World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017

logo ms 2017Další akcí světového významu s účastí hráčů Mezinárodní šachové akademie Interchess je letošní Mistrovství světa mládeže, které probíhá v termínu 16. - 26. září v Montevideu v Uruguayi.

Jako nasazená dvojka a jeden z největších favoritů se na něm prezentuje náš IM Nguyen Thai Dai Van.

Slovenskou skupinu Interchess reprezentují WFM Anna Vrtiaková, FM Marek Karas, Dominika Ferková a Adrián Zetocha.

Trenéři Interchess Sergej Berezjuk a Vladimír Talla své svěřence tentokrát povedou pomocí prostředků informačních technologií na dálku.

Hráčům přejeme mnoho zdaru, sportovního štěstí a příjemný pobyt.

Web šampionátu, on-line přenosy, nasazení a výsledky.

World Cadets Chess Championship 2017

img 20170830 143356Jak jsme již na našich stránkách informovali, proběhl na sklonku prázdnin v brazilském Poços de Caldas světový šampionát kadetů ve věkových kategoriích do 8, 10 a 12 let. O tom, jak šampionát probíhal a jak se dařilo reprezentantům ČR pod vedením trenéra Sergeje Berezjuka, se můžeme dočíst ve zprávě Přemysla Hrbka, člena naší výpravy, jejíž zkrácenou verzi přinášíme:

Zpráva z MS mládeže v šachu

Ohlédnutí za letními prázdninami

blikajc iNa sklonku léta přinášíme ještě stručné ohlédnutí za některými prázdninovými aktivitami našich hráčů:

16. 8. - 24. 8. 2017 EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP, Polsko

Natálie Kaňáková byla tahounem reprezentačního výběru ČR na mládežnickém evropském šampionátu družstev. Natálka vyválčila 4,5 bodu ze sedmi možných, družstvu se ale tolik nevedlo a jako páté nasazené skončilo až na celkově 12. místě. Natálie získala 10 bodů na svůj Elo rating.

Konečné výsledky.

18. 8. - 27. 8. 2017 15 th EUROPEAN UNION YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 8 - 14

 Za účasti našich hráčů Dominika Očka, Zdeňka Tauše a Vanesy Filipové proběhlo v Koutech nad Desnou Mistrovství EU hráčů do 14 let. Zdeněk Tauš v kategorii do 8 let byl po 5. kole se 4 body na výborném 3. místě, závěr mu ale nevyšel a celkově nakonec dělil 5. – 9. místo. Na pomocné hodnocení skonči šestý, jako nejlepší z hráčů z Čech a Moravy. I přes slabší závěr se Zdeňkovo vystoupení dá označit jako úspěšné a patří mu za něj pochvala.

Vanesa Filipová v kategorii do 10 let sbírala zkušenosti, posbírala 3 body, Dominiku Očkovi se turnaj příliš nepovedl, očekávalo se od něj víc, získal 5 bodů a dělil 10. – 20. místo. 

Úspěšní byli hráči Slovenska, vedení reprezentačním trenérem SR, členem slovenské skupiny Interchess FM Miro Roháčkem byli.

V počtu získaných medailí se Slovensko umístilo na druhém místě (3 zlaté a 2. stříbrné) před Polskem. 

Konečné výsledky.

12. 8. - 19. 8. 2017 Olomoucké šachové léto

Dominik Kula a David Szotkowski odehráli povedený open hraný v rámci seriálu Czech Tour. Dominik startoval jako 12. nasazený z 98 účastníků, po 5. kole se dostal do celkového vedení se 100 % počtem bodů. Ve druhé polovině mu trochu došel dech, turnaj dohrával zdravotně indisponován, přesto je zisk konečného třetího místa a zlepšení Ela o 18 bodů pěkným úspěchem. David Szotkowski rovněž odehrál pěkný turnaj a vybojoval 5 bodů z 9. Připsal si 66 bodů na Elo. 

Konečné výsledky.

4. 8. - 11. 8. 2017 Open Letní Praha

 Nguyen Thai Dai Vinh si zahrál „A“ turnaj Open Letní Praha, kde se utkával s papírově výrazně silnějšími soupeři. Určitě to pro něj byla výborná škola a jím uhraných 3,5 bodu z 9 se jeví jako solidní výsledek, který mohl být ještě výraznější, nebýt proher v posledních 3 kolech. Vinh si připsal 64 bodů na Elo a skončil nad svým nasazením do turnaje.

Konečné výsledky.

1. Internationales SILLPARK Schachopen Innsbruck 2017

  WFM Anna Vrtiaková uhrála 4,5 z 9 bodů na openu v Innsbrucku. Turnaj se jí povedl, o čemž svědčí 2. finanční cena mezi ženami a zisk 93 bodů na Elo! Pěkná práce a naše gratulace!

Konečné výsledky.

Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!

sscrV Mostě proběhlo o víkendu 9. - 10. září MČR v rapid šachu mládeže 2017. Interchess představila 7 hráčů. V kategorii H14 to byli Demko Robert a Očko Dominik, v H10 Fizer Marek, Tauš Zdeněk a Juračák David, v H12 Fizerová Lucie, v H10 Filipová Vanesa.

