Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů 2019

DSC 0644-2upO víkendu skončilo ve Špindlerově Mlýně MČR juniorek a polofinále MČR juniorů 2019.

O úspěchu Zuzky Gřesové jsme již na webu informovali. Po zaváhání a remíze v prvním kole přišly výhry a ještě jedna remíza. Výhrou v 8. kole si Zuzka zajistila prvenství. Vyhrála obě kategorie a může reprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa v kategorii do 18 a 20 let. 

Pěkně zahrála i Lucka Fizerová. I přes prohry v 8. a 9. kole si připisuje na své konto 35 Elo bodů.

Anička Lhotská (SK OAZA) začala turnaj velmi hezky a vypadalo to, že bude bojovat o medaili. Poté přišly slabší chvilky a patří ji hezké 10. místo a k tomu 40 Elo bodů.

V kategorii juniorů jsme věřili v postup Ondřeje Havelky do finále. Po čtvrtém kole měl Ondra dvě výhry a dvě remízy a vypadalo to nadějně. V 5. a 6. kole přišla prohra a následně tři výhry v závěru turnaje stačily na 12. místo. I přesto si Ondra zaslouží pochvalu za bojovnost a za připsaných 13 Elo bodů.

Dominik Očko v současné době studuje náročné anglické gymnázium v Ostravě a proto letos méně trénuje a hraje turnaje. Tato absence se podepsala na výsledku Dominika v turnaji. První část turnaje moc nevyšla, v druhé půlce se dařilo lépe a Dominik skončil s 5 body před svým nasazením.

Marek Fizer odehrál stejně jako jeho sestra moc hezký turnaj. I přes prohry v 8. a 9. kole získal parádních 90 bodů na Elo.

OPEN FIDE turnaj měl ve své režii Jakub Rakovský (SVK). Se svými soupeři 2x remízoval a ostatní partie vyhrál. S bodovým náskokem Jakub turnaj vyhrál a připsal si 42 Elo bodů.

Turnaj se odehrál v krásném prostředí Krkonoš a pořadatelům a p. Burdovi patří poděkování za perfektní organizaci turnaje. Gratulujeme vítězům, trenérovi a všem děkujeme za reprezentaci Interchess.

 Výsledky D18+20, Výsledky H18+20, Open turnaj, Fotogalerie

 

Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski 2019

WodzislawNa turnaji v polské Wodzislawi se dětem z Interchess dařilo.

V kategorii A, kde hrály děti ročníku 2009 a mladší, nejlepšího výsledku dosáhla Danielka Kožušníková. V kategorii dívek získala krásné 3. místo. Stabilní výkon podal i Toník Zemek, který dělil 3. - 9. místo mezi chlapci. Pěkně zahrál také Adam Jurtík, který se třemi získanými body v závěru turnaje také dostal na již zmiňované dělené místo. Zkušenosti v mezinárodním turnaji sbírali i naši nejmladší Pavlík Jurtík a Péťa Hlaváč. 

V kategorii B hrály děti narozené v letech 2005-2008. Tři naši hráči se dostali mezi 6 vyhlašovaných míst v chlapecké kategorii. Stříbro získal David Juračák, bronz Matyáš Kaňák a šesté vyhlašované místo si uhrál Míša Gřes. Martin Pravec a Vanesa Filipová uhráli 3 body v tomto sedmikolovém turnaji. 

V nejsilnějším turnaji C obsadila 2. místo Klára Zemková. Zároveň se stala nejlepší ženou turnaje. Roman Kožušník výhrou v posledním kole získal 50% bodů. 

Všem medailistům blahopřejeme a zároveň všem hráčům děkujeme za předvedené výkony. Poděkování patří i organizátorům za krásně uspořádaný turnaj. Rodičům patří taktéž díky za organizaci a pomoc s dopravou.

Výsledky A, výsledky B, výsledky C, Fotogalerie

Krajský přebor mládeže v rapid šachu

Krajsky prebor16. 11. 2019 se v prostorech Národního domu ve Frýdku-Místku konal 2. turnaj Krajského přeboru v rapid šachu mládeže. Termín turnaje byl na poslední chvíli pozměněn a proto jsme se turnaje nemohli zúčastnit ve větším počtu hráčů. 

