Nizami Ganjavi 880

Nizami-GanjaviU příležitosti 880 let od narození azerského básníka Nizámí Gandžavího, Ministerstvo školstvi Azerbajdžánu uspořádalo mládežnický týmový turnaj Nizami Ganjavi 880.

Turnaj se hrál na 9 kol tempem 10 minut + 5 sekund za tah. Vysoký cenový fond (1. místo 700 USD, 2. místo 560 USD, 3. místo 420 USD) přilákal 24 týmů reprezentujících 21 zemí ze 4 kontinentů. Mezi 144 účastníky nechybělo 7 hráčů s titulem mezinárodního mistra a 14 účastníků s titulem fide mistra.

Družstvu Interchess – Česká republika, nastupující v sestavě: Štěpán Hrbek, Tomáš Brnušák (Slovensko), Marek Fizer, David Juračák, Anna Krupnova (Rusko) a Daniela Kožušníková se bohužel nevyvedla první polovina turnaje. V druhé ale začali svou ztrátu dotahovat a po vítězství v osmém kole se silnou Kubou hráli o přední příčky. Nakonec se však museli spokojit s děleným 12. - 16. místem, stejně jako družstvo Slovenska, za které na první šachovnice nastupoval Vladimír Bochnička, který dlouhodobě spolupracuje s Interchess.

Turnaj vyhrálo družstvo Íránu, následované týmy Turecka a Ruska.

Všem hráčům a kapitánovi Ondrovi Havelkovi děkujeme za reprezentaci Interchess.

Výsledky, Fotogalerie

Evropský pohár očima Štěpána Hrbka

IMG 20170903 15234827. – 28. 3. se hrála základní skupina Evropského poháru. Já jsem reprezentoval ČR ve skupině A na druhé šachovnici.

Startovali jsme (FM Václav Finěk, Štěpán Hrbek, Karel Brožka, Jáchym Šmolík, CM Viktor Přibyl, Jáchym Němec – 2 náhradníci) jako jedni z družstev až na konci tabulky, obecně šlo tedy hlavně o to získat zkušenosti se silnými hráči, kterých rozhodně nebylo nazbyt. V turnaji hrálo i několik hráčů úplné světové špičky.

Číst dál...

Interchess proti Lotyšsku

RSS logo 2020 V sobotu 27. 3. 2021 se konal další mezinárodní zápas Interchessu, tentokrát proti týmu Lotyšska.

Tým Interchess byl bohužel oslaben neúčastní několika opor, díky souběžně konanému Evropskému poháru, což se nakonec promítlo do výsledků. Na začátku naši hráči sice ještě drželi jen těsně za Lotyši, ti však vedení pouze navyšovali a nakonec v zápase na 15 šachovnicích zvítězili 202–157.

Za Interchess nejvíce bodů přidali: Marek Fizer, Nguyen Thai Dai Vinh, Daniela Kožušníková, David Juračák, Matyáš Kaňák, Antonín Zemek (Česko), Tomáš Brnušák, Vladimír Bochníčka, Jakub Rakovský (Slovensko), Michale Gurevich (Francie), Anna Krupnova (Rusko).

Z hostujících členů našeho týmu: Jiří Bouška (Polabiny), Petr Souček (Unichess), Vojtěch Starý (Polabiny), Daniel Husa (Unichess).

Všem hráčům děkujeme za účast a těšíme se na další turnaje a zápasy.

Výsledky, Fotogalerie

Interchess proti Bulharsku

Interchess BulharskoV neděli dne 21. 3. 2021 proběhl zápas týmů Interchess a výběru Bulharska do 16 let.

Zápasu se tentokrát zúčastnilo celkem 62 mládežníků. V první polovině tahal tým Bulharska za trošku delší konec a postupně náskok navýšil na 13 bodů. Ve druhé polovině zápasu však začal náš tým náskok Bulharů postupně snižovat. V závěru zápasu nastalo opravdové drama, kdy necelých 6 minut před koncem oba týmy dělil pouhý bod. Napětí ještě více vzrostlo minutu před koncem zápasu, kdy na ukazateli skóre svítilo nerozhodných 186-186! V posledních sekundách byl však tým Interchessu o něco šťastnější, a nakonec vyhrál těsně 192-188.

Zde patří poděkování bulharskému hráči ThePredator2500 s nejvyšším elem v turnaji, který se v posledních sekundách a tah před matem vzdal Štěpánovi Hrbkovi, i když mohl počkat na konec turnaje, aby se jeho prohra nepočítala.

Z domácích hráčů byli za Interchess nejúspěšnější: Štěpán Hrbek, Jakub Rakovský, Nguyen Thai Dai Vinh, Marek Fizer, David Juračák a Antonín Zemek.

Z hostů byli neúspěšnější: Karel Brožka, Jiří Bouška, Casey Ryan Mészáros, Vojtěch Starý, Martina a Jana Šošovičkovy.

Všem hráčům, kteří se zúčastnili tohoto zápasu děkujeme.

Zároveň bychom všechny mládežníky rádi pozvali na další zápas proti Lotyšsku, který proběhne v sobotu 27. 3. od 10:00 a do kterého se můžete hlásit zde.

