Van mistrem Evropy!

van mistrČlen naší šachové akademie, nejmladší mezinárodní velmistr v historii České republiky a dlouholetý svěřenec našeho trenéra Sergeje Berezjuka, sedmnáctiletý GM Nguyen Thai Dai Van dosáhl na další obrovský úspěch ve své šachové kariéře.

Na evropském juniorském šampionátu, který se konal od 2. do 10. srpna v Bratislavě ani jednu partii neprohrál, soupeřům daroval pouhé tři remízy, v prestižní kategorii do 18 let obsadil první místo a stal se tak juniorským mistrem Evropy!

Vanovi k mimořádnému výsledku samozřejmě blahopřejeme a přejeme mu mnoho dalších úspěchů v jeho šachovém i osobním životě!

Celkové výsledky, turnajový web.

Smutná zpráva

palecekS hlubokým zármutkem oznamujeme, že krátce po dovršení svých 50 let nás navždy opustil náš externí spolupracovník, propagátor myšlenky Interchess, oblíbený a úspěšný trenér mládeže, šachový srdcař a kamarád Peter Paleček.

Pozůstalým patří naše upřímná soustrast, Petrovi naše vzpomínka a poděkování.

Poslední rozloučení proběhne 28. května v Domě smutku na starém hřbitově v Žilině.

KP družstev mladších žáků

000523. března se v SVČ Klíč ve Frýdku-Místku sešlo 17 týmů šachových benjamínků z celého kraje. Naše družstvo v sestavě Fizer Marek, Juračák David, Kaňák Matyáš, Zemek Antonín, Kožušníková Daniela, Záveský Jakub a Filipová Vanesa bylo nasazeno jako první.

Po sedmikolovém turnaji naši hráči své nasazení potvrdili a první místo obhájili. Všechny zápasy vyhráli s vysokým rozdílem skóre a zaslouženě postupují na MČR družstev mladších žáků, které proběhne v červnu.

Všem našim hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci Interchess.

Konečné výsledky, fotky z turnaje.

KŠN Bratislava slaví postup do extraligy

ksnblavaKlub šachových nádejí Bratislava, hlavní a nejaktivnější článek slovenské skupiny Interchess slaví nečekaný, ale dozajista zasloužený postup do nejvyšší soutěže družstev Slovenska.

Postup je o to cennější, že hlavní zásluhu na něm mají mladí odchovanci klubu!

Týmu gratulujeme a do extraligové sezóny přejeme hodně štěstí a úspěchů!

Podrobnosti o cestě do nejvyšší soutěže najdete v článku Miroslava Roháčka, který je srdcem a duší KŠN i Interchess na Slovensku.

Prague International Chess Festival

1552756083-previewGM Nguyen Thai Dai Van startoval v Challenger turnaji v rámci pražského mezinárodního šachového festivalu.

Van podal stabilní výkon a skončil lépe, než bylo jeho nasazení do turnaje, především ale získal další zkušeností v tak skvěle světové konkurenci. 

Výraznou stopu Interchess na festivale zanechal také GM Jan Krejčí, dlouholetý svěřenec Sergeje Berezjuka, který hrál stejný turnaj jako zmiňovaný Van a v turnaji skončil na pěkném 2. místě a kromě zisku finanční ceny si připsal na své konto 13 bodů Elo.

Ve FIDE Openu uhrál výborný výsledek IM Tadeáš Kriebel, dlouholetý svěřenec našeho trenéra Vladimira Tally, který využívá servis naší šachové akademie. Získal 7 bodů z 9 partií, turnaj odehrál bez porážky, získal 14 bodů na Elo a především si uhrál druhou normu a věříme, že tu třetí, která bude znamenat zisk titulu mezinárodního velmistra, Tadeáš uhraje v brzké době.

Všem jmenovaným gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Výsledkový servis.

MČR 2019 je za námi

2019 anna lhotskaLetošní Mistrovství České Republiky mládeže v Koutech nad Desnou, ve kterém měla Interchess zastoupení ve všech kategoriích kromě kategorie dívek do 16 let skončilo 16. března a naši mladí hráči si připsali nejeden povedený výsledek. 

V kategorii nejmladších dětí do 10 let podali velice pěkný výkon Toník Zemek a Danielka Kožušníková. Toník se ziskem 5,5 bodu skončil na 6. místě a Danielka s pěti body na 12. místě. Připomínáme, že v minulém roce skončil v této kategorii Toník poslední a jeho výkonnostní progres je tedy zřetelný, Danielka hrála podobný turnaj poprvé. 

