Prague International Chess Festival 2020

49464920 374199813160483 8324738464759152640 oPrague International Chess Festival 2020 probíhá od 11. - 22. února 2020 v pražském hotelu Don Giovanni a na startovních listinách turnajů najdeme mnoho hráčů české i slovenské skupiny Interchess.

V Challengers, uzavřené skupině pro 10 hráčů hrají GM Nguyen Thai Dai Van, GM Krejčí Jan, IM Kriebel Tadeáš, kteří jsou nebo byli dlouhodobě trénovaní našimi trenéry IM Berezjukem Sergejem a GM Tallou Vladimírem.

V turnaji OPEN startují WIM Kaňáková Natálie, Hrbek Štěpán, Nguyen Thai Dai Vinh a ze slovenské skupiny Interchess Bochnička Vladimír.

V uzavřených skupinách startují Nguyen Thai Dang Vi, Fizerová Lucie a Fizer Marek, ze slovenské skupiny Interchess Bochničková Simona, Rakovský Jakub a Janík Marek Tobias.

Přejeme všem hráčům hodně štěstí a herní pohodu. 

Výsledkový servis, Online Challenger, Online Open, Webové stránky turnaje

 

International Chess Open Graz 2020

 74682776 2558476284232064 8963500891671887872 nV termínu od 14. - 21. února 2020 probíhá v rakouském městě Graz mezinárodní turnaj "International Chess Open Graz 2020".

 V turnaji B si zahraje David Szotkowski a v turnaji C jeho tatínek a sponzor Interchess Josef Szotkowski.

Držíme palce a přejeme úspěšné tahy.

Výsledkový servis, Stránky turnaje

Krajský přebor mládeže v rapid šachu

Krajsky preborDalší kolo Krajského přeboru mládeže v rapid šachu se odehrálo v sobotu 8. 2. 2020 v Havířově.

 I tentokrát měla Interchess zastoupení ve všech kategoriích a nejlépe se dařilo těmto hráčům:

- v kategorii HD8 získali 3. místo Hlaváčová Justýna a Galia Šimon,

- v kategorii HD12 si 2. místo uhrál Zemek Toník, 4. místo Juračák David, v dívkách 3. místo vybojovala Filipová Vanesa, 

- v kategorii HD14 3. místo obsadil Gřes Michal,

- v kategorii HD18 3. místo vybojoval Očko Dominik.

Medailistům gratulujeme, děkujeme Všem za reprezentaci Interchess a rodičům za organizaci s dopravou.

Výsledky, Fotogalerie

Okresní přebor družstev Frýdku-Místku

Okresní přebor družstev1V sobotu 1. února se odehrálo 6. kolo Okresního přeboru družstev Frýdku-Místku.

Tým Interchess remízoval s TJ Bystřice 2,5 : 2,5. Bodovali Zemková Klára a Mikesch Dalibor, remízou přispěl Fizer Marek.

Průběžné výsledky 

Krajský přebor MKŠS 2019/2020

Krajský přebor družstevV neděli 2. února 2020 se odehrálo 7. kolo Krajského přeboru MKŠS

V tomto kole bodoval IM Berezjuk Sergej a remízovala WCM Gřesová Zuzana. Oba pomohli k vítězství TJ Sokol Dobrá nad ŠKTP Hrabyně 5 : 3. Dobrá je průběžně na druhém postupovém místě do druhé ligy. 

Přejeme TJ Sokol Dobré, za kterou hostuje mnoho našich hráčů, hodně štěstí do závěrečných kol.

Průběžné výsledky 

Letní šachový tábor koník 2020

blikajc i

Také v letošním roce proběhne mezi dětmi a rodiči oblíbený Letní šachový tábor Koník, který spolupořádá naše slovenská skupina Interchess.

Tábor se uskuteční tak jako v minulých letech ve slovenském středisku GO Klačno.

Odkazy na propozice, webové stránky tábora a střediska naleznete níže. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte s nimi oslovit naše trenéry. 

 

Propozice, Webové stránky tábora, GO Klačno středisko

 

Extraliga ČR 2019/20

1570396619-previewTento víkend pokračuje 5. a 6. kolem Extraliga družstev.