Konečné výsledkyFotogalerie

Tréninky s GM Zigudsem Lankou

143345524 224046859373050 6642950638152280141 nV době pandemie probíhají naše skupinové i individuální tréninky pouze v online formě.

Online forma s sebou nese určité klady i zápory. Mezi zápory patří mimo jiné chybějící „osobní“ kontakt a určitá repetitivnost. Interchess se proto snaží dělat výuku více různorodou, například pomocí zapojení externích trenérů.

Pro naše žáky proběhlo už 5 online přednášek s lotyšským GM Zigurdsem Lankou. Je to hodně zajímavé, kdy najednou trénují a komunikují šachisti z pěti či šesti zemí.  Pan Lanka ukazuje našim žákům mnoho nových myšlenek a jeho výuka se setkává s velmi kladným ohlasem.

Panu Lankovi patří jménem celé naši šachové akademie velké poděkování za spolupráci. Doufáme, že v ní budeme i nadále úspěšně pokračovat.

Úspěšný víkend Interchess

chess-2258805 128028. 2. 2021 se mládežnický tým Interchess  zúčastnil únorové týmové bitvy 6 týmů, z nichž byly 3 z Řecka, Rumunska a rovněž náš tradiční soupeř z Moskvy. Bitva se pro Interchess velice vydařila, když 10 nejúspěšnějších hráčů dohromady posbíralo 297 bodů a naši hráči obsadili i první 4 příčky pořadí jednotlivců. Druhý skončil s 224 body tým z Rumunska. Třetí pak byla šachová škola Anatolie Karpova z Moskvy s 219 body.

Na vítězství Interchessu se nejvíc podíleli: Anna Krupnova (Moskva), Vladimír Bochníčka, Štěpán Hrbek, Karel Brožka (Polabiny), Jakub Rakovský, Jiří Bouška (Polabiny), Michal Dolník (Bratislava), David Juračák, Jáchym Hrbek a Simona Bochníčková.

Všem hráčům děkujeme za účast a těšíme se na další společné turnaje. Další Interchess Berserk Arenu hrajeme opět v sobotu od 18:00 zde.

Výsledky, Fotogalerie

Druskininkai online kongres

Aquapark-2021Festival zorganizovali naši dlouhodobí přátelé z Litvy. Celkem tři turnaje se odehrály v pátek 26. 2. a v sobotu 27. 2. Dohromady se účastnilo přes 300 hráčů z 19 zemí světa a mezi nimi byla i řada hráčů Interchess a řada hráčů, úzce spolupracujících s Interchess.

V pátečním blitz turnaji, hraným tempem 3 minuty a 2 sekundy za každý tah, se z našich nejvíce dařilo IM Matyášovi Markovi, který skončil se sedmi body devátý a Dominikovi Kulovi, kterému stejný bodový zisk s nižším pomocným hodnocením stačil na 14. místo. První místo v turnaji obsadil s 8,5 Rus GM Maxim Turov.

V sobotu se hrály dva rapidy s tempem 7 minut a 3 sekundy za každý tah. Ranní turnaj patřil dětem do 8 a 10 let a zvítězil v něm Lotyš Dijokas Jokubas s 6,5 body. První nasazený Jiří Bouška (Polabiny) skončil třetí s 6 body. 5,5 bodu získal Meszaros Casey Ryan (ŠKN Bratislava). V kategorii do 8 let obsadil 3. místo náš Šimon Galia. Členka Interchess Michale Gurevich (Francie) skončila třetí v kategorii dívek do 10 let.

V odpoledním openu se o první místo se 7,5 body dělili 4 hráči, pomocné hodnocení však vítězem určilo Kazacha IM Agmanov Zhandose. Z Čechů se nejvýš umístil na 10. místě Karel Brožka(Polabiny) se 7 body. 6,5 bodu pak získal Štěpán Hrbek (15. místo) a IM Sergej Berezjuk (17. místo) a o dalšího půl bodu méně pak získaly WFM Michaela Svobodová, Lucie Fizerová a Simona Bochníčková, která se tak stala nejlepší dívkou do 14 let. Karel Brožka vyhrál kategorii do 14 let a ziskává cenu - elektronické hodiny DGT2010. Všichni hráči, kteří se umístili na stupních vítězů, obdrželi taktéž diplom a medaili.

Organizátorům Sidabras Ignasovi a Sidabras Jonasovi patří dík za skvěle zorganizované turnaje. Všem účastníkům z naší šachové akademie děkujeme za reprezentaci Interchessu.

Stránky organizátorů s výsledky, Fotogalerie

Zápas Interchess – Moskva

СДЮСШОР МГФСО7. 2. 2021 jsme opět změřili síly s týmem Moskvy. Pro velkou účast na minulých zápasech, jsme rozšířili počet hodnocených partií na 15. Jednalo se zatím o nejtěsnější zápas.

Ze začátku se dostal tým Moskvy do mírného vedení, které jsme sice postupně dohnali a chvilku jsme i vedli, nakonec však vítězství na svoji stranu urvala 11 bodů Moskva. Konečné skóre bylo 198 - 209.

