Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu

0010Ve Středisku volného času Korunka v Ostravě proběhlo v pátek 17. listopadu první Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže. Pořadatelem turnaje byla ve spolupráci se SVČ Korunka Šachová akademie Ostrava, kterou letos založil náš trenér Vladimír Talla. Vladimír byl také ředitelem mistrovství.

Přestože pořadatelé organizovali tak velký turnaj poprvé, dá se říct, že odvedli skvělou práci. O účastníky i jejich doprovod bylo vzorně postaráno, hrálo se ve vzdušné hrací místnosti, děti obdržely účastnické odznaky, zajištěn byl oběd, svačinka i pitný režim, hráči, kteří dohrávali dřív měli vyplněn volný čas.

V takových podmínkách se hraje dobře a výsledky našich hráčů to potvrzují.

V kategotii do 8 let stál na bedně a stříbrnou medaili si odvezl Toník Zemek, v kategorii dívek do 10 let vybojovala bronz Vanesa Filipová. Nejvíce se ale dařilo našim hráčům v kategorii do 14 let. První místo patřilo Davidu Szotkowskému, třetí příčka Robertu Demkovi Nejlepší hráčkou do 14 let byla vyhlášena naše Kristýna Marková.

Svěřenci Vladimíra Tally Ladislav Kopec (TJ Ostrava) v H14 obsadil druhé místo, stejně jako Filip Neumann (Slavia Orlová) v H16.

V rolích rozhodčích jsme mohli spatřit členy Interchess Kláru Zemkovou, Rosťu Berezjuka a Dominika Kulu, kteří pod vedením hlavního rozhodčího Rastislava Diviaka ze Senice přispěli k bezproblémovému průběhu turnaje.

Všem našim hráčům děkujeme za účast a snahu, rodičům dětí za podporu. Medailistům přidáváme naši gratulaci.

Organizátorům patří velké poděkování za jeden z nejlepších turnajů v ČR, jakého jsme se zatím účastnili.

Výsledkový servis, fotky z turnaje.

Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017

korunkaV pátek 17. 11. 2017 proběhne v Ostravě Mariánských Horách ve Středisku volného času Korunka premiérové první Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017.

Doposud je přihlášeno téměř 100 hráčů z oddílů celého kraje. Bude se hrát v pěti kategoriích do 8, 10, 12, 14 a 18 let. Startovní listiny zde.

Výprava Interchess bude čítat 12 hráčů. V kategorii do 8 let budou hrát Zdeněk Tauš, Antonín Zemek, Nikolas Očko, Adam Jurtík a Jakub Záveský. V kategorii do 10 let nastoupí David Juračák, Vanesa Filipová, Ondřej Chromiak a Šimon Stejskal. Kategorii do 14 let si zahrají David Szotkowski, Robert Demko a Jan Micza. Vedoucím výpravy bude Táňa Bogatková.

Ředitelem turnaje je náš trenér Vladimír Talla, který letos začátkem roku založil v Ostravě Šachovou akademii Ostrava, která je společně se SVČ Korunka pořadatelem mistrovství.

Hlavní rozhodčí turnaje bude náš dlouholetý spolupracovník mezinárodní rozhodčí Rastislav Diviak ze Senice, na postech pomocných rozhodčích mu budou asistovat členové Interchess Klára Zemková, Rostislav Berezjuk a Dominik Kula.

V každé kategorii je připraveno šest hodnotných cen pro celkové pořadí i pro pořadí dívek.

Celé naší výpravě přejeme v turnaji mnoho zdaru.

VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski

vladislavDo slezské Vladislavi na území dnešního Polska vyrazila výprava osmi hráčů Interchess vedená trenérkou Táňou Bogatkovou a dalšími členy doprovodu.

Turnaj rozdělený do třech věkových kategorií se odehrál o víkendu 11. - 12. listopadu a hráči naší šachové akademie se jej zúčastnili již podruhé.

V kategorii A, která byla vypsána pro nejmladší šachové naděje, jsme měli zastoupení nejpočetnější. V turnaji hraném na 7 kol tempem 1 hodina na partii nastoupili Tonda Zemek, David Juračák, Nikolas Očko a Adam Jurtík. Nejlépe se vedlo Tondovi Zemkovi, který skončil v konkurenci 40 dětí z Polska, Slovenska a České republiky na výborném třetím místě. David Juračák byl sedmý, Nikolas Očko devatenáctý a Adam Jurtík šestadvacátý. Tondovi patří naše gratulace a všem jmenovaným poděkování a pochvala za reprezentaci Interchess.

Výsledkový servis.

V turnaji B, kde hráli šachisté narození v letech 2003 – 2007, se z členů naší výpravy nejlépe umístil Míša Gřes, desátý z 39 účastníků. Michalovi se vydařil zejména závěr turnaje, ten naopak nevyšel Daliboru Mikeschovi, který turnaj parádně rozehrál, ale pak mu došel dech a bylo z toho 17. místo.

