Zápas Interchess – Škola Anatolije Karpova Moskva

СДЮСШОР МГФСОZápas určený pro mládež do 16 let se uskutečnil 17. 1. 2021 na platformě lichess.

Na straně Moskvy nastoupilo mnoho talentovaných dětí, například mistr světa v blitz šachu do 12 let Leonid Girshgorn nebo Alexandr Usov, který zářil na přeborech: Ruska (2x zlato, 1x bronz), Evropy (2x zlato) i světa (1x zlato a 1x stříbro). I z tohoto důvodu jsme do našeho týmu přizvali několik posil, přesto ale většina týmu byla vytvořena z dětí, které buď hrají za českou nebo slovenskou skupinu Interchess nebo jsou trénovány trenéry z Interchessu. Zápasu se nakonec zúčastnilo 56 dětí, z nichž 29 hrálo za Interchess a 27 za Moskvu. Zápas byl napínavý od samého začátku, vedení se dlouhou dobu přelévalo mezi oběma týmy, ale v druhé polovině zápasu se našim podařilo dostat vedení na svoji stranu, náskok už neztratili a finální skóre mluví jasně pro nás 202-163.

Největší podíl na vítězství měli:

Z hostů: Jáchym Němec (Říčany), Jáchym Šmolík (Říčany), Karel Brožka (Polabiny), Delgerdalai Bayarjavkhlanov (Staré Město), Michal Kubiczek (Zlín), Honza Souček (Šachy Štěpán) a Petr Souček (Unichess)

Z Interchessu: Štěpán Hrbkek, Marek Fizer, Kuba Rakovský, Simona Bochničková, Vladko Bochnička, Antonín Zemek, David Juračák.

Samozřejmě děkujeme i všem ostatním, kteří se zúčastnili a podpořili tak náš tým, i když se jim třeba tentokrát tolik nedařilo, a doufáme, že se za nedlouho opět setkáme aspoň nad těmi internetovými šachovnicemi, třeba opět v sobotu: https://lichess.org/tournament/n1Szgs7C

Výsledky zápasu si můžete prohlédnout zde: https://lichess.org/tournament/AZn2NP9Z

Odveta tohoto zápasu proběhne za týden, opět v neděli od 9:00: https://lichess.org/tournament/WlOueIZi

Fotogalerie

Vergani Cup January 2021

Thai-Dan-Van-Nguyen-Copy-4V Itálii probíhá ve dnech 3. - 7. ledna 2021 šachový festival Vergani cup.

Jedním z 51 účastníků turnaje Open Elite je i Nguyen Thai Dai Van.

 

Fotografie zapůjčena z fotogalerie Tegernsee Masters 2020.

Výsledkový servisOnline přenos  

PF 2021

prani 2021up

Online turnaje Interchess

130704917 190330036102186 6829554066338510784 nAni Interchess nezůstává v době covidu pozadu. Obnovili jsme jarní sérii turnajů v rámci našeho týmu Interchess a každou sobotu v 18:00 hodin hrajeme turnaj. Pokud ještě stále nejste členy našeho týmu, podrobný návod jak se stát členem naleznete zde

Posledních 5 turnajů se zúčastnilo 48 různých hráčů, přičemž průměrná účast byla více než 30 hráčů. V současné době nadále uvažujeme nad dalšími vylepšeními jako vytvoření cenového fondu nebo zápasy mezi týmy.

Další turnaj hrajeme již tuto sobotu https://lichess.org/tournament/LGKw4zmw

Průběžné výsledky turnajů můžete najít zde.

Hlavním garantem turnajů je Ondra Havelka, kterému tímto moc děkujeme.

Mezinárodní online turnaj družstev v šachu 2020

turnir drugby10Ve dnech 21. - 22. 11. 2020 se náš tým zúčastnil mezinárodního online turnaje družstev. Hrálo se na platformě Tornelo s využitím Zoomu, pomocí kterého tým rozhodčích kontroloval dodržování pravidel.

Za každý tým nastoupilo vždy 6 hráčů - 2 hráči do 12 let, 2 hráči do 10 let a 2 hráči do 8 let. Náš tým nastoupil v tomto složení: 1. Marek Fizer 2. David Juračák 3. Michal Dolnik (SVK) 4. Daniela Kožušníková 5. Michele Gurevich (FRA) 6. Šimon Galia.

