Další prázdninové aktivity hráčů Interchess

blikajc iI v srpnu se naši hráči nebudou věnovat jen prázdninovým radovánkám, ale mnozí z nich zasednou nad šachovnice. Přinášíme přehled některých akcí:

 

 • 4. 8. - 11.8. 2017 Open Letní Praha

  Nguyen Thai Dai Vinh nastupuje v „A“ turnaji Open Letní Praha hraného jako součást seriálu Czech Tour. Hlavním rozhodčím je člen slovenské skupiny Interchess IA Rastislav Diviak.

  Nasazení, výsledky.

 • 5. 8. – 13. 8. 2017 Budapest First Saturday uzavřený GM turnaj

  Nguyen Thai Dai Van se pokusí v silné konkurenci vybojovat další normu potřebnou k zisku titulu mezinárodního velmistra. Budeme držet palce.

  Nasazení, výsledky

 • 11. 8.- 19. 8. 2017 OPEN Staré Město

  GM Vladimír Talla a ing Rudolf Diviak povedou velkou skupinu slovenských dětí a Lucii a Marka Fízerovy. Vladimír se představí tradičně rovněž jako hráč a jeden z favoritů turnaje.

  Stránky turnaje, nasazení, výsledky.

 • 12. 8. - 19. 8. 2017 Olomoucké šachové léto

  Dominik Kula a David Szotkowski si zahrají open turnaj konaný v rámci seriálu Czech Tour.

  Web turnaje, nasazení, výsledky, on-line.

 • 18. 8. - 27. 8. 2017 15 th EUROPEAN UNION YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 8 - 14

  Mistrovství EU hráčů do 14 let v Koutech nad Desnou proběhne za účasti našich hráčů Dominika Očka (bronzový z posledního MČR a nominovaný do reprezentace ČR), Zdeňka Tauše a Vanesy Filipové. Účastnit se budou i hráči slovenské skupiny Interchess vedení reprezentačním trenérem SR FM Miro Roháčkem.

  Nasazení, výsledky.

 • 16. 8. - 24. 8. 2017 EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP, Polsko

  WFM Natálie Kaňáková (BŠŠ) je členkou reprezentace ČR. Budeme držet palce nejen Natálce, ale samozřejmě celému týmu České republiky.

  WEB šampionátu.

 • 21. 8. - 31. 8. 2017 Brazílie - MS kadetů

  Sergej Berezjuk povede reprezentaci ČR, jejímiž členy budou i aktuální mistři ČR ve svých věkových kategoriích, svěřenci Sergeje Berezjuka a Táni Bogatkové Štěpán Hrbek a Anna Lhotská. I jim popřejeme hodně úspěchů.

Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!

van 2015Už jen poslední krok dělí člena naší šachové akademie Vana Nguyen Thai Dai od zisku titulu mezinárodního velmistra.

Druhou z potřebných tří norem se patnáctiletému Vanovi podařilo po několika předchozích neúspěšných pokusech, kdy mu norma unikala o vlásek, uhrát na uzavřeném GM turnaji Budapest First Saturday. V devíti turnajových partiích Van neokusil hořkost porážky, pětkrát zvítězil, čtyři partie skončily remízou a turnaj tak celkově vyhrál! Navíc si připsal více než10 bodů na své Elo a na dosah se tak přiblížil metě 2500 bodů.

Vanovi patří naše velká gratulace k zisku normy i bodů na Elo rating a přání, aby svou aktuální formu zúročil i na zářijovém World Youth U -14, 16, 18 Chess Championship 2017 v Montevideu (URY), kde bude patřit mezi největší favority.

Konečné výsledky budapešťského turnaje.

Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník

big 42Téměř kultovním se stal dětský šachový tábor Koník, který spolupořádá slovenská skupina Interchess. Letošního již 16. ročníku se ve středoslovenském Kľačně zúčastnil rekordní počet 118 dětí a nebýt toho, že ubytovací kapacita i možnosti organizačního zajištění jsou limitovány, byl by počet účastníků daleko větší.

O průběhu táborového dění, programu i atmosféře tábora vypovídá závěrečná zpráva zpracovaná našim kolegou Miroslavem Roháčkem, duchovním otcem tábora, livestreamová reportáž z tábora nebo reportáž z přednášky GM Jána Markoše, která byla jedním z mnoha bodů bohatého programu.

Na stánkách tábora naleznete i další podrobnosti.

Za mimořádně zdařilou akci zaslouží poděkování všichni zúčastnění organizátoři, táboroví vedoucí, šachoví trenéři, zaměstnanci ubytovacího zařízení a v neposlední řadě i zúčastněné děti.

CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN

pardubice2017Ve dnech 21. - 30. července 2017 se v v krásném polabském městě Pardubicích zúčastnila místního tradičního šachového festivalu Czech Open skupina hráčů naší šachové akademie pod vedením IM Sergeje Berezjuka.

