GM Vjačeslav Dydyshko

dydyskoGM Vjačeslav Dydyshko je externí trenér naší šachové akademie.

Velmistr Robert Cvek o něm natočil video, které můžete shlédnout zde

Nedávno o něm také vyšel zajímavý článek na nss.cz.  

Vítězství GM Nguyena nad GM Shortem

VanVelmistrovský duel, o kterém jsme informovali v minulém článku skončil vítězstvím Vana Thai Dai Nguyena.

Po prvním a druhém dni Van prohrával. Ale zabojoval a třetí rozhodující den dvě partie vyhrál a dvě remízoval, čímž otočil zápas a vyhrál 5,5 : 4,5. 

GM Nigel Short byl v minulosti třetí na žebříčku FIDE. V roce 1993 hrál zápas o titul mistra světa v Londýně s Garrym Kasparovem.

Fotografie použita z Fotogalerie Pražské šachové společnosti.

Duel velmistrů

IMG07464 Od soboty 10. října do pondělí 12. října probíhá v sále Obecního domu v Praze velmistrovský duel mezi legendou britského šachu Nigelem Shortem a Thai Dai Van Nguyenem.

Online přenos včetně živých komentářů běží na kanále youtube šachy.cz

Titulní fotografie je zapůjčena z této fotogalerie - Fotogalerie zápasu

Naši odchovanci v První lize na startu sezóny

1570396619-previewV neděli 4. 10. 2020 nastoupili k prvnímu ligovému utkání sezóny 2020/21 někteří naši odchovanci a hráči.

Za tým Šachy Hošťálková nastoupili Dominik Kula a Ondřej Havelka. Družstvo vyhrálo proti silně obsazenému Grygovu 5-3. K výsledku remízou proti IM Biolku Richardu st. přispěl Dominik.

 Za tým Chotěboř nastoupil na první šachovnici Marek Matyáš, který remízoval s IM Murdziou Piotrem. Jeho tým remízoval 4:4.

Výsledkový servis

Okresní přebor družstev

Okresní přebor družstev1V sobotu 3. 10. 2020 proběhlo v národním domě 1. kolo Okresního přeboru družstev.
Odehráli jsme zápas proti Beskydské šachové škole, v sestavě Robert Demko, Marek Fizer, Dominik Očko, Klára Zemková a Lucie Fizerová.

Zápas jsme rozehráli v klidu, po půl hodině hry na první šachovnici jsme slyšeli nabídku remízy od soupeře Roberta Demka. Robert se šel porozhlédnout po místnosti, jak vypadají partie, aby se rozhodl, jestli ji vezme. Nakonec se rozhodl ještě hrát. Po hodině a půl hry jsme viděli první výhru od Lucky Fizerové. Chvíli na to skončil Marek Fizer, a také vítězně. Po další půl hodině dopadla partie vítězně pro Dominika Očka. Po dvou a půl hodinách skončila partie Roberta Demka, a také vítězně pro něj. Poslední dokončila svou partii Klára Zemková, která také vyhrála. Výsledek zápasu skončil 5:0 pro nás.

Děkujeme všem hráčům za účast a těšíme se na další kola.

Za družstvo TJ Sokol Dobrá "B" na první šachovnici hrál Rosťa Berezjuk. Svou partii vyhrál a pomohl k výslednému vítězství 5-0 s celkem Sokol Dobrá "C".
 

Výsledkový servis

Krajský přebor mládeže v praktickém šachu

1570396619-preview

Během prodlouženého víkendu 26. - 28. 9. 2020 na půdě SVČ Klíč proběhl přebor moravskoslezských šachistů. Barvy Interchess hájilo 7 hráčů v kategoriích od HD10 po HD18. 

V kategorii D18 získala zlatou medaili Lucka Fizerová a postoupila na MČR do 18 let. Lucce blahopřejeme k úspěchu. V kategorii H18 nás reprezentoval teprve 12 letý Marek Fizer. Marek rozehrál turnaj nadějně, ale závěr se mu nepovedl. Předvedený výkon stačil na konečné 8. místo. 

V kategorii HD12 prakticky celý turnaj vedla Danielka Kožušníková, po zaváhaní v posledním kole ji však bohužel pomocné hodnocení odhodilo na druhé místo. Danielce blahopřejeme k pěknému výsledku a zisku 25 bodů na svůj rating. Antonín Zemek v kategorii H12 obsadil 4. příčku. 

