Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !

kanakovanaty89. kongres FIDE, který proběhl od 3. do 5. října v gruzínském Batumi, oficiálně udělil titul mezinárodní šachové mistryně (WIM) naši hráčce Natálii Kaňákové.

Natálie za poslední dva roky pod vedením našich trenérů šachově vyzrála, si připsala na své konto mnoho úspěchů na domácím i mezinárodním poli a tak je po loňském zisku titulu WFM letošní titul WIM celkem logickým, ale hlavně zaslouženým oceněním pro naši pracovitou a talentovanou šachistku.

Natálie se tak zařadila mezi nejúspěšnější hráče naši šachové líhně, jakými jsou GN Nguyen Thai Dai Van nebo IM Matyáš Marek.

Natce samozřejmě k titulu gratulujeme a přejeme mnoho elánu a šachového štěstí v boji o titul v ženském šachu nejvyšší – WGM.

Tatry Open 2018 jsou za námi

tatryPod vedením trenéra Sergeje Berezjuka, který si turnaj sám zahrál, se početná skupina našich hráčů z české i slovenské skupiny Interchess zúčastnila 64. ročníku populárního turnaje Tatry Open, který se letos odehrál pod monumentálním Lomnickým štítem v Tatranské Lomnici.

Českou skupinu Interchess reprezentovala WCM Zuzana Gřesová, Michal Gřes, Dominik Očko, Ondra Havelka a Štěpán Hrbek, slovenskou skupinu Tomáš Brnušák, Vladko Bochníčka a Jakub Šošovička. Na poslední chvíli se bohužel museli ze zdravotních důvodů omluvit Marek Tobiaš Janík a Simonka Bochníčková.

Do celkového pořadí nejvýrazněji ze jmenovaných promluvil IM Sergej Berezjuk, který se bil do poslední chvíle a poslední partii turnaje dohrál remízou až po stém tahu! Stačilo to na dělení 2. místa a zisk finanční ceny za čtvrté místo.

Dobře se na turnaji prezentoval i stříbrný hráč posledního MČR 2018, dvanáctiletý Štěpán Hrbek, který si odváží dvě finanční ceny za celkové 14. místo a za 3. místo do 18 let. Na Elo si Štěpán připsal pěkných 94 bodů. Přitom začátek turnaje se Štěpánovi příliš nepovedl, po 3. kole měl na svém kontě jen jeden bod, ale projevil charakter bojovníka a z následujících šesti partií vyválčil 5 bodů!

WCM Zuzana Gřesová naopak měla po 3. kole 100 % bodový zisk a vypadalo to na na hodně úspěšný turnaj, bohužel druhá polovina turnaje se Zuzce již tolik nepovedla. Přesto si Zuzka vylepšila své Elo konto o 31 bodů.

Ondra Havelka po 7. kole s 5 body bojoval o finanční ceny a pěkné umístění, škoda posledních dvou prohraných partií.

Andrea Bochníčková ze slovenské skupiny Interchess zvítězila v turnaji žen.

O tom, že tatranský turnaj není jen o šachách svědčí fakt, že členové naší výpravy si na svá konta připsali nejen spoustu pěkných partií, bodové zisky či ocenění, ale také nejméně 100 km prošlých po tatranských turistických trasách a především, že si odvážejí dobrou náladu z deseti příjemně strávených dnů.

Za tradičně zdařilý a organizačně perfektně zvládnutý turnaj děkujeme pořadatelům a za pomoc s dopravou a organizací naší výpravy děkujeme předsedovi slovenské skupiny Interchess Vladimiru Šošovičkovi, Andree Bochníčkové a Pavlu Gřesovi.

Konečné výsledky, fotogalerie.

OPEN Banská Bystrica a VC mládeže

bansabystricaPod vedením trenéru Sergeje Berezjuka a Kláry Zemkové vyrazila skupina našich hráčů na turnaj, který se odehrál o víkendu 21. - 23. 9 v Banské Bystrici.

Turnaj se hrál tempem 40 minut + 10 sekund za tah, což je kompromis mezí rapidem a klasickým tempem, které umožňuje sehrát turnaj v kratším časovém intervalu.

Mnoho naších členů si odvezlo poháry, diplomy, finanční a věcné ceny.

Celkový vítěz turnaje Sergej Berezjuk z 9 partií jen jednou remizoval, zbylých osm partií vyhrál a to mu vyneslo náskok 1,5 bodu na druhou příčku, Sergej získává přes 20 bodů na Elo.

