MČR žen 2018 České Budějovice

kanakovanatyOd 21. do 29. června proběhl v Českých Budějovicích uzavřený turnaj o titul letošní mistryně České republiky. Jako třetí nasazená nastoupila členka Šachové akademie Interchess WFM Natálie Kaňáková.

Natálie Kaňáková v letošním roce maturovala a proto měla pochopitelné tréninkové i herní manko. To se zákonitě muselo projevit, už na Mitropa Cupu počátkem června se herně trápila a také start do MČR jí nevyšel. Po šestém kole měla Natálie na svém kontě ani ne 50% bodů a třetí příčka od konce startovního pole vypadala hrozivě.

Natka ale přesto nehodila flintu do žita, herně i výsledkově se neuvěřitelně zvedla, poslední 3 kola přesvědčivě vyhrála a svou obdivuhodnou hrou v závěru turnaje uhrála nakonec 5,5 bodu a dělí 2. - 3. místo, díky horšímu pomocnému hodnocení nakonec bere pěkné třetí místo. Za zmínku stojí i to, že počtem pěti výher v turnaji se vyrovnala vítězce a tedy mistryni ČR WGM Olze Sikorové.

Kromě třetí příčky si Natálie uhrála i další normu potřebnou k zisku titulu WIM a tentokrát již nebude bránit FIDE nic k jeho udělení. Vylepšuje si samozřejmě i své Elo.

Natálie za poslední dobu, kdy trénuje s našimi trenéry, udělala neuvěřitelný výkonnostní skok a je docela možné, že pod profesionálním vedením a při své píli ještě zdaleka neřekla své poslední šachové slovo. Zvláště teď, kdy oficiálně do naší šachové akademie z BŠŠ přestoupila. K jejím úspěchům jí gratulujeme a vítáme ji v našich řadách.

Konečné pořadí. NŠS o MČR. Natálie V šachu.

Tréninky o prázdninách

logo interchess rgb Interchess nabízí během prázdnin skupinové a individuální tréninky,které povede GM Vladimir Talla.

Skupinové tréninky ve Frýdku-Místku jsou předběžně plánované od 13:00 do 16:00 hodin ve dnech:

Červenec: 2.7., 16.7., 19.7., 23.7., 26.7. a 30.7.2018,
srpen: 2.8., 6.8., 9.8., 13.8., 16.8., 20.8., 23.8., 27.8. a 30.8.2018.

Individuální tréninky po domluvě s trenérem.

V případě zájmu o skupinové tréninky je nutné se objednat u Vladimíra Tally e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 608 468 895.

Ve zkratce

blikajc iAni o prázdninách naši hráči nebudou zahálet. Přinášíme neúplný přehled některých akcí, kterých se šachisté Interchess zúčastní:

23. 6. - 30. 6. - International Open Tournament Pula 2018 - startuje WFM Anna Vrtiaková (SVK),

30. 6. - 8. 7. O pohár města Klatov - v turnaji "A" startuje Anna Lhotská,

30. 6. - 8. 7. - Karviná Open 2018 - startuje Dominik Kula,

4. 7. - 11. 7. - Přebor města Vsetína - v turnaji "A" startuje Ondřej Havelka,

12. 7. - 18. 7. - ME družstev do 18 a 12 let, Bad Blankenburg (SRN) - v kategorii do 12 let startuje Lucie Fizerová, v kategorii do 18 let FM Samir Sahidi a WFM Anna Vrtiaková (oba SVK). Výsledky, on-line,

7. 7. - 15. 7. - Štiavnický šachový festival - jako trenéři se zúčastní IM Sergej Berezjuk a GM Vladimír Talla, který nastoupí i jako hráč, hrát budou i WFM Natálie Kaňáková, WCM Zuzana Gřesová, Štěpán Hrbek, Marek Fizer, Matyáš Kaňák a samozřejmě i mnoho hráčů ze slovenské skupiny Interchess. Oblíbený turnaj v krásném prostředí, tradičně vysoká úroveň a kvalitní organizace,

20. - 29. 7. - Pardubice Czech Open 2018 - hrají bratři Van, Vinh a Vi Nguyenovi a Dominik Kula (on-line přenos),