V kategorii HD14 Interchess zastupovali Martin Pravec a Julinka Foldynová. Martin ukončil turnaj s ziskem a připisuje na elo 7 bodů. Julinka krásně odehrála celý turnaj a získané zkušenosti se jí budou určitě hodit do budoucnosti.

V kategorii H10 nastoupil Galia Šimon. Pro Šimonka to byl první turnaj se zápisem. Šimonek zvládl zápis perfektně, partie šly zanalyzovat a výsledek časem určitě přijde :-). 

Všem děkujeme za pěknou reprezentaci Interchess v této složité době a blahopřejeme k podanému výkonu. Organizátorům děkujeme za organizaci turnaje.

Výsledky

 

MČR juniorů v rapid šachu

1570396619-previewO víkendu 19. - 20. 9. 2020 se uskutečnilo MČR juniorů v rapid šachu. Turnaj se odehrál v České Třebové, což byla oproti jiným akcím vítaná změna díky skvělé dopravní dostupnosti. I přes to se turnaje nezúčastnila řada favoritů.

V první půlce toho využil Ondra Havelka (Šachy Hošťálková), který získal 5/5 a průběžně vedl, v dalších partiích ale ztratil cenné body, a nakonec se ziskem 6,5 bodů z 9 partií obsadil 7. místo s půlbodovou ztrátou na dělené první místo.

Výsledky, Videoreportáž, Článek pořadatele, Fotogalerie pořadatele

Turnaj v rapid šachu ve Valašské Bystřici

fototop2Dne 16. 9. 2020 se Rapid turnaje ve Valašské Bystřici zúčastnili dva naši odchovanci - Ondřej Havelka a Rostislav Berezjuk
 
Turnaj se povedl Ondrovi, který přesvědčivě vyhrál sérii 6 partií a výsledkově zaváhal až v posledním kole. S 6/7 body se zaslouženě umístil na samostatném prvním místě. Méně se dařilo Rosťovi, který se 4 body obsadil až 9. příčku.
 
Velké díky patří organizátorům akce za bezproblémový průběh turnaje.

Výsledky

Skalica Open očima Štěpána Hrbka

stepan uprNa konci prázdnin (23.-30.8.2020) jsem se, stejně jako minulý rok, zúčastnil turnaje Open Skalica.

Už minulý ročník byl nádherně zorganizovaný a silně obsazený a ani letos pořadatelé rozhodně nezklamali, možná se akce dokonce povedla ještě více než minulý rok. Kromě turnaje, kterého jsem ze zúčastnil já, se hrál ještě turnaj O pohár firmy Schaeffler, který byl o něco slabší a také turnaj rapid a blitz. Letos byla novinka turnaj Skalica Masters, který byl velmi silně obsazen.

Číst dál...

ČR - Polsko

facebook zlinPřátelské utkání české mužské reprezentace proti polské, probíhá v těchto dnech 14. - 18. září 2020 ve Zlíně, v Interhotelu Moskva.

Hned tři čeští hráči Thai Dai Van Nguyen, Jan Krejčí a Tadeáš Kriebel jsou spjati s Interchessem, vedeni metodicky a trenérsky trenéry naší akademie.

Za Českou republiku nastoupili, kromě již tří zmíněných hráčů, ještě Jiří Štoček a Vlastimil Babula. Hraje se na 5 kol, kdy se všichni hráči utkají s každým hráčem soupeře. Partie začínají v 15 hodin. Partie online můžete sledovat přes odkazy níže.

Výsledkový servisOnline-1, online-2, online-3Fotografie

Turnaj v bleskovém šachu, Valašská Bystřice

fototop2Dne 12.9. se odchovanci a externí trenéři Interchess Dominik Kula (Sokol Dobrá) a Ondřej Havelka (Šachy Hošťálková) zúčastnili úvodního blitz turnaje šachového festivalu ve Valašské Bystřici.

Dominikovi se v třináctikolovém turnaji hraným dnes již méně častým tempem 5+0 podařilo se ziskem 11 bodů obsadit velmi pěkné 2. místo. Ondra skončil s 10 body, díky horšímu pomocnému hodnocení, pod stupni vítězů.

