Mezinárodní online turnaj družstev v šachu 2020

turnir drugby10Ve dnech 21. - 22. 11. 2020 se náš tým zúčastnil mezinárodního online turnaje družstev. Hrálo se na platformě Tornelo s využitím Zoomu, pomocí kterého tým rozhodčích kontroloval dodržování pravidel.

Za každý tým nastoupilo vždy 6 hráčů - 2 hráči do 12 let, 2 hráči do 10 let a 2 hráči do 8 let. Náš tým nastoupil v tomto složení: 1. Marek Fizer 2. David Juračák 3. Michal Dolnik (SVK) 4. Daniela Kožušníková 5. Michele Gurevich (FRA) 6. Šimon Galia.

Naši hráči si v každém kole zahráli proti týmu z jiné země - postupně s týmy z Jižní Afriky, Bulharska, Lotyšska, Belge, Švédska, Běloruska a Řecka. Vyhráli jsme 2 zápasy (Jižní Afrika, Řecko), remízovali jsme taktéž 2x (Lotyšsko, Švédsko), zápas jsme prohráli třikrát (Bulharsko, Belgie, Bělorusko). Ve finále jsme obsadili 21. příčku z 28

Up date... Po turnaji došlo k upravení výsledků. Některá družstva byla potrestána za podvod a naše družstvo se posunulo o dvě příčky nahoru.

 

Za zmínku taktéž stojí ceny za první 3 místa. Nejlepším týmům organizátor zajistil přednášky od mistrů světa Ruslana Ponomariova (Ukrajina), Antoniety Stefanovy (Bulharsko) a vicemistra světa Borise Gelfanda (Izrael). Všichni hráči dostali certifikáty účastníků. Tyto ceny získali 1. Ukrajina 2. Čína a 3. Řecko.

 

Celému týmu děkujeme za snahu, spolupráci a bojovnost. Byla to zajímavá zkušenost. Děkujeme našim fanouškům za podporu a organizátorům (Bělorusko) za pěknou akci.

Zítra 25. 11. 2020 v 19. hodin proběhne slavnostní ukončení turnaje na platformě ZOOM.

Odkaz na závěrečný ceremoniál: https://zoom.us/j/3593771125 

 

 Výsledkový servis, Fotogalerie

Tegernsee Masters 2020

Thai-Dan-Van-Nguyen-Copy-4Od 30. 10. 2020 - 8. 11. 2020 se v Německu odehrál silně obsazený turnaj Tegernsee Masters 2020. Turnaje se účastnil i Van Thai Dai Nguyen, který skončil se 4 body na pátém místě. Podal bojovný výkon. Výsledek odpovídá jeho osobnímu Fide elu.

Fotografie zapůjčena z fotogalerie níže.

Výsledky, Online, Fotogalerie

 

Rozhovor s GM Vanem Thai Dai Nguyenem

123602973 2811711699153704 1763783342023210903 oV pátečním Sport Magazínu - příloze deníku Sport (6. 11. 2020) vyjde rozhovor s 18ti letým šachovým velmistrem Vanem Thai Dai Nguyenem. 

V době omezené možnosti účastnit se šachových turnajů, tyto řádky mohou potěšit nejednoho šachistu. :-)

 

 

GM Vjačeslav Dydyshko

dydyskoGM Vjačeslav Dydyshko je externí trenér naší šachové akademie.

Velmistr Robert Cvek o něm natočil video, které můžete shlédnout zde

Nedávno o něm také vyšel zajímavý článek na nss.cz.

 

Vítězství GM Nguyena nad GM Shortem

VanVelmistrovský duel, o kterém jsme informovali v minulém článku skončil vítězstvím Vana Thai Dai Nguyena.

Po prvním a druhém dni Van prohrával. Ale zabojoval a třetí rozhodující den dvě partie vyhrál a dvě remízoval, čímž otočil zápas a vyhrál 5,5 : 4,5. 

GM Nigel Short byl v minulosti třetí na žebříčku FIDE. V roce 1993 hrál zápas o titul mistra světa v Londýně s Garrym Kasparovem.

Fotografie použita z Fotogalerie Pražské šachové společnosti.

