KP družstev mladších žáků

000523. března se v SVČ Klíč ve Frýdku-Místku sešlo 17 týmů šachových benjamínků z celého kraje. Naše družstvo v sestavě Fizer Marek, Juračák David, Kaňák Matyáš, Zemek Antonín, Kožušníková Daniela, Záveský Jakub a Filipová Vanesa bylo nasazeno jako první.

Po sedmikolovém turnaji naši hráči své nasazení potvrdili a první místo obhájili. Všechny zápasy vyhráli s vysokým rozdílem skóre a zaslouženě postupují na MČR družstev mladších žáků, které proběhne v červnu.

Všem našim hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci Interchess.

Konečné výsledky, fotky z turnaje.

KŠN Bratislava slaví postup do extraligy

ksnblavaKlub šachových nádejí Bratislava, hlavní a nejaktivnější článek slovenské skupiny Interchess slaví nečekaný, ale dozajista zasloužený postup do nejvyšší soutěže družstev Slovenska.

Postup je o to cennější, že hlavní zásluhu na něm mají mladí odchovanci klubu!

Týmu gratulujeme a do extraligové sezóny přejeme hodně štěstí a úspěchů!

Podrobnosti o cestě do nejvyšší soutěže najdete v článku Miroslava Roháčka, který je srdcem a duší KŠN i Interchess na Slovensku.

Prague International Chess Festival

1552756083-previewGM Nguyen Thai Dai Van startoval v Challenger turnaji v rámci pražského mezinárodního šachového festivalu.

Van podal stabilní výkon a skončil lépe, než bylo jeho nasazení do turnaje, především ale získal další zkušeností v tak skvěle světové konkurenci. 

Výraznou stopu Interchess na festivale zanechal také GM Jan Krejčí, dlouholetý svěřenec Sergeje Berezjuka, který hrál stejný turnaj jako zmiňovaný Van a v turnaji skončil na pěkném 2. místě a kromě zisku finanční ceny si připsal na své konto 13 bodů Elo.

Ve FIDE Openu uhrál výborný výsledek IM Tadeáš Kriebel, dlouholetý svěřenec našeho trenéra Vladimira Tally, který využívá servis naší šachové akademie. Získal 7 bodů z 9 partií, turnaj odehrál bez porážky, získal 14 bodů na Elo a především si uhrál druhou normu a věříme, že tu třetí, která bude znamenat zisk titulu mezinárodního velmistra, Tadeáš uhraje v brzké době.

Všem jmenovaným gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Výsledkový servis.

MČR 2019 je za námi

2019 anna lhotskaLetošní Mistrovství České Republiky mládeže v Koutech nad Desnou, ve kterém měla Interchess zastoupení ve všech kategoriích kromě kategorie dívek do 16 let skončilo 16. března a naši mladí hráči si připsali nejeden povedený výsledek. 

V kategorii nejmladších dětí do 10 let podali velice pěkný výkon Toník Zemek a Danielka Kožušníková. Toník se ziskem 5,5 bodu skončil na 6. místě a Danielka s pěti body na 12. místě. Připomínáme, že v minulém roce skončil v této kategorii Toník poslední a jeho výkonnostní progres je tedy zřetelný, Danielka hrála podobný turnaj poprvé. 

V kategorii do 14 let byly naše ambice před turnajem vysoké a Anna Lhotská (SK OAZA Praha) je zcela naplnila. Získala zlatou medaili s bodovým náskokem před druhým místem. Štěpán Hrbek podal stabilní výkon a skončil na 5. místě. Annu čeká MS 2019 v Indii. 

Příjemně překvapil v nejstarší kategorii H16 David Szotkowski, který se celý turnaj pohyboval na špičce startovního pole. Horší závěr ho sice odsunul na 8. místo, David si ale přesto připisuje 125 bodů na Elo. 

V národním openu se skvěle prezentoval David Juračák, který skončil s 6 body na 10. místě a v kategorii H12 byl první. 

Všem umístěným v první desítce k pěknému výkonu blahopřejeme.

