Letní šachový tábor Koník 2019

blikajc iI v letošním roce proběhne už téměř kultovní, mezi účastníky mimořádně oblíbený Letní šachový tábor Koník, který spolupořádá naše slovenská skupina Interchess.

I v letošním roce se tábor uskuteční v osvědčeném rekreačním zařízení ve středoslovenském Kľačně a je prakticky jisté, že jeho kapacita bude beze zbytku naplněna.

Propozice tábora si můžete stáhnout přímo z našeho webu, informace je možno čerpat i na stránkách tábora.

Případní zájemci o pobyt svých dětí mohou kontaktovat naše trenéry, pro tradičně vysoký zájem a omezenou kapacitu tábora doporučujeme neotálet.

Extraliga družstev - 7. a 8. kolo

sscrDo druhé poloviny vstupuje o víkendu 9. a 10. února 7. a 8. kolem naše nejvyšší soutěž družstev.

Vanův Unichess se utká s BŠŠ a s Českým Těšínem, Labortechu Vladimíra Tally bude soupeřem tým Pardubic a Turnova.

Oběma našim zástupcům v extralize přejeme mnoho zdaru.

Výsledkový servis.

Extraliga mládeže - Východ 2018/19

Důležité dvojkolo odehrál náš dorostenecký extraligový tým 19. ledna. Soupeřem nám byl hráči našeho městského rivala, družstva BŠŠ A a BŠŠ B.

Z důvodu nemoci nemohl nastoupit náš Nguyen Thai Dai Vinh.

Začátek zápasu proti favorizovanému družstvu BŠŠ A nevypadal pro naše barvy příznivě. Svoji partii rychle prohrál Štěpán Hrbek, ve vyhrané pozici prohrál Dominik Očko a hned za ním kapituloval Dalibor Mikesch. V této nepříjemné situaci naši tři zbývající hráči ukázali svou nezdolnou povahu a mač zdramatizovali.

 David Szotkowski a Zuzana Gřesová na sekundách dokázali otočit prohrané pozice a vyhrát. Jako poslední končil kapitán Robert Demko. Bohužel více než půlbod vymačkat ze vzniklé pozice nešlo. Nakonec po 5,5 hodinách zajímavých šachových patálií vykrystalizovalo skóre 3,5 : 2,5 ve prospěch soupeře.

Odpoledne jsme se setkali s papírově nejslabším a nejmladším družstvem soutěže - BŠŠ B. Náš tým zvítězil 4,5 : 1,5, ale nebylo to vůbec vítězství jednoduché.

Své partie vyhráli Robert Demko, Dominik Očko, Zuzana Gřesová a Marek Fizer, který na poslední šachovnici vystřídal Dalibora Mikesche. Remízoval Štěpán Hrbek.

Děkujeme všem našim hráčům za prezentaci naší školy. Pořadatelům děkujeme za dobrou organizaci zápasů. Rodičům děkujeme za pomoc s doprovodem.

Výsledkový servis.

12. - 14. dubna nás čekají zápasy ve skupině B Extraligy dorostu, kde nám půjde o udržení se v soutěži i pro příští rok.

Výsledkový servis.

Gibraltar International Chess Festival 2019

logoOd 22. do 31. ledna probíhá jeden z nejlépe obsazených evropských open turnajů. Na britské půdě ve středomořském Gibraltru se v A turnaji utkává 251 hráčů, z nichž 14 má Elo vyšší než 2700! V desetikolovém klání se ve jménu 64. nasazeného šachisty nese i stopa naší šachové akademie.

Vanovi Nguyen Thai Dai budeme jistě fandit a sledovat jej můžeme prostřednictvím stránek výsledků, informace nalezneme i na webu turnaje a samozřejmě jej můžeme sledovat i on-line.

Prague Open 2019

czechtourallPod vedením Sergeje Berezjuka nastupují naši hráči Štěpán Hrbek, Dominik Očko a Nguyen Vinh v A skupině turnaje Praha Open, který probíhá od 11. do 18. ledna v pražském hotelu Olympik. v B skupině nastupují Nguyen Vi a Jakub Rakovský ze slovenské skupiny Interchess.