V turnaji "A" nastoupili IM Nguen Thai Dai Van, WFM Natálie Kaňáková (BŠŠ) s Jakub Šošovička (SVK), v "B" sekci festivalu hráli Nguen Thai Dai Vinh, Dominik Očko, Rostislav Berezjuk a WCM Zuzana Gřesová (BŠŠ).
Van skvěle do turnaje odstartoval, z prvních 4 kol získal 3,5 bodu. Ve druhé polovině už měl ale jen 50% úspěšnost a to ke splnění cíle – zisku další GM normy nestačilo. Přesto se Van umístil výše, než bylo jeho nasazení a připsal si i nějaké body na Elo. Věřme, že další pokus o GM normu na uzavřeném turnaji v Budapešti, kde Van v první polovině srpna startuje, bude úspěšný.

Natálka bohužel v Pardubicích nenavázala na výborné výkony z Minsku a Banské Štiavnice. Zisk 3,5 bodu vypadá nevalně, ale její výsledek určitě ovlivnil fakt, že poslední kola hrála zdravotně indisponována. Natku čeká ještě v srpnu start za reprezentaci ČR na polském ME družstev do 18 let a v září v Rumunsku na ME jednotlivců. Věřme, že se představí opět v plné formě.

Kubko Šošovička měl velmi slabý start do turnaje, po 4. kole byl bez bodu, ale projevil bojového ducha, ve druhé polovině se neuvěřitelně zvedl, předváděl pěkné šachy a dokázal vítězit i s papírově výrazně silnějšími soupeři. Nakonec jeho vystoupení můžeme hodnotit jako úspěšné – skončil nad svým nasazením do turnaje a zlepšil si i svůj rating Elo.

Velice podařený turnaj odehjrál Dominik Očko, který byl v 8 z 9 kol v pozici nenasazeného. Přesto dokázal uhrát 4,5 bodu a připsat si 72 bodů na své Elo. Dominik hrál partie skoro vždy na doraz, o čemž svědčí pouze jedna remíza z posledního kola! 
Zuzka získala 3 body, turnaj se jí příliš nepovedl. Po dobrém začátku přišla herní krize, ze které se Zuzka sice v závěru turnaje dostala (1,5/2), ztrátu Ela bojovný závěr však příliš nezmírnil. 
Rostík získal 4 body, herně se ale trápil. Několikrát jasně prohrál a na své výhry se hodně nadřel. 
Vinh měl slabý start, po 4. kole pouze 1 bod, ale projevil bojovný charakter, za dalších 5 partií si odnesl 4 body a také zlepšení svého Ela.

Celkovým vítězem pardubického šachového festivalu s perfektním výsledkem 8 bodů z 9 a bodovým náskokem před konkurencí se stal dlouholetý svěřenec Sergeje Berezjuka GM Jan Krejčí.

Největšího šachového festivalu v ČR se celkem zúčastnilo přes 1300 šachistů z desítek zemí. O různorodosti soupeřů svědčí i počet českých soupeřů, se kterými hráli naši hráči - z 63 partií hráli naši svěřenci pouze proti 15 domácím soupeřům. Organizace turnaje byla tradičně na vysoké úrovni, za což musíme poděkovat všem pořadatelům a rozhodčím.

Konečné výsledky.

Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017

blikajc iV termínu 17. až 21. července 2017 proběhl v Ostravě pod patronací Šachové akademie Ostrava v prostorách SVČ Korunka v Mariánských Horách první příměstský šachový tábor.

Vedoucími byli Vladimír Talla a Ondřej Havelka. Tábora se zúčastnilo 14 dětí z Ostravy, které většinou navštěvují šachové kroužky na ostravských základních školách.

Ondra se jako trenérský nováček věnoval nejmenším sedmiletým dětem a potáborové ohlasy rodičů dětí jsou výborné.

Dopolední program byl denně věnován šachové hře, vždy s jednou krátkou vycházkou na místní hřiště a odpoledne probíhal nešachový program.

V pondělí účastníci tábora navštívili nedaleký lukostřelecký oddíl a všichni si zastříleli z luků různých velikostí. Děti dokonce měly možnost sledovat trénink naší juniorské reprezentantky, která ze 70 metrů sázela doprostřed terče jeden šíp za druhým.

V úterý byl na programu výlet na Dětský ranč do Hlučína. Děti si zajezdily na koních, krmily zvířata v mini zoo a zahrály si na hřišti. Zbývající čas byl věnován koupání na známé nedaleké hlučínské štěrkovně. Počasí přálo a vraceli jsme se plní nevšedních zážitků.