Dominiku Očkovi, Nguyenu Thai Dai Vinhu, Markovi Fizerovi, Matyáši Kaňákovi, Lucii Fizerové, Vanese Filipové a Johance Hrbkové (Šachy Štěpán,Praha) děkujeme za odvedenou práci. Účast na MČR je sama o sobě hodnotným výkonem a konfrontace s republikovou špičkou může být impulsem do další práce v tréninku a snaze o další šachový růst. 

V národním openu děkujeme Michalovi Gřesovi, Nguyenu Thai Dang Vi  a ve FIDE openu Vladku Bochničkovi, Kubkovi Rakovskému  a Marku Tobiáši Janíkovi (všichni SVK) za účast a přejeme jim hodně zdaru v dalších šachových soutěžích.

Výsledkový servis.

Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem

kociscak j. Schůze Mezinárodní šachové federace, která proběhla v kazašské Astaně u příležitosti mistrovství světa družstev, oficiálně udělila titul Mezinárodní mistr dlouholetému svěřenci našeho trenéra Sergeje Berezjuka Jiřímu Kočiščákovi.

IM Jiřímu Kočiščákovi k zisku titulu blahopřejeme!

Gratulace k životnímu jubileu

Dyd2658410. března oslavuje sedmdesáté narozeniny externí spolupracovník naší šachové akademie GM Vjačeslav Dydyško.

Vjačeslav s naší šachovou akademií těsně spolupracuje od jejího vzniku a na šachových úspěších našich hráčů, stejně jako na šachovém růstu našich talentů má nezanedbatelný podíl.

Věříme, že naše budoucí spolupráce bude stejně plodná jako dosud a my se z ní budeme moci těšit ještě dlouhá léta.

Do nich Vjačeslavovi přejeme především hodně zdraví, štěstí, životní pohody a úspěchů v osobním, šachovém i trenérském životě.

Prague International Chess Festival

vanOd 5. do 16. března probíhá v Praze šachový festival, jehož součásí jsou turnaje Masters, Challengers, Open a ratingové turnaje.

V Challengeru, jehož vítěz postoupí do příštího ročnítu turnaje Masters nastupuje i člen Interchess a svěřenec našeho trenéra IM Sergeje Berezjuka GM Nguyen Thai Dai Van.

Vanovy šance na úspěch v turnaji, stejně jako šance jeho soupeřů rozebírá článek na NŠS.

Počínání našeho hráče v prestižním turnaji sledujeme na odkazech níže a přejeme mu mnoho zdaru.

WEB turnaje, on-line, výsledkový servis.

FIDE Women's World Team Championship 2019

katkanemcova2017V kazašské Astaně probíhá od 4. do 14. března MS druřstev. Mezi reprezentantkami USA v soutěži žen nastupuje i dlouholetá svěřenkyně našeho trenéra IM Sergeje Berezjuka mistryně Evropy a vícemistryně světa WGM Katka Němcová, která i v současnosti, kdy studuje v USA, využívá servis naší šachové akademie.

Na turnaji má právo startu pouze devět nejlepších týmů nominovaných FIDE, které doplňuje jeden tým nominovaný pořadatelem.

Katka je již pravidelnou reprezentantkou USA na mezinárodních vrcholových soutěžích a my ji můžeme fandit on-line. Výsledkový servis.

MČR 2019 - Kouty nad Desnou

hotelV tradiční destinaci jesenického podhůří probíhá letošní ročník MČR mládeže, který se hraje ve dnech 9. – 16. 3. 2019.

Deset našich hráčů bude soutěžit mezi nejlepšími šachisty republiky ve svých kategoriích.

V kategorii HD 10 nás zastupují Toník Zemek a Danielka Kožušníková, v HD 12 hrají Marek Fizer, Matyáš Kaňák a Vanesa Filipová. V kategorii HD 14 budeme fandit Štěpánu Hrbkovi, Nguyenu Thai Dai Vinhu a Lucii Fizerové, v  nejstarší kategorii H 16 budou hrát Dominik Očko a David Szotkowski.