Výsledkový servis

Tentýž den začal i hlavní open turnaj ve vážném šachu hraný na 9 kol, ve kterém nás reprezentuje David Juračák.

Startovní listina

MČR žen 2020

IMG 4913Mistrovství ČR žen 2020 se odehrálo v termínu 5. - 13. 9. 2020, ve Frýdku - Místku. V tomto uzavřeném turnaji naší šachovou akademii reprezentovala WIM Natálie Kaňáková.

Natálie uhrála 4,5 bodu a obsadila 6. příčku. Předvedla stabilní výkony a připisuje si 15 Elo bodů.

Děkujeme za hezkou reprezentaci Interchess.

 

 Výsledkový servis, Online přenos-1, Online přenos-2

Skalica Open 2020

skalicaSkalický šachový festival se konal v termínu 23. 8. - 30. 8. 2020 a nechyběli na něm ani hráči Interchessu. Turnaje se zúčastnili IM Marek Matyáš, WIM Natálie Kaňáková, Ondřej Havelka, Štěpán Hrbek, Danielka Kožušníková, Roman Kožušník a Jakub Rakovský (člen slovenské skupiny Interchess).

V hlavním turnaji A obsadil 3. místo se 6,5 body IM Matyáš Marek. WIM Natálie Kaňáková získala mezi ženami s 5,5 body 1. místo. Oba si připisují Elo body a získali ceny. Jakub Rakovský v turnaji B dělil 1-4 místo, pomocné hodnocení mu určilo 2. místo. Štěpán Hrbek odehrál parádní turnaj. Osm z jeho devíti soupeřů nosí mezinárodní titul. Díky slabšímu závěru utekla Štěpánovi norma mezinárodního mistra. Ostatní hráči předvedli stabilní a vyrovnané výkony.

Gratulujeme medailistům!

Děkujeme organizátorům za pěkný turnaj, skvělou organizaci, perfektní atmosféru a hezké ceny.

Výsledkový servisFotogalerie

Marek Fizer 2. místo na MEU

MarekV týdnu 14. - 22. 8. 2020 se v Koutech nad Desnou odehrálo Mistrovství Evropské unie mládeže v šachu, kterého se zúčastnili i sourozenci Marek a Lucie Fizerovi.

Lépe se dařilo Markovi, který se 7,5 body dělil 1. - 2. místo a díky pomocnému hodnocení skončil na druhém místě. Připisuje si 22 elo bodů.

Markovi gratulujeme!

Výsledkový servis

Šachové léto 2020 ve zkratce

chess-3099499 1280Šachové léto v Interchess je ve znamení mnoha soutředění i turnajů. Pojďme se ve zkratce podívat, co vše hráči a trenéři Interchess navzdory nepříznivé hygienické situaci zvládli a jakých turnajů se zúčastnili a které turnaje je v závěru léta ještě čekají. 
 
V termínu 29. 6. - 3. 7. 2020 proběhlo soutředění hráčů v Praze.
 
Jako každý rok, proběhl i letos v termínu 4. - 10. 7.  FIDE OPEN Vsetín. Výsledkový servis zde...
 
V termínu 6. - 10. 7. se uskutečnilo další soustředění hráčů, opět v Praze.
 
Ve slovenském Klačně se uskutečnil 24. 7. - 2. 8. 2020 šachový tábor Koník. Informace najdete v samostatném článku na webu.
 
Další soustředění hráčů se odehrálo ve Vysokých Tatrách (ŠTOLA) v termínu 26. 7. - 2. 8. 2020. 
 
Otevřený přebor Slovenska proběhl v Drienici (Slovensko) v termínu 7. - 15. 8. 2020 Výsledkový servis naleznete zde...
 
Praha Open skupin A a B se odehrál v termínu 8. - 15. 2020. Výsledky turnajů zde...
 
Mistrovství EU probíhá 14. - 22. 8. 2020 v Koutech nad Desnou. Výsledkový servis zde...
 
Jeseník OPEN probíhá v termínu 15. - 23. 8. 2020. Výsledkový servis zde... Online přenos zde...
 
Můžeme se také těšit na Skalica Open, který proběhne 23. 8. - 30. 8. 2020. Průběžné výsledky sledujte zde...
 
