2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL

marek 2015V hlavním městě šachového dění USA startuje člen Šachové akademie Interchess IM Matyáš Marek ve dnech 16. - 21. 11. 2018 v uzavřeném IM turnaji, ve kterém, stejně jako v paralelně se hrajícím GM turnaji, startuje 10 hráčů nejen z USA, ale také z Evropy a Asie.

Marek nastoupil jako 3. nasazený a bojovat bude nejen o body, ale také o cenový fond 15 000 $.

Markovi držíme palce a sledovat jeho počínání můžeme na turnajovém webu nebo on-line.

Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018

sscrOd 10. do 17. listopadu bude ve Špindlerově Mlýně sehráno polofinále MČR juniorů v kategoriích H18 a H20 a zároveň MČR dívek věkových kategorií do 18 a 20 let.

Do známého krkonošského turistického a lyžařského střediska přivede trenér Sergej Berezjuk i početnou výpravu hráčů Interchess. Chlapci v sestavě Ondra Havelka, Štěpán Hrbek, Dalibor Mikesch a Marek Fizer budou bojovat o postup do finálových bojů mistrovství republiky, naše dívky WCM Zuzana Gřesová, Anna Lhotská a Lucie Fizerová si zahrají rovnou o mistrovské medaile, i když mladší z nich si jedou spíše kvalitně zatrénovat.

Našim šachistům přejeme mnoho zdaru a úspěchů. Sledovat je budeme moci díky on-line přenosu na stránkách pořadatele.

Výsledkový servis.

Mistrovství Moravy & Slezska 2018

fizerfizerovaocko dominik 02 2017Ve dnech 27. 10. – 1. 11. se hrálo letošní Mistrovství Moravy a Slezska, které proběhlo již tradičně v hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou.

V kategorii do 10 let nás reprezentovali tři hráči. Nejlépe se vedlo Antonínu Zemkovi, který uhrál 7 bodů a obsadil celkové 4. místo, získal pohár a diplom za 3. místo mezi hochy a vybojoval si postup na MČR 2019 kategorie do 10 let.
Nikolas Očko uhrál 6 bodů a skončil na pěkném 13. místě. Postup na MČR mu unikl jen o vlásek.
Poslední z naší trojice byl Adam Jurtík, který hrál na tak velkém a důležitém turnaji poprvé. Příjemně překvapil svými výsledky, uhrál celkem 5 bodů a skončil v první polovině startovního pole.

V kategorii do 12 let naši Interchess reprezentovalo 6 hráčů. Své nasazení potvrdil Marek Fizer, který obsadil 1. místo ziskem 8 bodů. Domů si odvezl pohár, medaili i diplom a také postup na MČR.
Do posledního kola bojoval o postup Matyáš Kaňák. V posledním kole mu ale byl za soupeře vylosován oddílový kolega David Juračák, se kterým prohrál a konečných 5,5 bodu na postup nestačilo.
David Juračák patřil v kategorii k nejmladším, přesto uhrál pěkný výsledek 6 bodů, ale ani to na postup nestačilo.
Také Martin Pravec hrál tak velký turnaj poprvé a tak jel hlavně sbírat zkušenosti do dalších let. Uhrál 3,5 bodu, což je napoprvé solidní výsledek.
Vanesa Filipová měla pěkný závěr turnaje a díky tomu uhrála 3,5 bodu.
Nguyen Vi turnaj odehrál se zdravotní indispozicí a to ovlivnilo jeho výsledek. Odehrál dobrý turnaj, jenže 5,5 bodu na postup nestačilo.

V kategorii do 14 let nás reprezentovali 4 hráči. Nejlépe si vedl Nguyen Thai Dai Vinh, který uhrál 6,5 bodů a postoupil na MČR.
Jedenáctiletý Michal Gřes v této kategorii mezi staršími hráči získával teprve zkušenosti, přesto uhrál pěkné 4,5 body.
Lucie Fizerová zahrála velmi slušný turnaj, skončila na celkovém 10. místě a domů odvezla pohár, medaili i diplom za 1. místo mezi dívkami.

V kategorii do 16 let hráli 4 hráči Interchess a nejlépe si vedl Dominik Očko, který uhrál 6,5 bodů a na MČR postupuje z 2. místa.
Davidu Szotkowskému zisk 6 bodů vynesl 7. místo a také postup na MČR.
Robert Demko uhrál stejně jako David 6 bodů, bohužel špatné pomocné hodnocení jej poslalo na 9. místo mezi hochy do 16 let.
Jan Micza, který si přijel především zahrát a získávat zkušenosti.

