Washington Chess Congress 2019

stažený soubor11. Washingtonský šachový kongres probíhá v USA ve dnech 10.-14. 10. 2019 a na startovní listině najdeme i IM Matyáše Marka. Matyášovi se vydařil start turnaje. Turnaj má 9 kol a po třech kolech si drží 100% úspěšnost. Cenový fond turnaje je 26 000 amerických dolarů.

Přejeme Matymu do dalších kol štěstí a dobré tahy.

Stránky turnaje

Extraliga ČR 2019/20

1570396619-previewTento týden startuje Extraliga ČR a některá družstva už odehrála svoje zápasy. Se zájmem budeme sledovat mladé extraligové hráče GM Nguena Thai Dai Vana, GM Jana Krejčího, IM Tadeáše Kriebla v družstvu Novoborského šachového klubu a IM Jiřího Kočiščáka v Labortech Ostrava, kteří byli dlouhodobě pod vedením našich trenérů IM Sergeje Berezjuka a GM Vladimíra Tally. Rovněž GM Vladimíra Tallu najdeme na soupisce Labortechu Ostrava. 

Všem přejeme hodně úspěchů a pěkné tahy.

Extraliga průběžné výsledky

1. liga mládeže

1.liga mladezO tomto víkendu 5. a 6. října se odehrály první tři zápasy 1. ligy mládeže. Matyáš Kaňák hostuje za družstvo TJ Ostrava. Na druhé šachovnici zaznamenal výsledek 1,5 bodů ze 3. Další kola se uskuteční 7. prosince. Přejeme Matymu hezké tahy a herní pohodu.

Průběžné výsledky

Extraliga dorostu 2019/20

Extraliga dorostuTento víkend 5.-6. 10. 2019 začíná v Hradci Králové Extraliga dorostu. Tým Interchess se utká s týmy Spartak Vlašim, AD Jičín, Polabiny B a Polabiny A. Přejeme našim hráčům hodně šachového štěstí a herní pohodu. 

 

1. kolo zápasu Interchess - Spartak Vlašim skončilo 2 : 4. Své partie vyhráli Thai Dai Vinh a Očko Dominik.

2. kolo zápasu Interchess - AD Jičín skončilo 2,5 : 3,5. Vyhrál Hrbek Štěpán, Demko Robert, remízoval Očko Dominik.

3. kolo zápasu Interchess - Polabiny B 3,5 : 2,5. Vyhráli Fizer Marek, Očko Dominik, remízovali Hrbek Štěpán, Thai Dai Vinh, Juračák David.

4.kolo Interchess - Polabiny A 2 : 4. Vyhráli Fizer Marek, remízovali Hrbek Štěpán a Očko Dominik.  

Extraliga výsledky, Fotogalerie

MS mládeže 2019 Mumbai, INDIE

Final-86-86Letošní mistrovství světa mládeže v kategoriích 14-18 let proběhne ve dnech 1.-13. 10. 2019 v indické Mumbai. Na tomto turnaji nás bude reprezentovat Anna Lhotská (OAZA Praha), která pod vedením našich trenérů zaznamenala v minulosti několik úspěchů. Je pětinásobnou mistryní ČR, jednou byla třetí a na MS 2017 v Brazílii uhrála ve své kategorii parádní 7. místo. Ze slovenské skupiny Interchess se MS účastní i Vladko Bochnička.

Českou reprezentaci má na starosti IM Sergej Berezjuk a my přejeme Aničce, dalším českým hráčům i Vladkovi hodně štěstí a herní pohodu.

Startovní listinyPrůběžné výsledkyWebové stránky MS, Online-1, Online-2 

Skalica Open 2019

... pohledem Ondřeje Havelky...

Od 25.8. do 31.8. 2019 jsem se společně s dalšími šachisty trénovanými v Inteterchessu, pod vedením trenérů GM Zigurdse Lanky, IM Sergeje Berezjuka a WFM Táni Bogatkové zúčastnili prvního ročníku mezinárodního turnaje Open Skalica.

Číst dál...

Šachové léto ve zkratce

Dětský šachový festival Liptov se konal 24.-27. 6. 2019, jako již tradičně ve slovenské Tatralandii. Pod vedením trenérky Interchess WFM Táni Bogatkové, hrály děti ve dvou kategoriích. V kategorii U11 hráli Zemek Antonín, Juračák David, Kožušníková Daniela, Jurtík Adam a Hlaváč Petr. Nejlepšího umístění dosáhla Danielka, která získala stříbrnou medaili v kategorii dívek do 9 let. 