Věříme, že jste si šachovou hrou i navzdory nepříznivé korona situaci zpestřili léto, nasbírali cenné zkušenosti a hráčům ještě probíhajích turnajů držíme palce. Všem děkujeme za reprezentaci Interchess.
 
 
 

Další články...

 1. Letní šachový tábor koník 2020
 2. Extraliga dorostu 2019/20
 3. Online Krajský přebor v bleskovém šachu
 4. Karanténa Open 2020
 5. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 6. Online šachový šampionát mládeže 2020
 7. Přátelský zápas CZE - ISR
 8. MČR v online bleskovém šachu
 9. Interchess na lichessu
 10. Šachové dny v Interchess
 11. MČR mládeže do 16 let
 12. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 13. Šachové soustředění Interchess
 14. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 15. O Frymíkův pohár
 16. Prague International Chess Festival 2020
 17. International Chess Open Graz 2020
 18. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 19. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 20. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 21. Letní šachový tábor koník 2020
 22. Extraliga ČR 2019/20
 23. MOSKVA OPEN 2020
 24. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 25. Extraliga dorostu 2019/20
 26. OPEN PRAHA 2020
 27. Postupy na MČR školních týmů
 28. ZŠ Trojanovice
 29. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 30. OPEN PRAHA 2020
 31. "Pohár Černého pěšce Interchess" - ohlédnutí
 32. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 33. XMAS Jeseník Open 2019
 34. PF 2020
 35. Mezinárodní šachový turnaj "Pohár Černého pěšce Interchess"
 36. 2019 Pan-American Intercollegiate Championship
 37. Maryland December Action 2019
 38. MČR v bleskovém šachu 2019, Praha
 39. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, střední školy
 40. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, II. stupeň
 41. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, I. stupeň
 42. Přebor škol okresu Nový Jičín 2019
 43. ME v bleskovém šachu 2019 Tallinn
 44. 1. liga mládeže
 45. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 46. Extraliga dorostu 2019/20
 47. ME v rapid šachu - Van 1. místo do 18
 48. Šachová sobota
 49. Mistrovství Evropy v rapid a blitz šachu 2019 Tallinn, Estonsko
 50. Extraliga ČR 2019/20
 51. Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek
 52. Přebor Moskvy v šachu dívek do 15 let
 53. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 54. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů 2019
 55. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski 2019
 56. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 57. Zuzka Gřesová mistryní ČR juniorek a dorostenek
 58. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski
 59. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 60. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů
 61. Mezinárodní festival Černý Pěšec, Bělorusko
 62. Mistrovství Moravy a Slezska 2019
 63. WORLD YOUTH UNDER 16 CHESS OLYMPIAD 2019
 64. Mistrovství Evropy družstev 2019
 65. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 66. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 67. Washington Chess Congress 2019
 68. Extraliga ČR 2019/20
 69. 1. liga mládeže
 70. Extraliga dorostu 2019/20
 71. MS mládeže 2019 Mumbai, INDIE
 72. Skalica Open 2019
 73. Šachové léto ve zkratce
 74. Van mistrem Evropy!
 75. MČR žen 2019
 76. MČR družstev mladších žáků 2019
 77. Belaya Ladya 2019
 78. MIDDELFART SPAREKASSE WIM 2019
 79. Malá šachovnička
 80. O šachovou Korunku
 81. Smutná zpráva
 82. KP družstev mladších žáků
 83. KŠN Bratislava slaví postup do extraligy
 84. Prague International Chess Festival
 85. MČR 2019 je za námi
 86. Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem
 87. Gratulace k životnímu jubileu
 88. Prague International Chess Festival
 89. FIDE Women's World Team Championship 2019
 90. MČR 2019 - Kouty nad Desnou
 91. Ve zkratce
 92. Letní šachový tábor Koník 2019
 93. Extraliga družstev - 7. a 8. kolo
 94. Extraliga mládeže - Východ 2018/19
 95. Gibraltar International Chess Festival 2019
 96. Prague Open 2019
 97. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
 98. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
 99. 2019 Skalka Open
 100. Dva turnaje hned zkraje roku
 101. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
 102. ECo-C Extraliga
 103. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
 104. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
 105. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
 106. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
 107. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
 108. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
 109. Extraliga 2018/2019
 110. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
 111. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 112. World Youth Chess Championships 2018
 113. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
 114. Tatry Open 2018 jsou za námi
 115. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
 116. Startuje extraliga dorostu
 117. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 118. Tatry Open 2018
 119. Van v 1. chorvatské lize
 120. MS juniorů v tureckém Gebze
 121. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 122. OPEN Banská Bystrica
 123. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 124. Malé ohlédnutí za létem
 125. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 126. Československá extraliga žen 2018
 127. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 128. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 129. European Youth Chess Championship 2018
 130. MČR žen 2018 České Budějovice
 131. Tréninky o prázdninách
 132. Ve zkratce
 133. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 134. Bílá věž – Soči
 135. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 136. V4 Youth camp Liptov
 137. MČR žen 2018
 138. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 139. Kysucký pohár
 140. Malá šachovnička
 141. Vanesa Filipová mistryní EU
 142. Mitropa Cup
 143. European Union Youth Rapid Championship 2018
 144. Nominační turnaj
 145. Ostravský koník 2018
 146. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 147. Hukvaldské šachování 2018
 148. Přebory základních škol
 149. Mistrovství České republiky do 8 let
 150. Extraliga mládeže 2018
 151. Finále Extraligy dorostu