27. 7. - 5. 8. - Letní šachový tábor Kľačno - zúčastní se David Juračák za ČR a množství dětí slovenské skupiny Interchess,

6. - 12. 8. - Riga Technical University Open 2018 - trenér Sergej Berezjuk na rižský open přiveze sestavu ve složení Štěpán Hrbek, Marek Fizer, Lucie Fizerová, Anna Krupnova (RUS) a Miroslav Krupa (SVK). Hráči projdou na turnaji ostrou přípravou před svým startem na ME, které se koná od 19. do 30. 8. právě v Rize.

11. - 18. 8. - Olomoucké šachové léto - nastupuje IM Matyáš Marek se sestrou Kristýnou a Dominik Kula - nasazení a výsledky, on-line, fotogalerie.

13. - 19. 8. - Soutředění v Jurmale (Lotyšsko) - v doprovodu trenéra Sergeje Berezjuka se v rámci přípravy na ME, které se koná od 19. do 30. 8.2018  v Rize, zúčastní Štěpán Hrbek, Marek Fizer, Lucie Fizerová, Anna Krupnova (RUS) a Miroslav Krupa (SVK).

Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf

shrbekAž v severočeském Varnsdorfu proběhlo od 15. do 17. 6. letošní finále MČR družstev mladších žáků. Tým Interchess, který si vybojoval právo účasti z 1. místa se turnaje z důvodu kolize termínů a dalších povinností našich hráčů nezúčastnil.

Přesto se Interchess jedním titulem z tohoto šampionátu může pyšnit. Náš hráč Štěpán Hrbek nastoupil jako host sestavy nakonec vítězných Pardubic a svým výkonem na první šachovnici východočechům k vítězství nemalou měrou pomohl.

Štěpánovi děkujeme za reprezentaci naší šachové akademie a samozřejmě srdečně blahopřejeme!

Výsledky.

Bílá věž – Soči

soci-bilavezV termínu 1. - 9. 6. vycestoval školní tým Šachy Štěpán Praha v sestavě s naším členem Štěpánem Hrbkem na první šachovnici do ruského Soči na 49. ročník Mistrovství Ruska školních týmů s mezinárodní účastí pod názvem Bílá věž. Jedná se o turnaj, který má v Rusku, v postsovětských i v dalších zemích obrovskou váhu a popularitu. Letos se ho účastnílo 99 týmů, z toho 20 je zahraničních. 79 ruských čtyřčlenných družstev si svou účast muselo vybojovat. Od začátku kvalifikačních bojů si zahrálo přes 50 000 dětí! To znamená, že se o finále pokoušelo více než 10 000 družstev.

Štěpán Hrbek předvedl vynikající výkon, z 9 kol soupeřům nechal jenom 2 remízy dělil 3. - 4. místo na 1. šachovnici. Pomocné hodnocení mu přidělilo 4. příčku, ale v takové konkurenci jde o skvělý výsledek.

Naše šachová akademie s šachisty ze ZŠ u sv. Štěpána (Praha) už dva roky těsně spolupracuje a servisu našich trenérů využívá nejen Štěpán jako člen Interchess, ale také další děti této školy. Tato spolupráce naplňuje v praxi filozofii ŠA Interches o spolupráci napříč šachovými kluby.

Výsledky ze Soči. Reportáž a fotografie.

World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018

logokadetnew2018V běloruském Minsku probíhá od 21. do 25. června světový šampionát kadetů v rapid a bleskovém šachu. I na tomto světovém mistrovství má Interchess své želízko v ohni. V kategorii dívek do 12 let na turnaji startuje jako 9. nasazená naše členka Anna Krupnova (RUS).

Aničce přejeme mnoho zdaru.

Web turnaje, výsledky, on-line.

V4 Youth camp Liptov

logo v4camp2018Trenéři Sergej Berezjuk, Táňa Bogatková a Klára Zemková vedou výpravu Interchess na letošním ročníku oblíbeného V4 Youth camp Liptov, který probíhá v termínu 22. - 27. 6. 2018 v Liptovském Mikuláši.