Naši hráči si v každém kole zahráli proti týmu z jiné země - postupně s týmy z Jižní Afriky, Bulharska, Lotyšska, Belge, Švédska, Běloruska a Řecka. Vyhráli jsme 2 zápasy (Jižní Afrika, Řecko), remízovali jsme taktéž 2x (Lotyšsko, Švédsko), zápas jsme prohráli třikrát (Bulharsko, Belgie, Bělorusko). Ve finále jsme obsadili 21. příčku z 28

Up date... Po turnaji došlo k upravení výsledků. Některá družstva byla potrestána za podvod a naše družstvo se posunulo o dvě příčky nahoru.

 

Za zmínku taktéž stojí ceny za první 3 místa. Nejlepším týmům organizátor zajistil přednášky od mistrů světa Ruslana Ponomariova (Ukrajina), Antoniety Stefanovy (Bulharsko) a vicemistra světa Borise Gelfanda (Izrael). Všichni hráči dostali certifikáty účastníků. Tyto ceny získali 1. Ukrajina 2. Čína a 3. Řecko.

 

Celému týmu děkujeme za snahu, spolupráci a bojovnost. Byla to zajímavá zkušenost. Děkujeme našim fanouškům za podporu a organizátorům (Bělorusko) za pěknou akci.

 

 Výsledkový servis, Fotogalerie

Tegernsee Masters 2020

Thai-Dan-Van-Nguyen-Copy-4Od 30. 10. 2020 - 8. 11. 2020 se v Německu odehrál silně obsazený turnaj Tegernsee Masters 2020. Turnaje se účastnil i Van Thai Dai Nguyen, který skončil se 4 body na pátém místě. Podal bojovný výkon. Výsledek odpovídá jeho osobnímu Fide elu.

Fotografie zapůjčena z fotogalerie níže.

Výsledky, Online, Fotogalerie

 

Rozhovor s GM Vanem Thai Dai Nguyenem

123602973 2811711699153704 1763783342023210903 oV pátečním Sport Magazínu - příloze deníku Sport (6. 11. 2020) vyjde rozhovor s 18ti letým šachovým velmistrem Vanem Thai Dai Nguyenem. 

V době omezené možnosti účastnit se šachových turnajů, tyto řádky mohou potěšit nejednoho šachistu. :-)

 

 

GM Vjačeslav Dydyshko

dydyskoGM Vjačeslav Dydyshko je externí trenér naší šachové akademie.

Velmistr Robert Cvek o něm natočil video, které můžete shlédnout zde

Nedávno o něm také vyšel zajímavý článek na nss.cz.

 

Vítězství GM Nguyena nad GM Shortem

VanVelmistrovský duel, o kterém jsme informovali v minulém článku skončil vítězstvím Vana Thai Dai Nguyena.

Po prvním a druhém dni Van prohrával. Ale zabojoval a třetí rozhodující den dvě partie vyhrál a dvě remízoval, čímž otočil zápas a vyhrál 5,5 : 4,5. 

GM Nigel Short byl v minulosti třetí na žebříčku FIDE. V roce 1993 hrál zápas o titul mistra světa v Londýně s Garrym Kasparovem.

Fotografie použita z Fotogalerie Pražské šachové společnosti.

Duel velmistrů

IMG07464 Od soboty 10. října do pondělí 12. října probíhá v sále Obecního domu v Praze velmistrovský duel mezi legendou britského šachu Nigelem Shortem a Thai Dai Van Nguyenem.

Online přenos včetně živých komentářů běží na kanále youtube šachy.cz

Titulní fotografie je zapůjčena z této fotogalerie - Fotogalerie zápasu

Naši odchovanci v První lize na startu sezóny

1570396619-previewV neděli 4. 10. 2020 nastoupili k prvnímu ligovému utkání sezóny 2020/21 někteří naši odchovanci a hráči.

Za tým Šachy Hošťálková nastoupili Dominik Kula a Ondřej Havelka. Družstvo vyhrálo proti silně obsazenému Grygovu 5-3. K výsledku remízou proti IM Biolku Richardu st. přispěl Dominik.

 Za tým Chotěboř nastoupil na první šachovnici Marek Matyáš, který remízoval s IM Murdziou Piotrem. Jeho tým remízoval 4:4.