Doprovodného Open turnaje se zúčastní David Juračák, Michal Gřes, Nguyen Thai Ngoc Vi a ze slovenské skupiny Interchess Vladko Bochnička, Jakub Rakovský a Janík Marek Tobias.

Všem zúčastněným hráčům přejeme hodně štěstí.

Výsledkový servis.

Ve zkratce

blikajc i- 9. února 2019 se v Havířově hrálo 4. kolo krajského přeboru v rapid šachu. Za naši šachovou akademii nastoupili Toník Zemek a Vanesa Filipová.

Oba získali stříbro ve svých kategoriích. Blahopřejeme k úspěšnému výsledku.

Kompletní výsledky.

 

- 15. 2. - 17. 2. 2019 se v SVČ Klíč Frýdek-Místek konal 13. Víkendový turnaj v šachu. Turnaje se zúčastnilo 6 našich hráčů. Matyáš Kaňák, David Juračák, Tonda Zemek, Adam Jurtík, Daniela Kožušníková, Pavel Jurtík.

Turnaj splnil svůj cíl, kterým pro naše hráče byl dobrý trénink a kvalitní příprava.

Nejlepšího výsledku dosáhl David Juračák, který ve své kategorii skončil na 2. místě - připsal si Elo a získal i finanční cenu. 

Kompletní výsledky.

 

- 18. 2. - 22. 2. 2019 na domácí půdě Mezinárodní šachové akademie Interchess proběhlo prázdninové soustředění pod vedením Sergeje Berezjuka, Táni Bogatkové a Ondřeje Havelky. Celkově se zúčastnilo 26 dětí z Frýdku-Místku, Prahy a Slovenska. Tréninky probíhaly od 9 do 18 hod. s pauzou na oběd a byly velmi intenzivní.

Kromě teoretické průpravy byl kladen důraz i na praktickou herní část.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou práci a těšíme se na další setkání.

Obrázky ze soustředění.

 

- 25. 2. - 1. 3. 2019 proběhlo v Kľačně na Slovensku šachové soustředění a následně šachový turnaj. Za českou větev Interchess se zúčastnili 2 naši členové - David Juračák z pozice hráče a Rostislav Berezjuk z pozice rozhodčího.

David získal 41 bodů na Elo a další šachové zkušenosti. Rosťa získal praxi rozhodčího.

Výsledky turnaje.

Letní šachový tábor Koník 2019

blikajc iI v letošním roce proběhne už téměř kultovní, mezi účastníky mimořádně oblíbený Letní šachový tábor Koník, který spolupořádá naše slovenská skupina Interchess.

I v letošním roce se tábor uskuteční v osvědčeném rekreačním zařízení ve středoslovenském Kľačně a je prakticky jisté, že jeho kapacita bude beze zbytku naplněna.

Propozice tábora si můžete stáhnout přímo z našeho webu, informace je možno čerpat i na stránkách tábora.

Případní zájemci o pobyt svých dětí mohou kontaktovat naše trenéry, pro tradičně vysoký zájem a omezenou kapacitu tábora doporučujeme neotálet.

Extraliga družstev - 7. a 8. kolo

sscrDo druhé poloviny vstupuje o víkendu 9. a 10. února 7. a 8. kolem naše nejvyšší soutěž družstev.

Vanův Unichess se utká s BŠŠ a s Českým Těšínem, Labortechu Vladimíra Tally bude soupeřem tým Pardubic a Turnova.

Oběma našim zástupcům v extralize přejeme mnoho zdaru.

Výsledkový servis.

Extraliga mládeže - Východ 2018/19

Důležité dvojkolo odehrál náš dorostenecký extraligový tým 19. ledna. Soupeřem nám byl hráči našeho městského rivala, družstva BŠŠ A a BŠŠ B.

Z důvodu nemoci nemohl nastoupit náš Nguyen Thai Dai Vinh.