V celkem třech turnajích v barvách naší šachové akademie nastoupí kolem 40 dětí z české i slovenské skupiny, v turnaji družstev bude Interchess prezentovány týmy Interchess A, Interchess B a členem skupiny Interchess, týmem KŠN Bratislava.

Účastníkům přejeme hodně zdaru a příjemný pobyt.

Stránky festivalu, výsledkový servis, on-line.

MČR žen 2018

kanakovaOd 21. do 29. června probíhá v Českých Budějovicích uzavřený turnaj o titul letošní mistryně České republiky. Jako třetí nasazená nastupuje členka Šachové akademie Interchess WFM Natálie Kaňáková.

V nabitém startovním poli je celkem osm z deseti startujících hráček nositelkou některého z mezinárodních šachových titulů a o úrovni turnaje svědčí i průměrné ELO ve výši 2190.

Natálii držíme palce a přejeme hodně šachového štěstí.

Nasazení a výsledky, stránky pořadatele, on-line.

Mistrovství České republiky školních týmů 2018

zlin2018V kongresovém centru ve Zlíně se 19. a 20. června odehrálo letošní finále MČR školních týmů. Největší zastoupení měla Interchess v týmu Gymnázia Petra Bezruče Frýdek-Místek v kategorii středních škol. Družstvo ve složení Ondřej Havelka, Dominik Kula, WFM Natálie Kaňáková, WCM Zuzana Gřesová a Matěj Kuchař obsadilo po loňském titulu pěkné druhé místo.

V sestavě ZŠ ČSA Frýdek-Místek hrál na první šachovnici Antonín Zemek. Tým se umístil v polovině konečné tabulky.

Výsledky. Stránky pořadatele.

Kysucký pohár

demko kyspoharŠachový oddíl TJ Slávia Caissa Čadca uspořádal ve dnech 8. - 10. června v Domu kultury Čadca šachový turnaj Kysucký pohár 2018. Hrálo se tempem 2 x 60 min + 30 s/tah a nad šachovnicemi se sešlo téměř 50 hráčů z pěti zemí. Nechyběli mezi nimi ani hráči frýdeckomístecké Interchess a rozhodně byli vidět.

Mimořádně úspěšný víkend to byl především pro Roberta Demka, který jako 24. nasazený hráč uhrál 5,5 bodu ze 7 kol a dělil bodově konečné 1. - 3. místo! Všechna čtyři kritéria pomocných hodnocení měl Robert zcela shodná, jako CM Andreas Teuber (GER) a lepší než Peter Adamko (SVK), proto se finanční cena za 1. místo rozdělila rovným dílem mezi Roberta a Andrease. O tom, kdo si odveze pohár za 1. místo rozhodla dodatečná blesková partie, kterou Robert bohužel prohrál a oficiálně tedy skončil druhý. Na svůj rating si přidává 130 bodů a odvezl si i 1. cenu za nejlepšího juniora. Patří mu velká gratulace!

Pěkný výsledek zaznamenala i Zuzka Gřesová, která jako 16. nasazená vybojovala 4,5 bodu, skončila na devátém místě, získala 37 bodů na své Elo a odvezla si pohár a cenu za 1. místo mezi ženami.

Michal Gřes byl až 46. nasazeným hráčem, přesto vybojoval hezkou 13. příčku, 137 bodů na Elo a pohár a finanční cenu za nejlepšího hráče s Elo < 1600.

Výsledek Rosti Berezjuka ovlivnila zbytečná prohra už téměř vyhrané partie ve 3. kole. Rostík ztratil 15 bodů ze svého Ela, přesto obsadil 17. místo, čtyři příčky nad svým nasazením.

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci naší šachové akademie na mezinárodním poli, pořadatelům za pěkný turnaj a skvělou atmosféru.

Výsledkový servis, fotogalerie.

Malá šachovnička

sam 3950V sobotu 2. června uspořádala naše šachová akademie interní turnaj Malá šachovnička pro šachové naděje, které se rozhodly královské hře věnovat pod vedením našich trenérů. Turnaje se na naší domovské scéně v Národním domě ve Frýdku-Místku zúčastnilo 25 dětí, které svedly turnajové souboje ve třech kategoriích.

