Novoborská šachová Corrida

van 2015kriebel 2014 ms 20Tak jako v minulých letech i letos uspořádá 1. Novoborský šachový klub mezinárodní utkání naší šachové jedničky Davida Navary s hráčem světové špičky. Sučástí akce bude i bohatý doprovodný program.
Novoborská šachová Corrida 2016 odstartuje 28. září simultánkami, dva zápasy budou rozehrány o den později.

Z pohledu Interchess bude zajímavý souboj českých šachových nadějí, mezinárodních mistrů, domácího Tadeáše Kriebela a Thai Dai Van Nguyena. Tadeáše dlouhodobě trénoval náš trenér Vladimír Talla ve spolupráci se Sergejem Berezjukem, Van šachově v Interchess vyrůstal a dodnes je naším členem.

Na hlavním stole se představí norský velmistr Jon Ludvig Hammer v duelu s velmistrem Davidem Navarou.

Na oficiálních stránkách akce naleznete časový harmonogram, rozhovory s hráči a mnoho dalších zajímavostí.

Krajský přebor MKŠS

mkssOd 23. do 25. září probíhá ve Frýdku≈Místku Krajský přebor MKŠS v praktickém šachu.

Interchess na něm reprezentují v kategorii U10 Tauš Zdeněk, Zemek Toník, Váca Viktor, Juračák David, Filipová Vanesa, v kategorii U12 Ivanov Alexandr (Duras Brno), v kategorii U14 Mikesch Dalibor, Micza Jan, Ivanov Miša (Duras Brno) a v kategorii U18-20 Havelka Ondřej a Berezjuk Rosťa.

Hráčům přejeme mnoho zdaru, jejich výsledky můžeme sledovat zde.

Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů

van 2015marek 2015Kongres Mezinárodní šachové federace FIDE, konaný v Baku, oficiálně potvrdil hráčům Mezinárodní šachové školy Interchess Frýdek-Místek, čtrnáctiletému Vanovi Nguyen Thai Dai a šestnáctiletému Matyáši Markovi titul „Mezinárodní mistr (IM)“. Magdaléně Miturové, dlouhodobě vedené trenéry naší šachové školy byl přiznán titul mezinárodní ženské mistryně (WIM).

Jmenovaným k udělení ceněného prestižního ocenění, které získali za mnohaletou poctivou práci, gratulujeme a přejeme mnoho zdaru při zdolávání mety nejvyšší – získání titulů GM (WGM).

Interchess si tak může připsat další z řady významných úspěchů na poli výchovy mladých šachových talentů. Poděkování a uznání tedy patří i týmů trenérů a spolupracovníků naší šachové školy, našim sponzorům, fandům a příznivcům.

List of titles.

Open Tatry 2016

0024Letošní ročník oblíbeného openu hraného pod tatranskými štíty na Štrbském Plese probíhá od 24. září do 1. října. Hraje se stejně jako v loňském roce v hotelu Sorea Trigan.

V důsledku termínové kolize s probíhajícím světovým šampionátem v ruském Khanty-Mansyjsku nebude účast hráčů Interchess tak početná, jako v minulých letech, naši šachovou školu bude reprezentovat Dominik Kula a David Szotkowski, hrát bude i jeho otec Jozef. Ze slovenské skupiny Interchess nastoupí Kubko Šošovička, WFM Anička Vrtiaková, FM Marek Karas, FM Martin Jablonický, Martin Očko a Lukáš Kostolanský - hráči, kteří využívají trenérský servis Interchess a také její slovenský místopředseda Rudolf Diviak.

Jmenovaným hráčum můžeme držet palce a sledovat jejich výkony na stránkách výsledků a nasazení. Web pořadatele naleznete zde.

On-line pro PC: 1. kolo, 2. kolo, 3. kolo, 4. kolo, 5. kolo, 6. kolo, 7. kolo, 8. kolo, 9. kolo.

On-line pro mobily a tablety: 1. kolo, 2. kolo, 3. kolo, 4. kolo, 5. kolo, 6. kolo, 7. kolo, 8. kolo, 9. kolo.

