Zápas Interchess – Moskva

СДЮСШОР МГФСО7. 2. 2021 jsme opět změřili síly s týmem Moskvy. Pro velkou účast na minulých zápasech, jsme rozšířili počet hodnocených partií na 15. Jednalo se zatím o nejtěsnější zápas.

Ze začátku se dostal tým Moskvy do mírného vedení, které jsme sice postupně dohnali a chvilku jsme i vedli, nakonec však vítězství na svoji stranu urvala 11 bodů Moskva. Konečné skóre bylo 198 - 209.

Nejúspěšnějšími v barvách Interchessu tentokrát byli: Štěpán Hrbek, Vlado Bochnička, Nguyen Thai Dai Vinh, David Juračák, Jakub Rakovský, Tomáš Brnušák, Marek Fizer a Matyáš Kaňák. 

A z hostů: Jáchym Němec (Říčany), Anna Krupnova (Moskva), Jiří Bouška (Polabiny)Casey Ryan Mészáros (Bratislava), Marek Ďurovka (Bánská Bystrica) a Petr Souček (Unichess). 

Děkujeme Všem, kteří se do zápasu zapojili a zveme všechny na pokračování naší sobotní série turnajů. Následující turnaj proběhne zde: 

Výsledky, Fotogalerie

 

Zápas Interchess – šachová škola Vasilije Ivančuka ve Lvově

titulkaZápas dětí do 16 let s týmem šachové školy Lvov, se konal 30.1.2021. Zúčastnilo se ho 15 hráčů z obou týmů s podmínkou, že všichni hráči musí mít na stránce lichess maximálně elo 1900.

Celý zápas se odehrával ve velice přátelském duchu pod dohledem samotné bývalé šachové dvojky a exmistra světa rapidu a v bleskovém šachu, který v chatu prokázal na cizince výborné znalosti češtiny.

Ze začátku to vypadalo, že budou mít navrch soupeři. Po třičtvrtě hodině hry však naši hráči vyrovnali a nakonec se dostali i do vedení, které do konce zápasu navýšili na konečných 258-186.

Nejvíce bodů za Interchess posbírali: Antonín Zemek, Jindřich Trejbal jr. (Velvary), Jonáš Duraňa, Lucie Fizerová, Jáchym Hrbek, Adam Jurtík, Matyáš Kaňák, Michal Gřes a Daniela Kožušníková.

Výsledky, FB soupeřů, WEB soupeřů, Fotogalerie zápasu

Mezinárodní online turnaj očima Štěpána Hrbka

143345524 224046859373050 6642950638152280141 nNominovaní členové Interchessu Štěpán Hrbek, Lucie Fizerová, Marek Fizer, Jakub Rakovský (Nitra, Slovensko), Anna Krupnová (Moskva, Rusko) se v pondělí v pozdním odpoledni zúčastnili tematického turnaje, který pořádal náš špičkový spolupracovník a trenér GM Zigurds Lanka z Lotyšska a Šachová Federace Lotyšska.

Tématem bylo jedno z nejpopulárnějších zahájení současnosti, tedy španělská hra. V angličtině je pojmenováno podle RuyLópeze de Segura, který vydal závěry své analýzy tohoto zahájení v roce 1691 v Librodel Ajedrez (tedy Šachové knize). V přípravě na turnaj si měli účastníci dopředu nastudovat připravené GM Zigurdsem Lankou metodické materiály.

Naši hráči v celkovém pořadí prosadili a získali několik medailových umístění a finanční ceny. Celkově vyhrál první nasazený Štěpán Hrbek (7/8). V kategorii dívek vyhrála Anna Krupnova (6/8), která obsadila celkově třetí místo, druhá v kategorii dívek skončila Lucka Fizerová (5/8). Stabilní výsledek Marka Fizera (5/8) a Jakuba Rakovského (4,5/8) bohužel nestačil na medailove umistění v kategorii do 14 let.

O kvalitě turnaje svědčí nejen silná konkurence z několika zemí (Německo, Litva, ČR, Slovensko, Lotyšsko, Rusko), ale také komentovaný přenos za účasti WGM Dany Reizniece-Ozola, bývalé ministryně nejdřív ekonomiky a potom financí Lotyšska a dnes vysoko postavené ženy ve federaci FIDE, GM Zigurdse Lanky, GM Arturse Neiksans. Někteří z účastníků Danu Reiznice-Ozola mohou také pamatovat z ME mládeže v lotyšské Rize v roce 2018.