Barvy Interchess v kategorii HD10 hájil Jakub Záveský a v HD18 Dalibor Mikesch. Daliborovi se podařilo ve své kategorii získat zlatou medali.

Gratulujeme a děkujeme za svělý výsledek.

Výsledky

Zuzka Gřesová mistryní ČR juniorek a dorostenek

ZuzkaorVýhrou v 8. kole si WCM Zuzka Gřesová zajistila celkové vítězství na Mistrovství České republiky juniorek a dorostenek 2019.  

Gratulujeme k parádnímu úspěchu Zuzce i jejímu trenérovi IM Sergejovi Berezjukovi.

 

Výsledkový servis, Online přenos

Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski

WodzislawO víkendu 16. - 17. 11. 2019 se uskuteční již 9. ročník mezinárodního turnaje ve Wodzisławu Śląskim, kterého se v polském městečku účastní i početná výprava naší šachové akademie Interchess.

V turnaji A si zahrají Tonda Zemek, Adam Jurtík, Daniela Kožušníková, Pavel Jurtík a Petr Hlaváč. V turnaji B budou hájit barvy Interchess Matyáš Kaňák, Michal Gřes, David Juračák, Martin Pravec a Vanesa Filipová. V turnaji C hrají Klára Zemková a Roman Kožušník.

Všem našim hráčům přejeme hodně štěstí a herní pohody.

Turnaj A, turnaj B, turnaj C

Okresní přebor družstev Frýdku-Místku

Okresní přebor družstev1V sobotu 9. 11. 2019 se odehrálo druhé kolo Okresního přeboru družstev. Naše družstvo složené z mladých nadějných hráčů nastoupilo proti družstvu BŠŠ F a o vítězi se rozhodlo až v samotném závěru. Více štěstí stálo na straně soupeře a náš tým prohrál 3:2. 

Své partie vyhráli Robert Demko a Toník Zemek. Gratulujeme. 

Výsledkový servis

Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů

1570396619-previewVe dnech 9. - 16. 11. 2019 se koná ve Špindlerově Mlýně MČR juniorek 18+20 a Polofinále MČR juniorů 18+20. Na startovních listinách najdeme tyto hráče naší šachové akademie - WCM Zuzanu Gřesovou, Lucii Fizerovou, Ondřeje Havelku, Dominika Očka, Marka Fizera a Annu Lhotskou (SK OAZA). Souběžně probíhá FIDE open turnaj, kde hraje Kuba Rakovský (SVK), člen slovenské skupiny Interchess.

Přejeme hráčům pěkné tahy a také štěstí obzvlášť v závěru turnaje. 

Stránky turnajeVýsledkový servis, Online přenos juniorky, Online přenos junioři

 

Mezinárodní festival Černý Pěšec, Bělorusko

51727829 311622149494082 4882285863066664960 oMezinárodní šachový festival Černý Pěšec probíhá od 1. - 3. 11. 2019 v běloruském Brestu. Brest oslavuje 1000 let založení města a turnaj je jednou ze součástí mnoha oslav k tomuto výročí.

Do Brestu cestují hráči Fizer Marek, Juračák David, Zemek Antonín a Rakovský Jakub.

Trenérský doprovod zajišťují IM Berezjuk Sergej a Zemková Klára. 

Děkujeme za technické zajištění panu Fizerovi a Juračákovi.

Webové stránky, FB stránky, Youtube, Instagram, Výsledky turnaje

Mistrovství Moravy a Slezska 2019

MMaS1Letošní Mistrovství Moravy a Slezska mládeže se konalo ve dnech 26. - 31. 10. 2019 již tradičně v Koutech nad Desnou. Na startovních listinách figuruje i početná skupinka mladých hráčů Interchess, kteří bojovali nejen o cenné kovy, ale i postupy na MČR.

V kategorii HD10 si zahrála Kožušníková Daniela, HD12 Fizer Marek, Juračák David, Zemek Antonín, Filipová Vanesa, v HD14 Kaňák Matyáš, Gřes Michal, Pravec Martin. V turnaji Open Hrbek Štěpán, Zemková Klára a Kožušník Roman.