Sledujte s námi na on-linových šachovnicích mladé extraligové hráče GM Nguyena Thai Dai Vana, GM Jana Krejčího, IM Tadeáše Kriebla a IM Jiřího Kočiščáka, kteří byli dlouhodobě pod vedením našich trenérů IM Sergeje Berezjuka a GM Vladimíra Tally.

 

On-line, Průběžné výsledky

 

 

MOSKVA OPEN 2020

82983141 757543924767922 7130569893832818688 nV Moskvě v těchto dnech začíná festival Moskva OPEN, kde nás v turnaji žen (kategorii B) reprezentuje Anna Krupnova. Turnaje se účastní přes 100 hráček, z nichž několik desítek má mezinárodní titul.

Anna je nasazena v druhé polovině startovního pole. Turnaj je skvělou přípravou na finále Mistrovství Ruska, kterého se Anna na konci dubna účastní.

Výsledkový servis, Stránky turnaje

 

Krajský přebor MKŠS 2019/2020

Krajský přebor družstevV neděli 19. 1. 2020 se odehrálo další kolo Krajského přeboru MKŠS

V šestém kole vyhráli IM Berezjuk Sergej a Havelka Ondřej. Oba tak pomohli k výhře klubu TJ Sokol Dobrá, za který hostují. Dobrá je průběžně na 3. místě a bojuje o postup do druhé ligy, přičemž se postupuje z 1. - 2. místa.

Držíme palce Dobré, za kterou hostuje mnoho našich hráčů.

Průběžné výsledky

Extraliga dorostu 2019/20

Extraliga dorostuO víkendu se v Brně odehrála další dvě kola Extraligy dorostu

V šestém kole vyhrál tým Interchess nad ŠK Staré město 4 : 2. Bodovali Hrbek Štěpán, Nguyen Thai Dai Vinh, Očko Dominik a Szotkowski David. V závěrečné fázi rozhodoval na první šachovnici Štěpán Hrbek proti FM Ondřejovi Švandovi, který je o tři roky starší, má o 100 ELO bodů více a hrál bílými kameny. V průběhu partie Švanda Ondřej získal tři pěšce a měl výrazně lepší čas. V závěru partie v časové tísni s jednou minutou proti deseti, Štěpán vyhrál a zajistil tak svému týmu vítězství.

V sedmém kole podlehl tým Interchess ŠK Durasu BVT Brno 2 : 4. Body přispěli Hrbek Štěpán a Nguyen Thai Dai Vinh. Toto kolo rozhodovalo o postupu do A finále, kde hraje nejlepších 8 týmů a ve finále se bojuje o medaile. Interchess postupuje do B skupiny a v dubnu bude bojovat o záchranu v Extralize dorostu.

Tato dvě kola se obzvlášť vydařila Hrbkovi a Nguyenovi, oba mají 100% bodový zisk.

Výsledkový servis

OPEN PRAHA 2020

Czech tourMezinárodní šachový festival OPEN PRAHA 2020 probíhal od 10. - 17. ledna. 

V turnaji A hráli Hrbek Štěpán a Nguyen Thai Dai Vinh a oběma se dařilo. Štěpán uhrál 5 bodů (z 9) a připsal si 30 ELO bodů. Vinh uhrál taktéž 5 bodů (z 8) a připisuje 77 ELO bodů.

Naopak ve skupině B se našim hráčům příliš nedařilo. Nguen Thai Dang Vi, Hrbek Jáchym a Hrbková Johana (oba Šachy Štěpán) o pár ELO bodů přišli. I tak věříme, že získané zkušenosti uplatní v dalších turnajích.

Výsledkový servis

Postupy na MČR školních týmů

Přebor šk.dV tomto týdnu probíhaly Krajské přebory škol v šachu v kategoriích I. a II. stupeň ZŠ a Střední školy.

Z našich hráčů si postup se svým družstvem na MČR školních týmů vybojovali Zemek Toník 8. ZŠ 1. - 5. třída, Fizerová Lucie Gymnázium Petra Bezruče 6. - 9. třída, Filipová Vanesa 6. ZŠ 6. - 9. třída a Havelka Ondřej, Gřesová Zuzana, Demko Robert Gymnázium Petra Bezruče v kategorii Středních škol.

