Šachové dny v Interchess

IMG-b1f7b5f1a827c6b26ae2edf7a4abf9d8-VV aktuální nelehké situaci se šachový život v Interchess nezastavil.

Každý den probíhají tréninky přes skype. Naši trenéři IM Sergej Berezjuk, GM Vladimír Talla, FM Táňa Bogatková, Ondřej Havelka a Klára Zemková trénují děti z různých zemí - ČR, Slovensko, Švýcarsko, Francie, Bělorusko a Rusko.

Každý šachista si zvolil vyhovující tréninkový režim. Někteří trénují každý den, jiní trénují méně. Jsme velice rádi, že se do skypových tréninků zapojili i naši nejmenší. Kromě teoretické výuky pořádáme mezi dětmi i online šachové zápasy. Po ukončení partie vždy proběhne analýza s trenérem.

Fotogalerie

MČR mládeže do 16 let

1570396619-previewV termínu 7. - 14. března 2020 se v Koutech nad Desnou konalo Mistrovství ČR mládeže do 16 let. Z důvodu nařízení vlády bylo nutné ukončit všechny turnaje dříve, kromě MČR juniorů a dorostenců. 

Na startovních listinách najdeme Kožušníkovou Danielku D10, Fizera Marka H12, Nguyena Thai Dang Vina H12, Filipovou Vanesu D12, Hrbkovou Johanu D12 (Šachy Štěpán), Hrbka Štěpána H14, Kaňáka Matyáše H14 a Fizerovou Lucii D14. Ve Fide Openu hrál Nguyen Thai Dai Winh.

Turnaje byly ukončeny sedmým kolem. Nejlépe se do tohoto momentu dařilo Lucii Fizerové, Marku Fizerovi a Daniele Kožušníkové, kteří skončili do 6. místa.

Trenérský servis zajišťovali IM Berezjuk Sergej a WFM Bogatková Táňa. Všem našim hráčům děkujeme za odvedenou práci. 

 

Výsledkový servis, On-line, Fotogalerie 

Krajský přebor MKŠS 2019/2020

Krajský přebor družstevDeváté kolo Krajského přeboru MKŠS se odehrálo v neděli 1. března 2020.

TJ Sokol Dobrá vyhrála nad ŠK Slavia Orlová 6,5 : 1,5. K výhře a vedení v tabulce připěli IM Sergej Berezjuk, Ondra Havelka, WCM Zuzana Gřesová.

 

Průběžné výsledky

Šachové soustředění Interchess

peshka boardV tomto týdnu 24. - 28. února 2020 probíhá na půdě Interchess prázdninové šachové soustředění. Naši sportovci trénují denně od 9.00 - 17.00 hodin, s dvouhodinovou pauzou na oběd. Tréninky probíhají v příjemné pracovní atmosféře.

 

  

Okresní přebor družstev Frýdku-Místku

Okresní přebor družstev115. 2. 2020 proběhlo 7. kolo Okresního přeboru družstev Frýdku-Místku.

Interchess se utkal s družstvem Sokol Dobrá B. Sestavou Gřesová Zuzana, Demko Robert, Zemková Klára, Berezjuk Rosťa a Zemek Toník jsme vyhráli 4 : 1. Bodovali Zuzka, Klára, Rosťa a Toník.

Gratulujeme

Výsledkový servis

O Frymíkův pohár

6V sobotu 15. února se v SVČ Klíč naši nejmenší Justýna Hlaváčová, Šimon Galia, Šebestián Stanczak, Ondra Záveský, Matyáš Hrnčíř, Hynek Ovčačík, Petr Hlaváč a Kuba Záveský zúčastnili turnaje O Frymíkův pohár

Turnaj se hrál na 7 kol. Nikdo z dětí neodešel bez bodíků. Pohár za 1. místo v kategorii 2014 a ml. získal Ondrášek Záveský.

Všem dětem děkujeme za účast, snahu a pěknou hru.