Nejúspěšnějšími v barvách Interchessu tentokrát byli: Štěpán Hrbek, Vlado Bochnička, Nguyen Thai Dai Vinh, David Juračák, Jakub Rakovský, Tomáš Brnušák, Marek Fizer a Matyáš Kaňák. 

A z hostů: Jáchym Němec (Říčany), Anna Krupnova (Moskva), Jiří Bouška (Polabiny)Casey Ryan Mészáros (Bratislava), Marek Ďurovka (Bánská Bystrica) a Petr Souček (Unichess). 

Děkujeme Všem, kteří se do zápasu zapojili a zveme všechny na pokračování naší sobotní série turnajů. Následující turnaj proběhne zde: 

Výsledky, Fotogalerie

 

Zápas Interchess – šachová škola Vasilije Ivančuka ve Lvově

titulkaZápas dětí do 16 let s týmem šachové školy Lvov, se konal 30.1.2021. Zúčastnilo se ho 15 hráčů z obou týmů s podmínkou, že všichni hráči musí mít na stránce lichess maximálně elo 1900.

Celý zápas se odehrával ve velice přátelském duchu pod dohledem samotné bývalé šachové dvojky a exmistra světa rapidu a v bleskovém šachu, který v chatu prokázal na cizince výborné znalosti češtiny.

Ze začátku to vypadalo, že budou mít navrch soupeři. Po třičtvrtě hodině hry však naši hráči vyrovnali a nakonec se dostali i do vedení, které do konce zápasu navýšili na konečných 258-186.

Nejvíce bodů za Interchess posbírali: Antonín Zemek, Jindřich Trejbal jr. (Velvary), Jonáš Duraňa, Lucie Fizerová, Jáchym Hrbek, Adam Jurtík, Matyáš Kaňák, Michal Gřes a Daniela Kožušníková.

Výsledky, FB soupeřů, WEB soupeřů, Fotogalerie zápasu

Mezinárodní online turnaj očima Štěpána Hrbka

143345524 224046859373050 6642950638152280141 nNominovaní členové Interchessu Štěpán Hrbek, Lucie Fizerová, Marek Fizer, Jakub Rakovský (Nitra, Slovensko), Anna Krupnová (Moskva, Rusko) se v pondělí v pozdním odpoledni zúčastnili tematického turnaje, který pořádal náš špičkový spolupracovník a trenér GM Zigurds Lanka z Lotyšska a Šachová Federace Lotyšska.

Tématem bylo jedno z nejpopulárnějších zahájení současnosti, tedy španělská hra. V angličtině je pojmenováno podle RuyLópeze de Segura, který vydal závěry své analýzy tohoto zahájení v roce 1691 v Librodel Ajedrez (tedy Šachové knize). V přípravě na turnaj si měli účastníci dopředu nastudovat připravené GM Zigurdsem Lankou metodické materiály.

Naši hráči v celkovém pořadí prosadili a získali několik medailových umístění a finanční ceny. Celkově vyhrál první nasazený Štěpán Hrbek (7/8). V kategorii dívek vyhrála Anna Krupnova (6/8), která obsadila celkově třetí místo, druhá v kategorii dívek skončila Lucka Fizerová (5/8). Stabilní výsledek Marka Fizera (5/8) a Jakuba Rakovského (4,5/8) bohužel nestačil na medailove umistění v kategorii do 14 let.

O kvalitě turnaje svědčí nejen silná konkurence z několika zemí (Německo, Litva, ČR, Slovensko, Lotyšsko, Rusko), ale také komentovaný přenos za účasti WGM Dany Reizniece-Ozola, bývalé ministryně nejdřív ekonomiky a potom financí Lotyšska a dnes vysoko postavené ženy ve federaci FIDE, GM Zigurdse Lanky, GM Arturse Neiksans. Někteří z účastníků Danu Reiznice-Ozola mohou také pamatovat z ME mládeže v lotyšské Rize v roce 2018.

Odkaz na článek z turnaje na stránkách lotyšské federace

Výsledky, Komentovaný přenos, Fotogalerie

 

Odvetný zápas Interchess – Škola Anatolije Karpova Moskva

СДЮСШОР МГФСОOdvetný zápas Interchess – Škola Anatolie Karpova Moskva

Po vítězném zápase s Moskvou se odehrál i odvetný zápas. Pravidla byla stejná jako při prvním zápase s jediným rozdílem, že tentokrát již nebyl povolen berserk. Počet účastníků byl podobný jako při prvním zápase. Za Moskvu nastoupilo 29 dětí a za Interchess 27 dětí (celkově měl tedy tento zápas o jednoho účastníka více, než zápas minulý). Zápas začal vyrovnaně. Po zhruba půl hodině hry se tým Moskvy dostal do těsného vedení, které v závěru navýšil na konečné skóre 163-120. V kombinaci s předchozím zápasem, který skončil 163-202 to dává 326-322 a ukazuje na celkově velmi těsné vítězství Moskvy o pouhé 4 body.

Nejúspěšnějšími hráči Interchessu byli:

Za domácí: Štěpán Hrbek, Tomáš Brnušák, David Juračák, Tonda Zemek a Daniela Kožušníková

Za hosty: Jiří Bouška - mistr světa v blitz šachu do 8 let (Polabiny), Anna Krupnova (Moskva), Jáchym Němec (Říčany), Karel Brožka (Polabiny), Jáchym Šmolík (Říčany) a Max Hozda (Dukla Praha)

Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na další turnaje a zápas.