V kategorii U15 barvy Interchess hájili Gřes Michal a Pravec Martin. V open turnaji dosáhla Gřesová Zuzka krásného umístění, když vyhrála kategorii žen a celkově skončila na druhém místě.

Výsledkový servis, Fotogalerie

 

PULA Open se uskutečnil v termínu 22.-29. 6. 2019 v krásném prostředí historického chorvatského města Pula. Turnaje se pod vedením IM Sergeje Berezjuka zúčastnili hráči české i slovenské skupiny Interchess. Turnaj hráli IM Berezjuk Sergej, Fizerovi Lucka a Marek, Kaňák Matyáš, Bochnička Vladko, Janík Marek Tobias a Rakovský Jakub. Kuba a Vladko získali ve svých kategoriích finanční ceny.

Výsledkový servis, Fotogalerie

 

ME družstev do 18 a 12 let se odehrálo 11.-17. 7. 2019 v Pardubicích a účastnili se ho Gřesová Zuzana, Lhotská Anna a Fizer Marek. Zuzka úspěšně reprezentovala Moravskoslezský region v kategorii dívek do 18 let. Na druhé šachovnici uhrála 5 bodů ze 7, dělila druhé až třetí místo a připsala si 89 FIDE elo bodů. Anička hrála za tým ČR s 2,5 body ze 4 si připsala 20 FIDE elo bodů. Marek úspěšně reprezentoval tým ČR 2, kde si ziskem 3 bodů z 6 připsal 86 bodů na své FIDE elo.

Výsledkový servis

 

Mezinárodní šachové soustředění proběhlo v termínu 19.-27. 7. 2019 ve Vysokých Tatrách v rámci přípravy na ME v Bratislavě. Pod vedením trenérů IM Sergeje Berezjuka a Dominika Kuly se soustředění zúčastnilo 18 hráčů z české a slovenské skupiny Interchess. Na programu bylo mnoho náročných turistických túr, ale také večerní šachové bloky.

Fotogalerie

 

Mistrovství Evropy 2019 proběhlo ve slovenském hlavním městě Bratislavě  1.-11. 8. 2019. Turnaje se zúčastnili Fizerovi Lucka a Marek, Lhotská Anna, Bochnička Vladko, Rakovský Jakub, Janík Marek Tobias, Durana Jonáš, Šošovička Jakub, Brnušák Tomáš a GM Nguyen Thai Dai Van. Fantastický výsledek zaznamenal Van, který se stal mistrem Evropy do 18 let. Více informací naleznete v samostatném článku.

Výsledkový servis

 

RIGA Technical Univesity Open 2019 se uskutečnil 5.-11. 8. 2019 a tento pohodový turnaj v lotyšském hlavním městě Rize si zahráli sourozenci Kaňákovi. Natálie turnaj A a Matyáš turnaj B. Tomu se v turnaji dařilo lépe a připsal si hezkých 71 bodů na FIDE elo.

Výsledkový servis, Fotogalerie

 

Jeseník Open 2019 se odehrál 17.-25. 8.2019 a zúčastnili se ho Kula Dominik a Juračák David. Ve skupině A hrál Dominik, který skončil na 4. místě a připsal si 8 bodů na své FIDE elo. V turnaji B si David připsal krásných 78 FIDE elo bodů.

Výsledkový servis

 

Všem děkujeme za hezkou reprezentaci Interchess a těší nás, že jste si šachovou hrou zpříjemnili či zpestřili prázdniny. Jste skvělí!

 

Van mistrem Evropy!

van mistrČlen naší šachové akademie, nejmladší mezinárodní velmistr v historii České republiky a dlouholetý svěřenec našeho trenéra Sergeje Berezjuka, sedmnáctiletý GM Nguyen Thai Dai Van dosáhl na další obrovský úspěch ve své šachové kariéře.

Na evropském juniorském šampionátu, který se konal od 2. do 10. srpna v Bratislavě ani jednu partii neprohrál, soupeřům daroval pouhé tři remízy, v prestižní kategorii do 18 let obsadil první místo a stal se tak juniorským mistrem Evropy!

Vanovi k mimořádnému výsledku samozřejmě blahopřejeme a přejeme mu mnoho dalších úspěchů v jeho šachovém i osobním životě!