Všem gratulujeme

Výsledky I. stupeň, Výsledky II. stupeň, Výsledky Střední školy

ZŠ Trojanovice

Přebor šk.dJiž šestým rokem působí naše trenérka Táňa Bogatková v Trojanovicích, kde učí šachy děti v mateřské a základní škole.

Družstvo 1. stupně Základní školy Trojanovice, ve složení Juračák, Stejskal, Svoboda, Svobodová, Kotrba, vyhrálo Okresní přebor a postoupilo do Krajského kola. V konkurenci 12 silných týmů se neztratilo a s pěti výhrami a dvěmi porážkami se umístilo na výborném 5. místě.

Družstvu blahopřejeme. 

Děkujeme paní ředitelce p. Pajlíkové a rodičům p. Juračákovi a p. Kotrbovi za pomoc při organizaci dopravy. 

Naše poděkování patří i organizátorům soutěže v Krnově za skvělé prostředí a bezproblémový průběh.

Výsledkový servis, Fotogalerie

 

 

Krajský přebor mládeže v rapid šachu

Krajsky preborV Ostravě se 11. 1. 2020 odehrálo 3. kolo Krajského přeboru mládeže v rapid šachu.

Interchess měla tentokrát obsazeny všechny kategorie. Zúčastnilo se 17 dětí našeho klubu. Mezi nimi nechyběli nováčci Interchess Šimonek Galia a Hynek Ovčačík oba U8, Julinka Foldynová U12 a Vašek Javorský U14. Všichni si uhráli body a neodjeli z turnaje s prázdnou. :-)

V kategorii U10 se nejlépe dařilo Danielce Kožušníkové, která si 6 body vybojovala 2. místo.

V kategorii U12 si 2. místo uhrál David Juračák a 3. místo Toník Zemek, se shodným počtem 6 bodů. Vaneska Filipová skončila v dívkách na 4.místě.

V kategorii U14 skončil Matyáš Kaňák s 5 body na 4. místě.

V kategorii U18 obsadil Dalibor Mikesch taktéž s 5 body 4. místo.

Medailistům gratulujeme.

Výsledkový servis, Fotogalerie

OPEN PRAHA 2020

Czech tourDnešním dnem 10. 1. startuje další ročník mezinárodního šachového festivalu OPEN PRAHA 2020, který je součásti seriálu CZECH TOUR 2019/2020.

V turnaji A startuje Štěpán Hrbek a Nguyen Thai Dai Vinh. Ve skupině B Nguyen Thai Dang Vi, Jáchym Hrbek a Johana Hrbková (Šachy Štěpán), kteří využívají trenérský servis Interchess.

Přejeme hráčům hodně štěstí a herní pohodu.

Propozice, Výsledkový servis, On-line

 

Další články...

