Hukvaldské šachování 2017

img-20170520-wa004120. května se uskutečnilo již tradiční Hukvaldské šachování. Pod zříceninou nejrozsáhlejšího moravského hradu si v kategorii do 9 let zahrály 4 děti z naší Interchess.

David Juračák a Vanesa Filipová si turnaj zahráli už podruhé a své zkušenosti dokázali prodat: David obsadil druhou příčku, když o zlato jej připravila až prohra v posledním kole, Vaneska skončila celkově sedmá, mezi dívkami ve své kategorii byla druhá.

Svou hukvaldskou premiéru absolvovali Matěj Kotrba a Juditka Juračáková. Oba uhráli solidní 2 body. Všem k předvedenému výkonu a pěknému výsledku blahopřejeme.

Výsledkový servis. Fotogalerie.

OPEN Orlová 2017

sk slavia orlovOd 20. do 28. května probíhá již 14. ročník turnaje OPEN Orlová 2017 za účastí našich mladých talentů Zdeňka Tauše a Davida Juračáka, startuje i David Szotkowski. Chlapcům přejeme hodně zdaru.

Podrobnosti o turnaji naleznete na webu pořadatelského SK Slavia Orlová. Nasazení a výsledky, on-line.

Mistrovství ČR dětí do 8 let

0008Další republikový šampionát, tentokrát těch nejmladších šachových nadějí, se uskutečnil o víkendu 13. - 14. května 2017 v Malenovicích. Celkem 127 dětí mladších osmi let rozehrálo šachové bitvy o titul mistra republiky přímo na úbočí nejvyšší hory Beskyd.

Interchess reprezentovalo 5 hráčů. Zdeněk Tauš, Toník Zemek, Nikolas Očko, Adam Jurtík a David Smolík. Z turnaje se bohužel musel ze zdravotních důvodů odhlásit Viktor Váca.

Naši trenéři měli jistotu v tom, že kluci půjdou do turnaje naplno a to se beze zbytku splnilo. Po dvoudenních ostrých bojích s těmi nejlepšími hráči republiky všichni naši hráči nasbírali více, než polovinu možných bodů.

V závěrečné tabulce se nakonec nejlépe z našich umístil Zdeněk Tauš. Velký bojovník se skutečně sportovním charakterem dělil bodově 3. - 7. místo, pomocné hodnocení rozhodlo o jeho 5. místě. Zdeněk podával stabilní výkony v průběhu celé sezóny a nezklamal ani na turnaji, kterým sezóna vyvrcholila.

Antonín Zemek si odnesl velmi pěknou 8. příčku, když vybojoval 6,5 bodu. V posledním kole bojoval dokonce o medaili, přičemž turnaj byl jeho vůbec prvním mistrovstvím republiky! Toník je velice vyrovnaný, pracovitý a skromný, trenéři si spolupráci s ním opravdu pochvalují a těší se na její pokračování v trénincích i na dalších turnajích.

Nikolas Očko, Adam Jurtík a David Smolík získali svorně po 5 bodech. Všichni se umístili v první polovině závěrečné tabulky. Nikolas na 32., David na 42. a Adam na 46. místě.

Nikolas Očko se v této sezóně výrazně zlepšil a je zřejmé, že na sobě bude pracovat i dále. Je na něm vidět, že ho šachy baví a bere je na svůj vek obdivuhodně zodpovědně. Aktivně se účastní tréninků i turnajů.

David Smolík je velkým a příjemným překvapením turnaje. Seriózní, koncentrovaný a rozvážný. Při svém nízkém věku může hrát stejnou věkovou kategorii mistrovství i příští rok a pokud u něj v průběhu příští sezóny budou šachy na prvním místě, má jeho výkonnost velký růstový potenciál.

Adamovi Jurtíkovi se nepovedl první den turnaje, ale energickým finišem (3 body z 3 posledních kol !) všechno napravil. Adam je neskutečný kliďas a pohodář. Rád na šachovnici tvoří. Těšíme se na aktivnější Adamovou účast v turnajích, aby získal větší herní jistotu a zkušenost.

Všem chlapcům děkujeme za předvedenou hru i vzornou reprezentaci Interchess i za radost, kterou tím udělali svým trenérům.

Rodičům patří velké poděkování za spolupráci, organizátorům děkujeme za vcelku povedený turnaj, udělali pro jeho zdárný průběh asi vše, co v daných podmínkách udělat šlo.

Jediná malá výtka - na MČR, a obzvlášť u tak malých dětí, by bylo vhodné udělit pohár prvním třem hráčům v každé kategorii.

Konečné pořadí chlapci, dívky. Fotogalerie.

Ostravský koník z pohledu Interchess

konik2017Letošní ročník oblíbeného šachového festivalu Ostravský koník přinesl tradičně spoustu zajímavé šachové podívané. V rámci mistrovského turnaje jsme mohli ve hře sledovat českou šachovou špičku a být svědky obhajoby titulu mistra ČR GM Davida Navary, který ale musel o první místo bojovat až do posledního kola.