1. místo a postup na MČR v kategorii kluků paří Danielce Kožušníkové, která uhrála parádních 9 bodů z 9.

2. místo a postup na MČR v kategorii HD12 získal se 7,5 body Marek Fizer.

2. místo v turnaji Open patří Štěpánovi Hrbkovi, který taktéž uhrál 7,5 bodů.

3. místo v Open turnaji ženské kategorii se získanými 5 body patří Klárce Zemkové.

Postup na MČR si 6. místem a 6,5 body zajistil Matyáš Kaňák.

Toník Zemek se 6 body díky horšímu pomocnému hodnocení skončil za posledním postupovým 8. místem. 

 

Trenérský servis zajšťovali IM Sergej Berezjuk a WFM Táňa Bogatková.

Medailistům a postupujícím gratulujeme a všem hráčům děkujeme za reprezentaci Interchess.

Výsledkový servis, On-line přenosy, Fotogalerie

WORLD YOUTH UNDER 16 CHESS OLYMPIAD 2019

Ek Açıklama 2019-10-24 135818V Turecku, ve městě Corum probíhá od 29. 10. - 6. 11. 2019 šachová olympiáda družstev do 16 let. V sestavě slovenské reprezentace jsou i hráči slovenské skupiny Interchess FM Samir Sahidi a Vladko Bochnička. Vladko je aktuální mistr Slovenska do 14 let a již delší dobu spolupracuje s IM Sergejem Berezjukem.

Olympiáda má u mládeže velkou popularitu a jsou v ní zastoupeny všechny kontinenty včetně Austrálie. Mezi účastníky je mnoho talentovaných hráčů s tituly GM, IM, FM, celkem 114 nositelů mezinárodních titulů. Sestava družstva se skládá ze 4 hráčů a jednoho náhradníka. Je povinné mít dívku, která odehraje minimálně 3 partie. 

Držíme palce a přejeme hodně štěstí.

Výsledkový servis, Web turnaje, On-liny

Mistrovství Evropy družstev 2019

logoMEdruzstevV gruzínském přímořském letovisku Batumi začíná dnes 24. 10. 2019 Mistrovství Evropy družstev mužů a žen. Mezi muži nechybí sedmnáctiletý GM Nguyen Thai Dai Van, který poprvé reprezentuje v kategorii dospělých a to v základní sestavě na třetí šachovnici.

Český tým mužů (Navara, Láznička, Nguyen, Michalík, Štoček) je v turnaji nasazen na 12. místě ze 40 družstev. Průměrný rating našich hráčů je 2633 Elo. Český tým žen (Worek, Olšarová, Petrová, Sýkorová, Miturová) je se svým průměrným ratingem 2277 Elo na startovní listině na 18. místě. Turnaj je na 9 kol a každý den se odehraje jedno utkání, kromě úterý, kdy je volno. Začíná se vždy ve 13:00 SEČ. 

Trenér Interchess IM Sergej Berezjuk je dlouholetým trenérem Vana a v minulosti také Magdalény. Se zájmem budeme sledovat jejich účast na šampionátu.

Přejeme Vanovi a celé české reprezentaci úspěšné tahy a hodně štěstí.

Výsledkový servis, Stránky pořadatele, On-liny 

Okresní přebor družstev Frýdku-Místku

Okresní přebor družstev1V sobotu 19. 10. 2019 odstartoval Okresní přebor družstev Frýdku-Místku 2019/2020. Naše družstvo hraje tuto soutěž druhým rokem. Letošní sezónu jsme zahájili výhrou nad týmem TJ Sokol Metylovice 4,5:0,5. Za družstvo Interchess nastoupili Fizer Marek, Berezjuk Rostislav, Fizerová Lucie, Juračák David a Kožušníková Daniela. 

Blahopřejeme k vítězství a držíme palce v dalších kolech.

Průběžné výsledky

Krajský přebor mládeže v rapid šachu

Krajsky preborV sobotu 19. října 2019 odstartoval další ročník seriálu Grand Prix Krajský přebor v rapid šachu mládeže v sezóně 2019/2020. První turnaj se uskutečnil již tradičně v Krnově. 

