1. liga mládeže

1.liga mladezV 1. lize mládeže se v sobotu 7. 12. 2019 odehrála další dvě kola. Družstvo Ostravy, za které hostuje Matyáš Kaňák, vyjelo na oba zápasy do Olomouce. Matyášovi se tentokrát nedařilo a svůj tým bodově nepodpořil. Dopolední zápas proti papírově silnějšímu týmu skončil prohrou, TJ Ostrava - SK Prostějov 1,5:4,5. V odpoledním zápase se podařila remíza A64 Grygov - TJ Ostrava 3:3.

Průběžné výsledky

 

Okresní přebor družstev Frýdku-Místku

Okresní přebor družstev1Dne 7. 12. 2019 se odehrálo 4. kolo Okresního přeboru družstev. Naše družstvo nastoupilo proti družstvu Třince, které je v průběžném pořadí první. Jediný půlbod přinesl našemu týmu Michal Gřes. Celkový výsledek je 0,5:4,5 ve prospěch TŽ Třinec.

Průběžné výsledky

Extraliga dorostu 2019/20

Extraliga dorostuPátým kolem pokračovala v sobotu 7. 12. 2019 Extraliga dorostu. Našemu týmu se moc nedařilo a proti týmu BŠŠ jsme podlehli 2:4.

Bodovali Marek Fizer a David Szotkowski. Klukům gratulujeme k pěkné hře.

Průběžné výsledky, Fotogalerie

ME v rapid šachu - Van 1. místo do 18

VanMEV pátek večer přišla z Tallinnu skvělá zpráva. Vanovi se podařilo i přes prohru v předposledním kole dosáhnout na ME v rapid šachu 1. místo v kategorii hráčů do 18 let. Celkově obsadil 20. místo a je nejlepším českým hráčem.

Po celou dobu turnaje se Van pohyboval kolem medailových pozic, jediné zaváhání ve vyhrané pozici přišlo s GM Andreyem Esipenkem, ruským mistrem světa a Evropy do 16 let. 

Gratulujeme Vanovi k pěknému umístění a těšíme se na dnešní turnaj ME v blitz šachu.

Děkujeme za fotky z místa události Filipovi Kaňákovi.

Výsledkový servis, Fotogalerie

Šachová sobota

IMG-de193306b33ee61203bd1b39e16accb5-VV sobotu 7. 12. 2019 se uskuteční hned několik zápasů souběžně. Pátým kolem pokračuje Extraliga dorostu, kdy se na domácí půdě v prostorách Národního domu utkají kluby Interchess - BŠŠ. 

Další dvě kola čekají také 1. ligu mládeže. Tým TJ Ostravy, za kterou hostuje Matyáš Kaňák, vyjíždí do Olomouce, kde se utkají dopoledne s SK Prostějov a odpoledne s A64 Grygov.

Čtvrté kolo Okresního přeboru družstev se odehraje proti domácímu družstvu v Třinci. 

O průběhu a výsledcích zápasů budeme informovat. Hráčům přejeme hodně štěstí.

Mistrovství Evropy v rapid a blitz šachu 2019 Tallinn, Estonsko

IMG 20190808 172233V estonském Tallinnu právě v těchto dnech probíhá mistrovství Evropy jednotlivců v rapidu a v bleskovém šachu. Rapid šach se koná 5. - 6. 12. a blitz 7. 12. 2019. Na startovní listině najdeme několik hráčů z České republiky. Mezi nimi i GM Nguyena Thai Dai Vana, letošního juniorského mistra Evropy a svěřence IM Sergeje Berezjuka.

Sledujte s námi. Odkazy zde.

Stránky turnajeRapid, Blitz, On-liny

Extraliga ČR 2019/20

1570396619-previewTento víkend 30. 11. a 1. 12. 2019 pokračuje naše nejvyšší soutěž družstev 3. a 4. kolem.

Sledujeme mladé extraligové hráče GM Nguyena Thai Dai Vana, GM Jana Krejčího, IM Tadeáše Kriebla a IM Jiřího Kočiščáka, kteří byli dlouhodobě pod vedením našich trenérů IM Sergeje Berezjuka a GM Vladimíra Tally. 

On-line přenos, Průběžné výsledky

 

Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek

VanesaV pátek 29. listopadu 2019 se uskutečnil přebor žáků 6. Základní školy ve Frýdku-Místku. V kategorii žáků druhého stupně hrála i naše Vanesa Filipová. Celkově skončila na třetím místě, v dívkách první.