V kategorii do 14 let byly naše ambice před turnajem vysoké a Anna Lhotská (SK OAZA Praha) je zcela naplnila. Získala zlatou medaili s bodovým náskokem před druhým místem. Štěpán Hrbek podal stabilní výkon a skončil na 5. místě. Annu čeká MS 2019 v Indii. 

Příjemně překvapil v nejstarší kategorii H16 David Szotkowski, který se celý turnaj pohyboval na špičce startovního pole. Horší závěr ho sice odsunul na 8. místo, David si ale přesto připisuje 125 bodů na Elo. 

V národním openu se skvěle prezentoval David Juračák, který skončil s 6 body na 10. místě a v kategorii H12 byl první. 

Všem umístěným v první desítce k pěknému výkonu blahopřejeme.

Dominiku Očkovi, Nguyenu Thai Dai Vinhu, Markovi Fizerovi, Matyáši Kaňákovi, Lucii Fizerové, Vanese Filipové a Johance Hrbkové (Šachy Štěpán,Praha) děkujeme za odvedenou práci. Účast na MČR je sama o sobě hodnotným výkonem a konfrontace s republikovou špičkou může být impulsem do další práce v tréninku a snaze o další šachový růst. 

V národním openu děkujeme Michalovi Gřesovi, Nguyenu Thai Dang Vi  a ve FIDE openu Vladku Bochničkovi, Kubkovi Rakovskému  a Marku Tobiáši Janíkovi (všichni SVK) za účast a přejeme jim hodně zdaru v dalších šachových soutěžích.

Výsledkový servis.

Jiří Kočiščák mezinárodním mistrem

kociscak j. Schůze Mezinárodní šachové federace, která proběhla v kazašské Astaně u příležitosti mistrovství světa družstev, oficiálně udělila titul Mezinárodní mistr dlouholetému svěřenci našeho trenéra Sergeje Berezjuka Jiřímu Kočiščákovi.

IM Jiřímu Kočiščákovi k zisku titulu blahopřejeme!

Gratulace k životnímu jubileu

Dyd2658410. března oslavuje sedmdesáté narozeniny externí spolupracovník naší šachové akademie GM Vjačeslav Dydyško.

Vjačeslav s naší šachovou akademií těsně spolupracuje od jejího vzniku a na šachových úspěších našich hráčů, stejně jako na šachovém růstu našich talentů má nezanedbatelný podíl.

Věříme, že naše budoucí spolupráce bude stejně plodná jako dosud a my se z ní budeme moci těšit ještě dlouhá léta.

Do nich Vjačeslavovi přejeme především hodně zdraví, štěstí, životní pohody a úspěchů v osobním, šachovém i trenérském životě.

Prague International Chess Festival

vanOd 5. do 16. března probíhá v Praze šachový festival, jehož součásí jsou turnaje Masters, Challengers, Open a ratingové turnaje.

V Challengeru, jehož vítěz postoupí do příštího ročnítu turnaje Masters nastupuje i člen Interchess a svěřenec našeho trenéra IM Sergeje Berezjuka GM Nguyen Thai Dai Van.

Vanovy šance na úspěch v turnaji, stejně jako šance jeho soupeřů rozebírá článek na NŠS.

Počínání našeho hráče v prestižním turnaji sledujeme na odkazech níže a přejeme mu mnoho zdaru.

WEB turnaje, on-line, výsledkový servis.

FIDE Women's World Team Championship 2019

katkanemcova2017V kazašské Astaně probíhá od 4. do 14. března MS druřstev. Mezi reprezentantkami USA v soutěži žen nastupuje i dlouholetá svěřenkyně našeho trenéra IM Sergeje Berezjuka mistryně Evropy a vícemistryně světa WGM Katka Němcová, která i v současnosti, kdy studuje v USA, využívá servis naší šachové akademie.

Na turnaji má právo startu pouze devět nejlepších týmů nominovaných FIDE, které doplňuje jeden tým nominovaný pořadatelem.

Katka je již pravidelnou reprezentantkou USA na mezinárodních vrcholových soutěžích a my ji můžeme fandit on-line. Výsledkový servis.

MČR 2019 - Kouty nad Desnou

hotelV tradiční destinaci jesenického podhůří probíhá letošní ročník MČR mládeže, který se hraje ve dnech 9. – 16. 3. 2019.

Deset našich hráčů bude soutěžit mezi nejlepšími šachisty republiky ve svých kategoriích.

