře turnaje.

Panu Kaňákovi děkujeme za pomoc s dopravou. Všem hráčům za dobrou prezentaci Interchess.

Výsledkový servis, fotogalerie, fotky od Petra Slivky.

Dva turnaje hned zkraje roku

blikajc iAni po silvestrovských oslavách příchodu nového roku naši hráči nezahálejí.

David Szotkowski a jeho otec a sponzor naší šachové akademie Jozef vycestovali hned po Novém roce do chorvatského Rabacu na tamní 2nd International Chess Amateur Tournament Valamar Open Rabac 2019, který probíhá od 2. do 6. ledna. Nasazení a výsledky zde.

Do středoslovenského lázeňského městečka Rajecké Teplice vyráží pod vedením Táni Bogatkové skupina šesti našich šachistů ve složení Tonda Zemek, Marek Fizer, Lucka Fizerová, Matyáš Kaňák, Michal Gřes a Vanesa Filipová, aby si zahráli turnaj Skalka Open. I jejich výkony můžeme sledovat na stránkách výsledků.

Všem jmenovaným přejeme mnoho šachového štěstí.

Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo

0-02-05-a7f59202b8775e3cac33df6d8fbd541fc6e4df9f2301dbfe8721188438704bd9 fullUž 5. kolem pokračovala v Orlové v sobotu 8.12. nejvyšší soutěž dorosteneckých družstev. Náš tým byl v prvních čtyřech kolech pro nevhodně vypsané termíny, které kolidovaly s turnajem v Tatrách, výrazně oslaben a to se nutně projevilo i ve výsledcích.

Proto byl náš sobotní zápas s Orlovou velice důležitý a cílem nemohlo být nic jiného, než zisk tří bodů důležitých pro boj o udržení v elitní soutěži.

Podle ratingu hráčů byly týmy domácí Orlové a naší Interchess přibližně vyrovnané a vyrovnaný byl i průběh zápasu. Celkem rychle prohrála Kristýna Marková a vyhrál Štěpán Hrbek. Po delším boji dokázal velice dramatickou partii vyhrát Dalibor Mikesch a další bod po vyrovnaném průběhu pro nás získal David Szotkowski. Po chybě prohrál Robert Demko se silným Vojtěchem Šrámkem a ve vzájemné časovce přijal remízu Dominik Očko, čímž zařídil konečné skóre 3,5 : 2,5 v náš prospěch. Z Orlové se družstvo vedené trenérkou Táňou Bogatkovou vrací s dobrou náladou a chutí do dalších kol.

Celému našemu týmu děkujeme za předvedený výkon, rodičům patří naše poděkování za organizační pomoc.

Děkujeme i pořadatelům z Orlové za příjemné hrací prostředí.

Na úplný závěr děkujeme našemu hlavnímu extraligovému sponzoru Milkeffekt.

Extraliga ve výsledcích.

milkeffekt 2

 

ECo-C Extraliga

Sergej maly1Slovenská extraliga družstev pokračuje o víkendu 8. - 9. 12. 2018 3. a 4. kolem. Slovenská skupina Interchess prorůstá do mnoha extraligových družstev na Slovensku a tak je samozřejmostí, že soutěž sledujeme. Bez zajímavostí není i fakt, že na soupisce týmu ŠK Osuské je náš trenér IM Sergej Berezjuk, kterému, stejně jako jeho týmu a všem členům Interchess budeme držet o víkendu palce.

Extraligové výsledky, on-line.

Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo

sscrDalším dvojkolem pokračuje o prvním prosincovém víkendu naše nejvyšší soutěž družstev. Za své týmy jsou nominováni i naši velmistři Nguyen Thai Dai Van a Vladimír Talla.

Vanův tým Siesta Solution Unichess A se utká s Lysou nad Labem a se Siesta Solution Unichess B, Vladimův Labortech s Moravskou Slavií Brno a SK DURAS BVK Královo Pole.

Našim chlapcům budeme fandit on-line. Stránky extraligy.

16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava

rohacek miroslavIng. Miroslav Roháček, hlavní "motor" slovenské skupiny Interchess nám zaslal reportáž o zajímavé šachové akci, které byl hlavním organizátorem.