World Youth U14, U16, U18 Championships 2016

chessy2016-2Šestnáctiletý talent českého šachu Matyáš Marek vycestoval v doprovodu trenéra Sergeje Berezjuka do ruského Khanty-Mansyjsku, dějiště letošního Mistrovství světa mládeže, které proběhne v termínu 20. září - 4. října.

Matyáš, který bude startovat v kategorii do 18 let má před sebou těžký úkol, vylepšit loňské 4. - 6. místo z Řecka. Věříme, že se mu cíl podaří naplnit i přes výsledkovou stagnaci z poslední doby, potenciál k tomu určitě má.

Na šampionátu se představí i Ludmila Kopcová a Teodor Holtman, svěřenci našeho trenéra Vladimíra Tally, za slovenskou skupinu Interchess bude startovat současný mistr Slovenska do 16 let Igor Lintner, který bude mít jakožto nováček na soutěži takového významu hodně těžkou pozici.

Reprezentačním trenérem reprezentace SR bude náš externí spolupracovník Peter Paleček.

Dějiště šampionátu Khanty-Mansyjsk, dobře známý účastníkům světového poháru v biatlonu, bývá často označován za hlavní město světového šachu. Konala se zde v minulosti šachová olympiáda, světové šachové poháry a poslední kongres FIDE rozhodl, že se zde bude konat olympiáda i v roce 2020. Město prostě šachem žije a dá se očekávat, že tomu bude odpovídat i atmosféra mistrovství.

Našim reprezentantům přejeme příjemný pobyt a hodně šachových úspěchů.

Web pořadatele, nasazení a výsledky, on-line.

Mezinárodní šachová škola Interchess děkuje za podporu Moravskoslezskému kraji a městu Frenštát pod Radhoštěm.

frentt pod radhotm coa cz.svg

ms kraj logo

Mezinárodní šachová škola Interchess zve své členy na členskou schůzi

Členská schůze Mezinárodní šachové školy Interchess

se koná dne 13. 10. 2016 v 18:15 hod v prostorách školy

v Národním domě ve Frýdku-Místku.

Pokud se v uvedenou hodinu nedostaví nadpoloviční většina členů, bude se náhradní členská chůze konat o čtvrt hodiny později. Členská schůze bude jednat o otázkách uvedených v programu a k hlasování  a platnosti usnesení stačí souhlas dvou třetin přítomných členů.

 

Program schůze

Školení trenérů

iV sobotu 10. září 2016 proběhlo v Krnově školeni učitelů a trenérů 4. a 3. třídy.
Akce se zúčastnilo 30 zájemců. Hlavním pořadatelem byl trenér Interchess GM Vladimír Talla, předseda TMK.
Jako lektoři na školení působili trenérka Interchess Mgr. Táňa Bogatková a naši blízcí spolupracovníci Ing. Rudolf Diviak ze slovenské skupiny Interchess a Mgr. Nikolaj Korolčuk z Opole, také náš dlouholetý spolupracovník.
Náplní školení bylo vedení tréninků nejmenších dětí a práce na školách.
Školení navštívil hlavní garant projektu Šachového svazu ČR “Šachy do škol” Miroslav Veselý.
V sobotu 17. září se v naší klubovně v Národním domě uskuteční druhý den školení a o měsíc později zde proběhnou závěrečné zkoušky.

Ohlédnutí za prázdninami 2016.

iNový školní rok už nabírá na tempu, přesto je na místě malé ohlédnutí za šachovými aktivitami našich členů během letošních letních prázdnin. Různých šachových akcí proběhlo značné množsví, my přinášíme jen letmý a stručný pohled na některé z nich.

Číst dál...

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016

sscrO víkendu 10. - 11. 9. probíhá v Klatovech Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016. Do západních Čech vyráží Interchess ve složení Robert Demko (H14), Zdenek Tauš (H10) a Vanesa Filipová (D10).