V kategorii HD 10 nás zastupují Toník Zemek a Danielka Kožušníková, v HD 12 hrají Marek Fizer, Matyáš Kaňák a Vanesa Filipová. V kategorii HD 14 budeme fandit Štěpánu Hrbkovi, Nguyenu Thai Dai Vinhu a Lucii Fizerové, v  nejstarší kategorii H 16 budou hrát Dominik Očko a David Szotkowski.

Doprovodného Open turnaje se zúčastní David Juračák, Michal Gřes, Nguyen Thai Ngoc Vi a ze slovenské skupiny Interchess Vladko Bochnička, Jakub Rakovský a Janík Marek Tobias.

Všem zúčastněným hráčům přejeme hodně štěstí.

Výsledkový servis.

Ve zkratce

blikajc i- 9. února 2019 se v Havířově hrálo 4. kolo krajského přeboru v rapid šachu. Za naši šachovou akademii nastoupili Toník Zemek a Vanesa Filipová.

Oba získali stříbro ve svých kategoriích. Blahopřejeme k úspěšnému výsledku.

Kompletní výsledky.

 

- 15. 2. - 17. 2. 2019 se v SVČ Klíč Frýdek-Místek konal 13. Víkendový turnaj v šachu. Turnaje se zúčastnilo 6 našich hráčů. Matyáš Kaňák, David Juračák, Tonda Zemek, Adam Jurtík, Daniela Kožušníková, Pavel Jurtík.

Turnaj splnil svůj cíl, kterým pro naše hráče byl dobrý trénink a kvalitní příprava.

Nejlepšího výsledku dosáhl David Juračák, který ve své kategorii skončil na 2. místě - připsal si Elo a získal i finanční cenu. 

Kompletní výsledky.

 

- 18. 2. - 22. 2. 2019 na domácí půdě Mezinárodní šachové akademie Interchess proběhlo prázdninové soustředění pod vedením Sergeje Berezjuka, Táni Bogatkové a Ondřeje Havelky. Celkově se zúčastnilo 26 dětí z Frýdku-Místku, Prahy a Slovenska. Tréninky probíhaly od 9 do 18 hod. s pauzou na oběd a byly velmi intenzivní.

Kromě teoretické průpravy byl kladen důraz i na praktickou herní část.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou práci a těšíme se na další setkání.

Obrázky ze soustředění.

 

- 25. 2. - 1. 3. 2019 proběhlo v Kľačně na Slovensku šachové soustředění a následně šachový turnaj. Za českou větev Interchess se zúčastnili 2 naši členové - David Juračák z pozice hráče a Rostislav Berezjuk z pozice rozhodčího.

David získal 41 bodů na Elo a další šachové zkušenosti. Rosťa získal praxi rozhodčího.

Výsledky turnaje.

Letní šachový tábor Koník 2019

blikajc iI v letošním roce proběhne už téměř kultovní, mezi účastníky mimořádně oblíbený Letní šachový tábor Koník, který spolupořádá naše slovenská skupina Interchess.

I v letošním roce se tábor uskuteční v osvědčeném rekreačním zařízení ve středoslovenském Kľačně a je prakticky jisté, že jeho kapacita bude beze zbytku naplněna.

Propozice tábora si můžete stáhnout přímo z našeho webu, informace je možno čerpat i na stránkách tábora.

Případní zájemci o pobyt svých dětí mohou kontaktovat naše trenéry, pro tradičně vysoký zájem a omezenou kapacitu tábora doporučujeme neotálet.

Extraliga družstev - 7. a 8. kolo

sscrDo druhé poloviny vstupuje o víkendu 9. a 10. února 7. a 8. kolem naše nejvyšší soutěž družstev.

Vanův Unichess se utká s BŠŠ a s Českým Těšínem, Labortechu Vladimíra Tally bude soupeřem tým Pardubic a Turnova.

Oběma našim zástupcům v extralize přejeme mnoho zdaru.

Výsledkový servis.

Extraliga mládeže - Východ 2018/19

Důležité dvojkolo odehrál náš dorostenecký extraligový tým 19. ledna. Soupeřem nám byl hráči našeho městského rivala, družstva BŠŠ A a BŠŠ B.

Z důvodu nemoci nemohl nastoupit náš Nguyen Thai Dai Vinh.

Začátek zápasu proti favorizovanému družstvu BŠŠ A nevypadal pro naše barvy příznivě. Svoji partii rychle prohrál Štěpán Hrbek, ve vyhrané pozici prohrál Dominik Očko a hned za ním kapituloval Dalibor Mikesch. V této nepříjemné situaci naši tři zbývající hráči ukázali svou nezdolnou povahu a mač zdramatizovali.