  1. "Pohár Černého pěšce Interchess" - ohlédnutí
  2. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
  3. XMAS Jeseník Open 2019
  4. PF 2020
  5. Mezinárodní šachový turnaj "Pohár Černého pěšce Interchess"
  6. 2019 Pan-American Intercollegiate Championship
  7. Maryland December Action 2019
  8. MČR v bleskovém šachu 2019, Praha
  9. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, střední školy
  10. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, II. stupeň
  11. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, I. stupeň
  12. Přebor škol okresu Nový Jičín 2019
  13. ME v bleskovém šachu 2019 Tallinn
  14. 1. liga mládeže
  15. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  16. Extraliga dorostu 2019/20
  17. ME v rapid šachu - Van 1. místo do 18
  18. Šachová sobota
  19. Mistrovství Evropy v rapid a blitz šachu 2019 Tallinn, Estonsko
  20. Extraliga ČR 2019/20
  21. Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek
  22. Přebor Moskvy v šachu dívek do 15 let
  23. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  24. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů 2019
  25. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski 2019
  26. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
  27. Zuzka Gřesová mistryní ČR juniorek a dorostenek
  28. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski
  29. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  30. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů
  31. Mezinárodní festival Černý Pěšec, Bělorusko
  32. Mistrovství Moravy a Slezska 2019
  33. WORLD YOUTH UNDER 16 CHESS OLYMPIAD 2019
  34. Mistrovství Evropy družstev 2019
  35. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  36. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
  37. Washington Chess Congress 2019
  38. Extraliga ČR 2019/20
  39. 1. liga mládeže
  40. Extraliga dorostu 2019/20
  41. MS mládeže 2019 Mumbai, INDIE
  42. Skalica Open 2019
  43. Šachové léto ve zkratce
  44. Van mistrem Evropy!
  45. MČR žen 2019
  46. MČR družstev mladších žáků 2019
  47. Belaya Ladya 2019
  48. MIDDELFART SPAREKASSE WIM 2019
  49. Malá šachovnička
  50. O šachovou Korunku
  51. Smutná zpráva
  52. KP družstev mladších žáků
  53. KŠN Bratislava slaví postup do extraligy
  54. Prague International Chess Festival
  55. MČR 2019 je za námi
  56. Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem
  57. Gratulace k životnímu jubileu
  58. Prague International Chess Festival
  59. FIDE Women's World Team Championship 2019
  60. MČR 2019 - Kouty nad Desnou
  61. Ve zkratce
  62. Letní šachový tábor Koník 2019
  63. Extraliga družstev - 7. a 8. kolo
  64. Extraliga mládeže - Východ 2018/19
  65. Gibraltar International Chess Festival 2019
  66. Prague Open 2019
  67. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
  68. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
  69. 2019 Skalka Open
  70. Dva turnaje hned zkraje roku
  71. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
  72. ECo-C Extraliga
  73. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
  74. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
  75. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
  76. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
  77. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
  78. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
  79. Extraliga 2018/2019
  80. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
  81. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
  82. World Youth Chess Championships 2018
  83. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
  84. Tatry Open 2018 jsou za námi
  85. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
  86. Startuje extraliga dorostu
  87. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
  88. Tatry Open 2018
  89. Van v 1. chorvatské lize
  90. MS juniorů v tureckém Gebze
  91. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
  92. OPEN Banská Bystrica
  93. Tadeáš Kriebel mistrem světa
  94. Malé ohlédnutí za létem
  95. Interchess vítězem v Extraligy ČR
  96. Československá extraliga žen 2018
  97. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
  98. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
  99. European Youth Chess Championship 2018
  100. MČR žen 2018 České Budějovice
  101. Tréninky o prázdninách
  102. Ve zkratce
  103. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
  104. Bílá věž – Soči
  105. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
  106. V4 Youth camp Liptov
  107. MČR žen 2018
  108. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
  109. Kysucký pohár
  110. Malá šachovnička
  111. Vanesa Filipová mistryní EU
  112. Mitropa Cup
  113. European Union Youth Rapid Championship 2018
  114. Nominační turnaj
  115. Ostravský koník 2018
  116. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
  117. Hukvaldské šachování 2018
  118. Přebory základních škol
  119. Mistrovství České republiky do 8 let
  120. Extraliga mládeže 2018
  121. Finále Extraligy dorostu
  122. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
  123. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
  124. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
  125. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
  126. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
  127. Extraliga 2017 / 2018
  128. European Individual Chess Championship 2018
  129. Turnaj přátelství Olomouc
  130. TŠN a Pobeskydí open
  131. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
  132. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
  133. Extraliga spěje k závěru
  134. Smutná zpráva
  135. Mistrovství České republiky mládeže 2018
  136. European Individual Chess Championship 2018
  137. MČR 2018 Kouty nad Desnou
  138. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
  139. Šachový únor
  140. Od Moskvy po Londýn
  141. Ohlédnutí za rokem 2017
  142. 2. liga – skupina F
  143. Extraliga 7. a 8. kolo
  144. Extraliga 2017/2018
  145. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
  146. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
  147. Moscow Open 2018
  148. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
  149. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