 152. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 153. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 154. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 155. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 156. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 157. Extraliga 2017 / 2018
 158. European Individual Chess Championship 2018
 159. Turnaj přátelství Olomouc
 160. TŠN a Pobeskydí open
 161. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 162. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 163. Extraliga spěje k závěru
 164. Smutná zpráva
 165. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 166. European Individual Chess Championship 2018
 167. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 168. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 169. Šachový únor
 170. Od Moskvy po Londýn
 171. Ohlédnutí za rokem 2017
 172. 2. liga – skupina F
 173. Extraliga 7. a 8. kolo
 174. Extraliga 2017/2018
 175. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 176. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 177. Moscow Open 2018
 178. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 179. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 180. Open Mariánské Lázně 2018
 181. Postup do finálové skupiny extraligy!
 182. Krajské přebory škol
 183. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 184. Extraliga družstev
 185. Open Praha 2018
 186. Hráči Interchess v ČT
 187. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 188. Rilton Cup Stockholm
 189. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 190. Motivační ceny šachového svazu
 191. Soustředění v Ústí nad Labem
 192. 2. liga
 193. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 194. TALENT CUP 2017
 195. Ve zkratce
 196. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 197. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 198. Extraliga mládeže
 199. Extraliga 2017/2018
 200. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 201. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 202. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 203. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 204. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 205. Budapest First Saturday
 206. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 207. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 208. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 209. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 210. European Team Chess Championship 2017
 211. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 212. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 213. Začala ligová sezóna
 214. OPEN Tatry 2017
 215. Extraliga dorostu
 216. KP mládeže v praktickém šachu
 217. Mitropa Cup 2017
 218. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 219. World Cadets Chess Championship 2017
 220. Ohlédnutí za letními prázdninami
 221. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 222. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 223. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 224. European Youth Chess Championship 2017
 225. Open Havířov 2017
 226. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 227. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 228. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 229. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 230. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 231. Štiavnický šachový festival 2017
 232. Letní aktivity členů Interchess
 233. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 234. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 235. Nabídka letních prázdninových akcí
 236. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 237. Teplice Open
 238. FIDE World Team Championships
 239. Dětský pohár 2017
 240. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 241. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 242. Hukvaldské šachování 2017
 243. OPEN Orlová 2017
 244. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 245. Ostravský koník z pohledu Interchess
 246. Záhoracký šachový festival
 247. Ostravský koník 2017
 248. Interchess míří do extraligy!
 249. Mistrovství SR mládeže
 250. Šachové velikonoce Interchess
 251. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 252. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 253. GRENKE Chess Open 2017
 254. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 255. O Frymíkův pohár
 256. Open Petřvald 2017
 257. Finále extraligy hostí Brno
 258. Budapest Spring Festival 2017
 259. Finále krajského přeboru v rapidu
 260. 2017 U.S. Championship
 261. Mistrovství ČR mládeže 2017
 262. Budapest Spring Festival 2017
 263. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 264. Chess Open Graz 2017
 265. Senický jarní šachový festival
 266. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 267. International Chess Open Graz 2017
 268. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 269. Memoriál Tomáše Baštince
 270. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 271. Mistrovství světa žen 2017
 272. Extraliga 5. a 6. kolo
 273. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 274. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 275. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 276. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 277. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 278. Talenti proti legendám nerozhodně
 279. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 280. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 281. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 282. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 283. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 284. OPEN PRAHA 2017
 285. Belarus Women Championship 2017
 286. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 287. Šachový prosinec
 288. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 289. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 290. Talent roku 2016
 291. Talent Cup 2016
 292. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 293. MS seniorů 50+ a 65+
 294. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 295. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 296. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 297. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 298. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 299. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 300. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 301. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 302. First Saturday GM Nov 2016