Odkaz na článek z turnaje na stránkách lotyšské federace

Výsledky, Komentovaný přenos, Fotogalerie

 

Odvetný zápas Interchess – Škola Anatolije Karpova Moskva

СДЮСШОР МГФСОOdvetný zápas Interchess – Škola Anatolie Karpova Moskva

Po vítězném zápase s Moskvou se odehrál i odvetný zápas. Pravidla byla stejná jako při prvním zápase s jediným rozdílem, že tentokrát již nebyl povolen berserk. Počet účastníků byl podobný jako při prvním zápase. Za Moskvu nastoupilo 29 dětí a za Interchess 27 dětí (celkově měl tedy tento zápas o jednoho účastníka více, než zápas minulý). Zápas začal vyrovnaně. Po zhruba půl hodině hry se tým Moskvy dostal do těsného vedení, které v závěru navýšil na konečné skóre 163-120. V kombinaci s předchozím zápasem, který skončil 163-202 to dává 326-322 a ukazuje na celkově velmi těsné vítězství Moskvy o pouhé 4 body.

Nejúspěšnějšími hráči Interchessu byli:

Za domácí: Štěpán Hrbek, Tomáš Brnušák, David Juračák, Tonda Zemek a Daniela Kožušníková

Za hosty: Jiří Bouška - mistr světa v blitz šachu do 8 let (Polabiny), Anna Krupnova (Moskva), Jáchym Němec (Říčany), Karel Brožka (Polabiny), Jáchym Šmolík (Říčany) a Max Hozda (Dukla Praha)

Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na další turnaje a zápas.

Výsledky zápasu, Fotogalerie

 

 

Zápas Interchess – Škola Anatolije Karpova Moskva

СДЮСШОР МГФСОZápas určený pro mládež do 16 let se uskutečnil 17. 1. 2021 na platformě lichess.

Na straně Moskvy nastoupilo mnoho talentovaných dětí, například mistr světa v blitz šachu do 12 let Leonid Girshgorn nebo Alexandr Usov, který zářil na přeborech: Ruska (2x zlato, 1x bronz), Evropy (2x zlato) i světa (1x zlato a 1x stříbro). I z tohoto důvodu jsme do našeho týmu přizvali několik posil, přesto ale většina týmu byla vytvořena z dětí, které buď hrají za českou nebo slovenskou skupinu Interchess nebo jsou trénovány trenéry z Interchessu. Zápasu se nakonec zúčastnilo 56 dětí, z nichž 29 hrálo za Interchess a 27 za Moskvu. Zápas byl napínavý od samého začátku, vedení se dlouhou dobu přelévalo mezi oběma týmy, ale v druhé polovině zápasu se našim podařilo dostat vedení na svoji stranu, náskok už neztratili a finální skóre mluví jasně pro nás 202-163.

Největší podíl na vítězství měli:

Z hostů: Jáchym Němec (Říčany), Jáchym Šmolík (Říčany), Karel Brožka (Polabiny), Delgerdalai Bayarjavkhlanov (Staré Město), Honza Souček (Šachy Štěpán) a Petr Souček (Unichess)

Z Interchessu: Štěpán Hrbkek, Marek Fizer, Kuba Rakovský, Simona Bochničková, Vladko Bochnička, Antonín Zemek, David Juračák.

Samozřejmě děkujeme i všem ostatním, kteří se zúčastnili a podpořili tak náš tým, i když se jim třeba tentokrát tolik nedařilo, a doufáme, že se za nedlouho opět setkáme aspoň nad těmi internetovými šachovnicemi, třeba opět v sobotu: https://lichess.org/tournament/n1Szgs7C

Výsledky zápasu si můžete prohlédnout zde: https://lichess.org/tournament/AZn2NP9Z

Odveta tohoto zápasu proběhne za týden, opět v neděli od 9:00: https://lichess.org/tournament/WlOueIZi

Fotogalerie

Vergani Cup January 2021

Thai-Dan-Van-Nguyen-Copy-4V Itálii probíhá ve dnech 3. - 7. ledna 2021 šachový festival Vergani cup.

Jedním z 51 účastníků turnaje Open Elite je i Nguyen Thai Dai Van.

 

Fotografie zapůjčena z fotogalerie Tegernsee Masters 2020.

Výsledkový servisOnline přenos  

PF 2021

prani 2021up

Online turnaje Interchess

130704917 190330036102186 6829554066338510784 nAni Interchess nezůstává v době covidu pozadu. Obnovili jsme jarní sérii turnajů v rámci našeho týmu Interchess a každou sobotu v 18:00 hodin hrajeme turnaj. Pokud ještě stále nejste členy našeho týmu, podrobný návod jak se stát členem naleznete zde

Posledních 5 turnajů se zúčastnilo 48 různých hráčů, přičemž průměrná účast byla více než 30 hráčů. V současné době nadále uvažujeme nad dalšími vylepšeními jako vytvoření cenového fondu nebo zápasy mezi týmy.