Mezinárodní velmistr Milan Pacher nastoupil v simultánce naslepo proti dvanácti kvalitním šachistům. Jak se mu vedlo a další zajímavosti v článku.

Fotky ze simultánky.

Celý článek

8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim

ws01O víkendu 10. – 11. listopadu se pod vedením Táni Bogatkové sedm hráčů naší Šachové akademie Interchess zúčastnilo turnaje ve Wodzisławu Śląskim.

V kategorii C dětí narozených r. 2008 a mladších startovali Kožušníková Danielka, Filipová Vaneska, Juračák David a Zemek Toník.

Perfektní výkon podal David Juračák. 6 výher a jedna remíza v sedmi partiích znamenalo celkové vítězství v kategorii. Davidovi blahopřejeme ke zlatému úspěchu v silné mezinárodní konkurenci.

Danielka Kožušníková a Vaneska Filipová uhrály shodně 50% bodů. Danielce se povedl začátek turnaje, Vanesce naopak až druhá polovina.

Toník Zemek obsadil pěkné 8. místo. Nepovedl se mu start do turnaje, skvělý finiš mu ale vynesl solidní výsledek.

V turnaji B dětí ročníků 2004 - 2007 hájili barvy Interchess Matyáš Kaňák se 3 body a Míša Gřes s 3,5 bodu.

A turnaji A ročníku 2003 a starších si zahrál Roman Kožušník. První turnaj v šachové kariéře pana Kožušnika dopadl celkem slušně - 2,5 bodu.

Všem našim hráčům děkujeme za účast a reprezentaci Interchess na mezinárodním poli.

Rodičům patří naše poděkování za pomoc s dopravou a organizátorům za skvělou organizaci turnaje.

Výsledky: ročník 2003 a starší, ročník 2004-2007, ročník 2008 a mladší.

Fotogalerie.

2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL

marek 2015V hlavním městě šachového dění USA startuje člen Šachové akademie Interchess IM Matyáš Marek ve dnech 16. - 21. 11. 2018 v uzavřeném IM turnaji, ve kterém, stejně jako v paralelně se hrajícím GM turnaji, startuje 10 hráčů nejen z USA, ale také z Evropy a Asie.

Marek nastoupil jako 3. nasazený a bojovat bude nejen o body, ale také o cenový fond 15 000 $.

Markovi držíme palce a sledovat jeho počínání můžeme na turnajovém webu nebo on-line.

Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018

sscrOd 10. do 17. listopadu bude ve Špindlerově Mlýně sehráno polofinále MČR juniorů v kategoriích H18 a H20 a zároveň MČR dívek věkových kategorií do 18 a 20 let.

Do známého krkonošského turistického a lyžařského střediska přivede trenér Sergej Berezjuk i početnou výpravu hráčů Interchess. Chlapci v sestavě Ondra Havelka, Štěpán Hrbek, Dalibor Mikesch a Marek Fizer budou bojovat o postup do finálových bojů mistrovství republiky, naše dívky WCM Zuzana Gřesová, Anna Lhotská a Lucie Fizerová si zahrají rovnou o mistrovské medaile, i když mladší z nich si jedou spíše kvalitně zatrénovat.

Našim šachistům přejeme mnoho zdaru a úspěchů. Sledovat je budeme moci díky on-line přenosu na stránkách pořadatele.

Výsledkový servis.

Mistrovství Moravy & Slezska 2018

fizerfizerovaocko dominik 02 2017Ve dnech 27. 10. – 1. 11. se hrálo letošní Mistrovství Moravy a Slezska, které proběhlo již tradičně v hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou.

V kategorii do 10 let nás reprezentovali tři hráči. Nejlépe se vedlo Antonínu Zemkovi, který uhrál 7 bodů a obsadil celkové 4. místo, získal pohár a diplom za 3. místo mezi hochy a vybojoval si postup na MČR 2019 kategorie do 10 let.
Nikolas Očko uhrál 6 bodů a skončil na pěkném 13. místě. Postup na MČR mu unikl jen o vlásek.
Poslední z naší trojice byl Adam Jurtík, který hrál na tak velkém a důležitém turnaji poprvé. Příjemně překvapil svými výsledky, uhrál celkem 5 bodů a skončil v první polovině startovního pole.