Výsledkový servis.

V kategorii C jsme získali tři medaile, z toho hned dvě si na krk pověsila Klára Zemková – stříbro za celkové druhé místo a zlato pro nejlepší ženu. Sbírku doplnil bronzem Robert Demko. Oběma patří naše gratulace, přestože výsledek mohl být ještě výraznější, nebýt zbytečných ztrát v jasně lepších pozicích.

Výsledkový servis.

Turnaj proběhl v přátelské, dobrosrdečné atmosféře ve vkusné hrací místnosti, výpravě se líbil i hotel, kde byla ubytována. Organizátorům patří naše poděkování, stejně tak rodičům dětí za spolupráci a pomoc.

Fotografie z turnaje.

Budapest First Saturday

van 20154. - 14. listopadu 2017 startuje IM Nguyen Thai Dai Van na uzavřeném GM turnaji Budapest First Saturday.

Van bude bojovat o třetí a poslední normu potřebnou pro udělení titulu mezinárodního velmistra.

Vanovi přejeme před prosincovou oslavou jeho 16. narozenin naplnění všech norem a tedy i zisk titulu GM.

Výsledkový servis.

Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20

sscrV Krušných horách, pod úpatím Klínovce v obci Kovářská bude od 12. do 18. listopadu sehráno MČR dívek do 18 a 20 let a zároveň polofinále MČR juniorů a dorostenců.

Pod trenérským vedením Sergeje Berezjuka a Honzy Macičeka v polofinále nastoupí z našich šachistů Ondřej Havelka, Dominik Očko, Štěpán Hrbek a Marek Fizer, finálových bojů MČR dívek se zůčastní Zuzana Gřesová a Lucie Fizerová.

Pro mladší z hráčů je účast na tomto prestižním klání spíše kvalitním tréninkem a sběrem zkušeností z vrcholných partií, Ondra ale určitě není bez šancí na postup do finále a Zuzka by mohla promluvit do bojů o medaile.

Věříme, že naši hráči projeví, jako už nejednou, bojovná srdce a odvedou co nejlepší výkon. Přejeme jim k tomu hodně štěstí.

Web pořadatele, nasazení a výsledky.

FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017

tarvisi-logo-wjcc2017V severoitalském Tarvisiu proběhne od 12. do 26. listopadu 2017 Mistrovství světa juniorů a juniorek.

Barvy Interchess bude na šampionátu hájit WIM Anna Styazhkina, reprezentantka Ruska a reprezentantka České republiky WFM Natálie Kaňáková.

Obě hráčky budou nasazeny v první polovině startovního pole kategorie dívek, Anna jako 17., Natálie 34. z celkem 92 startujících.

Anna vlastní už několik titulů a medailí z MS a ME z minulých let a věříme že bude bojovat o pódium. Natálie bude v obrovské konkurenci, ve které se více než 2/3 hráček pyšní mezinárodními tituly, bojovat o co nejlepší umístění a zbývající normu WIM.

Natálii pomocí prostředků informačních technologií trenérsky na dálku povede Sergej Berezjuk.

Oběma přejeme co největší herní pohodu a šťastnou ruku při plnění svých výkonnostních cílů.

Web šampionátu, nasazení a výsledky.

Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017

0001V Harrachově bylo v sobotu 28. října slavnostně zakončeno Mistrovství Čech mládeže. Zajímavým výsledkem z pohledu Interchess je vítězství a mistrovský titul Aničky Lhotské v kategorii dívek do 14 let s výsledkem 5 bodů z 9. Aničce gratulujeme k výbornému výsledku.

Výsledkový servis, web pořadatele.

Ve dnech 24. - 29. října proběhlo v Koutech nad Desnou Mistrovství Moravy a Slezska mládeže, na kterém byla ve hře i postupová umístění, zaručující účast na jarním mistrovství republiky. Naše početná výprava zaznamenala řadu dobrých výsledků.

Pod vedením Sergeje Berezjuka, Vladimíra Tally, Táňi Bogatkové, Rostislava Berezjuka a Honzy Macíčka se na šampionátu předvedli David Szotkowski, Robert Demko, Kristýna Marková, Marek Fizer, Dalibor Mikesch, Jan Micza, Vinh Nguyen Thai Dai, Lucie Fizerová, Michal Gřes, David Juračák, Zdeněk Tauš, Vanesa Filipová, Antonín Zemek a Nikolas Očko, dále Filip Neumann (SK Slavia Orlová), sourozenci Ivanovi (ŠK Duras BVK) a Miroslav Krupa (SVK).