Marek Fizer uhrál 5,5 bodu a odváží si pohár za 1. místo mezi hráči do 10 let. Připisuje si 70 bodů na Elo.

Jáchym Hrbek s 5 body uhrál v kategorii do 10 let třetí místo a také on si za své umístění doma vystaví pohár. Jeho zisk na Elo činí 80 bodů.

Lucie Fizerová vybojovala 4,5 bodu a také ona si domů odvezla pohár, který obdržela za druhé místo mezi dívkami do 12 let.

Dominik Očko s 6,5 body dělil 3. místo, na pomocné hodnocení celkově skončil 8. a získal finanční cenu a pohár za 3. místo mezi hráči do 18 let. Na Elo přidává 72 bodů.

Také Klára Zemková, která uhrála 6 bodů si odvezla pohár. Mezí ženami obsadila pěkné pěkné 3. místo.

Také další členové Interchess si z turnaje odváží spoustu pozitivních zážitků.

Za perfektní organizaci turnaje a příjemný pobyt děkujeme organizátorům a Radkovi Kaňákovi za pomoc s dopravou.

Konečné výsledky, fotogalerie.

Startuje extraliga dorostu

sscrV Poličce bude prvními čtyřmi koly zahájen letošní ročník nejvyšší dorostenecké soutěže družstev. Hraje se ve dnech 6. - 7. 10. 2018

Hráčům našeho týmu přejeme hodně zdaru!

Sledovat můžeme na stránkách ŠSČR.

Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018

mkss28. - 30. září se ve Frýdku – Místku odehrál přebor MKŠS v praktickém šachu 2018.

Barvy Interchess hájilo 8 hráčů: Danielka Kožušníková, Vanesa Filipová, Martin Pravec, Matyáš Kaňák, Lucka Fizerová, Marek Fizer, Jan Micza a Dalibor Mikesch.

Turnaj byl pro hráče dobrým tréninkem. Nejlépe se vedlo Daliboru Mikeschovi, který v kategorii nejstarších zúčastněných hráčů do 20 let obsadil pěkné 3. místo a zajistil si tak přímý postup na polofinále MČR juniorů a dorostenců. Postup na polofinále si uhrála i Lucka Fizerová, která byla v kategorii U20 nejlepší mezi dívkami.

V kategorii U14 získal stříbro Matyáš Kaňák.

Všichni naši hráči z tréninkových důvodů nastupovali v kategoriích hráčů starších, než do jakých by podle svého věku náleželi a věříme, že nabyté zkušenosti v budoucnu zúročí.

Všem děkujeme za účast a dobře odvedenou práci.

Výsledky.

Tatry Open 2018

slovanPod vedením trenéra Sergeje Berezjuka se početná skupina našich hráčů z české i slovenské skupiny Interchess zúčastní tradičního a velmi oblíbeného turnaje hraného pod majestátními štíty Vysokých Tater v Tatranské Lomnici.

O popularitě turnaje, který pořádá ŠK Slovan Bratislava a který probíhá od 30.9. do 7.10., vypovídá nejlépe kvalitní, skutečně mezinárodní startovní listina letošního už 64. ročníku. Hráči, kteří se v minulosti turnaje už zúčatnili, dobře vědí, proč se rádi vrací. Pohodová, přátelská a srdečná atmosféra, malebné okolí a šachy vysoké kvality ve spojení s vysokohorskou turistikou činí tuto akci jedinečnou. I to je důvod, proč se naši hráči turnaje účastní už víc než podvacáté.

Týmu Interchess přejeme příjemný, pohodový pobyt, pěkné počasí a mnoho šachového zdaru. On-line přenosy naleznete zde.

Van v 1. chorvatské lize

vanV chorvatské nejvyšší šachové soutěži družstev nastupuje v probíhající sezóně v barvách Šachového klubu Dakovo náš člen GN Nguyen Thai Dai Van.

Soutěž proběhla v severodalmatském letovisku Biogradě od 8. do 16. 9.

Van hrál 2. šachovnici a výsledkem 5,5 bodu z 8 partií se stal nejúspěšnějším hráčem týmu.

V osmi kolech se Vanovi postavilo 7 hráčů s titulem GM a jeden IM Vanův rating perfomens přesto dosáhl neuvěřitelných 2717 bodů! Na své Elo si náš mladý velmistr připisuje dalších 19 bodů. Srdečně gratulujeme!

Výsledkový servis.