 David Szotkowski a Zuzana Gřesová na sekundách dokázali otočit prohrané pozice a vyhrát. Jako poslední končil kapitán Robert Demko. Bohužel více než půlbod vymačkat ze vzniklé pozice nešlo. Nakonec po 5,5 hodinách zajímavých šachových patálií vykrystalizovalo skóre 3,5 : 2,5 ve prospěch soupeře.

Odpoledne jsme se setkali s papírově nejslabším a nejmladším družstvem soutěže - BŠŠ B. Náš tým zvítězil 4,5 : 1,5, ale nebylo to vůbec vítězství jednoduché.

Své partie vyhráli Robert Demko, Dominik Očko, Zuzana Gřesová a Marek Fizer, který na poslední šachovnici vystřídal Dalibora Mikesche. Remízoval Štěpán Hrbek.

Děkujeme všem našim hráčům za prezentaci naší školy. Pořadatelům děkujeme za dobrou organizaci zápasů. Rodičům děkujeme za pomoc s doprovodem.

Výsledkový servis.

12. - 14. dubna nás čekají zápasy ve skupině B Extraligy dorostu, kde nám půjde o udržení se v soutěži i pro příští rok.

Výsledkový servis.

Další články...

 1. Gibraltar International Chess Festival 2019
 2. Prague Open 2019
 3. 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu
 4. Extraliga 2018/2019 – 5. a 6. kolo
 5. 2019 Skalka Open
 6. Dva turnaje hned zkraje roku
 7. Extraliga dorostu ČR - Orlová; 5. kolo
 8. ECo-C Extraliga
 9. Extraliga 2018/2019 – 3. a 4. kolo
 10. 16 .11. 2018 – Dvanásťkrát naslepo, Bratislava
 11. 8. ročník turnaje ve Wodzisławu Śląskim
 12. 2018 SAINT LOUIS INVITATIONAL
 13. Polofinále MČR juniorů a finále MČR juniorek 2018
 14. Mistrovství Moravy & Slezska 2018
 15. Extraliga 2018/2019
 16. Mistrovství Moravy a Slezska 2018
 17. 22. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 18. World Youth Chess Championships 2018
 19. Gratulujeme Natálii Kaňákové k zisku titulu WIM !
 20. Tatry Open 2018 jsou za námi
 21. OPEN Banská Bystrica a VC mládeže
 22. Startuje extraliga dorostu
 23. Přebor MKŠS v praktickém šachu 2018
 24. Tatry Open 2018
 25. Van v 1. chorvatské lize
 26. MS juniorů v tureckém Gebze
 27. Krajský přebor MKŠS 2018 U10 - U20
 28. OPEN Banská Bystrica
 29. Tadeáš Kriebel mistrem světa
 30. Malé ohlédnutí za létem
 31. Interchess vítězem v Extraligy ČR
 32. Československá extraliga žen 2018
 33. FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018
 34. Ohlédnutí za letošním LŠT Koník
 35. European Youth Chess Championship 2018
 36. MČR žen 2018 České Budějovice
 37. Tréninky o prázdninách
 38. Ve zkratce
 39. Mistrovství České republiky družstev mladších žáků 2018 – Varnsdorf
 40. Bílá věž – Soči
 41. World Cadets Rapid and Blitz Championships in Belarus 2018
 42. V4 Youth camp Liptov
 43. MČR žen 2018
 44. Mistrovství České republiky školních týmů 2018
 45. Kysucký pohár
 46. Malá šachovnička
 47. Vanesa Filipová mistryní EU
 48. Mitropa Cup
 49. European Union Youth Rapid Championship 2018
 50. Nominační turnaj
 51. Ostravský koník 2018
 52. MSR 2018 dětí a mládeže D20, D18, D16
 53. Hukvaldské šachování 2018
 54. Přebory základních škol
 55. Mistrovství České republiky do 8 let
 56. Extraliga mládeže 2018
 57. Finále Extraligy dorostu
 58. Bratři Nguyenové na Spring Festivalu v Budapešti
 59. Mistrovství Slovenska dětí a mládeže
 60. Mistrovství Ruska dětí a mládeže
 61. Nguyen Thai Dai Van oficiálně mezinárodním velmistrem !
 62. Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018
 63. Extraliga 2017 / 2018
 64. European Individual Chess Championship 2018
 65. Turnaj přátelství Olomouc
 66. TŠN a Pobeskydí open
 67. Karlrsruhe Grenke Chess Open 2018
 68. European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia
 69. Extraliga spěje k závěru
 70. Smutná zpráva
 71. Mistrovství České republiky mládeže 2018
 72. European Individual Chess Championship 2018
 73. MČR 2018 Kouty nad Desnou
 74. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků
 75. Šachový únor
 76. Od Moskvy po Londýn
 77. Ohlédnutí za rokem 2017
 78. 2. liga – skupina F
 79. Extraliga 7. a 8. kolo
 80. Extraliga 2017/2018
 81. Trenérské úspěchy Vjačeslava Dydyška
 82. Zimní olympiáda dětí a mládeže 2018
 83. Moscow Open 2018
 84. Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018
 85. 17. ročník Letného šachového tábora Koník
 86. Open Mariánské Lázně 2018
 87. Postup do finálové skupiny extraligy!
 88. Krajské přebory škol
 89. 3.turnaj série Grand Prix KP v rapid šachu mládeže
 90. Extraliga družstev
 91. Open Praha 2018
 92. Hráči Interchess v ČT
 93. Natálie a Van juniorskými mistry v bleskovém šachu
 94. Rilton Cup Stockholm
 95. Talent roku počtvrté v řadě ve znamení Interchess
 96. Motivační ceny šachového svazu
 97. Soustředění v Ústí nad Labem
 98. 2. liga
 99. Natálie Kaňáková druhá do 18 let na ME v rapidu
 100. TALENT CUP 2017
 101. Ve zkratce
 102. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním velmistrem!
 103. Natálie Kaňáková úspěšná na mistrovství světa!
 104. Extraliga mládeže
 105. Extraliga 2017/2018
 106. Anna Krupnova ve finále Mistrovství Ruska 2018
 107. Další WIM norma pro Natálku Kaňákovou
 108. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu
 109. Mistrovství Moravskoslezského kraje v rapid šachu mládeže 2017
 110. VII. Międzynarodowy turniej szachowy - Wodzisław Śląski
 111. Budapest First Saturday
 112. Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20
 113. FIDE World Junior and Girl Under 20 Chess Championship 2017
 114. Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 115. Open Tatry - Tatranská Lomnica 2017
 116. European Team Chess Championship 2017