Tradičně skvělá byla úroveň organizace festivalu, velice zajímavý byl i cenový fond, jako obvykle se hrálo v pěkném prostředí.

Interchess měla zastoupení ve všech hlavních turnajích. V turnaji o mistra ČR se velice dobře prezentoval IM Nguyen Thai Dai Van, který po pěkné výhře v 8 kole nad GM Honzou Krejčím dělil 3. - 6. místo a v posledním kole hrál o medaili s GM Petrem Veličkou. Přesto, že hrál černými, měl Van celou partii iniciativu i lepší čas, ale nakonec nedokázal partii dotáhnout k vítězství a ta nakonec skončila plichtou. Van tak jako 16. nasazený skončil na výborném 5. místě, v tabulce za sebou nechal spoustu velkých jmen a byl blízko i další normě GM.

WFM Natálie Kaňáková, svěřenkyně trenéra Sergeje Berezjuka měla slabší start, dlouho se trápila a často kazila dobře rozehrané partie. Přesto se v závěru dokázala zvednout, v posledních třech kolech ztratila jen půl bodu, celkem získala 4 a skončila nad svým nasazením se ziskem 24 bodů na Elo.

V A turnaji podal dobrý výkon Dominik Kula, který jako 19. nasazený skončil na 4. místě a mohl dopadnout ještě lépe, kdyby v posledním kole, kde bojoval o 2. místo, neprohrál. Přesto se jedná o pěkný výsledek, zisk 42 bodů na Elo a povzbuzení v podobě finanční ceny.

Ondřej Havelka uhrál 4,5 bodu a získal 56 Elo bodů na mezinárodní FIDE rating. Byl nasazený jako číslo 44 a skončil na pěkném 28. místě.

David Szotkowski měl slabší závěr turnaje, přesto skončil nad svým nasazením, zisk na Elo činí 82 bodů a podobně uspěl i Nguyen Thai Dai Vinh, který si na Elo připsal 65 bodů.

Dominik Očko se turnajem protrápil, na svém Elo ratingu mírně ztratil a na turnaji sbíral zkušenosti, které jistě uplatní v další šachové kariéře.

Lída Kopcová, svěřenkyně našeho Vladimíra Tally, vybojovala 4 body a připsala si 104 Elo bodů na mezinárodní FIDE rating. Byla nasazena na 57. místě a skončila na pěkné 36. příčce.

Vladimír připravuje i Filipa Neumanna, který startoval z posledního místa, z odehraných osmi partií získal 50% bodů a vyšplhal se na velmi pěkné 39. místo.

Klára Zemková se v B turnaji zpočátku trápila, projevil se nedostatek herní praxe, a přes zlepšení v závěru už ztrátu úplně nesmazala a mírně si zhoršila svůj Elo rating.

Ladislav Kopec, další ze svěřenců Vladimíra Tally, byl nasazený na 87. místě a skončil na výborné 38. příčce se ziskem 108 bodů na Elo.

V turnaji C se nejlépe vedlo Vendule Bohanesové, která podala solidní, stabilní výkon a odnesla si cenu pro nejlepší ženu v turnaji.

Radka Opělu stála lepší umístění nešťastná porážka v předposledním kole, přesto je 14. místo pro 30. nasazeného hráče pěkným výsledkem a potěší jej jistě i zisk 76 bodů na svůj rating.

Velice pěkně se vzhledem ke svému věku umístil svěřenec Jana Macíčka Marek Fizer (ročník 2008). Marek, přestože jedno kolo musel vynechat, skončil 15. a získal 148 bodů na Elo. Body si připisují i Lucka Fizerová, Dalibor Mikesch, Zdeněk Tauš a Toník Zemek, David Juračák zatím FIDE Elo nemá, ale výkonem na Elo 1408 bude na listinu FIDE jistě zařazen. Své první FIDE Elo si vybojovali další hráči trénovaní Vladimírem Tallou Michal a Petr Kubiczkovi.

Dá se konstatovat, že naši hráči turnaj absolvovali se ctí. Přípravy před partiemi i rozbory partií probíhaly zodpovědně, stejně jako výkony při partiích, byť ne vždy se vyhrálo. Trenéři vyjádřili svou spokojenost. Hráčům patří za reprezentaci Interchess naše poděkování, poděkování patří i rodičům za pomoc s dopravou.

Výsledkový servis, fotogalerie.

Záhoracký šachový festival

iV západoslovenské Senici pořádá Interchess GM a IM turnaje, které probíhají od 8. do 14. května a na kterých startuje náš trenér GM Vladimír Talla společně s mladými talenty Interchess.

Turnaj můžeme sledovat on-line, výsledky a nasazení zde.

On-line i na ChessBomb: GM, IM.

Ostravský koník 2017

konik2017Populární mezinárodní šachový festival Ostravský koník 2017 začíná 29. dubna v Domě kultury města Ostravy a šachové bitvy budou probíhat až do 7. května.

V rámci koníka se letos uskuteční tyto turnaje: Mistrovství ČR mužů a žen, FIDE Open „A", „B“, „C“, Bleskový turnaj, a Turnaj v holanďanech.