Vanesce blahopřejeme a budeme ji sledovat ve školním družstvu na Přeboru škol okresu Frýdek-Místek.

Výsledky 

Přebor Moskvy v šachu dívek do 15 let

Anna_Krupnova_2019V termínu od 18. - 26. listopadu 2019 probíhal přebor Moskvy v šachu dětí a mládeže. V kategorii dívek do 15 let se účastnila přeboru i naše členka akademie Anna Krupnova. Z přeboru Moskvy se medailisté kvalifikují do finále Mistrovství Ruska dětí a mládeže.

Anička byla nasazená jako první hráčka v této kategorii a patřila k favoritkám turnaje. Svoji roli splnila a konečným druhým místem si zajistila postup do finále Mistrovství Ruska 2020.  

Aničce gratulujeme a přejeme hodně štěsí ve finále.

Výsledky turnaje

Okresní přebor družstev Frýdku-Místku

Okresní přebor družstev1Dne 23. 11. 2019 nastoupilo naše družstvo k domácímu zápasu s jedním z nejsilnějších týmů celého přeboru. V oslabené sestavě se našemu družstvu podařilo po napínavém průběhu zápasu se Sokolem Brušperk "B" uhrát remízu 2,5:2,5.

Složení týmu bylo následovné: 1. Zemková Klára, 2. Fizer Marek, 3. Berezjuk Rostislav, 4. Mikesch Dalibor, 5. Gřes Michal. Vítězství zaznamenali Mikesch Dalibor a Gřes Michal, remízu připsal Rostislav Berezjuk.

Průběžné výsledky, Fotogalerie

Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů 2019

DSC 0644-2upO víkendu skončilo ve Špindlerově Mlýně MČR juniorek a polofinále MČR juniorů 2019.

O úspěchu Zuzky Gřesové jsme již na webu informovali. Po zaváhání a remíze v prvním kole přišly výhry a ještě jedna remíza. Výhrou v 8. kole si Zuzka zajistila prvenství. Vyhrála obě kategorie a může reprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa v kategorii do 18 a 20 let. 

Pěkně zahrála i Lucka Fizerová. I přes prohry v 8. a 9. kole si připisuje na své konto 35 Elo bodů.

Anička Lhotská (SK OAZA) začala turnaj velmi hezky a vypadalo to, že bude bojovat o medaili. Poté přišly slabší chvilky a patří ji hezké 10. místo a k tomu 40 Elo bodů.

V kategorii juniorů jsme věřili v postup Ondřeje Havelky do finále. Po čtvrtém kole měl Ondra dvě výhry a dvě remízy a vypadalo to nadějně. V 5. a 6. kole přišla prohra a následně tři výhry v závěru turnaje stačily na 12. místo. I přesto si Ondra zaslouží pochvalu za bojovnost a za připsaných 13 Elo bodů.

Dominik Očko v současné době studuje náročné anglické gymnázium v Ostravě a proto letos méně trénuje a hraje turnaje. Tato absence se podepsala na výsledku Dominika v turnaji. První část turnaje moc nevyšla, v druhé půlce se dařilo lépe a Dominik skončil s 5 body před svým nasazením.

Marek Fizer odehrál stejně jako jeho sestra moc hezký turnaj. I přes prohry v 8. a 9. kole získal parádních 90 bodů na Elo.

OPEN FIDE turnaj měl ve své režii Jakub Rakovský (SVK). Se svými soupeři 2x remízoval a ostatní partie vyhrál. S bodovým náskokem Jakub turnaj vyhrál a připsal si 42 Elo bodů.

Turnaj se odehrál v krásném prostředí Krkonoš a pořadatelům a p. Burdovi patří poděkování za perfektní organizaci turnaje. Gratulujeme vítězům, trenérovi a všem děkujeme za reprezentaci Interchess.

 Výsledky D18+20, Výsledky H18+20, Open turnaj, Fotogalerie

 

Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski 2019

WodzislawNa turnaji v polské Wodzislawi se dětem z Interchess dařilo.

V kategorii A, kde hrály děti ročníku 2009 a mladší, nejlepšího výsledku dosáhla Danielka Kožušníková. V kategorii dívek získala krásné 3. místo. Stabilní výkon podal i Toník Zemek, který dělil 3. - 9. místo mezi chlapci. Pěkně zahrál také Adam Jurtík, který se třemi získanými body v závěru turnaje také dostal na již zmiňované dělené místo. Zkušenosti v mezinárodním turnaji sbírali i naši nejmladší Pavlík Jurtík a Péťa Hlaváč. 