Přejeme hodně šachového štěstí.

Sledujeme na stánkách nasazení a výsledků.

3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu

49897508 10209626637463277 3941193339499446272 nTřetí kolo krajského přeboru v rapid šachu proběhlo 12. ledna v příjemném prostředí kulturního domu Akord v Ostravě. Turnaje se zúčastnil rekordní počet 189 hráčů. Za naši šachovou akademii si o dobré umístění zahrálo 12 šachistů.

V nejmladší kategorii H10 startovali naši sedmiletí - Jurtík Pavel, Záveský Jakub a Hlaváč Petr. Na konci turnaje se kluci rozehráli a následovaly bodové zisky. Pavel 3 body, Petr a Kuba 2,5 bodů. Celkově kategorii U10 vyhrál devítiletý Antonín Zemek se stoprocentním ziskem 7/7. Mezi 10 nejlepších se dostali Jurtík Adam a Kožušníková Danielka (5/7).

V kategorii do 12 let náše barvy hájili Juračák David, Pravec Martin a Filipová Vanesa. I tady jsme se umístili mezi desíti nejlepšími. David Juračák byl se ziskem 5 bodů šestý. Vanesa a Martin uhráli 4 body.

V kategorii U14 hráli 2 naši hráči - Matyáš Kaňák a Michal Gřes. Matyáš se neztratil, pžestože věkově patří do kategorie U12. Se ziskem 5,5/7 získal stříbrnou medaili. Jen kvůli horšímu pomocnému hodnocení se Michal umístil na 3. místě.

V kategorii U18 nás reprezentoval desetiletý Marek Fizer. Se ziskem 3,5 bodů se Marek umístil na 15. místě.

Všem našim hráčům děkujeme za solidní reprezentaci Interchess. Rodičům děkujeme za organizační pomoc. Organizátorům patří naše poděkování za velice příjemný turnaj.

Výsledkový servis.

Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo

sscr5. a 6. kolo extraligy družstev proběhlo o víkendu 12. a 13. ledna. Našim borcům Nguyenu Vanovi a Vladimíru Tallovi se ve dvojkole dařilo, zaznamenali shodně po výhře a remíze, jejich týmy Unichess Praha a Labortech Ostrava si připsaly po jedné výhře a jedné porážce.

Tabulka a výsledky.

2019 Skalka Open

rajtepHned zkraje roku se šest hráčů Interchess pod trenérským vedením Táňi Bogatkové zúčastnilo skvělého turnaje v Rajeckých Teplicích. V kouzelném údolí říčky Rajčianky se hrálo od 4. do 6. ledna na 7 kol tempem 45 minut + 15 sekund za tah.

Zápis nebyl povinný, ale všichni naši hráči rádi poctivě zapisovali, takže po ukončení partií mohla následovat analýza.

Start se nejlépe povedl holkám - Lucce Fizerové a Vanese Filipové. Lucka poté turnaj solidně dohrála až do konce (4 body) a odměnou ji byla i finanční cena. Vanesa odehrála seriózní partie se staršími a silnějšími soupeři. I přes finální skóre 1,5 bodu si nakonec lehce zvýšila Elo.

Nejlépe turnajem prošel devítiletý Marek Fizer, který uhrál 4,5 bodu. Jen první partie Markovi příliš nevyšla, zbytek turnaje hrál aktivně a ve vyrovnaných bojích přehrával zkušené soupeře. I Marek si odnesl finanční i věcnou cenu.

Tonda Zemek a Michal Gřes získali shodně po třech bodech, přičemž Toník byl vyhlášen jako 2. nejlepší ve své kategorii.

Matyáš Kaňák uhrál 2,5 bodu. Po rychlém začátku dokázal svou hru zpomalit, zkonsolidovat a je jen škoda poslední prohrané partie.

Všichni naši hráči s výjimkou Míši Gřese si vylepšili své Elo ratingy.