 303. MM&S 2016
 304. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 305. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 306. FIDE World Cadets Championship 2016
 307. Hráči Interchess v druhé lize
 308. tht Extraliga startuje
 309. Matyáš Marek do extraligy!
 310. První liga družstev mládeže - skupina východ
 311. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 312. Novoborská šachová Corrida
 313. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 314. Krajský přebor MKŠS
 315. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 316. Open Tatry 2016
 317. Školení trenérů
 318. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 319. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 320. Interchess provádí nábor dětí
 321. Šachová Olympiáda 2016
 322. Open Havířov 2016
 323. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 324. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 325. Olomouc Chess Summer 2016
 326. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 327. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 328. FIDE Open Staré Město 2016
 329. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 330. Czech Open Pardubice 2016
 331. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 332. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 333. 7. Interchess Cup 2016
 334. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 335. V4 Youth camp Liptov 2016
 336. Mitropa Cup 2016
 337. Nabídka prázdninových akcí
 338. Šachové turnaje v Mostech
 339. Open Teplice 2016
 340. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 341. Ocenění našim členům
 342. Dětský pohár 2016
 343. Nový kandidát mistra
 344. Interchess dětský pohár 2016
 345. Orlová 2016
 346. European Individual Women's Chess Championship
 347. Hukvaldské šachování 2016
 348. Orlová & Zalakaros
 349. MČR hráčů do 8 let
 350. Ohlédnutí za koníkem
 351. Mistrovství České republiky do 8 let
 352. Ostravský koník 2016
 353. Ve zkratce
 354. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 355. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 356. Poděkování obci Tichá
 357. Mistrovství SR mládeže
 358. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 359. Extraliga SR
 360. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 361. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 362. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 363. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 364. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 365. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 366. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 367. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 368. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 369. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 370. Naši nejmladší nezahálejí!
 371. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 372. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 373. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 374. ECo-C Extraliga
 375. Krajský přebor
 376. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 377. Aeroflot Open 2016
 378. Interchess o posledním únorovém víkendu
 379. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 380. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 381. International Chess Open Graz 2016
 382. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 383. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 384. První únorový víkend ve znamení šachu
 385. Van a Matyáš bojují o IM
 386. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 387. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 388. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 389. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 390. Naši hráči v Krajském Přeboru
 391. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 392. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 393. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 394. Nominace našich talentů na sportovce roku
 395. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 396. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 397. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 398. 3. turnaj KP v rapid šachu
 399. Víkendové soutěže
 400. Open Praha 2016
 401. Interchess na přelomu roku
 402. I o Vánocích se hraje
 403. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 404. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 405. MČR v bleskovém šachu 2015
 406. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 407. Talent Cup 2015
 408. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 409. London Chess Classic 2015
 410. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 411. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 412. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 413. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 414. Šachista mimo šachovnici
 415. 2. turnaj KP v rapid šachu
 416. THT EXTRALIGA – listopad
 417. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 418. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 419. THT EXTRALIGA 2015/2016
 420. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 421. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 422. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 423. 1. turnaj KP v rapid šachu
 424. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 425. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 426. ME mládeže 2015 je za námi
 427. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 428. OPEN Tatry 2015
 429. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 430. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 431. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 432. MS juniorů do 20 let
 433. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 434. Členové Interchess na návštěvě ministra
 435. 6. Interchess Cup
 436. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 437. Open Havířov 2015
 438. Beskidy Cup
 439. MEU Kouty 2015
 440. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 441. Gens una sumus
 442. Olomouc Chess Summer 2015
 443. O putovní pohár města Jeseník
 444. Vienna Chess Open 2015
 445. FIDE OPEN Staré Město 2015
 446. Open Letní Praha 2015
 447. Senický letní šachový festival 2015
 448. Open Havířov 2015
 449. European Union Youth Chess Championship 2015