Titul mistra České republiky v kategorii hochů do 14 let získal výborným výkonem Dominik Očko! V konkurenci 42 šachistů byl Dominik nasazen až jako 19. Turnajem ale prošel bez jediné porážky a s půlbodovým náskokem a ziskem 7 bodů z 9 možných všem svým soupeřům v konečné klasifikaci ukázal záda. Mistru republiky patří naše velká gratulace!

Lucka Fizerová byla v kategorii dívek do 12 let nasazená jako šestá. Nádherným finišem 3 výher v závěrečných 3 partiích nakonec jen díky horšímu pomocnému hodnocení brala vynikající třetí místo, když bodově dělila 1. - 3. příčku! I Lucce samozřejmě ke krásnému umístění a cennému výsledku také blahopřejeme.

V kategorii H10 byl Marek Fizer nasazen na 14. místě. Medaili měl na dosah, nebýt porážky v posledním kole stál by i Marek na bedně. Nakonec dělil 4.- 8. místo, na pomocné hodnoceni získal 5. příčku a i to je výrazný úspěch. Blahopřejeme! A blahopřání vlastně patří i osobnímu trenérovi Lucky a Marka Honzovi Macíčkovi.

I ostatní naši hráči podali dobrý výkon, za který jim děkujeme, stejně tak, jako za reprezentaci Interchess.

V kategorii H12 hrál i svěřenec V. Tally Filip Neumann (Slávia Orlová). Filip se ziskem 5 bodů skončil na 14. místě.

Naše poděkování patří rodičům za spolupráci.

Přehled výsledků.

MČR mládeže v rapid šachu 2017

sscrV západočeském Mostě proběhne o víkendu 9. - 10. září za účasti hráčů naší šachové akademie letošní Mistrovství České republiky mládeže v rapid šachu.

Průběh turnaje podle nasazení a výsledků sledujte zde.

Hráčům přejeme mnoho zdaru.

Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017

blikajc iLetošního ročníku turnaje Open Havířov, který proběhl v termínu 26. srpna až 2. září 2017, se zúčastnila početná výprava hráčů Interchess a svěřenců našich trenérů.

V turnaji zvítězil svěřenec Sergeje Berezjuka Vojtěch Šrámek, který jako jediný získal 7 bodů z 9 partií. Ke svému ratingu získal 88 bodů.

Na výborném čtvrtém místě se umístil Ondřej Havelka, který získal 6 bodů z 9 partií a zvýšil si rating o 34 bodů, 4,5 bodu získal Filip Neumann, svěřenec Vladimíra Tally a elově zůstal přibližně na svých, ztratil dva body.

Robert Demko zahrál také dobrý turnaj, získal 4 body z 9 partií a na elo připisuje 40 bodů. Nebýt toho, že v posledním kole prohrál jasně vyhranou partii, mohl být jeho výsledek ještě lepší.

Turnaje se ještě zúčastnili Marek a Lucie Fizerovi, členové Interchess a svěřenci trenéra Honzy Macíčka. Obra odehráli pouze 7 kol a Lucka měla ještě ve třetím kole kontumák a v 8.kole ji nepřišel soupeř. Lucka získala 1,5 bodu z 5 sehraných partií (celkem 3,5) a Marek 2 body ze 7 partií, oba si mírně zvýšili své elo. Marek byl ve svých 9 letech nejmladší účastník turnaje a v partii 5. kola Fizer Marek – Hečko Miloslav, činil věkový rozdíl mezi soupeři neuvěřitelných 80 let !!

Všichni naši svěřenci zahráli výborný turnaj s velikou rezervou. Pro Filipa, Roberta, Marka a Lucku byl turnaj zároveň ostrou přípravou na MČR mládeže v rapidu, které proběhne o víkendu 9. a 10. září v Mostě.

Kompletní výsledkový servis naleznete zde.

European Youth Chess Championship 2017

me romV rumunské Mamaii se v termínu 4. - 15. září uskuteční letošní Mistrovství Evropy mládeže v kategoriích do 8, 10, 12, 14, 16 a 18 let.

Mezi dívkami do 18 let figuruje jako 10. nasazená WFM Natálie Kaňáková a určitě má ambice bojovat i v silné konkurenci o ty nejvyšší příčky.

Jako hlavní trenér slovenského reprezentačního výběru se šampionátu zúčastní trenér naší frýdeckomístecké Interchess Sergej Berezjuk. V roli vedoucího slovenské reprezentace bude působit náš spolupracovník Peter Paleček.

Natce i reprezentantům Slovenska přejeme mnoho zdaru, úspěchů a povedených partií.

Web šampionátu, nasazení, výsledky.

Open Havířov 2017

blikajc iV termínu 26. srpna – 2. září probíhá turnaj Open Havířov 2017. Na již tradiční akci nás budou reprezentovat GM Vladimír Talla, Ondřej Havelka, Robert Demko, sourozenci Fizerovi a svěřenec Vladimíra Tally Filip Neumann (SK Slavia Orlová).

Jmenovaným přejeme hodně úspěchů.

Nasazení, výsledky.