 117. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2017
 118. Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2017-2018 - 1. kolo - Krnov
 119. Začala ligová sezóna
 120. OPEN Tatry 2017
 121. Extraliga dorostu
 122. KP mládeže v praktickém šachu
 123. Mitropa Cup 2017
 124. World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 125. World Cadets Chess Championship 2017
 126. Ohlédnutí za letními prázdninami
 127. Mistrovský titul pro Interchess hned na startu sezóny!
 128. MČR mládeže v rapid šachu 2017
 129. Naši hráči úspěšní na Open Havířov 2017
 130. European Youth Chess Championship 2017
 131. Open Havířov 2017
 132. Další prázdninové aktivity hráčů Interchess
 133. Van Nguyen Thai Dai vítězí v Budapešti!
 134. Ohlédnutí za letošním šachovým táborem Koník
 135. CZECH OPEN 2017 - PARDUBICE OPEN
 136. Příměstský šachový tábor - Ostrava 2017
 137. Štiavnický šachový festival 2017
 138. Letní aktivity členů Interchess
 139. Gymnázium P. Bezruče F≈M první v republice!
 140. Dvě WIM normy pro Natálku Kaňákovou
 141. Nabídka letních prázdninových akcí
 142. International Youth Chess Camp V4 Liptov 2017
 143. Teplice Open
 144. FIDE World Team Championships
 145. Dětský pohár 2017
 146. Ohlédnutí za MSR mládeže v šachu
 147. European Individual Chess Championship & 1st World Cadets Rapid&Blitz Chess Championships
 148. Hukvaldské šachování 2017
 149. OPEN Orlová 2017
 150. Mistrovství ČR dětí do 8 let
 151. Ostravský koník z pohledu Interchess
 152. Záhoracký šachový festival
 153. Ostravský koník 2017
 154. Interchess míří do extraligy!
 155. Mistrovství SR mládeže
 156. Šachové velikonoce Interchess
 157. Mezinárodní turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 158. Chess Masters & Chess Ladies, Pieniny 2017
 159. GRENKE Chess Open 2017
 160. tht Extraliga 2016 / 2017 je minulostí
 161. O Frymíkův pohár
 162. Open Petřvald 2017
 163. Finále extraligy hostí Brno
 164. Budapest Spring Festival 2017
 165. Finále krajského přeboru v rapidu
 166. 2017 U.S. Championship
 167. Mistrovství ČR mládeže 2017
 168. Budapest Spring Festival 2017
 169. MČR 2017 Kouty nad Desnou
 170. Chess Open Graz 2017
 171. Senický jarní šachový festival
 172. Krajský přebor MKŠS družstev mladších žáků 2017
 173. International Chess Open Graz 2017
 174. IM Nguyen Thai Dai Van sportovcem roku Prahy 5 pro rok 2016
 175. Memoriál Tomáše Baštince
 176. 4. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 177. Mistrovství světa žen 2017
 178. Extraliga 5. a 6. kolo
 179. Mariánské Lázně 2017 - dohráno
 180. 16. ročník Letního šachového tábora Koník
 181. Přebor škol Moravskoslezského kraje
 182. 1. liga mládeže – 6. a 7. kolo
 183. Mistryní Běloruska pro rok 2017 členka Interchess!
 184. Talenti proti legendám nerozhodně
 185. EXTRALIGA ČR - 5. a 6. KOLO
 186. Hráčům Interchess uděleny 1. výkonnostní třídy
 187. OPEN MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2017
 188. Nepravdivá informace ve Zpravodaji Rady Města Frýdku-Místku
 189. TALENTI PROTI LEGENDÁM
 190. OPEN PRAHA 2017
 191. Belarus Women Championship 2017
 192. 3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu
 193. Šachový prosinec
 194. Otevřené MČR v bleskovém šachu, Praha 17. 12. 2016
 195. Šachový maraton, Dobrá 17. 12. 2016
 196. Talent roku 2016
 197. Talent Cup 2016
 198. Extraliga 2016/2017,  3-4 kolo.
 199. MS seniorů 50+ a 65+
 200. XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy
 201. První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo
 202. Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)
 203. 2. turnaj KP mládeže v rapidu
 204. Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess
 205. Carlsen vs Karjakin o šachový trůn
 206. 26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP
 207. VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů
 208. First Saturday GM Nov 2016
 209. MM&S 2016
 210. Mistrovství Moravy & Slezska 2016
 211. Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo
 212. FIDE World Cadets Championship 2016
 213. Hráči Interchess v druhé lize
 214. tht Extraliga startuje
 215. Matyáš Marek do extraligy!
 216. První liga družstev mládeže - skupina východ
 217. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 218. Novoborská šachová Corrida
 219. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 220. Krajský přebor MKŠS
 221. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 222. Open Tatry 2016
 223. Školení trenérů
 224. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 225. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 226. Interchess provádí nábor dětí
 227. Šachová Olympiáda 2016
 228. Open Havířov 2016
 229. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 230. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 231. Olomouc Chess Summer 2016
 232. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 233. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 234. FIDE Open Staré Město 2016
 235. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 236. Czech Open Pardubice 2016
 237. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 238. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 239. 7. Interchess Cup 2016
 240. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 241. V4 Youth camp Liptov 2016
 242. Mitropa Cup 2016
 243. Nabídka prázdninových akcí
 244. Šachové turnaje v Mostech
 245. Open Teplice 2016
 246. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 247. Ocenění našim členům