Našim hráčům přejeme hodně povedených partií i mnoho potřebného sportovního štěstí.

Výsledkový servis, web pořadatele.

Interchess provádí nábor dětí

blikajc iPrázdniny skončily a začal nový nejen školní, ale i šachový rok.

Naši hráči se na svých tréninkových a hráčských aktivitách dohodnou se svými trenéry. Interchess ale provádí i nábor nových dětí do svých řad. Zájemci o zvládnutí královské hry se mohou dostavit ve čtvrtky od 17:15 do 18:15 do místeckého Národního domu, klubovny č. 6, kde v uvedenou dobu bude probíhat trénink skupiny začátečníků a kde budou srdečně vítáni.

S případnými dotazy se můžete obrátit na tel. +420 774 264 077 nebo pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Šachová Olympiáda 2016

baku2016V ázerbájdžánském Baku se v termínu 2. - 13. září odehraje čtyřicátá druhá šachová olympiáda družstev a bude na ní vidět i naše šachová škola Interchess.

Na první šachovnici běloruského ženského týmu se objeví naše členka IM Nastassia Ziaziulkina.

V roli trenérů reprezentací se představí externí spolupracovník naší šachové školy GM Andrej Kovalev, který povede reprezentaci žen Íránu a externí spolupracovník GM Viktor Komliakov, vedoucí výpravy Moldávie.

Zajisté budeme fandit bývalým svěřenkyním IM Sergeje Berezjuka. Na olympiádě si zahrají: WGM Kateřina Němcová (USA), WGM Lenka Ptačniková (Island), WGM Regina Theissi Pokorna (Rakousko) a WIM Veronika Masliková (Slovensko).

Průběh olympiády můžeme sledovat na webu, na stránkách výsledků nebo on-line.

Open Havířov 2016

i17. ročník turnaje Open Havířov probíhá od 27. srpna do 4. září. Interchess na něm reprezentují GM Vladimír Talla a Robert Demko.

Web pořadatele, výsledky.

Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha

euroyouth

Od 17. až do 28. srpna 2016 probíhá v pražském TOP Hotelu Mistrovství Evropy mládeže pro rok 2016.

Hraje se v kategoriích H8, H10, H12, H14, H16 a H18 a D8, D10, D12, D14, D16 a D18.

Interchess využije toho, že se hraje „doma” a pod vedením trenérů Sergeje Berezjuka a Vladimíra Tally za českou část a Miroslava Rohačka (vedoucí reprezentace SR), Petra Palečka (trenér reprezentace SR), Rudolfa Diviaka a Rastislava Diviaka ze slovenské skupiny vyšle na turnaj větší počet hráčů než obvykle:

Dominika Očka, Ondřeje Havelku, Vanesu Filipovou, Zdeňka Tauše, Miroslava Krupu, Davida Slivku, Jakuba Šošovičku, Annu Lhotskou, Dominiku Ferkovou, Filipa Neumanna, Annu Vrtiakovou, Marka Karase, sourozence Markovy, sourozence Kopcovy a sourozence Nguyenovy.

Našim nejvýše nasazeným hráčem bude Van Thai Dai Nguyen, osmý v kategorii H 18.

Interchess se podílí i na organizačním zajištění šampionátu – Rastislav Bury a Rastislav Diviak působí jako rozhodčí, posledně jmenovaný má na starosti i on-line přenosy z šachovnic.

V dějišti šampionátu budou samozřejmě přítomni i mnozí rodinní příslušníci našich hráčů.

Web šampionátu, startovní listiny, výsledkový servis, on-line.

15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva

big 42Letošní, v pořadí již 15. ročník Letního šachového tábora Koník, který byl pro šachovou mládež uspořádán ve spolupráci KŠN Bratislava, ŠKM Dunaj, ŠK Osuské a Interchess skončil 7. srpna. O jeho průběhu nejlépe vypovídá závěrečná zpráva Miroslava Roháčka. Obrázky z akce najdete i v naší fotogalerii.