Výsledky zápasu, Fotogalerie

 

 

Zápas Interchess – Škola Anatolije Karpova Moskva

СДЮСШОР МГФСОZápas určený pro mládež do 16 let se uskutečnil 17. 1. 2021 na platformě lichess.

Na straně Moskvy nastoupilo mnoho talentovaných dětí, například mistr světa v blitz šachu do 12 let Leonid Girshgorn nebo Alexandr Usov, který zářil na přeborech: Ruska (2x zlato, 1x bronz), Evropy (2x zlato) i světa (1x zlato a 1x stříbro). I z tohoto důvodu jsme do našeho týmu přizvali několik posil, přesto ale většina týmu byla vytvořena z dětí, které buď hrají za českou nebo slovenskou skupinu Interchess nebo jsou trénovány trenéry z Interchessu. Zápasu se nakonec zúčastnilo 56 dětí, z nichž 29 hrálo za Interchess a 27 za Moskvu. Zápas byl napínavý od samého začátku, vedení se dlouhou dobu přelévalo mezi oběma týmy, ale v druhé polovině zápasu se našim podařilo dostat vedení na svoji stranu, náskok už neztratili a finální skóre mluví jasně pro nás 202-163.

Největší podíl na vítězství měli:

Z hostů: Jáchym Němec (Říčany), Jáchym Šmolík (Říčany), Karel Brožka (Polabiny), Delgerdalai Bayarjavkhlanov (Staré Město), Honza Souček (Šachy Štěpán) a Petr Souček (Unichess)

Z Interchessu: Štěpán Hrbkek, Marek Fizer, Kuba Rakovský, Simona Bochničková, Vladko Bochnička, Antonín Zemek, David Juračák.

Samozřejmě děkujeme i všem ostatním, kteří se zúčastnili a podpořili tak náš tým, i když se jim třeba tentokrát tolik nedařilo, a doufáme, že se za nedlouho opět setkáme aspoň nad těmi internetovými šachovnicemi, třeba opět v sobotu: https://lichess.org/tournament/n1Szgs7C

Výsledky zápasu si můžete prohlédnout zde: https://lichess.org/tournament/AZn2NP9Z

Odveta tohoto zápasu proběhne za týden, opět v neděli od 9:00: https://lichess.org/tournament/WlOueIZi

Fotogalerie

Vergani Cup January 2021

Thai-Dan-Van-Nguyen-Copy-4V Itálii probíhá ve dnech 3. - 7. ledna 2021 šachový festival Vergani cup.

Jedním z 51 účastníků turnaje Open Elite je i Nguyen Thai Dai Van.

 

Fotografie zapůjčena z fotogalerie Tegernsee Masters 2020.

Výsledkový servisOnline přenos  

PF 2021

prani 2021up

Online turnaje Interchess

130704917 190330036102186 6829554066338510784 nAni Interchess nezůstává v době covidu pozadu. Obnovili jsme jarní sérii turnajů v rámci našeho týmu Interchess a každou sobotu v 18:00 hodin hrajeme turnaj. Pokud ještě stále nejste členy našeho týmu, podrobný návod jak se stát členem naleznete zde

Posledních 5 turnajů se zúčastnilo 48 různých hráčů, přičemž průměrná účast byla více než 30 hráčů. V současné době nadále uvažujeme nad dalšími vylepšeními jako vytvoření cenového fondu nebo zápasy mezi týmy.

Další turnaj hrajeme již tuto sobotu https://lichess.org/tournament/LGKw4zmw

Průběžné výsledky turnajů můžete najít zde.

Hlavním garantem turnajů je Ondra Havelka, kterému tímto moc děkujeme.

Další články...