Začátek zápasu proti favorizovanému družstvu BŠŠ A nevypadal pro naše barvy příznivě. Svoji partii rychle prohrál Štěpán Hrbek, ve vyhrané pozici prohrál Dominik Očko a hned za ním kapituloval Dalibor Mikesch. V této nepříjemné situaci naši tři zbývající hráči ukázali svou nezdolnou povahu a mač zdramatizovali.

 David Szotkowski a Zuzana Gřesová na sekundách dokázali otočit prohrané pozice a vyhrát. Jako poslední končil kapitán Robert Demko. Bohužel více než půlbod vymačkat ze vzniklé pozice nešlo. Nakonec po 5,5 hodinách zajímavých šachových patálií vykrystalizovalo skóre 3,5 : 2,5 ve prospěch soupeře.

Odpoledne jsme se setkali s papírově nejslabším a nejmladším družstvem soutěže - BŠŠ B. Náš tým zvítězil 4,5 : 1,5, ale nebylo to vůbec vítězství jednoduché.

Své partie vyhráli Robert Demko, Dominik Očko, Zuzana Gřesová a Marek Fizer, který na poslední šachovnici vystřídal Dalibora Mikesche. Remízoval Štěpán Hrbek.

Děkujeme všem našim hráčům za prezentaci naší školy. Pořadatelům děkujeme za dobrou organizaci zápasů. Rodičům děkujeme za pomoc s doprovodem.

Výsledkový servis.

12. - 14. dubna nás čekají zápasy ve skupině B Extraligy dorostu, kde nám půjde o udržení se v soutěži i pro příští rok.

Výsledkový servis.

Gibraltar International Chess Festival 2019

logoOd 22. do 31. ledna probíhá jeden z nejlépe obsazených evropských open turnajů. Na britské půdě ve středomořském Gibraltru se v A turnaji utkává 251 hráčů, z nichž 14 má Elo vyšší než 2700! V desetikolovém klání se ve jménu 64. nasazeného šachisty nese i stopa naší šachové akademie.

Vanovi Nguyen Thai Dai budeme jistě fandit a sledovat jej můžeme prostřednictvím stránek výsledků, informace nalezneme i na webu turnaje a samozřejmě jej můžeme sledovat i on-line.

Prague Open 2019

czechtourallPod vedením Sergeje Berezjuka nastupují naši hráči Štěpán Hrbek, Dominik Očko a Nguyen Vinh v A skupině turnaje Praha Open, který probíhá od 11. do 18. ledna v pražském hotelu Olympik. v B skupině nastupují Nguyen Vi a Jakub Rakovský ze slovenské skupiny Interchess.

Přejeme hodně šachového štěstí.

Sledujeme na stánkách nasazení a výsledků.

Další články...