Z hráčů Interchess nastoupí v turnaji o mistra ČR IM Nguyen Thai Dai Van a Natálie Kaňáková (BŠŠ) a bude zajímavé sledovat, jak si oba mezi nejlepšími hráči ČR povedou, v openu A bude hrát Dominik Kula, Ondřej Havelka, Dominik Očko, David Szotkowski a Nguyen Thai Dai Vinh, v openu B Klára Zemková a Radek Opěla, v openu C Vendula Bohanesová, Dalibor Mikesch, Zdeněk Tauš, Antonín Zemek, Vanesa Filipová, Lucie Fizerová, Marek Fizer, David Juračák, Jan Micza, Nikolas Očko.

Zahrají si i svěřenci našich trenérů z jiných domovských oddílů: Ludmila Kopcová, Ladislav Kopec a Filip Neumann.

Je velká škoda, že ze zdravotních důvodů nemůže nastoupit IM Matyáš Marek, přejeme mu brzké uzdravení.

Po dobu konání turnaje zajišťují našim hráčům tradičně trenéři přípravy i rozbory partií, s dopravou pomohou, jako každoročně, rodiče hráčů.

Všem členům Interchess přejeme šťastnou ruku a mnoho úspěchů na velkém turnaji.

Web turnaje, nasazení, výsledky, on-line MČR (1-8), MČR (9-29). A (1-3).

Interchess míří do extraligy!

0014O víkendu 22. - 23. dubna vyvrcholila 1. liga dorostu sezóny 2016/2017. Frýdeckomístecká Interchess měla soutěž velice slušně rozehranou a měla bojovat o nejvyšší příčku.

Po téměř pololetí ligových bojů a po sedmi odehraných kolech figuroval náš tým na druhém místě a k závěrečnému čtyřkolu do Prostějova odjížděl pod vedením Táni Bogatkové s odhodláním udělat pro postup do nejvyšší soutěže vše, co bude v jeho silách.

A děly se věci! Pikantní bylo, že některé z týmů ligové špičky hrály proti sobě, a tak se pořadí měnilo po každém kole. Po 9. kole vedlo družstvo BŠŠ, po 10. kole družstvo TJ Ostrava , ale nakonec se radoval tým Interchess. Po 11. kole měla tři družstva shodný počet zápasových bodů. Týmy Interchess a Duras Brno měly i stejné skóre. Rozhodovalo druhé pomocné hodnocení, kterým byl počet vítězných partií. Naše družstvo v soutěži vybojovalo o jednu jedinou vítěznou partii více a díky tomu se stalo vítězem letošního ročníku 1. ligy a postoupilo do příštího ročníku Extraligy.

O tento skvělý výsledek se zasloužilo sedm hráčů. Všechny partie sehráli Ondřej Havelka, Robert Demko, Dominik Očko, Týna Marková a Radek Opěla.

8,5 bodu získal Dominik, Ondra a Robert 8, Týna 7,5 a Radek 7 bodů z 11 partií. David Szotkowski sehrál 6 partií a získal 3 body, Dalibor Mikesch sehrál 5 partií a uhrál body dva.

Po úspěchu našich hráčů na MČR 2017 v Koutech se jedná o další výrazný úspěch šachistů naší šachové školy a nám nezbývá, než jim k tomuto výsledků pogratulovat a popřát mnoho úspěchů i v následující, tentokrát už extraligové, sezóně!

Interchess ale měla své zastoupení v mládežnické extralize i v už proběhlé sezóně. Zdeněk Lhotský nastupoval v bronzovém týmu OAZA Praha, Filip Neumann byl tahounem Slavia Orlová, Natálka Kaňáková hrála nejvyšší soutěž za BŠŠ a Matyáš Marek v Pardubicích. Všichni jmenovaní jsou vedeni našimi trenéry.

Ti vedou i další hráče, kteří letos nastupovali v 1. lize. Vinh Nguyen měl pěkný výsledek 4,5 bodu z 8 na 1. šachovnici Prahy Smíchov, Anička Lhotská pěkně bojovala na 1. šachovnici za OAZA Praha "B". Ladislav a Ludmila Kopcoví byli tahouny Ostravy, Jakub Ochmyt hrál za Slavii Orlová "B", Mikhail Ivanov figuroval na soupisce Durasu Brno.

Konečné pořadí. Obrázky z finálového turnaje v naši fotogalerii.

Mistrovství SR mládeže

szV kongresovém centru hotelu Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši začíná v sobotu 22. dubna Mistrovství SR mládeže U08 až U20.

Na šampionátu, který končí 28. dubna.startuje množství našich hráčů slovenské skupiny Interchess, přítomni jsou i trenéři Vladimír Talla, Sergej Berezjuk, Miroslav Rohaček, Peter Paleček, Rudolf Diviak, Rastislav Diviak, Tomaš Chabada a další.

Šachistům ze slovenské Interchess přejeme mnoho povedených partií a co nejvíce umístění "na bedně".

Šampionát můžeme sledovat na webu i on-line. Nasazení a výsledky.