V kategorii klubových hráčů Interchess se nejlépe vedlo Michalu Gřesovi, který turnaj vyhrál se 100% bodovým ziskem. Na stupně vítězů jej doprovodili druhý David Juračák a třetí Antonín Zemek.

V kategorii žáků základních škol se celkovou vítězkou se ziskem 4 bodů stala Daniela Kožušníková. Stejnou porci bodů uhrál i Štěpán Vavřík, o jeho druhém místě rozhodla vzájemná partie s Danielkou.. Třetí skončil Matěj Kotrba.

Vítězem kategorie žáků mateřských škol se stal Pavel Jurtík, stříbrnou medaili si odnesl Tomáš Štefka a bronz Jakub Záveský.

Zúčastněným dětem děkujeme za účast a za vytvoření skvělé atmosféry.

Všem gratulujeme k předvedené hře i k pěkným výsledkům.

Výsledkový servis: Skupina Interchess, skupina ZŠ, skupina MŠ.

Fotky z turnaje.

Vanesa Filipová mistryní EU

filipova vanesaNa Mistrovství Evropské unie mládeže v rapid šachu, které se odehrálo v Ružomberku ve dnech 25. - 27. května se na prvním místě v kategorii D10 umístila a stala se tak mistryní Evropské unie členka frýdeckomístecké Interchess Vanesa Filipová! Na stupních vítězů ji doplnily členky slovenské skupiny Interchess WCM Karin Novomeská a Hana Horvatová. Všem patří naše gratulace!

Gratulace patří i dalším úspěšným členům slovenské větve naší šachové akademie. Zlatý double získal FM Samir Sahidi, vítěz kategorie do 16 let v rapidu i blitz šachu, mistrem EU do 12 let se stal Sebastian Lukáš Kostolanský v rapidu a přidal k titulu i druhé místo v bleskovém šachu stejné věkové kategorie.

Medaili si odváží i Dominika Ferková, druhá v rapidu do 16 let, Vladko Bochníčka, třetí v rapidu do 14 let a Casey Ryan Mészáros, bronzový v rapidu věkové kategorie do 8 let.

Přehled výsledků.

Mitropa Cup

kanakovaV jihoitalském Isola Capo Rizzuto se od 30. 5. do 9. 6. koná letošní ročník populárního Mitropa Cupu. Naše Interchess bude letos zastoupená v soutěži družstev žen.

WFM Natálie Kaňáková je členkou reprezentačního výběru České republiky, Slovensko reprezentují svěřenkyně našich trenérů WFM Anna Vrtiaková a Dominika Ferková.

Dívkám přejeme mnoho zdaru.

Web.

European Union Youth Rapid Championship 2018

filipova vanesa 02 2017V Ružomberku se v rámci šachové akce konané pod názvem Chessfest 2018 koná mimo jiné i Mistrovství Evropské unie mládeže v rapid a blitz šachu. Na šapmionátu hraném od 25. do 27. května reprezentuje naši šachovou akademii Vanesa Filipová z frýdeckomísteckého oddílu Interchess, akce se účastní rovněž mnoho členů naší slovenské skupiny.

Všem přejeme mnoho zdaru a sportovního štěstí.

Výsledky, WEB.

Nominační turnaj

kvalifikace-plakat-500x2811V Praze na Strahově se ve dnech 25. 5. - 3. 6. 2018 hraje nominační turnaj o místo v reprezentačním týmu pro Šachovou Olympiádu 2018 v Batumi. Kromě práva startu na olympiádě na vítěze čeká i finanční odměna 30 000 Kč.

Věříme, že svěřenec našeho trenéra Sergeje Berezjuka Van Nguyen Thai Dai potvrdí skvělou formu z poslední doby a místo v reprezentaci si zajistí, přestože za soupeře má hráče zvučných jmen: Jana Krejčího, kterého Sergej rovněž dlouhodobě připravoval, Jiřího Štočka, Petra Michalíka, Vojtěcha Pláta a Vlastimila Babulu.