 1. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
 2. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
 3. 2019 Skalka Open
 4. Dva turnaje hned zkraje roku
 5. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
 6. ECo-C Extraliga
 7. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
 8. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
 9. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
 10. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
 11. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
 12. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
 13. Extraliga 2018/2019
 14. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
 15. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 16. World Youth Chess Championships 2018
 17. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
 18. Tatry Open 2018 jsou za námi
 19. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
 20. Startuje extraliga dorostu
 21. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 22. Tatry Open 2018
 23. Van v 1. chorvatské lize
 24. MS juniorů v tureckém Gebze
 25. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 26. OPEN Banská Bystrica
 27. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 28. Malé ohlédnutí za létem
 29. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 30. Československá extraliga žen 2018
 31. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 32. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 33. European Youth Chess Championship 2018
 34. MČR žen 2018 České Budějovice
 35. Tréninky o prázdninách
 36. Ve zkratce
 37. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 38. Bílá věž – Soči
 39. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 40. V4 Youth camp Liptov
 41. MČR žen 2018
 42. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 43. Kysucký pohár
 44. Malá šachovnička
 45. Vanesa Filipová mistryní EU
 46. Mitropa Cup
 47. European Union Youth Rapid Championship 2018
 48. Nominační turnaj
 49. Ostravský koník 2018
 50. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 51. Hukvaldské šachování 2018
 52. Přebory základních škol
 53. Mistrovství České republiky do 8 let
 54. Extraliga mládeže 2018
 55. Finále Extraligy dorostu
 56. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 57. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 58. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 59. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 60. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 61. Extraliga 2017 / 2018
 62. European Individual Chess Championship 2018
 63. Turnaj přátelství Olomouc
 64. TŠN a Pobeskydí open
 65. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 66. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 67. Extraliga spěje k závěru
 68. Smutná zpráva
 69. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 70. European Individual Chess Championship 2018
 71. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 72. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 73. Šachový únor
 74. Od Moskvy po Londýn
 75. Ohlédnutí za rokem 2017
 76. 2. liga – skupina F
 77. Extraliga 7. a 8. kolo
 78. Extraliga 2017/2018
 79. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 80. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 81. Moscow Open 2018
 82. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 83. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 84. Open Mariánské Lázně 2018
 85. Postup do finálové skupiny extraligy!
 86. Krajské přebory škol
 87. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 88. Extraliga družstev
 89. Open Praha 2018
 90. Hráči Interchess v ČT
 91. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 92. Rilton Cup Stockholm
 93. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 94. Motivační ceny šachového svazu
 95. Soustředění v Ústí nad Labem
 96. 2. liga
 97. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 98. TALENT CUP 2017
 99. Ve zkratce
 100. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 101. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 102. Extraliga mládeže
 103. Extraliga 2017/2018
 104. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 105. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 106. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 107. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 108. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 109. Budapest First Saturday
 110. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 111. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 112. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 113. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 114. European Team Chess Championship 2017
 115. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 116. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 117. Začala ligová sezóna
 118. OPEN Tatry 2017
 119. Extraliga dorostu
 120. KP mládeže v praktickém šachu
 121. Mitropa Cup 2017
 122. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 123. World Cadets Chess Championship 2017
 124. Ohlédnutí za letními prázdninami
 125. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 126. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 127. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 128. European Youth Chess Championship 2017
 129. Open Havířov 2017
 130. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 131. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 132. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 133. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 134. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 135. Štiavnický šachový festival 2017
 136. Letní aktivity členů Interchess
 137. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 138. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 139. Nabídka letních prázdninových akcí
 140. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 141. Teplice Open
 142. FIDE World Team Championships
 143. Dětský pohár 2017
 144. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 145. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 146. Hukvaldské šachování 2017
 147. OPEN Orlová 2017
 148. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 149. Ostravský koník z pohledu Interchess
 150. Záhoracký šachový festival
 151. Ostravský koník 2017
 152. Interchess míří do extraligy!
 153. Mistrovství SR mládeže
 154. Šachové velikonoce Interchess
 155. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 156. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 157. GRENKE Chess Open 2017
 158. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 159. O Frymíkův pohár
 160. Open Petřvald 2017
 161. Finále extraligy hostí Brno
 162. Budapest Spring Festival 2017
 163. Finále krajského přeboru v rapidu
 164. 2017 U.S. Championship
 165. Mistrovství ČR mládeže 2017
 166. Budapest Spring Festival 2017
 167. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 168. Chess Open Graz 2017
 169. Senický jarní šachový festival