MS juniorů v tureckém Gebze

kanakovanatyV tureckém Gebze proběhlo v první polovině září letošní Mistrovství světa juniorů do 20 let. Na vrcholové mládežnické akci reprezentovala naši šachovou akademii WFM Natálie Kaňáková.

Naty do turnaje velmi dobře odstartovala, po 4. kole měla na kontě 3 body, ale 5. a 6. kolo jí nevyšlo. Pak ukázala bojovné srdce, připsala si v dalších třech kolech 3 body a byla opět ve hře o medaile. V desátém kole Naty narazila na Číňanku WIM Jiner Zhu, pátou nasazenou hráčku, kterou loni na závěr turnaje v podobné situace porazila. Tentokrát se to ale nepovedlo a po porážce a remíze v posledním kole se Natálie nakonec umístila na 19. příčce.

Natálie v uplynulé sezóně měla, díky studijním povinnostem, herní a tréninkovou pauzu. V tomto světle se umístění v první světové dvacítce jeví jako velmi pěkný výsledek, umístila se dokonce nejlépe z celého reprezentačního výběru ČR a navíc si na turnaji zlepšila své Elo, což na podobných turnajích není vůbec jednoduché.

Natálii k výkonu gratulujeme a přinášíme i její stručný komentář:

„Organizačně bylo MS zvládnuté dobře, organizátorům bych vytkla snad jen zmatek při dopravě z letiště na hotel a naopak. Na začátku turnaje dostal každý účastník od organizátorů ozdobné šachy, tričko s logem mistrovství, medaili a tradiční turecký dezert - chalvu. Hlavní hotel, ve kterém bydlela česká výprava a kde se nacházel hrací sál, byl na slušné úrovni, největším nedostatkem byla jeho lokalita, jelikož se nacházel na okraji průmyslové zóny, v podstatě "uprostřed ničeho", takže moc příležitostí na nějaké pěkné procházky do okolí nebylo."

Konečné výsledky, web šampionátu, komentáře na NSS: „po pěti kolech nejlepší Kaňáková", „v závěru došly síly".

Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20

mkssOd 28. do 30. září proběhne ve Frýdku - Místku Krajský přebor MKŠS 2018. Průběh turnaje a počínání našich hráčů můžeme sledovat na stránkách výsledků. Našim šachistům přejeme mnoho zdaru.

OPEN Banská Bystrica

blikajc iPočetná sestava hráčů české i slovenské skupiny Interchess reprezentuje naše barvy pod vedením Sergeje Berezjuka na otevřeném víkendovém turnaji v Banské Bystrici, který probíhá od 21. do 23. září 2018.

Sledujte zde.

Tadeáš Kriebel mistrem světa

kriebel2018Ve dnech 13. až 18. září 2018 proběhlo v brazilském pobřežním městě Aracuja 15. mistrovství světa studentů. Po 55 letech navázal na zlato týmu Československa na studentském MS družstev z roku 1963 Tadeáš Kriebel.

Tadeáš tak rozšířil svou bohatou sbírku medailí z Mistrovství České republiky či Mistrovství Evropské unie o medaili prozatím nejcennější - titul Mistra světa akademiků. Jeho turnajový výkon 2651 a zisk 20 bodů na FIDE Elo je dalším dokladem skvělého výsledku. Jen k zisku další normy potřebné k zisku velmistrovského titulu chyběl třetí soupeř s titulem GM.

Tadeáš byl dlouholetým svěřencem našeho trenéra GM Vladimír Tally, pravidelně se účastnil akcí pořádaných Šachovou akademií Interchess a dodneška s námi spolupracuje a využívá našeho servisu.

Srdečně blahopřejeme.

Celkové výsledky univerziády, stránky pořadatele. Článek na NSS.

Malé ohlédnutí za létem

Letošní léto je za námi a my se můžeme ohlédnout za tím, jak si počínali členové naši šachové akademie nad šachovnicemi v nejteplejším období roku.

Aktivity našich hráčů byly bohaté a odehrály se nejen na domácích kolbištích, ale naši členové se rozjeli i mimo domovskou Českou nebo Slovenskou republiku. Barvy Interchess jsme tak mohli vidět u šachovnic v Itálii, Rusku, Chorvatsku, Německu, Rumunsku nebo Lotyšsku.

Není reálné popisovat všechny výsledky našich hráčů, zmiňme ale alespoň několik nejvýraznějších výsledků.

kanakovanatyMezi takové patří určitě 3. místo Natálie Kaňákové na MČR žen v Českých Budějovicích, kde si Natálie uhrála i poslední normu potřebnou pro udělení titulu WIM. Kompletní výsledky turnaje zde.