Web, výsledky, on-line.

Další články...

 1. Ostravský koník 2018
 2. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 3. Hukvaldské šachování 2018
 4. Přebory základních škol
 5. Mistrovství České republiky do 8 let
 6. Extraliga mládeže 2018
 7. Finále Extraligy dorostu
 8. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 9. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 10. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 11. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 12. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 13. Extraliga 2017 / 2018
 14. European Individual Chess Championship 2018
 15. Turnaj přátelství Olomouc
 16. TŠN a Pobeskydí open
 17. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 18. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 19. Extraliga spěje k závěru
 20. Smutná zpráva
 21. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 22. European Individual Chess Championship 2018
 23. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 24. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 25. Šachový únor
 26. Od Moskvy po Londýn
 27. Ohlédnutí za rokem 2017
 28. 2. liga – skupina F
 29. Extraliga 7. a 8. kolo
 30. Extraliga 2017/2018
 31. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 32. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 33. Moscow Open 2018
 34. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 35. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 36. Open Mariánské Lázně 2018
 37. Postup do finálové skupiny extraligy!
 38. Krajské přebory škol
 39. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 40. Extraliga družstev
 41. Open Praha 2018
 42. Hráči Interchess v ČT
 43. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 44. Rilton Cup Stockholm
 45. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 46. Motivační ceny šachového svazu
 47. Soustředění v Ústí nad Labem
 48. 2. liga
 49. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 50. TALENT CUP 2017
 51. Ve zkratce
 52. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 53. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 54. Extraliga mládeže
 55. Extraliga 2017/2018
 56. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 57. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 58. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 59. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 60. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 61. Budapest First Saturday
 62. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 63. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 64. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 65. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 66. European Team Chess Championship 2017
 67. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 68. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 69. Začala ligová sezóna
 70. OPEN Tatry 2017
 71. Extraliga dorostu
 72. KP mládeže v praktickém šachu
 73. Mitropa Cup 2017
 74. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 75. World Cadets Chess Championship 2017
 76. Ohlédnutí za letními prázdninami
 77. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 78. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 79. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 80. European Youth Chess Championship 2017
 81. Open Havířov 2017
 82. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 83. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 84. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 85. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 86. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 87. Štiavnický šachový festival 2017
 88. Letní aktivity členů Interchess
 89. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 90. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 91. Nabídka letních prázdninových akcí
 92. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 93. Teplice Open
 94. FIDE World Team Championships
 95. Dětský pohár 2017
 96. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 97. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 98. Hukvaldské šachování 2017
 99. OPEN Orlová 2017
 100. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 101. Ostravský koník z pohledu Interchess
 102. Záhoracký šachový festival
 103. Ostravský koník 2017
 104. Interchess míří do extraligy!
 105. Mistrovství SR mládeže
 106. Šachové velikonoce Interchess
 107. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 108. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 109. GRENKE Chess Open 2017
 110. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 111. O Frymíkův pohár
 112. Open Petřvald 2017
 113. Finále extraligy hostí Brno
 114. Budapest Spring Festival 2017
 115. Finále krajského přeboru v rapidu
 116. 2017 U.S. Championship
 117. Mistrovství ČR mládeže 2017
 118. Budapest Spring Festival 2017
 119. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 120. Chess Open Graz 2017
 121. Senický jarní šachový festival
 122. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 123. International Chess Open Graz 2017
 124. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 125. Memoriál Tomáše Baštince
 126. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 127. Mistrovství světa žen 2017
 128. Extraliga 5. a 6. kolo
 129. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 130. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 131. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 132. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 133. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 134. Talenti proti legendám nerozhodně
 135. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 136. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 137. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 138. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 139. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 140. OPEN PRAHA 2017
 141. Belarus Women Championship 2017
 142. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 143. Šachový prosinec
 144. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 145. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 146. Talent roku 2016
 147. Talent Cup 2016
 148. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 149. MS seniorů 50+ a 65+