V doprovodném Openu jsme měli 3 hráče, nejlépe skončil Štěpán Hrbek, který celý turnaj bojoval o přední příčky. Nakonec skončil na 10. místě se ziskem 5,5 bodů.
Anna Lhotská hrála dobrý turnaj a uhrála 5 bodů, skončila na 18. místě.
Jakub Rakovský získal spoustu zkušeností, které v budoucnosti určitě využije. Uhrál 5 bodů a skončil na 20.místě.

Celkové výsledky, obrázky ze šampionátu.

Extraliga 2018/2019

van0001O víkendu 3. – 4. 11. budou odehrána první dvě kola extraligové sezóny 2018/2019.

Stejně jako vloni má Interchess v extraligových klubech své dva zástupce: GM Nguyen Thai Dai Van bude hrát první šachovnici v týmu Unichess Praha a GM Vladimír Talla bude tradičně hájit barvy ostravského Labortechu.

Oběma přejeme nejen v nadcházejícím dvojkole, ale i v celém turnaji mnoho zdaru.

Podrobnosti o extralize, výsledkový servis.

Mistrovství Moravy a Slezska 2018

0001V termínu 27. 10. - 1. 11. probíhá v tradiční destinaci v Koutech nad Desnou letošní ročník mládežnického šampionátu Moravy a českého Slezska.

Pod hlavičkou Interchess nastupuje pod vedením trenérů Sergeje Berezjuka, Táni Bogatkové a Kláry Zemkové k šachovnicím více než 20 hráčů z Moravy, Slezska, ale i z Čech a Slovenska. Naše akademie je hráčsky zastoupena ve všech kategoriích mistrovství, ve kterém jde nejen o tituly a medaile, ale také o postup na MČR 2019.

Našim borcům přejeme pevné nervy, jistou ruku a hodně štěstí.

Výsledkový servis, on-line.

22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee

vrtiakova anna 2014WFM Anna Vrtiaková reprezentuje naši šachovou akademii na silně obsazeném turnaji v bavorském Gmund am Tegernsee.

Turnaje se účastní více než 500 hráčů a Anička je nasazená až ve druhé polovině startovního pole.

Přejeme hodně úspěchů a sportovního štěstí.

Nasazení a výsledky.

World Youth Chess Championships 2018

wycc-banner-footerV řeckém Chalkidiki se odehrává od 20. do 30. října letošní vrchol mládežnické šachové sezóny - mistrovství světa mládeže a dorostu.

Prostředí šampionátu je důvěrně známé našemu reprezentantu GM Nguyen Thai Dai Vanovi, který v tomto řeckém letovisku nastupuje k bojům o titul mistra světa již potřetí. Poprvé v roce 2010 to bylo v kategorii do 10 let, o 5 let později v kategorii do 14 let a letos bojuje už mezi osmnáctiletými.

Van nastoupil do turnaje mezi největšími favority, je nasazen jako turnajová čtyřka v téměř stočlenném startovním poli, ve kterém hraje sedm nositelů titulu mezinárodního velmistra a další desítky hráčů s tituly IM nebo FM.

Při minulém startu v Chalkidiki Van po 9. kole s 5 výhrami a 4 remízami bojoval o 1. místo, závěr mu ale nevyšel. Věřme, že letos se mu povede lépe, tlak turnaje ustojí a medaili tentokrát přiveze. K tomu mu přejeme hodně zdaru, stejně, jako reprezentantu slovenské skupiny Interchess FM Samiru Sahidimu.

 Stránky mistrovství, nasazení a výsledky, on-line, Chess Bomb.

Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !

kanakovanaty89. kongres FIDE, který proběhl od 3. do 5. října v gruzínském Batumi, oficiálně udělil titul mezinárodní šachové mistryně (WIM) naši hráčce Natálii Kaňákové.

Natálie za poslední dva roky pod vedením našich trenérů šachově vyzrála, si připsala na své konto mnoho úspěchů na domácím i mezinárodním poli a tak je po loňském zisku titulu WFM letošní titul WIM celkem logickým, ale hlavně zaslouženým oceněním pro naši pracovitou a talentovanou šachistku.

Natálie se tak zařadila mezi nejúspěšnější hráče naši šachové líhně, jakými jsou GN Nguyen Thai Dai Van nebo IM Matyáš Marek.

Natce samozřejmě k titulu gratulujeme a přejeme mnoho elánu a šachového štěstí v boji o titul v ženském šachu nejvyšší – WGM.