Zastavme se u výsledků jednotlivých hráčů. Opravdu velice potěšující je výkon našich nejmladších. V kategorii U10 se představilo 5 našich nadějí. Někteří z nich mají před sebou dokonce ještě několik startů v této věkové kategorii v následujících letech, přesto se už teď prezentují kvalitní hrou. Nejlepšího výsledku dosáhl David Juračák, který získal stříbrnou medaili. Dlouho se pohyboval na 1. pozici a až prohra v posledním kole jej odsunula na druhé místo. Do posledních chvil turnaje bojovali Toník Zemek a Zdeněk Tauš. Po výhře v posledním kole se oba posunuli na postupové pozice - Toník na 8. místo, Zdeněk obsadil místo o příčku níže. Vanesa Filipová získala 5 bodů a skončila 27, Nikolas Očko měl po 4. kole 3 body a zdálo se, že bude bojovat o postup. Bohužel nezvládl druhu polovinu turnaje a z posledních 5 kol uhrál jenom 1,5 bodu, celkem 4,5 a to stačilo na 34. místo.

V kategorii U12 nás prezentoval pouze jeden člen - Michal Gřes. Michal předváděl stabilní výsledky. Postup mu unikl až v posledním kole po prohře na čas v naprosto vyhrané pozici. Je to určitě škoda, ale Michal se snažil a hrál dobře, má růstový potenciál, dávající perspektivu do jeho další šachové kariéry.

Nejlepší výkon v kategorii U14 z našich svěřenců předvedl Filip Neumann (SK Slavia Orlová), který vybojoval bronzovou medaili a připsal si 25 bodů na své Elo. Nguyen Thai Dai Vinh obsadil 12. místo a postup mu stejně jako Michalovi utekl až v posledním kole. Vinh patřil jako 3. nasazený hráč k favoritům a jeho umístění je tak spíše zklamáním. Zazářila naopak Lucka Fizerová, nasbírala 5,5 bodu a obsadila mezi čtrnáctiletými dívkami vynikající druhé místo, Saša Ivanov (ŠK Duras BVK) uhrál 3 body.

Nejpočetnější zastoupení jsme měli v kategorii nejstarších hráčů do 16 let. S 6,5 body si postup z krásného 5. místa zajistil Robert Demko, který prošel turnajem bez porážky a v posledním kole bojoval o medaili, ale uhraná remíza bohužel nestačila.

David Szotkowski bojoval do konce, vyhrál 2 poslední partie, stačilo to ale pouze na 12. místo, když bodově dělil 6. – 12. příčku. Pomocné hodnocení ale stálo proti němu.

Velký výkonností skok předvedl Dalibor Mikesch, který dokázal potrápit několik favoritů a připsal si téměř 100 bodů na své Elo. Dalibor také bojoval do posledního okamžiku o postup, ale ke konci se už u Dalibora projevila únava z náročného průběhu turnaje.

Kristýna Marková dokázala ukořistit pro Interchess jedinou letošní zlatou medaili. Týnka s 5 body předstihla všechny své konkurentky a v dívčí kategorii do 16 let zvítězila.

Devítiletý Marek Fizer má zajištěn přímý postup na MČR 2018 a proto si zahrál tréninkový turnaj s podstatně staršími hráči. Marek statečně bojoval a se 4,5 body obsadil 37. místo.

Solidní výkon předvedl Mikhail Ivanov (ŠK Duras BVK), který odehrál několik velice dobrých partií a na své Elo si připsal skoro 100 bodů, Honza Micza ukořistil 2,5 bodu.

 Ve Fide Openu předváděl stabilní výsledky náš slovenský svěřenec Miroslav Krupa. Mirko s 5,5 body obsadil 9. místo. 

Celý turnaj se po organizační stránce obešel bez větších problémů, za což musíme organizátorům z Orlové poděkovat. Postupujícím a medailistům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů na MČR 2018. Všem svěřencům i rodičům děkujeme za velkou snahu a těšíme se na nové šachové boje na MČR 2018!

Výsledkový servis, web pořadatele.

Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017

sergej tatry 2017V termínu 8. - 15. října se v Tatranské Lomnici konal tradiční šachový turnaj Open Tatry. V turnaji pod vedením Sergeje Berezjuka nastoupili i naši svěřenci Zuzana Gřesová, Michal Gřes, Filip Neumann (SK Slavia Orlová), Jakub Šošovička (SVK) a Martin Šandor (SVK).

IM Sergej Berezjuk po děsivém začátku (0,5 bodu po 2. kole) potvrdil své vysoké šachové kvality a bojovou morálku, nasbíral z následujících 7 kol 6,5 bodu a nakonec dělil se 7 body 2. - 4. místo. Slabší pomocné hodnocení nakonec znamenalo bramborovou medaili.

Pěkné šachy a výsledek předvedl Kubko Šošovička. Uhrál 5,5 bodu, získal 89 bodů na Elo a obsadil krásnou 31. příčku. Také Filip Neumann odehrál dobrý turnaj. Filip vybojoval 4,5 bodu a získal solidních 55 bodů na Elo. Zuzce Gřesové se turnaj moc nepovedl, přestože získala stejnou porci bodů jako Filip, ztratila 42 bodů Ela. Martin Šandor podával stabilní výkony, proti slabším hráčům bodoval, se silnějšími hráči většinou prohrál. Michal Gřes odehrál pohodový turnaj, ve kterém vybojoval 3,5 bodu a výrazně si zlepšil své Elo, když si jej navýšil o 81 bodů.

