Kysucký pohár

demko kyspoharŠachový oddíl TJ Slávia Caissa Čadca uspořádal ve dnech 8. - 10. června v Domu kultury Čadca šachový turnaj Kysucký pohár 2018. Hrálo se tempem 2 x 60 min + 30 s/tah a nad šachovnicemi se sešlo téměř 50 hráčů z pěti zemí. Nechyběli mezi nimi ani hráči frýdeckomístecké Interchess a rozhodně byli vidět.

Mimořádně úspěšný víkend to byl především pro Roberta Demka, který jako 24. nasazený hráč uhrál 5,5 bodu ze 7 kol a dělil bodově konečné 1. - 3. místo! Všechna čtyři kritéria pomocných hodnocení měl Robert zcela shodná, jako CM Andreas Teuber (GER) a lepší než Peter Adamko (SVK), proto se finanční cena za 1. místo rozdělila rovným dílem mezi Roberta a Andrease. O tom, kdo si odveze pohár za 1. místo rozhodla dodatečná blesková partie, kterou Robert bohužel prohrál a oficiálně tedy skončil druhý. Na svůj rating si přidává 130 bodů a odvezl si i 1. cenu za nejlepšího juniora. Patří mu velká gratulace!

Pěkný výsledek zaznamenala i Zuzka Gřesová, která jako 16. nasazená vybojovala 4,5 bodu, skončila na devátém místě, získala 37 bodů na své Elo a odvezla si pohár a cenu za 1. místo mezi ženami.

Michal Gřes byl až 46. nasazeným hráčem, přesto vybojoval hezkou 13. příčku, 137 bodů na Elo a pohár a finanční cenu za nejlepšího hráče s Elo < 1600.

Výsledek Rosti Berezjuka ovlivnila zbytečná prohra už téměř vyhrané partie ve 3. kole. Rostík ztratil 15 bodů ze svého Ela, přesto obsadil 17. místo, čtyři příčky nad svým nasazením.

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci naší šachové akademie na mezinárodním poli, pořadatelům za pěkný turnaj a skvělou atmosféru.

Výsledkový servis, fotogalerie.

Malá šachovnička

sam 3950V sobotu 2. června uspořádala naše šachová akademie interní turnaj Malá šachovnička pro šachové naděje, které se rozhodly královské hře věnovat pod vedením našich trenérů. Turnaje se na naší domovské scéně v Národním domě ve Frýdku-Místku zúčastnilo 25 dětí, které svedly turnajové souboje ve třech kategoriích.

V kategorii klubových hráčů Interchess se nejlépe vedlo Michalu Gřesovi, který turnaj vyhrál se 100% bodovým ziskem. Na stupně vítězů jej doprovodili druhý David Juračák a třetí Antonín Zemek.

V kategorii žáků základních škol se celkovou vítězkou se ziskem 4 bodů stala Daniela Kožušníková. Stejnou porci bodů uhrál i Štěpán Vavřík, o jeho druhém místě rozhodla vzájemná partie s Danielkou.. Třetí skončil Matěj Kotrba.

Vítězem kategorie žáků mateřských škol se stal Pavel Jurtík, stříbrnou medaili si odnesl Tomáš Štefka a bronz Jakub Záveský.

Zúčastněným dětem děkujeme za účast a za vytvoření skvělé atmosféry.

Všem gratulujeme k předvedené hře i k pěkným výsledkům.

Výsledkový servis: Skupina Interchess, skupina ZŠ, skupina MŠ.

Fotky z turnaje.

Vanesa Filipová mistryní EU

filipova vanesaNa Mistrovství Evropské unie mládeže v rapid šachu, které se odehrálo v Ružomberku ve dnech 25. - 27. května se na prvním místě v kategorii D10 umístila a stala se tak mistryní Evropské unie členka frýdeckomístecké Interchess Vanesa Filipová! Na stupních vítězů ji doplnily členky slovenské skupiny Interchess WCM Karin Novomeská a Hana Horvatová. Všem patří naše gratulace!

Gratulace patří i dalším úspěšným členům slovenské větve naší šachové akademie. Zlatý double získal FM Samir Sahidi, vítěz kategorie do 16 let v rapidu i blitz šachu, mistrem EU do 12 let se stal Sebastian Lukáš Kostolanský v rapidu a přidal k titulu i druhé místo v bleskovém šachu stejné věkové kategorie.