V kategorii B hrály děti narozené v letech 2005-2008. Tři naši hráči se dostali mezi 6 vyhlašovaných míst v chlapecké kategorii. Stříbro získal David Juračák, bronz Matyáš Kaňák a šesté vyhlašované místo si uhrál Míša Gřes. Martin Pravec a Vanesa Filipová uhráli 3 body v tomto sedmikolovém turnaji. 

V nejsilnějším turnaji C obsadila 2. místo Klára Zemková. Zároveň se stala nejlepší ženou turnaje. Roman Kožušník výhrou v posledním kole získal 50% bodů. 

Všem medailistům blahopřejeme a zároveň všem hráčům děkujeme za předvedené výkony. Poděkování patří i organizátorům za krásně uspořádaný turnaj. Rodičům patří taktéž díky za organizaci a pomoc s dopravou.

Výsledky A, výsledky B, výsledky C, Fotogalerie

Krajský přebor mládeže v rapid šachu

Krajsky prebor16. 11. 2019 se v prostorech Národního domu ve Frýdku-Místku konal 2. turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže. Termín turnaje byl na poslední chvíli pozměněn a proto jsme se turnaje nemohli zúčastnit ve větším počtu hráčů. 

Barvy Interchess v kategorii HD10 hájil Jakub Záveský a v HD18 Dalibor Mikesch. Daliborovi se podařilo ve své kategorii získat zlatou medali.

Gratulujeme a děkujeme za svělý výsledek.

Výsledky

Zuzka Gřesová mistryní ČR juniorek a dorostenek

ZuzkaorVýhrou v 8. kole si WCM Zuzka Gřesová zajistila celkové vítězství na Mistrovství České republiky juniorek a dorostenek 2019.  

Gratulujeme k parádnímu úspěchu Zuzce i jejímu trenérovi IM Sergejovi Berezjukovi.

 

Výsledkový servis, Online přenos

Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski

WodzislawO víkendu 16. - 17. 11. 2019 se uskuteční již 9. ročník mezinárodního turnaje ve Wodzisławu Śląskim, kterého se v polském městečku účastní i početná výprava naší šachové akademie Interchess.

V turnaji A si zahrají Tonda Zemek, Adam Jurtík, Daniela Kožušníková, Pavel Jurtík a Petr Hlaváč. V turnaji B budou hájit barvy Interchess Matyáš Kaňák, Michal Gřes, David Juračák, Martin Pravec a Vanesa Filipová. V turnaji C hrají Klára Zemková a Roman Kožušník.

Všem našim hráčům přejeme hodně štěstí a herní pohody.

Turnaj A, turnaj B, turnaj C

Další články...