Krásný týden v prostředí nádherných Tater byl pro naše hráče nejen plný šachů, ale také každodenních túr pod přísným dozorem horského vůdce Sergeje Berezjuka. Tato intenzivní fyzická i herní příprava určitě pomůže našim hráčům na dalších šachových turnajích.

Za výborné organizační zvládnutí báječného turnaje patří poděkování pořadatelům, za bezproblémový průběh pak i hlavnímu rozhodčímu turnaje, místopředsedu slovenské Interchess IA Rostislavu Diviakovi.

Více o turnaji na stránkách SŠZ, obrázky v turnajové fotogalerii.

Výsledkový servis.

European Team Chess Championship 2017

euroteam2017-headerOd 27. října do 7. listopadu probíhá v krétském letovisku Hersonissos evropský šampionát družstev.

Interchess na mistrovství zastupuje IM Nastassia Ziaziulkina na 1. šachovnici reprezentace Běloruska a Anička Vrtiaková v barvách Slovenska.

Náš externí spolupracovník GM Andrei Kovalev se šampionátu účastní v roli trenéra družstva mužů Běloruska.

Jmenovaným i jejich týmům samozřejmě přejeme mnoho zdaru.

Web ME, výsledky – ženy, muži, on-line - ženy, muži.

Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017

0001Kouty nad Desnou, tak jako již řadu let, jsou hostitelem i letošního ročníku Mistrovství Moravy a Slezska mládeže. Tradičními účastníky tohoto šampionátu, ve kterém se hraje nejen o tituly a medaile moravskoslezských šampiónů, ale především o osm postupových míst na republikové mistrovství v každé ze čtyř věkových kategorií, jsou i hráči naší šachové akademie.

Trenéři Sergej Berezjuk, Vladimír Talla, Táňa Bogatková a Rostislav Berezjuk společně s Honzou Macíčkem přivedli do podhůří Jeseníků tým, který tvoří David Szotkowski, Robert Demko, Kristýna Marková, Marek Fizer, Dalibor Mikesch, Jan Micza, Vinh Nguyen Thai Dai, Lucie Fizerová, Michal Gřes, David Juračák, Zdeněk Tauš, Vanesa Filipová, Antonín Zemek a Nikolas Očko.

Pod vedením našich trenérů se turnaje účastní i Filip Neumann (SK Slavia Orlová), sourozenci Ivanovi (ŠK Duras BVK) a Miroslav Krupa (SVK).

Pořadatelství šampionátu, který probíhá od 24. do 29. října je v gesci SK Slavia Orlová a sledovat dění a výsledky můžeme na stránkách pořadatele, na stránkách nasazení a výsledků nebo on-line.

Našim hráčům a trenérům přejeme mnoho úspěchů, doprovázejícím rodičům pak klidný a spokojený pobyt.

Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov

00070012V Krnově byl v sobotu 14. října zahájen pětidílný seriál letošního ročníku krajského přeboru mládeže v rapid šachu.

Body sbírat vyrazila i výprava Interchess vedená Táňou Bogatkovou ve složení: HD 10 Zdeněk Tauš, David Juračák, Antonín Zemek, Adam Jurtík, Ondřej Chromiak, Vanesa Filipová a v HD 18 Jan Micza.

Výsledek prvního kola vypadá pro naše barvy solidně. Stříbro si odváží Toník Zemek, nepopulární čtvrté místo obsadil David Juračák a Vaneska Filipová v kategorii dívek do 10 let byla dokonce zlatá. Pochvalu si zaslouží Adam Jurtík, který uhrál pěkné 4 body. Do formy se snad vrací po delším tréninkovém výpadku Zdeněk Tauš (v Krnově 4,5 bodu), nahoru může jít i Ondra Chromiak (2 body), pokud se v sezóně bude aktivně zúčastňovat turnajů.

Honza Micza nastoupil ve svých 14 letech mezi mnohem staršími hráči a v kategorii do 18 let bojoval velmi zodpovědně, za což mu náleží velká pochvala.

Poděkování za reprezentaci Interchess patří všem zúčastněným hráčům a za pomoc s organizací a dopravou i rodičům. Těšíme se na další turnaje.

Výsledkový servis, fotogalerie.

Začala ligová sezóna

sscrO víkendu 7. a 8. října byly zahájeny soutěže družstev mládeže. Do základní skupiny extraligy východ se se zapojilo i naše družstvo.

V prvním sobotním zápase proti Kuřimi byla na našich hráčích znát velká nervozita, přece jenom to byl úplně první zápas našeho týmu v extralize. S outsiderem skupiny jsme prohráli celkem hladce. V odpoledním zápase s Vlašimí i v nedělním ranním proti Jičínu jsme zabojovali a zvítězili. Odpoledne jsme hráli s hlavním favoritem naší skupiny Polabinami a celkem zaslouženě jsme prohráli.