 1. Mezinárodní online turnaj družstev v šachu 2020
 2. Tegernsee Masters 2020
 3. Rozhovor s GM Vanem Thai Dai Nguyenem
 4. GM Vjačeslav Dydyshko
 5. Vítězství GM Nguyena nad GM Shortem
 6. Duel velmistrů
 7. Naši odchovanci v První lize na startu sezóny
 8. Okresní přebor družstev
 9. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 10. MČR juniorů v rapid šachu
 11. Turnaj v rapid šachu ve Valašské Bystřici
 12. Skalica Open očima Štěpána Hrbka
 13. ČR - Polsko
 14. Turnaj v bleskovém šachu, Valašská Bystřice
 15. MČR žen 2020
 16. Skalica Open 2020
 17. Marek Fizer 2. místo na MEU
 18. Šachové léto 2020 ve zkratce
 19. Letní šachový tábor koník 2020
 20. Extraliga dorostu 2019/20
 21. Online Krajský přebor v bleskovém šachu
 22. Karanténa Open 2020
 23. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 24. Online šachový šampionát mládeže 2020
 25. Přátelský zápas CZE - ISR
 26. MČR v online bleskovém šachu
 27. Interchess na lichessu
 28. Šachové dny v Interchess
 29. MČR mládeže do 16 let
 30. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 31. Šachové soustředění Interchess
 32. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 33. O Frymíkův pohár
 34. Prague International Chess Festival 2020
 35. International Chess Open Graz 2020
 36. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 37. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 38. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 39. Letní šachový tábor koník 2020
 40. Extraliga ČR 2019/20
 41. MOSKVA OPEN 2020
 42. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 43. Extraliga dorostu 2019/20
 44. OPEN PRAHA 2020
 45. Postupy na MČR školních týmů
 46. ZŠ Trojanovice
 47. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 48. OPEN PRAHA 2020
 49. "Pohár Černého pěšce Interchess" - ohlédnutí
 50. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 51. XMAS Jeseník Open 2019
 52. PF 2020
 53. Mezinárodní šachový turnaj "Pohár Černého pěšce Interchess"
 54. 2019 Pan-American Intercollegiate Championship
 55. Maryland December Action 2019
 56. MČR v bleskovém šachu 2019, Praha
 57. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, střední školy
 58. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, II. stupeň
 59. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, I. stupeň
 60. Přebor škol okresu Nový Jičín 2019
 61. ME v bleskovém šachu 2019 Tallinn
 62. 1. liga mládeže
 63. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 64. Extraliga dorostu 2019/20
 65. ME v rapid šachu - Van 1. místo do 18
 66. Šachová sobota
 67. Mistrovství Evropy v rapid a blitz šachu 2019 Tallinn, Estonsko
 68. Extraliga ČR 2019/20
 69. Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek
 70. Přebor Moskvy v šachu dívek do 15 let
 71. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 72. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů 2019
 73. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski 2019
 74. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 75. Zuzka Gřesová mistryní ČR juniorek a dorostenek
 76. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski
 77. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 78. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů
 79. Mezinárodní festival Černý Pěšec, Bělorusko
 80. Mistrovství Moravy a Slezska 2019
 81. WORLD YOUTH UNDER 16 CHESS OLYMPIAD 2019
 82. Mistrovství Evropy družstev 2019
 83. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 84. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 85. Washington Chess Congress 2019
 86. Extraliga ČR 2019/20
 87. 1. liga mládeže
 88. Extraliga dorostu 2019/20
 89. MS mládeže 2019 Mumbai, INDIE
 90. Skalica Open 2019
 91. Šachové léto ve zkratce
 92. Van mistrem Evropy!
 93. MČR žen 2019
 94. MČR družstev mladších žáků 2019
 95. Belaya Ladya 2019
 96. MIDDELFART SPAREKASSE WIM 2019
 97. Malá šachovnička
 98. O šachovou Korunku
 99. Smutná zpráva
 100. KP družstev mladších žáků
 101. KŠN Bratislava slaví postup do extraligy
 102. Prague International Chess Festival
 103. MČR 2019 je za námi
 104. Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem
 105. Gratulace k životnímu jubileu
 106. Prague International Chess Festival
 107. FIDE Women's World Team Championship 2019
 108. MČR 2019 - Kouty nad Desnou
 109. Ve zkratce
 110. Letní šachový tábor Koník 2019
 111. Extraliga družstev - 7. a 8. kolo
 112. Extraliga mládeže - Východ 2018/19
 113. Gibraltar International Chess Festival 2019
 114. Prague Open 2019
 115. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
 116. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
 117. 2019 Skalka Open
 118. Dva turnaje hned zkraje roku
 119. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
 120. ECo-C Extraliga
 121. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
 122. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
 123. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
 124. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
 125. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
 126. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
 127. Extraliga 2018/2019
 128. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
 129. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 130. World Youth Chess Championships 2018
 131. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
 132. Tatry Open 2018 jsou za námi
 133. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
 134. Startuje extraliga dorostu
 135. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 136. Tatry Open 2018
 137. Van v 1. chorvatské lize
 138. MS juniorů v tureckém Gebze
 139. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 140. OPEN Banská Bystrica
 141. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 142. Malé ohlédnutí za létem
 143. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 144. Československá extraliga žen 2018
 145. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 146. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 147. European Youth Chess Championship 2018
 148. MČR žen 2018 České Budějovice
 149. Tréninky o prázdninách
 150. Ve zkratce
 151. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 152. Bílá věž – Soči
 153. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 154. V4 Youth camp Liptov
 155. MČR žen 2018
 156. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 157. Kysucký pohár
 158. Malá šachovnička
 159. Vanesa Filipová mistryní EU
 160. Mitropa Cup
 161. European Union Youth Rapid Championship 2018
 162. Nominační turnaj
 163. Ostravský koník 2018
 164. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 165. Hukvaldské šachování 2018
 166. Přebory základních škol
 167. Mistrovství České republiky do 8 let
 168. Extraliga mládeže 2018
 169. Finále Extraligy dorostu
 170. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 171. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 172. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 173. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 174. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 175. Extraliga 2017 / 2018
 176. European Individual Chess Championship 2018
 177. Turnaj přátelství Olomouc
 178. TŠN a Pobeskydí open
 179. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 180. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 181. Extraliga spěje k závěru
 182. Smutná zpráva
 183. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 184. European Individual Chess Championship 2018
 185. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 186. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 187. Šachový únor
 188. Od Moskvy po Londýn
 189. Ohlédnutí za rokem 2017
 190. 2. liga – skupina F
 191. Extraliga 7. a 8. kolo
 192. Extraliga 2017/2018
 193. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 194. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 195. Moscow Open 2018
 196. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 197. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 198. Open Mariánské Lázně 2018
 199. Postup do finálové skupiny extraligy!
 200. Krajské přebory škol