Celkové výsledky, turnajový web.

MČR žen 2019

sscrMČR žen, kterého se účastnila i WIM Natálie Kaňáková, probíhalo letos v Praze na Vinohradech v termínu od 15.-23.6. 2019. Po zdařilém startu přišel horší závěr turnaje, který vyústil v konečné 6. místo. Děkujeme Naty za reprezentaci Interchess a statutárního města Frýdek-Místek.

Výsledkový servisFotogalerie

MČR družstev mladších žáků 2019

mladsi zaciŠachová škola Pat a Mat uspořádala v Třešti ve dnech 14.-16.6. 2019 MČR družstev mladších žáků v šachu. Za družstvo Interchess nastoupili Juračák David, Kaňák Matyáš, Zemek Antonín, Očko Nikolas, Filipová Vanesa a Kožušníková Daniela. Naše družstvo skončilo na hezkém 8. místě z 28 účastníků. Všem děkujeme za pěknou reprezentaci Interchess.

Výskedkový servis, Fotogalerie

Belaya Ladya 2019

Soci_tymy_Člen akademie Interchess Štěpán Hrbek se zúčastnil 1.-10. 6. 2019 se svým družstvem pražské Základní školy u svatého Štěpána Otevřeného mistrovství Ruska školních týmů. V konkurenci 106 družstev z celého světa a různých kontinentů družstvo Štěpána skončilo v Soči na 46. místě. 

Ještě před samotným turnajem družstvo se Štěpánem na první šachovnici navštívilo školu Anatolije Karpova v Moskvě, kde odehráli dva zápasy, které prohráli 1,5 - 2,5. 

Doprovodem na těchto turnajích byli trenér Sergej Berezjuk a Přemysl Hrbek. 

Výsledkový servis, slovy pana Hrbka, Fotogalerie

MIDDELFART SPAREKASSE WIM 2019

NatyDanskoV Dánském městě Fredericia se ve dnech 29.5. - 2.6. 2019 konal uzavřený WIM turnaj, na který byla pozvána i WIM Natálie Kaňáková. Uhrála 6,5 bodů z 9 a skončila na krásném 2. místě. Natálce blahopřejeme.

Stránky turnaje a výsledkový servis, Fotogalerie

Malá šachovnička

mala_sachovnickaDne 2.6. 2019 proběhl v prostorech Národního domu ve Frýdku-Místku turnaj Malá šachovnička. Hrálo se ve třech katogoriích - Interchess, ZŠ a MŠ. Celkově se za šachovnicemi sešlo 34 dětí. Turnaj uspořádala akademie Interchess a byl poděkováním všem dětem za krásnou práci v průběhu školního roku.

Výsledkový servis, Fotogalerie

O šachovou Korunku

korunkaV SVČ Korunka Ostrava se 28. 5. 2019 konal 1. ročník šachového turnaje čtyřčlenných družstev mateřských škol "O šachovou Korunku". Turnaje se zúčastnily děti z mateřských škol z Ostravy, Frýdku-Místku, Trojanovic a Václavovic. Akci organizovala Korunka ve spolupráci s Interchess.

Konečné výsledky, Fotogalerie

Smutná zpráva

palecekS hlubokým zármutkem oznamujeme, že krátce po dovršení svých 50 let nás navždy opustil náš externí spolupracovník, propagátor myšlenky Interchess, oblíbený a úspěšný trenér mládeže, šachový srdcař a kamarád Peter Paleček.

Pozůstalým patří naše upřímná soustrast, Petrovi naše vzpomínka a poděkování.

Poslední rozloučení proběhne 28. května v Domě smutku na starém hřbitově v Žilině.

Další články...