Výsledky

 

 

Prague International Chess Festival 2020

49464920 374199813160483 8324738464759152640 oPrague International Chess Festival 2020 probíhá od 11. - 22. února 2020 v pražském hotelu Don Giovanni a na startovních listinách turnajů najdeme mnoho hráčů české i slovenské skupiny Interchess.

V Challengers, uzavřené skupině pro 10 hráčů hrají GM Nguyen Thai Dai Van, GM Krejčí Jan, IM Kriebel Tadeáš, kteří jsou nebo byli dlouhodobě trénovaní našimi trenéry IM Berezjukem Sergejem a GM Tallou Vladimírem.

V turnaji OPEN startují WIM Kaňáková Natálie, Hrbek Štěpán, Nguyen Thai Dai Vinh a ze slovenské skupiny Interchess Bochnička Vladimír.

V uzavřených skupinách startují Nguyen Thai Dang Vi, Fizerová Lucie a Fizer Marek, ze slovenské skupiny Interchess Bochničková Simona, Rakovský Jakub a Janík Marek Tobias.

Přejeme všem hráčům hodně štěstí a herní pohodu. 

Výsledkový servis, Online Challenger, Online Open, Webové stránky turnaje

 

International Chess Open Graz 2020

 74682776 2558476284232064 8963500891671887872 nV termínu od 14. - 21. února 2020 probíhá v rakouském městě Graz mezinárodní turnaj "International Chess Open Graz 2020".

 V turnaji B si zahraje David Szotkowski a v turnaji C jeho tatínek a sponzor Interchess Josef Szotkowski.

Držíme palce a přejeme úspěšné tahy.

Výsledkový servis, Stránky turnaje

Krajský přebor mládeže v rapid šachu

Krajsky preborDalší kolo Krajského přeboru mládeže v rapid šachu se odehrálo v sobotu 8. 2. 2020 v Havířově.

 I tentokrát měla Interchess zastoupení ve všech kategoriích a nejlépe se dařilo těmto hráčům:

- v kategorii HD8 získali 3. místo Hlaváčová Justýna a Galia Šimon,

- v kategorii HD12 si 2. místo uhrál Zemek Toník, 4. místo Juračák David, v dívkách 3. místo vybojovala Filipová Vanesa, 

- v kategorii HD14 3. místo obsadil Gřes Michal,

- v kategorii HD18 3. místo vybojoval Očko Dominik.

Medailistům gratulujeme, děkujeme Všem za reprezentaci Interchess a rodičům za organizaci s dopravou.

Výsledky, Fotogalerie

Okresní přebor družstev Frýdku-Místku

Okresní přebor družstev1V sobotu 1. února se odehrálo 6. kolo Okresního přeboru družstev Frýdku-Místku.

Tým Interchess remízoval s TJ Bystřice 2,5 : 2,5. Bodovali Zemková Klára a Mikesch Dalibor, remízou přispěl Fizer Marek.

Průběžné výsledky 

Krajský přebor MKŠS 2019/2020

Krajský přebor družstevV neděli 2. února 2020 se odehrálo 7. kolo Krajského přeboru MKŠS

V tomto kole bodoval IM Berezjuk Sergej a remízovala WCM Gřesová Zuzana. Oba pomohli k vítězství TJ Sokol Dobrá nad ŠKTP Hrabyně 5 : 3. Dobrá je průběžně na druhém postupovém místě do druhé ligy. 

Přejeme TJ Sokol Dobré, za kterou hostuje mnoho našich hráčů, hodně štěstí do závěrečných kol.

Průběžné výsledky 

Letní šachový tábor koník 2020

blikajc i

Také v letošním roce proběhne mezi dětmi a rodiči oblíbený Letní šachový tábor Koník, který spolupořádá naše slovenská skupina Interchess.

Tábor se uskuteční tak jako v minulých letech ve slovenském středisku GO Klačno.

Odkazy na propozice, webové stránky tábora a střediska naleznete níže. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte s nimi oslovit naše trenéry. 

 

Propozice, Webové stránky tábora, GO Klačno středisko

 

Extraliga ČR 2019/20

1570396619-previewTento víkend pokračuje 5. a 6. kolem Extraliga družstev.