Duel velmistrů

IMG07464 Od soboty 10. října do pondělí 12. října probíhá v sále Obecního domu v Praze velmistrovský duel mezi legendou britského šachu Nigelem Shortem a Thai Dai Van Nguyenem.

Online přenos včetně živých komentářů běží na kanále youtube šachy.cz

Titulní fotografie je zapůjčena z této fotogalerie - Fotogalerie zápasu

Naši odchovanci v První lize na startu sezóny

1570396619-previewV neděli 4. 10. 2020 nastoupili k prvnímu ligovému utkání sezóny 2020/21 někteří naši odchovanci a hráči.

Za tým Šachy Hošťálková nastoupili Dominik Kula a Ondřej Havelka. Družstvo vyhrálo proti silně obsazenému Grygovu 5-3. K výsledku remízou proti IM Biolku Richardu st. přispěl Dominik.

 Za tým Chotěboř nastoupil na první šachovnici Marek Matyáš, který remízoval s IM Murdziou Piotrem. Jeho tým remízoval 4:4.

Výsledkový servis

Okresní přebor družstev

Okresní přebor družstev1V sobotu 3. 10. 2020 proběhlo v národním domě 1. kolo Okresního přeboru družstev.
Odehráli jsme zápas proti Beskydské šachové škole, v sestavě Robert Demko, Marek Fizer, Dominik Očko, Klára Zemková a Lucie Fizerová.

Zápas jsme rozehráli v klidu, po půl hodině hry na první šachovnici jsme slyšeli nabídku remízy od soupeře Roberta Demka. Robert se šel porozhlédnout po místnosti, jak vypadají partie, aby se rozhodl, jestli ji vezme. Nakonec se rozhodl ještě hrát. Po hodině a půl hry jsme viděli první výhru od Lucky Fizerové. Chvíli na to skončil Marek Fizer, a také vítězně. Po další půl hodině dopadla partie vítězně pro Dominika Očka. Po dvou a půl hodinách skončila partie Roberta Demka, a také vítězně pro něj. Poslední dokončila svou partii Klára Zemková, která také vyhrála. Výsledek zápasu skončil 5:0 pro nás.

Děkujeme všem hráčům za účast a těšíme se na další kola.

Za družstvo TJ Sokol Dobrá "B" na první šachovnici hrál Rosťa Berezjuk. Svou partii vyhrál a pomohl k výslednému vítězství 5-0 s celkem Sokol Dobrá "C".
 

Výsledkový servis

Krajský přebor mládeže v praktickém šachu

1570396619-preview

Během prodlouženého víkendu 26. - 28. 9. 2020 na půdě SVČ Klíč proběhl přebor moravskoslezských šachistů. Barvy Interchess hájilo 7 hráčů v kategoriích od HD10 po HD18. 

V kategorii D18 získala zlatou medaili Lucka Fizerová a postoupila na MČR do 18 let. Lucce blahopřejeme k úspěchu. V kategorii H18 nás reprezentoval teprve 12 letý Marek Fizer. Marek rozehrál turnaj nadějně, ale závěr se mu nepovedl. Předvedený výkon stačil na konečné 8. místo. 

V kategorii HD12 prakticky celý turnaj vedla Danielka Kožušníková, po zaváhaní v posledním kole ji však bohužel pomocné hodnocení odhodilo na druhé místo. Danielce blahopřejeme k pěknému výsledku a zisku 25 bodů na svůj rating. Antonín Zemek v kategorii H12 obsadil 4. příčku. 

V kategorii HD14 Interchess zastupovali Martin Pravec a Julinka Foldynová. Martin ukončil turnaj s ziskem a připisuje na elo 7 bodů. Julinka krásně odehrála celý turnaj a získané zkušenosti se jí budou určitě hodit do budoucnosti.

V kategorii H10 nastoupil Galia Šimon. Pro Šimonka to byl první turnaj se zápisem. Šimonek zvládl zápis perfektně, partie šly zanalyzovat a výsledek časem určitě přijde :-). 

Všem děkujeme za pěknou reprezentaci Interchess v této složité době a blahopřejeme k podanému výkonu. Organizátorům děkujeme za organizaci turnaje.