 170. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 171. International Chess Open Graz 2017
 172. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 173. Memoriál Tomáše Baštince
 174. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 175. Mistrovství světa žen 2017
 176. Extraliga 5. a 6. kolo
 177. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 178. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 179. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 180. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 181. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 182. Talenti proti legendám nerozhodně
 183. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 184. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 185. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 186. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 187. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 188. OPEN PRAHA 2017
 189. Belarus Women Championship 2017
 190. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 191. Šachový prosinec
 192. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 193. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 194. Talent roku 2016
 195. Talent Cup 2016
 196. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 197. MS seniorů 50+ a 65+
 198. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 199. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 200. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 201. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 202. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 203. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 204. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 205. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 206. First Saturday GM Nov 2016
 207. MM&S 2016
 208. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 209. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 210. FIDE World Cadets Championship 2016
 211. Hráči Interchess v druhé lize
 212. tht Extraliga startuje
 213. Matyáš Marek do extraligy!
 214. První liga družstev mládeže - skupina východ
 215. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 216. Novoborská šachová Corrida
 217. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 218. Krajský přebor MKŠS
 219. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 220. Open Tatry 2016
 221. Školení trenérů
 222. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 223. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 224. Interchess provádí nábor dětí
 225. Šachová Olympiáda 2016
 226. Open Havířov 2016
 227. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 228. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 229. Olomouc Chess Summer 2016
 230. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 231. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 232. FIDE Open Staré Město 2016
 233. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 234. Czech Open Pardubice 2016
 235. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 236. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 237. 7. Interchess Cup 2016
 238. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 239. V4 Youth camp Liptov 2016
 240. Mitropa Cup 2016
 241. Nabídka prázdninových akcí
 242. Šachové turnaje v Mostech
 243. Open Teplice 2016
 244. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 245. Ocenění našim členům
 246. Dětský pohár 2016
 247. Nový kandidát mistra
 248. Interchess dětský pohár 2016
 249. Orlová 2016
 250. European Individual Women's Chess Championship
 251. Hukvaldské šachování 2016
 252. Orlová & Zalakaros
 253. MČR hráčů do 8 let
 254. Ohlédnutí za koníkem
 255. Mistrovství České republiky do 8 let
 256. Ostravský koník 2016
 257. Ve zkratce
 258. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 259. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 260. Poděkování obci Tichá
 261. Mistrovství SR mládeže
 262. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 263. Extraliga SR
 264. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 265. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 266. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 267. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 268. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 269. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 270. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 271. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 272. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 273. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 274. Naši nejmladší nezahálejí!
 275. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 276. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 277. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 278. ECo-C Extraliga
 279. Krajský přebor
 280. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 281. Aeroflot Open 2016
 282. Interchess o posledním únorovém víkendu
 283. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 284. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 285. International Chess Open Graz 2016
 286. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 287. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 288. První únorový víkend ve znamení šachu
 289. Van a Matyáš bojují o IM
 290. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 291. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 292. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 293. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 294. Naši hráči v Krajském Přeboru
 295. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 296. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 297. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 298. Nominace našich talentů na sportovce roku
 299. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 300. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 301. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 302. 3. turnaj KP v rapid šachu
 303. Víkendové soutěže
 304. Open Praha 2016
 305. Interchess na přelomu roku
 306. I o Vánocích se hraje
 307. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 308. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 309. MČR v bleskovém šachu 2015
 310. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 311. Talent Cup 2015
 312. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 313. London Chess Classic 2015
 314. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 315. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 316. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 317. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 318. Šachista mimo šachovnici
 319. 2. turnaj KP v rapid šachu
 320. THT EXTRALIGA – listopad
 321. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 322. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 323. THT EXTRALIGA 2015/2016