V kategorii do 12 let naši Interchess reprezentovalo 6 hráčů. Své nasazení potvrdil Marek Fizer, který obsadil 1. místo ziskem 8 bodů. Domů si odvezl pohár, medaili i diplom a také postup na MČR.
Do posledního kola bojoval o postup Matyáš Kaňák. V posledním kole mu ale byl za soupeře vylosován oddílový kolega David Juračák, se kterým prohrál a konečných 5,5 bodu na postup nestačilo.
David Juračák patřil v kategorii k nejmladším, přesto uhrál pěkný výsledek 6 bodů, ale ani to na postup nestačilo.
Také Martin Pravec hrál tak velký turnaj poprvé a tak jel hlavně sbírat zkušenosti do dalších let. Uhrál 3,5 bodu, což je napoprvé solidní výsledek.
Vanesa Filipová měla pěkný závěr turnaje a díky tomu uhrála 3,5 bodu.
Nguyen Vi turnaj odehrál se zdravotní indispozicí a to ovlivnilo jeho výsledek. Odehrál dobrý turnaj, jenže 5,5 bodu na postup nestačilo.

V kategorii do 14 let nás reprezentovali 4 hráči. Nejlépe si vedl Nguyen Thai Dai Vinh, který uhrál 6,5 bodů a postoupil na MČR.
Jedenáctiletý Michal Gřes v této kategorii mezi staršími hráči získával teprve zkušenosti, přesto uhrál pěkné 4,5 body.
Lucie Fizerová zahrála velmi slušný turnaj, skončila na celkovém 10. místě a domů odvezla pohár, medaili i diplom za 1. místo mezi dívkami.

V kategorii do 16 let hráli 4 hráči Interchess a nejlépe si vedl Dominik Očko, který uhrál 6,5 bodů a na MČR postupuje z 2. místa.
Davidu Szotkowskému zisk 6 bodů vynesl 7. místo a také postup na MČR.
Robert Demko uhrál stejně jako David 6 bodů, bohužel špatné pomocné hodnocení jej poslalo na 9. místo mezi hochy do 16 let.
Jan Micza, který si přijel především zahrát a získávat zkušenosti.

V doprovodném Openu jsme měli 3 hráče, nejlépe skončil Štěpán Hrbek, který celý turnaj bojoval o přední příčky. Nakonec skončil na 10. místě se ziskem 5,5 bodů.
Anna Lhotská hrála dobrý turnaj a uhrála 5 bodů, skončila na 18. místě.
Jakub Rakovský získal spoustu zkušeností, které v budoucnosti určitě využije. Uhrál 5 bodů a skončil na 20.místě.

Celkové výsledky, obrázky ze šampionátu.

Extraliga 2018/2019

van0001O víkendu 3. – 4. 11. budou odehrána první dvě kola extraligové sezóny 2018/2019.

Stejně jako vloni má Interchess v extraligových klubech své dva zástupce: GM Nguyen Thai Dai Van bude hrát první šachovnici v týmu Unichess Praha a GM Vladimír Talla bude tradičně hájit barvy ostravského Labortechu.

Oběma přejeme nejen v nadcházejícím dvojkole, ale i v celém turnaji mnoho zdaru.

Podrobnosti o extralize, výsledkový servis.

Mistrovství Moravy a Slezska 2018

0001V termínu 27. 10. - 1. 11. probíhá v tradiční destinaci v Koutech nad Desnou letošní ročník mládežnického šampionátu Moravy a českého Slezska.

Pod hlavičkou Interchess nastupuje pod vedením trenérů Sergeje Berezjuka, Táni Bogatkové a Kláry Zemkové k šachovnicím více než 20 hráčů z Moravy, Slezska, ale i z Čech a Slovenska. Naše akademie je hráčsky zastoupena ve všech kategoriích mistrovství, ve kterém jde nejen o tituly a medaile, ale také o postup na MČR 2019.

Našim borcům přejeme pevné nervy, jistou ruku a hodně štěstí.

Výsledkový servis, on-line.

Další články...