Výsledky

 

MČR juniorů v rapid šachu

1570396619-previewO víkendu 19. - 20. 9. 2020 se uskutečnilo MČR juniorů v rapid šachu. Turnaj se odehrál v České Třebové, což byla oproti jiným akcím vítaná změna díky skvělé dopravní dostupnosti. I přes to se turnaje nezúčastnila řada favoritů.

V první půlce toho využil Ondra Havelka (Šachy Hošťálková), který získal 5/5 a průběžně vedl, v dalších partiích ale ztratil cenné body, a nakonec se ziskem 6,5 bodů z 9 partií obsadil 7. místo s půlbodovou ztrátou na dělené první místo.

Výsledky, Videoreportáž, Článek pořadatele, Fotogalerie pořadatele

Turnaj v rapid šachu ve Valašské Bystřici

fototop2Dne 16. 9. 2020 se Rapid turnaje ve Valašské Bystřici zúčastnili dva naši odchovanci - Ondřej Havelka a Rostislav Berezjuk
 
Turnaj se povedl Ondrovi, který přesvědčivě vyhrál sérii 6 partií a výsledkově zaváhal až v posledním kole. S 6/7 body se zaslouženě umístil na samostatném prvním místě. Méně se dařilo Rosťovi, který se 4 body obsadil až 9. příčku.
 
Velké díky patří organizátorům akce za bezproblémový průběh turnaje.

Výsledky

Skalica Open očima Štěpána Hrbka

stepan uprNa konci prázdnin (23.-30.8.2020) jsem se, stejně jako minulý rok, zúčastnil turnaje Open Skalica.

Už minulý ročník byl nádherně zorganizovaný a silně obsazený a ani letos pořadatelé rozhodně nezklamali, možná se akce dokonce povedla ještě více než minulý rok. Kromě turnaje, kterého jsem ze zúčastnil já, se hrál ještě turnaj O pohár firmy Schaeffler, který byl o něco slabší a také turnaj rapid a blitz. Letos byla novinka turnaj Skalica Masters, který byl velmi silně obsazen.

Číst dál...

ČR - Polsko

facebook zlinPřátelské utkání české mužské reprezentace proti polské, probíhá v těchto dnech 14. - 18. září 2020 ve Zlíně, v Interhotelu Moskva.

Hned tři čeští hráči Thai Dai Van Nguyen, Jan Krejčí a Tadeáš Kriebel jsou spjati s Interchessem, vedeni metodicky a trenérsky trenéry naší akademie.

Za Českou republiku nastoupili, kromě již tří zmíněných hráčů, ještě Jiří Štoček a Vlastimil Babula. Hraje se na 5 kol, kdy se všichni hráči utkají s každým hráčem soupeře. Partie začínají v 15 hodin. Partie online můžete sledovat přes odkazy níže.

Výsledkový servisOnline-1, online-2, online-3Fotografie

Turnaj v bleskovém šachu, Valašská Bystřice

fototop2Dne 12.9. se odchovanci a externí trenéři Interchess Dominik Kula (Sokol Dobrá) a Ondřej Havelka (Šachy Hošťálková) zúčastnili úvodního blitz turnaje šachového festivalu ve Valašské Bystřici.

Dominikovi se v třináctikolovém turnaji hraným dnes již méně častým tempem 5+0 podařilo se ziskem 11 bodů obsadit velmi pěkné 2. místo. Ondra skončil s 10 body, díky horšímu pomocnému hodnocení, pod stupni vítězů.

Výsledkový servis

Tentýž den začal i hlavní open turnaj ve vážném šachu hraný na 9 kol, ve kterém nás reprezentuje David Juračák.

Startovní listina

MČR žen 2020

IMG 4913Mistrovství ČR žen 2020 se odehrálo v termínu 5. - 13. 9. 2020, ve Frýdku - Místku. V tomto uzavřeném turnaji naší šachovou akademii reprezentovala WIM Natálie Kaňáková.

Natálie uhrála 4,5 bodu a obsadila 6. příčku. Předvedla stabilní výkony a připisuje si 15 Elo bodů.

Děkujeme za hezkou reprezentaci Interchess.

 

 Výsledkový servis, Online přenos-1, Online přenos-2

Další články...