Sledujte s námi na on-linových šachovnicích mladé extraligové hráče GM Nguyena Thai Dai Vana, GM Jana Krejčího, IM Tadeáše Kriebla a IM Jiřího Kočiščáka, kteří byli dlouhodobě pod vedením našich trenérů IM Sergeje Berezjuka a GM Vladimíra Tally.

 

On-line, Průběžné výsledky

 

 

MOSKVA OPEN 2020

82983141 757543924767922 7130569893832818688 nV Moskvě v těchto dnech začíná festival Moskva OPEN, kde nás v turnaji žen (kategorii B) reprezentuje Anna Krupnova. Turnaje se účastní přes 100 hráček, z nichž několik desítek má mezinárodní titul.

Anna je nasazena v druhé polovině startovního pole. Turnaj je skvělou přípravou na finále Mistrovství Ruska, kterého se Anna na konci dubna účastní.

Výsledkový servis, Stránky turnaje

 

Krajský přebor MKŠS 2019/2020

Krajský přebor družstevV neděli 19. 1. 2020 se odehrálo další kolo Krajského přeboru MKŠS

V šestém kole vyhráli IM Berezjuk Sergej a Havelka Ondřej. Oba tak pomohli k výhře klubu TJ Sokol Dobrá, za který hostují. Dobrá je průběžně na 3. místě a bojuje o postup do druhé ligy, přičemž se postupuje z 1. - 2. místa.

Držíme palce Dobré, za kterou hostuje mnoho našich hráčů.

Průběžné výsledky

Další články...