Další prázdninové aktivity hráčů Interchess

blikajc iI v srpnu se naši hráči nebudou věnovat jen prázdninovým radovánkám, ale mnozí z nich zasednou nad šachovnice. Přinášíme přehled některých akcí:

 

 • 1. Internationales SILLPARK Schachopen Innsbruck 2017

  Členka slovenské skupiny Interchess WFM Anna Vrtiaková startuje na openu v Insbrucku hraném od 25. 8. do 2. 9. 2017.

  Nasazení, výsledky.

 • 4. 8. - 11.8. 2017 Open Letní Praha

  Nguyen Thai Dai Vinh nastupuje v „A“ turnaji Open Letní Praha hraného jako součást seriálu Czech Tour. Hlavním rozhodčím je člen slovenské skupiny Interchess IA Rastislav Diviak.

  Nasazení, výsledky.

 • 5. 8. – 13. 8. 2017 Budapest First Saturday uzavřený GM turnaj

  Nguyen Thai Dai Van se pokusí v silné konkurenci vybojovat další normu potřebnou k zisku titulu mezinárodního velmistra. Budeme držet palce.

  Nasazení, výsledky

 • 11. 8.- 19. 8. 2017 OPEN Staré Město

  GM Vladimír Talla a ing Rudolf Diviak povedou velkou skupinu slovenských dětí a Lucii a Marka Fízerovy. Vladimír se představí tradičně rovněž jako hráč a jeden z favoritů turnaje.

  Stránky turnaje, nasazení, výsledky.

 • 12. 8. - 19. 8. 2017 Olomoucké šachové léto

  Dominik Kula a David Szotkowski si zahrají open turnaj konaný v rámci seriálu Czech Tour.

  Web turnaje, nasazení, výsledky, on-line.

 • 18. 8. - 27. 8. 2017 15 th EUROPEAN UNION YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 8 - 14

  Mistrovství EU hráčů do 14 let v Koutech nad Desnou proběhne za účasti našich hráčů Dominika Očka (bronzový z posledního MČR a nominovaný do reprezentace ČR), Zdeňka Tauše a Vanesy Filipové. Účastnit se budou i hráči slovenské skupiny Interchess vedení reprezentačním trenérem SR FM Miro Roháčkem.

  Nasazení, výsledky. On-line U 14, U 12, U 10, U 08.
 • 16. 8. - 24. 8. 2017 EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP, Polsko

  WFM Natálie Kaňáková (BŠŠ) je členkou reprezentace ČR. Budeme držet palce nejen Natálce, ale samozřejmě celému týmu České republiky.

  WEB šampionátu.

 • 21. 8. - 31. 8. 2017 Brazílie - MS kadetů

  Sergej Berezjuk povede reprezentaci ČR, jejímiž členy budou i aktuální mistři ČR ve svých věkových kategoriích, svěřenci Sergeje Berezjuka a Táni Bogatkové Štěpán Hrbek a Anna Lhotská. 

  I jim popřejeme hodně úspěchů.

  Nasazení, výsledky, web mistrovství, on-line.

Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!

van 2015Už jen poslední krok dělí člena naší šachové akademie Vana Nguyen Thai Dai od zisku titulu mezinárodního velmistra.

Druhou z potřebných tří norem se patnáctiletému Vanovi podařilo po několika předchozích neúspěšných pokusech, kdy mu norma unikala o vlásek, uhrát na uzavřeném GM turnaji Budapest First Saturday. V devíti turnajových partiích Van neokusil hořkost porážky, pětkrát zvítězil, čtyři partie skončily remízou a turnaj tak celkově vyhrál! Navíc si připsal více než10 bodů na své Elo a na dosah se tak přiblížil metě 2500 bodů.

Vanovi patří naše velká gratulace k zisku normy i bodů na Elo rating a přání, aby svou aktuální formu zúročil i na zářijovém World Youth U -14, 16, 18 Chess Championship 2017 v Montevideu (URY), kde bude patřit mezi největší favority.

Konečné výsledky budapešťského turnaje.

Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník

big 42Téměř kultovním se stal dětský šachový tábor Koník, který spolupořádá slovenská skupina Interchess. Letošního již 16. ročníku se ve středoslovenském Kľačně zúčastnil rekordní počet 118 dětí a nebýt toho, že ubytovací kapacita i možnosti organizačního zajištění jsou limitovány, byl by počet účastníků daleko větší.

O průběhu táborového dění, programu i atmosféře tábora vypovídá závěrečná zpráva zpracovaná našim kolegou Miroslavem Roháčkem, duchovním otcem tábora, livestreamová reportáž z tábora nebo reportáž z přednášky GM Jána Markoše, která byla jedním z mnoha bodů bohatého programu.

Na stánkách tábora naleznete i další podrobnosti.

Za mimořádně zdařilou akci zaslouží poděkování všichni zúčastnění organizátoři, táboroví vedoucí, šachoví trenéři, zaměstnanci ubytovacího zařízení a v neposlední řadě i zúčastněné děti.

CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN

pardubice2017Ve dnech 21. - 30. července 2017 se v v krásném polabském městě Pardubicích zúčastnila místního tradičního šachového festivalu Czech Open skupina hráčů naší šachové akademie pod vedením IM Sergeje Berezjuka.