Medaili si odváží i Dominika Ferková, druhá v rapidu do 16 let, Vladko Bochníčka, třetí v rapidu do 14 let a Casey Ryan Mészáros, bronzový v rapidu věkové kategorie do 8 let.

Přehled výsledků.

Mitropa Cup

kanakovaV jihoitalském Isola Capo Rizzuto se od 30. 5. do 9. 6. koná letošní ročník populárního Mitropa Cupu. Naše Interchess bude letos zastoupená v soutěži družstev žen.

WFM Natálie Kaňáková je členkou reprezentačního výběru České republiky, Slovensko reprezentují svěřenkyně našich trenérů WFM Anna Vrtiaková a Dominika Ferková.

Dívkám přejeme mnoho zdaru.

Web.

European Union Youth Rapid Championship 2018

filipova vanesa 02 2017V Ružomberku se v rámci šachové akce konané pod názvem Chessfest 2018 koná mimo jiné i Mistrovství Evropské unie mládeže v rapid a blitz šachu. Na šapmionátu hraném od 25. do 27. května reprezentuje naši šachovou akademii Vanesa Filipová z frýdeckomísteckého oddílu Interchess, akce se účastní rovněž mnoho členů naší slovenské skupiny.

Všem přejeme mnoho zdaru a sportovního štěstí.

Výsledky, WEB.

Nominační turnaj

kvalifikace-plakat-500x2811V Praze na Strahově se ve dnech 25. 5. - 3. 6. 2018 hraje nominační turnaj o místo v reprezentačním týmu pro Šachovou Olympiádu 2018 v Batumi. Kromě práva startu na olympiádě na vítěze čeká i finanční odměna 30 000 Kč.

Věříme, že svěřenec našeho trenéra Sergeje Berezjuka Van Nguyen Thai Dai potvrdí skvělou formu z poslední doby a místo v reprezentaci si zajistí, přestože za soupeře má hráče zvučných jmen: Jana Krejčího, kterého Sergej rovněž dlouhodobě připravoval, Jiřího Štočka, Petra Michalíka, Vojtěcha Pláta a Vlastimila Babulu.

Web, výsledky, on-line.

Ostravský koník 2018

konik2018Populární a tradičně perfektně zorganizovaný jarní šachový festival Ostravský koník se letos odehrál v termínu 28. 4. - 6. 5. tradičně v Domě kultury města Ostravy. Ve všech hlavních turnajích byla zastoupena i naše šachová akademie.

V rámci festivalu se hrálo Mistrovství České republiky mužů, do kterého zasáhl i náš Ondra Havelka, který nastoupil jako 57. nasazený hráč a po velmi pěkném výkonu a zisku 4,5 bodů skončil ve skupině, která bodově dělila 25. – 38. místo. Ondra hrál nekompromisní šachy, o čemž svědčí pouhá jedna remíza v devíti kolech. Z jeho devíti soupeřů bylo osm držitelů některého z titulů GM, IM, FM, přesto Ondra obstál a připisuje si 117 bodů na své Elo!

V Open A turnaji nastoupili Štěpán Hrbek, David Szotkowski a Zuzana Gřesová. Všichni tři se dokázali umístit v konečné tabulce lépe, než napovídalo jejich nasazení ve startovní listině.

V Openu B hrál Marek Fizer a přidává ke svému Elu pěkných 75 bodů.

 V céčku o celkové vítězství bojoval Radek Opěla, nakonec uhrál pěkné 4. místo a odnesl si nejen finanční cenu, ale také 58 bodů na svůj Elo rating. Finanční odměnu za perfektní 8. místo a zisk 64 bodů na Elo si odnáší Lucka Fizerová, mezi úspěšné hráče turnaje můžeme počítat i Michala Gřese, Davida Juračáka a Toníka Zemka, kteří si rovněž zlepšují o desítky bodů svá Ela.

V posledních letech s Interchess těsně spolupracuje a využívá náš trenérský, metodický a organizační servis pražský oddíl Šachy Štěpán. Pod vedením našich trenérů v C openu startující hráčka tohoto klubu Karolina Marková odváží z Ostravy neuvěřitelných 165 bodů na Elo. Jen vinou zbytečné porážky z 9. kola Karolína nezískala ještě větší porci Elo bodů a finanční cenu. Další šachista tohoto oddílu Jáchym Hrbek, nasazený 68. v C turnaji, dělil 16. – 28. místo a odvezl si 151 bodů na své Elo.