 1. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 2. World Youth Chess Championships 2018
 3. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
 4. Tatry Open 2018 jsou za námi
 5. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
 6. Startuje extraliga dorostu
 7. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 8. Tatry Open 2018
 9. Van v 1. chorvatské lize
 10. MS juniorů v tureckém Gebze
 11. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 12. OPEN Banská Bystrica
 13. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 14. Malé ohlédnutí za létem
 15. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 16. Československá extraliga žen 2018
 17. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 18. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 19. European Youth Chess Championship 2018
 20. MČR žen 2018 České Budějovice
 21. Tréninky o prázdninách
 22. Ve zkratce
 23. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 24. Bílá věž – Soči
 25. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 26. V4 Youth camp Liptov
 27. MČR žen 2018
 28. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 29. Kysucký pohár
 30. Malá šachovnička
 31. Vanesa Filipová mistryní EU
 32. Mitropa Cup
 33. European Union Youth Rapid Championship 2018
 34. Nominační turnaj
 35. Ostravský koník 2018
 36. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 37. Hukvaldské šachování 2018
 38. Přebory základních škol
 39. Mistrovství České republiky do 8 let
 40. Extraliga mládeže 2018
 41. Finále Extraligy dorostu
 42. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 43. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 44. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 45. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 46. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 47. Extraliga 2017 / 2018
 48. European Individual Chess Championship 2018
 49. Turnaj přátelství Olomouc
 50. TŠN a Pobeskydí open
 51. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 52. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 53. Extraliga spěje k závěru
 54. Smutná zpráva
 55. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 56. European Individual Chess Championship 2018
 57. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 58. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 59. Šachový únor
 60. Od Moskvy po Londýn
 61. Ohlédnutí za rokem 2017
 62. 2. liga – skupina F
 63. Extraliga 7. a 8. kolo
 64. Extraliga 2017/2018
 65. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 66. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 67. Moscow Open 2018
 68. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 69. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 70. Open Mariánské Lázně 2018
 71. Postup do finálové skupiny extraligy!
 72. Krajské přebory škol
 73. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 74. Extraliga družstev
 75. Open Praha 2018
 76. Hráči Interchess v ČT
 77. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 78. Rilton Cup Stockholm
 79. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 80. Motivační ceny šachového svazu
 81. Soustředění v Ústí nad Labem
 82. 2. liga
 83. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 84. TALENT CUP 2017
 85. Ve zkratce
 86. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 87. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 88. Extraliga mládeže
 89. Extraliga 2017/2018
 90. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 91. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 92. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 93. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 94. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 95. Budapest First Saturday
 96. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 97. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 98. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 99. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 100. European Team Chess Championship 2017
 101. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 102. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 103. Začala ligová sezóna
 104. OPEN Tatry 2017
 105. Extraliga dorostu
 106. KP mládeže v praktickém šachu
 107. Mitropa Cup 2017
 108. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 109. World Cadets Chess Championship 2017
 110. Ohlédnutí za letními prázdninami
 111. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 112. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 113. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 114. European Youth Chess Championship 2017
 115. Open Havířov 2017
 116. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 117. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 118. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 119. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 120. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 121. Štiavnický šachový festival 2017
 122. Letní aktivity členů Interchess
 123. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 124. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 125. Nabídka letních prázdninových akcí
 126. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 127. Teplice Open
 128. FIDE World Team Championships
 129. Dětský pohár 2017
 130. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 131. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 132. Hukvaldské šachování 2017
 133. OPEN Orlová 2017
 134. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 135. Ostravský koník z pohledu Interchess
 136. Záhoracký šachový festival
 137. Ostravský koník 2017
 138. Interchess míří do extraligy!
 139. Mistrovství SR mládeže
 140. Šachové velikonoce Interchess
 141. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 142. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 143. GRENKE Chess Open 2017
 144. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 145. O Frymíkův pohár
 146. Open Petřvald 2017
 147. Finále extraligy hostí Brno
 148. Budapest Spring Festival 2017
 149. Finále krajského přeboru v rapidu
 150. 2017 U.S. Championship
 151. Mistrovství ČR mládeže 2017
 152. Budapest Spring Festival 2017
 153. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 154. Chess Open Graz 2017
 155. Senický jarní šachový festival
 156. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 157. International Chess Open Graz 2017
 158. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 159. Memoriál Tomáše Baštince
 160. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 161. Mistrovství světa žen 2017
 162. Extraliga 5. a 6. kolo
 163. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 164. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 165. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 166. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 167. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 168. Talenti proti legendám nerozhodně