Naše členka Anna Krupnova (RUS) získala v rumunské Oradee na ME dvoučlenných družstev v sedmi partiích neuvěřitelných 6,5 bodu a výrazně přispěla k zisku titulu evropských mistryň pro ruský tým. Aničce patří naše gratulace k pěknému výsledku. Konečné výsledky zde.

Úspěšné bylo pro Interchess i ME mládeže v Rize. Všichni naši hráči, kteří se ho zúčastnili, získali více než 50% možných bodů, což v konfrontaci s evropskou špičkou samo o sobě znamená slušný výsledek.fizer

 Nejlépe si vedl Marek Fizer, který do turnaje se 132 účastníky nastupoval jako 20. nasazený a s 6,5 body z 9 partií obsadil celkové pěkné 9. místo.

vanGN Nguyen Thai Dai Van nastupoval do své kategorie jako turnajová jednička. Celý turnaj odehrál v popředí tabulky, každou partii hrál na výhru, často šel do rizika, ale opět se potvrdilo, že role favorita je zrádná. Nakonec si Van bez jediné prohry odváží rovněž solidní 9. místo. Na podzim čeká Vana start na MS v Řecku a věříme, že tentokrát si domů medaili odveze.

Štěpán Hrbek nastupoval do turnaje jako 8. nasazený, neodehrál špatný turnaj, jehrbekstepan2017n jednou poznal hořkost porážky, navíc v partii, ve které stál na výhru a skončil na 19. příčce, když bodově dělil 12. místo.

 Van a Marek tak skončili v první desítce a Štěpán v první dvacítce ve vysoké konkurencí evropské mládežnické špičky a naši hráči patřili mezi reprezentanty ČR k těm nejúspěšnějším.

 IM Vjačeslav Zarubitski (BLR), dlouhodobý svěřenec našeho externího spolupracovníka GM Vjačeslava Dydyška dělil 2. místo v kategorii do 16 let a na pomocné hodnocení skončil na pěkném 3. místě. Oběma Vjačeslavům gratulujeme k zisku medaile z ME.

Mnoho dalších hráčů Interchess si zahrálo s většími či menšími úspěchy mnoho dalších turnajů. Přesto doufáme, že si našli čas i na zasloužený prázdninový odpočinek a v nové sezóně se s vervou vrhnou do další práce na svém šachovém růstu.

Interchess vítězem v Extraligy ČR

extrazenyVe Fatraparku v Hrabovské dolině na Liptově v krásném prostředí Chočských vrchů, Smrekovice a Velké Fatry proběhl od 10. do 14. září 9. ročník Československé extraligy žen.

Tým Interchess pod vedením Sergeje Berezjuka ve složení Magdalena Mičulková - Dvořáková, WCM Zuzana Gřesová, Anna Lhotská a Klára Zemková bohužel hned v prvním kole zaváhal s budoucím vítězem Krajským šachovým svazem Žilina, když ve vyhrané pozici Anička Lhotská dala za remízu a Zuzka Gřesová remízovou pozici prohrála. Přestože Interchess všechna další utkání vyhrála a dokonce měla největší počet bodů ze všech účastníků turnaje, stačilo to „jen“ na celkové druhé místo a vítězství mezi oddíly ČR.

Anna Lhotská si dále odvezla cenu za nejlepší výsledek v celém turnaji – 4,5 bodu z 5. Jako bonus si připisuje 75 bodů na Elo.

Magdaléna Mičulková-Dvořáková po dlouhé herní pauze dokázala, že šachu rozumí, hrála velice spolehlivě, neprohrála a s výsledkem 4 body z 5 partií dělila 1. - 2. místo na 3. šachovnici.

Zuzka Gřesová to na 1. šachovnici měla nejtěžší. Svou roli zvládla a v posledním zápase dokázala černými remizovat s WFM Monikou Motyčákovou, reprezentantkou Slovenska, která měla největší Elo v turnaji.

Holkám gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci Interchess.

Děkujeme i sponzorovi týmu, firmě DOMINO MÓDA.

Poděkování patří i Slovenskému šachovému svazu a osobně hlavnímu rozhodčímu Karolovi Pekárovi za zdařilou organizaci turnaje.

Celkové výsledky, fotogalerie.

dominomoda

 

Československá extraliga žen 2018

liptovska sachova skolaOd 10. do 14. září probíhá ve slovenském Ružomberku 9. ročník Československé extraligy žen.