 1. KP družstev mladších žáků
 2. KŠN Bratislava slaví postup do extraligy
 3. Prague International Chess Festival
 4. MČR 2019 je za námi
 5. Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem
 6. Gratulace k životnímu jubileu
 7. Prague International Chess Festival
 8. FIDE Women's World Team Championship 2019
 9. MČR 2019 - Kouty nad Desnou
 10. Ve zkratce
 11. Letní šachový tábor Koník 2019
 12. Extraliga družstev - 7. a 8. kolo
 13. Extraliga mládeže - Východ 2018/19
 14. Gibraltar International Chess Festival 2019
 15. Prague Open 2019
 16. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
 17. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
 18. 2019 Skalka Open
 19. Dva turnaje hned zkraje roku
 20. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
 21. ECo-C Extraliga
 22. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
 23. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
 24. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
 25. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
 26. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
 27. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
 28. Extraliga 2018/2019
 29. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
 30. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 31. World Youth Chess Championships 2018
 32. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
 33. Tatry Open 2018 jsou za námi
 34. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
 35. Startuje extraliga dorostu
 36. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 37. Tatry Open 2018
 38. Van v 1. chorvatské lize
 39. MS juniorů v tureckém Gebze
 40. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 41. OPEN Banská Bystrica
 42. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 43. Malé ohlédnutí za létem
 44. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 45. Československá extraliga žen 2018
 46. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 47. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 48. European Youth Chess Championship 2018
 49. MČR žen 2018 České Budějovice
 50. Tréninky o prázdninách
 51. Ve zkratce
 52. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 53. Bílá věž – Soči
 54. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 55. V4 Youth camp Liptov
 56. MČR žen 2018
 57. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 58. Kysucký pohár
 59. Malá šachovnička
 60. Vanesa Filipová mistryní EU
 61. Mitropa Cup
 62. European Union Youth Rapid Championship 2018
 63. Nominační turnaj
 64. Ostravský koník 2018
 65. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 66. Hukvaldské šachování 2018
 67. Přebory základních škol
 68. Mistrovství České republiky do 8 let
 69. Extraliga mládeže 2018
 70. Finále Extraligy dorostu
 71. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 72. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 73. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 74. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 75. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 76. Extraliga 2017 / 2018
 77. European Individual Chess Championship 2018
 78. Turnaj přátelství Olomouc
 79. TŠN a Pobeskydí open
 80. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 81. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 82. Extraliga spěje k závěru
 83. Smutná zpráva
 84. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 85. European Individual Chess Championship 2018
 86. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 87. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 88. Šachový únor
 89. Od Moskvy po Londýn
 90. Ohlédnutí za rokem 2017
 91. 2. liga – skupina F
 92. Extraliga 7. a 8. kolo
 93. Extraliga 2017/2018
 94. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 95. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 96. Moscow Open 2018
 97. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 98. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 99. Open Mariánské Lázně 2018
 100. Postup do finálové skupiny extraligy!
 101. Krajské přebory škol
 102. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 103. Extraliga družstev
 104. Open Praha 2018
 105. Hráči Interchess v ČT
 106. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 107. Rilton Cup Stockholm
 108. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 109. Motivační ceny šachového svazu
 110. Soustředění v Ústí nad Labem
 111. 2. liga
 112. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 113. TALENT CUP 2017
 114. Ve zkratce
 115. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 116. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 117. Extraliga mládeže
 118. Extraliga 2017/2018
 119. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 120. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 121. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 122. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 123. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 124. Budapest First Saturday
 125. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 126. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 127. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 128. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 129. European Team Chess Championship 2017
 130. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 131. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 132. Začala ligová sezóna
 133. OPEN Tatry 2017
 134. Extraliga dorostu
 135. KP mládeže v praktickém šachu
 136. Mitropa Cup 2017
 137. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 138. World Cadets Chess Championship 2017
 139. Ohlédnutí za letními prázdninami
 140. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 141. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 142. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 143. European Youth Chess Championship 2017
 144. Open Havířov 2017
 145. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 146. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 147. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 148. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 149. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 150. Štiavnický šachový festival 2017
 151. Letní aktivity členů Interchess
 152. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 153. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 154. Nabídka letních prázdninových akcí
 155. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 156. Teplice Open
 157. FIDE World Team Championships
 158. Dětský pohár 2017
 159. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 160. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 161. Hukvaldské šachování 2017
 162. OPEN Orlová 2017
 163. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 164. Ostravský koník z pohledu Interchess
 165. Záhoracký šachový festival
 166. Ostravský koník 2017
 167. Interchess míří do extraligy!
 168. Mistrovství SR mládeže
 169. Šachové velikonoce Interchess
 170. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 171. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 172. GRENKE Chess Open 2017