 169. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 170. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 171. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 172. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 173. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 174. OPEN PRAHA 2017
 175. Belarus Women Championship 2017
 176. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 177. Šachový prosinec
 178. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 179. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 180. Talent roku 2016
 181. Talent Cup 2016
 182. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 183. MS seniorů 50+ a 65+
 184. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 185. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 186. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 187. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 188. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 189. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 190. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 191. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 192. First Saturday GM Nov 2016
 193. MM&S 2016
 194. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 195. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 196. FIDE World Cadets Championship 2016
 197. Hráči Interchess v druhé lize
 198. tht Extraliga startuje
 199. Matyáš Marek do extraligy!
 200. První liga družstev mládeže - skupina východ
 201. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 202. Novoborská šachová Corrida
 203. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 204. Krajský přebor MKŠS
 205. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 206. Open Tatry 2016
 207. Školení trenérů
 208. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 209. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 210. Interchess provádí nábor dětí
 211. Šachová Olympiáda 2016
 212. Open Havířov 2016
 213. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 214. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 215. Olomouc Chess Summer 2016
 216. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 217. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 218. FIDE Open Staré Město 2016
 219. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 220. Czech Open Pardubice 2016
 221. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 222. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 223. 7. Interchess Cup 2016
 224. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 225. V4 Youth camp Liptov 2016
 226. Mitropa Cup 2016
 227. Nabídka prázdninových akcí
 228. Šachové turnaje v Mostech
 229. Open Teplice 2016
 230. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 231. Ocenění našim členům
 232. Dětský pohár 2016
 233. Nový kandidát mistra
 234. Interchess dětský pohár 2016
 235. Orlová 2016
 236. European Individual Women's Chess Championship
 237. Hukvaldské šachování 2016
 238. Orlová & Zalakaros
 239. MČR hráčů do 8 let
 240. Ohlédnutí za koníkem
 241. Mistrovství České republiky do 8 let
 242. Ostravský koník 2016
 243. Ve zkratce
 244. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 245. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 246. Poděkování obci Tichá
 247. Mistrovství SR mládeže
 248. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 249. Extraliga SR
 250. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 251. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 252. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 253. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 254. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 255. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 256. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 257. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 258. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 259. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 260. Naši nejmladší nezahálejí!
 261. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 262. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 263. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 264. ECo-C Extraliga
 265. Krajský přebor
 266. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 267. Aeroflot Open 2016
 268. Interchess o posledním únorovém víkendu
 269. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 270. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 271. International Chess Open Graz 2016
 272. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 273. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 274. První únorový víkend ve znamení šachu
 275. Van a Matyáš bojují o IM
 276. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 277. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 278. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 279. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 280. Naši hráči v Krajském Přeboru
 281. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 282. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 283. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 284. Nominace našich talentů na sportovce roku
 285. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 286. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 287. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 288. 3. turnaj KP v rapid šachu
 289. Víkendové soutěže
 290. Open Praha 2016
 291. Interchess na přelomu roku
 292. I o Vánocích se hraje
 293. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 294. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 295. MČR v bleskovém šachu 2015
 296. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 297. Talent Cup 2015
 298. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 299. London Chess Classic 2015
 300. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 301. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 302. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 303. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 304. Šachista mimo šachovnici
 305. 2. turnaj KP v rapid šachu
 306. THT EXTRALIGA – listopad
 307. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 308. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 309. THT EXTRALIGA 2015/2016
 310. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 311. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 312. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 313. 1. turnaj KP v rapid šachu
 314. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 315. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 316. ME mládeže 2015 je za námi
 317. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 318. OPEN Tatry 2015