Středeční odpolední program proběhl ve středisku přírodovědců. Táborníci absolvovali dvě komentované prohlídky terárií a hlodavce a papoušky si dokonce mohli nakrmit. Děti si mohly pohladit několik hadů, leguána a další ještěry, jednoho maxi hlemýždě a želvu. Na sklípkana si ale sáhnout netroufl nikdo. Krmili jsme činčily, morčata, králíky různých druhů, různé papoušky všech velikostí. Viděli jsme den stará morčátka.

Ve čtvrtek jsme měli komentovanou prohlídku místního kostela, který je třetí největší v našem kraji a ve kterém se nalézá několik kulturních památek a významných uměleckých děl. Po ní jsme se vrátili zpět a věnovali se deskovým hrám. Dopoledne nás navštívila televize Polar a natočila krátkou reportáž.

V pátek hrály děti závěrečný šachový turnaj. Výsledky naleznete zde.

Děti dostaly hodně drobných dárků a jako připomínku tričko se jménem účastníka a pěkný modrobílý hrníček s potiskem.

Celkově se akce velmi vydařila, ohlasy dětí i rodičů jsou výborné a už se těšíme na příští rok. Fotografie z tábora naleznete ve fotogalerii.

Štiavnický šachový festival 2017

stiavnica webVe dnech 8. 7. - 16. 7. 2017 probíhal v Banské Štiavnici tradiční turnaj V4 OPEN. Turnaje se zúčastnila česká a slovenská skupina hráčů Interchess pod vedením našich trenérů IM Sergeje Berezjuka a GM Vladimíra Tally, s přípravami pomáhal prostřednictvím elektronických médií i GM Jan Markoš.

Českou skupinu tvořili šachisté Rostislav Berezjuk, WCM Zuzana Gřesová (BŠŠ), WFM Natálie Kaňáková (BŠŠ), Štěpán Hrbek (Unichess) a hrající trenér GM Vladimír Talla (SK HM Ostrava). Mezi slovenské účastníky patřili Jakub Šošovička, Martin Šandor, Vladimír Bochnička, Alexander Jančopala, Martin Popovič a Dominika Ferková.
V turnaji si z hráčů Interchess nejlépe počínal GM Vladimír Talla. Vladimír nejen hrál, ale v turnaji vedl 3 slovenské hráče, takže má za sebou opravdu velice namáhavý týden. S 6,5 body se umístil na 9. místě a odnesl si i finanční cenu.
Velice se dařilo 24. nasazené WFM Natálii Kaňákové, která uhrála rovněž 6,5 bodu, ale vlivem horšího pomocného hodnocení obsadila 12. příčku. Natálka si připsala 32 bodů na své FIDE Elo a k poslední normě WIM ji chyběli pouze 2 titulovaní hráči. Natálka vyhrála 2 finanční ceny; za 2. místo mezi ženami a celkové 3. místo mezi hráči do 18 let.
Vydařený turnaj odehrála taktéž WCM Zuzana Gřesová. Zuzka si připsala více než 100 bodů na své Elo a z celkových pěti bodů uhrála 4,5 bodů proti hráčům s elem v rozmezí 2050 - 2200!
Slabší výkon podal Rostislav Berezjuk, který sice získal 12 bodů Elo, 3,5 bodů však určitě není optimální výsledek.
Štěpán Hrbek po výborném začátku (4/6) získal z posledních 3 kol pouze 0,5 bodu, nicméně si z turnaje veze mnoho cenných zkušeností. Určitě se mu budou hodit už na mistrovství světa v Brazílii, před kterým byl štiavnický turnaj ideální přípravou.

Ze slovenských členů Interchess si zdatně počínal Alexander Jenčopala, který připisuje více než 100 bodů na Elo, Dominika Ferková obsadila výtečné 3. místo mezi ženami a na Elo připsala 36 bodů. Bohužel do posledního kola nastoupila se zdravotními problémy a téměř bez boje prohrála, výsledek mohl být ještě výraznější. Martin Popovič odehrál stabilní průměr, na Elo získal, body si připsal i Martin Šandor, který ale zbytečně ztrácel dobře rozehrané partie. Trápil se Jakub Šošovička, celkový dojem zachraňoval až v závěru turnaje, naopak ke konci docházel dech Vladimíru Bochničkovi.

Za už tradičně velice kvalitní turnaj musíme poděkovat všem organizátorům v čele s Milanem Marošem i týmu rozhodčích. Celý šachový festival proběhl na skutečně vysoké úrovni. Nesmíme zapomenout ocenit taktéž výkony místních kuchařek, které pro účastníky připravovaly velké a chutné porce jídla. Celý festival byl zakončen celodenním programem v sobotu 15. 7. 2017 na náměstí jednoho z nejkrásnějších měst celého Slovenska. Vyvrcholením festivalu byla večerní partie živého šachu, kde své figurky naslepo ovládali z pódia GM Sergej Movsesian a GM Milan Pacher.

Výsledkový servis, fotogalerie.