Olomouc Chess Summer 2016

czechtourallDominik Kula reprezentuje Interchess na letošním ročníku šachového festivalu Olomoucké šachové léto, který je součásti seriálu Czech Tour a který probíhá od 13. do 20. srpna.

Dominikovi přejeme pevnou ruku a hodně štěstí.

Web festivalu, výsledkový servis.

Další články...

 1. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 2. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 3. FIDE Open Staré Město 2016
 4. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 5. Czech Open Pardubice 2016
 6. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 7. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 8. 7. Interchess Cup 2016
 9. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 10. V4 Youth camp Liptov 2016
 11. Mitropa Cup 2016
 12. Nabídka prázdninových akcí
 13. Šachové turnaje v Mostech
 14. Open Teplice 2016
 15. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 16. Ocenění našim členům
 17. Dětský pohár 2016
 18. Nový kandidát mistra
 19. Interchess dětský pohár 2016
 20. Orlová 2016
 21. European Individual Women's Chess Championship
 22. Hukvaldské šachování 2016
 23. Orlová & Zalakaros
 24. MČR hráčů do 8 let
 25. Ohlédnutí za koníkem
 26. Mistrovství České republiky do 8 let
 27. Ostravský koník 2016
 28. Ve zkratce
 29. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 30. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 31. Poděkování obci Tichá
 32. Mistrovství SR mládeže
 33. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 34. Extraliga SR
 35. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 36. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 37. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 38. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 39. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 40. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 41. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 42. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 43. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 44. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 45. Naši nejmladší nezahálejí!
 46. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 47. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 48. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 49. ECo-C Extraliga
 50. Krajský přebor
 51. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 52. Aeroflot Open 2016
 53. Interchess o posledním únorovém víkendu
 54. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 55. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 56. International Chess Open Graz 2016
 57. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 58. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 59. První únorový víkend ve znamení šachu
 60. Van a Matyáš bojují o IM
 61. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 62. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 63. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 64. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 65. Naši hráči v Krajském Přeboru
 66. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 67. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 68. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 69. Nominace našich talentů na sportovce roku
 70. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 71. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 72. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 73. 3. turnaj KP v rapid šachu
 74. Víkendové soutěže
 75. Open Praha 2016
 76. Interchess na přelomu roku
 77. I o Vánocích se hraje
 78. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 79. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 80. MČR v bleskovém šachu 2015
 81. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 82. Talent Cup 2015
 83. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 84. London Chess Classic 2015
 85. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 86. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 87. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 88. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 89. Šachista mimo šachovnici
 90. 2. turnaj KP v rapid šachu
 91. THT EXTRALIGA – listopad
 92. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 93. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 94. THT EXTRALIGA 2015/2016
 95. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 96. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 97. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 98. 1. turnaj KP v rapid šachu
 99. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 100. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 101. ME mládeže 2015 je za námi
 102. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 103. OPEN Tatry 2015
 104. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 105. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 106. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 107. MS juniorů do 20 let
 108. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 109. Členové Interchess na návštěvě ministra
 110. 6. Interchess Cup
 111. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 112. Open Havířov 2015
 113. Beskidy Cup
 114. MEU Kouty 2015
 115. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 116. Gens una sumus
 117. Olomouc Chess Summer 2015
 118. O putovní pohár města Jeseník
 119. Vienna Chess Open 2015
 120. FIDE OPEN Staré Město 2015
 121. Open Letní Praha 2015
 122. Senický letní šachový festival 2015
 123. Open Havířov 2015
 124. European Union Youth Chess Championship 2015
 125. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 126. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 127. LŠT Koník 2015
 128. MEU Mureck 2015
 129. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 130. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 131. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 132. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 133. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 134. European Youth Team Chess Championship 2015
 135. First Saturday GM July 2015
 136. Minsk Open 2015