Další turnaj hrajeme již tuto sobotu https://lichess.org/tournament/LGKw4zmw

Průběžné výsledky turnajů můžete najít zde.

Hlavním garantem turnajů je Ondra Havelka, kterému tímto moc děkujeme.

Mezinárodní online turnaj družstev v šachu 2020

turnir drugby10Ve dnech 21. - 22. 11. 2020 se náš tým zúčastnil mezinárodního online turnaje družstev. Hrálo se na platformě Tornelo s využitím Zoomu, pomocí kterého tým rozhodčích kontroloval dodržování pravidel.

Za každý tým nastoupilo vždy 6 hráčů - 2 hráči do 12 let, 2 hráči do 10 let a 2 hráči do 8 let. Náš tým nastoupil v tomto složení: 1. Marek Fizer 2. David Juračák 3. Michal Dolnik (SVK) 4. Daniela Kožušníková 5. Michele Gurevich (FRA) 6. Šimon Galia.

Naši hráči si v každém kole zahráli proti týmu z jiné země - postupně s týmy z Jižní Afriky, Bulharska, Lotyšska, Belge, Švédska, Běloruska a Řecka. Vyhráli jsme 2 zápasy (Jižní Afrika, Řecko), remízovali jsme taktéž 2x (Lotyšsko, Švédsko), zápas jsme prohráli třikrát (Bulharsko, Belgie, Bělorusko). Ve finále jsme obsadili 21. příčku z 28

Up date... Po turnaji došlo k upravení výsledků. Některá družstva byla potrestána za podvod a naše družstvo se posunulo o dvě příčky nahoru.

 

Za zmínku taktéž stojí ceny za první 3 místa. Nejlepším týmům organizátor zajistil přednášky od mistrů světa Ruslana Ponomariova (Ukrajina), Antoniety Stefanovy (Bulharsko) a vicemistra světa Borise Gelfanda (Izrael). Všichni hráči dostali certifikáty účastníků. Tyto ceny získali 1. Ukrajina 2. Čína a 3. Řecko.

 

Celému týmu děkujeme za snahu, spolupráci a bojovnost. Byla to zajímavá zkušenost. Děkujeme našim fanouškům za podporu a organizátorům (Bělorusko) za pěknou akci.

 

 Výsledkový servis, Fotogalerie

Tegernsee Masters 2020

Thai-Dan-Van-Nguyen-Copy-4Od 30. 10. 2020 - 8. 11. 2020 se v Německu odehrál silně obsazený turnaj Tegernsee Masters 2020. Turnaje se účastnil i Van Thai Dai Nguyen, který skončil se 4 body na pátém místě. Podal bojovný výkon. Výsledek odpovídá jeho osobnímu Fide elu.

Fotografie zapůjčena z fotogalerie níže.

Výsledky, Online, Fotogalerie

 

Rozhovor s GM Vanem Thai Dai Nguyenem

123602973 2811711699153704 1763783342023210903 oV pátečním Sport Magazínu - příloze deníku Sport (6. 11. 2020) vyjde rozhovor s 18ti letým šachovým velmistrem Vanem Thai Dai Nguyenem. 

V době omezené možnosti účastnit se šachových turnajů, tyto řádky mohou potěšit nejednoho šachistu. :-)

 

 

GM Vjačeslav Dydyshko

dydyskoGM Vjačeslav Dydyshko je externí trenér naší šachové akademie.

Velmistr Robert Cvek o něm natočil video, které můžete shlédnout zde

Nedávno o něm také vyšel zajímavý článek na nss.cz.

 

Vítězství GM Nguyena nad GM Shortem

VanVelmistrovský duel, o kterém jsme informovali v minulém článku skončil vítězstvím Vana Thai Dai Nguyena.

Po prvním a druhém dni Van prohrával. Ale zabojoval a třetí rozhodující den dvě partie vyhrál a dvě remízoval, čímž otočil zápas a vyhrál 5,5 : 4,5. 

GM Nigel Short byl v minulosti třetí na žebříčku FIDE. V roce 1993 hrál zápas o titul mistra světa v Londýně s Garrym Kasparovem.

Fotografie použita z Fotogalerie Pražské šachové společnosti.