Letní aktivity členů Interchess

blikajc i- GM Vladimír Talla odehrál v silné konkurenci na konci června v polském Krakově uzavřený velmistrovský turnaj.

Konečné výsledky.

- Od 1. do 8. července hraje Ondra Havelka na 42. ročníku šachového festivalu Přebor města Vsetína.

Ondrovi držíme palce.

Nasazení a výsledky, stránky turnajetránky turnaje.

- Šachový klub Karviná pořádá od 1. do 9. července Mezinárodní šachový turnaj „Karviná Open 2017″. Startují na něm našimi trenéry vedení Jakub Ochmyt a Vojtěch Šrámek (oba SK Slavia Orlová).

Nasazení a výsledky, stránky pořadatele.

- Populární Štiavnický šachový festival startuje 8. července a ukončen bude 16. 7. 2017. Barvy Interchess na něm budou letos hájit GM Vladimír Talla, WFM Natálie Kaňáková, WCM Zuzana Gřesová, Štěpán Hrbek, Rostislav Berezjuk, a samozřejmě mnoho dětí ze slovenské skupiny Interchess, namátkou Jakub Šošovička, Dominka Ferková, Vladimír Bochníčka, Dominika Ferková, Alexsander Jenčopala, Martin Popovič nebo Martin Šandor.

Trenérský servis zajistí Vladimír Talla, Sergej Berezjuk , Peter Paleček a Rudolf Diviak.

Nasazení a výsledky, stránky turnaje.

- Nejvýznamnější šachová akce v České republice se koná v Pardubicích, letos v termínu 21. - 30. 7. 2017.

V turnaji A na něm bude hrát IM Nguyen Thai Dai Van, WFM Natálie Kaňáková a Jakub Šošovička, béčko si zahraje Nguyen Thai Dai Vinh a v C turnaji nastoupí Rostislav Berezjuk, Dominik Očko a Zuzana Gřesová (BŠŠ).

Turnajový web.

- Dominik Kula bude ve dnech 28. 7. - 6. 8. 2017 působit jako vedoucí a trenér na Letním šachovém táboru ve slovenském Kľačnu. Mezi účastníky bude i svěřenec Vladimíra Tally Filip Neumann.

Web tábora.

- Filip Neumann startuje na FIDE Open České Švýcarsko v severočeské Krásné Lípě. Turnaj se hraje od 1. do 8. 7. 2017.

Nasazení a výsledky.

- Ve dnech 24. 6. až 1. 7. proběhl v Košicích již 9. ročník memoriálu Ladislava Kotána, který se hrál jako Mistrovství Košic jednotlivců v praktickém šachu.

Turnaje se zúčastnil i svěřenec našeho trenéra Vladimíra Tally Martin Popovič, který získal 4 body z 9 partií a skončil na 28.místě.

Výsledkový servis.

Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!

mcr skol 2017Mistrovství České republiky středních škol v šachu proběhlo ve Zlíně 20. - 21. června. V konkurenci 28 škol, které se na mistrovský turnaj kvalifikovaly, získalo první místo frýdeckomístecké gymnázium Petra Bezruče.

Tři hráči ze čtyřčlenného týmu jsou členy naší šachové akademie: Na první šachovnici hrál Dominik Kula, na druhé WFM Natálka Kaňáková a čtvrtou desku obsadil Ondra Havelka. Na třetí šachovnici naše členy doplnil Matěj Kuchař.

K zisku zlatých medailí hráčům i škole gratulujeme.

V barvách SPŠOAJŠ Frýdek≈Místek nastoupila naše členka Vendula Bohanesová, v kategorii starších žáků základních škol pomohl 6. ZŠ Frýdek≈Místek druhé místo vybojovat na první šachovnici hrající Tomáš Filip, v týmu starších žáků Gymnázia Petra Bezruče F≈M figuroval Robert Demko (pěkných 7 bodů z 9) a Tomáš Veverka.

V kategorii žáků 1. - 5. tříd reprezentovali na prvních dvou šachovnicích 4. ZŠ F≈M sourozenci Marek a Lucka Fizerovi.

Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci Interchess.

Konečné výsledky.

Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou

0000V běloruském Minsku jsme na přelomu května a června byli svědky souběhu dvou významných šachových akcí. Proběhlo zde Mistrovství Evropy a zároveň i první světový šampionát mládeže v rapidu a bleskovém šachu.

Celý článek

Nabídka letních prázdninových akcí

blikajc iVážení rodiče,

blíží se letní prázdniny a jako každoročně jsme na ně pro Vaše děti připravili intenzivní šachový program. Jedná se tréninkové a turnajové aktivity jejichž stručný přehled najdete v tabulce.

Odkazy na stránky organizátorů naleznete na našich stránkách v sekci plánované akce.