 201. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 202. Extraliga družstev
 203. Open Praha 2018
 204. Hráči Interchess v ČT
 205. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 206. Rilton Cup Stockholm
 207. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 208. Motivační ceny šachového svazu
 209. Soustředění v Ústí nad Labem
 210. 2. liga
 211. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 212. TALENT CUP 2017
 213. Ve zkratce
 214. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 215. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 216. Extraliga mládeže
 217. Extraliga 2017/2018
 218. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 219. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 220. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 221. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 222. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 223. Budapest First Saturday
 224. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 225. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 226. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 227. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 228. European Team Chess Championship 2017
 229. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 230. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 231. Začala ligová sezóna
 232. OPEN Tatry 2017
 233. Extraliga dorostu
 234. KP mládeže v praktickém šachu
 235. Mitropa Cup 2017
 236. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 237. World Cadets Chess Championship 2017
 238. Ohlédnutí za letními prázdninami
 239. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 240. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 241. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 242. European Youth Chess Championship 2017
 243. Open Havířov 2017
 244. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 245. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 246. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 247. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 248. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 249. Štiavnický šachový festival 2017
 250. Letní aktivity členů Interchess
 251. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 252. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 253. Nabídka letních prázdninových akcí
 254. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 255. Teplice Open
 256. FIDE World Team Championships
 257. Dětský pohár 2017
 258. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 259. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 260. Hukvaldské šachování 2017
 261. OPEN Orlová 2017
 262. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 263. Ostravský koník z pohledu Interchess
 264. Záhoracký šachový festival
 265. Ostravský koník 2017
 266. Interchess míří do extraligy!
 267. Mistrovství SR mládeže
 268. Šachové velikonoce Interchess
 269. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 270. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 271. GRENKE Chess Open 2017
 272. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 273. O Frymíkův pohár
 274. Open Petřvald 2017
 275. Finále extraligy hostí Brno
 276. Budapest Spring Festival 2017
 277. Finále krajského přeboru v rapidu
 278. 2017 U.S. Championship
 279. Mistrovství ČR mládeže 2017
 280. Budapest Spring Festival 2017
 281. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 282. Chess Open Graz 2017
 283. Senický jarní šachový festival
 284. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 285. International Chess Open Graz 2017
 286. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 287. Memoriál Tomáše Baštince
 288. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 289. Mistrovství světa žen 2017
 290. Extraliga 5. a 6. kolo
 291. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 292. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 293. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 294. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 295. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 296. Talenti proti legendám nerozhodně
 297. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 298. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 299. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 300. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 301. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 302. OPEN PRAHA 2017
 303. Belarus Women Championship 2017
 304. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 305. Šachový prosinec
 306. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 307. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 308. Talent roku 2016
 309. Talent Cup 2016
 310. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 311. MS seniorů 50+ a 65+
 312. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 313. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 314. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 315. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 316. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 317. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 318. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 319. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 320. First Saturday GM Nov 2016
 321. MM&S 2016
 322. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 323. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 324. FIDE World Cadets Championship 2016
 325. Hráči Interchess v druhé lize
 326. tht Extraliga startuje
 327. Matyáš Marek do extraligy!
 328. První liga družstev mládeže - skupina východ
 329. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 330. Novoborská šachová Corrida
 331. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 332. Krajský přebor MKŠS
 333. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 334. Open Tatry 2016
 335. Školení trenérů
 336. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 337. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 338. Interchess provádí nábor dětí
 339. Šachová Olympiáda 2016
 340. Open Havířov 2016
 341. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 342. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 343. Olomouc Chess Summer 2016
 344. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 345. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 346. FIDE Open Staré Město 2016
 347. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 348. Czech Open Pardubice 2016
 349. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 350. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 351. 7. Interchess Cup 2016
 352. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 353. V4 Youth camp Liptov 2016
 354. Mitropa Cup 2016
 355. Nabídka prázdninových akcí
 356. Šachové turnaje v Mostech
 357. Open Teplice 2016
 358. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 359. Ocenění našim členům
 360. Dětský pohár 2016
 361. Nový kandidát mistra
 362. Interchess dětský pohár 2016
 363. Orlová 2016
 364. European Individual Women's Chess Championship
 365. Hukvaldské šachování 2016
 366. Orlová & Zalakaros
 367. MČR hráčů do 8 let
 368. Ohlédnutí za koníkem
 369. Mistrovství České republiky do 8 let
 370. Ostravský koník 2016
 371. Ve zkratce
 372. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 373. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 374. Poděkování obci Tichá
 375. Mistrovství SR mládeže
 376. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 377. Extraliga SR
 378. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 379. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 380. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 381. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 382. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 383. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 384. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 385. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 386. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 387. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 388. Naši nejmladší nezahálejí!