Tatry Open 2018 jsou za námi

tatryPod vedením trenéra Sergeje Berezjuka, který si turnaj sám zahrál, se početná skupina našich hráčů z české i slovenské skupiny Interchess zúčastnila 64. ročníku populárního turnaje Tatry Open, který se letos odehrál pod monumentálním Lomnickým štítem v Tatranské Lomnici.

Českou skupinu Interchess reprezentovala WCM Zuzana Gřesová, Michal Gřes, Dominik Očko, Ondra Havelka a Štěpán Hrbek, slovenskou skupinu Tomáš Brnušák, Vladko Bochníčka a Jakub Šošovička. Na poslední chvíli se bohužel museli ze zdravotních důvodů omluvit Marek Tobiaš Janík a Simonka Bochníčková.

Do celkového pořadí nejvýrazněji ze jmenovaných promluvil IM Sergej Berezjuk, který se bil do poslední chvíle a poslední partii turnaje dohrál remízou až po stém tahu! Stačilo to na dělení 2. místa a zisk finanční ceny za čtvrté místo.

Dobře se na turnaji prezentoval i stříbrný hráč posledního MČR 2018, dvanáctiletý Štěpán Hrbek, který si odváží dvě finanční ceny za celkové 14. místo a za 3. místo do 18 let. Na Elo si Štěpán připsal pěkných 94 bodů. Přitom začátek turnaje se Štěpánovi příliš nepovedl, po 3. kole měl na svém kontě jen jeden bod, ale projevil charakter bojovníka a z následujících šesti partií vyválčil 5 bodů!

WCM Zuzana Gřesová naopak měla po 3. kole 100 % bodový zisk a vypadalo to na na hodně úspěšný turnaj, bohužel druhá polovina turnaje se Zuzce již tolik nepovedla. Přesto si Zuzka vylepšila své Elo konto o 31 bodů.

Ondra Havelka po 7. kole s 5 body bojoval o finanční ceny a pěkné umístění, škoda posledních dvou prohraných partií.

Andrea Bochníčková ze slovenské skupiny Interchess zvítězila v turnaji žen.

O tom, že tatranský turnaj není jen o šachách svědčí fakt, že členové naší výpravy si na svá konta připsali nejen spoustu pěkných partií, bodové zisky či ocenění, ale také nejméně 100 km prošlých po tatranských turistických trasách a především, že si odvážejí dobrou náladu z deseti příjemně strávených dnů.

Za tradičně zdařilý a organizačně perfektně zvládnutý turnaj děkujeme pořadatelům a za pomoc s dopravou a organizací naší výpravy děkujeme předsedovi slovenské skupiny Interchess Vladimiru Šošovičkovi, Andree Bochníčkové a Pavlu Gřesovi.

Konečné výsledky, fotogalerie.

OPEN Banská Bystrica a VC mládeže

bansabystricaPod vedením trenéru Sergeje Berezjuka a Kláry Zemkové vyrazila skupina našich hráčů na turnaj, který se odehrál o víkendu 21. - 23. 9 v Banské Bystrici.

Turnaj se hrál tempem 40 minut + 10 sekund za tah, což je kompromis mezí rapidem a klasickým tempem, které umožňuje sehrát turnaj v kratším časovém intervalu.

Mnoho naších členů si odvezlo poháry, diplomy, finanční a věcné ceny.

Celkový vítěz turnaje Sergej Berezjuk z 9 partií jen jednou remizoval, zbylých osm partií vyhrál a to mu vyneslo náskok 1,5 bodu na druhou příčku, Sergej získává přes 20 bodů na Elo.

Marek Fizer uhrál 5,5 bodu a odváží si pohár za 1. místo mezi hráči do 10 let. Připisuje si 70 bodů na Elo.

Jáchym Hrbek s 5 body uhrál v kategorii do 10 let třetí místo a také on si za své umístění doma vystaví pohár. Jeho zisk na Elo činí 80 bodů.

Lucie Fizerová vybojovala 4,5 bodu a také ona si domů odvezla pohár, který obdržela za druhé místo mezi dívkami do 12 let.

Dominik Očko s 6,5 body dělil 3. místo, na pomocné hodnocení celkově skončil 8. a získal finanční cenu a pohár za 3. místo mezi hráči do 18 let. Na Elo přidává 72 bodů.

Také Klára Zemková, která uhrála 6 bodů si odvezla pohár. Mezí ženami obsadila pěkné pěkné 3. místo.

Také další členové Interchess si z turnaje odváží spoustu pozitivních zážitků.