Duel velmistrů

IMG07464 Od soboty 10. října do pondělí 12. října probíhá v sále Obecního domu v Praze velmistrovský duel mezi legendou britského šachu Nigelem Shortem a Thai Dai Van Nguyenem.

Online přenos včetně živých komentářů běží na kanále youtube šachy.cz

Titulní fotografie je zapůjčena z této fotogalerie - Fotogalerie zápasu

Naši odchovanci v První lize na startu sezóny

1570396619-previewV neděli 4. 10. 2020 nastoupili k prvnímu ligovému utkání sezóny 2020/21 někteří naši odchovanci a hráči.

Za tým Šachy Hošťálková nastoupili Dominik Kula a Ondřej Havelka. Družstvo vyhrálo proti silně obsazenému Grygovu 5-3. K výsledku remízou proti IM Biolku Richardu st. přispěl Dominik.

 Za tým Chotěboř nastoupil na první šachovnici Marek Matyáš, který remízoval s IM Murdziou Piotrem. Jeho tým remízoval 4:4.

Výsledkový servis

Další články...

 1. Okresní přebor družstev
 2. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 3. MČR juniorů v rapid šachu
 4. Turnaj v rapid šachu ve Valašské Bystřici
 5. Skalica Open očima Štěpána Hrbka
 6. ČR - Polsko
 7. Turnaj v bleskovém šachu, Valašská Bystřice
 8. MČR žen 2020
 9. Skalica Open 2020
 10. Marek Fizer 2. místo na MEU
 11. Šachové léto 2020 ve zkratce
 12. Letní šachový tábor koník 2020
 13. Extraliga dorostu 2019/20
 14. Online Krajský přebor v bleskovém šachu
 15. Karanténa Open 2020
 16. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 17. Online šachový šampionát mládeže 2020
 18. Přátelský zápas CZE - ISR
 19. MČR v online bleskovém šachu
 20. Interchess na lichessu
 21. Šachové dny v Interchess
 22. MČR mládeže do 16 let
 23. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 24. Šachové soustředění Interchess
 25. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 26. O Frymíkův pohár
 27. Prague International Chess Festival 2020
 28. International Chess Open Graz 2020
 29. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 30. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 31. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 32. Letní šachový tábor koník 2020
 33. Extraliga ČR 2019/20
 34. MOSKVA OPEN 2020
 35. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 36. Extraliga dorostu 2019/20
 37. OPEN PRAHA 2020
 38. Postupy na MČR školních týmů
 39. ZŠ Trojanovice
 40. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 41. OPEN PRAHA 2020
 42. "Pohár Černého pěšce Interchess" - ohlédnutí
 43. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
 44. XMAS Jeseník Open 2019
 45. PF 2020
 46. Mezinárodní šachový turnaj "Pohár Černého pěšce Interchess"
 47. 2019 Pan-American Intercollegiate Championship
 48. Maryland December Action 2019
 49. MČR v bleskovém šachu 2019, Praha
 50. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, střední školy
 51. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, II. stupeň
 52. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, I. stupeň
 53. Přebor škol okresu Nový Jičín 2019
 54. ME v bleskovém šachu 2019 Tallinn
 55. 1. liga mládeže
 56. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 57. Extraliga dorostu 2019/20
 58. ME v rapid šachu - Van 1. místo do 18
 59. Šachová sobota
 60. Mistrovství Evropy v rapid a blitz šachu 2019 Tallinn, Estonsko
 61. Extraliga ČR 2019/20
 62. Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek
 63. Přebor Moskvy v šachu dívek do 15 let
 64. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 65. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů 2019
 66. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski 2019
 67. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 68. Zuzka Gřesová mistryní ČR juniorek a dorostenek
 69. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski
 70. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 71. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů
 72. Mezinárodní festival Černý Pěšec, Bělorusko
 73. Mistrovství Moravy a Slezska 2019
 74. WORLD YOUTH UNDER 16 CHESS OLYMPIAD 2019
 75. Mistrovství Evropy družstev 2019
 76. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
 77. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
 78. Washington Chess Congress 2019
 79. Extraliga ČR 2019/20
 80. 1. liga mládeže
 81. Extraliga dorostu 2019/20
 82. MS mládeže 2019 Mumbai, INDIE
 83. Skalica Open 2019
 84. Šachové léto ve zkratce
 85. Van mistrem Evropy!
 86. MČR žen 2019
 87. MČR družstev mladších žáků 2019
 88. Belaya Ladya 2019
 89. MIDDELFART SPAREKASSE WIM 2019
 90. Malá šachovnička
 91. O šachovou Korunku
 92. Smutná zpráva
 93. KP družstev mladších žáků
 94. KŠN Bratislava slaví postup do extraligy
 95. Prague International Chess Festival
 96. MČR 2019 je za námi
 97. Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem
 98. Gratulace k životnímu jubileu
 99. Prague International Chess Festival
 100. FIDE Women's World Team Championship 2019
 101. MČR 2019 - Kouty nad Desnou
 102. Ve zkratce
 103. Letní šachový tábor Koník 2019
 104. Extraliga družstev - 7. a 8. kolo
 105. Extraliga mládeže - Východ 2018/19
 106. Gibraltar International Chess Festival 2019
 107. Prague Open 2019
 108. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
 109. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
 110. 2019 Skalka Open
 111. Dva turnaje hned zkraje roku
 112. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
 113. ECo-C Extraliga
 114. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
 115. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
 116. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
 117. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
 118. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
 119. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
 120. Extraliga 2018/2019
 121. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
 122. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 123. World Youth Chess Championships 2018
 124. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
 125. Tatry Open 2018 jsou za námi
 126. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
 127. Startuje extraliga dorostu
 128. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 129. Tatry Open 2018
 130. Van v 1. chorvatské lize
 131. MS juniorů v tureckém Gebze
 132. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 133. OPEN Banská Bystrica
 134. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 135. Malé ohlédnutí za létem
 136. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 137. Československá extraliga žen 2018
 138. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 139. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 140. European Youth Chess Championship 2018