 1. Skalica Open 2020
 2. Marek Fizer 2. místo na MEU
 3. Šachové léto 2020 ve zkratce
 4. Letní šachový tábor koník 2020
 5. Extraliga dorostu 2019/20
 6. Online Krajský přebor v bleskovém šachu
 7. Karanténa Open 2020
 8. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 9. Online šachový šampionát mládeže 2020
 10. Přátelský zápas CZE - ISR
 11. MČR v online bleskovém šachu
 12. Interchess na lichessu
 13. Šachové dny v Interchess
 14. MČR mládeže do 16 let
 15. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 16. Šachové soustředění Interchess
 17. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 18. O Frymíkův pohár
 19. Prague International Chess Festival 2020
 20. International Chess Open Graz 2020
 21. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 22. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 23. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 24. Letní šachový tábor koník 2020
 25. Extraliga ČR 2019/20
 26. MOSKVA OPEN 2020
 27. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 28. Extraliga dorostu 2019/20
 29. OPEN PRAHA 2020
 30. Postupy na MČR školních týmů
 31. ZŠ Trojanovice
 32. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 33. OPEN PRAHA 2020
 34. "Pohár Černého pěšce Interchess" - ohlédnutí
 35. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 36. XMAS Jeseník Open 2019
 37. PF 2020
 38. Mezinárodní šachový turnaj "Pohár Černého pěšce Interchess"
 39. 2019 Pan-American Intercollegiate Championship
 40. Maryland December Action 2019
 41. MČR v bleskovém šachu 2019, Praha
 42. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, střední školy
 43. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, II. stupeň
 44. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, I. stupeň
 45. Přebor škol okresu Nový Jičín 2019
 46. ME v bleskovém šachu 2019 Tallinn
 47. 1. liga mládeže
 48. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 49. Extraliga dorostu 2019/20
 50. ME v rapid šachu - Van 1. místo do 18
 51. Šachová sobota
 52. Mistrovství Evropy v rapid a blitz šachu 2019 Tallinn, Estonsko
 53. Extraliga ČR 2019/20
 54. Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek
 55. Přebor Moskvy v šachu dívek do 15 let
 56. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 57. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů 2019
 58. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski 2019
 59. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 60. Zuzka Gřesová mistryní ČR juniorek a dorostenek
 61. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski
 62. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 63. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů
 64. Mezinárodní festival Černý Pěšec, Bělorusko
 65. Mistrovství Moravy a Slezska 2019
 66. WORLD YOUTH UNDER 16 CHESS OLYMPIAD 2019
 67. Mistrovství Evropy družstev 2019
 68. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 69. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 70. Washington Chess Congress 2019
 71. Extraliga ČR 2019/20
 72. 1. liga mládeže
 73. Extraliga dorostu 2019/20
 74. MS mládeže 2019 Mumbai, INDIE
 75. Skalica Open 2019
 76. Šachové léto ve zkratce
 77. Van mistrem Evropy!
 78. MČR žen 2019
 79. MČR družstev mladších žáků 2019
 80. Belaya Ladya 2019
 81. MIDDELFART SPAREKASSE WIM 2019
 82. Malá šachovnička
 83. O šachovou Korunku
 84. Smutná zpráva
 85. KP družstev mladších žáků
 86. KŠN Bratislava slaví postup do extraligy
 87. Prague International Chess Festival
 88. MČR 2019 je za námi
 89. Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem
 90. Gratulace k životnímu jubileu
 91. Prague International Chess Festival
 92. FIDE Women's World Team Championship 2019
 93. MČR 2019 - Kouty nad Desnou
 94. Ve zkratce
 95. Letní šachový tábor Koník 2019
 96. Extraliga družstev - 7. a 8. kolo
 97. Extraliga mládeže - Východ 2018/19
 98. Gibraltar International Chess Festival 2019
 99. Prague Open 2019
 100. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
 101. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
 102. 2019 Skalka Open
 103. Dva turnaje hned zkraje roku
 104. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
 105. ECo-C Extraliga
 106. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
 107. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
 108. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
 109. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
 110. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
 111. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
 112. Extraliga 2018/2019
 113. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
 114. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 115. World Youth Chess Championships 2018
 116. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
 117. Tatry Open 2018 jsou za námi
 118. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
 119. Startuje extraliga dorostu
 120. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 121. Tatry Open 2018
 122. Van v 1. chorvatské lize
 123. MS juniorů v tureckém Gebze
 124. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 125. OPEN Banská Bystrica
 126. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 127. Malé ohlédnutí za létem
 128. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 129. Československá extraliga žen 2018
 130. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 131. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 132. European Youth Chess Championship 2018
 133. MČR žen 2018 České Budějovice
 134. Tréninky o prázdninách
 135. Ve zkratce
 136. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 137. Bílá věž – Soči
 138. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 139. V4 Youth camp Liptov
 140. MČR žen 2018
 141. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 142. Kysucký pohár
 143. Malá šachovnička
 144. Vanesa Filipová mistryní EU
 145. Mitropa Cup
 146. European Union Youth Rapid Championship 2018
 147. Nominační turnaj
 148. Ostravský koník 2018
 149. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 150. Hukvaldské šachování 2018
 151. Přebory základních škol
 152. Mistrovství České republiky do 8 let
 153. Extraliga mládeže 2018
 154. Finále Extraligy dorostu
 155. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 156. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 157. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 158. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 159. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 160. Extraliga 2017 / 2018