Trenérský a organizační doprovod zajistili našim hráčům trenéři GM Vladimír Talla, IM Sergej Berezjuk a WFM Táňa Bogatková.

Všem úspěšným hráčům naší akademie patří gratulace, celé výpravě pak poděkování za reprezentaci Interchess, rodičům a doprovodu hráčů za podporu a pomoc.

Výsledkový servis, web festivalu.

MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16

sz21. až 27. dubna 2018 zorganizovala Liptovská šachová škola v Kongresovém centru Holiday Village Tatralandia Mistrovství Slovenské republiky dětí a mládeže.

Průběh a výsledky z pohledu slovenské skupiny Interchess přináší komentář našich slovenských partnerů Rudolfa Diviaka a Petra Palečka.

Stránky šampionátu, výsledkový servis.

Komentář Rudolfa Diviaka a Petra Palečka

Hukvaldské šachování 2018

hukV krásném prostředí hotelu Hukvaldy pod zříceninou nejrozsáhlejšího moravského hradu se v sobotu 12. května odehrál populární turnaj Hukvaldské šachování.

Šachová akademie Interchess byla reprezentována Vanesou Filipovou a Davidem Juračákem. Oba nastoupili v kategorii do 11 let a oba si odnášejí zlaté medaile. David za vítězství mezi chlapci, Vanesa byla nejlepší z dívek.

Oběma vítězům patří naše gratulace!

Výsledkový servis.

Přebory základních škol

veverka vojtechtaus zdenek 01 2017ocko nikolas 2017V rozdílných termínech byla rozehrána základní kola školních soutěží. Přeborníky svých škol se stali se stoprocentním bodovým ziskem Vojtěch Veverka na 2. ZŠ Frýdek-Místek – 1. stupeň, Zdeněk Tauš na přeboru škol povodí Morávky – rovněž 1. stupeň a Nikolas Očko ze ZŠ v Návsí. Klukům k úspěchu gratulujeme.

Výsledky – 2. ZŠ, povodí Morávky.

Mistrovství České republiky do 8 let

kounkov daniela 2017jurtik pavel28. a 29. dubna se ve Vyškově skonalo MČR dětí do 8 let.

Barvy Interchess na tomto šampionátu hájili Pavel Jurtík a Daniela Kožušníková. Pro Pavla to byl první ostrý turnaj v jeho životě.

Pavlík chodí teprve do školky a šachy hraje velice krátkou dobu. Proto je jeho zisk dvou bodů za dvě vítězství velice příjemným překvapením! Pavel zvládl svůj první turnaj parádně a věříme, že pro něj bude impulsem pro poctivou práci v trénincích i do dalších turnajových klání.

Danielka ve svých 8 letech už několik turnajů odehrála.. Ve Vyškově získala celkem 5 bodů a obsadila 13. místo v závěrečné tabulce. Vzhledem ke konkurenci 40 hráček republikové špičky této věkové kategorie se jedná o velmi pěkný výsledek.

Oběma hráčům děkujeme za reprezentaci Interchess a skvělý přístup ke hře a blahopřejeme k uhraným bodům.

Výsledkový servis. Fotoalbum.

Extraliga mládeže 2018

0001Finále letošního ročníku mládežnické extraligy proběhlo ve Vlachovicích u Nového Města na Moravě ve dnech 20. - 22. dubna 2018. Naše družstvo pod vedením Táni Bogatkové nastoupilo v sestavě Ondřej Havelka, David Szotkowski, Štěpán Hrbek, Dominik Očko, Zuzana Gřesová a Robert Demko.

Do sezóny náš tým vstupoval s cílem umístit se do čtvrtého místa v základní skupině a postoupit tak do finále mistrovství. Postupový cíl hráči nejen naplnili, ale v průběhu sezóny si potvrdili, že se směle mohou měřit s kterýmkoliv týmem republikové špičky a tak si laťku navýšili a do finále nastupovali s ambicí boje o medaile.

Ta sice nakonec „necinkla“, ale chyběl nám k ní opravdu kousíček. Soutěž byla velice vyrovnaná a prvních 6 týmů dělily jen nepatrné bodové rozdíly.

Nakonec na náš tým zbylo čtvrté místo, které je, přes jeho nepopularitu, pro nás, jakožto pro nováčka soutěže, velmi dobrým výsledkem a oceněním poctivé práce všech členů našeho týmu a vedení naší šachové akademie.