Šachové velikonoce Interchess

eastTŠN a Pobeskydí open

O velikonočních svátcích proběhnul ve Frýdku≈Místku tradiční mezinárodní Turnaj šachových nadějí. Turnaj se hrál ve třech kategoriích do devíti, dvanácti a do patnácti let. Souběžně se hrál i turnaj Pobeskydí Open.

Interchess měla své zástupce ve všech kategoriích.

Mezi nejmladšími šachisty v kategorii do 9 let zaznamenal z našich hráčů nejlepší výsledek Zdeněk Tauš, který se ve svých sedmi letech dokázal umístit mezi šesti nejlepšími chlapci. Za jeho 5. místo mu plně náleží naše gratulace!.

Stejně gratulujeme i Vanesce Filipové, která skončila rovněž na 5. místě mezi dívkami.

Dobrou formu prokázal Nikolas Očko, který uhrál solidní 4 body v osmi partiích. Stejnou porci bodů si odnesl i Toník Zemek, o bod méně se podařilo uhrát Viktoru Vácovi.

V kategorii do 12 let si bronzovou medaili odnesl dlouhodobý svěřenec našeho trenéra Vladimíra Tally Filip Neumann (Slavia Orlová). I jemu samozřejmě gratulujeme.

V kategorii do 15 let skončil na výborném 4. místě Dominik Očko a navázal tak na úspěch na MČR 2017. I k Dominikovi letí naše blahopřání.

Za zmínku stojí i solidní desáté místo Roberta Demka.

V turnaji Pobeskydí Open se nejlépe z našich hráčů umístil Dominik Kula s 5,5 body, Ondřej Havelka si připsal 50 bodů na svůj rating Elo, celých 75 bodů na Elo si připsal jedenáctiletý Štěpán Hrbek (Unichess), svěřenec Sergeje Berezjuka.

Všem našim hráčům patří poděkování za prezentaci Interchess.

Celkové výsledky. Obrázky z turnaje.

Chess Masters & Chess Ladies

Třetí ročník uzavřeného turnaje Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017 proběhnul od 10. do 17. dubna ve slovenské Lesnici.

V soutěži žen se představily i hráčky Interchess Natálie Kaňáíková (BŠŠ) a WFM Anna Vrtiaková (SVK).

Natálka odehrála pěkný turnaj, po 6. kole dělila 1. - 2. místo s výsledkem 3 výhry a 3 remízy. V 6. kole černými přehrála první nasazenou IM Evu Repkovou a v postaveni, kdy téměř nešlo nevyhrát přišlá hrubá chyba a jediná porážka v turnaji, která Natce zkomplikovala zisk normy WIM. Ta ji nakonec unikla, ale dělení 3. - 4. místa a zisk 42 bodů je i tak solidní výsledek.

Anička uhrála pouhé 3 remízy a obsadila až poslední příčku. Herně se neprojevila špatně, ale hodně kazila a zbytečně ztrácela body. Věříme, že pouze ladila formu a na blížícím se MSR se ukáže ve své obvyklé formě.

Konečné pořadí.

GRENKE Chess Open

Téměř 700 hráčů v A, bezmála 400 v B a 131 hráčů v C turnaji, celkem více než 1200 hráčů se sešlo v Karlsruhe na turnaji GRENKE Chess Open 2017, mezi nimi i naši bratř Nguyenové.

Van v "áčku" své první 4 partie vyhrál, a když ve 4. kole porazil GM Jula Moussarda (Elo 2573), zdálo se, že GM norma už Vanovi neunikne. V 5. kole Van narazil na 1. nasazeného GM Nikitu Vitiugova (Elo 2729), se kterým hrál poslední kolo Extraligy, a už to vypadalo, že mu Van vrátí porážku. Černými přehrál velkého favorita a budoucího vítěze turnaje, stál na výhru, bohužel přehlédl taktický obrat a místo výhry přišla porážka. V 6. kole Van remizoval s GM Hrantem Melkumyanem (Elo 2619), v 7. kole přišla po napínavém boji prohra s dalším elitním GM Sebastian Bogner (Elo 2592).

Poslední 2 partie Van vyhrál, zlepšil si své Elo, turnajový výsledek uhrál na performance Elo 2585, ale na zisk normy GM to nestačilo, když Vanovi chybělo neuvěřitelně málo - cca 0,25 bodu!

Van celkově odehrál turnaj náramně a těšíme se, že jej budeme moci sledovat na blížícím se Mistrovství České republiky mužů v Ostravě.

Vanův bratr Vinh, který startoval rovněž v A turnaji teprve sbíral v tak silně obsazeném turnaji zkušenosti, uhrál si 1,5 bodu, v "céčku" startující Vi vybojoval 7 bodů a dělil 4. - 8. místo ze 131 hráčů! Velice pěkný výsledek pro devítiletého chlapce!

Výsledky na turnajovém webu.

Turnaj přátelství 2017

"B" skupinu Turnaje přátelství, který se hrál od 14. do 16. dubna v Olomouci, vyhrál dlouhodobý svěřenec Táně Bogatkové Míša Ivanov (Duras Brno). Míša zaznamenal velice pěkný výsledek, když v turnaji sedm partií vyhrál a po jedné remizoval a prohrál.