V turnaji "A" nastoupili IM Nguen Thai Dai Van, WFM Natálie Kaňáková (BŠŠ) s Jakub Šošovička (SVK), v "B" sekci festivalu hráli Nguen Thai Dai Vinh, Dominik Očko, Rostislav Berezjuk a WCM Zuzana Gřesová (BŠŠ).
Van skvěle do turnaje odstartoval, z prvních 4 kol získal 3,5 bodu. Ve druhé polovině už měl ale jen 50% úspěšnost a to ke splnění cíle – zisku další GM normy nestačilo. Přesto se Van umístil výše, než bylo jeho nasazení a připsal si i nějaké body na Elo. Věřme, že další pokus o GM normu na uzavřeném turnaji v Budapešti, kde Van v první polovině srpna startuje, bude úspěšný.

Natálka bohužel v Pardubicích nenavázala na výborné výkony z Minsku a Banské Štiavnice. Zisk 3,5 bodu vypadá nevalně, ale její výsledek určitě ovlivnil fakt, že poslední kola hrála zdravotně indisponována. Natku čeká ještě v srpnu start za reprezentaci ČR na polském ME družstev do 18 let a v září v Rumunsku na ME jednotlivců. Věřme, že se představí opět v plné formě.

Kubko Šošovička měl velmi slabý start do turnaje, po 4. kole byl bez bodu, ale projevil bojového ducha, ve druhé polovině se neuvěřitelně zvedl, předváděl pěkné šachy a dokázal vítězit i s papírově výrazně silnějšími soupeři. Nakonec jeho vystoupení můžeme hodnotit jako úspěšné – skončil nad svým nasazením do turnaje a zlepšil si i svůj rating Elo.

Velice podařený turnaj odehjrál Dominik Očko, který byl v 8 z 9 kol v pozici nenasazeného. Přesto dokázal uhrát 4,5 bodu a připsat si 72 bodů na své Elo. Dominik hrál partie skoro vždy na doraz, o čemž svědčí pouze jedna remíza z posledního kola! 
Zuzka získala 3 body, turnaj se jí příliš nepovedl. Po dobrém začátku přišla herní krize, ze které se Zuzka sice v závěru turnaje dostala (1,5/2), ztrátu Ela bojovný závěr však příliš nezmírnil. 
Rostík získal 4 body, herně se ale trápil. Několikrát jasně prohrál a na své výhry se hodně nadřel. 
Vinh měl slabý start, po 4. kole pouze 1 bod, ale projevil bojovný charakter, za dalších 5 partií si odnesl 4 body a také zlepšení svého Ela.

Celkovým vítězem pardubického šachového festivalu s perfektním výsledkem 8 bodů z 9 a bodovým náskokem před konkurencí se stal dlouholetý svěřenec Sergeje Berezjuka GM Jan Krejčí.

Největšího šachového festivalu v ČR se celkem zúčastnilo přes 1300 šachistů z desítek zemí. O různorodosti soupeřů svědčí i počet českých soupeřů, se kterými hráli naši hráči - z 63 partií hráli naši svěřenci pouze proti 15 domácím soupeřům. Organizace turnaje byla tradičně na vysoké úrovni, za což musíme poděkovat všem pořadatelům a rozhodčím.

Konečné výsledky.

Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017

blikajc iV termínu 17. až 21. července 2017 proběhl v Ostravě pod patronací Šachové akademie Ostrava v prostorách SVČ Korunka v Mariánských Horách první příměstský šachový tábor.

Vedoucími byli Vladimír Talla a Ondřej Havelka. Tábora se zúčastnilo 14 dětí z Ostravy, které většinou navštěvují šachové kroužky na ostravských základních školách.

Ondra se jako trenérský nováček věnoval nejmenším sedmiletým dětem a potáborové ohlasy rodičů dětí jsou výborné.

Dopolední program byl denně věnován šachové hře, vždy s jednou krátkou vycházkou na místní hřiště a odpoledne probíhal nešachový program.

V pondělí účastníci tábora navštívili nedaleký lukostřelecký oddíl a všichni si zastříleli z luků různých velikostí. Děti dokonce měly možnost sledovat trénink naší juniorské reprezentantky, která ze 70 metrů sázela doprostřed terče jeden šíp za druhým.

V úterý byl na programu výlet na Dětský ranč do Hlučína. Děti si zajezdily na koních, krmily zvířata v mini zoo a zahrály si na hřišti. Zbývající čas byl věnován koupání na známé nedaleké hlučínské štěrkovně. Počasí přálo a vraceli jsme se plní nevšedních zážitků.

Středeční odpolední program proběhl ve středisku přírodovědců. Táborníci absolvovali dvě komentované prohlídky terárií a hlodavce a papoušky si dokonce mohli nakrmit. Děti si mohly pohladit několik hadů, leguána a další ještěry, jednoho maxi hlemýždě a želvu. Na sklípkana si ale sáhnout netroufl nikdo. Krmili jsme činčily, morčata, králíky různých druhů, různé papoušky všech velikostí. Viděli jsme den stará morčátka.

Ve čtvrtek jsme měli komentovanou prohlídku místního kostela, který je třetí největší v našem kraji a ve kterém se nalézá několik kulturních památek a významných uměleckých děl. Po ní jsme se vrátili zpět a věnovali se deskovým hrám. Dopoledne nás navštívila televize Polar a natočila krátkou reportáž.

V pátek hrály děti závěrečný šachový turnaj. Výsledky naleznete zde.