 141. MČR žen 2018 České Budějovice
 142. Tréninky o prázdninách
 143. Ve zkratce
 144. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 145. Bílá věž – Soči
 146. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 147. V4 Youth camp Liptov
 148. MČR žen 2018
 149. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 150. Kysucký pohár
 151. Malá šachovnička
 152. Vanesa Filipová mistryní EU
 153. Mitropa Cup
 154. European Union Youth Rapid Championship 2018
 155. Nominační turnaj
 156. Ostravský koník 2018
 157. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 158. Hukvaldské šachování 2018
 159. Přebory základních škol
 160. Mistrovství České republiky do 8 let
 161. Extraliga mládeže 2018
 162. Finále Extraligy dorostu
 163. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 164. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 165. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 166. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 167. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 168. Extraliga 2017 / 2018
 169. European Individual Chess Championship 2018
 170. Turnaj přátelství Olomouc
 171. TŠN a Pobeskydí open
 172. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 173. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 174. Extraliga spěje k závěru
 175. Smutná zpráva
 176. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 177. European Individual Chess Championship 2018
 178. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 179. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 180. Šachový únor
 181. Od Moskvy po Londýn
 182. Ohlédnutí za rokem 2017
 183. 2. liga – skupina F
 184. Extraliga 7. a 8. kolo
 185. Extraliga 2017/2018
 186. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 187. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 188. Moscow Open 2018
 189. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 190. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 191. Open Mariánské Lázně 2018
 192. Postup do finálové skupiny extraligy!
 193. Krajské přebory škol
 194. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 195. Extraliga družstev
 196. Open Praha 2018
 197. Hráči Interchess v ČT
 198. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 199. Rilton Cup Stockholm
 200. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 201. Motivační ceny šachového svazu
 202. Soustředění v Ústí nad Labem
 203. 2. liga
 204. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 205. TALENT CUP 2017
 206. Ve zkratce
 207. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 208. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 209. Extraliga mládeže
 210. Extraliga 2017/2018
 211. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 212. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 213. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 214. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 215. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 216. Budapest First Saturday
 217. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 218. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 219. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 220. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 221. European Team Chess Championship 2017
 222. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 223. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 224. Začala ligová sezóna
 225. OPEN Tatry 2017
 226. Extraliga dorostu
 227. KP mládeže v praktickém šachu
 228. Mitropa Cup 2017
 229. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 230. World Cadets Chess Championship 2017
 231. Ohlédnutí za letními prázdninami
 232. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 233. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 234. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 235. European Youth Chess Championship 2017
 236. Open Havířov 2017
 237. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 238. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 239. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 240. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 241. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 242. Štiavnický šachový festival 2017
 243. Letní aktivity členů Interchess
 244. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 245. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 246. Nabídka letních prázdninových akcí
 247. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 248. Teplice Open
 249. FIDE World Team Championships
 250. Dětský pohár 2017
 251. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 252. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 253. Hukvaldské šachování 2017
 254. OPEN Orlová 2017
 255. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 256. Ostravský koník z pohledu Interchess
 257. Záhoracký šachový festival
 258. Ostravský koník 2017
 259. Interchess míří do extraligy!
 260. Mistrovství SR mládeže
 261. Šachové velikonoce Interchess
 262. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 263. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 264. GRENKE Chess Open 2017
 265. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 266. O Frymíkův pohár
 267. Open Petřvald 2017
 268. Finále extraligy hostí Brno
 269. Budapest Spring Festival 2017
 270. Finále krajského přeboru v rapidu
 271. 2017 U.S. Championship
 272. Mistrovství ČR mládeže 2017
 273. Budapest Spring Festival 2017
 274. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 275. Chess Open Graz 2017
 276. Senický jarní šachový festival
 277. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 278. International Chess Open Graz 2017
 279. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 280. Memoriál Tomáše Baštince
 281. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 282. Mistrovství světa žen 2017
 283. Extraliga 5. a 6. kolo
 284. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 285. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 286. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 287. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 288. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 289. Talenti proti legendám nerozhodně
 290. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 291. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 292. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 293. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 294. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 295. OPEN PRAHA 2017
 296. Belarus Women Championship 2017
 297. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 298. Šachový prosinec