 450. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 451. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 452. LŠT Koník 2015
 453. MEU Mureck 2015
 454. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 455. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 456. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 457. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 458. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 459. European Youth Team Chess Championship 2015
 460. First Saturday GM July 2015
 461. Minsk Open 2015
 462. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 463. Štiavnický šachový festival 2015
 464. Přebor města Vsetína 2015
 465. Šachy prázdniny nemají
 466. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 467. LIPTOV 2015
 468. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 469. Šachový festival České Budějovice 2015
 470. Mistrovství Ruska 2015
 471. European School Championships 2015
 472. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 473. International Open Tournament Pula 2015
 474. MČR družstev mladších žáků 2015
 475. Interchess ve školkách
 476. GM Wesley So - GM David Navara
 477. Mitropacup 2015
 478. 9th International Open Tournament Pula 2015
 479. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 480. Píše se o nás
 481. World’s Youth Stars 2015
 482. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 483. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 484. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 485. Open Orlová 2015 – dohráno
 486. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 487. Open Čierne 2015
 488. Open Orlová 2015
 489. Mistrovské soutěže na Slovensku
 490. Krátké zprávy
 491. Mladé světové hvězdy
 492. Šachy mimo šachovnici
 493. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 494. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 495. Ostravský koník 2015
 496. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 497. 1. liga - napoprvé 4. místo
 498. O šachové království 2015
 499. O Frymíkův pohár
 500. Bohuslavice open 2015
 501. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 502. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 503. Poslední kolo 1. ligy
 504. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 505. 5. Interchess Cup
 506. Turnaje šachových nadějí 2015
 507. Samir Sahidi získal titul FM
 508. Ve zkratce
 509. Finále MČR škol
 510. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 511. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 512. Reykjavik Open
 513. Anička Lhotská v tisku
 514. O šachové království
 515. KP družstev mladších žáků
 516. Slovenská extraliga jde do finále
 517. Ohlédnutí za MČR 2015
 518. Reykjavik Open 2015
 519. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 520. Van na 1. šachovnici
 521. Grand prix mládeže 2014/2015
 522. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 523. Šachová Extraliga SK Commander
 524. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 525. International Chess Open Graz 2015
 526. Memoriál Tomáše Baštince
 527. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 528. Letný šachový tábor Koník 2015
 529. Senický jarný šachový festival 2015
 530. MČR mládeže 2015
 531. Ve zkratce
 532. 1. liga mládeže
 533. KP škol v šachu
 534. KP středních škol
 535. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 536. Open Mariánské Lázně 2015
 537. Šachová Extraliga SK Commander
 538. Pěkný vstup do nového roku
 539. Přebor Běloruska
 540. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 541. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 542. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 543. Memoriál Vladimíra Taranu
 544. I na přelomu roku se hraje
 545. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 546. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 547. MČR v bleskovém šachu 2014
 548. Talent Cup 2014
 549. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 550. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 551. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 552. Matyáš Marek v extralize dorostu
 553. 1. liga pokračuje dalším kolem
 554. Dvě domácí utkání 1. ligy
 555. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 556. OP středních škol v šachu 2014
 557. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 558. HD 14 Pražský přebor
 559. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 560. Ligové aktivity členů Interchess
 561. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 562. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 563. Souboj o titul mistra světa 2014
 564. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 565. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 566. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 567. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 568. Krajské soustředění mládeže
 569. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 570. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 571. European Youth Chess Championship 2014
 572. 1. liga dorostu
 573. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 574. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 575. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 576. Interchess na OPEN Tatry 2014
 577. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 578. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 579. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 580. Open Tatry 2014
 581. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 582. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 583. Šachové kurzy pro veřejnost
 584. Ve zkratce
 585. Open Havířov 2014
 586. Trenérské semináře léto 2014
 587. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 588. Letný šachový tábor Koník 2014
 589. Cracow International Chess Championships
 590. Chess Cup Frýdek-Místek
 591. Czech open Pardubice
 592. 41st Olympiad Tromsø 2014
 593. Robert Demko v Bezměrově třetí
 594. Táňa Bogatková získala titul WFM
 595. Letní aktivity hráčů Interchess
 596. Vítáme nového šachistu
 597. Karviná open 2014
 598. Prázdninové přání
 599. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 600. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 601. Mostecká věž 2014
 602. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 603. Suchy Bór FIDE open 2014
 604. Interchess v Polsku a na Slovensku
 605. Interchess v mateřské škole