V nejmladší kategorii HD10 startovali Hlaváč Petr a Záveský Jakub. V kategorii HD12 Zemek Antonín, Filipová Vanesa, Očko Nikolas, v HD14 Kaňák Matyáš, Gřes Michal a v HD18 Mikesch Dalibor.

Turnaj se nejlépe vydařil Vanese a Matyášovi. Vaneska s 5 body získala v kategorii dívek druhé místo a celkově byla osmá. Maty uhrál 5,5 bodů a skončil na třetím místě. 

Medailistům gratulujeme a rodičům děkujeme za pomoc s dopravou.

Výsledkový servis, Fotogalerie 

Washington Chess Congress 2019

72970415 923739764648538 7965645307226619904 n11. Washingtonský šachový kongres, který se odehrál v USA v termínu 10.-14. 10. 2019 je za námi a my můžeme Matyášovi pogratulovat k fantastickému výkonu v odehraném turnaji. Ten prošel Maty bez jediné porážky, 4 partie byly vítězné a 5 remízových. Jeho soupeři byli 4 s titulem GM, 3 IM a 1 WGM. Maty získal přes 20 elo bodů a pěknou finanční odměnu a nadělil si tak krásný dárek k blížícím se dvacátým narozeninám. Dělil 3.-5. místo a do normy GM a prvního místa chybělo pouhých půl bodu.

Děkujeme Matyášovi za skvělou reprezentaci Interchess a držíme palce do dalších turnajů.

Výsledky

Extraliga ČR 2019/20

1570396619-previewTento týden startuje Extraliga ČR a některá družstva už odehrála svoje zápasy. Se zájmem budeme sledovat mladé extraligové hráče GM Nguena Thai Dai Vana, GM Jana Krejčího, IM Tadeáše Kriebla v družstvu Novoborského šachového klubu a IM Jiřího Kočiščáka v Labortech Ostrava, kteří byli dlouhodobě pod vedením našich trenérů IM Sergeje Berezjuka a GM Vladimíra Tally. Rovněž GM Vladimíra Tallu najdeme na soupisce Labortechu Ostrava. 

Všem přejeme hodně úspěchů a pěkné tahy.

Extraliga průběžné výsledky

Další články...