Za perfektní organizaci turnaje a příjemný pobyt děkujeme organizátorům a Radkovi Kaňákovi za pomoc s dopravou.

Konečné výsledky, fotogalerie.

Startuje extraliga dorostu

sscrV Poličce bude prvními čtyřmi koly zahájen letošní ročník nejvyšší dorostenecké soutěže družstev. Hraje se ve dnech 6. - 7. 10. 2018

Hráčům našeho týmu přejeme hodně zdaru!

Sledovat můžeme na stránkách ŠSČR.

Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018

mkss28. - 30. září se ve Frýdku – Místku odehrál přebor MKŠS v praktickém šachu 2018.

Barvy Interchess hájilo 8 hráčů: Danielka Kožušníková, Vanesa Filipová, Martin Pravec, Matyáš Kaňák, Lucka Fizerová, Marek Fizer, Jan Micza a Dalibor Mikesch.

Turnaj byl pro hráče dobrým tréninkem. Nejlépe se vedlo Daliboru Mikeschovi, který v kategorii nejstarších zúčastněných hráčů do 20 let obsadil pěkné 3. místo a zajistil si tak přímý postup na polofinále MČR juniorů a dorostenců. Postup na polofinále si uhrála i Lucka Fizerová, která byla v kategorii U20 nejlepší mezi dívkami.

V kategorii U14 získal stříbro Matyáš Kaňák.

Všichni naši hráči z tréninkových důvodů nastupovali v kategoriích hráčů starších, než do jakých by podle svého věku náleželi a věříme, že nabyté zkušenosti v budoucnu zúročí.

Všem děkujeme za účast a dobře odvedenou práci.

Výsledky.

Tatry Open 2018

slovanPod vedením trenéra Sergeje Berezjuka se početná skupina našich hráčů z české i slovenské skupiny Interchess zúčastní tradičního a velmi oblíbeného turnaje hraného pod majestátními štíty Vysokých Tater v Tatranské Lomnici.

O popularitě turnaje, který pořádá ŠK Slovan Bratislava a který probíhá od 30.9. do 7.10., vypovídá nejlépe kvalitní, skutečně mezinárodní startovní listina letošního už 64. ročníku. Hráči, kteří se v minulosti turnaje už zúčatnili, dobře vědí, proč se rádi vrací. Pohodová, přátelská a srdečná atmosféra, malebné okolí a šachy vysoké kvality ve spojení s vysokohorskou turistikou činí tuto akci jedinečnou. I to je důvod, proč se naši hráči turnaje účastní už víc než podvacáté.

Týmu Interchess přejeme příjemný, pohodový pobyt, pěkné počasí a mnoho šachového zdaru. On-line přenosy naleznete zde.

Van v 1. chorvatské lize

vanV chorvatské nejvyšší šachové soutěži družstev nastupuje v probíhající sezóně v barvách Šachového klubu Dakovo náš člen GN Nguyen Thai Dai Van.

Soutěž proběhla v severodalmatském letovisku Biogradě od 8. do 16. 9.

Van hrál 2. šachovnici a výsledkem 5,5 bodu z 8 partií se stal nejúspěšnějším hráčem týmu.

V osmi kolech se Vanovi postavilo 7 hráčů s titulem GM a jeden IM Vanův rating perfomens přesto dosáhl neuvěřitelných 2717 bodů! Na své Elo si náš mladý velmistr připisuje dalších 19 bodů. Srdečně gratulujeme!

Výsledkový servis.

MS juniorů v tureckém Gebze

kanakovanatyV tureckém Gebze proběhlo v první polovině září letošní Mistrovství světa juniorů do 20 let. Na vrcholové mládežnické akci reprezentovala naši šachovou akademii WFM Natálie Kaňáková.

Naty do turnaje velmi dobře odstartovala, po 4. kole měla na kontě 3 body, ale 5. a 6. kolo jí nevyšlo. Pak ukázala bojovné srdce, připsala si v dalších třech kolech 3 body a byla opět ve hře o medaile. V desátém kole Naty narazila na Číňanku WIM Jiner Zhu, pátou nasazenou hráčku, kterou loni na závěr turnaje v podobné situace porazila. Tentokrát se to ale nepovedlo a po porážce a remíze v posledním kole se Natálie nakonec umístila na 19. příčce.

Natálie v uplynulé sezóně měla, díky studijním povinnostem, herní a tréninkovou pauzu. V tomto světle se umístění v první světové dvacítce jeví jako velmi pěkný výsledek, umístila se dokonce nejlépe z celého reprezentačního výběru ČR a navíc si na turnaji zlepšila své Elo, což na podobných turnajích není vůbec jednoduché.