 248. Dětský pohár 2016
 249. Nový kandidát mistra
 250. Interchess dětský pohár 2016
 251. Orlová 2016
 252. European Individual Women's Chess Championship
 253. Hukvaldské šachování 2016
 254. Orlová & Zalakaros
 255. MČR hráčů do 8 let
 256. Ohlédnutí za koníkem
 257. Mistrovství České republiky do 8 let
 258. Ostravský koník 2016
 259. Ve zkratce
 260. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 261. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 262. Poděkování obci Tichá
 263. Mistrovství SR mládeže
 264. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 265. Extraliga SR
 266. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 267. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 268. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 269. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 270. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 271. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 272. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 273. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 274. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 275. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 276. Naši nejmladší nezahálejí!
 277. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 278. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 279. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 280. ECo-C Extraliga
 281. Krajský přebor
 282. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 283. Aeroflot Open 2016
 284. Interchess o posledním únorovém víkendu
 285. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 286. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 287. International Chess Open Graz 2016
 288. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 289. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 290. První únorový víkend ve znamení šachu
 291. Van a Matyáš bojují o IM
 292. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 293. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 294. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 295. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 296. Naši hráči v Krajském Přeboru
 297. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 298. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 299. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 300. Nominace našich talentů na sportovce roku
 301. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 302. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 303. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 304. 3. turnaj KP v rapid šachu
 305. Víkendové soutěže
 306. Open Praha 2016
 307. Interchess na přelomu roku
 308. I o Vánocích se hraje
 309. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 310. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 311. MČR v bleskovém šachu 2015
 312. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 313. Talent Cup 2015
 314. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 315. London Chess Classic 2015
 316. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 317. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 318. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 319. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 320. Šachista mimo šachovnici
 321. 2. turnaj KP v rapid šachu
 322. THT EXTRALIGA – listopad
 323. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 324. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 325. THT EXTRALIGA 2015/2016
 326. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 327. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 328. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 329. 1. turnaj KP v rapid šachu
 330. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 331. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 332. ME mládeže 2015 je za námi
 333. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 334. OPEN Tatry 2015
 335. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 336. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 337. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 338. MS juniorů do 20 let
 339. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 340. Členové Interchess na návštěvě ministra
 341. 6. Interchess Cup
 342. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 343. Open Havířov 2015
 344. Beskidy Cup
 345. MEU Kouty 2015
 346. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 347. Gens una sumus
 348. Olomouc Chess Summer 2015
 349. O putovní pohár města Jeseník
 350. Vienna Chess Open 2015
 351. FIDE OPEN Staré Město 2015
 352. Open Letní Praha 2015
 353. Senický letní šachový festival 2015
 354. Open Havířov 2015
 355. European Union Youth Chess Championship 2015
 356. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 357. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 358. LŠT Koník 2015
 359. MEU Mureck 2015
 360. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 361. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 362. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 363. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 364. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 365. European Youth Team Chess Championship 2015
 366. First Saturday GM July 2015
 367. Minsk Open 2015
 368. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 369. Štiavnický šachový festival 2015
 370. Přebor města Vsetína 2015
 371. Šachy prázdniny nemají