 1. 1. liga mládeže
 2. Extraliga dorostu 2019/20
 3. MS mládeže 2019 Mumbai, INDIE
 4. Skalica Open 2019
 5. Šachové léto ve zkratce
 6. Van mistrem Evropy!
 7. MČR žen 2019
 8. MČR družstev mladších žáků 2019
 9. Belaya Ladya 2019
 10. MIDDELFART SPAREKASSE WIM 2019
 11. Malá šachovnička
 12. O šachovou Korunku
 13. Smutná zpráva
 14. KP družstev mladších žáků
 15. KŠN Bratislava slaví postup do extraligy
 16. Prague International Chess Festival
 17. MČR 2019 je za námi
 18. Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem
 19. Gratulace k životnímu jubileu
 20. Prague International Chess Festival
 21. FIDE Women's World Team Championship 2019
 22. MČR 2019 - Kouty nad Desnou
 23. Ve zkratce
 24. Letní šachový tábor Koník 2019
 25. Extraliga družstev - 7. a 8. kolo
 26. Extraliga mládeže - Východ 2018/19
 27. Gibraltar International Chess Festival 2019
 28. Prague Open 2019
 29. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
 30. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
 31. 2019 Skalka Open
 32. Dva turnaje hned zkraje roku
 33. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
 34. ECo-C Extraliga
 35. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
 36. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
 37. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
 38. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
 39. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
 40. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
 41. Extraliga 2018/2019
 42. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
 43. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 44. World Youth Chess Championships 2018
 45. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
 46. Tatry Open 2018 jsou za námi
 47. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
 48. Startuje extraliga dorostu
 49. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 50. Tatry Open 2018
 51. Van v 1. chorvatské lize
 52. MS juniorů v tureckém Gebze
 53. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 54. OPEN Banská Bystrica
 55. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 56. Malé ohlédnutí za létem
 57. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 58. Československá extraliga žen 2018
 59. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 60. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 61. European Youth Chess Championship 2018
 62. MČR žen 2018 České Budějovice
 63. Tréninky o prázdninách
 64. Ve zkratce
 65. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 66. Bílá věž – Soči
 67. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 68. V4 Youth camp Liptov
 69. MČR žen 2018
 70. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 71. Kysucký pohár
 72. Malá šachovnička
 73. Vanesa Filipová mistryní EU
 74. Mitropa Cup
 75. European Union Youth Rapid Championship 2018
 76. Nominační turnaj
 77. Ostravský koník 2018
 78. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 79. Hukvaldské šachování 2018
 80. Přebory základních škol
 81. Mistrovství České republiky do 8 let
 82. Extraliga mládeže 2018
 83. Finále Extraligy dorostu
 84. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 85. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 86. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 87. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 88. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 89. Extraliga 2017 / 2018
 90. European Individual Chess Championship 2018
 91. Turnaj přátelství Olomouc
 92. TŠN a Pobeskydí open
 93. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 94. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 95. Extraliga spěje k závěru
 96. Smutná zpráva
 97. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 98. European Individual Chess Championship 2018
 99. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 100. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 101. Šachový únor
 102. Od Moskvy po Londýn
 103. Ohlédnutí za rokem 2017
 104. 2. liga – skupina F
 105. Extraliga 7. a 8. kolo
 106. Extraliga 2017/2018
 107. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 108. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 109. Moscow Open 2018
 110. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 111. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 112. Open Mariánské Lázně 2018
 113. Postup do finálové skupiny extraligy!
 114. Krajské přebory škol
 115. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 116. Extraliga družstev
 117. Open Praha 2018
 118. Hráči Interchess v ČT
 119. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 120. Rilton Cup Stockholm
 121. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 122. Motivační ceny šachového svazu
 123. Soustředění v Ústí nad Labem
 124. 2. liga
 125. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 126. TALENT CUP 2017
 127. Ve zkratce
 128. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 129. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 130. Extraliga mládeže
 131. Extraliga 2017/2018
 132. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 133. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 134. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 135. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 136. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 137. Budapest First Saturday
 138. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 139. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 140. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 141. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 142. European Team Chess Championship 2017
 143. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 144. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 145. Začala ligová sezóna
 146. OPEN Tatry 2017
 147. Extraliga dorostu
 148. KP mládeže v praktickém šachu
 149. Mitropa Cup 2017
 150. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 151. World Cadets Chess Championship 2017
 152. Ohlédnutí za letními prázdninami
 153. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 154. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 155. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 156. European Youth Chess Championship 2017
 157. Open Havířov 2017
 158. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 159. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 160. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 161. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 162. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 163. Štiavnický šachový festival 2017
 164. Letní aktivity členů Interchess
 165. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 166. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 167. Nabídka letních prázdninových akcí
 168. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 169. Teplice Open
 170. FIDE World Team Championships
 171. Dětský pohár 2017
 172. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 173. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 174. Hukvaldské šachování 2017
 175. OPEN Orlová 2017
 176. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 177. Ostravský koník z pohledu Interchess
 178. Záhoracký šachový festival