Natálii k výkonu gratulujeme a přinášíme i její stručný komentář:

„Organizačně bylo MS zvládnuté dobře, organizátorům bych vytkla snad jen zmatek při dopravě z letiště na hotel a naopak. Na začátku turnaje dostal každý účastník od organizátorů ozdobné šachy, tričko s logem mistrovství, medaili a tradiční turecký dezert - chalvu. Hlavní hotel, ve kterém bydlela česká výprava a kde se nacházel hrací sál, byl na slušné úrovni, největším nedostatkem byla jeho lokalita, jelikož se nacházel na okraji průmyslové zóny, v podstatě "uprostřed ničeho", takže moc příležitostí na nějaké pěkné procházky do okolí nebylo."

Konečné výsledky, web šampionátu, komentáře na NSS: „po pěti kolech nejlepší Kaňáková", „v závěru došly síly".

Další články...

 1. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 2. OPEN Banská Bystrica
 3. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 4. Malé ohlédnutí za létem
 5. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 6. Československá extraliga žen 2018
 7. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 8. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 9. European Youth Chess Championship 2018
 10. MČR žen 2018 České Budějovice
 11. Tréninky o prázdninách
 12. Ve zkratce
 13. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 14. Bílá věž – Soči
 15. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 16. V4 Youth camp Liptov
 17. MČR žen 2018
 18. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 19. Kysucký pohár
 20. Malá šachovnička
 21. Vanesa Filipová mistryní EU
 22. Mitropa Cup
 23. European Union Youth Rapid Championship 2018
 24. Nominační turnaj
 25. Ostravský koník 2018
 26. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 27. Hukvaldské šachování 2018
 28. Přebory základních škol
 29. Mistrovství České republiky do 8 let
 30. Extraliga mládeže 2018
 31. Finále Extraligy dorostu
 32. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 33. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 34. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 35. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 36. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 37. Extraliga 2017 / 2018
 38. European Individual Chess Championship 2018
 39. Turnaj přátelství Olomouc
 40. TŠN a Pobeskydí open
 41. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 42. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 43. Extraliga spěje k závěru
 44. Smutná zpráva
 45. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 46. European Individual Chess Championship 2018
 47. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 48. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 49. Šachový únor
 50. Od Moskvy po Londýn
 51. Ohlédnutí za rokem 2017
 52. 2. liga – skupina F
 53. Extraliga 7. a 8. kolo
 54. Extraliga 2017/2018
 55. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 56. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 57. Moscow Open 2018
 58. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 59. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 60. Open Mariánské Lázně 2018
 61. Postup do finálové skupiny extraligy!
 62. Krajské přebory škol
 63. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 64. Extraliga družstev
 65. Open Praha 2018
 66. Hráči Interchess v ČT
 67. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 68. Rilton Cup Stockholm
 69. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 70. Motivační ceny šachového svazu
 71. Soustředění v Ústí nad Labem
 72. 2. liga
 73. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 74. TALENT CUP 2017
 75. Ve zkratce
 76. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 77. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 78. Extraliga mládeže
 79. Extraliga 2017/2018
 80. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 81. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 82. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 83. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 84. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 85. Budapest First Saturday
 86. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 87. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 88. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 89. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 90. European Team Chess Championship 2017
 91. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 92. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 93. Začala ligová sezóna
 94. OPEN Tatry 2017
 95. Extraliga dorostu
 96. KP mládeže v praktickém šachu
 97. Mitropa Cup 2017
 98. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 99. World Cadets Chess Championship 2017
 100. Ohlédnutí za letními prázdninami
 101. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 102. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 103. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 104. European Youth Chess Championship 2017
 105. Open Havířov 2017
 106. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 107. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 108. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 109. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 110. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 111. Štiavnický šachový festival 2017
 112. Letní aktivity členů Interchess
 113. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 114. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 115. Nabídka letních prázdninových akcí
 116. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 117. Teplice Open
 118. FIDE World Team Championships
 119. Dětský pohár 2017
 120. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 121. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 122. Hukvaldské šachování 2017
 123. OPEN Orlová 2017
 124. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 125. Ostravský koník z pohledu Interchess
 126. Záhoracký šachový festival
 127. Ostravský koník 2017
 128. Interchess míří do extraligy!
 129. Mistrovství SR mládeže
 130. Šachové velikonoce Interchess
 131. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 132. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 133. GRENKE Chess Open 2017
 134. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 135. O Frymíkův pohár
 136. Open Petřvald 2017
 137. Finále extraligy hostí Brno
 138. Budapest Spring Festival 2017
 139. Finále krajského přeboru v rapidu
 140. 2017 U.S. Championship
 141. Mistrovství ČR mládeže 2017
 142. Budapest Spring Festival 2017
 143. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 144. Chess Open Graz 2017
 145. Senický jarní šachový festival
 146. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 147. International Chess Open Graz 2017
 148. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 149. Memoriál Tomáše Baštince
 150. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 151. Mistrovství světa žen 2017