Hráčům patří gratulace a poděkování za reprezentaci Interchess.

Výsledkový servis. Fotoalbum.

Finále Extraligy dorostu

sscrO letošním titulu Mistra ČR družstev mládeže se rozhoduje ve dnech 20. – 22. 4. ve Vlachovicích u Nového Města na Moravě.

Tým Interchess pod trenérským vedením Táni Bogatkové nastupuje v sestavě Ondra Havelka, David Szotkowski, Štěpán Hrbek, Dominik Očko, Zuzka Gřesová a Robert Demko s cílem zisku medaile.

Družstvu přejeme mnoho úspěchů.

Výsledkový servis, databáze ŠSČR, on-line 1, on-line 2.

Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti

vanOd 18. do 26. dubna se v Budapešti hraje známý Budapest Spring Festival.

Jako 18. nasazený hráč nastoupil do silně obsazeného A turnaje náš Nguyen Thai Dai Van, jeho bratr Vinh hraje turnaj B a nejmladší Vi startuje v céčku.

Výsledkový servis, on-line.

Mistrovství Slovenska dětí a mládeže

szV termínu 21. - 27. 4. probíhají v Kongresovém centru Holiday Village Tatralandia šachové bitvy o titul mistra SR v kategoriích U08 až U20.

Vladimír Talla a Sergej Berezjuk a jejich slovenští kolegové Miroslav Rohaček, Rudolf Diviak, Rastislav Diviak a Peter Paleček vedou své svěřence ze slovenské skupiny Interchess.

Sledovat možno zde.

Další články...