Výsledkový servis

Okresní přebor družstev

Okresní přebor družstev1V sobotu 3. 10. 2020 proběhlo v národním domě 1. kolo Okresního přeboru družstev.
Odehráli jsme zápas proti Beskydské šachové škole, v sestavě Robert Demko, Marek Fizer, Dominik Očko, Klára Zemková a Lucie Fizerová.

Zápas jsme rozehráli v klidu, po půl hodině hry na první šachovnici jsme slyšeli nabídku remízy od soupeře Roberta Demka. Robert se šel porozhlédnout po místnosti, jak vypadají partie, aby se rozhodl, jestli ji vezme. Nakonec se rozhodl ještě hrát. Po hodině a půl hry jsme viděli první výhru od Lucky Fizerové. Chvíli na to skončil Marek Fizer, a také vítězně. Po další půl hodině dopadla partie vítězně pro Dominika Očka. Po dvou a půl hodinách skončila partie Roberta Demka, a také vítězně pro něj. Poslední dokončila svou partii Klára Zemková, která také vyhrála. Výsledek zápasu skončil 5:0 pro nás.

Děkujeme všem hráčům za účast a těšíme se na další kola.

Za družstvo TJ Sokol Dobrá "B" na první šachovnici hrál Rosťa Berezjuk. Svou partii vyhrál a pomohl k výslednému vítězství 5-0 s celkem Sokol Dobrá "C".
 

Výsledkový servis

Krajský přebor mládeže v praktickém šachu

1570396619-preview

Během prodlouženého víkendu 26. - 28. 9. 2020 na půdě SVČ Klíč proběhl přebor moravskoslezských šachistů. Barvy Interchess hájilo 7 hráčů v kategoriích od HD10 po HD18. 

V kategorii D18 získala zlatou medaili Lucka Fizerová a postoupila na MČR do 18 let. Lucce blahopřejeme k úspěchu. V kategorii H18 nás reprezentoval teprve 12 letý Marek Fizer. Marek rozehrál turnaj nadějně, ale závěr se mu nepovedl. Předvedený výkon stačil na konečné 8. místo. 

V kategorii HD12 prakticky celý turnaj vedla Danielka Kožušníková, po zaváhaní v posledním kole ji však bohužel pomocné hodnocení odhodilo na druhé místo. Danielce blahopřejeme k pěknému výsledku a zisku 25 bodů na svůj rating. Antonín Zemek v kategorii H12 obsadil 4. příčku. 

V kategorii HD14 Interchess zastupovali Martin Pravec a Julinka Foldynová. Martin ukončil turnaj s ziskem a připisuje na elo 7 bodů. Julinka krásně odehrála celý turnaj a získané zkušenosti se jí budou určitě hodit do budoucnosti.

V kategorii H10 nastoupil Galia Šimon. Pro Šimonka to byl první turnaj se zápisem. Šimonek zvládl zápis perfektně, partie šly zanalyzovat a výsledek časem určitě přijde :-). 

Všem děkujeme za pěknou reprezentaci Interchess v této složité době a blahopřejeme k podanému výkonu. Organizátorům děkujeme za organizaci turnaje.

Výsledky

 

MČR juniorů v rapid šachu

1570396619-previewO víkendu 19. - 20. 9. 2020 se uskutečnilo MČR juniorů v rapid šachu. Turnaj se odehrál v České Třebové, což byla oproti jiným akcím vítaná změna díky skvělé dopravní dostupnosti. I přes to se turnaje nezúčastnila řada favoritů.

V první půlce toho využil Ondra Havelka (Šachy Hošťálková), který získal 5/5 a průběžně vedl, v dalších partiích ale ztratil cenné body, a nakonec se ziskem 6,5 bodů z 9 partií obsadil 7. místo s půlbodovou ztrátou na dělené první místo.

Výsledky, Videoreportáž, Článek pořadatele, Fotogalerie pořadatele

Turnaj v rapid šachu ve Valašské Bystřici

fototop2Dne 16. 9. 2020 se Rapid turnaje ve Valašské Bystřici zúčastnili dva naši odchovanci - Ondřej Havelka a Rostislav Berezjuk
 
Turnaj se povedl Ondrovi, který přesvědčivě vyhrál sérii 6 partií a výsledkově zaváhal až v posledním kole. S 6/7 body se zaslouženě umístil na samostatném prvním místě. Méně se dařilo Rosťovi, který se 4 body obsadil až 9. příčku.
 