Se 6 body po 4 utkáních se držíme na postupovém 4. místě. Postup do finálové skupiny je stále v našich rukách. Suverénně vedou Polabiny s plným počtem bodů.

Všechny 4 své partie vyhrál Robert Demko a byl jednoznačnou oporou družstva, Ondřej Havelka a David Szotkowski získali 2 body, ostatním se dařilo méně.

V družstvu Orlové nastoupili Filip Neumann a Lída Kopcová. Oba hráli pouze v sobotu a získali jeden bod ze dvou partií.

Družstvo Orlové je se 4 body na 6. místě osmičlenné skupiny.

V západní skupině hrála v družstvu OAZY Praha Anička Lhotská. Družstvu OAZY se moc nedařilo a zatím je bez bodu poslední ve své skupině. Aničce se podařilo v sobotu porazit dva hráče s elem o více než 250 bodu vyšším, ale i to na body družstva nestačilo. Jejímu bratrovi Zdenkovi se nedařilo a prohrál všechny 4 partie.

Zajímavý postřeh při srovnání osmičlenných skupin západ a východ. Zatímco v naší východní skupině není ani jeden hráč s elem přes 2200, ve skupině západ jich je sedm…

Současně se hrála i první kola 1.ligy mládeže. 

Za družstvo TJ Ostrava hostují Marek a Lucka Fizerovi. Lucka hrála v sobotu dvě partie a obě prohrála, Marek hrál v neděli jednu partii a tu vyhrál. V družstvu hraje í Lída Kopcová a Filip Neuman.

V první lize za družstvo Orlové B hraje na první šachovnici Jakub Ochmyt a ze tří partií získal jeden bod.

Extraliga dorostu, 1. liga mládeže - skupina D.

OPEN Tatry 2017

slovanblava63. ročník oblíbeného turnaje o Tatranský pohár OPEN Tatry se letos odehraje v Tatranské Lomnici v hotelu Sorea Titris v termínu 8. – 15. října.

Tradiční, kvalitně obsazený turnaj je vyhledávaný pro svou tradičně vysokou kvalitu, výborně zvládnutou organizaci i atraktivní vysokohorskou lokalitu, ve které se hraje. Možnosti propojení vysokohorské turistiky a šachu je přizpůsoben i herní řád a hráči tak mají příležitost všestranného vyžití.

Již tradičně se do Tater rozjedou i hráči Interchess. Letos to jsou WCM Zuzana Gřesová, Michal Gřes, Vladimírem Tallou vedený Filip Neumann (SK Slavia Orlová) a ze Slovenské skupiny Interchess Jakub Šošovička a Martin Šandor. Zahraje si i náš trenér IM Sergej Berezjuk.

Výpravě přejeme pěkné počasí, příjemný pobyt a hráčům i mnoho úspěchů ve hře.

Nasazení, výsledky.

Extraliga dorostu

sscrŠK Kuřim je pořadatelem 1. – 4. kola extraligy dorostu – skupiny východ, které se odehrají 7. a 8. října v Brně.

Nejvyšší dorostenecká soutěž se hraje systémem každý s každým ve dvou skupinách, ze kterých postupují  4 nejlepší týmy do skupiny finálové.

Tým Interchess je v extralize nováček a nastupujeme s mladým družstvem, ve kterém jsou 2 třetiny hráčů výrazně mladší, než povoluje věkový limit soutěže. Přesto je náš tým druhý nasazený z osmi zúčastněných. Na soupisce máme 18 hráčů vedených trenéry Sergejem Berezjukem  a Vladimírem Tallou.

Družstvu v první extraligové sezóně přejeme hodně zdaru.

Nasazení a výsledky.

KP mládeže v praktickém šachu

00010002Od 28. do 30. 9. 2017 probíhal ve Frýdku≈Místku krajský přebor mládeže v praktickém šachu.

Z Interchess se přeboru zúčastnilo 5 hráčů, pro které byl turnaj dobrým tréninkem po prázdninové přestávce. Hrálo se na 7 kol tempem 1 hodina + 30 vteřin/tah na partii.

Výsledkově se nejlépe dařilo sourozencům Lucce a Markovi Fizerovým a Toníku Zemkovi.

Devítiletý Marek Fizer se výborně předvedl v kategorii U20. Získal 4 body ze 7 partií a celkově se umístil na 6. místě mezi 20 startujícími hráči. Mezi šestnáctiletými získal dokonce stříbro a připisuje si 64 bodů na Elo.

Lucie Fizerová se v kategorii U14 celkově umístila na 5. místě. Zlatou medaili si odnesla jako nejlepší dívka.

Toník Zemek v kategorii U10 odehrál celý turnaj výborně a jenom porážka v posledním kole jej stála lepší umístění. Nakonec Toník obsadil 5. místo. Poslední turnajový den Tonda oslavil své osmé narozeniny.