 161. European Individual Chess Championship 2018
 162. Turnaj přátelství Olomouc
 163. TŠN a Pobeskydí open
 164. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 165. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 166. Extraliga spěje k závěru
 167. Smutná zpráva
 168. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 169. European Individual Chess Championship 2018
 170. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 171. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 172. Šachový únor
 173. Od Moskvy po Londýn
 174. Ohlédnutí za rokem 2017
 175. 2. liga – skupina F
 176. Extraliga 7. a 8. kolo
 177. Extraliga 2017/2018
 178. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 179. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 180. Moscow Open 2018
 181. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 182. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 183. Open Mariánské Lázně 2018
 184. Postup do finálové skupiny extraligy!
 185. Krajské přebory škol
 186. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 187. Extraliga družstev
 188. Open Praha 2018
 189. Hráči Interchess v ČT
 190. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 191. Rilton Cup Stockholm
 192. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 193. Motivační ceny šachového svazu
 194. Soustředění v Ústí nad Labem
 195. 2. liga
 196. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 197. TALENT CUP 2017
 198. Ve zkratce
 199. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 200. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 201. Extraliga mládeže
 202. Extraliga 2017/2018
 203. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 204. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 205. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 206. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 207. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 208. Budapest First Saturday
 209. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 210. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 211. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 212. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 213. European Team Chess Championship 2017
 214. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 215. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 216. Začala ligová sezóna
 217. OPEN Tatry 2017
 218. Extraliga dorostu
 219. KP mládeže v praktickém šachu
 220. Mitropa Cup 2017
 221. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 222. World Cadets Chess Championship 2017
 223. Ohlédnutí za letními prázdninami
 224. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 225. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 226. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 227. European Youth Chess Championship 2017
 228. Open Havířov 2017
 229. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 230. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 231. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 232. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 233. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 234. Štiavnický šachový festival 2017
 235. Letní aktivity členů Interchess
 236. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 237. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 238. Nabídka letních prázdninových akcí
 239. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 240. Teplice Open
 241. FIDE World Team Championships
 242. Dětský pohár 2017
 243. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 244. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 245. Hukvaldské šachování 2017
 246. OPEN Orlová 2017
 247. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 248. Ostravský koník z pohledu Interchess
 249. Záhoracký šachový festival
 250. Ostravský koník 2017
 251. Interchess míří do extraligy!
 252. Mistrovství SR mládeže
 253. Šachové velikonoce Interchess
 254. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 255. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 256. GRENKE Chess Open 2017
 257. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 258. O Frymíkův pohár
 259. Open Petřvald 2017
 260. Finále extraligy hostí Brno
 261. Budapest Spring Festival 2017
 262. Finále krajského přeboru v rapidu
 263. 2017 U.S. Championship
 264. Mistrovství ČR mládeže 2017
 265. Budapest Spring Festival 2017
 266. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 267. Chess Open Graz 2017
 268. Senický jarní šachový festival
 269. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 270. International Chess Open Graz 2017
 271. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 272. Memoriál Tomáše Baštince
 273. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 274. Mistrovství světa žen 2017
 275. Extraliga 5. a 6. kolo
 276. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 277. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 278. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 279. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 280. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 281. Talenti proti legendám nerozhodně
 282. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 283. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 284. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 285. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 286. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 287. OPEN PRAHA 2017
 288. Belarus Women Championship 2017
 289. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 290. Šachový prosinec
 291. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 292. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 293. Talent roku 2016
 294. Talent Cup 2016
 295. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 296. MS seniorů 50+ a 65+
 297. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 298. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 299. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 300. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 301. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 302. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 303. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 304. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 305. First Saturday GM Nov 2016