 1. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 2. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 3. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 4. Extraliga 2017 / 2018
 5. European Individual Chess Championship 2018
 6. Turnaj přátelství Olomouc
 7. TŠN a Pobeskydí open
 8. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 9. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 10. Extraliga spěje k závěru
 11. Smutná zpráva
 12. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 13. European Individual Chess Championship 2018
 14. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 15. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 16. Šachový únor
 17. Od Moskvy po Londýn
 18. Ohlédnutí za rokem 2017
 19. 2. liga – skupina F
 20. Extraliga 7. a 8. kolo
 21. Extraliga 2017/2018
 22. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 23. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 24. Moscow Open 2018
 25. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 26. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 27. Open Mariánské Lázně 2018
 28. Postup do finálové skupiny extraligy!
 29. Krajské přebory škol
 30. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 31. Extraliga družstev
 32. Open Praha 2018
 33. Hráči Interchess v ČT
 34. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 35. Rilton Cup Stockholm
 36. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 37. Motivační ceny šachového svazu
 38. Soustředění v Ústí nad Labem
 39. 2. liga
 40. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 41. TALENT CUP 2017
 42. Ve zkratce
 43. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 44. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 45. Extraliga mládeže
 46. Extraliga 2017/2018
 47. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 48. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 49. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 50. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 51. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 52. Budapest First Saturday
 53. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 54. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 55. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 56. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 57. European Team Chess Championship 2017
 58. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 59. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 60. Začala ligová sezóna
 61. OPEN Tatry 2017
 62. Extraliga dorostu
 63. KP mládeže v praktickém šachu
 64. Mitropa Cup 2017
 65. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 66. World Cadets Chess Championship 2017
 67. Ohlédnutí za letními prázdninami
 68. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 69. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 70. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 71. European Youth Chess Championship 2017
 72. Open Havířov 2017
 73. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 74. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 75. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 76. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 77. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 78. Štiavnický šachový festival 2017
 79. Letní aktivity členů Interchess
 80. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 81. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 82. Nabídka letních prázdninových akcí
 83. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 84. Teplice Open
 85. FIDE World Team Championships
 86. Dětský pohár 2017
 87. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 88. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 89. Hukvaldské šachování 2017
 90. OPEN Orlová 2017
 91. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 92. Ostravský koník z pohledu Interchess
 93. Záhoracký šachový festival
 94. Ostravský koník 2017
 95. Interchess míří do extraligy!
 96. Mistrovství SR mládeže
 97. Šachové velikonoce Interchess
 98. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 99. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 100. GRENKE Chess Open 2017
 101. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 102. O Frymíkův pohár
 103. Open Petřvald 2017
 104. Finále extraligy hostí Brno
 105. Budapest Spring Festival 2017
 106. Finále krajského přeboru v rapidu
 107. 2017 U.S. Championship
 108. Mistrovství ČR mládeže 2017
 109. Budapest Spring Festival 2017
 110. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 111. Chess Open Graz 2017
 112. Senický jarní šachový festival
 113. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 114. International Chess Open Graz 2017
 115. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 116. Memoriál Tomáše Baštince
 117. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 118. Mistrovství světa žen 2017
 119. Extraliga 5. a 6. kolo
 120. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 121. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 122. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 123. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 124. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 125. Talenti proti legendám nerozhodně
 126. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 127. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 128. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 129. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 130. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 131. OPEN PRAHA 2017
 132. Belarus Women Championship 2017
 133. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 134. Šachový prosinec
 135. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 136. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 137. Talent roku 2016
 138. Talent Cup 2016
 139. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 140. MS seniorů 50+ a 65+
 141. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 142. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 143. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 144. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 145. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 146. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 147. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 148. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 149. First Saturday GM Nov 2016
 150. MM&S 2016
 151. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 152. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 153. FIDE World Cadets Championship 2016
 154. Hráči Interchess v druhé lize
 155. tht Extraliga startuje
 156. Matyáš Marek do extraligy!
 157. První liga družstev mládeže - skupina východ
 158. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 159. Novoborská šachová Corrida
 160. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 161. Krajský přebor MKŠS
 162. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 163. Open Tatry 2016
 164. Školení trenérů
 165. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 166. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 167. Interchess provádí nábor dětí
 168. Šachová Olympiáda 2016
 169. Open Havířov 2016
 170. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 171. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 172. Olomouc Chess Summer 2016
 173. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 174. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 175. FIDE Open Staré Město 2016
 176. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 177. Czech Open Pardubice 2016
 178. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 179. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 180. 7. Interchess Cup 2016
 181. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 182. V4 Youth camp Liptov 2016
 183. Mitropa Cup 2016
 184. Nabídka prázdninových akcí
 185. Šachové turnaje v Mostech
 186. Open Teplice 2016
 187. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 188. Ocenění našim členům
 189. Dětský pohár 2016
 190. Nový kandidát mistra
 191. Interchess dětský pohár 2016
 192. Orlová 2016
 193. European Individual Women's Chess Championship
 194. Hukvaldské šachování 2016
 195. Orlová & Zalakaros
 196. MČR hráčů do 8 let
 197. Ohlédnutí za koníkem
 198. Mistrovství České republiky do 8 let
 199. Ostravský koník 2016
 200. Ve zkratce
 201. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 202. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 203. Poděkování obci Tichá
 204. Mistrovství SR mládeže