 152. Extraliga 5. a 6. kolo
 153. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 154. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 155. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 156. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 157. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 158. Talenti proti legendám nerozhodně
 159. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 160. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 161. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 162. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 163. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 164. OPEN PRAHA 2017
 165. Belarus Women Championship 2017
 166. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 167. Šachový prosinec
 168. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 169. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 170. Talent roku 2016
 171. Talent Cup 2016
 172. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 173. MS seniorů 50+ a 65+
 174. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 175. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 176. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 177. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 178. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 179. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 180. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 181. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 182. First Saturday GM Nov 2016
 183. MM&S 2016
 184. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 185. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 186. FIDE World Cadets Championship 2016
 187. Hráči Interchess v druhé lize
 188. tht Extraliga startuje
 189. Matyáš Marek do extraligy!
 190. První liga družstev mládeže - skupina východ
 191. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 192. Novoborská šachová Corrida
 193. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 194. Krajský přebor MKŠS
 195. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 196. Open Tatry 2016
 197. Školení trenérů
 198. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 199. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 200. Interchess provádí nábor dětí
 201. Šachová Olympiáda 2016
 202. Open Havířov 2016
 203. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 204. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 205. Olomouc Chess Summer 2016
 206. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 207. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 208. FIDE Open Staré Město 2016
 209. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 210. Czech Open Pardubice 2016
 211. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 212. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 213. 7. Interchess Cup 2016
 214. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 215. V4 Youth camp Liptov 2016
 216. Mitropa Cup 2016
 217. Nabídka prázdninových akcí
 218. Šachové turnaje v Mostech
 219. Open Teplice 2016
 220. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 221. Ocenění našim členům
 222. Dětský pohár 2016
 223. Nový kandidát mistra
 224. Interchess dětský pohár 2016
 225. Orlová 2016
 226. European Individual Women's Chess Championship
 227. Hukvaldské šachování 2016
 228. Orlová & Zalakaros
 229. MČR hráčů do 8 let
 230. Ohlédnutí za koníkem
 231. Mistrovství České republiky do 8 let
 232. Ostravský koník 2016
 233. Ve zkratce
 234. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 235. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 236. Poděkování obci Tichá
 237. Mistrovství SR mládeže
 238. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 239. Extraliga SR
 240. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 241. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 242. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 243. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 244. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 245. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 246. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 247. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 248. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 249. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 250. Naši nejmladší nezahálejí!
 251. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 252. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 253. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 254. ECo-C Extraliga
 255. Krajský přebor
 256. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 257. Aeroflot Open 2016
 258. Interchess o posledním únorovém víkendu
 259. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 260. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 261. International Chess Open Graz 2016
 262. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 263. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 264. První únorový víkend ve znamení šachu
 265. Van a Matyáš bojují o IM
 266. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 267. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 268. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 269. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 270. Naši hráči v Krajském Přeboru
 271. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 272. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 273. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 274. Nominace našich talentů na sportovce roku
 275. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 276. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 277. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 278. 3. turnaj KP v rapid šachu
 279. Víkendové soutěže
 280. Open Praha 2016
 281. Interchess na přelomu roku
 282. I o Vánocích se hraje
 283. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 284. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 285. MČR v bleskovém šachu 2015
 286. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 287. Talent Cup 2015
 288. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 289. London Chess Classic 2015
 290. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 291. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 292. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 293. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 294. Šachista mimo šachovnici
 295. 2. turnaj KP v rapid šachu
 296. THT EXTRALIGA – listopad
 297. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 298. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 299. THT EXTRALIGA 2015/2016
 300. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 301. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 302. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 303. 1. turnaj KP v rapid šachu
 304. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 305. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 306. ME mládeže 2015 je za námi