  1. Extraliga dorostu 2019/20
  2. OPEN PRAHA 2020
  3. Postupy na MČR školních týmů
  4. ZŠ Trojanovice
  5. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
  6. OPEN PRAHA 2020
  7. "Pohár Černého pěšce Interchess" - ohlédnutí
  8. Krajský přebor MKŠS 2019/2020
  9. XMAS Jeseník Open 2019
  10. PF 2020
  11. Mezinárodní šachový turnaj "Pohár Černého pěšce Interchess"
  12. 2019 Pan-American Intercollegiate Championship
  13. Maryland December Action 2019
  14. MČR v bleskovém šachu 2019, Praha
  15. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, střední školy
  16. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, II. stupeň
  17. Přebor škol okresu Frýdek-Místek 2019, I. stupeň
  18. Přebor škol okresu Nový Jičín 2019
  19. ME v bleskovém šachu 2019 Tallinn
  20. 1. liga mládeže
  21. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  22. Extraliga dorostu 2019/20
  23. ME v rapid šachu - Van 1. místo do 18
  24. Šachová sobota
  25. Mistrovství Evropy v rapid a blitz šachu 2019 Tallinn, Estonsko
  26. Extraliga ČR 2019/20
  27. Přebor 6. ZŠ Frýdek-Místek
  28. Přebor Moskvy v šachu dívek do 15 let
  29. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  30. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů 2019
  31. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski 2019
  32. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
  33. Zuzka Gřesová mistryní ČR juniorek a dorostenek
  34. Mezinárodní turnaj Wodzisław Śląski
  35. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  36. Mistrovství ČR juniorek a Polofinále mistrovství ČR juniorů
  37. Mezinárodní festival Černý Pěšec, Bělorusko
  38. Mistrovství Moravy a Slezska 2019
  39. WORLD YOUTH UNDER 16 CHESS OLYMPIAD 2019
  40. Mistrovství Evropy družstev 2019
  41. Okresní přebor družstev Frýdku-Místku
  42. Krajský přebor mládeže v rapid šachu
  43. Washington Chess Congress 2019
  44. Extraliga ČR 2019/20
  45. 1. liga mládeže
  46. Extraliga dorostu 2019/20
  47. MS mládeže 2019 Mumbai, INDIE
  48. Skalica Open 2019
  49. Šachové léto ve zkratce
  50. Van mistrem Evropy!
  51. MČR žen 2019
  52. MČR družstev mladších žáků 2019
  53. Belaya Ladya 2019
  54. MIDDELFART SPAREKASSE WIM 2019
  55. Malá šachovnička
  56. O šachovou Korunku
  57. Smutná zpráva
  58. KP družstev mladších žáků
  59. KŠN Bratislava slaví postup do extraligy
  60. Prague International Chess Festival
  61. MČR 2019 je za námi
  62. Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem
  63. Gratulace k životnímu jubileu
  64. Prague International Chess Festival
  65. FIDE Women's World Team Championship 2019
  66. MČR 2019 - Kouty nad Desnou
  67. Ve zkratce
  68. Letní šachový tábor Koník 2019
  69. Extraliga družstev - 7. a 8. kolo
  70. Extraliga mládeže - Východ 2018/19
  71. Gibraltar International Chess Festival 2019
  72. Prague Open 2019
  73. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
  74. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
  75. 2019 Skalka Open
  76. Dva turnaje hned zkraje roku
  77. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
  78. ECo-C Extraliga
  79. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
  80. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
  81. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
  82. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
  83. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
  84. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
  85. Extraliga 2018/2019
  86. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
  87. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
  88. World Youth Chess Championships 2018
  89. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
  90. Tatry Open 2018 jsou za námi
  91. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
  92. Startuje extraliga dorostu
  93. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
  94. Tatry Open 2018
  95. Van v 1. chorvatské lize
  96. MS juniorů v tureckém Gebze
  97. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
  98. OPEN Banská Bystrica
  99. Tadeáš Kriebel mistrem světa
  100. Malé ohlédnutí za létem
  101. Interchess vítězem v Extraligy ČR
  102. Československá extraliga žen 2018
  103. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
  104. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
  105. European Youth Chess Championship 2018
  106. MČR žen 2018 České Budějovice
  107. Tréninky o prázdninách
  108. Ve zkratce
  109. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
  110. Bílá věž – Soči
  111. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
  112. V4 Youth camp Liptov
  113. MČR žen 2018
  114. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
  115. Kysucký pohár
  116. Malá šachovnička
  117. Vanesa Filipová mistryní EU
  118. Mitropa Cup
  119. European Union Youth Rapid Championship 2018
  120. Nominační turnaj
  121. Ostravský koník 2018
  122. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
  123. Hukvaldské šachování 2018
  124. Přebory základních škol
  125. Mistrovství České republiky do 8 let
  126. Extraliga mládeže 2018
  127. Finále Extraligy dorostu
  128. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
  129. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
  130. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
  131. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
  132. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
  133. Extraliga 2017 / 2018
  134. European Individual Chess Championship 2018
  135. Turnaj přátelství Olomouc
  136. TŠN a Pobeskydí open
  137. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
  138. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
  139. Extraliga spěje k závěru
  140. Smutná zpráva
  141. Mistrovství České republiky mládeže 2018
  142. European Individual Chess Championship 2018
  143. MČR 2018 Kouty nad Desnou
  144. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
  145. Šachový únor
  146. Od Moskvy po Londýn
  147. Ohlédnutí za rokem 2017
  148. 2. liga – skupina F
  149. Extraliga 7. a 8. kolo
  150. Extraliga 2017/2018
  151. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
  152. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
  153. Moscow Open 2018