 137. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 138. Štiavnický šachový festival 2015
 139. Přebor města Vsetína 2015
 140. Šachy prázdniny nemají
 141. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 142. LIPTOV 2015
 143. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 144. Šachový festival České Budějovice 2015
 145. Mistrovství Ruska 2015
 146. European School Championships 2015
 147. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 148. International Open Tournament Pula 2015
 149. MČR družstev mladších žáků 2015
 150. Interchess ve školkách
 151. GM Wesley So - GM David Navara
 152. Mitropacup 2015
 153. 9th International Open Tournament Pula 2015
 154. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 155. Píše se o nás
 156. World’s Youth Stars 2015
 157. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 158. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 159. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 160. Open Orlová 2015 – dohráno
 161. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 162. Open Čierne 2015
 163. Open Orlová 2015
 164. Mistrovské soutěže na Slovensku
 165. Krátké zprávy
 166. Mladé světové hvězdy
 167. Šachy mimo šachovnici
 168. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 169. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 170. Ostravský koník 2015
 171. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 172. 1. liga - napoprvé 4. místo
 173. O šachové království 2015
 174. O Frymíkův pohár
 175. Bohuslavice open 2015
 176. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 177. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 178. Poslední kolo 1. ligy
 179. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 180. 5. Interchess Cup
 181. Turnaje šachových nadějí 2015
 182. Samir Sahidi získal titul FM
 183. Ve zkratce
 184. Finále MČR škol
 185. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 186. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 187. Reykjavik Open
 188. Anička Lhotská v tisku
 189. O šachové království
 190. KP družstev mladších žáků
 191. Slovenská extraliga jde do finále
 192. Ohlédnutí za MČR 2015
 193. Reykjavik Open 2015
 194. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 195. Van na 1. šachovnici
 196. Grand prix mládeže 2014/2015
 197. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 198. Šachová Extraliga SK Commander
 199. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 200. International Chess Open Graz 2015
 201. Memoriál Tomáše Baštince
 202. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 203. Letný šachový tábor Koník 2015
 204. Senický jarný šachový festival 2015
 205. MČR mládeže 2015
 206. Ve zkratce
 207. 1. liga mládeže
 208. KP škol v šachu
 209. KP středních škol
 210. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 211. Open Mariánské Lázně 2015
 212. Šachová Extraliga SK Commander
 213. Pěkný vstup do nového roku
 214. Přebor Běloruska
 215. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 216. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 217. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 218. Memoriál Vladimíra Taranu
 219. I na přelomu roku se hraje
 220. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 221. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 222. MČR v bleskovém šachu 2014
 223. Talent Cup 2014
 224. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 225. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 226. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 227. Matyáš Marek v extralize dorostu
 228. 1. liga pokračuje dalším kolem
 229. Dvě domácí utkání 1. ligy
 230. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 231. OP středních škol v šachu 2014
 232. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 233. HD 14 Pražský přebor
 234. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 235. Ligové aktivity členů Interchess
 236. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 237. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 238. Souboj o titul mistra světa 2014
 239. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 240. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 241. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 242. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 243. Krajské soustředění mládeže
 244. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 245. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 246. European Youth Chess Championship 2014
 247. 1. liga dorostu
 248. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 249. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 250. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 251. Interchess na OPEN Tatry 2014
 252. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 253. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 254. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 255. Open Tatry 2014
 256. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 257. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 258. Šachové kurzy pro veřejnost
 259. Ve zkratce
 260. Open Havířov 2014
 261. Trenérské semináře léto 2014
 262. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 263. Letný šachový tábor Koník 2014
 264. Cracow International Chess Championships
 265. Chess Cup Frýdek-Místek
 266. Czech open Pardubice
 267. 41st Olympiad Tromsø 2014
 268. Robert Demko v Bezměrově třetí
 269. Táňa Bogatková získala titul WFM
 270. Letní aktivity hráčů Interchess
 271. Vítáme nového šachistu
 272. Karviná open 2014
 273. Prázdninové přání
 274. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 275. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 276. Mostecká věž 2014
 277. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 278. Suchy Bór FIDE open 2014
 279. Interchess v Polsku a na Slovensku
 280. Interchess v mateřské škole
 281. MČR družstev mladších žáků
 282. PULA OPEN 2014
 283. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 284. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 285. Nové šachové tituly členů Interchess
 286. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 287. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 288. Open Orlová 2014