Pod trenérským vedením Sergeje Berezjuka nastupuje i družstvo Interchess, jehož barvy hájí Magdalena Mičulková - Dvořáková, WCM Zuzana Gřesová, Anna Lhotská a Klára Zemková.

Přejeme našemu týmu hodně úspěchu.

Nasazení a výsledky, stránky organizátora, on-line.

Sponzorem družstva Interchess je firma

 dominomoda

FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018

ms do 20 2018V tureckém Gebze probíhá v termínu 4. - 16. září letošní Mistrovství světa juniorů do 20 let. Na vrcholové mládežnické akci reprezentuje naši šachovou akademii WFM Natálie Kaňáková, která do turnaje vstupuje jako 28. nasazená hráčka z celkových 100 účastnic.

Natálie už má zkušenosti z loňského šampionátu v italském Tarvisiu, odkud si po skvělém výkonu odvezla umístění v první desítce. Věříme, že naše talentovaná hráčka předvede podobný výkon i letos a své umístění přinejmenším zopakuje. Natálii přejeme mnoho šachového štěstí a pevnou ruku.

Nasazení a výsledky, web turnaje, on-line.

Další články...

 1. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 2. European Youth Chess Championship 2018
 3. MČR žen 2018 České Budějovice
 4. Tréninky o prázdninách
 5. Ve zkratce
 6. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 7. Bílá věž – Soči
 8. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 9. V4 Youth camp Liptov
 10. MČR žen 2018
 11. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 12. Kysucký pohár
 13. Malá šachovnička
 14. Vanesa Filipová mistryní EU
 15. Mitropa Cup
 16. European Union Youth Rapid Championship 2018
 17. Nominační turnaj
 18. Ostravský koník 2018
 19. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 20. Hukvaldské šachování 2018
 21. Přebory základních škol
 22. Mistrovství České republiky do 8 let
 23. Extraliga mládeže 2018
 24. Finále Extraligy dorostu
 25. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 26. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 27. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 28. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 29. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 30. Extraliga 2017 / 2018
 31. European Individual Chess Championship 2018
 32. Turnaj přátelství Olomouc
 33. TŠN a Pobeskydí open
 34. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 35. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 36. Extraliga spěje k závěru
 37. Smutná zpráva
 38. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 39. European Individual Chess Championship 2018
 40. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 41. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 42. Šachový únor
 43. Od Moskvy po Londýn
 44. Ohlédnutí za rokem 2017
 45. 2. liga – skupina F
 46. Extraliga 7. a 8. kolo
 47. Extraliga 2017/2018
 48. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 49. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 50. Moscow Open 2018
 51. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 52. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 53. Open Mariánské Lázně 2018
 54. Postup do finálové skupiny extraligy!
 55. Krajské přebory škol
 56. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 57. Extraliga družstev
 58. Open Praha 2018
 59. Hráči Interchess v ČT
 60. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 61. Rilton Cup Stockholm
 62. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 63. Motivační ceny šachového svazu
 64. Soustředění v Ústí nad Labem
 65. 2. liga
 66. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 67. TALENT CUP 2017
 68. Ve zkratce
 69. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 70. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 71. Extraliga mládeže
 72. Extraliga 2017/2018
 73. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 74. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 75. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 76. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 77. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 78. Budapest First Saturday
 79. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 80. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 81. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 82. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 83. European Team Chess Championship 2017
 84. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 85. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 86. Začala ligová sezóna
 87. OPEN Tatry 2017
 88. Extraliga dorostu
 89. KP mládeže v praktickém šachu
 90. Mitropa Cup 2017
 91. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 92. World Cadets Chess Championship 2017
 93. Ohlédnutí za letními prázdninami
 94. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 95. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 96. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 97. European Youth Chess Championship 2017
 98. Open Havířov 2017
 99. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 100. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 101. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 102. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 103. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 104. Štiavnický šachový festival 2017
 105. Letní aktivity členů Interchess
 106. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 107. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 108. Nabídka letních prázdninových akcí
 109. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 110. Teplice Open
 111. FIDE World Team Championships
 112. Dětský pohár 2017
 113. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 114. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 115. Hukvaldské šachování 2017
 116. OPEN Orlová 2017
 117. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 118. Ostravský koník z pohledu Interchess
 119. Záhoracký šachový festival
 120. Ostravský koník 2017
 121. Interchess míří do extraligy!
 122. Mistrovství SR mládeže
 123. Šachové velikonoce Interchess
 124. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 125. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 126. GRENKE Chess Open 2017
 127. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 128. O Frymíkův pohár
 129. Open Petřvald 2017
 130. Finále extraligy hostí Brno
 131. Budapest Spring Festival 2017
 132. Finále krajského přeboru v rapidu
 133. 2017 U.S. Championship
 134. Mistrovství ČR mládeže 2017
 135. Budapest Spring Festival 2017
 136. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 137. Chess Open Graz 2017
 138. Senický jarní šachový festival
 139. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 140. International Chess Open Graz 2017
 141. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 142. Memoriál Tomáše Baštince
 143. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 144. Mistrovství světa žen 2017
 145. Extraliga 5. a 6. kolo