Děti dostaly hodně drobných dárků a jako připomínku tričko se jménem účastníka a pěkný modrobílý hrníček s potiskem.

Celkově se akce velmi vydařila, ohlasy dětí i rodičů jsou výborné a už se těšíme na příští rok. Fotografie z tábora naleznete ve fotogalerii.

Štiavnický šachový festival 2017

stiavnica webVe dnech 8. 7. - 16. 7. 2017 probíhal v Banské Štiavnici tradiční turnaj V4 OPEN. Turnaje se zúčastnila česká a slovenská skupina hráčů Interchess pod vedením našich trenérů IM Sergeje Berezjuka a GM Vladimíra Tally, s přípravami pomáhal prostřednictvím elektronických médií i GM Jan Markoš.

Českou skupinu tvořili šachisté Rostislav Berezjuk, WCM Zuzana Gřesová (BŠŠ), WFM Natálie Kaňáková (BŠŠ), Štěpán Hrbek (Unichess) a hrající trenér GM Vladimír Talla (SK HM Ostrava). Mezi slovenské účastníky patřili Jakub Šošovička, Martin Šandor, Vladimír Bochnička, Alexander Jančopala, Martin Popovič a Dominika Ferková.
V turnaji si z hráčů Interchess nejlépe počínal GM Vladimír Talla. Vladimír nejen hrál, ale v turnaji vedl 3 slovenské hráče, takže má za sebou opravdu velice namáhavý týden. S 6,5 body se umístil na 9. místě a odnesl si i finanční cenu.
Velice se dařilo 24. nasazené WFM Natálii Kaňákové, která uhrála rovněž 6,5 bodu, ale vlivem horšího pomocného hodnocení obsadila 12. příčku. Natálka si připsala 32 bodů na své FIDE Elo a k poslední normě WIM ji chyběli pouze 2 titulovaní hráči. Natálka vyhrála 2 finanční ceny; za 2. místo mezi ženami a celkové 3. místo mezi hráči do 18 let.
Vydařený turnaj odehrála taktéž WCM Zuzana Gřesová. Zuzka si připsala více než 100 bodů na své Elo a z celkových pěti bodů uhrála 4,5 bodů proti hráčům s elem v rozmezí 2050 - 2200!
Slabší výkon podal Rostislav Berezjuk, který sice získal 12 bodů Elo, 3,5 bodů však určitě není optimální výsledek.
Štěpán Hrbek po výborném začátku (4/6) získal z posledních 3 kol pouze 0,5 bodu, nicméně si z turnaje veze mnoho cenných zkušeností. Určitě se mu budou hodit už na mistrovství světa v Brazílii, před kterým byl štiavnický turnaj ideální přípravou.

Ze slovenských členů Interchess si zdatně počínal Alexander Jenčopala, který připisuje více než 100 bodů na Elo, Dominika Ferková obsadila výtečné 3. místo mezi ženami a na Elo připsala 36 bodů. Bohužel do posledního kola nastoupila se zdravotními problémy a téměř bez boje prohrála, výsledek mohl být ještě výraznější. Martin Popovič odehrál stabilní průměr, na Elo získal, body si připsal i Martin Šandor, který ale zbytečně ztrácel dobře rozehrané partie. Trápil se Jakub Šošovička, celkový dojem zachraňoval až v závěru turnaje, naopak ke konci docházel dech Vladimíru Bochničkovi.

Za už tradičně velice kvalitní turnaj musíme poděkovat všem organizátorům v čele s Milanem Marošem i týmu rozhodčích. Celý šachový festival proběhl na skutečně vysoké úrovni. Nesmíme zapomenout ocenit taktéž výkony místních kuchařek, které pro účastníky připravovaly velké a chutné porce jídla. Celý festival byl zakončen celodenním programem v sobotu 15. 7. 2017 na náměstí jednoho z nejkrásnějších měst celého Slovenska. Vyvrcholením festivalu byla večerní partie živého šachu, kde své figurky naslepo ovládali z pódia GM Sergej Movsesian a GM Milan Pacher.

Výsledkový servis, fotogalerie.

Letní aktivity členů Interchess

blikajc i- GM Vladimír Talla odehrál v silné konkurenci na konci června v polském Krakově uzavřený velmistrovský turnaj.

Konečné výsledky.

- Od 1. do 8. července hraje Ondra Havelka na 42. ročníku šachového festivalu Přebor města Vsetína.

Ondrovi držíme palce.

Nasazení a výsledky, stránky turnajetránky turnaje.

- Šachový klub Karviná pořádá od 1. do 9. července Mezinárodní šachový turnaj „Karviná Open 2017″. Startují na něm našimi trenéry vedení Jakub Ochmyt a Vojtěch Šrámek (oba SK Slavia Orlová).

Nasazení a výsledky, stránky pořadatele.

- Populární Štiavnický šachový festival startuje 8. července a ukončen bude 16. 7. 2017. Barvy Interchess na něm budou letos hájit GM Vladimír Talla, WFM Natálie Kaňáková, WCM Zuzana Gřesová, Štěpán Hrbek, Rostislav Berezjuk, a samozřejmě mnoho dětí ze slovenské skupiny Interchess, namátkou Jakub Šošovička, Dominka Ferková, Vladimír Bochníčka, Dominika Ferková, Alexsander Jenčopala, Martin Popovič nebo Martin Šandor.