  154. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
  155. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
  156. Open Mariánské Lázně 2018
  157. Postup do finálové skupiny extraligy!
  158. Krajské přebory škol
  159. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
  160. Extraliga družstev
  161. Open Praha 2018
  162. Hráči Interchess v ČT
  163. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
  164. Rilton Cup Stockholm
  165. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
  166. Motivační ceny šachového svazu
  167. Soustředění v Ústí nad Labem
  168. 2. liga
  169. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
  170. TALENT CUP 2017
  171. Ve zkratce
  172. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
  173. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
  174. Extraliga mládeže
  175. Extraliga 2017/2018
  176. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
  177. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
  178. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
  179. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
  180. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
  181. Budapest First Saturday
  182. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
  183. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
  184. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
  185. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
  186. European Team Chess Championship 2017
  187. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
  188. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
  189. Začala ligová sezóna
  190. OPEN Tatry 2017
  191. Extraliga dorostu
  192. KP mládeže v praktickém šachu
  193. Mitropa Cup 2017
  194. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
  195. World Cadets Chess Championship 2017
  196. Ohlédnutí za letními prázdninami
  197. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
  198. MČR mládeže v rapid šachu 2017
  199. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
  200. European Youth Chess Championship 2017
  201. Open Havířov 2017
  202. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
  203. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
  204. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
  205. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
  206. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
  207. Štiavnický šachový festival 2017
  208. Letní aktivity členů Interchess
  209. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
  210. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
  211. Nabídka letních prázdninových akcí
  212. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
  213. Teplice Open
  214. FIDE World Team Championships
  215. Dětský pohár 2017
  216. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
  217. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
  218. Hukvaldské šachování 2017
  219. OPEN Orlová 2017
  220. Mistrovství ČR dětí do 8 let
  221. Ostravský koník z pohledu Interchess
  222. Záhoracký šachový festival
  223. Ostravský koník 2017
  224. Interchess míří do extraligy!
  225. Mistrovství SR mládeže
  226. Šachové velikonoce Interchess
  227. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
  228. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
  229. GRENKE Chess Open 2017
  230. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
  231. O Frymíkův pohár
  232. Open Petřvald 2017
  233. Finále extraligy hostí Brno
  234. Budapest Spring Festival 2017
  235. Finále krajského přeboru v rapidu
  236. 2017 U.S. Championship
  237. Mistrovství ČR mládeže 2017
  238. Budapest Spring Festival 2017
  239. MČR 2017 Kouty nad Desnou
  240. Chess Open Graz 2017
  241. Senický jarní šachový festival
  242. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
  243. International Chess Open Graz 2017
  244. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
  245. Memoriál Tomáše Baštince
  246. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
  247. Mistrovství světa žen 2017
  248. Extraliga 5. a 6. kolo
  249. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
  250. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
  251. Přebor škol Moravskoslezského kraje
  252. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
  253. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
  254. Talenti proti legendám nerozhodně
  255. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
  256. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
  257. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
  258. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
  259. TALENTI PROTI LEGENDÁM
  260. OPEN PRAHA 2017
  261. Belarus Women Championship 2017
  262. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
  263. Šachový prosinec
  264. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
  265. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
  266. Talent roku 2016
  267. Talent Cup 2016
  268. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
  269. MS seniorů 50+ a 65+
  270. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
  271. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
  272. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
  273. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
  274. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
  275. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
  276. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
  277. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
  278. First Saturday GM Nov 2016
  279. MM&S 2016
  280. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
  281. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
  282. FIDE World Cadets Championship 2016
  283. Hráči Interchess v druhé lize
  284. tht Extraliga startuje
  285. Matyáš Marek do extraligy!
  286. První liga družstev mládeže - skupina východ
  287. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
  288. Novoborská šachová Corrida
  289. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
  290. Krajský přebor MKŠS
  291. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
  292. Open Tatry 2016
  293. Školení trenérů
  294. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