 150. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 151. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 152. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 153. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 154. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 155. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 156. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 157. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 158. First Saturday GM Nov 2016
 159. MM&S 2016
 160. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 161. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 162. FIDE World Cadets Championship 2016
 163. Hráči Interchess v druhé lize
 164. tht Extraliga startuje
 165. Matyáš Marek do extraligy!
 166. První liga družstev mládeže - skupina východ
 167. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 168. Novoborská šachová Corrida
 169. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 170. Krajský přebor MKŠS
 171. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 172. Open Tatry 2016
 173. Školení trenérů
 174. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 175. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 176. Interchess provádí nábor dětí
 177. Šachová Olympiáda 2016
 178. Open Havířov 2016
 179. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 180. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 181. Olomouc Chess Summer 2016
 182. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 183. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 184. FIDE Open Staré Město 2016
 185. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 186. Czech Open Pardubice 2016
 187. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 188. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 189. 7. Interchess Cup 2016
 190. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 191. V4 Youth camp Liptov 2016
 192. Mitropa Cup 2016
 193. Nabídka prázdninových akcí
 194. Šachové turnaje v Mostech
 195. Open Teplice 2016
 196. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 197. Ocenění našim členům
 198. Dětský pohár 2016
 199. Nový kandidát mistra
 200. Interchess dětský pohár 2016
 201. Orlová 2016
 202. European Individual Women's Chess Championship
 203. Hukvaldské šachování 2016
 204. Orlová & Zalakaros
 205. MČR hráčů do 8 let
 206. Ohlédnutí za koníkem
 207. Mistrovství České republiky do 8 let
 208. Ostravský koník 2016
 209. Ve zkratce
 210. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 211. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 212. Poděkování obci Tichá
 213. Mistrovství SR mládeže
 214. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 215. Extraliga SR
 216. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 217. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 218. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 219. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 220. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 221. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 222. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 223. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 224. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 225. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 226. Naši nejmladší nezahálejí!
 227. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 228. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 229. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 230. ECo-C Extraliga
 231. Krajský přebor
 232. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 233. Aeroflot Open 2016
 234. Interchess o posledním únorovém víkendu
 235. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 236. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 237. International Chess Open Graz 2016
 238. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 239. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 240. První únorový víkend ve znamení šachu
 241. Van a Matyáš bojují o IM
 242. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 243. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 244. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 245. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 246. Naši hráči v Krajském Přeboru
 247. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 248. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 249. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 250. Nominace našich talentů na sportovce roku
 251. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 252. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 253. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 254. 3. turnaj KP v rapid šachu
 255. Víkendové soutěže
 256. Open Praha 2016
 257. Interchess na přelomu roku
 258. I o Vánocích se hraje
 259. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 260. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 261. MČR v bleskovém šachu 2015
 262. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 263. Talent Cup 2015
 264. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 265. London Chess Classic 2015
 266. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 267. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 268. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 269. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 270. Šachista mimo šachovnici
 271. 2. turnaj KP v rapid šachu
 272. THT EXTRALIGA – listopad
 273. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 274. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 275. THT EXTRALIGA 2015/2016
 276. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 277. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 278. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 279. 1. turnaj KP v rapid šachu
 280. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 281. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 282. ME mládeže 2015 je za námi
 283. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 284. OPEN Tatry 2015
 285. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 286. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 287. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 288. MS juniorů do 20 let
 289. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 290. Členové Interchess na návštěvě ministra
 291. 6. Interchess Cup
 292. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 293. Open Havířov 2015
 294. Beskidy Cup
 295. MEU Kouty 2015
 296. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 297. Gens una sumus
 298. Olomouc Chess Summer 2015
 299. O putovní pohár města Jeseník
 300. Vienna Chess Open 2015
 301. FIDE OPEN Staré Město 2015