 1. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 2. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů
 3. Mezinárodní festival Černý Pěšec, Bělorusko
 4. Mistrovství Moravy a Slezska 2019
 5. WORLD YOUTH UNDER 16 CHESS OLYMPIAD 2019
 6. Mistrovství Evropy družstev 2019
 7. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 8. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 9. Washington Chess Congress 2019
 10. Extraliga ČR 2019/20
 11. 1. liga mládeže
 12. Extraliga dorostu 2019/20
 13. MS mládeže 2019 Mumbai, INDIE
 14. Skalica Open 2019
 15. Šachové léto ve zkratce
 16. Van mistrem Evropy!
 17. MČR žen 2019
 18. MČR družstev mladších žáků 2019
 19. Belaya Ladya 2019
 20. MIDDELFART SPAREKASSE WIM 2019
 21. Malá šachovnička
 22. O šachovou Korunku
 23. Smutná zpráva
 24. KP družstev mladších žáků
 25. KŠN Bratislava slaví postup do extraligy
 26. Prague International Chess Festival
 27. MČR 2019 je za námi
 28. Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem
 29. Gratulace k životnímu jubileu
 30. Prague International Chess Festival
 31. FIDE Women's World Team Championship 2019
 32. MČR 2019 - Kouty nad Desnou
 33. Ve zkratce
 34. Letní šachový tábor Koník 2019
 35. Extraliga družstev - 7. a 8. kolo
 36. Extraliga mládeže - Východ 2018/19
 37. Gibraltar International Chess Festival 2019
 38. Prague Open 2019
 39. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
 40. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
 41. 2019 Skalka Open
 42. Dva turnaje hned zkraje roku
 43. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
 44. ECo-C Extraliga
 45. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
 46. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
 47. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
 48. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
 49. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
 50. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
 51. Extraliga 2018/2019
 52. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
 53. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 54. World Youth Chess Championships 2018
 55. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
 56. Tatry Open 2018 jsou za námi
 57. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
 58. Startuje extraliga dorostu
 59. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 60. Tatry Open 2018
 61. Van v 1. chorvatské lize
 62. MS juniorů v tureckém Gebze
 63. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 64. OPEN Banská Bystrica
 65. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 66. Malé ohlédnutí za létem
 67. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 68. Československá extraliga žen 2018
 69. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 70. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 71. European Youth Chess Championship 2018
 72. MČR žen 2018 České Budějovice
 73. Tréninky o prázdninách
 74. Ve zkratce
 75. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 76. Bílá věž – Soči
 77. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 78. V4 Youth camp Liptov
 79. MČR žen 2018
 80. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 81. Kysucký pohár
 82. Malá šachovnička
 83. Vanesa Filipová mistryní EU
 84. Mitropa Cup
 85. European Union Youth Rapid Championship 2018
 86. Nominační turnaj
 87. Ostravský koník 2018
 88. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 89. Hukvaldské šachování 2018
 90. Přebory základních škol
 91. Mistrovství České republiky do 8 let
 92. Extraliga mládeže 2018
 93. Finále Extraligy dorostu
 94. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 95. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 96. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 97. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 98. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 99. Extraliga 2017 / 2018
 100. European Individual Chess Championship 2018
 101. Turnaj přátelství Olomouc
 102. TŠN a Pobeskydí open
 103. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 104. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 105. Extraliga spěje k závěru
 106. Smutná zpráva
 107. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 108. European Individual Chess Championship 2018
 109. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 110. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 111. Šachový únor
 112. Od Moskvy po Londýn
 113. Ohlédnutí za rokem 2017
 114. 2. liga – skupina F
 115. Extraliga 7. a 8. kolo
 116. Extraliga 2017/2018
 117. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 118. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 119. Moscow Open 2018
 120. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 121. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 122. Open Mariánské Lázně 2018
 123. Postup do finálové skupiny extraligy!
 124. Krajské přebory škol
 125. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 126. Extraliga družstev
 127. Open Praha 2018
 128. Hráči Interchess v ČT
 129. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 130. Rilton Cup Stockholm
 131. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 132. Motivační ceny šachového svazu
 133. Soustředění v Ústí nad Labem
 134. 2. liga
 135. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 136. TALENT CUP 2017
 137. Ve zkratce
 138. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 139. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 140. Extraliga mládeže
 141. Extraliga 2017/2018
 142. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 143. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 144. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 145. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 146. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 147. Budapest First Saturday
 148. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 149. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 150. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 151. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 152. European Team Chess Championship 2017
 153. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 154. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 155. Začala ligová sezóna
 156. OPEN Tatry 2017
 157. Extraliga dorostu
 158. KP mládeže v praktickém šachu
 159. Mitropa Cup 2017
 160. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 161. World Cadets Chess Championship 2017
 162. Ohlédnutí za letními prázdninami
 163. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 164. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 165. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 166. European Youth Chess Championship 2017
 167. Open Havířov 2017
 168. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 169. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 170. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 171. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 172. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 173. Štiavnický šachový festival 2017
 174. Letní aktivity členů Interchess
 175. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 176. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 177. Nabídka letních prázdninových akcí
 178. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 179. Teplice Open