Velké díky patří organizátorům akce za bezproblémový průběh turnaje.

Výsledky

Další články...

 1. Skalica Open očima Štěpána Hrbka
 2. ČR - Polsko
 3. Turnaj v bleskovém šachu, Valašská Bystřice
 4. MČR žen 2020
 5. Skalica Open 2020
 6. Marek Fizer 2. místo na MEU
 7. Šachové léto 2020 ve zkratce
 8. Letní šachový tábor koník 2020
 9. Extraliga dorostu 2019/20
 10. Online Krajský přebor v bleskovém šachu
 11. Karanténa Open 2020
 12. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 13. Online šachový šampionát mládeže 2020
 14. Přátelský zápas CZE - ISR
 15. MČR v online bleskovém šachu
 16. Interchess na lichessu
 17. Šachové dny v Interchess
 18. MČR mládeže do 16 let
 19. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 20. Šachové soustředění Interchess
 21. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 22. O Frymíkův pohár
 23. Prague International Chess Festival 2020
 24. International Chess Open Graz 2020
 25. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 26. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 27. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 28. Letní šachový tábor koník 2020
 29. Extraliga ČR 2019/20
 30. MOSKVA OPEN 2020
 31. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 32. Extraliga dorostu 2019/20
 33. OPEN PRAHA 2020
 34. Postupy na MČR školních týmů
 35. ZŠ Trojanovice
 36. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 37. OPEN PRAHA 2020
 38. "Pohár Černého pěšce Interchess" - ohlédnutí
 39. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 40. XMAS Jeseník Open 2019
 41. PF 2020
 42. Mezinárodní šachový turnaj "Pohár Černého pěšce Interchess"
 43. 2019 Pan-American Intercollegiate Championship
 44. Maryland December Action 2019
 45. MČR v bleskovém šachu 2019, Praha
 46. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, střední školy
 47. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, II. stupeň
 48. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, I. stupeň
 49. Přebor škol okresu Nový Jičín 2019
 50. ME v bleskovém šachu 2019 Tallinn
 51. 1. liga mládeže
 52. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 53. Extraliga dorostu 2019/20
 54. ME v rapid šachu - Van 1. místo do 18
 55. Šachová sobota
 56. Mistrovství Evropy v rapid a blitz šachu 2019 Tallinn, Estonsko
 57. Extraliga ČR 2019/20
 58. Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek
 59. Přebor Moskvy v šachu dívek do 15 let
 60. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 61. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů 2019
 62. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski 2019
 63. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 64. Zuzka Gřesová mistryní ČR juniorek a dorostenek
 65. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski
 66. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 67. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů
 68. Mezinárodní festival Černý Pěšec, Bělorusko
 69. Mistrovství Moravy a Slezska 2019
 70. WORLD YOUTH UNDER 16 CHESS OLYMPIAD 2019
 71. Mistrovství Evropy družstev 2019
 72. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 73. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 74. Washington Chess Congress 2019
 75. Extraliga ČR 2019/20
 76. 1. liga mládeže
 77. Extraliga dorostu 2019/20
 78. MS mládeže 2019 Mumbai, INDIE
 79. Skalica Open 2019
 80. Šachové léto ve zkratce
 81. Van mistrem Evropy!
 82. MČR žen 2019
 83. MČR družstev mladších žáků 2019
 84. Belaya Ladya 2019
 85. MIDDELFART SPAREKASSE WIM 2019
 86. Malá šachovnička
 87. O šachovou Korunku
 88. Smutná zpráva
 89. KP družstev mladších žáků
 90. KŠN Bratislava slaví postup do extraligy
 91. Prague International Chess Festival
 92. MČR 2019 je za námi
 93. Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem
 94. Gratulace k životnímu jubileu
 95. Prague International Chess Festival
 96. FIDE Women's World Team Championship 2019
 97. MČR 2019 - Kouty nad Desnou
 98. Ve zkratce
 99. Letní šachový tábor Koník 2019
 100. Extraliga družstev - 7. a 8. kolo
 101. Extraliga mládeže - Východ 2018/19
 102. Gibraltar International Chess Festival 2019
 103. Prague Open 2019
 104. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
 105. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
 106. 2019 Skalka Open
 107. Dva turnaje hned zkraje roku
 108. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
 109. ECo-C Extraliga
 110. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
 111. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
 112. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
 113. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
 114. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
 115. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
 116. Extraliga 2018/2019
 117. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
 118. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 119. World Youth Chess Championships 2018
 120. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
 121. Tatry Open 2018 jsou za námi
 122. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
 123. Startuje extraliga dorostu
 124. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 125. Tatry Open 2018
 126. Van v 1. chorvatské lize
 127. MS juniorů v tureckém Gebze
 128. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 129. OPEN Banská Bystrica
 130. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 131. Malé ohlédnutí za létem
 132. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 133. Československá extraliga žen 2018
 134. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 135. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 136. European Youth Chess Championship 2018
 137. MČR žen 2018 České Budějovice
 138. Tréninky o prázdninách
 139. Ve zkratce
 140. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 141. Bílá věž – Soči
 142. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 143. V4 Youth camp Liptov
 144. MČR žen 2018
 145. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 146. Kysucký pohár
 147. Malá šachovnička
 148. Vanesa Filipová mistryní EU
 149. Mitropa Cup
 150. European Union Youth Rapid Championship 2018
 151. Nominační turnaj
 152. Ostravský koník 2018
 153. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 154. Hukvaldské šachování 2018
 155. Přebory základních škol
 156. Mistrovství České republiky do 8 let
 157. Extraliga mládeže 2018
 158. Finále Extraligy dorostu