 324. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 325. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 326. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 327. 1. turnaj KP v rapid šachu
 328. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 329. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 330. ME mládeže 2015 je za námi
 331. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 332. OPEN Tatry 2015
 333. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 334. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 335. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 336. MS juniorů do 20 let
 337. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 338. Členové Interchess na návštěvě ministra
 339. 6. Interchess Cup
 340. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 341. Open Havířov 2015
 342. Beskidy Cup
 343. MEU Kouty 2015
 344. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 345. Gens una sumus
 346. Olomouc Chess Summer 2015
 347. O putovní pohár města Jeseník
 348. Vienna Chess Open 2015
 349. FIDE OPEN Staré Město 2015
 350. Open Letní Praha 2015
 351. Senický letní šachový festival 2015
 352. Open Havířov 2015
 353. European Union Youth Chess Championship 2015
 354. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 355. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 356. LŠT Koník 2015
 357. MEU Mureck 2015
 358. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 359. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 360. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 361. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 362. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 363. European Youth Team Chess Championship 2015
 364. First Saturday GM July 2015
 365. Minsk Open 2015
 366. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 367. Štiavnický šachový festival 2015
 368. Přebor města Vsetína 2015
 369. Šachy prázdniny nemají
 370. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 371. LIPTOV 2015
 372. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 373. Šachový festival České Budějovice 2015
 374. Mistrovství Ruska 2015
 375. European School Championships 2015
 376. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 377. International Open Tournament Pula 2015
 378. MČR družstev mladších žáků 2015
 379. Interchess ve školkách
 380. GM Wesley So - GM David Navara
 381. Mitropacup 2015
 382. 9th International Open Tournament Pula 2015
 383. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 384. Píše se o nás
 385. World’s Youth Stars 2015
 386. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 387. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 388. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 389. Open Orlová 2015 – dohráno
 390. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 391. Open Čierne 2015
 392. Open Orlová 2015
 393. Mistrovské soutěže na Slovensku
 394. Krátké zprávy
 395. Mladé světové hvězdy
 396. Šachy mimo šachovnici
 397. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 398. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 399. Ostravský koník 2015
 400. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 401. 1. liga - napoprvé 4. místo
 402. O šachové království 2015
 403. O Frymíkův pohár
 404. Bohuslavice open 2015
 405. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 406. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 407. Poslední kolo 1. ligy
 408. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 409. 5. Interchess Cup
 410. Turnaje šachových nadějí 2015
 411. Samir Sahidi získal titul FM
 412. Ve zkratce
 413. Finále MČR škol
 414. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 415. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 416. Reykjavik Open
 417. Anička Lhotská v tisku
 418. O šachové království
 419. KP družstev mladších žáků
 420. Slovenská extraliga jde do finále
 421. Ohlédnutí za MČR 2015
 422. Reykjavik Open 2015
 423. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 424. Van na 1. šachovnici
 425. Grand prix mládeže 2014/2015
 426. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 427. Šachová Extraliga SK Commander
 428. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 429. International Chess Open Graz 2015
 430. Memoriál Tomáše Baštince
 431. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 432. Letný šachový tábor Koník 2015
 433. Senický jarný šachový festival 2015
 434. MČR mládeže 2015
 435. Ve zkratce
 436. 1. liga mládeže
 437. KP škol v šachu
 438. KP středních škol
 439. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 440. Open Mariánské Lázně 2015
 441. Šachová Extraliga SK Commander
 442. Pěkný vstup do nového roku
 443. Přebor Běloruska
 444. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 445. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 446. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 447. Memoriál Vladimíra Taranu
 448. I na přelomu roku se hraje
 449. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 450. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 451. MČR v bleskovém šachu 2014
 452. Talent Cup 2014
 453. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 454. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 455. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 456. Matyáš Marek v extralize dorostu
 457. 1. liga pokračuje dalším kolem
 458. Dvě domácí utkání 1. ligy
 459. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 460. OP středních škol v šachu 2014
 461. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 462. HD 14 Pražský přebor
 463. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 464. Ligové aktivity členů Interchess
 465. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 466. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 467. Souboj o titul mistra světa 2014
 468. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 469. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 470. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 471. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 472. Krajské soustředění mládeže
 473. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 474. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 475. European Youth Chess Championship 2014
 476. 1. liga dorostu
 477. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 478. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 479. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 480. Interchess na OPEN Tatry 2014
 481. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 482. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 483. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 484. Open Tatry 2014
 485. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 486. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 487. Šachové kurzy pro veřejnost
 488. Ve zkratce
 489. Open Havířov 2014
 490. Trenérské semináře léto 2014
 491. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 492. Letný šachový tábor Koník 2014
 493. Cracow International Chess Championships
 494. Chess Cup Frýdek-Místek