 299. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 300. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 301. Talent roku 2016
 302. Talent Cup 2016
 303. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 304. MS seniorů 50+ a 65+
 305. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 306. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 307. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 308. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 309. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 310. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 311. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 312. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 313. First Saturday GM Nov 2016
 314. MM&S 2016
 315. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 316. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 317. FIDE World Cadets Championship 2016
 318. Hráči Interchess v druhé lize
 319. tht Extraliga startuje
 320. Matyáš Marek do extraligy!
 321. První liga družstev mládeže - skupina východ
 322. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 323. Novoborská šachová Corrida
 324. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 325. Krajský přebor MKŠS
 326. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 327. Open Tatry 2016
 328. Školení trenérů
 329. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 330. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 331. Interchess provádí nábor dětí
 332. Šachová Olympiáda 2016
 333. Open Havířov 2016
 334. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 335. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 336. Olomouc Chess Summer 2016
 337. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 338. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 339. FIDE Open Staré Město 2016
 340. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 341. Czech Open Pardubice 2016
 342. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 343. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 344. 7. Interchess Cup 2016
 345. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 346. V4 Youth camp Liptov 2016
 347. Mitropa Cup 2016
 348. Nabídka prázdninových akcí
 349. Šachové turnaje v Mostech
 350. Open Teplice 2016
 351. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 352. Ocenění našim členům
 353. Dětský pohár 2016
 354. Nový kandidát mistra
 355. Interchess dětský pohár 2016
 356. Orlová 2016
 357. European Individual Women's Chess Championship
 358. Hukvaldské šachování 2016
 359. Orlová & Zalakaros
 360. MČR hráčů do 8 let
 361. Ohlédnutí za koníkem
 362. Mistrovství České republiky do 8 let
 363. Ostravský koník 2016
 364. Ve zkratce
 365. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 366. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 367. Poděkování obci Tichá
 368. Mistrovství SR mládeže
 369. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 370. Extraliga SR
 371. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 372. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 373. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 374. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 375. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 376. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 377. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 378. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 379. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 380. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 381. Naši nejmladší nezahálejí!
 382. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 383. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 384. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 385. ECo-C Extraliga
 386. Krajský přebor
 387. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 388. Aeroflot Open 2016
 389. Interchess o posledním únorovém víkendu
 390. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 391. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 392. International Chess Open Graz 2016
 393. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 394. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 395. První únorový víkend ve znamení šachu
 396. Van a Matyáš bojují o IM
 397. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 398. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 399. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 400. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 401. Naši hráči v Krajském Přeboru
 402. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 403. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 404. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 405. Nominace našich talentů na sportovce roku
 406. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 407. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 408. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 409. 3. turnaj KP v rapid šachu
 410. Víkendové soutěže
 411. Open Praha 2016
 412. Interchess na přelomu roku
 413. I o Vánocích se hraje
 414. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 415. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 416. MČR v bleskovém šachu 2015
 417. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 418. Talent Cup 2015
 419. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 420. London Chess Classic 2015
 421. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 422. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 423. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 424. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 425. Šachista mimo šachovnici
 426. 2. turnaj KP v rapid šachu
 427. THT EXTRALIGA – listopad
 428. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 429. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 430. THT EXTRALIGA 2015/2016
 431. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 432. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 433. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 434. 1. turnaj KP v rapid šachu
 435. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 436. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 437. ME mládeže 2015 je za námi
 438. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 439. OPEN Tatry 2015
 440. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 441. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 442. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 443. MS juniorů do 20 let
 444. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 445. Členové Interchess na návštěvě ministra