Míšovi i trenérce gratulujeme!

Konečné výsledky.

Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open

narodni dumTradičně o velikonočních svátcích probíhají ve Frýdku≈Místku turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open. Domácího prostředí Národního domu využije od 13. do 17. dubna celá řada našich hráčů: Zdeněk Tauš, Antonín Zemek, Vanesa Filipová, David Juračák, Viktor Váca, Nikolas Očko v kategorii U 9, v kategorii do 15 let Dominik Očko, Robert Demko, Dalibor Mikesch a Dávid Slivka (SVK). Pobeskydí open si zahrají Dominik Kula, Ondřej Havelka, Klára Zemková, Radek Opěla a Štěpán Hrbek (Unichess).

Jmenovaným přejeme hodně šachového štěstí.

Nasazení a výsledky.

Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017

szTřetí ročník uzavřeného turnaje Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017 probíhá od 10. do 17. dubna na Chatě Pieniny ve slovenské Lesnici.

Na tomto turnaji tří zemí – ČR, Slovenska a Rakouska startuje letos i nová členka Interchess WFM Natálie Kaňaková (BŠŠ) a také WFM Anna Vrtiaková (SVK), rovněž členka Interchess.

Dívky můžeme sledovat on-line. Nasazení a výsledky.

GRENKE Chess Open 2017

 

blikajc iBratři Van ,Vinh a Vi Nguyenovi budou hrát v německém Karlsruhe open turnaj, který probíhá od 13. do 17. dubna.

Web turnaje. Klukům přejeme hodně zadaru a sledovat průběh turnaje můžeme i on-line. Přenos na ChessBomb.

tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí

 

tht extraliga 1617 250x1682. dubna proběhlo poslední dějství české extraligy 2016 / 2017.

Do bojů v průběhu sezóny zasáhli i tři členové Interchess ve třech ligových klubech.

Nejlépe si vedl tým ŠK Rapid Pardubice, který obsadil třetí místo a ve kterém si odbyl premiéru v české nejvyšší soutěži IM Matyáš Marek. Druhou polovinu sezóny poznamenaly Matyášovy výkony jeho zdravotní komplikace, hodně se herně trápil a posledních pět kol dokonce nemohl nastoupit vůbec. Věřme, že se Matyho potíže vyřeší a on bude moci zasednout k šachovnicím opět v obvyklé formě.

Ostravský Labortech s naším GM Vladimírem Tallou skončil v první polovině tabulky, nebýt prohry v devátém kole se Slavojem Poruba, mohlo být umístění ještě lepší. Vladimír sezónu odehrál bez porážky a přinesl týmu 6,5 bodu, byl oporou družstva.

Na osmé příčce konečné tabulky se umístil ŠK města Lysá nad Labem s IM Nguyen Thai Dai Vanem a s rezervou tak splnil svůj cíl udržet se v nejvyšší soutěži.

Van odehrál většinu partií na 1. nebo 2. šachovnici se soupeři, jejichž průměrné Elo činilo 2538 bodů! Z tohoto pohledu je jeho tříapůlbodový přínos družstvu solidním výsledkem. Mezi Vanovy velmi povedené výkony patří určitě vyrovnaná partie s hráčem první světové třicítky GM Nikitou Vitiugovem (Elo 2729), kterého černými dlouho trápil nebo pěkná výhra nad zkušeným IM Lukášem Černouškem.

Vítězem extraligy se stal poosmé v řadě 1. Novoborský ŠK s IM Tadeášem Kriebelem, kterého v minulosti dlouhodobě trénoval Vladimír Talla a který spolupracoval i se Sergejem Berezjukem. Svěřencem Sergeje Berezjuka byl i GM Honza Krejčí, který v extralize zaznamenal vůbec nejlepší výsledek ze všech hráčů, neuvěřitelných 9,5 z 11 bodů. Jeho tým Výstaviště Lysá nad Labem obsadilo stříbrnou příčku. Za Lysou hrál i další Sergejův svěřenec GM Tomáš Oral. V barvách Labortechu Ostrava nastupoval FM Jiří Kočiščák, rovněž dlouhodobý svěřenec Sergeje Berezjuka.

Konečná tabulka.

O Frymíkův pohár

frymik2017V sobotu 8. dubna se ve Frýdku≈Místku sešlo více než 80 dětí, aby mezi sebou změřily své síly v šachových bitvách o oblíbený Frymíkův pohár.

Interchess reprezentoval Zdeněk Tauš, David Juračák, Viktor Váca, Vanesa Filipová, Kuba Záveský, Daniela Kožušníková a Matěj Kotrba.

Potvrdilo se, že naši nejmladší hráči za krátkou dobu, kterou se královské hře věnují, udělali velký pokrok ve svém šachovém vývoji.

Celkovým vítězem turnaje se stal Marek Fizer. Markovi a jeho trenéru Janu Macíčkovi gratulujeme. Už od května Marek posílí řady Interchess a my se těšíme na spolupráci.