 179. Ostravský koník 2017
 180. Interchess míří do extraligy!
 181. Mistrovství SR mládeže
 182. Šachové velikonoce Interchess
 183. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 184. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 185. GRENKE Chess Open 2017
 186. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 187. O Frymíkův pohár
 188. Open Petřvald 2017
 189. Finále extraligy hostí Brno
 190. Budapest Spring Festival 2017
 191. Finále krajského přeboru v rapidu
 192. 2017 U.S. Championship
 193. Mistrovství ČR mládeže 2017
 194. Budapest Spring Festival 2017
 195. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 196. Chess Open Graz 2017
 197. Senický jarní šachový festival
 198. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 199. International Chess Open Graz 2017
 200. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 201. Memoriál Tomáše Baštince
 202. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 203. Mistrovství světa žen 2017
 204. Extraliga 5. a 6. kolo
 205. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 206. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 207. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 208. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 209. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 210. Talenti proti legendám nerozhodně
 211. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 212. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 213. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 214. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 215. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 216. OPEN PRAHA 2017
 217. Belarus Women Championship 2017
 218. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 219. Šachový prosinec
 220. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 221. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 222. Talent roku 2016
 223. Talent Cup 2016
 224. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 225. MS seniorů 50+ a 65+
 226. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 227. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 228. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 229. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 230. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 231. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 232. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 233. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 234. First Saturday GM Nov 2016
 235. MM&S 2016
 236. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 237. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 238. FIDE World Cadets Championship 2016
 239. Hráči Interchess v druhé lize
 240. tht Extraliga startuje
 241. Matyáš Marek do extraligy!
 242. První liga družstev mládeže - skupina východ
 243. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 244. Novoborská šachová Corrida
 245. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 246. Krajský přebor MKŠS
 247. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 248. Open Tatry 2016
 249. Školení trenérů
 250. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 251. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 252. Interchess provádí nábor dětí
 253. Šachová Olympiáda 2016
 254. Open Havířov 2016
 255. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 256. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 257. Olomouc Chess Summer 2016
 258. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 259. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 260. FIDE Open Staré Město 2016
 261. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 262. Czech Open Pardubice 2016
 263. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 264. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 265. 7. Interchess Cup 2016
 266. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 267. V4 Youth camp Liptov 2016
 268. Mitropa Cup 2016
 269. Nabídka prázdninových akcí
 270. Šachové turnaje v Mostech
 271. Open Teplice 2016
 272. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 273. Ocenění našim členům
 274. Dětský pohár 2016
 275. Nový kandidát mistra
 276. Interchess dětský pohár 2016
 277. Orlová 2016
 278. European Individual Women's Chess Championship
 279. Hukvaldské šachování 2016
 280. Orlová & Zalakaros
 281. MČR hráčů do 8 let
 282. Ohlédnutí za koníkem
 283. Mistrovství České republiky do 8 let
 284. Ostravský koník 2016
 285. Ve zkratce
 286. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 287. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 288. Poděkování obci Tichá
 289. Mistrovství SR mládeže
 290. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 291. Extraliga SR
 292. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 293. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 294. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 295. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 296. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 297. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 298. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 299. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 300. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 301. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 302. Naši nejmladší nezahálejí!
 303. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 304. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 305. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 306. ECo-C Extraliga
 307. Krajský přebor
 308. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 309. Aeroflot Open 2016
 310. Interchess o posledním únorovém víkendu
 311. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 312. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 313. International Chess Open Graz 2016
 314. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 315. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 316. První únorový víkend ve znamení šachu
 317. Van a Matyáš bojují o IM
 318. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 319. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 320. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 321. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 322. Naši hráči v Krajském Přeboru
 323. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 324. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 325. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 326. Nominace našich talentů na sportovce roku
 327. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 328. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 329. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 330. 3. turnaj KP v rapid šachu
 331. Víkendové soutěže
 332. Open Praha 2016
 333. Interchess na přelomu roku
 334. I o Vánocích se hraje
 335. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 336. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 337. MČR v bleskovém šachu 2015
 338. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 339. Talent Cup 2015
 340. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 341. London Chess Classic 2015