Našim úspěšným členům gratulujeme, stejně jako svěřenkyni Vladimíra Tally Lídě Kopcové (TJ Ostrava), která s půlbodovým náskokem vyhrála kategorii U20!

Ve stejné kategorii podal dobrý výkon i čtrnáctiletý Míša Ivanov (Duras Brno, trenérka T. Bogatková). Míša si připsal 69 bodů na Elo.

Celkové výsledky.

Další články...

 1. Mitropa Cup 2017
 2. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 3. World Cadets Chess Championship 2017
 4. Ohlédnutí za letními prázdninami
 5. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 6. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 7. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 8. European Youth Chess Championship 2017
 9. Open Havířov 2017
 10. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 11. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 12. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 13. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 14. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 15. Štiavnický šachový festival 2017
 16. Letní aktivity členů Interchess
 17. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 18. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 19. Nabídka letních prázdninových akcí
 20. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 21. Teplice Open
 22. FIDE World Team Championships
 23. Dětský pohár 2017
 24. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 25. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 26. Hukvaldské šachování 2017
 27. OPEN Orlová 2017
 28. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 29. Ostravský koník z pohledu Interchess
 30. Záhoracký šachový festival
 31. Ostravský koník 2017
 32. Interchess míří do extraligy!
 33. Mistrovství SR mládeže
 34. Šachové velikonoce Interchess
 35. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 36. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 37. GRENKE Chess Open 2017
 38. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 39. O Frymíkův pohár
 40. Open Petřvald 2017
 41. Finále extraligy hostí Brno
 42. Budapest Spring Festival 2017
 43. Finále krajského přeboru v rapidu
 44. 2017 U.S. Championship
 45. Mistrovství ČR mládeže 2017
 46. Budapest Spring Festival 2017
 47. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 48. Chess Open Graz 2017
 49. Senický jarní šachový festival
 50. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 51. International Chess Open Graz 2017
 52. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 53. Memoriál Tomáše Baštince
 54. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 55. Mistrovství světa žen 2017
 56. Extraliga 5. a 6. kolo
 57. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 58. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 59. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 60. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 61. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 62. Talenti proti legendám nerozhodně
 63. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 64. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 65. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 66. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 67. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 68. OPEN PRAHA 2017
 69. Belarus Women Championship 2017
 70. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 71. Šachový prosinec
 72. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 73. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 74. Talent roku 2016
 75. Talent Cup 2016
 76. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 77. MS seniorů 50+ a 65+
 78. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 79. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 80. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 81. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 82. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 83. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 84. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 85. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 86. First Saturday GM Nov 2016
 87. MM&S 2016
 88. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 89. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 90. FIDE World Cadets Championship 2016
 91. Hráči Interchess v druhé lize
 92. tht Extraliga startuje
 93. Matyáš Marek do extraligy!
 94. První liga družstev mládeže - skupina východ
 95. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 96. Novoborská šachová Corrida
 97. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 98. Krajský přebor MKŠS
 99. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 100. Open Tatry 2016
 101. Školení trenérů
 102. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 103. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 104. Interchess provádí nábor dětí
 105. Šachová Olympiáda 2016
 106. Open Havířov 2016
 107. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 108. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 109. Olomouc Chess Summer 2016
 110. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 111. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 112. FIDE Open Staré Město 2016
 113. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 114. Czech Open Pardubice 2016
 115. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 116. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 117. 7. Interchess Cup 2016
 118. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 119. V4 Youth camp Liptov 2016
 120. Mitropa Cup 2016
 121. Nabídka prázdninových akcí
 122. Šachové turnaje v Mostech
 123. Open Teplice 2016
 124. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 125. Ocenění našim členům
 126. Dětský pohár 2016
 127. Nový kandidát mistra
 128. Interchess dětský pohár 2016
 129. Orlová 2016
 130. European Individual Women's Chess Championship
 131. Hukvaldské šachování 2016
 132. Orlová & Zalakaros
 133. MČR hráčů do 8 let
 134. Ohlédnutí za koníkem
 135. Mistrovství České republiky do 8 let
 136. Ostravský koník 2016
 137. Ve zkratce
 138. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 139. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 140. Poděkování obci Tichá
 141. Mistrovství SR mládeže
 142. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 143. Extraliga SR
 144. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 145. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 146. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 147. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 148. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 149. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 150. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 151. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 152. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 153. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 154. Naši nejmladší nezahálejí!
 155. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 156. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 157. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 158. ECo-C Extraliga
 159. Krajský přebor
 160. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 161. Aeroflot Open 2016
 162. Interchess o posledním únorovém víkendu
 163. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 164. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 165. International Chess Open Graz 2016
 166. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 167. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 168. První únorový víkend ve znamení šachu
 169. Van a Matyáš bojují o IM
 170. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 171. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 172. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 173. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 174. Naši hráči v Krajském Přeboru