 446. 6. Interchess Cup
 447. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 448. Open Havířov 2015
 449. Beskidy Cup
 450. MEU Kouty 2015
 451. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 452. Gens una sumus
 453. Olomouc Chess Summer 2015
 454. O putovní pohár města Jeseník
 455. Vienna Chess Open 2015
 456. FIDE OPEN Staré Město 2015
 457. Open Letní Praha 2015
 458. Senický letní šachový festival 2015
 459. Open Havířov 2015
 460. European Union Youth Chess Championship 2015
 461. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 462. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 463. LŠT Koník 2015
 464. MEU Mureck 2015
 465. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 466. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 467. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 468. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 469. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 470. European Youth Team Chess Championship 2015
 471. First Saturday GM July 2015
 472. Minsk Open 2015
 473. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 474. Štiavnický šachový festival 2015
 475. Přebor města Vsetína 2015
 476. Šachy prázdniny nemají
 477. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 478. LIPTOV 2015
 479. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 480. Šachový festival České Budějovice 2015
 481. Mistrovství Ruska 2015
 482. European School Championships 2015
 483. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 484. International Open Tournament Pula 2015
 485. MČR družstev mladších žáků 2015
 486. Interchess ve školkách
 487. GM Wesley So - GM David Navara
 488. Mitropacup 2015
 489. 9th International Open Tournament Pula 2015
 490. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 491. Píše se o nás
 492. World’s Youth Stars 2015
 493. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 494. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 495. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 496. Open Orlová 2015 – dohráno
 497. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 498. Open Čierne 2015
 499. Open Orlová 2015
 500. Mistrovské soutěže na Slovensku
 501. Krátké zprávy
 502. Mladé světové hvězdy
 503. Šachy mimo šachovnici
 504. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 505. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 506. Ostravský koník 2015
 507. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 508. 1. liga - napoprvé 4. místo
 509. O šachové království 2015
 510. O Frymíkův pohár
 511. Bohuslavice open 2015
 512. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 513. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 514. Poslední kolo 1. ligy
 515. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 516. 5. Interchess Cup
 517. Turnaje šachových nadějí 2015
 518. Samir Sahidi získal titul FM
 519. Ve zkratce
 520. Finále MČR škol
 521. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 522. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 523. Reykjavik Open
 524. Anička Lhotská v tisku
 525. O šachové království
 526. KP družstev mladších žáků
 527. Slovenská extraliga jde do finále
 528. Ohlédnutí za MČR 2015
 529. Reykjavik Open 2015
 530. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 531. Van na 1. šachovnici
 532. Grand prix mládeže 2014/2015
 533. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 534. Šachová Extraliga SK Commander
 535. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 536. International Chess Open Graz 2015
 537. Memoriál Tomáše Baštince
 538. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 539. Letný šachový tábor Koník 2015
 540. Senický jarný šachový festival 2015
 541. MČR mládeže 2015
 542. Ve zkratce
 543. 1. liga mládeže
 544. KP škol v šachu
 545. KP středních škol
 546. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 547. Open Mariánské Lázně 2015
 548. Šachová Extraliga SK Commander
 549. Pěkný vstup do nového roku
 550. Přebor Běloruska
 551. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 552. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 553. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 554. Memoriál Vladimíra Taranu
 555. I na přelomu roku se hraje
 556. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 557. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 558. MČR v bleskovém šachu 2014
 559. Talent Cup 2014
 560. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 561. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 562. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 563. Matyáš Marek v extralize dorostu
 564. 1. liga pokračuje dalším kolem
 565. Dvě domácí utkání 1. ligy
 566. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 567. OP středních škol v šachu 2014
 568. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 569. HD 14 Pražský přebor
 570. Ligové aktivity členů Interchess
 571. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 572. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 573. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 574. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 575. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 576. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 577. Krajské soustředění mládeže
 578. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 579. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 580. European Youth Chess Championship 2014
 581. 1. liga dorostu
 582. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 583. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 584. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 585. Interchess na OPEN Tatry 2014
 586. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 587. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 588. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 589. Open Tatry 2014
 590. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 591. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 592. Šachové kurzy pro veřejnost
 593. Ve zkratce
 594. Open Havířov 2014
 595. Trenérské semináře léto 2014
 596. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 597. Letný šachový tábor Koník 2014
 598. Cracow International Chess Championships
 599. Chess Cup Frýdek-Místek
 600. Czech open Pardubice
 601. 41st Olympiad Tromsø 2014
 602. Robert Demko v Bezměrově třetí
 603. Táňa Bogatková získala titul WFM
 604. Letní aktivity hráčů Interchess
 605. Vítáme nového šachistu
 606. Karviná open 2014
 607. Prázdninové přání
 608. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 609. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 610. Mostecká věž 2014