Organizátorům akce patří naše velké poděkování za skvělý turnaj. Hrací místnost, ubytování, strava bylo na dobré úrovni. Účastníci mohli navštívit wellness přímo na hotelu, nebo blízký luxusní lázeňský dům Afrodita. Nádherné, zasněžené a pohádkové okolí přidávalo na dobré atmosféře turnaje.

Panu Kaňákovi děkujeme za pomoc s dopravou. Všem hráčům za dobrou prezentaci Interchess.

Výsledkový servis, fotogalerie, fotky od Petra Slivky.

Dva turnaje hned zkraje roku

blikajc iAni po silvestrovských oslavách příchodu nového roku naši hráči nezahálejí.

David Szotkowski a jeho otec a sponzor naší šachové akademie Jozef vycestovali hned po Novém roce do chorvatského Rabacu na tamní 2nd International Chess Amateur Tournament Valamar Open Rabac 2019, který probíhá od 2. do 6. ledna. Nasazení a výsledky zde.

Do středoslovenského lázeňského městečka Rajecké Teplice vyráží pod vedením Táni Bogatkové skupina šesti našich šachistů ve složení Tonda Zemek, Marek Fizer, Lucka Fizerová, Matyáš Kaňák, Michal Gřes a Vanesa Filipová, aby si zahráli turnaj Skalka Open. I jejich výkony můžeme sledovat na stránkách výsledků.

Všem jmenovaným přejeme mnoho šachového štěstí.

Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo

0-02-05-a7f59202b8775e3cac33df6d8fbd541fc6e4df9f2301dbfe8721188438704bd9 fullUž 5. kolem pokračovala v Orlové v sobotu 8.12. nejvyšší soutěž dorosteneckých družstev. Náš tým byl v prvních čtyřech kolech pro nevhodně vypsané termíny, které kolidovaly s turnajem v Tatrách, výrazně oslaben a to se nutně projevilo i ve výsledcích.

Proto byl náš sobotní zápas s Orlovou velice důležitý a cílem nemohlo být nic jiného, než zisk tří bodů důležitých pro boj o udržení v elitní soutěži.

Podle ratingu hráčů byly týmy domácí Orlové a naší Interchess přibližně vyrovnané a vyrovnaný byl i průběh zápasu. Celkem rychle prohrála Kristýna Marková a vyhrál Štěpán Hrbek. Po delším boji dokázal velice dramatickou partii vyhrát Dalibor Mikesch a další bod po vyrovnaném průběhu pro nás získal David Szotkowski. Po chybě prohrál Robert Demko se silným Vojtěchem Šrámkem a ve vzájemné časovce přijal remízu Dominik Očko, čímž zařídil konečné skóre 3,5 : 2,5 v náš prospěch. Z Orlové se družstvo vedené trenérkou Táňou Bogatkovou vrací s dobrou náladou a chutí do dalších kol.

Celému našemu týmu děkujeme za předvedený výkon, rodičům patří naše poděkování za organizační pomoc.

Děkujeme i pořadatelům z Orlové za příjemné hrací prostředí.

Na úplný závěr děkujeme našemu hlavnímu extraligovému sponzoru Milkeffekt.

Extraliga ve výsledcích.

milkeffekt 2

 

ECo-C Extraliga

Sergej maly1Slovenská extraliga družstev pokračuje o víkendu 8. - 9. 12. 2018 3. a 4. kolem. Slovenská skupina Interchess prorůstá do mnoha extraligových družstev na Slovensku a tak je samozřejmostí, že soutěž sledujeme. Bez zajímavostí není i fakt, že na soupisce týmu ŠK Osuské je náš trenér IM Sergej Berezjuk, kterému, stejně jako jeho týmu a všem členům Interchess budeme držet o víkendu palce.

Extraligové výsledky, on-line.

Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo

sscrDalším dvojkolem pokračuje o prvním prosincovém víkendu naše nejvyšší soutěž družstev. Za své týmy jsou nominováni i naši velmistři Nguyen Thai Dai Van a Vladimír Talla.