  150. Open Mariánské Lázně 2018
  151. Postup do finálové skupiny extraligy!
  152. Krajské přebory škol
  153. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
  154. Extraliga družstev
  155. Open Praha 2018
  156. Hráči Interchess v ČT
  157. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
  158. Rilton Cup Stockholm
  159. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
  160. Motivační ceny šachového svazu
  161. Soustředění v Ústí nad Labem
  162. 2. liga
  163. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
  164. TALENT CUP 2017
  165. Ve zkratce
  166. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
  167. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
  168. Extraliga mládeže
  169. Extraliga 2017/2018
  170. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
  171. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
  172. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
  173. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
  174. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
  175. Budapest First Saturday
  176. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
  177. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
  178. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
  179. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
  180. European Team Chess Championship 2017
  181. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
  182. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
  183. Začala ligová sezóna
  184. OPEN Tatry 2017
  185. Extraliga dorostu
  186. KP mládeže v praktickém šachu
  187. Mitropa Cup 2017
  188. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
  189. World Cadets Chess Championship 2017
  190. Ohlédnutí za letními prázdninami
  191. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
  192. MČR mládeže v rapid šachu 2017
  193. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
  194. European Youth Chess Championship 2017
  195. Open Havířov 2017
  196. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
  197. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
  198. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
  199. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
  200. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
  201. Štiavnický šachový festival 2017
  202. Letní aktivity členů Interchess
  203. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
  204. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
  205. Nabídka letních prázdninových akcí
  206. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
  207. Teplice Open
  208. FIDE World Team Championships
  209. Dětský pohár 2017
  210. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
  211. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
  212. Hukvaldské šachování 2017
  213. OPEN Orlová 2017
  214. Mistrovství ČR dětí do 8 let
  215. Ostravský koník z pohledu Interchess
  216. Záhoracký šachový festival
  217. Ostravský koník 2017
  218. Interchess míří do extraligy!
  219. Mistrovství SR mládeže
  220. Šachové velikonoce Interchess
  221. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
  222. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
  223. GRENKE Chess Open 2017
  224. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
  225. O Frymíkův pohár
  226. Open Petřvald 2017
  227. Finále extraligy hostí Brno
  228. Budapest Spring Festival 2017
  229. Finále krajského přeboru v rapidu
  230. 2017 U.S. Championship
  231. Mistrovství ČR mládeže 2017
  232. Budapest Spring Festival 2017
  233. MČR 2017 Kouty nad Desnou
  234. Chess Open Graz 2017
  235. Senický jarní šachový festival
  236. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
  237. International Chess Open Graz 2017
  238. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
  239. Memoriál Tomáše Baštince
  240. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
  241. Mistrovství světa žen 2017
  242. Extraliga 5. a 6. kolo
  243. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
  244. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
  245. Přebor škol Moravskoslezského kraje
  246. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
  247. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
  248. Talenti proti legendám nerozhodně
  249. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
  250. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
  251. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
  252. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
  253. TALENTI PROTI LEGENDÁM
  254. OPEN PRAHA 2017
  255. Belarus Women Championship 2017
  256. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
  257. Šachový prosinec
  258. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
  259. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
  260. Talent roku 2016
  261. Talent Cup 2016
  262. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
  263. MS seniorů 50+ a 65+
  264. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
  265. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
  266. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
  267. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
  268. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
  269. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
  270. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
  271. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
  272. First Saturday GM Nov 2016
  273. MM&S 2016
  274. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
  275. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
  276. FIDE World Cadets Championship 2016
  277. Hráči Interchess v druhé lize
  278. tht Extraliga startuje
  279. Matyáš Marek do extraligy!
  280. První liga družstev mládeže - skupina východ
  281. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
  282. Novoborská šachová Corrida
  283. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
  284. Krajský přebor MKŠS
  285. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
  286. Open Tatry 2016
  287. Školení trenérů
  288. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
  289. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