  295. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
  296. Interchess provádí nábor dětí
  297. Šachová Olympiáda 2016
  298. Open Havířov 2016
  299. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
  300. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
  301. Olomouc Chess Summer 2016
  302. World Junior Championships U20 - Girls 2016
  303. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
  304. FIDE Open Staré Město 2016
  305. International Chess Tournament Butnoriui – 70
  306. Czech Open Pardubice 2016
  307. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
  308. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
  309. 7. Interchess Cup 2016
  310. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
  311. V4 Youth camp Liptov 2016
  312. Mitropa Cup 2016
  313. Nabídka prázdninových akcí
  314. Šachové turnaje v Mostech
  315. Open Teplice 2016
  316. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
  317. Ocenění našim členům
  318. Dětský pohár 2016
  319. Nový kandidát mistra
  320. Interchess dětský pohár 2016
  321. Orlová 2016
  322. European Individual Women's Chess Championship
  323. Hukvaldské šachování 2016
  324. Orlová & Zalakaros
  325. MČR hráčů do 8 let
  326. Ohlédnutí za koníkem
  327. Mistrovství České republiky do 8 let
  328. Ostravský koník 2016
  329. Ve zkratce
  330. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
  331. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
  332. Poděkování obci Tichá
  333. Mistrovství SR mládeže
  334. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
  335. Extraliga SR
  336. O víkendu končí tht Extraliga ČR
  337. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
  338. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
  339. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
  340. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
  341. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
  342. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
  343. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
  344. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
  345. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
  346. Naši nejmladší nezahálejí!
  347. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
  348. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
  349. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
  350. ECo-C Extraliga
  351. Krajský přebor
  352. Racibórz 2016 OPEN FIDE
  353. Aeroflot Open 2016
  354. Interchess o posledním únorovém víkendu
  355. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
  356. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
  357. International Chess Open Graz 2016
  358. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
  359. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
  360. První únorový víkend ve znamení šachu
  361. Van a Matyáš bojují o IM
  362. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
  363. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
  364. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
  365. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
  366. Naši hráči v Krajském Přeboru
  367. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
  368. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
  369. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
  370. Nominace našich talentů na sportovce roku
  371. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
  372. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
  373. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
  374. 3. turnaj KP v rapid šachu
  375. Víkendové soutěže
  376. Open Praha 2016
  377. Interchess na přelomu roku
  378. I o Vánocích se hraje
  379. Talentem roku opět Matyáš Marek!
  380. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
  381. MČR v bleskovém šachu 2015
  382. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
  383. Talent Cup 2015
  384. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
  385. London Chess Classic 2015
  386. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
  387. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
  388. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
  389. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
  390. Šachista mimo šachovnici
  391. 2. turnaj KP v rapid šachu
  392. THT EXTRALIGA – listopad
  393. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
  394. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
  395. THT EXTRALIGA 2015/2016
  396. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
  397. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
  398. Hráči Interchess v ligových soutěžích
  399. 1. turnaj KP v rapid šachu
  400. Soutěže družstev mládeže 2015/16
  401. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
  402. ME mládeže 2015 je za námi
  403. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
  404. OPEN Tatry 2015
  405. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
  406. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
  407. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
  408. MS juniorů do 20 let
  409. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
  410. Členové Interchess na návštěvě ministra
  411. 6. Interchess Cup
  412. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
  413. Open Havířov 2015
  414. Beskidy Cup
  415. MEU Kouty 2015
  416. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
  417. Gens una sumus
  418. Olomouc Chess Summer 2015
  419. O putovní pohár města Jeseník
  420. Vienna Chess Open 2015
  421. FIDE OPEN Staré Město 2015
  422. Open Letní Praha 2015
  423. Senický letní šachový festival 2015
  424. Open Havířov 2015
  425. European Union Youth Chess Championship 2015
  426. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
  427. Další prázdninové aktivity našich hráčů
  428. LŠT Koník 2015
  429. MEU Mureck 2015
  430. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
  431. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
  432. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
  433. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
  434. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
  435. European Youth Team Chess Championship 2015
  436. First Saturday GM July 2015