 389. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 390. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 391. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 392. ECo-C Extraliga
 393. Krajský přebor
 394. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 395. Aeroflot Open 2016
 396. Interchess o posledním únorovém víkendu
 397. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 398. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 399. International Chess Open Graz 2016
 400. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 401. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 402. První únorový víkend ve znamení šachu
 403. Van a Matyáš bojují o IM
 404. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 405. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 406. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 407. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 408. Naši hráči v Krajském Přeboru
 409. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 410. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 411. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 412. Nominace našich talentů na sportovce roku
 413. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 414. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 415. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 416. 3. turnaj KP v rapid šachu
 417. Víkendové soutěže
 418. Open Praha 2016
 419. Interchess na přelomu roku
 420. I o Vánocích se hraje
 421. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 422. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 423. MČR v bleskovém šachu 2015
 424. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 425. Talent Cup 2015
 426. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 427. London Chess Classic 2015
 428. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 429. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 430. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 431. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 432. Šachista mimo šachovnici
 433. 2. turnaj KP v rapid šachu
 434. THT EXTRALIGA – listopad
 435. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 436. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 437. THT EXTRALIGA 2015/2016
 438. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 439. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 440. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 441. 1. turnaj KP v rapid šachu
 442. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 443. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 444. ME mládeže 2015 je za námi
 445. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 446. OPEN Tatry 2015
 447. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 448. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 449. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 450. MS juniorů do 20 let
 451. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 452. Členové Interchess na návštěvě ministra
 453. 6. Interchess Cup
 454. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 455. Open Havířov 2015
 456. Beskidy Cup
 457. MEU Kouty 2015
 458. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 459. Gens una sumus
 460. Olomouc Chess Summer 2015
 461. O putovní pohár města Jeseník
 462. Vienna Chess Open 2015
 463. FIDE OPEN Staré Město 2015
 464. Open Letní Praha 2015
 465. Senický letní šachový festival 2015
 466. Open Havířov 2015
 467. European Union Youth Chess Championship 2015
 468. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 469. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 470. LŠT Koník 2015
 471. MEU Mureck 2015
 472. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 473. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 474. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 475. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 476. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 477. European Youth Team Chess Championship 2015
 478. First Saturday GM July 2015
 479. Minsk Open 2015
 480. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 481. Štiavnický šachový festival 2015
 482. Přebor města Vsetína 2015
 483. Šachy prázdniny nemají
 484. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 485. LIPTOV 2015
 486. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 487. Šachový festival České Budějovice 2015
 488. Mistrovství Ruska 2015
 489. European School Championships 2015
 490. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 491. International Open Tournament Pula 2015
 492. MČR družstev mladších žáků 2015
 493. Interchess ve školkách
 494. GM Wesley So - GM David Navara
 495. Mitropacup 2015
 496. 9th International Open Tournament Pula 2015
 497. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 498. Píše se o nás
 499. World’s Youth Stars 2015
 500. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 501. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 502. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 503. Open Orlová 2015 – dohráno
 504. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 505. Open Čierne 2015
 506. Open Orlová 2015
 507. Mistrovské soutěže na Slovensku
 508. Krátké zprávy
 509. Mladé světové hvězdy
 510. Šachy mimo šachovnici
 511. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 512. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 513. Ostravský koník 2015
 514. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 515. 1. liga - napoprvé 4. místo
 516. O šachové království 2015
 517. O Frymíkův pohár
 518. Bohuslavice open 2015
 519. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 520. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 521. Poslední kolo 1. ligy
 522. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 523. 5. Interchess Cup
 524. Turnaje šachových nadějí 2015
 525. Samir Sahidi získal titul FM
 526. Ve zkratce
 527. Finále MČR škol
 528. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 529. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 530. Reykjavik Open
 531. Anička Lhotská v tisku
 532. O šachové království
 533. KP družstev mladších žáků
 534. Slovenská extraliga jde do finále
 535. Ohlédnutí za MČR 2015
 536. Reykjavik Open 2015
 537. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 538. Van na 1. šachovnici
 539. Grand prix mládeže 2014/2015
 540. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 541. Šachová Extraliga SK Commander
 542. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 543. International Chess Open Graz 2015
 544. Memoriál Tomáše Baštince
 545. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 546. Letný šachový tábor Koník 2015
 547. Senický jarný šachový festival 2015
 548. MČR mládeže 2015
 549. Ve zkratce
 550. 1. liga mládeže
 551. KP škol v šachu
 552. KP středních škol
 553. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 554. Open Mariánské Lázně 2015
 555. Šachová Extraliga SK Commander
 556. Pěkný vstup do nového roku
 557. Přebor Běloruska
 558. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 559. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 560. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 561. Memoriál Vladimíra Taranu
 562. I na přelomu roku se hraje
 563. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 564. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 565. MČR v bleskovém šachu 2014
 566. Talent Cup 2014
 567. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 568. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 569. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 570. Matyáš Marek v extralize dorostu
 571. 1. liga pokračuje dalším kolem
 572. Dvě domácí utkání 1. ligy
 573. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 574. OP středních škol v šachu 2014
 575. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 576. HD 14 Pražský přebor
 577. Ligové aktivity členů Interchess
 578. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 579. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 580. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 581. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 582. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 583. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 584. Krajské soustředění mládeže