  290. Interchess provádí nábor dětí
  291. Šachová Olympiáda 2016
  292. Open Havířov 2016
  293. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
  294. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
  295. Olomouc Chess Summer 2016
  296. World Junior Championships U20 - Girls 2016
  297. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
  298. FIDE Open Staré Město 2016
  299. International Chess Tournament Butnoriui – 70
  300. Czech Open Pardubice 2016
  301. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
  302. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
  303. 7. Interchess Cup 2016
  304. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
  305. V4 Youth camp Liptov 2016
  306. Mitropa Cup 2016
  307. Nabídka prázdninových akcí
  308. Šachové turnaje v Mostech
  309. Open Teplice 2016
  310. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
  311. Ocenění našim členům
  312. Dětský pohár 2016
  313. Nový kandidát mistra
  314. Interchess dětský pohár 2016
  315. Orlová 2016
  316. European Individual Women's Chess Championship
  317. Hukvaldské šachování 2016
  318. Orlová & Zalakaros
  319. MČR hráčů do 8 let
  320. Ohlédnutí za koníkem
  321. Mistrovství České republiky do 8 let
  322. Ostravský koník 2016
  323. Ve zkratce
  324. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
  325. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
  326. Poděkování obci Tichá
  327. Mistrovství SR mládeže
  328. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
  329. Extraliga SR
  330. O víkendu končí tht Extraliga ČR
  331. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
  332. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
  333. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
  334. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
  335. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
  336. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
  337. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
  338. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
  339. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
  340. Naši nejmladší nezahálejí!
  341. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
  342. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
  343. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
  344. ECo-C Extraliga
  345. Krajský přebor
  346. Racibórz 2016 OPEN FIDE
  347. Aeroflot Open 2016
  348. Interchess o posledním únorovém víkendu
  349. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
  350. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
  351. International Chess Open Graz 2016
  352. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
  353. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
  354. První únorový víkend ve znamení šachu
  355. Van a Matyáš bojují o IM
  356. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
  357. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
  358. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
  359. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
  360. Naši hráči v Krajském Přeboru
  361. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
  362. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
  363. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
  364. Nominace našich talentů na sportovce roku
  365. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
  366. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
  367. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
  368. 3. turnaj KP v rapid šachu
  369. Víkendové soutěže
  370. Open Praha 2016
  371. Interchess na přelomu roku
  372. I o Vánocích se hraje
  373. Talentem roku opět Matyáš Marek!
  374. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
  375. MČR v bleskovém šachu 2015
  376. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
  377. Talent Cup 2015
  378. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
  379. London Chess Classic 2015
  380. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
  381. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
  382. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
  383. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
  384. Šachista mimo šachovnici
  385. 2. turnaj KP v rapid šachu
  386. THT EXTRALIGA – listopad
  387. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
  388. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
  389. THT EXTRALIGA 2015/2016
  390. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
  391. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
  392. Hráči Interchess v ligových soutěžích
  393. 1. turnaj KP v rapid šachu
  394. Soutěže družstev mládeže 2015/16
  395. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
  396. ME mládeže 2015 je za námi
  397. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
  398. OPEN Tatry 2015
  399. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
  400. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
  401. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
  402. MS juniorů do 20 let
  403. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
  404. Členové Interchess na návštěvě ministra
  405. 6. Interchess Cup
  406. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
  407. Open Havířov 2015
  408. Beskidy Cup
  409. MEU Kouty 2015
  410. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
  411. Gens una sumus
  412. Olomouc Chess Summer 2015
  413. O putovní pohár města Jeseník
  414. Vienna Chess Open 2015
  415. FIDE OPEN Staré Město 2015
  416. Open Letní Praha 2015
  417. Senický letní šachový festival 2015
  418. Open Havířov 2015
  419. European Union Youth Chess Championship 2015
  420. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
  421. Další prázdninové aktivity našich hráčů
  422. LŠT Koník 2015
  423. MEU Mureck 2015
  424. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
  425. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
  426. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
  427. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
  428. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
  429. European Youth Team Chess Championship 2015
  430. First Saturday GM July 2015
  431. Minsk Open 2015