 319. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 320. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 321. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 322. MS juniorů do 20 let
 323. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 324. Členové Interchess na návštěvě ministra
 325. 6. Interchess Cup
 326. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 327. Open Havířov 2015
 328. Beskidy Cup
 329. MEU Kouty 2015
 330. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 331. Gens una sumus
 332. Olomouc Chess Summer 2015
 333. O putovní pohár města Jeseník
 334. Vienna Chess Open 2015
 335. FIDE OPEN Staré Město 2015
 336. Open Letní Praha 2015
 337. Senický letní šachový festival 2015
 338. Open Havířov 2015
 339. European Union Youth Chess Championship 2015
 340. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 341. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 342. LŠT Koník 2015
 343. MEU Mureck 2015
 344. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 345. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 346. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 347. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 348. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 349. European Youth Team Chess Championship 2015
 350. First Saturday GM July 2015
 351. Minsk Open 2015
 352. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 353. Štiavnický šachový festival 2015
 354. Přebor města Vsetína 2015
 355. Šachy prázdniny nemají
 356. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 357. LIPTOV 2015
 358. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 359. Šachový festival České Budějovice 2015
 360. Mistrovství Ruska 2015
 361. European School Championships 2015
 362. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 363. International Open Tournament Pula 2015
 364. MČR družstev mladších žáků 2015
 365. Interchess ve školkách
 366. GM Wesley So - GM David Navara
 367. Mitropacup 2015
 368. 9th International Open Tournament Pula 2015
 369. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 370. Píše se o nás
 371. World’s Youth Stars 2015
 372. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 373. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 374. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 375. Open Orlová 2015 – dohráno
 376. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 377. Open Čierne 2015
 378. Open Orlová 2015
 379. Mistrovské soutěže na Slovensku
 380. Krátké zprávy
 381. Mladé světové hvězdy
 382. Šachy mimo šachovnici
 383. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 384. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 385. Ostravský koník 2015
 386. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 387. 1. liga - napoprvé 4. místo
 388. O šachové království 2015
 389. O Frymíkův pohár
 390. Bohuslavice open 2015
 391. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 392. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 393. Poslední kolo 1. ligy
 394. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 395. 5. Interchess Cup
 396. Turnaje šachových nadějí 2015
 397. Samir Sahidi získal titul FM
 398. Ve zkratce
 399. Finále MČR škol
 400. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 401. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 402. Reykjavik Open
 403. Anička Lhotská v tisku
 404. O šachové království
 405. KP družstev mladších žáků
 406. Slovenská extraliga jde do finále
 407. Ohlédnutí za MČR 2015
 408. Reykjavik Open 2015
 409. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 410. Van na 1. šachovnici
 411. Grand prix mládeže 2014/2015
 412. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 413. Šachová Extraliga SK Commander
 414. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 415. International Chess Open Graz 2015
 416. Memoriál Tomáše Baštince
 417. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 418. Letný šachový tábor Koník 2015
 419. Senický jarný šachový festival 2015
 420. MČR mládeže 2015
 421. Ve zkratce
 422. 1. liga mládeže
 423. KP škol v šachu
 424. KP středních škol
 425. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 426. Open Mariánské Lázně 2015
 427. Šachová Extraliga SK Commander
 428. Pěkný vstup do nového roku
 429. Přebor Běloruska
 430. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 431. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 432. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 433. Memoriál Vladimíra Taranu
 434. I na přelomu roku se hraje
 435. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 436. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 437. MČR v bleskovém šachu 2014
 438. Talent Cup 2014
 439. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 440. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 441. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 442. Matyáš Marek v extralize dorostu
 443. 1. liga pokračuje dalším kolem
 444. Dvě domácí utkání 1. ligy
 445. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 446. OP středních škol v šachu 2014
 447. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 448. HD 14 Pražský přebor
 449. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 450. Ligové aktivity členů Interchess
 451. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 452. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 453. Souboj o titul mistra světa 2014
 454. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 455. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 456. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 457. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 458. Krajské soustředění mládeže
 459. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 460. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 461. European Youth Chess Championship 2014
 462. 1. liga dorostu
 463. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 464. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 465. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 466. Interchess na OPEN Tatry 2014
 467. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 468. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 469. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 470. Open Tatry 2014
 471. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 472. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 473. Šachové kurzy pro veřejnost
 474. Ve zkratce
 475. Open Havířov 2014
 476. Trenérské semináře léto 2014
 477. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 478. Letný šachový tábor Koník 2014
 479. Cracow International Chess Championships
 480. Chess Cup Frýdek-Místek
 481. Czech open Pardubice
 482. 41st Olympiad Tromsø 2014
 483. Robert Demko v Bezměrově třetí
 484. Táňa Bogatková získala titul WFM
 485. Letní aktivity hráčů Interchess