 159. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 160. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 161. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 162. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 163. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 164. Extraliga 2017 / 2018
 165. European Individual Chess Championship 2018
 166. Turnaj přátelství Olomouc
 167. TŠN a Pobeskydí open
 168. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 169. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 170. Extraliga spěje k závěru
 171. Smutná zpráva
 172. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 173. European Individual Chess Championship 2018
 174. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 175. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 176. Šachový únor
 177. Od Moskvy po Londýn
 178. Ohlédnutí za rokem 2017
 179. 2. liga – skupina F
 180. Extraliga 7. a 8. kolo
 181. Extraliga 2017/2018
 182. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 183. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 184. Moscow Open 2018
 185. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 186. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 187. Open Mariánské Lázně 2018
 188. Postup do finálové skupiny extraligy!
 189. Krajské přebory škol
 190. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 191. Extraliga družstev
 192. Open Praha 2018
 193. Hráči Interchess v ČT
 194. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 195. Rilton Cup Stockholm
 196. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 197. Motivační ceny šachového svazu
 198. Soustředění v Ústí nad Labem
 199. 2. liga
 200. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 201. TALENT CUP 2017
 202. Ve zkratce
 203. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 204. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 205. Extraliga mládeže
 206. Extraliga 2017/2018
 207. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 208. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 209. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 210. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 211. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 212. Budapest First Saturday
 213. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 214. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 215. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 216. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 217. European Team Chess Championship 2017
 218. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 219. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 220. Začala ligová sezóna
 221. OPEN Tatry 2017
 222. Extraliga dorostu
 223. KP mládeže v praktickém šachu
 224. Mitropa Cup 2017
 225. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 226. World Cadets Chess Championship 2017
 227. Ohlédnutí za letními prázdninami
 228. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 229. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 230. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 231. European Youth Chess Championship 2017
 232. Open Havířov 2017
 233. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 234. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 235. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 236. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 237. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 238. Štiavnický šachový festival 2017
 239. Letní aktivity členů Interchess
 240. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 241. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 242. Nabídka letních prázdninových akcí
 243. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 244. Teplice Open
 245. FIDE World Team Championships
 246. Dětský pohár 2017
 247. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 248. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 249. Hukvaldské šachování 2017
 250. OPEN Orlová 2017
 251. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 252. Ostravský koník z pohledu Interchess
 253. Záhoracký šachový festival
 254. Ostravský koník 2017
 255. Interchess míří do extraligy!
 256. Mistrovství SR mládeže
 257. Šachové velikonoce Interchess
 258. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 259. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 260. GRENKE Chess Open 2017
 261. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 262. O Frymíkův pohár
 263. Open Petřvald 2017
 264. Finále extraligy hostí Brno
 265. Budapest Spring Festival 2017
 266. Finále krajského přeboru v rapidu
 267. 2017 U.S. Championship
 268. Mistrovství ČR mládeže 2017
 269. Budapest Spring Festival 2017
 270. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 271. Chess Open Graz 2017
 272. Senický jarní šachový festival
 273. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 274. International Chess Open Graz 2017
 275. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 276. Memoriál Tomáše Baštince
 277. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 278. Mistrovství světa žen 2017
 279. Extraliga 5. a 6. kolo
 280. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 281. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 282. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 283. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 284. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 285. Talenti proti legendám nerozhodně
 286. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 287. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 288. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 289. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 290. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 291. OPEN PRAHA 2017
 292. Belarus Women Championship 2017
 293. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 294. Šachový prosinec
 295. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 296. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 297. Talent roku 2016
 298. Talent Cup 2016
 299. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 300. MS seniorů 50+ a 65+
 301. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 302. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 303. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 304. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 305. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 306. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 307. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 308. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 309. First Saturday GM Nov 2016