 372. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 373. LIPTOV 2015
 374. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 375. Šachový festival České Budějovice 2015
 376. Mistrovství Ruska 2015
 377. European School Championships 2015
 378. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 379. International Open Tournament Pula 2015
 380. MČR družstev mladších žáků 2015
 381. Interchess ve školkách
 382. GM Wesley So - GM David Navara
 383. Mitropacup 2015
 384. 9th International Open Tournament Pula 2015
 385. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 386. Píše se o nás
 387. World’s Youth Stars 2015
 388. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 389. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 390. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 391. Open Orlová 2015 – dohráno
 392. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 393. Open Čierne 2015
 394. Open Orlová 2015
 395. Mistrovské soutěže na Slovensku
 396. Krátké zprávy
 397. Mladé světové hvězdy
 398. Šachy mimo šachovnici
 399. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 400. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 401. Ostravský koník 2015
 402. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 403. 1. liga - napoprvé 4. místo
 404. O šachové království 2015
 405. O Frymíkův pohár
 406. Bohuslavice open 2015
 407. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 408. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 409. Poslední kolo 1. ligy
 410. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 411. 5. Interchess Cup
 412. Turnaje šachových nadějí 2015
 413. Samir Sahidi získal titul FM
 414. Ve zkratce
 415. Finále MČR škol
 416. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 417. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 418. Reykjavik Open
 419. Anička Lhotská v tisku
 420. O šachové království
 421. KP družstev mladších žáků
 422. Slovenská extraliga jde do finále
 423. Ohlédnutí za MČR 2015
 424. Reykjavik Open 2015
 425. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 426. Van na 1. šachovnici
 427. Grand prix mládeže 2014/2015
 428. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 429. Šachová Extraliga SK Commander
 430. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 431. International Chess Open Graz 2015
 432. Memoriál Tomáše Baštince
 433. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 434. Letný šachový tábor Koník 2015
 435. Senický jarný šachový festival 2015
 436. MČR mládeže 2015
 437. Ve zkratce
 438. 1. liga mládeže
 439. KP škol v šachu
 440. KP středních škol
 441. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 442. Open Mariánské Lázně 2015
 443. Šachová Extraliga SK Commander
 444. Pěkný vstup do nového roku
 445. Přebor Běloruska
 446. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 447. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 448. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 449. Memoriál Vladimíra Taranu
 450. I na přelomu roku se hraje
 451. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 452. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 453. MČR v bleskovém šachu 2014
 454. Talent Cup 2014
 455. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 456. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 457. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 458. Matyáš Marek v extralize dorostu
 459. 1. liga pokračuje dalším kolem
 460. Dvě domácí utkání 1. ligy
 461. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 462. OP středních škol v šachu 2014
 463. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 464. HD 14 Pražský přebor
 465. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 466. Ligové aktivity členů Interchess
 467. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 468. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 469. Souboj o titul mistra světa 2014
 470. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 471. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 472. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 473. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 474. Krajské soustředění mládeže
 475. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 476. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 477. European Youth Chess Championship 2014
 478. 1. liga dorostu
 479. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 480. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 481. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 482. Interchess na OPEN Tatry 2014
 483. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 484. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 485. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 486. Open Tatry 2014
 487. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 488. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 489. Šachové kurzy pro veřejnost
 490. Ve zkratce
 491. Open Havířov 2014
 492. Trenérské semináře léto 2014
 493. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 494. Letný šachový tábor Koník 2014
 495. Cracow International Chess Championships
 496. Chess Cup Frýdek-Místek
 497. Czech open Pardubice
 498. 41st Olympiad Tromsø 2014
 499. Robert Demko v Bezměrově třetí
 500. Táňa Bogatková získala titul WFM
 501. Letní aktivity hráčů Interchess
 502. Vítáme nového šachistu
 503. Karviná open 2014
 504. Prázdninové přání