Vanův tým Siesta Solution Unichess A se utká s Lysou nad Labem a se Siesta Solution Unichess B, Vladimův Labortech s Moravskou Slavií Brno a SK DURAS BVK Královo Pole.

Našim chlapcům budeme fandit on-line. Stránky extraligy.

16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava

rohacek miroslavIng. Miroslav Roháček, hlavní "motor" slovenské skupiny Interchess nám zaslal reportáž o zajímavé šachové akci, které byl hlavním organizátorem.

Mezinárodní velmistr Milan Pacher nastoupil v simultánce naslepo proti dvanácti kvalitním šachistům. Jak se mu vedlo a další zajímavosti v článku.

Fotky ze simultánky.

Celý článek

8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim

ws01O víkendu 10. – 11. listopadu se pod vedením Táni Bogatkové sedm hráčů naší Šachové akademie Interchess zúčastnilo turnaje ve Wodzisławu Śląskim.

V kategorii C dětí narozených r. 2008 a mladších startovali Kožušníková Danielka, Filipová Vaneska, Juračák David a Zemek Toník.

Perfektní výkon podal David Juračák. 6 výher a jedna remíza v sedmi partiích znamenalo celkové vítězství v kategorii. Davidovi blahopřejeme ke zlatému úspěchu v silné mezinárodní konkurenci.

Danielka Kožušníková a Vaneska Filipová uhrály shodně 50% bodů. Danielce se povedl začátek turnaje, Vanesce naopak až druhá polovina.

Toník Zemek obsadil pěkné 8. místo. Nepovedl se mu start do turnaje, skvělý finiš mu ale vynesl solidní výsledek.

V turnaji B dětí ročníků 2004 - 2007 hájili barvy Interchess Matyáš Kaňák se 3 body a Míša Gřes s 3,5 bodu.

A turnaji A ročníku 2003 a starších si zahrál Roman Kožušník. První turnaj v šachové kariéře pana Kožušnika dopadl celkem slušně - 2,5 bodu.

Všem našim hráčům děkujeme za účast a reprezentaci Interchess na mezinárodním poli.

Rodičům patří naše poděkování za pomoc s dopravou a organizátorům za skvělou organizaci turnaje.

Výsledky: ročník 2003 a starší, ročník 2004-2007, ročník 2008 a mladší.

Fotogalerie.

2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL

marek 2015V hlavním městě šachového dění USA startuje člen Šachové akademie Interchess IM Matyáš Marek ve dnech 16. - 21. 11. 2018 v uzavřeném IM turnaji, ve kterém, stejně jako v paralelně se hrajícím GM turnaji, startuje 10 hráčů nejen z USA, ale také z Evropy a Asie.

Marek nastoupil jako 3. nasazený a bojovat bude nejen o body, ale také o cenový fond 15 000 $.

Markovi držíme palce a sledovat jeho počínání můžeme na turnajovém webu nebo on-line.

Další články...