 302. Open Letní Praha 2015
 303. Senický letní šachový festival 2015
 304. Open Havířov 2015
 305. European Union Youth Chess Championship 2015
 306. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 307. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 308. LŠT Koník 2015
 309. MEU Mureck 2015
 310. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 311. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 312. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 313. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 314. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 315. European Youth Team Chess Championship 2015
 316. First Saturday GM July 2015
 317. Minsk Open 2015
 318. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 319. Štiavnický šachový festival 2015
 320. Přebor města Vsetína 2015
 321. Šachy prázdniny nemají
 322. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 323. LIPTOV 2015
 324. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 325. Šachový festival České Budějovice 2015
 326. Mistrovství Ruska 2015
 327. European School Championships 2015
 328. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 329. International Open Tournament Pula 2015
 330. MČR družstev mladších žáků 2015
 331. Interchess ve školkách
 332. GM Wesley So - GM David Navara
 333. Mitropacup 2015
 334. 9th International Open Tournament Pula 2015
 335. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 336. Píše se o nás
 337. World’s Youth Stars 2015
 338. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 339. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 340. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 341. Open Orlová 2015 – dohráno
 342. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 343. Open Čierne 2015
 344. Open Orlová 2015
 345. Mistrovské soutěže na Slovensku
 346. Krátké zprávy
 347. Mladé světové hvězdy
 348. Šachy mimo šachovnici
 349. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 350. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 351. Ostravský koník 2015
 352. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 353. 1. liga - napoprvé 4. místo
 354. O šachové království 2015
 355. O Frymíkův pohár
 356. Bohuslavice open 2015
 357. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 358. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 359. Poslední kolo 1. ligy
 360. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 361. 5. Interchess Cup
 362. Turnaje šachových nadějí 2015
 363. Samir Sahidi získal titul FM
 364. Ve zkratce
 365. Finále MČR škol
 366. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 367. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 368. Reykjavik Open
 369. Anička Lhotská v tisku
 370. O šachové království
 371. KP družstev mladších žáků
 372. Slovenská extraliga jde do finále
 373. Ohlédnutí za MČR 2015
 374. Reykjavik Open 2015
 375. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 376. Van na 1. šachovnici
 377. Grand prix mládeže 2014/2015
 378. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 379. Šachová Extraliga SK Commander
 380. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 381. International Chess Open Graz 2015
 382. Memoriál Tomáše Baštince
 383. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 384. Letný šachový tábor Koník 2015
 385. Senický jarný šachový festival 2015
 386. MČR mládeže 2015
 387. Ve zkratce
 388. 1. liga mládeže
 389. KP škol v šachu
 390. KP středních škol
 391. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 392. Open Mariánské Lázně 2015
 393. Šachová Extraliga SK Commander
 394. Pěkný vstup do nového roku
 395. Přebor Běloruska
 396. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 397. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 398. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 399. Memoriál Vladimíra Taranu
 400. I na přelomu roku se hraje
 401. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 402. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 403. MČR v bleskovém šachu 2014
 404. Talent Cup 2014
 405. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 406. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 407. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 408. Matyáš Marek v extralize dorostu
 409. 1. liga pokračuje dalším kolem
 410. Dvě domácí utkání 1. ligy
 411. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 412. OP středních škol v šachu 2014
 413. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 414. HD 14 Pražský přebor
 415. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 416. Ligové aktivity členů Interchess
 417. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 418. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 419. Souboj o titul mistra světa 2014
 420. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 421. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 422. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 423. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 424. Krajské soustředění mládeže
 425. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 426. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 427. European Youth Chess Championship 2014
 428. 1. liga dorostu
 429. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 430. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 431. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 432. Interchess na OPEN Tatry 2014
 433. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 434. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 435. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 436. Open Tatry 2014
 437. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 438. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 439. Šachové kurzy pro veřejnost
 440. Ve zkratce
 441. Open Havířov 2014
 442. Trenérské semináře léto 2014
 443. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 444. Letný šachový tábor Koník 2014
 445. Cracow International Chess Championships
 446. Chess Cup Frýdek-Místek
 447. Czech open Pardubice
 448. 41st Olympiad Tromsø 2014
 449. Robert Demko v Bezměrově třetí
 450. Táňa Bogatková získala titul WFM
 451. Letní aktivity hráčů Interchess
 452. Vítáme nového šachistu
 453. Karviná open 2014
 454. Prázdninové přání
 455. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 456. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 457. Mostecká věž 2014
 458. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 459. Suchy Bór FIDE open 2014
 460. Interchess v Polsku a na Slovensku