 495. Czech open Pardubice
 496. 41st Olympiad Tromsø 2014
 497. Robert Demko v Bezměrově třetí
 498. Táňa Bogatková získala titul WFM
 499. Letní aktivity hráčů Interchess
 500. Vítáme nového šachistu
 501. Karviná open 2014
 502. Prázdninové přání
 503. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 504. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 505. Mostecká věž 2014
 506. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 507. Suchy Bór FIDE open 2014
 508. Interchess v Polsku a na Slovensku
 509. Interchess v mateřské škole
 510. MČR družstev mladších žáků
 511. PULA OPEN 2014
 512. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 513. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 514. Nové šachové tituly členů Interchess
 515. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 516. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 517. Open Orlová 2014
 518. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 519. Mitropa Cup 2014
 520. Chess Cup 2014 - Orlová
 521. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 522. Chess Cup 2014
 523. Ohlédnutí za koníkem
 524. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 525. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 526. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 527. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 528. MSR mladších žáků v rapid šachu
 529. Ostravský koník 2014
 530. Martinik open 2014
 531. Turnaje šachových nadějí
 532. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 533. Mistrovství ČR školních týmů
 534. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 535. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 536. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 537. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 538. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 539. Vydařená příprava v Senici
 540. KP družstev mladších žáků 2014
 541. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 542. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 543. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 544. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 545. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 546. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 547. Aktuality leden 2014
 548. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 549. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 550. Interchess Cup 2014
 551. PF 2014
 552. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 553. Veselé Vánoce
 554. Vánoční kvíz
 555. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 556. Pohár hotelu Katowice 2013
 557. Mistrovství světa mládeže 2013
 558. Sněženky lepší machrů
 559. Dlouhodobé soutěže družstev
 560. 2. turnaj KP v rapid šachu
 561. Sněženky a machři 2013
 562. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 563. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 564. Polofinále MČR juniorů 2013
 565. Interchess aktuality
 566. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 567. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 568. Úspěšný říjen 2013
 569. Liberec FIDE open 2013
 570. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 571. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 572. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 573. Hukvaldské šachování 2013
 574. ME mládeže 2013 Černá Hora
 575. Novoborská šachová corrida 2013
 576. Interchess a Figurka
 577. Interchess v září 2013
 578. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 579. Interchess v nových prostorách
 580. MEU ve výsledcích
 581. Ohlédnutí za prázdninami
 582. Robert Demko členem Interchess
 583. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 584. Napsali o nás
 585. Open Jeseník
 586. Mezinárodní mistrovství Krakova
 587. FIDE open Staré Město
 588. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 589. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 590. Mistrovství Evropy žen 2013
 591. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 592. Naši šachisté ve zkratce
 593. Štiavnický šachový festival
 594. Se šachovou legendou na Slovensku
 595. Open Karviná 2013
 596. Česko-Slovenská extraliga žen
 597. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 598. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 599. Open Teplice 2013
 600. Mitropa cup 2013
 601. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 602. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 603. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 604. Mezinárodní soustředění
 605. Mistrovství České republiky mužů 2013
 606. FIDE open Orlová
 607. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 608. KP Orlová
 609. Přestupy
 610. Výsledky našich členů ve zkratce
 611. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 612. Ostravský koník 2013
 613. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 614. Letní šachový tábor
 615. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 616. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 617. Štiavnický šachový festival 2013
 618. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 619. Ostravský koník 2013
 620. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 621. Velikonoční šachy
 622. 2. Interchess cup je historií
 623. Matyáš Marek zlatý !
 624. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 625. 2. Interchess cup
 626. Malý diamant? Dávid Slivka!
 627. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 628. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 629. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 630. Krajské přebory rapidů
 631. Pozvánka na ples
 632. Rybnik Chess Classic 2013
 633. Open Nový Bor 2013
 634. Leden a únor 2013 ve zkratce
 635. 1. Interchess cup
 636. Open Praha 2013
 637. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 638. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 639. Talent Cup 2012
 640. Šachové aktuality
 641. Další fotky z Mariboru
 642. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 643. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 644. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 645. Hukvaldské šachování
 646. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 647. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 648. Šachový podzim ve zkratce
 649. Informace
 650. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 651. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 652. Soustředění říjen 2012
 653. Logo Interchess
 654. OPEN Tatry 2012
 655. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 656. MČR mládeže v rapidu 2012
 657. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 658. ME mládeže 2012 v Praze
 659. Soustředění srpen 2012
 660. Tréninky v červenci 2012
 661. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 662. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 663. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 664. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 665. Petrohrad 2012