 486. Vítáme nového šachistu
 487. Karviná open 2014
 488. Prázdninové přání
 489. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 490. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 491. Mostecká věž 2014
 492. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 493. Suchy Bór FIDE open 2014
 494. Interchess v Polsku a na Slovensku
 495. Interchess v mateřské škole
 496. MČR družstev mladších žáků
 497. PULA OPEN 2014
 498. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 499. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 500. Nové šachové tituly členů Interchess
 501. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 502. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 503. Open Orlová 2014
 504. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 505. Mitropa Cup 2014
 506. Chess Cup 2014 - Orlová
 507. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 508. Chess Cup 2014
 509. Ohlédnutí za koníkem
 510. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 511. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 512. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 513. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 514. MSR mladších žáků v rapid šachu
 515. Ostravský koník 2014
 516. Martinik open 2014
 517. Turnaje šachových nadějí
 518. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 519. Mistrovství ČR školních týmů
 520. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 521. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 522. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 523. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 524. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 525. Vydařená příprava v Senici
 526. KP družstev mladších žáků 2014
 527. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 528. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 529. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 530. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 531. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 532. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 533. Aktuality leden 2014
 534. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 535. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 536. Interchess Cup 2014
 537. PF 2014
 538. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 539. Veselé Vánoce
 540. Vánoční kvíz
 541. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 542. Pohár hotelu Katowice 2013
 543. Mistrovství světa mládeže 2013
 544. Sněženky lepší machrů
 545. Dlouhodobé soutěže družstev
 546. 2. turnaj KP v rapid šachu
 547. Sněženky a machři 2013
 548. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 549. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 550. Polofinále MČR juniorů 2013
 551. Interchess aktuality
 552. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 553. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 554. Úspěšný říjen 2013
 555. Liberec FIDE open 2013
 556. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 557. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 558. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 559. Hukvaldské šachování 2013
 560. ME mládeže 2013 Černá Hora
 561. Novoborská šachová corrida 2013
 562. Interchess a Figurka
 563. Interchess v září 2013
 564. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 565. Interchess v nových prostorách
 566. MEU ve výsledcích
 567. Ohlédnutí za prázdninami
 568. Robert Demko členem Interchess
 569. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 570. Napsali o nás
 571. Open Jeseník
 572. Mezinárodní mistrovství Krakova
 573. FIDE open Staré Město
 574. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 575. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 576. Mistrovství Evropy žen 2013
 577. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 578. Naši šachisté ve zkratce
 579. Štiavnický šachový festival
 580. Se šachovou legendou na Slovensku
 581. Open Karviná 2013
 582. Česko-Slovenská extraliga žen
 583. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 584. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 585. Open Teplice 2013
 586. Mitropa cup 2013
 587. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 588. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 589. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 590. Mezinárodní soustředění
 591. Mistrovství České republiky mužů 2013
 592. FIDE open Orlová
 593. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 594. KP Orlová
 595. Přestupy
 596. Výsledky našich členů ve zkratce
 597. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 598. Ostravský koník 2013
 599. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 600. Letní šachový tábor
 601. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 602. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 603. Štiavnický šachový festival 2013
 604. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 605. Ostravský koník 2013
 606. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 607. Velikonoční šachy
 608. 2. Interchess cup je historií
 609. Matyáš Marek zlatý !
 610. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 611. 2. Interchess cup
 612. Malý diamant? Dávid Slivka!
 613. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 614. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 615. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 616. Krajské přebory rapidů
 617. Pozvánka na ples
 618. Rybnik Chess Classic 2013
 619. Open Nový Bor 2013
 620. Leden a únor 2013 ve zkratce
 621. 1. Interchess cup
 622. Open Praha 2013
 623. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 624. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 625. Talent Cup 2012
 626. Šachové aktuality
 627. Další fotky z Mariboru
 628. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 629. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 630. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 631. Hukvaldské šachování
 632. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 633. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 634. Šachový podzim ve zkratce
 635. Informace
 636. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 637. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 638. Soustředění říjen 2012
 639. Logo Interchess
 640. OPEN Tatry 2012
 641. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 642. MČR mládeže v rapidu 2012
 643. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 644. ME mládeže 2012 v Praze
 645. Soustředění srpen 2012
 646. Tréninky v červenci 2012
 647. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 648. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 649. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 650. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 651. Petrohrad 2012