  432. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
  433. Štiavnický šachový festival 2015
  434. Přebor města Vsetína 2015
  435. Šachy prázdniny nemají
  436. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
  437. LIPTOV 2015
  438. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
  439. Šachový festival České Budějovice 2015
  440. Mistrovství Ruska 2015
  441. European School Championships 2015
  442. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
  443. International Open Tournament Pula 2015
  444. MČR družstev mladších žáků 2015
  445. Interchess ve školkách
  446. GM Wesley So - GM David Navara
  447. Mitropacup 2015
  448. 9th International Open Tournament Pula 2015
  449. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
  450. Píše se o nás
  451. World’s Youth Stars 2015
  452. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
  453. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
  454. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
  455. Open Orlová 2015 – dohráno
  456. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
  457. Open Čierne 2015
  458. Open Orlová 2015
  459. Mistrovské soutěže na Slovensku
  460. Krátké zprávy
  461. Mladé světové hvězdy
  462. Šachy mimo šachovnici
  463. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
  464. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
  465. Ostravský koník 2015
  466. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
  467. 1. liga - napoprvé 4. místo
  468. O šachové království 2015
  469. O Frymíkův pohár
  470. Bohuslavice open 2015
  471. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
  472. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
  473. Poslední kolo 1. ligy
  474. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
  475. 5. Interchess Cup
  476. Turnaje šachových nadějí 2015
  477. Samir Sahidi získal titul FM
  478. Ve zkratce
  479. Finále MČR škol
  480. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
  481. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
  482. Reykjavik Open
  483. Anička Lhotská v tisku
  484. O šachové království
  485. KP družstev mladších žáků
  486. Slovenská extraliga jde do finále
  487. Ohlédnutí za MČR 2015
  488. Reykjavik Open 2015
  489. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
  490. Van na 1. šachovnici
  491. Grand prix mládeže 2014/2015
  492. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
  493. Šachová Extraliga SK Commander
  494. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
  495. International Chess Open Graz 2015
  496. Memoriál Tomáše Baštince
  497. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
  498. Letný šachový tábor Koník 2015
  499. Senický jarný šachový festival 2015
  500. MČR mládeže 2015
  501. Ve zkratce
  502. 1. liga mládeže
  503. KP škol v šachu
  504. KP středních škol
  505. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
  506. Open Mariánské Lázně 2015
  507. Šachová Extraliga SK Commander
  508. Pěkný vstup do nového roku
  509. Přebor Běloruska
  510. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
  511. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
  512. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
  513. Memoriál Vladimíra Taranu
  514. I na přelomu roku se hraje
  515. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
  516. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
  517. MČR v bleskovém šachu 2014
  518. Talent Cup 2014
  519. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
  520. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
  521. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
  522. Matyáš Marek v extralize dorostu
  523. 1. liga pokračuje dalším kolem
  524. Dvě domácí utkání 1. ligy
  525. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
  526. OP středních škol v šachu 2014
  527. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
  528. HD 14 Pražský přebor
  529. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
  530. Ligové aktivity členů Interchess
  531. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
  532. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
  533. Souboj o titul mistra světa 2014
  534. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
  535. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
  536. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
  537. Interchess na letošním MM&S úspěšná
  538. Krajské soustředění mládeže
  539. Skončilo Mistrovství světa juniorů
  540. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
  541. European Youth Chess Championship 2014
  542. 1. liga dorostu
  543. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
  544. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
  545. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
  546. Interchess na OPEN Tatry 2014
  547. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
  548. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
  549. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
  550. Open Tatry 2014
  551. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
  552. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
  553. Šachové kurzy pro veřejnost
  554. Ve zkratce
  555. Open Havířov 2014
  556. Trenérské semináře léto 2014
  557. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
  558. Letný šachový tábor Koník 2014
  559. Cracow International Chess Championships
  560. Chess Cup Frýdek-Místek
  561. Czech open Pardubice
  562. 41st Olympiad Tromsø 2014
  563. Robert Demko v Bezměrově třetí
  564. Táňa Bogatková získala titul WFM
  565. Letní aktivity hráčů Interchess
  566. Vítáme nového šachistu
  567. Karviná open 2014
  568. Prázdninové přání
  569. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
  570. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
  571. Mostecká věž 2014
  572. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
  573. Suchy Bór FIDE open 2014
  574. Interchess v Polsku a na Slovensku
  575. Interchess v mateřské škole
  576. MČR družstev mladších žáků
  577. PULA OPEN 2014
  578. ČEZ CHESS TROPHY 2014
  579. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
  580. Nové šachové tituly členů Interchess
  581. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