 342. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 343. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 344. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 345. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 346. Šachista mimo šachovnici
 347. 2. turnaj KP v rapid šachu
 348. THT EXTRALIGA – listopad
 349. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 350. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 351. THT EXTRALIGA 2015/2016
 352. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 353. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 354. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 355. 1. turnaj KP v rapid šachu
 356. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 357. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 358. ME mládeže 2015 je za námi
 359. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 360. OPEN Tatry 2015
 361. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 362. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 363. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 364. MS juniorů do 20 let
 365. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 366. Členové Interchess na návštěvě ministra
 367. 6. Interchess Cup
 368. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 369. Open Havířov 2015
 370. Beskidy Cup
 371. MEU Kouty 2015
 372. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 373. Gens una sumus
 374. Olomouc Chess Summer 2015
 375. O putovní pohár města Jeseník
 376. Vienna Chess Open 2015
 377. FIDE OPEN Staré Město 2015
 378. Open Letní Praha 2015
 379. Senický letní šachový festival 2015
 380. Open Havířov 2015
 381. European Union Youth Chess Championship 2015
 382. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 383. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 384. LŠT Koník 2015
 385. MEU Mureck 2015
 386. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 387. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 388. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 389. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 390. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 391. European Youth Team Chess Championship 2015
 392. First Saturday GM July 2015
 393. Minsk Open 2015
 394. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 395. Štiavnický šachový festival 2015
 396. Přebor města Vsetína 2015
 397. Šachy prázdniny nemají
 398. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 399. LIPTOV 2015
 400. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 401. Šachový festival České Budějovice 2015
 402. Mistrovství Ruska 2015
 403. European School Championships 2015
 404. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 405. International Open Tournament Pula 2015
 406. MČR družstev mladších žáků 2015
 407. Interchess ve školkách
 408. GM Wesley So - GM David Navara
 409. Mitropacup 2015
 410. 9th International Open Tournament Pula 2015
 411. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 412. Píše se o nás
 413. World’s Youth Stars 2015
 414. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 415. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 416. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 417. Open Orlová 2015 – dohráno
 418. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 419. Open Čierne 2015
 420. Open Orlová 2015
 421. Mistrovské soutěže na Slovensku
 422. Krátké zprávy
 423. Mladé světové hvězdy
 424. Šachy mimo šachovnici
 425. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 426. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 427. Ostravský koník 2015
 428. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 429. 1. liga - napoprvé 4. místo
 430. O šachové království 2015
 431. O Frymíkův pohár
 432. Bohuslavice open 2015
 433. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 434. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 435. Poslední kolo 1. ligy
 436. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 437. 5. Interchess Cup
 438. Turnaje šachových nadějí 2015
 439. Samir Sahidi získal titul FM
 440. Ve zkratce
 441. Finále MČR škol
 442. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 443. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 444. Reykjavik Open
 445. Anička Lhotská v tisku
 446. O šachové království
 447. KP družstev mladších žáků
 448. Slovenská extraliga jde do finále
 449. Ohlédnutí za MČR 2015
 450. Reykjavik Open 2015
 451. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 452. Van na 1. šachovnici
 453. Grand prix mládeže 2014/2015
 454. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 455. Šachová Extraliga SK Commander
 456. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 457. International Chess Open Graz 2015
 458. Memoriál Tomáše Baštince
 459. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 460. Letný šachový tábor Koník 2015
 461. Senický jarný šachový festival 2015
 462. MČR mládeže 2015
 463. Ve zkratce
 464. 1. liga mládeže
 465. KP škol v šachu
 466. KP středních škol
 467. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 468. Open Mariánské Lázně 2015
 469. Šachová Extraliga SK Commander
 470. Pěkný vstup do nového roku
 471. Přebor Běloruska
 472. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 473. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 474. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 475. Memoriál Vladimíra Taranu
 476. I na přelomu roku se hraje
 477. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 478. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 479. MČR v bleskovém šachu 2014
 480. Talent Cup 2014
 481. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 482. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 483. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 484. Matyáš Marek v extralize dorostu
 485. 1. liga pokračuje dalším kolem
 486. Dvě domácí utkání 1. ligy
 487. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 488. OP středních škol v šachu 2014
 489. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 490. HD 14 Pražský přebor
 491. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 492. Ligové aktivity členů Interchess
 493. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 494. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 495. Souboj o titul mistra světa 2014
 496. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 497. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 498. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 499. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 500. Krajské soustředění mládeže
 501. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 502. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 503. European Youth Chess Championship 2014
 504. 1. liga dorostu
 505. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 506. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 507. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 508. Interchess na OPEN Tatry 2014
 509. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 510. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 511. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 512. Open Tatry 2014
 513. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 514. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 515. Šachové kurzy pro veřejnost
 516. Ve zkratce