 1. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
 2. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
 3. Extraliga 2018/2019
 4. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
 5. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 6. World Youth Chess Championships 2018
 7. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
 8. Tatry Open 2018 jsou za námi
 9. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
 10. Startuje extraliga dorostu
 11. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 12. Tatry Open 2018
 13. Van v 1. chorvatské lize
 14. MS juniorů v tureckém Gebze
 15. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 16. OPEN Banská Bystrica
 17. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 18. Malé ohlédnutí za létem
 19. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 20. Československá extraliga žen 2018
 21. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 22. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 23. European Youth Chess Championship 2018
 24. MČR žen 2018 České Budějovice
 25. Tréninky o prázdninách
 26. Ve zkratce
 27. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 28. Bílá věž – Soči
 29. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 30. V4 Youth camp Liptov
 31. MČR žen 2018
 32. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 33. Kysucký pohár
 34. Malá šachovnička
 35. Vanesa Filipová mistryní EU
 36. Mitropa Cup
 37. European Union Youth Rapid Championship 2018
 38. Nominační turnaj
 39. Ostravský koník 2018
 40. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 41. Hukvaldské šachování 2018
 42. Přebory základních škol
 43. Mistrovství České republiky do 8 let
 44. Extraliga mládeže 2018
 45. Finále Extraligy dorostu
 46. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 47. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 48. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 49. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 50. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 51. Extraliga 2017 / 2018
 52. European Individual Chess Championship 2018
 53. Turnaj přátelství Olomouc
 54. TŠN a Pobeskydí open
 55. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 56. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 57. Extraliga spěje k závěru
 58. Smutná zpráva
 59. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 60. European Individual Chess Championship 2018
 61. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 62. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 63. Šachový únor
 64. Od Moskvy po Londýn
 65. Ohlédnutí za rokem 2017
 66. 2. liga – skupina F
 67. Extraliga 7. a 8. kolo
 68. Extraliga 2017/2018
 69. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 70. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 71. Moscow Open 2018
 72. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 73. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 74. Open Mariánské Lázně 2018
 75. Postup do finálové skupiny extraligy!
 76. Krajské přebory škol
 77. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 78. Extraliga družstev
 79. Open Praha 2018
 80. Hráči Interchess v ČT
 81. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 82. Rilton Cup Stockholm
 83. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 84. Motivační ceny šachového svazu
 85. Soustředění v Ústí nad Labem
 86. 2. liga
 87. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 88. TALENT CUP 2017
 89. Ve zkratce
 90. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 91. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 92. Extraliga mládeže
 93. Extraliga 2017/2018
 94. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 95. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 96. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 97. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 98. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 99. Budapest First Saturday
 100. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 101. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 102. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 103. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 104. European Team Chess Championship 2017
 105. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 106. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 107. Začala ligová sezóna
 108. OPEN Tatry 2017
 109. Extraliga dorostu
 110. KP mládeže v praktickém šachu
 111. Mitropa Cup 2017
 112. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 113. World Cadets Chess Championship 2017
 114. Ohlédnutí za letními prázdninami
 115. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 116. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 117. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 118. European Youth Chess Championship 2017
 119. Open Havířov 2017
 120. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 121. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 122. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 123. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 124. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 125. Štiavnický šachový festival 2017
 126. Letní aktivity členů Interchess
 127. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 128. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 129. Nabídka letních prázdninových akcí
 130. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 131. Teplice Open
 132. FIDE World Team Championships
 133. Dětský pohár 2017
 134. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 135. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 136. Hukvaldské šachování 2017
 137. OPEN Orlová 2017
 138. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 139. Ostravský koník z pohledu Interchess
 140. Záhoracký šachový festival
 141. Ostravský koník 2017
 142. Interchess míří do extraligy!
 143. Mistrovství SR mládeže
 144. Šachové velikonoce Interchess
 145. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 146. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 147. GRENKE Chess Open 2017
 148. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 149. O Frymíkův pohár
 150. Open Petřvald 2017
 151. Finále extraligy hostí Brno
 152. Budapest Spring Festival 2017
 153. Finále krajského přeboru v rapidu
 154. 2017 U.S. Championship
 155. Mistrovství ČR mládeže 2017
 156. Budapest Spring Festival 2017
 157. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 158. Chess Open Graz 2017
 159. Senický jarní šachový festival
 160. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 161. International Chess Open Graz 2017
 162. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 163. Memoriál Tomáše Baštince
 164. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 165. Mistrovství světa žen 2017
 166. Extraliga 5. a 6. kolo