  437. Minsk Open 2015
  438. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
  439. Štiavnický šachový festival 2015
  440. Přebor města Vsetína 2015
  441. Šachy prázdniny nemají
  442. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
  443. LIPTOV 2015
  444. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
  445. Šachový festival České Budějovice 2015
  446. Mistrovství Ruska 2015
  447. European School Championships 2015
  448. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
  449. International Open Tournament Pula 2015
  450. MČR družstev mladších žáků 2015
  451. Interchess ve školkách
  452. GM Wesley So - GM David Navara
  453. Mitropacup 2015
  454. 9th International Open Tournament Pula 2015
  455. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
  456. Píše se o nás
  457. World’s Youth Stars 2015
  458. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
  459. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
  460. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
  461. Open Orlová 2015 – dohráno
  462. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
  463. Open Čierne 2015
  464. Open Orlová 2015
  465. Mistrovské soutěže na Slovensku
  466. Krátké zprávy
  467. Mladé světové hvězdy
  468. Šachy mimo šachovnici
  469. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
  470. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
  471. Ostravský koník 2015
  472. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
  473. 1. liga - napoprvé 4. místo
  474. O šachové království 2015
  475. O Frymíkův pohár
  476. Bohuslavice open 2015
  477. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
  478. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
  479. Poslední kolo 1. ligy
  480. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
  481. 5. Interchess Cup
  482. Turnaje šachových nadějí 2015
  483. Samir Sahidi získal titul FM
  484. Ve zkratce
  485. Finále MČR škol
  486. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
  487. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
  488. Reykjavik Open
  489. Anička Lhotská v tisku
  490. O šachové království
  491. KP družstev mladších žáků
  492. Slovenská extraliga jde do finále
  493. Ohlédnutí za MČR 2015
  494. Reykjavik Open 2015
  495. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
  496. Van na 1. šachovnici
  497. Grand prix mládeže 2014/2015
  498. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
  499. Šachová Extraliga SK Commander
  500. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
  501. International Chess Open Graz 2015
  502. Memoriál Tomáše Baštince
  503. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
  504. Letný šachový tábor Koník 2015
  505. Senický jarný šachový festival 2015
  506. MČR mládeže 2015
  507. Ve zkratce
  508. 1. liga mládeže
  509. KP škol v šachu
  510. KP středních škol
  511. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
  512. Open Mariánské Lázně 2015
  513. Šachová Extraliga SK Commander
  514. Pěkný vstup do nového roku
  515. Přebor Běloruska
  516. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
  517. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
  518. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
  519. Memoriál Vladimíra Taranu
  520. I na přelomu roku se hraje
  521. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
  522. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
  523. MČR v bleskovém šachu 2014
  524. Talent Cup 2014
  525. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
  526. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
  527. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
  528. Matyáš Marek v extralize dorostu
  529. 1. liga pokračuje dalším kolem
  530. Dvě domácí utkání 1. ligy
  531. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
  532. OP středních škol v šachu 2014
  533. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
  534. HD 14 Pražský přebor
  535. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
  536. Ligové aktivity členů Interchess
  537. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
  538. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
  539. Souboj o titul mistra světa 2014
  540. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
  541. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
  542. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
  543. Interchess na letošním MM&S úspěšná
  544. Krajské soustředění mládeže
  545. Skončilo Mistrovství světa juniorů
  546. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
  547. European Youth Chess Championship 2014
  548. 1. liga dorostu
  549. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
  550. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
  551. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
  552. Interchess na OPEN Tatry 2014
  553. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
  554. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
  555. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
  556. Open Tatry 2014
  557. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
  558. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
  559. Šachové kurzy pro veřejnost
  560. Ve zkratce
  561. Open Havířov 2014
  562. Trenérské semináře léto 2014
  563. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
  564. Letný šachový tábor Koník 2014
  565. Cracow International Chess Championships
  566. Chess Cup Frýdek-Místek
  567. Czech open Pardubice
  568. 41st Olympiad Tromsø 2014
  569. Robert Demko v Bezměrově třetí
  570. Táňa Bogatková získala titul WFM
  571. Letní aktivity hráčů Interchess
  572. Vítáme nového šachistu
  573. Karviná open 2014
  574. Prázdninové přání
  575. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
  576. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
  577. Mostecká věž 2014
  578. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
  579. Suchy Bór FIDE open 2014
  580. Interchess v Polsku a na Slovensku
  581. Interchess v mateřské škole
  582. MČR družstev mladších žáků
  583. PULA OPEN 2014
  584. ČEZ CHESS TROPHY 2014
  585. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
  586. Nové šachové tituly členů Interchess