 461. Interchess v mateřské škole
 462. MČR družstev mladších žáků
 463. PULA OPEN 2014
 464. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 465. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 466. Nové šachové tituly členů Interchess
 467. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 468. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 469. Open Orlová 2014
 470. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 471. Mitropa Cup 2014
 472. Chess Cup 2014 - Orlová
 473. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 474. Chess Cup 2014
 475. Ohlédnutí za koníkem
 476. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 477. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 478. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 479. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 480. MSR mladších žáků v rapid šachu
 481. Ostravský koník 2014
 482. Martinik open 2014
 483. Turnaje šachových nadějí
 484. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 485. Mistrovství ČR školních týmů
 486. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 487. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 488. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 489. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 490. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 491. Vydařená příprava v Senici
 492. KP družstev mladších žáků 2014
 493. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 494. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 495. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 496. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 497. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 498. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 499. Aktuality leden 2014
 500. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 501. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 502. Interchess Cup 2014
 503. PF 2014
 504. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 505. Veselé Vánoce
 506. Vánoční kvíz
 507. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 508. Pohár hotelu Katowice 2013
 509. Mistrovství světa mládeže 2013
 510. Sněženky lepší machrů
 511. Dlouhodobé soutěže družstev
 512. 2. turnaj KP v rapid šachu
 513. Sněženky a machři 2013
 514. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 515. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 516. Polofinále MČR juniorů 2013
 517. Interchess aktuality
 518. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 519. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 520. Úspěšný říjen 2013
 521. Liberec FIDE open 2013
 522. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 523. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 524. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 525. Hukvaldské šachování 2013
 526. ME mládeže 2013 Černá Hora
 527. Novoborská šachová corrida 2013
 528. Interchess a Figurka
 529. Interchess v září 2013
 530. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 531. Interchess v nových prostorách
 532. MEU ve výsledcích
 533. Ohlédnutí za prázdninami
 534. Robert Demko členem Interchess
 535. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 536. Napsali o nás
 537. Open Jeseník
 538. Mezinárodní mistrovství Krakova
 539. FIDE open Staré Město
 540. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 541. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 542. Mistrovství Evropy žen 2013
 543. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 544. Naši šachisté ve zkratce
 545. Štiavnický šachový festival
 546. Se šachovou legendou na Slovensku
 547. Open Karviná 2013
 548. Česko-Slovenská extraliga žen
 549. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 550. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 551. Open Teplice 2013
 552. Mitropa cup 2013
 553. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 554. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 555. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 556. Mezinárodní soustředění
 557. Mistrovství České republiky mužů 2013
 558. FIDE open Orlová
 559. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 560. KP Orlová
 561. Přestupy
 562. Výsledky našich členů ve zkratce
 563. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 564. Ostravský koník 2013
 565. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 566. Letní šachový tábor
 567. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 568. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 569. Štiavnický šachový festival 2013
 570. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 571. Ostravský koník 2013
 572. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 573. Velikonoční šachy
 574. 2. Interchess cup je historií
 575. Matyáš Marek zlatý !
 576. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 577. 2. Interchess cup
 578. Malý diamant? Dávid Slivka!
 579. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 580. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 581. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 582. Krajské přebory rapidů
 583. Pozvánka na ples
 584. Rybnik Chess Classic 2013
 585. Open Nový Bor 2013
 586. Leden a únor 2013 ve zkratce
 587. 1. Interchess cup
 588. Open Praha 2013
 589. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 590. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 591. Talent Cup 2012
 592. Šachové aktuality
 593. Další fotky z Mariboru
 594. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 595. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 596. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 597. Hukvaldské šachování
 598. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 599. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 600. Šachový podzim ve zkratce
 601. Informace
 602. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 603. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 604. Soustředění říjen 2012
 605. Logo Interchess
 606. OPEN Tatry 2012
 607. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 608. MČR mládeže v rapidu 2012
 609. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 610. ME mládeže 2012 v Praze
 611. Soustředění srpen 2012
 612. Tréninky v červenci 2012
 613. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 614. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 615. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 616. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 617. Petrohrad 2012