 146. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 147. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 148. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 149. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 150. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 151. Talenti proti legendám nerozhodně
 152. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 153. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 154. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 155. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 156. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 157. OPEN PRAHA 2017
 158. Belarus Women Championship 2017
 159. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 160. Šachový prosinec
 161. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 162. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 163. Talent roku 2016
 164. Talent Cup 2016
 165. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 166. MS seniorů 50+ a 65+
 167. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 168. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 169. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 170. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 171. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 172. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 173. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 174. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 175. First Saturday GM Nov 2016
 176. MM&S 2016
 177. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 178. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 179. FIDE World Cadets Championship 2016
 180. Hráči Interchess v druhé lize
 181. tht Extraliga startuje
 182. Matyáš Marek do extraligy!
 183. První liga družstev mládeže - skupina východ
 184. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 185. Novoborská šachová Corrida
 186. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 187. Krajský přebor MKŠS
 188. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 189. Open Tatry 2016
 190. Školení trenérů
 191. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 192. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 193. Interchess provádí nábor dětí
 194. Šachová Olympiáda 2016
 195. Open Havířov 2016
 196. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 197. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 198. Olomouc Chess Summer 2016
 199. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 200. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 201. FIDE Open Staré Město 2016
 202. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 203. Czech Open Pardubice 2016
 204. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 205. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 206. 7. Interchess Cup 2016
 207. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 208. V4 Youth camp Liptov 2016
 209. Mitropa Cup 2016
 210. Nabídka prázdninových akcí
 211. Šachové turnaje v Mostech
 212. Open Teplice 2016
 213. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 214. Ocenění našim členům
 215. Dětský pohár 2016
 216. Nový kandidát mistra
 217. Interchess dětský pohár 2016
 218. Orlová 2016
 219. European Individual Women's Chess Championship
 220. Hukvaldské šachování 2016
 221. Orlová & Zalakaros
 222. MČR hráčů do 8 let
 223. Ohlédnutí za koníkem
 224. Mistrovství České republiky do 8 let
 225. Ostravský koník 2016
 226. Ve zkratce
 227. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 228. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 229. Poděkování obci Tichá
 230. Mistrovství SR mládeže
 231. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 232. Extraliga SR
 233. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 234. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 235. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 236. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 237. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 238. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 239. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 240. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 241. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 242. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 243. Naši nejmladší nezahálejí!
 244. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 245. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 246. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 247. ECo-C Extraliga
 248. Krajský přebor
 249. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 250. Aeroflot Open 2016
 251. Interchess o posledním únorovém víkendu
 252. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 253. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 254. International Chess Open Graz 2016
 255. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 256. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 257. První únorový víkend ve znamení šachu
 258. Van a Matyáš bojují o IM
 259. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 260. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 261. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 262. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 263. Naši hráči v Krajském Přeboru
 264. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 265. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 266. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 267. Nominace našich talentů na sportovce roku
 268. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 269. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 270. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 271. 3. turnaj KP v rapid šachu
 272. Víkendové soutěže
 273. Open Praha 2016
 274. Interchess na přelomu roku
 275. I o Vánocích se hraje
 276. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 277. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 278. MČR v bleskovém šachu 2015
 279. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 280. Talent Cup 2015
 281. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 282. London Chess Classic 2015
 283. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 284. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 285. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 286. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 287. Šachista mimo šachovnici
 288. 2. turnaj KP v rapid šachu
 289. THT EXTRALIGA – listopad
 290. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 291. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 292. THT EXTRALIGA 2015/2016
 293. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 294. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 295. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 296. 1. turnaj KP v rapid šachu
 297. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 298. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 299. ME mládeže 2015 je za námi