V průběhu prázdnin plánujeme i skupinové a individuální tréninky. Skupinové tréninky budou probíhat v klubovně v Národní domě ve Frýdku-Místku v následujících termínech:

po

po

čt

po

čt

po

čt

po

po

čt

3.7.

17.7.

20.7.

24.7.

27.7.

31.7.

3.8.

7.8.

21.8

24.8.

 Trénink mladších dětí bude probíhat od 9:00 do 10:30, skupinka starších bude trénovat od 10:30 do 13:30. Trénink proběhne, pokud se přihlásí alespoň 4 účastníci. V případě menšího počtu se trénink bude řešit individuálně. Na skupinové tréninky je třeba se přihlásit nejpozději do soboty 1.7. !

Individuální tréninky je potřeba si dohodnout s příslušným trenérem.

Se šachovým pozdravem

tým trenérů Interchess

International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017

v421. června startuje a do 25. 6 bude probíhat tradiční Dětský šachový camp V4 Liptov 2017. Akce se účastní šachové naděje domácího Slovenska a jako obvykle i děti z Maďarska, Polska, Ruska a ČR.

Děti z České republiky v Liptovském Mikuláši povedou naši trenéři Sergej Berezjuk a Klára Zemková a nad šachovnice zasednou David Juračák, Adam Jurtík, Antonín Zemek, Marie Morysová, Štěpán Morys, Mikhail a Alexandr Ivanovovi (Duras Brno) v turnajích B a C FIDE Open (do 15 a 11 let), v A turnaji družstev nás budou reprezentovat David Szotkowski, Robert Demko, Jakub Ochmyt a Zuzka Gřesová (BŠŠ).

Týmu hráčů, trenérů a rodičů přejeme příjemný pobyt v malebném prostředí Liptova, hráčům pak mnoho šachového štěstí.

Web campu, nasazení a výsledky, on-line.

Teplice Open

0001GM Vladimír Talla se už podvanácté zúčastnil jednoho z nejvýznamnějších turnajů České republiky, Teplice Open 2017, jehož dvanáctý ročník skončil v neděli 18. 6.

Vladimír první dva ročníky odehrál jako hráč, dalších deset už řídil z pozice hlavního rozhodčího. Turnaje se letos zúčastnil i Vladimírův svěřenec Filip Neumann a měl tak možnost sbírat cenné zkušenosti z velké šachové akce.

Jak turnaj letos probíhal se můžete dovědět na turnajovém webu nebo na stránkách ChessBomb. Konečné výsledky.

FIDE World Team Championships

katkanemcova2017Mistrovství světa týmů v ruském Khanty-Mansijsku probíhá od 16. do 27. června. Šampionát je rozdělen na turnaj mužů a žen a v obou kategoriích startuje 10 nejlepších týmů všech kontinentů.

Naši šachovou akademii může těšit, že členkou reprezentačního výběru USA je na tomto světovém šampionátu i WGM Katka Němcová, která nyní žije a studuje v USA a která šachově vyrůstala mimo jiné pod vedením našeho trenéra Sergeje Berezjuka a získala s ním stříbro na mistrovství světa a zlato na mistrovství Evropy do 18 let, několik titulů mistryně ČR žen, a byla mnohonásobnou reprezentantkou ČR na evropských i světových šampionátech mládeže a šachových olympiádách a které trenérský servis na mistrovství zajišťuje Sergej i tentokrát.

Katce držíme palce, turnaj můžeme sledovat na oficiálních stránkách, ve výsledcích nebo on-line.

Dětský pohár 2017

0000U příležitosti Dne dětí uspořádala Interchess 3. června v Národním domě ve Frýdku≈Místku turnaj pro nejmenší děti, trénující pod vedením našich trenérů. V přátelském miniturnaji hraném na 5 kol si zahrálo celkem 26 dětí ve třech kategoriích. Společně spolu hrály kategorie Interchess a kategorie dětí základních škol tempem 2 x 15 minut, děti z mateřských škol hrály mezi sebou zvlášť bez hodin.

V kategorii hráčů Interchess zvítězil Zdeněk Tauš s plným počtem 5 bodů. Druhé místo obsadil David Juračák se 4 body, třetí skončil Antonín Zemek, rovněž se 4 body.

V kategorii základních škol obsadil 1. místo František Galia ze ZŠ Trojanovice, 2. skončil David Smolík z MŠ Frýdlant a na 3. místě se umístil Ondřej Chromiák ze ZŠ Baška.

Mezi dětmi z mateřských škol si nejlépe vedl Martin Fojtík, 2. místo obsadil Alex Christodulu (oba MŠ Trojanovice), 3. místo vybojoval Jakub Záveský (MŠ Nošovice) .

Za účast, přátelskou, ale přesto bojovnou atmosféru a za chuť do hry si pochvalu a poděkování zaslouží nejen medailisté, ale všichni účastníci turnaje.