 307. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 308. OPEN Tatry 2015
 309. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 310. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 311. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 312. MS juniorů do 20 let
 313. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 314. Členové Interchess na návštěvě ministra
 315. 6. Interchess Cup
 316. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 317. Open Havířov 2015
 318. Beskidy Cup
 319. MEU Kouty 2015
 320. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 321. Gens una sumus
 322. Olomouc Chess Summer 2015
 323. O putovní pohár města Jeseník
 324. Vienna Chess Open 2015
 325. FIDE OPEN Staré Město 2015
 326. Open Letní Praha 2015
 327. Senický letní šachový festival 2015
 328. Open Havířov 2015
 329. European Union Youth Chess Championship 2015
 330. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 331. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 332. LŠT Koník 2015
 333. MEU Mureck 2015
 334. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 335. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 336. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 337. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 338. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 339. European Youth Team Chess Championship 2015
 340. First Saturday GM July 2015
 341. Minsk Open 2015
 342. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 343. Štiavnický šachový festival 2015
 344. Přebor města Vsetína 2015
 345. Šachy prázdniny nemají
 346. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 347. LIPTOV 2015
 348. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 349. Šachový festival České Budějovice 2015
 350. Mistrovství Ruska 2015
 351. European School Championships 2015
 352. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 353. International Open Tournament Pula 2015
 354. MČR družstev mladších žáků 2015
 355. Interchess ve školkách
 356. GM Wesley So - GM David Navara
 357. Mitropacup 2015
 358. 9th International Open Tournament Pula 2015
 359. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 360. Píše se o nás
 361. World’s Youth Stars 2015
 362. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 363. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 364. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 365. Open Orlová 2015 – dohráno
 366. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 367. Open Čierne 2015
 368. Open Orlová 2015
 369. Mistrovské soutěže na Slovensku
 370. Krátké zprávy
 371. Mladé světové hvězdy
 372. Šachy mimo šachovnici
 373. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 374. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 375. Ostravský koník 2015
 376. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 377. 1. liga - napoprvé 4. místo
 378. O šachové království 2015
 379. O Frymíkův pohár
 380. Bohuslavice open 2015
 381. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 382. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 383. Poslední kolo 1. ligy
 384. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 385. 5. Interchess Cup
 386. Turnaje šachových nadějí 2015
 387. Samir Sahidi získal titul FM
 388. Ve zkratce
 389. Finále MČR škol
 390. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 391. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 392. Reykjavik Open
 393. Anička Lhotská v tisku
 394. O šachové království
 395. KP družstev mladších žáků
 396. Slovenská extraliga jde do finále
 397. Ohlédnutí za MČR 2015
 398. Reykjavik Open 2015
 399. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 400. Van na 1. šachovnici
 401. Grand prix mládeže 2014/2015
 402. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 403. Šachová Extraliga SK Commander
 404. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 405. International Chess Open Graz 2015
 406. Memoriál Tomáše Baštince
 407. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 408. Letný šachový tábor Koník 2015
 409. Senický jarný šachový festival 2015
 410. MČR mládeže 2015
 411. Ve zkratce
 412. 1. liga mládeže
 413. KP škol v šachu
 414. KP středních škol
 415. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 416. Open Mariánské Lázně 2015
 417. Šachová Extraliga SK Commander
 418. Pěkný vstup do nového roku
 419. Přebor Běloruska
 420. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 421. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 422. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 423. Memoriál Vladimíra Taranu
 424. I na přelomu roku se hraje
 425. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 426. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 427. MČR v bleskovém šachu 2014
 428. Talent Cup 2014
 429. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 430. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 431. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 432. Matyáš Marek v extralize dorostu
 433. 1. liga pokračuje dalším kolem
 434. Dvě domácí utkání 1. ligy
 435. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 436. OP středních škol v šachu 2014
 437. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 438. HD 14 Pražský přebor
 439. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 440. Ligové aktivity členů Interchess
 441. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 442. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 443. Souboj o titul mistra světa 2014
 444. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 445. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 446. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 447. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 448. Krajské soustředění mládeže
 449. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 450. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 451. European Youth Chess Championship 2014
 452. 1. liga dorostu
 453. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 454. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 455. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 456. Interchess na OPEN Tatry 2014
 457. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 458. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 459. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 460. Open Tatry 2014
 461. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 462. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 463. Šachové kurzy pro veřejnost
 464. Ve zkratce
 465. Open Havířov 2014
 466. Trenérské semináře léto 2014
 467. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 468. Letný šachový tábor Koník 2014
 469. Cracow International Chess Championships
 470. Chess Cup Frýdek-Místek
 471. Czech open Pardubice
 472. 41st Olympiad Tromsø 2014
 473. Robert Demko v Bezměrově třetí