 167. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 168. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 169. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 170. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 171. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 172. Talenti proti legendám nerozhodně
 173. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 174. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 175. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 176. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 177. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 178. OPEN PRAHA 2017
 179. Belarus Women Championship 2017
 180. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 181. Šachový prosinec
 182. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 183. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 184. Talent roku 2016
 185. Talent Cup 2016
 186. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 187. MS seniorů 50+ a 65+
 188. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 189. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 190. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 191. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 192. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 193. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 194. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 195. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 196. First Saturday GM Nov 2016
 197. MM&S 2016
 198. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 199. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 200. FIDE World Cadets Championship 2016
 201. Hráči Interchess v druhé lize
 202. tht Extraliga startuje
 203. Matyáš Marek do extraligy!
 204. První liga družstev mládeže - skupina východ
 205. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 206. Novoborská šachová Corrida
 207. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 208. Krajský přebor MKŠS
 209. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 210. Open Tatry 2016
 211. Školení trenérů
 212. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 213. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 214. Interchess provádí nábor dětí
 215. Šachová Olympiáda 2016
 216. Open Havířov 2016
 217. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 218. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 219. Olomouc Chess Summer 2016
 220. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 221. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 222. FIDE Open Staré Město 2016
 223. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 224. Czech Open Pardubice 2016
 225. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 226. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 227. 7. Interchess Cup 2016
 228. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 229. V4 Youth camp Liptov 2016
 230. Mitropa Cup 2016
 231. Nabídka prázdninových akcí
 232. Šachové turnaje v Mostech
 233. Open Teplice 2016
 234. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 235. Ocenění našim členům
 236. Dětský pohár 2016
 237. Nový kandidát mistra
 238. Interchess dětský pohár 2016
 239. Orlová 2016
 240. European Individual Women's Chess Championship
 241. Hukvaldské šachování 2016
 242. Orlová & Zalakaros
 243. MČR hráčů do 8 let
 244. Ohlédnutí za koníkem
 245. Mistrovství České republiky do 8 let
 246. Ostravský koník 2016
 247. Ve zkratce
 248. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 249. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 250. Poděkování obci Tichá
 251. Mistrovství SR mládeže
 252. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 253. Extraliga SR
 254. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 255. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 256. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 257. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 258. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 259. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 260. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 261. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 262. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 263. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 264. Naši nejmladší nezahálejí!
 265. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 266. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 267. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 268. ECo-C Extraliga
 269. Krajský přebor
 270. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 271. Aeroflot Open 2016
 272. Interchess o posledním únorovém víkendu
 273. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 274. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 275. International Chess Open Graz 2016
 276. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 277. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 278. První únorový víkend ve znamení šachu
 279. Van a Matyáš bojují o IM
 280. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 281. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 282. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 283. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 284. Naši hráči v Krajském Přeboru
 285. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 286. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 287. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 288. Nominace našich talentů na sportovce roku
 289. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 290. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 291. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 292. 3. turnaj KP v rapid šachu
 293. Víkendové soutěže
 294. Open Praha 2016
 295. Interchess na přelomu roku
 296. I o Vánocích se hraje
 297. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 298. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 299. MČR v bleskovém šachu 2015
 300. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 301. Talent Cup 2015
 302. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 303. London Chess Classic 2015
 304. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 305. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 306. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 307. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 308. Šachista mimo šachovnici
 309. 2. turnaj KP v rapid šachu
 310. THT EXTRALIGA – listopad
 311. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 312. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 313. THT EXTRALIGA 2015/2016
 314. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 315. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 316. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 317. 1. turnaj KP v rapid šachu
 318. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 319. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 320. ME mládeže 2015 je za námi