 611. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 612. Suchy Bór FIDE open 2014
 613. Interchess v Polsku a na Slovensku
 614. Interchess v mateřské škole
 615. MČR družstev mladších žáků
 616. PULA OPEN 2014
 617. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 618. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 619. Nové šachové tituly členů Interchess
 620. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 621. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 622. Open Orlová 2014
 623. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 624. Mitropa Cup 2014
 625. Chess Cup 2014 - Orlová
 626. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 627. Chess Cup 2014
 628. Ohlédnutí za koníkem
 629. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 630. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 631. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 632. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 633. MSR mladších žáků v rapid šachu
 634. Ostravský koník 2014
 635. Martinik open 2014
 636. Turnaje šachových nadějí
 637. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 638. Mistrovství ČR školních týmů
 639. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 640. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 641. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 642. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 643. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 644. Vydařená příprava v Senici
 645. KP družstev mladších žáků 2014
 646. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 647. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 648. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 649. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 650. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 651. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 652. Aktuality leden 2014
 653. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 654. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 655. Interchess Cup 2014
 656. PF 2014
 657. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 658. Veselé Vánoce
 659. Vánoční kvíz
 660. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 661. Pohár hotelu Katowice 2013
 662. Mistrovství světa mládeže 2013
 663. Sněženky lepší machrů
 664. Dlouhodobé soutěže družstev
 665. 2. turnaj KP v rapid šachu
 666. Sněženky a machři 2013
 667. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 668. Polofinále MČR juniorů 2013
 669. Interchess aktuality
 670. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 671. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 672. Úspěšný říjen 2013
 673. Liberec FIDE open 2013
 674. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 675. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 676. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 677. Hukvaldské šachování 2013
 678. ME mládeže 2013 Černá Hora
 679. Novoborská šachová corrida 2013
 680. Interchess a Figurka
 681. Interchess v září 2013
 682. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 683. Interchess v nových prostorách
 684. MEU ve výsledcích
 685. Ohlédnutí za prázdninami
 686. Robert Demko členem Interchess
 687. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 688. Napsali o nás
 689. Open Jeseník
 690. Mezinárodní mistrovství Krakova
 691. FIDE open Staré Město
 692. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 693. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 694. Mistrovství Evropy žen 2013
 695. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 696. Naši šachisté ve zkratce
 697. Štiavnický šachový festival
 698. Se šachovou legendou na Slovensku
 699. Open Karviná 2013
 700. Česko-Slovenská extraliga žen
 701. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 702. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 703. Open Teplice 2013
 704. Mitropa cup 2013
 705. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 706. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 707. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 708. Mezinárodní soustředění
 709. Mistrovství České republiky mužů 2013
 710. FIDE open Orlová
 711. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 712. KP Orlová
 713. Přestupy
 714. Výsledky našich členů ve zkratce
 715. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 716. Ostravský koník 2013
 717. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 718. Letní šachový tábor
 719. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 720. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 721. Štiavnický šachový festival 2013
 722. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 723. Ostravský koník 2013
 724. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 725. Velikonoční šachy
 726. 2. Interchess cup je historií
 727. Matyáš Marek zlatý !
 728. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 729. 2. Interchess cup
 730. Malý diamant? Dávid Slivka!
 731. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 732. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 733. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 734. Krajské přebory rapidů
 735. Pozvánka na ples
 736. Rybnik Chess Classic 2013
 737. Open Nový Bor 2013
 738. Leden a únor 2013 ve zkratce
 739. 1. Interchess cup
 740. Open Praha 2013
 741. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 742. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 743. Talent Cup 2012
 744. Šachové aktuality
 745. Další fotky z Mariboru
 746. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 747. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 748. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 749. Hukvaldské šachování
 750. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 751. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 752. Šachový podzim ve zkratce
 753. Informace
 754. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 755. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 756. Soustředění říjen 2012
 757. Logo Interchess
 758. OPEN Tatry 2012
 759. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 760. MČR mládeže v rapidu 2012
 761. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 762. ME mládeže 2012 v Praze
 763. Soustředění srpen 2012
 764. Tréninky v červenci 2012
 765. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 766. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 767. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 768. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 769. Petrohrad 2012