 180. FIDE World Team Championships
 181. Dětský pohár 2017
 182. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 183. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 184. Hukvaldské šachování 2017
 185. OPEN Orlová 2017
 186. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 187. Ostravský koník z pohledu Interchess
 188. Záhoracký šachový festival
 189. Ostravský koník 2017
 190. Interchess míří do extraligy!
 191. Mistrovství SR mládeže
 192. Šachové velikonoce Interchess
 193. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 194. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 195. GRENKE Chess Open 2017
 196. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 197. O Frymíkův pohár
 198. Open Petřvald 2017
 199. Finále extraligy hostí Brno
 200. Budapest Spring Festival 2017
 201. Finále krajského přeboru v rapidu
 202. 2017 U.S. Championship
 203. Mistrovství ČR mládeže 2017
 204. Budapest Spring Festival 2017
 205. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 206. Chess Open Graz 2017
 207. Senický jarní šachový festival
 208. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 209. International Chess Open Graz 2017
 210. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 211. Memoriál Tomáše Baštince
 212. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 213. Mistrovství světa žen 2017
 214. Extraliga 5. a 6. kolo
 215. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 216. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 217. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 218. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 219. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 220. Talenti proti legendám nerozhodně
 221. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 222. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 223. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 224. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 225. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 226. OPEN PRAHA 2017
 227. Belarus Women Championship 2017
 228. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 229. Šachový prosinec
 230. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 231. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 232. Talent roku 2016
 233. Talent Cup 2016
 234. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 235. MS seniorů 50+ a 65+
 236. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 237. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 238. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 239. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 240. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 241. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 242. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 243. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 244. First Saturday GM Nov 2016
 245. MM&S 2016
 246. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 247. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 248. FIDE World Cadets Championship 2016
 249. Hráči Interchess v druhé lize
 250. tht Extraliga startuje
 251. Matyáš Marek do extraligy!
 252. První liga družstev mládeže - skupina východ
 253. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 254. Novoborská šachová Corrida
 255. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 256. Krajský přebor MKŠS
 257. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 258. Open Tatry 2016
 259. Školení trenérů
 260. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 261. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 262. Interchess provádí nábor dětí
 263. Šachová Olympiáda 2016
 264. Open Havířov 2016
 265. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 266. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 267. Olomouc Chess Summer 2016
 268. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 269. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 270. FIDE Open Staré Město 2016
 271. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 272. Czech Open Pardubice 2016
 273. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 274. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 275. 7. Interchess Cup 2016
 276. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 277. V4 Youth camp Liptov 2016
 278. Mitropa Cup 2016
 279. Nabídka prázdninových akcí
 280. Šachové turnaje v Mostech
 281. Open Teplice 2016
 282. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 283. Ocenění našim členům
 284. Dětský pohár 2016
 285. Nový kandidát mistra
 286. Interchess dětský pohár 2016
 287. Orlová 2016
 288. European Individual Women's Chess Championship
 289. Hukvaldské šachování 2016
 290. Orlová & Zalakaros
 291. MČR hráčů do 8 let
 292. Ohlédnutí za koníkem
 293. Mistrovství České republiky do 8 let
 294. Ostravský koník 2016
 295. Ve zkratce
 296. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 297. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 298. Poděkování obci Tichá
 299. Mistrovství SR mládeže
 300. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 301. Extraliga SR
 302. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 303. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 304. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 305. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 306. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 307. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 308. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 309. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 310. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 311. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 312. Naši nejmladší nezahálejí!
 313. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 314. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 315. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 316. ECo-C Extraliga
 317. Krajský přebor
 318. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 319. Aeroflot Open 2016
 320. Interchess o posledním únorovém víkendu
 321. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 322. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 323. International Chess Open Graz 2016
 324. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 325. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 326. První únorový víkend ve znamení šachu
 327. Van a Matyáš bojují o IM
 328. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 329. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 330. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 331. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 332. Naši hráči v Krajském Přeboru
 333. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 334. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 335. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 336. Nominace našich talentů na sportovce roku
 337. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 338. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 339. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 340. 3. turnaj KP v rapid šachu
 341. Víkendové soutěže
 342. Open Praha 2016
 343. Interchess na přelomu roku
 344. I o Vánocích se hraje
 345. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 346. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 347. MČR v bleskovém šachu 2015