 175. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 176. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 177. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 178. Nominace našich talentů na sportovce roku
 179. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 180. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 181. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 182. 3. turnaj KP v rapid šachu
 183. Víkendové soutěže
 184. Open Praha 2016
 185. Interchess na přelomu roku
 186. I o Vánocích se hraje
 187. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 188. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 189. MČR v bleskovém šachu 2015
 190. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 191. Talent Cup 2015
 192. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 193. London Chess Classic 2015
 194. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 195. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 196. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 197. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 198. Šachista mimo šachovnici
 199. 2. turnaj KP v rapid šachu
 200. THT EXTRALIGA – listopad
 201. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 202. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 203. THT EXTRALIGA 2015/2016
 204. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 205. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 206. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 207. 1. turnaj KP v rapid šachu
 208. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 209. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 210. ME mládeže 2015 je za námi
 211. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 212. OPEN Tatry 2015
 213. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 214. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 215. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 216. MS juniorů do 20 let
 217. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 218. Členové Interchess na návštěvě ministra
 219. 6. Interchess Cup
 220. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 221. Open Havířov 2015
 222. Beskidy Cup
 223. MEU Kouty 2015
 224. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 225. Gens una sumus
 226. Olomouc Chess Summer 2015
 227. O putovní pohár města Jeseník
 228. Vienna Chess Open 2015
 229. FIDE OPEN Staré Město 2015
 230. Open Letní Praha 2015
 231. Senický letní šachový festival 2015
 232. Open Havířov 2015
 233. European Union Youth Chess Championship 2015
 234. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 235. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 236. LŠT Koník 2015
 237. MEU Mureck 2015
 238. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 239. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 240. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 241. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 242. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 243. European Youth Team Chess Championship 2015
 244. First Saturday GM July 2015
 245. Minsk Open 2015
 246. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 247. Štiavnický šachový festival 2015
 248. Přebor města Vsetína 2015
 249. Šachy prázdniny nemají
 250. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 251. LIPTOV 2015
 252. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 253. Šachový festival České Budějovice 2015
 254. Mistrovství Ruska 2015
 255. European School Championships 2015
 256. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 257. International Open Tournament Pula 2015
 258. MČR družstev mladších žáků 2015
 259. Interchess ve školkách
 260. GM Wesley So - GM David Navara
 261. Mitropacup 2015
 262. 9th International Open Tournament Pula 2015
 263. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 264. Píše se o nás
 265. World’s Youth Stars 2015
 266. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 267. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 268. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 269. Open Orlová 2015 – dohráno
 270. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 271. Open Čierne 2015
 272. Open Orlová 2015
 273. Mistrovské soutěže na Slovensku
 274. Krátké zprávy
 275. Mladé světové hvězdy
 276. Šachy mimo šachovnici
 277. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 278. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 279. Ostravský koník 2015
 280. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 281. 1. liga - napoprvé 4. místo
 282. O šachové království 2015
 283. O Frymíkův pohár
 284. Bohuslavice open 2015
 285. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 286. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 287. Poslední kolo 1. ligy
 288. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 289. 5. Interchess Cup
 290. Turnaje šachových nadějí 2015
 291. Samir Sahidi získal titul FM
 292. Ve zkratce
 293. Finále MČR škol
 294. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 295. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 296. Reykjavik Open
 297. Anička Lhotská v tisku
 298. O šachové království
 299. KP družstev mladších žáků
 300. Slovenská extraliga jde do finále
 301. Ohlédnutí za MČR 2015
 302. Reykjavik Open 2015
 303. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 304. Van na 1. šachovnici
 305. Grand prix mládeže 2014/2015
 306. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 307. Šachová Extraliga SK Commander
 308. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 309. International Chess Open Graz 2015
 310. Memoriál Tomáše Baštince
 311. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 312. Letný šachový tábor Koník 2015
 313. Senický jarný šachový festival 2015
 314. MČR mládeže 2015
 315. Ve zkratce
 316. 1. liga mládeže
 317. KP škol v šachu
 318. KP středních škol
 319. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 320. Open Mariánské Lázně 2015
 321. Šachová Extraliga SK Commander
 322. Pěkný vstup do nového roku
 323. Přebor Běloruska
 324. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 325. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 326. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 327. Memoriál Vladimíra Taranu
 328. I na přelomu roku se hraje
 329. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 330. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 331. MČR v bleskovém šachu 2014
 332. Talent Cup 2014
 333. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 334. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 335. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 336. Matyáš Marek v extralize dorostu
 337. 1. liga pokračuje dalším kolem
 338. Dvě domácí utkání 1. ligy
 339. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 340. OP středních škol v šachu 2014
 341. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 342. HD 14 Pražský přebor
 343. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 344. Ligové aktivity členů Interchess
 345. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 346. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 347. Souboj o titul mistra světa 2014
 348. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 349. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 350. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 351. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 352. Krajské soustředění mládeže
 353. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 354. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 355. European Youth Chess Championship 2014
 356. 1. liga dorostu