Trenérský servis zajistí Vladimír Talla, Sergej Berezjuk , Peter Paleček a Rudolf Diviak.

Nasazení a výsledky, stránky turnaje.

- Nejvýznamnější šachová akce v České republice se koná v Pardubicích, letos v termínu 21. - 30. 7. 2017.

V turnaji A na něm bude hrát IM Nguyen Thai Dai Van, WFM Natálie Kaňáková a Jakub Šošovička, béčko si zahraje Nguyen Thai Dai Vinh a v C turnaji nastoupí Rostislav Berezjuk, Dominik Očko a Zuzana Gřesová (BŠŠ).

Turnajový web.

- Dominik Kula bude ve dnech 28. 7. - 6. 8. 2017 působit jako vedoucí a trenér na Letním šachovém táboru ve slovenském Kľačnu. Mezi účastníky bude i svěřenec Vladimíra Tally Filip Neumann.

Web tábora.

- Filip Neumann startuje na FIDE Open České Švýcarsko v severočeské Krásné Lípě. Turnaj se hraje od 1. do 8. 7. 2017.

Nasazení a výsledky.

- Ve dnech 24. 6. až 1. 7. proběhl v Košicích již 9. ročník memoriálu Ladislava Kotána, který se hrál jako Mistrovství Košic jednotlivců v praktickém šachu.

Turnaje se zúčastnil i svěřenec našeho trenéra Vladimíra Tally Martin Popovič, který získal 4 body z 9 partií a skončil na 28.místě.

Výsledkový servis.

Další články...