 306. MM&S 2016
 307. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 308. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 309. FIDE World Cadets Championship 2016
 310. Hráči Interchess v druhé lize
 311. tht Extraliga startuje
 312. Matyáš Marek do extraligy!
 313. První liga družstev mládeže - skupina východ
 314. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 315. Novoborská šachová Corrida
 316. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 317. Krajský přebor MKŠS
 318. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 319. Open Tatry 2016
 320. Školení trenérů
 321. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 322. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 323. Interchess provádí nábor dětí
 324. Šachová Olympiáda 2016
 325. Open Havířov 2016
 326. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 327. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 328. Olomouc Chess Summer 2016
 329. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 330. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 331. FIDE Open Staré Město 2016
 332. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 333. Czech Open Pardubice 2016
 334. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 335. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 336. 7. Interchess Cup 2016
 337. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 338. V4 Youth camp Liptov 2016
 339. Mitropa Cup 2016
 340. Nabídka prázdninových akcí
 341. Šachové turnaje v Mostech
 342. Open Teplice 2016
 343. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 344. Ocenění našim členům
 345. Dětský pohár 2016
 346. Nový kandidát mistra
 347. Interchess dětský pohár 2016
 348. Orlová 2016
 349. European Individual Women's Chess Championship
 350. Hukvaldské šachování 2016
 351. Orlová & Zalakaros
 352. MČR hráčů do 8 let
 353. Ohlédnutí za koníkem
 354. Mistrovství České republiky do 8 let
 355. Ostravský koník 2016
 356. Ve zkratce
 357. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 358. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 359. Poděkování obci Tichá
 360. Mistrovství SR mládeže
 361. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 362. Extraliga SR
 363. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 364. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 365. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 366. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 367. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 368. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 369. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 370. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 371. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 372. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 373. Naši nejmladší nezahálejí!
 374. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 375. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 376. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 377. ECo-C Extraliga
 378. Krajský přebor
 379. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 380. Aeroflot Open 2016
 381. Interchess o posledním únorovém víkendu
 382. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 383. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 384. International Chess Open Graz 2016
 385. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 386. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 387. První únorový víkend ve znamení šachu
 388. Van a Matyáš bojují o IM
 389. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 390. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 391. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 392. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 393. Naši hráči v Krajském Přeboru
 394. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 395. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 396. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 397. Nominace našich talentů na sportovce roku
 398. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 399. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 400. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 401. 3. turnaj KP v rapid šachu
 402. Víkendové soutěže
 403. Open Praha 2016
 404. Interchess na přelomu roku
 405. I o Vánocích se hraje
 406. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 407. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 408. MČR v bleskovém šachu 2015
 409. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 410. Talent Cup 2015
 411. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 412. London Chess Classic 2015
 413. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 414. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 415. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 416. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 417. Šachista mimo šachovnici
 418. 2. turnaj KP v rapid šachu
 419. THT EXTRALIGA – listopad
 420. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 421. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 422. THT EXTRALIGA 2015/2016
 423. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 424. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 425. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 426. 1. turnaj KP v rapid šachu
 427. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 428. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 429. ME mládeže 2015 je za námi
 430. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 431. OPEN Tatry 2015
 432. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 433. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 434. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 435. MS juniorů do 20 let
 436. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 437. Členové Interchess na návštěvě ministra
 438. 6. Interchess Cup
 439. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 440. Open Havířov 2015
 441. Beskidy Cup
 442. MEU Kouty 2015
 443. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 444. Gens una sumus
 445. Olomouc Chess Summer 2015
 446. O putovní pohár města Jeseník
 447. Vienna Chess Open 2015
 448. FIDE OPEN Staré Město 2015
 449. Open Letní Praha 2015
 450. Senický letní šachový festival 2015
 451. Open Havířov 2015
 452. European Union Youth Chess Championship 2015