 517. Open Havířov 2014
 518. Trenérské semináře léto 2014
 519. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 520. Letný šachový tábor Koník 2014
 521. Cracow International Chess Championships
 522. Chess Cup Frýdek-Místek
 523. Czech open Pardubice
 524. 41st Olympiad Tromsø 2014
 525. Robert Demko v Bezměrově třetí
 526. Táňa Bogatková získala titul WFM
 527. Letní aktivity hráčů Interchess
 528. Vítáme nového šachistu
 529. Karviná open 2014
 530. Prázdninové přání
 531. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 532. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 533. Mostecká věž 2014
 534. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 535. Suchy Bór FIDE open 2014
 536. Interchess v Polsku a na Slovensku
 537. Interchess v mateřské škole
 538. MČR družstev mladších žáků
 539. PULA OPEN 2014
 540. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 541. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 542. Nové šachové tituly členů Interchess
 543. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 544. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 545. Open Orlová 2014
 546. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 547. Mitropa Cup 2014
 548. Chess Cup 2014 - Orlová
 549. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 550. Chess Cup 2014
 551. Ohlédnutí za koníkem
 552. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 553. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 554. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 555. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 556. MSR mladších žáků v rapid šachu
 557. Ostravský koník 2014
 558. Martinik open 2014
 559. Turnaje šachových nadějí
 560. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 561. Mistrovství ČR školních týmů
 562. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 563. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 564. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 565. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 566. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 567. Vydařená příprava v Senici
 568. KP družstev mladších žáků 2014
 569. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 570. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 571. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 572. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 573. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 574. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 575. Aktuality leden 2014
 576. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 577. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 578. Interchess Cup 2014
 579. PF 2014
 580. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 581. Veselé Vánoce
 582. Vánoční kvíz
 583. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 584. Pohár hotelu Katowice 2013
 585. Mistrovství světa mládeže 2013
 586. Sněženky lepší machrů
 587. Dlouhodobé soutěže družstev
 588. 2. turnaj KP v rapid šachu
 589. Sněženky a machři 2013
 590. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 591. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 592. Polofinále MČR juniorů 2013
 593. Interchess aktuality
 594. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 595. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 596. Úspěšný říjen 2013
 597. Liberec FIDE open 2013
 598. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 599. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 600. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 601. Hukvaldské šachování 2013
 602. ME mládeže 2013 Černá Hora
 603. Novoborská šachová corrida 2013
 604. Interchess a Figurka
 605. Interchess v září 2013
 606. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 607. Interchess v nových prostorách
 608. MEU ve výsledcích
 609. Ohlédnutí za prázdninami
 610. Robert Demko členem Interchess
 611. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 612. Napsali o nás
 613. Open Jeseník
 614. Mezinárodní mistrovství Krakova
 615. FIDE open Staré Město
 616. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 617. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 618. Mistrovství Evropy žen 2013
 619. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 620. Naši šachisté ve zkratce
 621. Štiavnický šachový festival
 622. Se šachovou legendou na Slovensku
 623. Open Karviná 2013
 624. Česko-Slovenská extraliga žen
 625. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 626. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 627. Open Teplice 2013
 628. Mitropa cup 2013
 629. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 630. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 631. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 632. Mezinárodní soustředění
 633. Mistrovství České republiky mužů 2013
 634. FIDE open Orlová
 635. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 636. KP Orlová
 637. Přestupy
 638. Výsledky našich členů ve zkratce
 639. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 640. Ostravský koník 2013
 641. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 642. Letní šachový tábor
 643. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 644. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 645. Štiavnický šachový festival 2013
 646. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 647. Ostravský koník 2013
 648. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 649. Velikonoční šachy
 650. 2. Interchess cup je historií
 651. Matyáš Marek zlatý !
 652. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 653. 2. Interchess cup
 654. Malý diamant? Dávid Slivka!
 655. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 656. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 657. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 658. Krajské přebory rapidů
 659. Pozvánka na ples
 660. Rybnik Chess Classic 2013
 661. Open Nový Bor 2013
 662. Leden a únor 2013 ve zkratce
 663. 1. Interchess cup
 664. Open Praha 2013
 665. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 666. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 667. Talent Cup 2012
 668. Šachové aktuality
 669. Další fotky z Mariboru
 670. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 671. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 672. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 673. Hukvaldské šachování
 674. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 675. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 676. Šachový podzim ve zkratce
 677. Informace
 678. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 679. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 680. Soustředění říjen 2012
 681. Logo Interchess
 682. OPEN Tatry 2012
 683. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 684. MČR mládeže v rapidu 2012
 685. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 686. ME mládeže 2012 v Praze
 687. Soustředění srpen 2012
 688. Tréninky v červenci 2012
 689. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 690. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 691. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 692. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 693. Petrohrad 2012