Za rok se na všechny opět na půdě Interchess budeme těšit!

Konečné výsledky kategorie Interchess + ZŠ, kategorie MŠ.

Fotogalerie.

Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu

0001000200030004

 

 

 

 

 

V kongresovém centru hotelu Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši proběhlo od 22. do 28. dubna Mistrovství SR mládeže U08 až U20.

Pohled na výsledkovou listinu jednoznačně vypovídá o tom, že nejvíce úspěchů na šampionátu slavili hráči sdružení v šachové akademii Interchess, když posbírali více než polovinu všech medailí.

Celý článek

Další články...

 1. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 2. Hukvaldské šachování 2017
 3. OPEN Orlová 2017
 4. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 5. Ostravský koník z pohledu Interchess
 6. Záhoracký šachový festival
 7. Ostravský koník 2017
 8. Interchess míří do extraligy!
 9. Mistrovství SR mládeže
 10. Šachové velikonoce Interchess
 11. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 12. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 13. GRENKE Chess Open 2017
 14. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 15. O Frymíkův pohár
 16. Open Petřvald 2017
 17. Finále extraligy hostí Brno
 18. Budapest Spring Festival 2017
 19. Finále krajského přeboru v rapidu
 20. 2017 U.S. Championship
 21. Mistrovství ČR mládeže 2017
 22. Budapest Spring Festival 2017
 23. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 24. Chess Open Graz 2017
 25. Senický jarní šachový festival
 26. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 27. International Chess Open Graz 2017
 28. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 29. Memoriál Tomáše Baštince
 30. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 31. Mistrovství světa žen 2017
 32. Extraliga 5. a 6. kolo
 33. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 34. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 35. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 36. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 37. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 38. Talenti proti legendám nerozhodně
 39. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 40. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 41. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 42. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 43. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 44. OPEN PRAHA 2017
 45. Belarus Women Championship 2017
 46. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 47. Šachový prosinec
 48. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 49. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 50. Talent roku 2016
 51. Talent Cup 2016
 52. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 53. MS seniorů 50+ a 65+
 54. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 55. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 56. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 57. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 58. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 59. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 60. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 61. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 62. First Saturday GM Nov 2016
 63. MM&S 2016
 64. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 65. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 66. FIDE World Cadets Championship 2016
 67. Hráči Interchess v druhé lize
 68. tht Extraliga startuje
 69. Matyáš Marek do extraligy!
 70. První liga družstev mládeže - skupina východ
 71. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 72. Novoborská šachová Corrida
 73. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 74. Krajský přebor MKŠS
 75. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 76. Open Tatry 2016
 77. Školení trenérů
 78. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 79. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 80. Interchess provádí nábor dětí
 81. Šachová Olympiáda 2016
 82. Open Havířov 2016
 83. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 84. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 85. Olomouc Chess Summer 2016
 86. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 87. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 88. FIDE Open Staré Město 2016
 89. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 90. Czech Open Pardubice 2016
 91. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 92. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 93. 7. Interchess Cup 2016
 94. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 95. V4 Youth camp Liptov 2016
 96. Mitropa Cup 2016
 97. Nabídka prázdninových akcí
 98. Šachové turnaje v Mostech
 99. Open Teplice 2016
 100. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 101. Ocenění našim členům
 102. Dětský pohár 2016
 103. Nový kandidát mistra
 104. Interchess dětský pohár 2016
 105. Orlová 2016
 106. European Individual Women's Chess Championship
 107. Hukvaldské šachování 2016
 108. Orlová & Zalakaros
 109. MČR hráčů do 8 let
 110. Ohlédnutí za koníkem
 111. Mistrovství České republiky do 8 let
 112. Ostravský koník 2016
 113. Ve zkratce
 114. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 115. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 116. Poděkování obci Tichá
 117. Mistrovství SR mládeže
 118. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 119. Extraliga SR
 120. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 121. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 122. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 123. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 124. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 125. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 126. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 127. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 128. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 129. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 130. Naši nejmladší nezahálejí!
 131. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 132. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 133. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 134. ECo-C Extraliga
 135. Krajský přebor
 136. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 137. Aeroflot Open 2016
 138. Interchess o posledním únorovém víkendu
 139. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 140. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 141. International Chess Open Graz 2016
 142. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 143. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 144. První únorový víkend ve znamení šachu
 145. Van a Matyáš bojují o IM
 146. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 147. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 148. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 149. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 150. Naši hráči v Krajském Přeboru
 151. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 152. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 153. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 154. Nominace našich talentů na sportovce roku
 155. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 156. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 157. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 158. 3. turnaj KP v rapid šachu
 159. Víkendové soutěže
 160. Open Praha 2016