 289. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 290. Mitropa Cup 2014
 291. Chess Cup 2014 - Orlová
 292. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 293. Chess Cup 2014
 294. Ohlédnutí za koníkem
 295. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 296. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 297. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 298. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 299. MSR mladších žáků v rapid šachu
 300. Ostravský koník 2014
 301. Martinik open 2014
 302. Turnaje šachových nadějí
 303. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 304. Mistrovství ČR školních týmů
 305. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 306. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 307. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 308. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 309. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 310. Vydařená příprava v Senici
 311. KP družstev mladších žáků 2014
 312. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 313. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 314. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 315. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 316. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 317. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 318. Aktuality leden 2014
 319. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 320. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 321. Interchess Cup 2014
 322. PF 2014
 323. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 324. Veselé Vánoce
 325. Vánoční kvíz
 326. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 327. Pohár hotelu Katowice 2013
 328. Mistrovství světa mládeže 2013
 329. Sněženky lepší machrů
 330. Dlouhodobé soutěže družstev
 331. 2. turnaj KP v rapid šachu
 332. Sněženky a machři 2013
 333. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 334. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 335. Polofinále MČR juniorů 2013
 336. Interchess aktuality
 337. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 338. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 339. Úspěšný říjen 2013
 340. Liberec FIDE open 2013
 341. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 342. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 343. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 344. Hukvaldské šachování 2013
 345. ME mládeže 2013 Černá Hora
 346. Novoborská šachová corrida 2013
 347. Interchess a Figurka
 348. Interchess v září 2013
 349. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 350. Interchess v nových prostorách
 351. MEU ve výsledcích
 352. Ohlédnutí za prázdninami
 353. Robert Demko členem Interchess
 354. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 355. Napsali o nás
 356. Open Jeseník
 357. Mezinárodní mistrovství Krakova
 358. FIDE open Staré Město
 359. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 360. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 361. Mistrovství Evropy žen 2013
 362. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 363. Naši šachisté ve zkratce
 364. Štiavnický šachový festival
 365. Se šachovou legendou na Slovensku
 366. Open Karviná 2013
 367. Česko-Slovenská extraliga žen
 368. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 369. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 370. Open Teplice 2013
 371. Mitropa cup 2013
 372. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 373. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 374. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 375. Mezinárodní soustředění
 376. Mistrovství České republiky mužů 2013
 377. FIDE open Orlová
 378. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 379. KP Orlová
 380. Přestupy
 381. Výsledky našich členů ve zkratce
 382. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 383. Ostravský koník 2013
 384. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 385. Letní šachový tábor
 386. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 387. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 388. Štiavnický šachový festival 2013
 389. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 390. Ostravský koník 2013
 391. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 392. Velikonoční šachy
 393. 2. Interchess cup je historií
 394. Matyáš Marek zlatý !
 395. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 396. 2. Interchess cup
 397. Malý diamant? Dávid Slivka!
 398. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 399. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 400. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 401. Krajské přebory rapidů
 402. Pozvánka na ples
 403. Rybnik Chess Classic 2013
 404. Open Nový Bor 2013
 405. Leden a únor 2013 ve zkratce
 406. 1. Interchess cup
 407. Open Praha 2013
 408. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 409. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 410. Talent Cup 2012
 411. Šachové aktuality
 412. Další fotky z Mariboru
 413. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 414. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 415. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 416. Hukvaldské šachování
 417. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 418. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 419. Šachový podzim ve zkratce
 420. Informace
 421. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 422. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 423. Soustředění říjen 2012
 424. Logo Interchess
 425. OPEN Tatry 2012
 426. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 427. MČR mládeže v rapidu 2012
 428. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 429. ME mládeže 2012 v Praze
 430. Soustředění srpen 2012
 431. Tréninky v červenci 2012
 432. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 433. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 434. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 435. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 436. Petrohrad 2012