 173. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 174. O Frymíkův pohár
 175. Open Petřvald 2017
 176. Finále extraligy hostí Brno
 177. Budapest Spring Festival 2017
 178. Finále krajského přeboru v rapidu
 179. 2017 U.S. Championship
 180. Mistrovství ČR mládeže 2017
 181. Budapest Spring Festival 2017
 182. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 183. Chess Open Graz 2017
 184. Senický jarní šachový festival
 185. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 186. International Chess Open Graz 2017
 187. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 188. Memoriál Tomáše Baštince
 189. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 190. Mistrovství světa žen 2017
 191. Extraliga 5. a 6. kolo
 192. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 193. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 194. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 195. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 196. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 197. Talenti proti legendám nerozhodně
 198. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 199. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 200. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 201. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 202. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 203. OPEN PRAHA 2017
 204. Belarus Women Championship 2017
 205. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 206. Šachový prosinec
 207. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 208. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 209. Talent roku 2016
 210. Talent Cup 2016
 211. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 212. MS seniorů 50+ a 65+
 213. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 214. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 215. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 216. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 217. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 218. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 219. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 220. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 221. First Saturday GM Nov 2016
 222. MM&S 2016
 223. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 224. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 225. FIDE World Cadets Championship 2016
 226. Hráči Interchess v druhé lize
 227. tht Extraliga startuje
 228. Matyáš Marek do extraligy!
 229. První liga družstev mládeže - skupina východ
 230. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 231. Novoborská šachová Corrida
 232. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 233. Krajský přebor MKŠS
 234. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 235. Open Tatry 2016
 236. Školení trenérů
 237. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 238. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 239. Interchess provádí nábor dětí
 240. Šachová Olympiáda 2016
 241. Open Havířov 2016
 242. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 243. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 244. Olomouc Chess Summer 2016
 245. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 246. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 247. FIDE Open Staré Město 2016
 248. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 249. Czech Open Pardubice 2016
 250. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 251. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 252. 7. Interchess Cup 2016
 253. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 254. V4 Youth camp Liptov 2016
 255. Mitropa Cup 2016
 256. Nabídka prázdninových akcí
 257. Šachové turnaje v Mostech
 258. Open Teplice 2016
 259. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 260. Ocenění našim členům
 261. Dětský pohár 2016
 262. Nový kandidát mistra
 263. Interchess dětský pohár 2016
 264. Orlová 2016
 265. European Individual Women's Chess Championship
 266. Hukvaldské šachování 2016
 267. Orlová & Zalakaros
 268. MČR hráčů do 8 let
 269. Ohlédnutí za koníkem
 270. Mistrovství České republiky do 8 let
 271. Ostravský koník 2016
 272. Ve zkratce
 273. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 274. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 275. Poděkování obci Tichá
 276. Mistrovství SR mládeže
 277. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 278. Extraliga SR
 279. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 280. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 281. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 282. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 283. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 284. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 285. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 286. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 287. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 288. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 289. Naši nejmladší nezahálejí!
 290. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 291. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 292. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 293. ECo-C Extraliga
 294. Krajský přebor
 295. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 296. Aeroflot Open 2016
 297. Interchess o posledním únorovém víkendu
 298. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 299. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 300. International Chess Open Graz 2016
 301. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 302. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 303. První únorový víkend ve znamení šachu
 304. Van a Matyáš bojují o IM
 305. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 306. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 307. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 308. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 309. Naši hráči v Krajském Přeboru
 310. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 311. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 312. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 313. Nominace našich talentů na sportovce roku
 314. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 315. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 316. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 317. 3. turnaj KP v rapid šachu
 318. Víkendové soutěže
 319. Open Praha 2016
 320. Interchess na přelomu roku
 321. I o Vánocích se hraje
 322. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 323. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 324. MČR v bleskovém šachu 2015
 325. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 326. Talent Cup 2015
 327. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 328. London Chess Classic 2015
 329. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 330. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 331. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 332. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 333. Šachista mimo šachovnici