 161. Interchess na přelomu roku
 162. I o Vánocích se hraje
 163. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 164. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 165. MČR v bleskovém šachu 2015
 166. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 167. Talent Cup 2015
 168. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 169. London Chess Classic 2015
 170. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 171. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 172. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 173. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 174. Šachista mimo šachovnici
 175. 2. turnaj KP v rapid šachu
 176. THT EXTRALIGA – listopad
 177. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 178. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 179. THT EXTRALIGA 2015/2016
 180. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 181. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 182. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 183. 1. turnaj KP v rapid šachu
 184. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 185. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 186. ME mládeže 2015 je za námi
 187. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 188. OPEN Tatry 2015
 189. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 190. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 191. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 192. MS juniorů do 20 let
 193. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 194. Členové Interchess na návštěvě ministra
 195. 6. Interchess Cup
 196. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 197. Open Havířov 2015
 198. Beskidy Cup
 199. MEU Kouty 2015
 200. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 201. Gens una sumus
 202. Olomouc Chess Summer 2015
 203. O putovní pohár města Jeseník
 204. Vienna Chess Open 2015
 205. FIDE OPEN Staré Město 2015
 206. Open Letní Praha 2015
 207. Senický letní šachový festival 2015
 208. Open Havířov 2015
 209. European Union Youth Chess Championship 2015
 210. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 211. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 212. LŠT Koník 2015
 213. MEU Mureck 2015
 214. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 215. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 216. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 217. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 218. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 219. European Youth Team Chess Championship 2015
 220. First Saturday GM July 2015
 221. Minsk Open 2015
 222. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 223. Štiavnický šachový festival 2015
 224. Přebor města Vsetína 2015
 225. Šachy prázdniny nemají
 226. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 227. LIPTOV 2015
 228. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 229. Šachový festival České Budějovice 2015
 230. Mistrovství Ruska 2015
 231. European School Championships 2015
 232. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 233. International Open Tournament Pula 2015
 234. MČR družstev mladších žáků 2015
 235. Interchess ve školkách
 236. GM Wesley So - GM David Navara
 237. Mitropacup 2015
 238. 9th International Open Tournament Pula 2015
 239. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 240. Píše se o nás
 241. World’s Youth Stars 2015
 242. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 243. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 244. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 245. Open Orlová 2015 – dohráno
 246. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 247. Open Čierne 2015
 248. Open Orlová 2015
 249. Mistrovské soutěže na Slovensku
 250. Krátké zprávy
 251. Mladé světové hvězdy
 252. Šachy mimo šachovnici
 253. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 254. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 255. Ostravský koník 2015
 256. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 257. 1. liga - napoprvé 4. místo
 258. O šachové království 2015
 259. O Frymíkův pohár
 260. Bohuslavice open 2015
 261. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 262. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 263. Poslední kolo 1. ligy
 264. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 265. 5. Interchess Cup
 266. Turnaje šachových nadějí 2015
 267. Samir Sahidi získal titul FM
 268. Ve zkratce
 269. Finále MČR škol
 270. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 271. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 272. Reykjavik Open
 273. Anička Lhotská v tisku
 274. O šachové království
 275. KP družstev mladších žáků
 276. Slovenská extraliga jde do finále
 277. Ohlédnutí za MČR 2015
 278. Reykjavik Open 2015
 279. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 280. Van na 1. šachovnici
 281. Grand prix mládeže 2014/2015
 282. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 283. Šachová Extraliga SK Commander
 284. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 285. International Chess Open Graz 2015
 286. Memoriál Tomáše Baštince
 287. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 288. Letný šachový tábor Koník 2015
 289. Senický jarný šachový festival 2015
 290. MČR mládeže 2015
 291. Ve zkratce
 292. 1. liga mládeže
 293. KP škol v šachu
 294. KP středních škol
 295. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 296. Open Mariánské Lázně 2015
 297. Šachová Extraliga SK Commander
 298. Pěkný vstup do nového roku
 299. Přebor Běloruska
 300. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 301. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 302. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 303. Memoriál Vladimíra Taranu
 304. I na přelomu roku se hraje
 305. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 306. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 307. MČR v bleskovém šachu 2014
 308. Talent Cup 2014
 309. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 310. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 311. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 312. Matyáš Marek v extralize dorostu
 313. 1. liga pokračuje dalším kolem
 314. Dvě domácí utkání 1. ligy
 315. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 316. OP středních škol v šachu 2014
 317. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 318. HD 14 Pražský přebor
 319. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 320. Ligové aktivity členů Interchess
 321. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 322. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 323. Souboj o titul mistra světa 2014
 324. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 325. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 326. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 327. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 328. Krajské soustředění mládeže
 329. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 330. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 331. European Youth Chess Championship 2014
 332. 1. liga dorostu
 333. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 334. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 335. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 336. Interchess na OPEN Tatry 2014
 337. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 338. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 339. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 340. Open Tatry 2014