 474. Táňa Bogatková získala titul WFM
 475. Letní aktivity hráčů Interchess
 476. Vítáme nového šachistu
 477. Karviná open 2014
 478. Prázdninové přání
 479. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 480. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 481. Mostecká věž 2014
 482. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 483. Suchy Bór FIDE open 2014
 484. Interchess v Polsku a na Slovensku
 485. Interchess v mateřské škole
 486. MČR družstev mladších žáků
 487. PULA OPEN 2014
 488. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 489. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 490. Nové šachové tituly členů Interchess
 491. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 492. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 493. Open Orlová 2014
 494. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 495. Mitropa Cup 2014
 496. Chess Cup 2014 - Orlová
 497. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 498. Chess Cup 2014
 499. Ohlédnutí za koníkem
 500. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 501. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 502. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 503. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 504. MSR mladších žáků v rapid šachu
 505. Ostravský koník 2014
 506. Martinik open 2014
 507. Turnaje šachových nadějí
 508. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 509. Mistrovství ČR školních týmů
 510. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 511. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 512. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 513. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 514. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 515. Vydařená příprava v Senici
 516. KP družstev mladších žáků 2014
 517. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 518. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 519. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 520. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 521. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 522. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 523. Aktuality leden 2014
 524. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 525. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 526. Interchess Cup 2014
 527. PF 2014
 528. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 529. Veselé Vánoce
 530. Vánoční kvíz
 531. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 532. Pohár hotelu Katowice 2013
 533. Mistrovství světa mládeže 2013
 534. Sněženky lepší machrů
 535. Dlouhodobé soutěže družstev
 536. 2. turnaj KP v rapid šachu
 537. Sněženky a machři 2013
 538. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 539. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 540. Polofinále MČR juniorů 2013
 541. Interchess aktuality
 542. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 543. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 544. Úspěšný říjen 2013
 545. Liberec FIDE open 2013
 546. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 547. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 548. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 549. Hukvaldské šachování 2013
 550. ME mládeže 2013 Černá Hora
 551. Novoborská šachová corrida 2013
 552. Interchess a Figurka
 553. Interchess v září 2013
 554. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 555. Interchess v nových prostorách
 556. MEU ve výsledcích
 557. Ohlédnutí za prázdninami
 558. Robert Demko členem Interchess
 559. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 560. Napsali o nás
 561. Open Jeseník
 562. Mezinárodní mistrovství Krakova
 563. FIDE open Staré Město
 564. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 565. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 566. Mistrovství Evropy žen 2013
 567. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 568. Naši šachisté ve zkratce
 569. Štiavnický šachový festival
 570. Se šachovou legendou na Slovensku
 571. Open Karviná 2013
 572. Česko-Slovenská extraliga žen
 573. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 574. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 575. Open Teplice 2013
 576. Mitropa cup 2013
 577. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 578. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 579. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 580. Mezinárodní soustředění
 581. Mistrovství České republiky mužů 2013
 582. FIDE open Orlová
 583. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 584. KP Orlová
 585. Přestupy
 586. Výsledky našich členů ve zkratce
 587. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 588. Ostravský koník 2013
 589. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 590. Letní šachový tábor
 591. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 592. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 593. Štiavnický šachový festival 2013
 594. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 595. Ostravský koník 2013
 596. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 597. Velikonoční šachy
 598. 2. Interchess cup je historií
 599. Matyáš Marek zlatý !
 600. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 601. 2. Interchess cup
 602. Malý diamant? Dávid Slivka!
 603. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 604. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 605. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 606. Krajské přebory rapidů
 607. Pozvánka na ples
 608. Rybnik Chess Classic 2013
 609. Open Nový Bor 2013
 610. Leden a únor 2013 ve zkratce
 611. 1. Interchess cup
 612. Open Praha 2013
 613. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 614. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 615. Talent Cup 2012
 616. Šachové aktuality
 617. Další fotky z Mariboru
 618. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 619. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 620. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 621. Hukvaldské šachování
 622. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 623. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 624. Šachový podzim ve zkratce
 625. Informace
 626. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 627. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 628. Soustředění říjen 2012
 629. Logo Interchess
 630. OPEN Tatry 2012
 631. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 632. MČR mládeže v rapidu 2012
 633. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 634. ME mládeže 2012 v Praze
 635. Soustředění srpen 2012
 636. Tréninky v červenci 2012
 637. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 638. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 639. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 640. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 641. Petrohrad 2012