 334. 2. turnaj KP v rapid šachu
 335. THT EXTRALIGA – listopad
 336. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 337. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 338. THT EXTRALIGA 2015/2016
 339. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 340. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 341. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 342. 1. turnaj KP v rapid šachu
 343. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 344. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 345. ME mládeže 2015 je za námi
 346. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 347. OPEN Tatry 2015
 348. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 349. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 350. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 351. MS juniorů do 20 let
 352. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 353. Členové Interchess na návštěvě ministra
 354. 6. Interchess Cup
 355. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 356. Open Havířov 2015
 357. Beskidy Cup
 358. MEU Kouty 2015
 359. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 360. Gens una sumus
 361. Olomouc Chess Summer 2015
 362. O putovní pohár města Jeseník
 363. Vienna Chess Open 2015
 364. FIDE OPEN Staré Město 2015
 365. Open Letní Praha 2015
 366. Senický letní šachový festival 2015
 367. Open Havířov 2015
 368. European Union Youth Chess Championship 2015
 369. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 370. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 371. LŠT Koník 2015
 372. MEU Mureck 2015
 373. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 374. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 375. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 376. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 377. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 378. European Youth Team Chess Championship 2015
 379. First Saturday GM July 2015
 380. Minsk Open 2015
 381. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 382. Štiavnický šachový festival 2015
 383. Přebor města Vsetína 2015
 384. Šachy prázdniny nemají
 385. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 386. LIPTOV 2015
 387. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 388. Šachový festival České Budějovice 2015
 389. Mistrovství Ruska 2015
 390. European School Championships 2015
 391. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 392. International Open Tournament Pula 2015
 393. MČR družstev mladších žáků 2015
 394. Interchess ve školkách
 395. GM Wesley So - GM David Navara
 396. Mitropacup 2015
 397. 9th International Open Tournament Pula 2015
 398. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 399. Píše se o nás
 400. World’s Youth Stars 2015
 401. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 402. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 403. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 404. Open Orlová 2015 – dohráno
 405. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 406. Open Čierne 2015
 407. Open Orlová 2015
 408. Mistrovské soutěže na Slovensku
 409. Krátké zprávy
 410. Mladé světové hvězdy
 411. Šachy mimo šachovnici
 412. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 413. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 414. Ostravský koník 2015
 415. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 416. 1. liga - napoprvé 4. místo
 417. O šachové království 2015
 418. O Frymíkův pohár
 419. Bohuslavice open 2015
 420. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 421. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 422. Poslední kolo 1. ligy
 423. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 424. 5. Interchess Cup
 425. Turnaje šachových nadějí 2015
 426. Samir Sahidi získal titul FM
 427. Ve zkratce
 428. Finále MČR škol
 429. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 430. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 431. Reykjavik Open
 432. Anička Lhotská v tisku
 433. O šachové království
 434. KP družstev mladších žáků
 435. Slovenská extraliga jde do finále
 436. Ohlédnutí za MČR 2015
 437. Reykjavik Open 2015
 438. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 439. Van na 1. šachovnici
 440. Grand prix mládeže 2014/2015
 441. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 442. Šachová Extraliga SK Commander
 443. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 444. International Chess Open Graz 2015
 445. Memoriál Tomáše Baštince
 446. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 447. Letný šachový tábor Koník 2015
 448. Senický jarný šachový festival 2015
 449. MČR mládeže 2015
 450. Ve zkratce
 451. 1. liga mládeže
 452. KP škol v šachu
 453. KP středních škol
 454. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 455. Open Mariánské Lázně 2015
 456. Šachová Extraliga SK Commander
 457. Pěkný vstup do nového roku
 458. Přebor Běloruska
 459. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 460. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 461. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 462. Memoriál Vladimíra Taranu
 463. I na přelomu roku se hraje
 464. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 465. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 466. MČR v bleskovém šachu 2014
 467. Talent Cup 2014
 468. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 469. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 470. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 471. Matyáš Marek v extralize dorostu
 472. 1. liga pokračuje dalším kolem
 473. Dvě domácí utkání 1. ligy
 474. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 475. OP středních škol v šachu 2014
 476. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 477. HD 14 Pražský přebor
 478. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 479. Ligové aktivity členů Interchess
 480. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 481. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 482. Souboj o titul mistra světa 2014
 483. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 484. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 485. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 486. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 487. Krajské soustředění mládeže
 488. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 489. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 490. European Youth Chess Championship 2014
 491. 1. liga dorostu
 492. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 493. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 494. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 495. Interchess na OPEN Tatry 2014
 496. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 497. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 498. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 499. Open Tatry 2014
 500. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 501. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 502. Šachové kurzy pro veřejnost
 503. Ve zkratce
 504. Open Havířov 2014
 505. Trenérské semináře léto 2014