 348. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 349. Talent Cup 2015
 350. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 351. London Chess Classic 2015
 352. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 353. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 354. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 355. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 356. Šachista mimo šachovnici
 357. 2. turnaj KP v rapid šachu
 358. THT EXTRALIGA – listopad
 359. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 360. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 361. THT EXTRALIGA 2015/2016
 362. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 363. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 364. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 365. 1. turnaj KP v rapid šachu
 366. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 367. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 368. ME mládeže 2015 je za námi
 369. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 370. OPEN Tatry 2015
 371. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 372. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 373. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 374. MS juniorů do 20 let
 375. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 376. Členové Interchess na návštěvě ministra
 377. 6. Interchess Cup
 378. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 379. Open Havířov 2015
 380. Beskidy Cup
 381. MEU Kouty 2015
 382. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 383. Gens una sumus
 384. Olomouc Chess Summer 2015
 385. O putovní pohár města Jeseník
 386. Vienna Chess Open 2015
 387. FIDE OPEN Staré Město 2015
 388. Open Letní Praha 2015
 389. Senický letní šachový festival 2015
 390. Open Havířov 2015
 391. European Union Youth Chess Championship 2015
 392. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 393. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 394. LŠT Koník 2015
 395. MEU Mureck 2015
 396. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 397. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 398. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 399. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 400. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 401. European Youth Team Chess Championship 2015
 402. First Saturday GM July 2015
 403. Minsk Open 2015
 404. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 405. Štiavnický šachový festival 2015
 406. Přebor města Vsetína 2015
 407. Šachy prázdniny nemají
 408. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 409. LIPTOV 2015
 410. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 411. Šachový festival České Budějovice 2015
 412. Mistrovství Ruska 2015
 413. European School Championships 2015
 414. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 415. International Open Tournament Pula 2015
 416. MČR družstev mladších žáků 2015
 417. Interchess ve školkách
 418. GM Wesley So - GM David Navara
 419. Mitropacup 2015
 420. 9th International Open Tournament Pula 2015
 421. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 422. Píše se o nás
 423. World’s Youth Stars 2015
 424. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 425. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 426. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 427. Open Orlová 2015 – dohráno
 428. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 429. Open Čierne 2015
 430. Open Orlová 2015
 431. Mistrovské soutěže na Slovensku
 432. Krátké zprávy
 433. Mladé světové hvězdy
 434. Šachy mimo šachovnici
 435. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 436. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 437. Ostravský koník 2015
 438. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 439. 1. liga - napoprvé 4. místo
 440. O šachové království 2015
 441. O Frymíkův pohár
 442. Bohuslavice open 2015
 443. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 444. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 445. Poslední kolo 1. ligy
 446. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 447. 5. Interchess Cup
 448. Turnaje šachových nadějí 2015
 449. Samir Sahidi získal titul FM
 450. Ve zkratce
 451. Finále MČR škol
 452. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 453. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 454. Reykjavik Open
 455. Anička Lhotská v tisku
 456. O šachové království
 457. KP družstev mladších žáků
 458. Slovenská extraliga jde do finále
 459. Ohlédnutí za MČR 2015
 460. Reykjavik Open 2015
 461. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 462. Van na 1. šachovnici
 463. Grand prix mládeže 2014/2015
 464. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 465. Šachová Extraliga SK Commander
 466. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 467. International Chess Open Graz 2015
 468. Memoriál Tomáše Baštince
 469. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 470. Letný šachový tábor Koník 2015
 471. Senický jarný šachový festival 2015
 472. MČR mládeže 2015
 473. Ve zkratce
 474. 1. liga mládeže
 475. KP škol v šachu
 476. KP středních škol
 477. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 478. Open Mariánské Lázně 2015
 479. Šachová Extraliga SK Commander
 480. Pěkný vstup do nového roku
 481. Přebor Běloruska
 482. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 483. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 484. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 485. Memoriál Vladimíra Taranu
 486. I na přelomu roku se hraje
 487. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 488. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 489. MČR v bleskovém šachu 2014
 490. Talent Cup 2014
 491. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 492. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 493. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 494. Matyáš Marek v extralize dorostu
 495. 1. liga pokračuje dalším kolem
 496. Dvě domácí utkání 1. ligy
 497. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 498. OP středních škol v šachu 2014
 499. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 500. HD 14 Pražský přebor
 501. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 502. Ligové aktivity členů Interchess
 503. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 504. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 505. Souboj o titul mistra světa 2014
 506. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 507. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 508. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 509. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 510. Krajské soustředění mládeže
 511. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 512. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 513. European Youth Chess Championship 2014
 514. 1. liga dorostu
 515. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 516. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 517. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 518. Interchess na OPEN Tatry 2014
 519. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 520. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 521. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 522. Open Tatry 2014