 205. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 206. Extraliga SR
 207. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 208. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 209. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 210. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 211. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 212. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 213. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 214. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 215. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 216. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 217. Naši nejmladší nezahálejí!
 218. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 219. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 220. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 221. ECo-C Extraliga
 222. Krajský přebor
 223. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 224. Aeroflot Open 2016
 225. Interchess o posledním únorovém víkendu
 226. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 227. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 228. International Chess Open Graz 2016
 229. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 230. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 231. První únorový víkend ve znamení šachu
 232. Van a Matyáš bojují o IM
 233. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 234. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 235. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 236. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 237. Naši hráči v Krajském Přeboru
 238. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 239. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 240. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 241. Nominace našich talentů na sportovce roku
 242. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 243. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 244. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 245. 3. turnaj KP v rapid šachu
 246. Víkendové soutěže
 247. Open Praha 2016
 248. Interchess na přelomu roku
 249. I o Vánocích se hraje
 250. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 251. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 252. MČR v bleskovém šachu 2015
 253. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 254. Talent Cup 2015
 255. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 256. London Chess Classic 2015
 257. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 258. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 259. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 260. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 261. Šachista mimo šachovnici
 262. 2. turnaj KP v rapid šachu
 263. THT EXTRALIGA – listopad
 264. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 265. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 266. THT EXTRALIGA 2015/2016
 267. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 268. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 269. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 270. 1. turnaj KP v rapid šachu
 271. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 272. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 273. ME mládeže 2015 je za námi
 274. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 275. OPEN Tatry 2015
 276. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 277. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 278. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 279. MS juniorů do 20 let
 280. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 281. Členové Interchess na návštěvě ministra
 282. 6. Interchess Cup
 283. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 284. Open Havířov 2015
 285. Beskidy Cup
 286. MEU Kouty 2015
 287. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 288. Gens una sumus
 289. Olomouc Chess Summer 2015
 290. O putovní pohár města Jeseník
 291. Vienna Chess Open 2015
 292. FIDE OPEN Staré Město 2015
 293. Open Letní Praha 2015
 294. Senický letní šachový festival 2015
 295. Open Havířov 2015
 296. European Union Youth Chess Championship 2015
 297. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 298. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 299. LŠT Koník 2015
 300. MEU Mureck 2015
 301. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 302. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 303. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 304. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 305. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 306. European Youth Team Chess Championship 2015
 307. First Saturday GM July 2015
 308. Minsk Open 2015
 309. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 310. Štiavnický šachový festival 2015
 311. Přebor města Vsetína 2015
 312. Šachy prázdniny nemají
 313. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 314. LIPTOV 2015
 315. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 316. Šachový festival České Budějovice 2015
 317. Mistrovství Ruska 2015
 318. European School Championships 2015
 319. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 320. International Open Tournament Pula 2015
 321. MČR družstev mladších žáků 2015
 322. Interchess ve školkách
 323. GM Wesley So - GM David Navara
 324. Mitropacup 2015
 325. 9th International Open Tournament Pula 2015
 326. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 327. Píše se o nás
 328. World’s Youth Stars 2015
 329. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 330. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 331. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 332. Open Orlová 2015 – dohráno
 333. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 334. Open Čierne 2015
 335. Open Orlová 2015
 336. Mistrovské soutěže na Slovensku
 337. Krátké zprávy
 338. Mladé světové hvězdy
 339. Šachy mimo šachovnici
 340. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 341. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 342. Ostravský koník 2015
 343. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 344. 1. liga - napoprvé 4. místo
 345. O šachové království 2015
 346. O Frymíkův pohár
 347. Bohuslavice open 2015
 348. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 349. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 350. Poslední kolo 1. ligy
 351. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 352. 5. Interchess Cup
 353. Turnaje šachových nadějí 2015
 354. Samir Sahidi získal titul FM
 355. Ve zkratce
 356. Finále MČR škol
 357. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 358. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 359. Reykjavik Open
 360. Anička Lhotská v tisku
 361. O šachové království
 362. KP družstev mladších žáků
 363. Slovenská extraliga jde do finále
 364. Ohlédnutí za MČR 2015
 365. Reykjavik Open 2015
 366. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 367. Van na 1. šachovnici
 368. Grand prix mládeže 2014/2015
 369. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 370. Šachová Extraliga SK Commander
 371. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 372. International Chess Open Graz 2015
 373. Memoriál Tomáše Baštince
 374. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 375. Letný šachový tábor Koník 2015
 376. Senický jarný šachový festival 2015
 377. MČR mládeže 2015
 378. Ve zkratce
 379. 1. liga mládeže
 380. KP škol v šachu
 381. KP středních škol
 382. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 383. Open Mariánské Lázně 2015
 384. Šachová Extraliga SK Commander
 385. Pěkný vstup do nového roku
 386. Přebor Běloruska
 387. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 388. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 389. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 390. Memoriál Vladimíra Taranu
 391. I na přelomu roku se hraje
 392. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 393. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 394. MČR v bleskovém šachu 2014
 395. Talent Cup 2014
 396. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 397. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 398. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 399. Matyáš Marek v extralize dorostu
 400. 1. liga pokračuje dalším kolem
 401. Dvě domácí utkání 1. ligy
 402. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 403. OP středních škol v šachu 2014
 404. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 405. HD 14 Pražský přebor