 585. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 586. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 587. European Youth Chess Championship 2014
 588. 1. liga dorostu
 589. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 590. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 591. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 592. Interchess na OPEN Tatry 2014
 593. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 594. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 595. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 596. Open Tatry 2014
 597. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 598. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 599. Šachové kurzy pro veřejnost
 600. Ve zkratce
 601. Open Havířov 2014
 602. Trenérské semináře léto 2014
 603. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 604. Letný šachový tábor Koník 2014
 605. Cracow International Chess Championships
 606. Chess Cup Frýdek-Místek
 607. Czech open Pardubice
 608. 41st Olympiad Tromsø 2014
 609. Robert Demko v Bezměrově třetí
 610. Táňa Bogatková získala titul WFM
 611. Letní aktivity hráčů Interchess
 612. Vítáme nového šachistu
 613. Karviná open 2014
 614. Prázdninové přání
 615. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 616. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 617. Mostecká věž 2014
 618. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 619. Suchy Bór FIDE open 2014
 620. Interchess v Polsku a na Slovensku
 621. Interchess v mateřské škole
 622. MČR družstev mladších žáků
 623. PULA OPEN 2014
 624. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 625. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 626. Nové šachové tituly členů Interchess
 627. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 628. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 629. Open Orlová 2014
 630. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 631. Mitropa Cup 2014
 632. Chess Cup 2014 - Orlová
 633. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 634. Chess Cup 2014
 635. Ohlédnutí za koníkem
 636. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 637. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 638. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 639. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 640. MSR mladších žáků v rapid šachu
 641. Ostravský koník 2014
 642. Martinik open 2014
 643. Turnaje šachových nadějí
 644. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 645. Mistrovství ČR školních týmů
 646. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 647. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 648. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 649. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 650. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 651. Vydařená příprava v Senici
 652. KP družstev mladších žáků 2014
 653. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 654. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 655. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 656. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 657. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 658. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 659. Aktuality leden 2014
 660. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 661. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 662. Interchess Cup 2014
 663. PF 2014
 664. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 665. Veselé Vánoce
 666. Vánoční kvíz
 667. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 668. Pohár hotelu Katowice 2013
 669. Mistrovství světa mládeže 2013
 670. Sněženky lepší machrů
 671. Dlouhodobé soutěže družstev
 672. 2. turnaj KP v rapid šachu
 673. Sněženky a machři 2013
 674. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 675. Polofinále MČR juniorů 2013
 676. Interchess aktuality
 677. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 678. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 679. Úspěšný říjen 2013
 680. Liberec FIDE open 2013
 681. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 682. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 683. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 684. Hukvaldské šachování 2013
 685. ME mládeže 2013 Černá Hora
 686. Novoborská šachová corrida 2013
 687. Interchess a Figurka
 688. Interchess v září 2013
 689. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 690. Interchess v nových prostorách
 691. MEU ve výsledcích
 692. Ohlédnutí za prázdninami
 693. Robert Demko členem Interchess
 694. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 695. Napsali o nás
 696. Open Jeseník
 697. Mezinárodní mistrovství Krakova
 698. FIDE open Staré Město
 699. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 700. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 701. Mistrovství Evropy žen 2013
 702. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 703. Naši šachisté ve zkratce
 704. Štiavnický šachový festival
 705. Se šachovou legendou na Slovensku
 706. Open Karviná 2013
 707. Česko-Slovenská extraliga žen
 708. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 709. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 710. Open Teplice 2013
 711. Mitropa cup 2013
 712. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 713. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 714. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 715. Mezinárodní soustředění
 716. Mistrovství České republiky mužů 2013
 717. FIDE open Orlová
 718. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 719. KP Orlová
 720. Přestupy
 721. Výsledky našich členů ve zkratce
 722. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 723. Ostravský koník 2013
 724. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 725. Letní šachový tábor
 726. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 727. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 728. Štiavnický šachový festival 2013
 729. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 730. Ostravský koník 2013
 731. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 732. Velikonoční šachy
 733. 2. Interchess cup je historií
 734. Matyáš Marek zlatý !
 735. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 736. 2. Interchess cup
 737. Malý diamant? Dávid Slivka!
 738. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 739. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 740. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 741. Krajské přebory rapidů
 742. Pozvánka na ples
 743. Rybnik Chess Classic 2013
 744. Open Nový Bor 2013
 745. Leden a únor 2013 ve zkratce
 746. 1. Interchess cup
 747. Open Praha 2013
 748. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 749. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 750. Talent Cup 2012
 751. Šachové aktuality
 752. Další fotky z Mariboru
 753. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 754. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 755. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 756. Hukvaldské šachování
 757. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 758. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 759. Šachový podzim ve zkratce
 760. Informace
 761. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 762. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 763. Soustředění říjen 2012
 764. Logo Interchess
 765. OPEN Tatry 2012
 766. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 767. MČR mládeže v rapidu 2012
 768. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 769. ME mládeže 2012 v Praze
 770. Soustředění srpen 2012
 771. Tréninky v červenci 2012
 772. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 773. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 774. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 775. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 776. Petrohrad 2012