 300. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 301. OPEN Tatry 2015
 302. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 303. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 304. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 305. MS juniorů do 20 let
 306. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 307. Členové Interchess na návštěvě ministra
 308. 6. Interchess Cup
 309. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 310. Open Havířov 2015
 311. Beskidy Cup
 312. MEU Kouty 2015
 313. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 314. Gens una sumus
 315. Olomouc Chess Summer 2015
 316. O putovní pohár města Jeseník
 317. Vienna Chess Open 2015
 318. FIDE OPEN Staré Město 2015
 319. Open Letní Praha 2015
 320. Senický letní šachový festival 2015
 321. Open Havířov 2015
 322. European Union Youth Chess Championship 2015
 323. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 324. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 325. LŠT Koník 2015
 326. MEU Mureck 2015
 327. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 328. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 329. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 330. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 331. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 332. European Youth Team Chess Championship 2015
 333. First Saturday GM July 2015
 334. Minsk Open 2015
 335. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 336. Štiavnický šachový festival 2015
 337. Přebor města Vsetína 2015
 338. Šachy prázdniny nemají
 339. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 340. LIPTOV 2015
 341. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 342. Šachový festival České Budějovice 2015
 343. Mistrovství Ruska 2015
 344. European School Championships 2015
 345. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 346. International Open Tournament Pula 2015
 347. MČR družstev mladších žáků 2015
 348. Interchess ve školkách
 349. GM Wesley So - GM David Navara
 350. Mitropacup 2015
 351. 9th International Open Tournament Pula 2015
 352. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 353. Píše se o nás
 354. World’s Youth Stars 2015
 355. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 356. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 357. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 358. Open Orlová 2015 – dohráno
 359. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 360. Open Čierne 2015
 361. Open Orlová 2015
 362. Mistrovské soutěže na Slovensku
 363. Krátké zprávy
 364. Mladé světové hvězdy
 365. Šachy mimo šachovnici
 366. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 367. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 368. Ostravský koník 2015
 369. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 370. 1. liga - napoprvé 4. místo
 371. O šachové království 2015
 372. O Frymíkův pohár
 373. Bohuslavice open 2015
 374. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 375. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 376. Poslední kolo 1. ligy
 377. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 378. 5. Interchess Cup
 379. Turnaje šachových nadějí 2015
 380. Samir Sahidi získal titul FM
 381. Ve zkratce
 382. Finále MČR škol
 383. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 384. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 385. Reykjavik Open
 386. Anička Lhotská v tisku
 387. O šachové království
 388. KP družstev mladších žáků
 389. Slovenská extraliga jde do finále
 390. Ohlédnutí za MČR 2015
 391. Reykjavik Open 2015
 392. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 393. Van na 1. šachovnici
 394. Grand prix mládeže 2014/2015
 395. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 396. Šachová Extraliga SK Commander
 397. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 398. International Chess Open Graz 2015
 399. Memoriál Tomáše Baštince
 400. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 401. Letný šachový tábor Koník 2015
 402. Senický jarný šachový festival 2015
 403. MČR mládeže 2015
 404. Ve zkratce
 405. 1. liga mládeže
 406. KP škol v šachu
 407. KP středních škol
 408. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 409. Open Mariánské Lázně 2015
 410. Šachová Extraliga SK Commander
 411. Pěkný vstup do nového roku
 412. Přebor Běloruska
 413. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 414. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 415. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 416. Memoriál Vladimíra Taranu
 417. I na přelomu roku se hraje
 418. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 419. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 420. MČR v bleskovém šachu 2014
 421. Talent Cup 2014
 422. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 423. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 424. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 425. Matyáš Marek v extralize dorostu
 426. 1. liga pokračuje dalším kolem
 427. Dvě domácí utkání 1. ligy
 428. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 429. OP středních škol v šachu 2014
 430. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 431. HD 14 Pražský přebor
 432. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 433. Ligové aktivity členů Interchess
 434. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 435. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 436. Souboj o titul mistra světa 2014
 437. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 438. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 439. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 440. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 441. Krajské soustředění mládeže
 442. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 443. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 444. European Youth Chess Championship 2014
 445. 1. liga dorostu
 446. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 447. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 448. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 449. Interchess na OPEN Tatry 2014
 450. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 451. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 452. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 453. Open Tatry 2014
 454. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 455. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 456. Šachové kurzy pro veřejnost
 457. Ve zkratce
 458. Open Havířov 2014
 459. Trenérské semináře léto 2014
 460. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 461. Letný šachový tábor Koník 2014
 462. Cracow International Chess Championships
 463. Chess Cup Frýdek-Místek
 464. Czech open Pardubice
 465. 41st Olympiad Tromsø 2014
 466. Robert Demko v Bezměrově třetí