 406. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 407. Ligové aktivity členů Interchess
 408. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 409. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 410. Souboj o titul mistra světa 2014
 411. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 412. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 413. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 414. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 415. Krajské soustředění mládeže
 416. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 417. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 418. European Youth Chess Championship 2014
 419. 1. liga dorostu
 420. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 421. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 422. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 423. Interchess na OPEN Tatry 2014
 424. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 425. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 426. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 427. Open Tatry 2014
 428. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 429. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 430. Šachové kurzy pro veřejnost
 431. Ve zkratce
 432. Open Havířov 2014
 433. Trenérské semináře léto 2014
 434. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 435. Letný šachový tábor Koník 2014
 436. Cracow International Chess Championships
 437. Chess Cup Frýdek-Místek
 438. Czech open Pardubice
 439. 41st Olympiad Tromsø 2014
 440. Robert Demko v Bezměrově třetí
 441. Táňa Bogatková získala titul WFM
 442. Letní aktivity hráčů Interchess
 443. Vítáme nového šachistu
 444. Karviná open 2014
 445. Prázdninové přání
 446. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 447. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 448. Mostecká věž 2014
 449. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 450. Suchy Bór FIDE open 2014
 451. Interchess v Polsku a na Slovensku
 452. Interchess v mateřské škole
 453. MČR družstev mladších žáků
 454. PULA OPEN 2014
 455. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 456. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 457. Nové šachové tituly členů Interchess
 458. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 459. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 460. Open Orlová 2014
 461. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 462. Mitropa Cup 2014
 463. Chess Cup 2014 - Orlová
 464. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 465. Chess Cup 2014
 466. Ohlédnutí za koníkem
 467. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 468. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 469. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 470. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 471. MSR mladších žáků v rapid šachu
 472. Ostravský koník 2014
 473. Martinik open 2014
 474. Turnaje šachových nadějí
 475. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 476. Mistrovství ČR školních týmů
 477. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 478. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 479. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 480. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 481. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 482. Vydařená příprava v Senici
 483. KP družstev mladších žáků 2014
 484. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 485. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 486. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 487. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 488. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 489. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 490. Aktuality leden 2014
 491. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 492. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 493. Interchess Cup 2014
 494. PF 2014
 495. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 496. Veselé Vánoce
 497. Vánoční kvíz
 498. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 499. Pohár hotelu Katowice 2013
 500. Mistrovství světa mládeže 2013
 501. Sněženky lepší machrů
 502. Dlouhodobé soutěže družstev
 503. 2. turnaj KP v rapid šachu
 504. Sněženky a machři 2013
 505. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 506. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 507. Polofinále MČR juniorů 2013
 508. Interchess aktuality
 509. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 510. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 511. Úspěšný říjen 2013
 512. Liberec FIDE open 2013
 513. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 514. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 515. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 516. Hukvaldské šachování 2013
 517. ME mládeže 2013 Černá Hora
 518. Novoborská šachová corrida 2013
 519. Interchess a Figurka
 520. Interchess v září 2013
 521. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 522. Interchess v nových prostorách
 523. MEU ve výsledcích
 524. Ohlédnutí za prázdninami
 525. Robert Demko členem Interchess
 526. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 527. Napsali o nás
 528. Open Jeseník
 529. Mezinárodní mistrovství Krakova
 530. FIDE open Staré Město
 531. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 532. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 533. Mistrovství Evropy žen 2013
 534. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 535. Naši šachisté ve zkratce
 536. Štiavnický šachový festival
 537. Se šachovou legendou na Slovensku
 538. Open Karviná 2013
 539. Česko-Slovenská extraliga žen
 540. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 541. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 542. Open Teplice 2013
 543. Mitropa cup 2013
 544. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 545. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 546. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 547. Mezinárodní soustředění
 548. Mistrovství České republiky mužů 2013
 549. FIDE open Orlová
 550. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 551. KP Orlová
 552. Přestupy
 553. Výsledky našich členů ve zkratce
 554. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 555. Ostravský koník 2013
 556. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 557. Letní šachový tábor
 558. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 559. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 560. Štiavnický šachový festival 2013
 561. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 562. Ostravský koník 2013
 563. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 564. Velikonoční šachy
 565. 2. Interchess cup je historií
 566. Matyáš Marek zlatý !
 567. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 568. 2. Interchess cup
 569. Malý diamant? Dávid Slivka!
 570. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 571. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 572. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 573. Krajské přebory rapidů
 574. Pozvánka na ples
 575. Rybnik Chess Classic 2013
 576. Open Nový Bor 2013
 577. Leden a únor 2013 ve zkratce
 578. 1. Interchess cup
 579. Open Praha 2013
 580. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 581. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 582. Talent Cup 2012
 583. Šachové aktuality
 584. Další fotky z Mariboru
 585. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 586. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 587. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 588. Hukvaldské šachování
 589. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 590. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 591. Šachový podzim ve zkratce
 592. Informace
 593. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 594. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 595. Soustředění říjen 2012
 596. Logo Interchess
 597. OPEN Tatry 2012
 598. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 599. MČR mládeže v rapidu 2012
 600. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 601. ME mládeže 2012 v Praze
 602. Soustředění srpen 2012
 603. Tréninky v červenci 2012
 604. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 605. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 606. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 607. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 608. Petrohrad 2012