 506. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 507. Letný šachový tábor Koník 2014
 508. Cracow International Chess Championships
 509. Chess Cup Frýdek-Místek
 510. Czech open Pardubice
 511. 41st Olympiad Tromsø 2014
 512. Robert Demko v Bezměrově třetí
 513. Táňa Bogatková získala titul WFM
 514. Letní aktivity hráčů Interchess
 515. Vítáme nového šachistu
 516. Karviná open 2014
 517. Prázdninové přání
 518. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 519. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 520. Mostecká věž 2014
 521. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 522. Suchy Bór FIDE open 2014
 523. Interchess v Polsku a na Slovensku
 524. Interchess v mateřské škole
 525. MČR družstev mladších žáků
 526. PULA OPEN 2014
 527. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 528. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 529. Nové šachové tituly členů Interchess
 530. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 531. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 532. Open Orlová 2014
 533. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 534. Mitropa Cup 2014
 535. Chess Cup 2014 - Orlová
 536. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 537. Chess Cup 2014
 538. Ohlédnutí za koníkem
 539. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 540. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 541. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 542. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 543. MSR mladších žáků v rapid šachu
 544. Ostravský koník 2014
 545. Martinik open 2014
 546. Turnaje šachových nadějí
 547. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 548. Mistrovství ČR školních týmů
 549. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 550. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 551. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 552. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 553. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 554. Vydařená příprava v Senici
 555. KP družstev mladších žáků 2014
 556. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 557. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 558. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 559. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 560. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 561. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 562. Aktuality leden 2014
 563. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 564. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 565. Interchess Cup 2014
 566. PF 2014
 567. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 568. Veselé Vánoce
 569. Vánoční kvíz
 570. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 571. Pohár hotelu Katowice 2013
 572. Mistrovství světa mládeže 2013
 573. Sněženky lepší machrů
 574. Dlouhodobé soutěže družstev
 575. 2. turnaj KP v rapid šachu
 576. Sněženky a machři 2013
 577. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 578. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 579. Polofinále MČR juniorů 2013
 580. Interchess aktuality
 581. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 582. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 583. Úspěšný říjen 2013
 584. Liberec FIDE open 2013
 585. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 586. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 587. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 588. Hukvaldské šachování 2013
 589. ME mládeže 2013 Černá Hora
 590. Novoborská šachová corrida 2013
 591. Interchess a Figurka
 592. Interchess v září 2013
 593. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 594. Interchess v nových prostorách
 595. MEU ve výsledcích
 596. Ohlédnutí za prázdninami
 597. Robert Demko členem Interchess
 598. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 599. Napsali o nás
 600. Open Jeseník
 601. Mezinárodní mistrovství Krakova
 602. FIDE open Staré Město
 603. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 604. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 605. Mistrovství Evropy žen 2013
 606. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 607. Naši šachisté ve zkratce
 608. Štiavnický šachový festival
 609. Se šachovou legendou na Slovensku
 610. Open Karviná 2013
 611. Česko-Slovenská extraliga žen
 612. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 613. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 614. Open Teplice 2013
 615. Mitropa cup 2013
 616. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 617. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 618. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 619. Mezinárodní soustředění
 620. Mistrovství České republiky mužů 2013
 621. FIDE open Orlová
 622. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 623. KP Orlová
 624. Přestupy
 625. Výsledky našich členů ve zkratce
 626. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 627. Ostravský koník 2013
 628. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 629. Letní šachový tábor
 630. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 631. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 632. Štiavnický šachový festival 2013
 633. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 634. Ostravský koník 2013
 635. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 636. Velikonoční šachy
 637. 2. Interchess cup je historií
 638. Matyáš Marek zlatý !
 639. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 640. 2. Interchess cup
 641. Malý diamant? Dávid Slivka!
 642. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 643. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 644. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 645. Krajské přebory rapidů
 646. Pozvánka na ples
 647. Rybnik Chess Classic 2013
 648. Open Nový Bor 2013
 649. Leden a únor 2013 ve zkratce
 650. 1. Interchess cup
 651. Open Praha 2013
 652. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 653. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 654. Talent Cup 2012
 655. Šachové aktuality
 656. Další fotky z Mariboru
 657. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 658. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 659. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 660. Hukvaldské šachování
 661. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 662. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 663. Šachový podzim ve zkratce
 664. Informace
 665. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 666. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 667. Soustředění říjen 2012
 668. Logo Interchess
 669. OPEN Tatry 2012
 670. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 671. MČR mládeže v rapidu 2012
 672. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 673. ME mládeže 2012 v Praze
 674. Soustředění srpen 2012
 675. Tréninky v červenci 2012
 676. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 677. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 678. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 679. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 680. Petrohrad 2012