 523. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 524. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 525. Šachové kurzy pro veřejnost
 526. Ve zkratce
 527. Open Havířov 2014
 528. Trenérské semináře léto 2014
 529. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 530. Letný šachový tábor Koník 2014
 531. Cracow International Chess Championships
 532. Chess Cup Frýdek-Místek
 533. Czech open Pardubice
 534. 41st Olympiad Tromsø 2014
 535. Robert Demko v Bezměrově třetí
 536. Táňa Bogatková získala titul WFM
 537. Letní aktivity hráčů Interchess
 538. Vítáme nového šachistu
 539. Karviná open 2014
 540. Prázdninové přání
 541. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 542. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 543. Mostecká věž 2014
 544. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 545. Suchy Bór FIDE open 2014
 546. Interchess v Polsku a na Slovensku
 547. Interchess v mateřské škole
 548. MČR družstev mladších žáků
 549. PULA OPEN 2014
 550. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 551. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 552. Nové šachové tituly členů Interchess
 553. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 554. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 555. Open Orlová 2014
 556. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 557. Mitropa Cup 2014
 558. Chess Cup 2014 - Orlová
 559. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 560. Chess Cup 2014
 561. Ohlédnutí za koníkem
 562. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 563. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 564. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 565. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 566. MSR mladších žáků v rapid šachu
 567. Ostravský koník 2014
 568. Martinik open 2014
 569. Turnaje šachových nadějí
 570. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 571. Mistrovství ČR školních týmů
 572. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 573. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 574. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 575. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 576. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 577. Vydařená příprava v Senici
 578. KP družstev mladších žáků 2014
 579. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 580. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 581. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 582. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 583. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 584. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 585. Aktuality leden 2014
 586. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 587. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 588. Interchess Cup 2014
 589. PF 2014
 590. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 591. Veselé Vánoce
 592. Vánoční kvíz
 593. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 594. Pohár hotelu Katowice 2013
 595. Mistrovství světa mládeže 2013
 596. Sněženky lepší machrů
 597. Dlouhodobé soutěže družstev
 598. 2. turnaj KP v rapid šachu
 599. Sněženky a machři 2013
 600. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 601. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 602. Polofinále MČR juniorů 2013
 603. Interchess aktuality
 604. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 605. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 606. Úspěšný říjen 2013
 607. Liberec FIDE open 2013
 608. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 609. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 610. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 611. Hukvaldské šachování 2013
 612. ME mládeže 2013 Černá Hora
 613. Novoborská šachová corrida 2013
 614. Interchess a Figurka
 615. Interchess v září 2013
 616. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 617. Interchess v nových prostorách
 618. MEU ve výsledcích
 619. Ohlédnutí za prázdninami
 620. Robert Demko členem Interchess
 621. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 622. Napsali o nás
 623. Open Jeseník
 624. Mezinárodní mistrovství Krakova
 625. FIDE open Staré Město
 626. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 627. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 628. Mistrovství Evropy žen 2013
 629. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 630. Naši šachisté ve zkratce
 631. Štiavnický šachový festival
 632. Se šachovou legendou na Slovensku
 633. Open Karviná 2013
 634. Česko-Slovenská extraliga žen
 635. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 636. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 637. Open Teplice 2013
 638. Mitropa cup 2013
 639. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 640. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 641. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 642. Mezinárodní soustředění
 643. Mistrovství České republiky mužů 2013
 644. FIDE open Orlová
 645. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 646. KP Orlová
 647. Přestupy
 648. Výsledky našich členů ve zkratce
 649. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 650. Ostravský koník 2013
 651. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 652. Letní šachový tábor
 653. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 654. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 655. Štiavnický šachový festival 2013
 656. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 657. Ostravský koník 2013
 658. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 659. Velikonoční šachy
 660. 2. Interchess cup je historií
 661. Matyáš Marek zlatý !
 662. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 663. 2. Interchess cup
 664. Malý diamant? Dávid Slivka!
 665. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 666. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 667. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 668. Krajské přebory rapidů
 669. Pozvánka na ples
 670. Rybnik Chess Classic 2013
 671. Open Nový Bor 2013
 672. Leden a únor 2013 ve zkratce
 673. 1. Interchess cup
 674. Open Praha 2013
 675. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 676. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 677. Talent Cup 2012
 678. Šachové aktuality
 679. Další fotky z Mariboru
 680. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 681. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 682. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 683. Hukvaldské šachování
 684. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 685. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 686. Šachový podzim ve zkratce
 687. Informace
 688. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 689. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 690. Soustředění říjen 2012
 691. Logo Interchess
 692. OPEN Tatry 2012
 693. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 694. MČR mládeže v rapidu 2012
 695. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 696. ME mládeže 2012 v Praze
 697. Soustředění srpen 2012
 698. Tréninky v červenci 2012
 699. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 700. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 701. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 702. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 703. Petrohrad 2012