 1. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 2. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 3. Nabídka letních prázdninových akcí
 4. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 5. Teplice Open
 6. FIDE World Team Championships
 7. Dětský pohár 2017
 8. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 9. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 10. Hukvaldské šachování 2017
 11. OPEN Orlová 2017
 12. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 13. Ostravský koník z pohledu Interchess
 14. Záhoracký šachový festival
 15. Ostravský koník 2017
 16. Interchess míří do extraligy!
 17. Mistrovství SR mládeže
 18. Šachové velikonoce Interchess
 19. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 20. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 21. GRENKE Chess Open 2017
 22. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 23. O Frymíkův pohár
 24. Open Petřvald 2017
 25. Finále extraligy hostí Brno
 26. Budapest Spring Festival 2017
 27. Finále krajského přeboru v rapidu
 28. 2017 U.S. Championship
 29. Mistrovství ČR mládeže 2017
 30. Budapest Spring Festival 2017
 31. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 32. Chess Open Graz 2017
 33. Senický jarní šachový festival
 34. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 35. International Chess Open Graz 2017
 36. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 37. Memoriál Tomáše Baštince
 38. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 39. Mistrovství světa žen 2017
 40. Extraliga 5. a 6. kolo
 41. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 42. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 43. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 44. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 45. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 46. Talenti proti legendám nerozhodně
 47. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 48. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 49. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 50. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 51. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 52. OPEN PRAHA 2017
 53. Belarus Women Championship 2017
 54. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 55. Šachový prosinec
 56. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 57. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 58. Talent roku 2016
 59. Talent Cup 2016
 60. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 61. MS seniorů 50+ a 65+
 62. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 63. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 64. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 65. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 66. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 67. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 68. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 69. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 70. First Saturday GM Nov 2016
 71. MM&S 2016
 72. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 73. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 74. FIDE World Cadets Championship 2016
 75. Hráči Interchess v druhé lize
 76. tht Extraliga startuje
 77. Matyáš Marek do extraligy!
 78. První liga družstev mládeže - skupina východ
 79. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 80. Novoborská šachová Corrida
 81. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 82. Krajský přebor MKŠS
 83. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 84. Open Tatry 2016
 85. Školení trenérů
 86. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 87. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 88. Interchess provádí nábor dětí
 89. Šachová Olympiáda 2016
 90. Open Havířov 2016
 91. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 92. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 93. Olomouc Chess Summer 2016
 94. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 95. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 96. FIDE Open Staré Město 2016
 97. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 98. Czech Open Pardubice 2016
 99. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 100. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 101. 7. Interchess Cup 2016
 102. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 103. V4 Youth camp Liptov 2016
 104. Mitropa Cup 2016
 105. Nabídka prázdninových akcí
 106. Šachové turnaje v Mostech
 107. Open Teplice 2016
 108. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 109. Ocenění našim členům
 110. Dětský pohár 2016
 111. Nový kandidát mistra
 112. Interchess dětský pohár 2016
 113. Orlová 2016
 114. European Individual Women's Chess Championship
 115. Hukvaldské šachování 2016
 116. Orlová & Zalakaros
 117. MČR hráčů do 8 let
 118. Ohlédnutí za koníkem
 119. Mistrovství České republiky do 8 let
 120. Ostravský koník 2016
 121. Ve zkratce
 122. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 123. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 124. Poděkování obci Tichá
 125. Mistrovství SR mládeže
 126. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 127. Extraliga SR
 128. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 129. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 130. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 131. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 132. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 133. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 134. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 135. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 136. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 137. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 138. Naši nejmladší nezahálejí!
 139. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 140. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 141. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 142. ECo-C Extraliga
 143. Krajský přebor
 144. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 145. Aeroflot Open 2016
 146. Interchess o posledním únorovém víkendu
 147. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 148. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 149. International Chess Open Graz 2016
 150. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 151. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 152. První únorový víkend ve znamení šachu
 153. Van a Matyáš bojují o IM
 154. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 155. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 156. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 157. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 158. Naši hráči v Krajském Přeboru
 159. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 160. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 161. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 162. Nominace našich talentů na sportovce roku
 163. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 164. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 165. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 166. 3. turnaj KP v rapid šachu
 167. Víkendové soutěže
 168. Open Praha 2016
 169. Interchess na přelomu roku
 170. I o Vánocích se hraje
 171. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 172. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 173. MČR v bleskovém šachu 2015
 174. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 175. Talent Cup 2015
 176. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 177. London Chess Classic 2015
 178. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 179. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 180. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 181. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 182. Šachista mimo šachovnici
 183. 2. turnaj KP v rapid šachu
 184. THT EXTRALIGA – listopad
 185. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 186. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 187. THT EXTRALIGA 2015/2016
 188. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 189. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 190. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 191. 1. turnaj KP v rapid šachu
 192. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 193. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 194. ME mládeže 2015 je za námi
 195. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 196. OPEN Tatry 2015
 197. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 198. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 199. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 200. MS juniorů do 20 let
 201. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 202. Členové Interchess na návštěvě ministra
 203. 6. Interchess Cup
 204. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 205. Open Havířov 2015
 206. Beskidy Cup
 207. MEU Kouty 2015
 208. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 209. Gens una sumus
 210. Olomouc Chess Summer 2015
 211. O putovní pohár města Jeseník
 212. Vienna Chess Open 2015
 213. FIDE OPEN Staré Město 2015
 214. Open Letní Praha 2015
 215. Senický letní šachový festival 2015
 216. Open Havířov 2015
 217. European Union Youth Chess Championship 2015
 218. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 219. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 220. LŠT Koník 2015
 221. MEU Mureck 2015
 222. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 223. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 224. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 225. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 226. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 227. European Youth Team Chess Championship 2015
 228. First Saturday GM July 2015
 229. Minsk Open 2015
 230. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 231. Štiavnický šachový festival 2015
 232. Přebor města Vsetína 2015
 233. Šachy prázdniny nemají
 234. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 235. LIPTOV 2015
 236. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 237. Šachový festival České Budějovice 2015
 238. Mistrovství Ruska 2015
 239. European School Championships 2015
 240. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 241. International Open Tournament Pula 2015
 242. MČR družstev mladších žáků 2015
 243. Interchess ve školkách
 244. GM Wesley So - GM David Navara
 245. Mitropacup 2015
 246. 9th International Open Tournament Pula 2015
 247. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 248. Píše se o nás
 249. World’s Youth Stars 2015
 250. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 251. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 252. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 253. Open Orlová 2015 – dohráno
 254. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 255. Open Čierne 2015
 256. Open Orlová 2015
 257. Mistrovské soutěže na Slovensku
 258. Krátké zprávy
 259. Mladé světové hvězdy
 260. Šachy mimo šachovnici