Za velkou pochvalu stojí i výsledky našich stávajících hráčů:

Celkové 3. místo a zlato v kategorii dětí narozených v roce 2009 získal náš Zdeněk Tauš, který prohrál v turnaji jedinou partii, a to s pozdějším vítězem.

Celkové 4. místo a bronz v kategorii dětí ročníku 2008 si odnesl David Juračák.

V kategorii dívek 2008 se ziskem 5 bodů ze 7 možných na 1. příčce umístila Vaneska Filipová.

V kategorii chlapců 2009 skončil na 4. místě Viktor Váca.

Kuba Záveský si tak velký turnaj zahrál vůbec poprvé a hned si domů odnesl pohár za 3. místo v kategorii chlapců ročníku 2011. Pěkný začátek kariéry.

Pochvalu za statečnost a snahu si zaslouží Matěj Kotrba a Danielka Kožušníková.

Všem dětem děkujeme za předvedenou hru a gratulujeme k úspěchu. Rodičům dětí děkujeme za spolupráci, organizátorům patři naše poděkováni za krásný a dobře zorganizovaný dětský turnaj.

Konečné výsledky.

Open Petřvald 2017

ocko dominik 2017ocko nikolas 2017Zajímavý a docela kvalitně obsazený rapid proběhl v prvním aprílovém dni v Petřvaldě. Akce se konala pod hlavičkou nastávajícího populárního Ostravského koníka v rámci Rapid tour Ostravský koník.

Mezi ostřílenými borci se neztratil náš Dominik Očko, který vybojoval 6 bodů z devíti a obsadil první místo mezi hráči do 14 let.

Napodobit jej dokázal jeho bratr Nikolas, který jako sedmiletý uhrál pěkné 4 body a byl nejlepší mezi osmiletými.

Klukům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci Interchess.

Celkové výsledky.

Další články...