 310. MM&S 2016
 311. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 312. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 313. FIDE World Cadets Championship 2016
 314. Hráči Interchess v druhé lize
 315. tht Extraliga startuje
 316. Matyáš Marek do extraligy!
 317. První liga družstev mládeže - skupina východ
 318. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 319. Novoborská šachová Corrida
 320. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 321. Krajský přebor MKŠS
 322. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 323. Open Tatry 2016
 324. Školení trenérů
 325. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 326. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 327. Interchess provádí nábor dětí
 328. Šachová Olympiáda 2016
 329. Open Havířov 2016
 330. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 331. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 332. Olomouc Chess Summer 2016
 333. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 334. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 335. FIDE Open Staré Město 2016
 336. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 337. Czech Open Pardubice 2016
 338. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 339. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 340. 7. Interchess Cup 2016
 341. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 342. V4 Youth camp Liptov 2016
 343. Mitropa Cup 2016
 344. Nabídka prázdninových akcí
 345. Šachové turnaje v Mostech
 346. Open Teplice 2016
 347. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 348. Ocenění našim členům
 349. Dětský pohár 2016
 350. Nový kandidát mistra
 351. Interchess dětský pohár 2016
 352. Orlová 2016
 353. European Individual Women's Chess Championship
 354. Hukvaldské šachování 2016
 355. Orlová & Zalakaros
 356. MČR hráčů do 8 let
 357. Ohlédnutí za koníkem
 358. Mistrovství České republiky do 8 let
 359. Ostravský koník 2016
 360. Ve zkratce
 361. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 362. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 363. Poděkování obci Tichá
 364. Mistrovství SR mládeže
 365. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 366. Extraliga SR
 367. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 368. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 369. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 370. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 371. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 372. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 373. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 374. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 375. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 376. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 377. Naši nejmladší nezahálejí!
 378. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 379. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 380. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 381. ECo-C Extraliga
 382. Krajský přebor
 383. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 384. Aeroflot Open 2016
 385. Interchess o posledním únorovém víkendu
 386. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 387. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 388. International Chess Open Graz 2016
 389. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 390. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 391. První únorový víkend ve znamení šachu
 392. Van a Matyáš bojují o IM
 393. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 394. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 395. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 396. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 397. Naši hráči v Krajském Přeboru
 398. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 399. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 400. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 401. Nominace našich talentů na sportovce roku
 402. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 403. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 404. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 405. 3. turnaj KP v rapid šachu
 406. Víkendové soutěže
 407. Open Praha 2016
 408. Interchess na přelomu roku
 409. I o Vánocích se hraje
 410. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 411. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 412. MČR v bleskovém šachu 2015
 413. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 414. Talent Cup 2015
 415. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 416. London Chess Classic 2015
 417. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 418. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 419. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 420. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 421. Šachista mimo šachovnici
 422. 2. turnaj KP v rapid šachu
 423. THT EXTRALIGA – listopad
 424. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 425. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 426. THT EXTRALIGA 2015/2016
 427. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 428. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 429. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 430. 1. turnaj KP v rapid šachu
 431. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 432. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 433. ME mládeže 2015 je za námi
 434. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 435. OPEN Tatry 2015
 436. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 437. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 438. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 439. MS juniorů do 20 let
 440. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 441. Členové Interchess na návštěvě ministra
 442. 6. Interchess Cup
 443. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 444. Open Havířov 2015
 445. Beskidy Cup
 446. MEU Kouty 2015
 447. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 448. Gens una sumus
 449. Olomouc Chess Summer 2015
 450. O putovní pohár města Jeseník
 451. Vienna Chess Open 2015
 452. FIDE OPEN Staré Město 2015