 467. Táňa Bogatková získala titul WFM
 468. Letní aktivity hráčů Interchess
 469. Vítáme nového šachistu
 470. Karviná open 2014
 471. Prázdninové přání
 472. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 473. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 474. Mostecká věž 2014
 475. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 476. Suchy Bór FIDE open 2014
 477. Interchess v Polsku a na Slovensku
 478. Interchess v mateřské škole
 479. MČR družstev mladších žáků
 480. PULA OPEN 2014
 481. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 482. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 483. Nové šachové tituly členů Interchess
 484. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 485. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 486. Open Orlová 2014
 487. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 488. Mitropa Cup 2014
 489. Chess Cup 2014 - Orlová
 490. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 491. Chess Cup 2014
 492. Ohlédnutí za koníkem
 493. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 494. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 495. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 496. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 497. MSR mladších žáků v rapid šachu
 498. Ostravský koník 2014
 499. Martinik open 2014
 500. Turnaje šachových nadějí
 501. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 502. Mistrovství ČR školních týmů
 503. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 504. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 505. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 506. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 507. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 508. Vydařená příprava v Senici
 509. KP družstev mladších žáků 2014
 510. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 511. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 512. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 513. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 514. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 515. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 516. Aktuality leden 2014
 517. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 518. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 519. Interchess Cup 2014
 520. PF 2014
 521. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 522. Veselé Vánoce
 523. Vánoční kvíz
 524. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 525. Pohár hotelu Katowice 2013
 526. Mistrovství světa mládeže 2013
 527. Sněženky lepší machrů
 528. Dlouhodobé soutěže družstev
 529. 2. turnaj KP v rapid šachu
 530. Sněženky a machři 2013
 531. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 532. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 533. Polofinále MČR juniorů 2013
 534. Interchess aktuality
 535. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 536. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 537. Úspěšný říjen 2013
 538. Liberec FIDE open 2013
 539. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 540. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 541. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 542. Hukvaldské šachování 2013
 543. ME mládeže 2013 Černá Hora
 544. Novoborská šachová corrida 2013
 545. Interchess a Figurka
 546. Interchess v září 2013
 547. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 548. Interchess v nových prostorách
 549. MEU ve výsledcích
 550. Ohlédnutí za prázdninami
 551. Robert Demko členem Interchess
 552. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 553. Napsali o nás
 554. Open Jeseník
 555. Mezinárodní mistrovství Krakova
 556. FIDE open Staré Město
 557. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 558. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 559. Mistrovství Evropy žen 2013
 560. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 561. Naši šachisté ve zkratce
 562. Štiavnický šachový festival
 563. Se šachovou legendou na Slovensku
 564. Open Karviná 2013
 565. Česko-Slovenská extraliga žen
 566. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 567. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 568. Open Teplice 2013
 569. Mitropa cup 2013
 570. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 571. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 572. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 573. Mezinárodní soustředění
 574. Mistrovství České republiky mužů 2013
 575. FIDE open Orlová
 576. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 577. KP Orlová
 578. Přestupy
 579. Výsledky našich členů ve zkratce
 580. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 581. Ostravský koník 2013
 582. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 583. Letní šachový tábor
 584. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 585. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 586. Štiavnický šachový festival 2013
 587. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 588. Ostravský koník 2013
 589. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 590. Velikonoční šachy
 591. 2. Interchess cup je historií
 592. Matyáš Marek zlatý !
 593. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 594. 2. Interchess cup
 595. Malý diamant? Dávid Slivka!
 596. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 597. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 598. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 599. Krajské přebory rapidů
 600. Pozvánka na ples
 601. Rybnik Chess Classic 2013
 602. Open Nový Bor 2013
 603. Leden a únor 2013 ve zkratce
 604. 1. Interchess cup
 605. Open Praha 2013
 606. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 607. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 608. Talent Cup 2012
 609. Šachové aktuality
 610. Další fotky z Mariboru
 611. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 612. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 613. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 614. Hukvaldské šachování
 615. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 616. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 617. Šachový podzim ve zkratce
 618. Informace
 619. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 620. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 621. Soustředění říjen 2012
 622. Logo Interchess
 623. OPEN Tatry 2012
 624. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 625. MČR mládeže v rapidu 2012
 626. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 627. ME mládeže 2012 v Praze
 628. Soustředění srpen 2012
 629. Tréninky v červenci 2012
 630. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 631. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 632. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 633. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 634. Petrohrad 2012