 1. Finále extraligy hostí Brno
 2. Budapest Spring Festival 2017
 3. Finále krajského přeboru v rapidu
 4. 2017 U.S. Championship
 5. Mistrovství ČR mládeže 2017
 6. Budapest Spring Festival 2017
 7. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 8. Chess Open Graz 2017
 9. Senický jarní šachový festival
 10. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 11. International Chess Open Graz 2017
 12. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 13. Memoriál Tomáše Baštince
 14. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 15. Mistrovství světa žen 2017
 16. Extraliga 5. a 6. kolo
 17. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 18. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 19. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 20. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 21. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 22. Talenti proti legendám nerozhodně
 23. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 24. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 25. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 26. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 27. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 28. OPEN PRAHA 2017
 29. Belarus Women Championship 2017
 30. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 31. Šachový prosinec
 32. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 33. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 34. Talent roku 2016
 35. Talent Cup 2016
 36. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 37. MS seniorů 50+ a 65+
 38. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 39. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 40. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 41. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 42. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 43. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 44. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 45. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 46. First Saturday GM Nov 2016
 47. MM&S 2016
 48. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 49. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 50. FIDE World Cadets Championship 2016
 51. Hráči Interchess v druhé lize
 52. tht Extraliga startuje
 53. Matyáš Marek do extraligy!
 54. První liga družstev mládeže - skupina východ
 55. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 56. Novoborská šachová Corrida
 57. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 58. Krajský přebor MKŠS
 59. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 60. Open Tatry 2016
 61. Školení trenérů
 62. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 63. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 64. Interchess provádí nábor dětí
 65. Šachová Olympiáda 2016
 66. Open Havířov 2016
 67. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 68. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 69. Olomouc Chess Summer 2016
 70. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 71. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 72. FIDE Open Staré Město 2016
 73. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 74. Czech Open Pardubice 2016
 75. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 76. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 77. 7. Interchess Cup 2016
 78. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 79. V4 Youth camp Liptov 2016
 80. Mitropa Cup 2016
 81. Nabídka prázdninových akcí
 82. Šachové turnaje v Mostech
 83. Open Teplice 2016
 84. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 85. Ocenění našim členům
 86. Dětský pohár 2016
 87. Nový kandidát mistra
 88. Interchess dětský pohár 2016
 89. Orlová 2016
 90. European Individual Women's Chess Championship
 91. Hukvaldské šachování 2016
 92. Orlová & Zalakaros
 93. MČR hráčů do 8 let
 94. Ohlédnutí za koníkem
 95. Mistrovství České republiky do 8 let
 96. Ostravský koník 2016
 97. Ve zkratce
 98. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 99. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 100. Poděkování obci Tichá
 101. Mistrovství SR mládeže
 102. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 103. Extraliga SR
 104. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 105. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 106. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 107. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 108. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 109. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 110. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 111. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 112. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 113. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 114. Naši nejmladší nezahálejí!
 115. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 116. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 117. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 118. ECo-C Extraliga
 119. Krajský přebor
 120. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 121. Aeroflot Open 2016
 122. Interchess o posledním únorovém víkendu
 123. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 124. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 125. International Chess Open Graz 2016
 126. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 127. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 128. První únorový víkend ve znamení šachu
 129. Van a Matyáš bojují o IM
 130. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 131. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 132. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 133. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 134. Naši hráči v Krajském Přeboru
 135. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 136. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 137. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 138. Nominace našich talentů na sportovce roku
 139. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 140. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 141. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 142. 3. turnaj KP v rapid šachu
 143. Víkendové soutěže
 144. Open Praha 2016
 145. Interchess na přelomu roku
 146. I o Vánocích se hraje
 147. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 148. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 149. MČR v bleskovém šachu 2015
 150. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 151. Talent Cup 2015
 152. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 153. London Chess Classic 2015
 154. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 155. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 156. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 157. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 158. Šachista mimo šachovnici
 159. 2. turnaj KP v rapid šachu
 160. THT EXTRALIGA – listopad
 161. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 162. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 163. THT EXTRALIGA 2015/2016
 164. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 165. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 166. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 167. 1. turnaj KP v rapid šachu
 168. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 169. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 170. ME mládeže 2015 je za námi
 171. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 172. OPEN Tatry 2015
 173. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 174. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 175. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 176. MS juniorů do 20 let
 177. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 178. Členové Interchess na návštěvě ministra
 179. 6. Interchess Cup
 180. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 181. Open Havířov 2015
 182. Beskidy Cup
 183. MEU Kouty 2015
 184. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 185. Gens una sumus
 186. Olomouc Chess Summer 2015
 187. O putovní pohár města Jeseník
 188. Vienna Chess Open 2015
 189. FIDE OPEN Staré Město 2015
 190. Open Letní Praha 2015
 191. Senický letní šachový festival 2015
 192. Open Havířov 2015
 193. European Union Youth Chess Championship 2015
 194. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 195. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 196. LŠT Koník 2015
 197. MEU Mureck 2015
 198. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 199. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 200. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 201. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 202. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 203. European Youth Team Chess Championship 2015
 204. First Saturday GM July 2015
 205. Minsk Open 2015
 206. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 207. Štiavnický šachový festival 2015
 208. Přebor města Vsetína 2015
 209. Šachy prázdniny nemají
 210. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 211. LIPTOV 2015
 212. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 213. Šachový festival České Budějovice 2015
 214. Mistrovství Ruska 2015
 215. European School Championships 2015
 216. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 217. International Open Tournament Pula 2015
 218. MČR družstev mladších žáků 2015
 219. Interchess ve školkách
 220. GM Wesley So - GM David Navara
 221. Mitropacup 2015
 222. 9th International Open Tournament Pula 2015
 223. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 224. Píše se o nás
 225. World’s Youth Stars 2015
 226. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 227. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 228. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 229. Open Orlová 2015 – dohráno
 230. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 231. Open Čierne 2015
 232. Open Orlová 2015
 233. Mistrovské soutěže na Slovensku
 234. Krátké zprávy
 235. Mladé světové hvězdy
 236. Šachy mimo šachovnici
 237. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 238. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 239. Ostravský koník 2015
 240. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 241. 1. liga - napoprvé 4. místo
 242. O šachové království 2015
 243. O Frymíkův pohár
 244. Bohuslavice open 2015
 245. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 246. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 247. Poslední kolo 1. ligy