 453. Open Letní Praha 2015
 454. Senický letní šachový festival 2015
 455. Open Havířov 2015
 456. European Union Youth Chess Championship 2015
 457. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 458. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 459. LŠT Koník 2015
 460. MEU Mureck 2015
 461. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 462. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 463. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 464. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 465. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 466. European Youth Team Chess Championship 2015
 467. First Saturday GM July 2015
 468. Minsk Open 2015
 469. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 470. Štiavnický šachový festival 2015
 471. Přebor města Vsetína 2015
 472. Šachy prázdniny nemají
 473. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 474. LIPTOV 2015
 475. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 476. Šachový festival České Budějovice 2015
 477. Mistrovství Ruska 2015
 478. European School Championships 2015
 479. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 480. International Open Tournament Pula 2015
 481. MČR družstev mladších žáků 2015
 482. Interchess ve školkách
 483. GM Wesley So - GM David Navara
 484. Mitropacup 2015
 485. 9th International Open Tournament Pula 2015
 486. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 487. Píše se o nás
 488. World’s Youth Stars 2015
 489. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 490. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 491. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 492. Open Orlová 2015 – dohráno
 493. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 494. Open Čierne 2015
 495. Open Orlová 2015
 496. Mistrovské soutěže na Slovensku
 497. Krátké zprávy
 498. Mladé světové hvězdy
 499. Šachy mimo šachovnici
 500. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 501. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 502. Ostravský koník 2015
 503. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 504. 1. liga - napoprvé 4. místo
 505. O šachové království 2015
 506. O Frymíkův pohár
 507. Bohuslavice open 2015
 508. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 509. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 510. Poslední kolo 1. ligy
 511. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 512. 5. Interchess Cup
 513. Turnaje šachových nadějí 2015
 514. Samir Sahidi získal titul FM
 515. Ve zkratce
 516. Finále MČR škol
 517. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 518. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 519. Reykjavik Open
 520. Anička Lhotská v tisku
 521. O šachové království
 522. KP družstev mladších žáků
 523. Slovenská extraliga jde do finále
 524. Ohlédnutí za MČR 2015
 525. Reykjavik Open 2015
 526. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 527. Van na 1. šachovnici
 528. Grand prix mládeže 2014/2015
 529. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 530. Šachová Extraliga SK Commander
 531. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 532. International Chess Open Graz 2015
 533. Memoriál Tomáše Baštince
 534. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 535. Letný šachový tábor Koník 2015
 536. Senický jarný šachový festival 2015
 537. MČR mládeže 2015
 538. Ve zkratce
 539. 1. liga mládeže
 540. KP škol v šachu
 541. KP středních škol
 542. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 543. Open Mariánské Lázně 2015
 544. Šachová Extraliga SK Commander
 545. Pěkný vstup do nového roku
 546. Přebor Běloruska
 547. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 548. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 549. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 550. Memoriál Vladimíra Taranu
 551. I na přelomu roku se hraje
 552. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 553. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 554. MČR v bleskovém šachu 2014
 555. Talent Cup 2014
 556. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 557. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 558. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 559. Matyáš Marek v extralize dorostu
 560. 1. liga pokračuje dalším kolem
 561. Dvě domácí utkání 1. ligy
 562. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 563. OP středních škol v šachu 2014
 564. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 565. HD 14 Pražský přebor
 566. Ligové aktivity členů Interchess
 567. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 568. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 569. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 570. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 571. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 572. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 573. Krajské soustředění mládeže
 574. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 575. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 576. European Youth Chess Championship 2014
 577. 1. liga dorostu
 578. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 579. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 580. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 581. Interchess na OPEN Tatry 2014
 582. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 583. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 584. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 585. Open Tatry 2014
 586. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 587. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 588. Šachové kurzy pro veřejnost
 589. Ve zkratce
 590. Open Havířov 2014
 591. Trenérské semináře léto 2014
 592. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 593. Letný šachový tábor Koník 2014
 594. Cracow International Chess Championships
 595. Chess Cup Frýdek-Místek
 596. Czech open Pardubice
 597. 41st Olympiad Tromsø 2014
 598. Robert Demko v Bezměrově třetí
 599. Táňa Bogatková získala titul WFM
 600. Letní aktivity hráčů Interchess
 601. Vítáme nového šachistu
 602. Karviná open 2014
 603. Prázdninové přání
 604. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 605. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 606. Mostecká věž 2014
 607. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 608. Suchy Bór FIDE open 2014
 609. Interchess v Polsku a na Slovensku