 321. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 322. OPEN Tatry 2015
 323. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 324. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 325. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 326. MS juniorů do 20 let
 327. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 328. Členové Interchess na návštěvě ministra
 329. 6. Interchess Cup
 330. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 331. Open Havířov 2015
 332. Beskidy Cup
 333. MEU Kouty 2015
 334. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 335. Gens una sumus
 336. Olomouc Chess Summer 2015
 337. O putovní pohár města Jeseník
 338. Vienna Chess Open 2015
 339. FIDE OPEN Staré Město 2015
 340. Open Letní Praha 2015
 341. Senický letní šachový festival 2015
 342. Open Havířov 2015
 343. European Union Youth Chess Championship 2015
 344. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 345. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 346. LŠT Koník 2015
 347. MEU Mureck 2015
 348. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 349. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 350. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 351. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 352. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 353. European Youth Team Chess Championship 2015
 354. First Saturday GM July 2015
 355. Minsk Open 2015
 356. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 357. Štiavnický šachový festival 2015
 358. Přebor města Vsetína 2015
 359. Šachy prázdniny nemají
 360. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 361. LIPTOV 2015
 362. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 363. Šachový festival České Budějovice 2015
 364. Mistrovství Ruska 2015
 365. European School Championships 2015
 366. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 367. International Open Tournament Pula 2015
 368. MČR družstev mladších žáků 2015
 369. Interchess ve školkách
 370. GM Wesley So - GM David Navara
 371. Mitropacup 2015
 372. 9th International Open Tournament Pula 2015
 373. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 374. Píše se o nás
 375. World’s Youth Stars 2015
 376. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 377. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 378. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 379. Open Orlová 2015 – dohráno
 380. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 381. Open Čierne 2015
 382. Open Orlová 2015
 383. Mistrovské soutěže na Slovensku
 384. Krátké zprávy
 385. Mladé světové hvězdy
 386. Šachy mimo šachovnici
 387. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 388. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 389. Ostravský koník 2015
 390. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 391. 1. liga - napoprvé 4. místo
 392. O šachové království 2015
 393. O Frymíkův pohár
 394. Bohuslavice open 2015
 395. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 396. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 397. Poslední kolo 1. ligy
 398. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 399. 5. Interchess Cup
 400. Turnaje šachových nadějí 2015
 401. Samir Sahidi získal titul FM
 402. Ve zkratce
 403. Finále MČR škol
 404. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 405. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 406. Reykjavik Open
 407. Anička Lhotská v tisku
 408. O šachové království
 409. KP družstev mladších žáků
 410. Slovenská extraliga jde do finále
 411. Ohlédnutí za MČR 2015
 412. Reykjavik Open 2015
 413. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 414. Van na 1. šachovnici
 415. Grand prix mládeže 2014/2015
 416. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 417. Šachová Extraliga SK Commander
 418. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 419. International Chess Open Graz 2015
 420. Memoriál Tomáše Baštince
 421. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 422. Letný šachový tábor Koník 2015
 423. Senický jarný šachový festival 2015
 424. MČR mládeže 2015
 425. Ve zkratce
 426. 1. liga mládeže
 427. KP škol v šachu
 428. KP středních škol
 429. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 430. Open Mariánské Lázně 2015
 431. Šachová Extraliga SK Commander
 432. Pěkný vstup do nového roku
 433. Přebor Běloruska
 434. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 435. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 436. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 437. Memoriál Vladimíra Taranu
 438. I na přelomu roku se hraje
 439. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 440. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 441. MČR v bleskovém šachu 2014
 442. Talent Cup 2014
 443. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 444. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 445. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 446. Matyáš Marek v extralize dorostu
 447. 1. liga pokračuje dalším kolem
 448. Dvě domácí utkání 1. ligy
 449. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 450. OP středních škol v šachu 2014
 451. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 452. HD 14 Pražský přebor
 453. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 454. Ligové aktivity členů Interchess
 455. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 456. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 457. Souboj o titul mistra světa 2014
 458. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 459. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 460. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 461. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 462. Krajské soustředění mládeže
 463. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 464. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 465. European Youth Chess Championship 2014
 466. 1. liga dorostu
 467. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 468. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 469. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 470. Interchess na OPEN Tatry 2014
 471. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 472. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 473. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 474. Open Tatry 2014
 475. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 476. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 477. Šachové kurzy pro veřejnost
 478. Ve zkratce
 479. Open Havířov 2014
 480. Trenérské semináře léto 2014
 481. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 482. Letný šachový tábor Koník 2014
 483. Cracow International Chess Championships
 484. Chess Cup Frýdek-Místek
 485. Czech open Pardubice
 486. 41st Olympiad Tromsø 2014
 487. Robert Demko v Bezměrově třetí
 488. Táňa Bogatková získala titul WFM