 248. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 249. 5. Interchess Cup
 250. Turnaje šachových nadějí 2015
 251. Samir Sahidi získal titul FM
 252. Ve zkratce
 253. Finále MČR škol
 254. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 255. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 256. Reykjavik Open
 257. Anička Lhotská v tisku
 258. O šachové království
 259. KP družstev mladších žáků
 260. Slovenská extraliga jde do finále
 261. Ohlédnutí za MČR 2015
 262. Reykjavik Open 2015
 263. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 264. Van na 1. šachovnici
 265. Grand prix mládeže 2014/2015
 266. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 267. Šachová Extraliga SK Commander
 268. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 269. International Chess Open Graz 2015
 270. Memoriál Tomáše Baštince
 271. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 272. Letný šachový tábor Koník 2015
 273. Senický jarný šachový festival 2015
 274. MČR mládeže 2015
 275. Ve zkratce
 276. 1. liga mládeže
 277. KP škol v šachu
 278. KP středních škol
 279. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 280. Open Mariánské Lázně 2015
 281. Šachová Extraliga SK Commander
 282. Pěkný vstup do nového roku
 283. Přebor Běloruska
 284. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 285. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 286. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 287. Memoriál Vladimíra Taranu
 288. I na přelomu roku se hraje
 289. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 290. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 291. MČR v bleskovém šachu 2014
 292. Talent Cup 2014
 293. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 294. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 295. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 296. Matyáš Marek v extralize dorostu
 297. 1. liga pokračuje dalším kolem
 298. Dvě domácí utkání 1. ligy
 299. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 300. OP středních škol v šachu 2014
 301. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 302. HD 14 Pražský přebor
 303. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 304. Ligové aktivity členů Interchess
 305. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 306. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 307. Souboj o titul mistra světa 2014
 308. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 309. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 310. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 311. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 312. Krajské soustředění mládeže
 313. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 314. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 315. European Youth Chess Championship 2014
 316. 1. liga dorostu
 317. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 318. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 319. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 320. Interchess na OPEN Tatry 2014
 321. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 322. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 323. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 324. Open Tatry 2014
 325. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 326. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 327. Šachové kurzy pro veřejnost
 328. Ve zkratce
 329. Open Havířov 2014
 330. Trenérské semináře léto 2014
 331. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 332. Letný šachový tábor Koník 2014
 333. Cracow International Chess Championships
 334. Chess Cup Frýdek-Místek
 335. Czech open Pardubice
 336. 41st Olympiad Tromsø 2014
 337. Robert Demko v Bezměrově třetí
 338. Táňa Bogatková získala titul WFM
 339. Letní aktivity hráčů Interchess
 340. Vítáme nového šachistu
 341. Karviná open 2014
 342. Prázdninové přání
 343. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 344. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 345. Mostecká věž 2014
 346. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 347. Suchy Bór FIDE open 2014
 348. Interchess v Polsku a na Slovensku
 349. Interchess v mateřské škole
 350. MČR družstev mladších žáků
 351. PULA OPEN 2014
 352. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 353. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 354. Nové šachové tituly členů Interchess
 355. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 356. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 357. Open Orlová 2014
 358. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 359. Mitropa Cup 2014
 360. Chess Cup 2014 - Orlová
 361. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 362. Chess Cup 2014
 363. Ohlédnutí za koníkem
 364. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 365. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 366. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 367. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 368. MSR mladších žáků v rapid šachu
 369. Ostravský koník 2014
 370. Martinik open 2014
 371. Turnaje šachových nadějí
 372. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 373. Mistrovství ČR školních týmů
 374. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 375. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 376. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 377. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 378. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 379. Vydařená příprava v Senici
 380. KP družstev mladších žáků 2014
 381. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 382. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 383. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 384. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 385. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 386. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 387. Aktuality leden 2014
 388. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 389. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 390. Interchess Cup 2014
 391. PF 2014
 392. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 393. Veselé Vánoce
 394. Vánoční kvíz
 395. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 396. Pohár hotelu Katowice 2013
 397. Mistrovství světa mládeže 2013
 398. Sněženky lepší machrů
 399. Dlouhodobé soutěže družstev
 400. 2. turnaj KP v rapid šachu
 401. Sněženky a machři 2013
 402. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 403. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 404. Polofinále MČR juniorů 2013
 405. Interchess aktuality
 406. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 407. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 408. Úspěšný říjen 2013
 409. Liberec FIDE open 2013
 410. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 411. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 412. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 413. Hukvaldské šachování 2013
 414. ME mládeže 2013 Černá Hora
 415. Novoborská šachová corrida 2013
 416. Interchess a Figurka
 417. Interchess v září 2013
 418. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 419. Interchess v nových prostorách
 420. MEU ve výsledcích
 421. Ohlédnutí za prázdninami
 422. Robert Demko členem Interchess
 423. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 424. Napsali o nás
 425. Open Jeseník
 426. Mezinárodní mistrovství Krakova
 427. FIDE open Staré Město
 428. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 429. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 430. Mistrovství Evropy žen 2013
 431. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 432. Naši šachisté ve zkratce
 433. Štiavnický šachový festival
 434. Se šachovou legendou na Slovensku
 435. Open Karviná 2013
 436. Česko-Slovenská extraliga žen
 437. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 438. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 439. Open Teplice 2013
 440. Mitropa cup 2013
 441. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 442. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 443. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 444. Mezinárodní soustředění
 445. Mistrovství České republiky mužů 2013
 446. FIDE open Orlová
 447. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 448. KP Orlová
 449. Přestupy
 450. Výsledky našich členů ve zkratce
 451. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 452. Ostravský koník 2013
 453. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 454. Letní šachový tábor
 455. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 456. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 457. Štiavnický šachový festival 2013
 458. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 459. Ostravský koník 2013
 460. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 461. Velikonoční šachy
 462. 2. Interchess cup je historií
 463. Matyáš Marek zlatý !
 464. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 465. 2. Interchess cup
 466. Malý diamant? Dávid Slivka!
 467. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 468. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 469. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 470. Krajské přebory rapidů
 471. Pozvánka na ples
 472. Rybnik Chess Classic 2013
 473. Open Nový Bor 2013
 474. Leden a únor 2013 ve zkratce
 475. 1. Interchess cup
 476. Open Praha 2013
 477. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 478. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 479. Talent Cup 2012
 480. Šachové aktuality
 481. Další fotky z Mariboru
 482. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 483. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 484. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 485. Hukvaldské šachování
 486. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 487. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 488. Šachový podzim ve zkratce
 489. Informace
 490. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 491. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 492. Soustředění říjen 2012
 493. Logo Interchess
 494. OPEN Tatry 2012
 495. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 496. MČR mládeže v rapidu 2012
 497. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 498. ME mládeže 2012 v Praze
 499. Soustředění srpen 2012
 500. Tréninky v červenci 2012
 501. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 502. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 503. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 504. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 505. Petrohrad 2012