 610. Interchess v mateřské škole
 611. MČR družstev mladších žáků
 612. PULA OPEN 2014
 613. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 614. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 615. Nové šachové tituly členů Interchess
 616. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 617. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 618. Open Orlová 2014
 619. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 620. Mitropa Cup 2014
 621. Chess Cup 2014 - Orlová
 622. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 623. Chess Cup 2014
 624. Ohlédnutí za koníkem
 625. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 626. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 627. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 628. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 629. MSR mladších žáků v rapid šachu
 630. Ostravský koník 2014
 631. Martinik open 2014
 632. Turnaje šachových nadějí
 633. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 634. Mistrovství ČR školních týmů
 635. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 636. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 637. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 638. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 639. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 640. Vydařená příprava v Senici
 641. KP družstev mladších žáků 2014
 642. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 643. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 644. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 645. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 646. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 647. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 648. Aktuality leden 2014
 649. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 650. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 651. Interchess Cup 2014
 652. PF 2014
 653. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 654. Veselé Vánoce
 655. Vánoční kvíz
 656. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 657. Pohár hotelu Katowice 2013
 658. Mistrovství světa mládeže 2013
 659. Sněženky lepší machrů
 660. Dlouhodobé soutěže družstev
 661. 2. turnaj KP v rapid šachu
 662. Sněženky a machři 2013
 663. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 664. Polofinále MČR juniorů 2013
 665. Interchess aktuality
 666. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 667. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 668. Úspěšný říjen 2013
 669. Liberec FIDE open 2013
 670. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 671. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 672. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 673. Hukvaldské šachování 2013
 674. ME mládeže 2013 Černá Hora
 675. Novoborská šachová corrida 2013
 676. Interchess a Figurka
 677. Interchess v září 2013
 678. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 679. Interchess v nových prostorách
 680. MEU ve výsledcích
 681. Ohlédnutí za prázdninami
 682. Robert Demko členem Interchess
 683. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 684. Napsali o nás
 685. Open Jeseník
 686. Mezinárodní mistrovství Krakova
 687. FIDE open Staré Město
 688. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 689. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 690. Mistrovství Evropy žen 2013
 691. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 692. Naši šachisté ve zkratce
 693. Štiavnický šachový festival
 694. Se šachovou legendou na Slovensku
 695. Open Karviná 2013
 696. Česko-Slovenská extraliga žen
 697. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 698. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 699. Open Teplice 2013
 700. Mitropa cup 2013
 701. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 702. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 703. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 704. Mezinárodní soustředění
 705. Mistrovství České republiky mužů 2013
 706. FIDE open Orlová
 707. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 708. KP Orlová
 709. Přestupy
 710. Výsledky našich členů ve zkratce
 711. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 712. Ostravský koník 2013
 713. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 714. Letní šachový tábor
 715. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 716. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 717. Štiavnický šachový festival 2013
 718. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 719. Ostravský koník 2013
 720. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 721. Velikonoční šachy
 722. 2. Interchess cup je historií
 723. Matyáš Marek zlatý !
 724. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 725. 2. Interchess cup
 726. Malý diamant? Dávid Slivka!
 727. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 728. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 729. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 730. Krajské přebory rapidů
 731. Pozvánka na ples
 732. Rybnik Chess Classic 2013
 733. Open Nový Bor 2013
 734. Leden a únor 2013 ve zkratce
 735. 1. Interchess cup
 736. Open Praha 2013
 737. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 738. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 739. Talent Cup 2012
 740. Šachové aktuality
 741. Další fotky z Mariboru
 742. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 743. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 744. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 745. Hukvaldské šachování
 746. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 747. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 748. Šachový podzim ve zkratce
 749. Informace
 750. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 751. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 752. Soustředění říjen 2012
 753. Logo Interchess
 754. OPEN Tatry 2012
 755. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 756. MČR mládeže v rapidu 2012
 757. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 758. ME mládeže 2012 v Praze
 759. Soustředění srpen 2012
 760. Tréninky v červenci 2012
 761. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 762. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 763. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 764. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 765. Petrohrad 2012