  587. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
  588. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
  589. Open Orlová 2014
  590. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
  591. Mitropa Cup 2014
  592. Chess Cup 2014 - Orlová
  593. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
  594. Chess Cup 2014
  595. Ohlédnutí za koníkem
  596. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
  597. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
  598. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
  599. Hráči Interchess ve slovenských ligách
  600. MSR mladších žáků v rapid šachu
  601. Ostravský koník 2014
  602. Martinik open 2014
  603. Turnaje šachových nadějí
  604. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
  605. Mistrovství ČR školních týmů
  606. Majstrovstvá SR mládeže 2014
  607. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
  608. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
  609. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
  610. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
  611. Vydařená příprava v Senici
  612. KP družstev mladších žáků 2014
  613. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
  614. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
  615. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
  616. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
  617. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
  618. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
  619. Aktuality leden 2014
  620. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
  621. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
  622. Interchess Cup 2014
  623. PF 2014
  624. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
  625. Veselé Vánoce
  626. Vánoční kvíz
  627. Mistrovství světa mládeže zahájeno
  628. Pohár hotelu Katowice 2013
  629. Mistrovství světa mládeže 2013
  630. Sněženky lepší machrů
  631. Dlouhodobé soutěže družstev
  632. 2. turnaj KP v rapid šachu
  633. Sněženky a machři 2013
  634. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
  635. Magnus Carlsen novým mistrem světa
  636. Polofinále MČR juniorů 2013
  637. Interchess aktuality
  638. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
  639. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
  640. Úspěšný říjen 2013
  641. Liberec FIDE open 2013
  642. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
  643. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
  644. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
  645. Hukvaldské šachování 2013
  646. ME mládeže 2013 Černá Hora
  647. Novoborská šachová corrida 2013
  648. Interchess a Figurka
  649. Interchess v září 2013
  650. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
  651. Interchess v nových prostorách
  652. MEU ve výsledcích
  653. Ohlédnutí za prázdninami
  654. Robert Demko členem Interchess
  655. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
  656. Napsali o nás
  657. Open Jeseník
  658. Mezinárodní mistrovství Krakova
  659. FIDE open Staré Město
  660. Pardubice, CZECH OPEN 2013
  661. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
  662. Mistrovství Evropy žen 2013
  663. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
  664. Naši šachisté ve zkratce
  665. Štiavnický šachový festival
  666. Se šachovou legendou na Slovensku
  667. Open Karviná 2013
  668. Česko-Slovenská extraliga žen
  669. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
  670. Soustředění s A. Mikhalchishinem
  671. Open Teplice 2013
  672. Mitropa cup 2013
  673. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
  674. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
  675. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
  676. Mezinárodní soustředění
  677. Mistrovství České republiky mužů 2013
  678. FIDE open Orlová
  679. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
  680. KP Orlová
  681. Přestupy
  682. Výsledky našich členů ve zkratce
  683. MČR do osmi let, Vyškov 2013
  684. Ostravský koník 2013
  685. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
  686. Letní šachový tábor
  687. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
  688. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
  689. Štiavnický šachový festival 2013
  690. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
  691. Ostravský koník 2013
  692. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
  693. Velikonoční šachy
  694. 2. Interchess cup je historií
  695. Matyáš Marek zlatý !
  696. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
  697. 2. Interchess cup
  698. Malý diamant? Dávid Slivka!
  699. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
  700. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
  701. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
  702. Krajské přebory rapidů
  703. Pozvánka na ples
  704. Rybnik Chess Classic 2013
  705. Open Nový Bor 2013
  706. Leden a únor 2013 ve zkratce
  707. 1. Interchess cup
  708. Open Praha 2013
  709. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
  710. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
  711. Talent Cup 2012
  712. Šachové aktuality
  713. Další fotky z Mariboru
  714. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
  715. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
  716. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
  717. Hukvaldské šachování
  718. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
  719. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
  720. Šachový podzim ve zkratce
  721. Informace
  722. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
  723. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
  724. Soustředění říjen 2012
  725. Logo Interchess
  726. OPEN Tatry 2012
  727. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
  728. MČR mládeže v rapidu 2012
  729. Postupová tabulka ME mládeže 2012
  730. ME mládeže 2012 v Praze
  731. Soustředění srpen 2012
  732. Tréninky v červenci 2012
  733. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
  734. První reprezentantka MŠŠ Interchess
  735. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
  736. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
  737. Petrohrad 2012