 357. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 358. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 359. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 360. Interchess na OPEN Tatry 2014
 361. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 362. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 363. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 364. Open Tatry 2014
 365. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 366. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 367. Šachové kurzy pro veřejnost
 368. Ve zkratce
 369. Open Havířov 2014
 370. Trenérské semináře léto 2014
 371. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 372. Letný šachový tábor Koník 2014
 373. Cracow International Chess Championships
 374. Chess Cup Frýdek-Místek
 375. Czech open Pardubice
 376. 41st Olympiad Tromsø 2014
 377. Robert Demko v Bezměrově třetí
 378. Táňa Bogatková získala titul WFM
 379. Letní aktivity hráčů Interchess
 380. Vítáme nového šachistu
 381. Karviná open 2014
 382. Prázdninové přání
 383. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 384. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 385. Mostecká věž 2014
 386. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 387. Suchy Bór FIDE open 2014
 388. Interchess v Polsku a na Slovensku
 389. Interchess v mateřské škole
 390. MČR družstev mladších žáků
 391. PULA OPEN 2014
 392. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 393. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 394. Nové šachové tituly členů Interchess
 395. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 396. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 397. Open Orlová 2014
 398. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 399. Mitropa Cup 2014
 400. Chess Cup 2014 - Orlová
 401. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 402. Chess Cup 2014
 403. Ohlédnutí za koníkem
 404. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 405. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 406. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 407. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 408. MSR mladších žáků v rapid šachu
 409. Ostravský koník 2014
 410. Martinik open 2014
 411. Turnaje šachových nadějí
 412. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 413. Mistrovství ČR školních týmů
 414. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 415. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 416. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 417. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 418. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 419. Vydařená příprava v Senici
 420. KP družstev mladších žáků 2014
 421. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 422. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 423. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 424. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 425. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 426. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 427. Aktuality leden 2014
 428. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 429. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 430. Interchess Cup 2014
 431. PF 2014
 432. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 433. Veselé Vánoce
 434. Vánoční kvíz
 435. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 436. Pohár hotelu Katowice 2013
 437. Mistrovství světa mládeže 2013
 438. Sněženky lepší machrů
 439. Dlouhodobé soutěže družstev
 440. 2. turnaj KP v rapid šachu
 441. Sněženky a machři 2013
 442. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 443. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 444. Polofinále MČR juniorů 2013
 445. Interchess aktuality
 446. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 447. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 448. Úspěšný říjen 2013
 449. Liberec FIDE open 2013
 450. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 451. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 452. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 453. Hukvaldské šachování 2013
 454. ME mládeže 2013 Černá Hora
 455. Novoborská šachová corrida 2013
 456. Interchess a Figurka
 457. Interchess v září 2013
 458. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 459. Interchess v nových prostorách
 460. MEU ve výsledcích
 461. Ohlédnutí za prázdninami
 462. Robert Demko členem Interchess
 463. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 464. Napsali o nás
 465. Open Jeseník
 466. Mezinárodní mistrovství Krakova
 467. FIDE open Staré Město
 468. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 469. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 470. Mistrovství Evropy žen 2013
 471. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 472. Naši šachisté ve zkratce
 473. Štiavnický šachový festival
 474. Se šachovou legendou na Slovensku
 475. Open Karviná 2013
 476. Česko-Slovenská extraliga žen
 477. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 478. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 479. Open Teplice 2013
 480. Mitropa cup 2013
 481. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 482. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 483. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 484. Mezinárodní soustředění
 485. Mistrovství České republiky mužů 2013
 486. FIDE open Orlová
 487. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 488. KP Orlová
 489. Přestupy
 490. Výsledky našich členů ve zkratce
 491. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 492. Ostravský koník 2013
 493. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 494. Letní šachový tábor
 495. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 496. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 497. Štiavnický šachový festival 2013
 498. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 499. Ostravský koník 2013
 500. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 501. Velikonoční šachy
 502. 2. Interchess cup je historií
 503. Matyáš Marek zlatý !
 504. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 505. 2. Interchess cup
 506. Malý diamant? Dávid Slivka!
 507. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 508. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 509. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 510. Krajské přebory rapidů
 511. Pozvánka na ples
 512. Rybnik Chess Classic 2013
 513. Open Nový Bor 2013
 514. Leden a únor 2013 ve zkratce
 515. 1. Interchess cup
 516. Open Praha 2013
 517. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 518. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 519. Talent Cup 2012
 520. Šachové aktuality
 521. Další fotky z Mariboru
 522. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 523. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 524. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 525. Hukvaldské šachování
 526. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 527. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 528. Šachový podzim ve zkratce
 529. Informace
 530. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 531. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 532. Soustředění říjen 2012
 533. Logo Interchess
 534. OPEN Tatry 2012
 535. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 536. MČR mládeže v rapidu 2012
 537. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 538. ME mládeže 2012 v Praze
 539. Soustředění srpen 2012
 540. Tréninky v červenci 2012
 541. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 542. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 543. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 544. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 545. Petrohrad 2012