 341. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 342. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 343. Šachové kurzy pro veřejnost
 344. Ve zkratce
 345. Open Havířov 2014
 346. Trenérské semináře léto 2014
 347. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 348. Letný šachový tábor Koník 2014
 349. Cracow International Chess Championships
 350. Chess Cup Frýdek-Místek
 351. Czech open Pardubice
 352. 41st Olympiad Tromsø 2014
 353. Robert Demko v Bezměrově třetí
 354. Táňa Bogatková získala titul WFM
 355. Letní aktivity hráčů Interchess
 356. Vítáme nového šachistu
 357. Karviná open 2014
 358. Prázdninové přání
 359. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 360. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 361. Mostecká věž 2014
 362. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 363. Suchy Bór FIDE open 2014
 364. Interchess v Polsku a na Slovensku
 365. Interchess v mateřské škole
 366. MČR družstev mladších žáků
 367. PULA OPEN 2014
 368. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 369. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 370. Nové šachové tituly členů Interchess
 371. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 372. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 373. Open Orlová 2014
 374. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 375. Mitropa Cup 2014
 376. Chess Cup 2014 - Orlová
 377. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 378. Chess Cup 2014
 379. Ohlédnutí za koníkem
 380. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 381. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 382. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 383. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 384. MSR mladších žáků v rapid šachu
 385. Ostravský koník 2014
 386. Martinik open 2014
 387. Turnaje šachových nadějí
 388. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 389. Mistrovství ČR školních týmů
 390. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 391. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 392. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 393. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 394. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 395. Vydařená příprava v Senici
 396. KP družstev mladších žáků 2014
 397. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 398. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 399. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 400. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 401. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 402. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 403. Aktuality leden 2014
 404. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 405. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 406. Interchess Cup 2014
 407. PF 2014
 408. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 409. Veselé Vánoce
 410. Vánoční kvíz
 411. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 412. Pohár hotelu Katowice 2013
 413. Mistrovství světa mládeže 2013
 414. Sněženky lepší machrů
 415. Dlouhodobé soutěže družstev
 416. 2. turnaj KP v rapid šachu
 417. Sněženky a machři 2013
 418. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 419. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 420. Polofinále MČR juniorů 2013
 421. Interchess aktuality
 422. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 423. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 424. Úspěšný říjen 2013
 425. Liberec FIDE open 2013
 426. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 427. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 428. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 429. Hukvaldské šachování 2013
 430. ME mládeže 2013 Černá Hora
 431. Novoborská šachová corrida 2013
 432. Interchess a Figurka
 433. Interchess v září 2013
 434. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 435. Interchess v nových prostorách
 436. MEU ve výsledcích
 437. Ohlédnutí za prázdninami
 438. Robert Demko členem Interchess
 439. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 440. Napsali o nás
 441. Open Jeseník
 442. Mezinárodní mistrovství Krakova
 443. FIDE open Staré Město
 444. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 445. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 446. Mistrovství Evropy žen 2013
 447. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 448. Naši šachisté ve zkratce
 449. Štiavnický šachový festival
 450. Se šachovou legendou na Slovensku
 451. Open Karviná 2013
 452. Česko-Slovenská extraliga žen
 453. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 454. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 455. Open Teplice 2013
 456. Mitropa cup 2013
 457. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 458. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 459. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 460. Mezinárodní soustředění
 461. Mistrovství České republiky mužů 2013
 462. FIDE open Orlová
 463. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 464. KP Orlová
 465. Přestupy
 466. Výsledky našich členů ve zkratce
 467. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 468. Ostravský koník 2013
 469. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 470. Letní šachový tábor
 471. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 472. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 473. Štiavnický šachový festival 2013
 474. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 475. Ostravský koník 2013
 476. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 477. Velikonoční šachy
 478. 2. Interchess cup je historií
 479. Matyáš Marek zlatý !
 480. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 481. 2. Interchess cup
 482. Malý diamant? Dávid Slivka!
 483. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 484. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 485. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 486. Krajské přebory rapidů
 487. Pozvánka na ples
 488. Rybnik Chess Classic 2013
 489. Open Nový Bor 2013
 490. Leden a únor 2013 ve zkratce
 491. 1. Interchess cup
 492. Open Praha 2013
 493. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 494. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 495. Talent Cup 2012
 496. Šachové aktuality
 497. Další fotky z Mariboru
 498. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 499. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 500. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 501. Hukvaldské šachování
 502. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 503. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 504. Šachový podzim ve zkratce
 505. Informace
 506. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 507. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 508. Soustředění říjen 2012
 509. Logo Interchess
 510. OPEN Tatry 2012
 511. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 512. MČR mládeže v rapidu 2012
 513. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 514. ME mládeže 2012 v Praze
 515. Soustředění srpen 2012
 516. Tréninky v červenci 2012
 517. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 518. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 519. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 520. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 521. Petrohrad 2012