 453. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 454. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 455. LŠT Koník 2015
 456. MEU Mureck 2015
 457. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 458. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 459. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 460. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 461. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 462. European Youth Team Chess Championship 2015
 463. First Saturday GM July 2015
 464. Minsk Open 2015
 465. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 466. Štiavnický šachový festival 2015
 467. Přebor města Vsetína 2015
 468. Šachy prázdniny nemají
 469. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 470. LIPTOV 2015
 471. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 472. Šachový festival České Budějovice 2015
 473. Mistrovství Ruska 2015
 474. European School Championships 2015
 475. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 476. International Open Tournament Pula 2015
 477. MČR družstev mladších žáků 2015
 478. Interchess ve školkách
 479. GM Wesley So - GM David Navara
 480. Mitropacup 2015
 481. 9th International Open Tournament Pula 2015
 482. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 483. Píše se o nás
 484. World’s Youth Stars 2015
 485. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 486. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 487. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 488. Open Orlová 2015 – dohráno
 489. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 490. Open Čierne 2015
 491. Open Orlová 2015
 492. Mistrovské soutěže na Slovensku
 493. Krátké zprávy
 494. Mladé světové hvězdy
 495. Šachy mimo šachovnici
 496. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 497. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 498. Ostravský koník 2015
 499. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 500. 1. liga - napoprvé 4. místo
 501. O šachové království 2015
 502. O Frymíkův pohár
 503. Bohuslavice open 2015
 504. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 505. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 506. Poslední kolo 1. ligy
 507. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 508. 5. Interchess Cup
 509. Turnaje šachových nadějí 2015
 510. Samir Sahidi získal titul FM
 511. Ve zkratce
 512. Finále MČR škol
 513. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 514. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 515. Reykjavik Open
 516. Anička Lhotská v tisku
 517. O šachové království
 518. KP družstev mladších žáků
 519. Slovenská extraliga jde do finále
 520. Ohlédnutí za MČR 2015
 521. Reykjavik Open 2015
 522. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 523. Van na 1. šachovnici
 524. Grand prix mládeže 2014/2015
 525. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 526. Šachová Extraliga SK Commander
 527. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 528. International Chess Open Graz 2015
 529. Memoriál Tomáše Baštince
 530. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 531. Letný šachový tábor Koník 2015
 532. Senický jarný šachový festival 2015
 533. MČR mládeže 2015
 534. Ve zkratce
 535. 1. liga mládeže
 536. KP škol v šachu
 537. KP středních škol
 538. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 539. Open Mariánské Lázně 2015
 540. Šachová Extraliga SK Commander
 541. Pěkný vstup do nového roku
 542. Přebor Běloruska
 543. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 544. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 545. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 546. Memoriál Vladimíra Taranu
 547. I na přelomu roku se hraje
 548. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 549. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 550. MČR v bleskovém šachu 2014
 551. Talent Cup 2014
 552. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 553. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 554. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 555. Matyáš Marek v extralize dorostu
 556. 1. liga pokračuje dalším kolem
 557. Dvě domácí utkání 1. ligy
 558. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 559. OP středních škol v šachu 2014
 560. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 561. HD 14 Pražský přebor
 562. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 563. Ligové aktivity členů Interchess
 564. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 565. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 566. Souboj o titul mistra světa 2014
 567. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 568. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 569. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 570. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 571. Krajské soustředění mládeže
 572. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 573. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 574. European Youth Chess Championship 2014
 575. 1. liga dorostu
 576. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 577. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 578. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 579. Interchess na OPEN Tatry 2014
 580. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 581. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 582. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 583. Open Tatry 2014
 584. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 585. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 586. Šachové kurzy pro veřejnost
 587. Ve zkratce
 588. Open Havířov 2014
 589. Trenérské semináře léto 2014
 590. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 591. Letný šachový tábor Koník 2014
 592. Cracow International Chess Championships
 593. Chess Cup Frýdek-Místek
 594. Czech open Pardubice
 595. 41st Olympiad Tromsø 2014
 596. Robert Demko v Bezměrově třetí
 597. Táňa Bogatková získala titul WFM
 598. Letní aktivity hráčů Interchess
 599. Vítáme nového šachistu
 600. Karviná open 2014
 601. Prázdninové přání
 602. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 603. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 604. Mostecká věž 2014
 605. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 606. Suchy Bór FIDE open 2014
 607. Interchess v Polsku a na Slovensku
 608. Interchess v mateřské škole
 609. MČR družstev mladších žáků