 606. MČR družstev mladších žáků
 607. PULA OPEN 2014
 608. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 609. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 610. Nové šachové tituly členů Interchess
 611. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 612. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 613. Open Orlová 2014
 614. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 615. Mitropa Cup 2014
 616. Chess Cup 2014 - Orlová
 617. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 618. Chess Cup 2014
 619. Ohlédnutí za koníkem
 620. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 621. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 622. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 623. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 624. MSR mladších žáků v rapid šachu
 625. Ostravský koník 2014
 626. Martinik open 2014
 627. Turnaje šachových nadějí
 628. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 629. Mistrovství ČR školních týmů
 630. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 631. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 632. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 633. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 634. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 635. Vydařená příprava v Senici
 636. KP družstev mladších žáků 2014
 637. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 638. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 639. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 640. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 641. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 642. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 643. Aktuality leden 2014
 644. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 645. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 646. Interchess Cup 2014
 647. PF 2014
 648. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 649. Veselé Vánoce
 650. Vánoční kvíz
 651. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 652. Pohár hotelu Katowice 2013
 653. Mistrovství světa mládeže 2013
 654. Sněženky lepší machrů
 655. Dlouhodobé soutěže družstev
 656. 2. turnaj KP v rapid šachu
 657. Sněženky a machři 2013
 658. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 659. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 660. Polofinále MČR juniorů 2013
 661. Interchess aktuality
 662. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 663. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 664. Úspěšný říjen 2013
 665. Liberec FIDE open 2013
 666. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 667. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 668. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 669. Hukvaldské šachování 2013
 670. ME mládeže 2013 Černá Hora
 671. Novoborská šachová corrida 2013
 672. Interchess a Figurka
 673. Interchess v září 2013
 674. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 675. Interchess v nových prostorách
 676. MEU ve výsledcích
 677. Ohlédnutí za prázdninami
 678. Robert Demko členem Interchess
 679. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 680. Napsali o nás
 681. Open Jeseník
 682. Mezinárodní mistrovství Krakova
 683. FIDE open Staré Město
 684. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 685. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 686. Mistrovství Evropy žen 2013
 687. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 688. Naši šachisté ve zkratce
 689. Štiavnický šachový festival
 690. Se šachovou legendou na Slovensku
 691. Open Karviná 2013
 692. Česko-Slovenská extraliga žen
 693. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 694. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 695. Open Teplice 2013
 696. Mitropa cup 2013
 697. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 698. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 699. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 700. Mezinárodní soustředění
 701. Mistrovství České republiky mužů 2013
 702. FIDE open Orlová
 703. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 704. KP Orlová
 705. Přestupy
 706. Výsledky našich členů ve zkratce
 707. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 708. Ostravský koník 2013
 709. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 710. Letní šachový tábor
 711. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 712. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 713. Štiavnický šachový festival 2013
 714. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 715. Ostravský koník 2013
 716. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 717. Velikonoční šachy
 718. 2. Interchess cup je historií
 719. Matyáš Marek zlatý !
 720. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 721. 2. Interchess cup
 722. Malý diamant? Dávid Slivka!
 723. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 724. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 725. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 726. Krajské přebory rapidů
 727. Pozvánka na ples
 728. Rybnik Chess Classic 2013
 729. Open Nový Bor 2013
 730. Leden a únor 2013 ve zkratce
 731. 1. Interchess cup
 732. Open Praha 2013
 733. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 734. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 735. Talent Cup 2012
 736. Šachové aktuality
 737. Další fotky z Mariboru
 738. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 739. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 740. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 741. Hukvaldské šachování
 742. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 743. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 744. Šachový podzim ve zkratce
 745. Informace
 746. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 747. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 748. Soustředění říjen 2012
 749. Logo Interchess
 750. OPEN Tatry 2012
 751. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 752. MČR mládeže v rapidu 2012
 753. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 754. ME mládeže 2012 v Praze
 755. Soustředění srpen 2012
 756. Tréninky v červenci 2012
 757. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 758. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 759. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 760. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 761. Petrohrad 2012