  582. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
  583. Open Orlová 2014
  584. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
  585. Mitropa Cup 2014
  586. Chess Cup 2014 - Orlová
  587. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
  588. Chess Cup 2014
  589. Ohlédnutí za koníkem
  590. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
  591. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
  592. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
  593. Hráči Interchess ve slovenských ligách
  594. MSR mladších žáků v rapid šachu
  595. Ostravský koník 2014
  596. Martinik open 2014
  597. Turnaje šachových nadějí
  598. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
  599. Mistrovství ČR školních týmů
  600. Majstrovstvá SR mládeže 2014
  601. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
  602. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
  603. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
  604. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
  605. Vydařená příprava v Senici
  606. KP družstev mladších žáků 2014
  607. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
  608. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
  609. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
  610. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
  611. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
  612. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
  613. Aktuality leden 2014
  614. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
  615. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
  616. Interchess Cup 2014
  617. PF 2014
  618. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
  619. Veselé Vánoce
  620. Vánoční kvíz
  621. Mistrovství světa mládeže zahájeno
  622. Pohár hotelu Katowice 2013
  623. Mistrovství světa mládeže 2013
  624. Sněženky lepší machrů
  625. Dlouhodobé soutěže družstev
  626. 2. turnaj KP v rapid šachu
  627. Sněženky a machři 2013
  628. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
  629. Magnus Carlsen novým mistrem světa
  630. Polofinále MČR juniorů 2013
  631. Interchess aktuality
  632. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
  633. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
  634. Úspěšný říjen 2013
  635. Liberec FIDE open 2013
  636. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
  637. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
  638. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
  639. Hukvaldské šachování 2013
  640. ME mládeže 2013 Černá Hora
  641. Novoborská šachová corrida 2013
  642. Interchess a Figurka
  643. Interchess v září 2013
  644. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
  645. Interchess v nových prostorách
  646. MEU ve výsledcích
  647. Ohlédnutí za prázdninami
  648. Robert Demko členem Interchess
  649. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
  650. Napsali o nás
  651. Open Jeseník
  652. Mezinárodní mistrovství Krakova
  653. FIDE open Staré Město
  654. Pardubice, CZECH OPEN 2013
  655. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
  656. Mistrovství Evropy žen 2013
  657. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
  658. Naši šachisté ve zkratce
  659. Štiavnický šachový festival
  660. Se šachovou legendou na Slovensku
  661. Open Karviná 2013
  662. Česko-Slovenská extraliga žen
  663. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
  664. Soustředění s A. Mikhalchishinem
  665. Open Teplice 2013
  666. Mitropa cup 2013
  667. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
  668. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
  669. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
  670. Mezinárodní soustředění
  671. Mistrovství České republiky mužů 2013
  672. FIDE open Orlová
  673. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
  674. KP Orlová
  675. Přestupy
  676. Výsledky našich členů ve zkratce
  677. MČR do osmi let, Vyškov 2013
  678. Ostravský koník 2013
  679. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
  680. Letní šachový tábor
  681. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
  682. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
  683. Štiavnický šachový festival 2013
  684. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
  685. Ostravský koník 2013
  686. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
  687. Velikonoční šachy
  688. 2. Interchess cup je historií
  689. Matyáš Marek zlatý !
  690. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
  691. 2. Interchess cup
  692. Malý diamant? Dávid Slivka!
  693. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
  694. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
  695. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
  696. Krajské přebory rapidů
  697. Pozvánka na ples
  698. Rybnik Chess Classic 2013
  699. Open Nový Bor 2013
  700. Leden a únor 2013 ve zkratce
  701. 1. Interchess cup
  702. Open Praha 2013
  703. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
  704. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
  705. Talent Cup 2012
  706. Šachové aktuality
  707. Další fotky z Mariboru
  708. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
  709. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
  710. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
  711. Hukvaldské šachování
  712. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
  713. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
  714. Šachový podzim ve zkratce
  715. Informace
  716. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
  717. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
  718. Soustředění říjen 2012
  719. Logo Interchess
  720. OPEN Tatry 2012
  721. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
  722. MČR mládeže v rapidu 2012
  723. Postupová tabulka ME mládeže 2012
  724. ME mládeže 2012 v Praze
  725. Soustředění srpen 2012
  726. Tréninky v červenci 2012
  727. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
  728. První reprezentantka MŠŠ Interchess
  729. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
  730. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
  731. Petrohrad 2012