 610. PULA OPEN 2014
 611. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 612. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 613. Nové šachové tituly členů Interchess
 614. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 615. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 616. Open Orlová 2014
 617. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 618. Mitropa Cup 2014
 619. Chess Cup 2014 - Orlová
 620. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 621. Chess Cup 2014
 622. Ohlédnutí za koníkem
 623. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 624. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 625. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 626. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 627. MSR mladších žáků v rapid šachu
 628. Ostravský koník 2014
 629. Martinik open 2014
 630. Turnaje šachových nadějí
 631. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 632. Mistrovství ČR školních týmů
 633. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 634. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 635. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 636. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 637. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 638. Vydařená příprava v Senici
 639. KP družstev mladších žáků 2014
 640. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 641. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 642. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 643. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 644. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 645. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 646. Aktuality leden 2014
 647. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 648. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 649. Interchess Cup 2014
 650. PF 2014
 651. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 652. Veselé Vánoce
 653. Vánoční kvíz
 654. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 655. Pohár hotelu Katowice 2013
 656. Mistrovství světa mládeže 2013
 657. Sněženky lepší machrů
 658. Dlouhodobé soutěže družstev
 659. 2. turnaj KP v rapid šachu
 660. Sněženky a machři 2013
 661. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 662. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 663. Polofinále MČR juniorů 2013
 664. Interchess aktuality
 665. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 666. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 667. Úspěšný říjen 2013
 668. Liberec FIDE open 2013
 669. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 670. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 671. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 672. Hukvaldské šachování 2013
 673. ME mládeže 2013 Černá Hora
 674. Novoborská šachová corrida 2013
 675. Interchess a Figurka
 676. Interchess v září 2013
 677. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 678. Interchess v nových prostorách
 679. MEU ve výsledcích
 680. Ohlédnutí za prázdninami
 681. Robert Demko členem Interchess
 682. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 683. Napsali o nás
 684. Open Jeseník
 685. Mezinárodní mistrovství Krakova
 686. FIDE open Staré Město
 687. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 688. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 689. Mistrovství Evropy žen 2013
 690. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 691. Naši šachisté ve zkratce
 692. Štiavnický šachový festival
 693. Se šachovou legendou na Slovensku
 694. Open Karviná 2013
 695. Česko-Slovenská extraliga žen
 696. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 697. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 698. Open Teplice 2013
 699. Mitropa cup 2013
 700. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 701. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 702. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 703. Mezinárodní soustředění
 704. Mistrovství České republiky mužů 2013
 705. FIDE open Orlová
 706. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 707. KP Orlová
 708. Přestupy
 709. Výsledky našich členů ve zkratce
 710. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 711. Ostravský koník 2013
 712. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 713. Letní šachový tábor
 714. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 715. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 716. Štiavnický šachový festival 2013
 717. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 718. Ostravský koník 2013
 719. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 720. Velikonoční šachy
 721. 2. Interchess cup je historií
 722. Matyáš Marek zlatý !
 723. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 724. 2. Interchess cup
 725. Malý diamant? Dávid Slivka!
 726. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 727. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 728. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 729. Krajské přebory rapidů
 730. Pozvánka na ples
 731. Rybnik Chess Classic 2013
 732. Open Nový Bor 2013
 733. Leden a únor 2013 ve zkratce
 734. 1. Interchess cup
 735. Open Praha 2013
 736. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 737. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 738. Talent Cup 2012
 739. Šachové aktuality
 740. Další fotky z Mariboru
 741. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 742. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 743. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 744. Hukvaldské šachování
 745. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 746. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 747. Šachový podzim ve zkratce
 748. Informace
 749. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 750. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 751. Soustředění říjen 2012
 752. Logo Interchess
 753. OPEN Tatry 2012
 754. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 755. MČR mládeže v rapidu 2012
 756. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 757. ME mládeže 2012 v Praze
 758. Soustředění srpen 2012
 759. Tréninky v červenci 2012
 760. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 761. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 762. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 763. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 764. Petrohrad 2012