 489. Letní aktivity hráčů Interchess
 490. Vítáme nového šachistu
 491. Karviná open 2014
 492. Prázdninové přání
 493. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 494. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 495. Mostecká věž 2014
 496. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 497. Suchy Bór FIDE open 2014
 498. Interchess v Polsku a na Slovensku
 499. Interchess v mateřské škole
 500. MČR družstev mladších žáků
 501. PULA OPEN 2014
 502. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 503. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 504. Nové šachové tituly členů Interchess
 505. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 506. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 507. Open Orlová 2014
 508. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 509. Mitropa Cup 2014
 510. Chess Cup 2014 - Orlová
 511. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 512. Chess Cup 2014
 513. Ohlédnutí za koníkem
 514. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 515. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 516. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 517. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 518. MSR mladších žáků v rapid šachu
 519. Ostravský koník 2014
 520. Martinik open 2014
 521. Turnaje šachových nadějí
 522. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 523. Mistrovství ČR školních týmů
 524. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 525. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 526. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 527. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 528. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 529. Vydařená příprava v Senici
 530. KP družstev mladších žáků 2014
 531. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 532. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 533. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 534. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 535. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 536. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 537. Aktuality leden 2014
 538. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 539. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 540. Interchess Cup 2014
 541. PF 2014
 542. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 543. Veselé Vánoce
 544. Vánoční kvíz
 545. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 546. Pohár hotelu Katowice 2013
 547. Mistrovství světa mládeže 2013
 548. Sněženky lepší machrů
 549. Dlouhodobé soutěže družstev
 550. 2. turnaj KP v rapid šachu
 551. Sněženky a machři 2013
 552. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 553. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 554. Polofinále MČR juniorů 2013
 555. Interchess aktuality
 556. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 557. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 558. Úspěšný říjen 2013
 559. Liberec FIDE open 2013
 560. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 561. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 562. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 563. Hukvaldské šachování 2013
 564. ME mládeže 2013 Černá Hora
 565. Novoborská šachová corrida 2013
 566. Interchess a Figurka
 567. Interchess v září 2013
 568. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 569. Interchess v nových prostorách
 570. MEU ve výsledcích
 571. Ohlédnutí za prázdninami
 572. Robert Demko členem Interchess
 573. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 574. Napsali o nás
 575. Open Jeseník
 576. Mezinárodní mistrovství Krakova
 577. FIDE open Staré Město
 578. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 579. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 580. Mistrovství Evropy žen 2013
 581. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 582. Naši šachisté ve zkratce
 583. Štiavnický šachový festival
 584. Se šachovou legendou na Slovensku
 585. Open Karviná 2013
 586. Česko-Slovenská extraliga žen
 587. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 588. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 589. Open Teplice 2013
 590. Mitropa cup 2013
 591. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 592. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 593. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 594. Mezinárodní soustředění
 595. Mistrovství České republiky mužů 2013
 596. FIDE open Orlová
 597. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 598. KP Orlová
 599. Přestupy
 600. Výsledky našich členů ve zkratce
 601. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 602. Ostravský koník 2013
 603. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 604. Letní šachový tábor
 605. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 606. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 607. Štiavnický šachový festival 2013
 608. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 609. Ostravský koník 2013
 610. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 611. Velikonoční šachy
 612. 2. Interchess cup je historií
 613. Matyáš Marek zlatý !
 614. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 615. 2. Interchess cup
 616. Malý diamant? Dávid Slivka!
 617. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 618. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 619. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 620. Krajské přebory rapidů
 621. Pozvánka na ples
 622. Rybnik Chess Classic 2013
 623. Open Nový Bor 2013
 624. Leden a únor 2013 ve zkratce
 625. 1. Interchess cup
 626. Open Praha 2013
 627. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 628. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 629. Talent Cup 2012
 630. Šachové aktuality
 631. Další fotky z Mariboru
 632. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 633. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 634. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 635. Hukvaldské šachování
 636. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 637. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 638. Šachový podzim ve zkratce
 639. Informace
 640. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 641. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 642. Soustředění říjen 2012
 643. Logo Interchess
 644. OPEN Tatry 2012
 645. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 646. MČR mládeže v rapidu 2012
 647. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 648. ME mládeže 2012 v Praze
 649. Soustředění srpen 2012
 650. Tréninky v červenci 2012
 651. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 652. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 653. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 654. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 655. Petrohrad 2012