 261. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 262. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 263. Ostravský koník 2015
 264. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 265. 1. liga - napoprvé 4. místo
 266. O šachové království 2015
 267. O Frymíkův pohár
 268. Bohuslavice open 2015
 269. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 270. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 271. Poslední kolo 1. ligy
 272. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 273. 5. Interchess Cup
 274. Turnaje šachových nadějí 2015
 275. Samir Sahidi získal titul FM
 276. Ve zkratce
 277. Finále MČR škol
 278. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 279. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 280. Reykjavik Open
 281. Anička Lhotská v tisku
 282. O šachové království
 283. KP družstev mladších žáků
 284. Slovenská extraliga jde do finále
 285. Ohlédnutí za MČR 2015
 286. Reykjavik Open 2015
 287. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 288. Van na 1. šachovnici
 289. Grand prix mládeže 2014/2015
 290. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 291. Šachová Extraliga SK Commander
 292. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 293. International Chess Open Graz 2015
 294. Memoriál Tomáše Baštince
 295. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 296. Letný šachový tábor Koník 2015
 297. Senický jarný šachový festival 2015
 298. MČR mládeže 2015
 299. Ve zkratce
 300. 1. liga mládeže
 301. KP škol v šachu
 302. KP středních škol
 303. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 304. Open Mariánské Lázně 2015
 305. Šachová Extraliga SK Commander
 306. Pěkný vstup do nového roku
 307. Přebor Běloruska
 308. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 309. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 310. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 311. Memoriál Vladimíra Taranu
 312. I na přelomu roku se hraje
 313. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 314. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 315. MČR v bleskovém šachu 2014
 316. Talent Cup 2014
 317. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 318. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 319. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 320. Matyáš Marek v extralize dorostu
 321. 1. liga pokračuje dalším kolem
 322. Dvě domácí utkání 1. ligy
 323. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 324. OP středních škol v šachu 2014
 325. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 326. HD 14 Pražský přebor
 327. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 328. Ligové aktivity členů Interchess
 329. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 330. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 331. Souboj o titul mistra světa 2014
 332. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 333. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 334. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 335. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 336. Krajské soustředění mládeže
 337. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 338. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 339. European Youth Chess Championship 2014
 340. 1. liga dorostu
 341. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 342. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 343. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 344. Interchess na OPEN Tatry 2014
 345. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 346. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 347. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 348. Open Tatry 2014
 349. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 350. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 351. Šachové kurzy pro veřejnost
 352. Ve zkratce
 353. Open Havířov 2014
 354. Trenérské semináře léto 2014
 355. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 356. Letný šachový tábor Koník 2014
 357. Cracow International Chess Championships
 358. Chess Cup Frýdek-Místek
 359. Czech open Pardubice
 360. 41st Olympiad Tromsø 2014
 361. Robert Demko v Bezměrově třetí
 362. Táňa Bogatková získala titul WFM
 363. Letní aktivity hráčů Interchess
 364. Vítáme nového šachistu
 365. Karviná open 2014
 366. Prázdninové přání
 367. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 368. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 369. Mostecká věž 2014
 370. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 371. Suchy Bór FIDE open 2014
 372. Interchess v Polsku a na Slovensku
 373. Interchess v mateřské škole
 374. MČR družstev mladších žáků
 375. PULA OPEN 2014
 376. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 377. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 378. Nové šachové tituly členů Interchess
 379. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 380. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 381. Open Orlová 2014
 382. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 383. Mitropa Cup 2014
 384. Chess Cup 2014 - Orlová
 385. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 386. Chess Cup 2014
 387. Ohlédnutí za koníkem
 388. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 389. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 390. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 391. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 392. MSR mladších žáků v rapid šachu
 393. Ostravský koník 2014
 394. Martinik open 2014
 395. Turnaje šachových nadějí
 396. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 397. Mistrovství ČR školních týmů
 398. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 399. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 400. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 401. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 402. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 403. Vydařená příprava v Senici
 404. KP družstev mladších žáků 2014
 405. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 406. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 407. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 408. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 409. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 410. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 411. Aktuality leden 2014
 412. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 413. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 414. Interchess Cup 2014
 415. PF 2014
 416. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 417. Veselé Vánoce
 418. Vánoční kvíz
 419. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 420. Pohár hotelu Katowice 2013
 421. Mistrovství světa mládeže 2013
 422. Sněženky lepší machrů
 423. Dlouhodobé soutěže družstev
 424. 2. turnaj KP v rapid šachu
 425. Sněženky a machři 2013
 426. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 427. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 428. Polofinále MČR juniorů 2013
 429. Interchess aktuality
 430. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 431. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 432. Úspěšný říjen 2013
 433. Liberec FIDE open 2013
 434. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 435. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 436. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 437. Hukvaldské šachování 2013
 438. ME mládeže 2013 Černá Hora
 439. Novoborská šachová corrida 2013
 440. Interchess a Figurka
 441. Interchess v září 2013
 442. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 443. Interchess v nových prostorách
 444. MEU ve výsledcích
 445. Ohlédnutí za prázdninami
 446. Robert Demko členem Interchess
 447. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 448. Napsali o nás
 449. Open Jeseník
 450. Mezinárodní mistrovství Krakova
 451. FIDE open Staré Město
 452. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 453. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 454. Mistrovství Evropy žen 2013
 455. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 456. Naši šachisté ve zkratce
 457. Štiavnický šachový festival
 458. Se šachovou legendou na Slovensku
 459. Open Karviná 2013
 460. Česko-Slovenská extraliga žen
 461. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 462. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 463. Open Teplice 2013
 464. Mitropa cup 2013
 465. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 466. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 467. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 468. Mezinárodní soustředění
 469. Mistrovství České republiky mužů 2013
 470. FIDE open Orlová
 471. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 472. KP Orlová
 473. Přestupy
 474. Výsledky našich členů ve zkratce
 475. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 476. Ostravský koník 2013
 477. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 478. Letní šachový tábor
 479. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 480. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 481. Štiavnický šachový festival 2013
 482. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 483. Ostravský koník 2013
 484. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 485. Velikonoční šachy
 486. 2. Interchess cup je historií
 487. Matyáš Marek zlatý !
 488. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 489. 2. Interchess cup
 490. Malý diamant? Dávid Slivka!
 491. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 492. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 493. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 494. Krajské přebory rapidů
 495. Pozvánka na ples
 496. Rybnik Chess Classic 2013
 497. Open Nový Bor 2013
 498. Leden a únor 2013 ve zkratce
 499. 1. Interchess cup
 500. Open Praha 2013
 501. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 502. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 503. Talent Cup 2012
 504. Šachové aktuality
 505. Další fotky z Mariboru
 506. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 507. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 508. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 509. Hukvaldské šachování
 510. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 511. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 512. Šachový podzim ve zkratce
 513. Informace
 514. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 515. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 516. Soustředění říjen 2012
 517. Logo Interchess
 518. OPEN Tatry 2012
 519. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 520. MČR mládeže v rapidu 2012
 521. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 522. ME mládeže 2012 v Praze
 523. Soustředění srpen 2012
 524. Tréninky v červenci 2012
 525. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 526. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 527. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 528. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 529. Petrohrad 2012