 505. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 506. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 507. Mostecká věž 2014
 508. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 509. Suchy Bór FIDE open 2014
 510. Interchess v Polsku a na Slovensku
 511. Interchess v mateřské škole
 512. MČR družstev mladších žáků
 513. PULA OPEN 2014
 514. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 515. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 516. Nové šachové tituly členů Interchess
 517. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 518. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 519. Open Orlová 2014
 520. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 521. Mitropa Cup 2014
 522. Chess Cup 2014 - Orlová
 523. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 524. Chess Cup 2014
 525. Ohlédnutí za koníkem
 526. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 527. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 528. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 529. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 530. MSR mladších žáků v rapid šachu
 531. Ostravský koník 2014
 532. Martinik open 2014
 533. Turnaje šachových nadějí
 534. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 535. Mistrovství ČR školních týmů
 536. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 537. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 538. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 539. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 540. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 541. Vydařená příprava v Senici
 542. KP družstev mladších žáků 2014
 543. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 544. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 545. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 546. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 547. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 548. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 549. Aktuality leden 2014
 550. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 551. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 552. Interchess Cup 2014
 553. PF 2014
 554. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 555. Veselé Vánoce
 556. Vánoční kvíz
 557. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 558. Pohár hotelu Katowice 2013
 559. Mistrovství světa mládeže 2013
 560. Sněženky lepší machrů
 561. Dlouhodobé soutěže družstev
 562. 2. turnaj KP v rapid šachu
 563. Sněženky a machři 2013
 564. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 565. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 566. Polofinále MČR juniorů 2013
 567. Interchess aktuality
 568. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 569. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 570. Úspěšný říjen 2013
 571. Liberec FIDE open 2013
 572. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 573. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 574. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 575. Hukvaldské šachování 2013
 576. ME mládeže 2013 Černá Hora
 577. Novoborská šachová corrida 2013
 578. Interchess a Figurka
 579. Interchess v září 2013
 580. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 581. Interchess v nových prostorách
 582. MEU ve výsledcích
 583. Ohlédnutí za prázdninami
 584. Robert Demko členem Interchess
 585. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 586. Napsali o nás
 587. Open Jeseník
 588. Mezinárodní mistrovství Krakova
 589. FIDE open Staré Město
 590. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 591. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 592. Mistrovství Evropy žen 2013
 593. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 594. Naši šachisté ve zkratce
 595. Štiavnický šachový festival
 596. Se šachovou legendou na Slovensku
 597. Open Karviná 2013
 598. Česko-Slovenská extraliga žen
 599. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 600. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 601. Open Teplice 2013
 602. Mitropa cup 2013
 603. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 604. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 605. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 606. Mezinárodní soustředění
 607. Mistrovství České republiky mužů 2013
 608. FIDE open Orlová
 609. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 610. KP Orlová
 611. Přestupy
 612. Výsledky našich členů ve zkratce
 613. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 614. Ostravský koník 2013
 615. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 616. Letní šachový tábor
 617. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 618. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 619. Štiavnický šachový festival 2013
 620. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 621. Ostravský koník 2013
 622. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 623. Velikonoční šachy
 624. 2. Interchess cup je historií
 625. Matyáš Marek zlatý !
 626. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 627. 2. Interchess cup
 628. Malý diamant? Dávid Slivka!
 629. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 630. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 631. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 632. Krajské přebory rapidů
 633. Pozvánka na ples
 634. Rybnik Chess Classic 2013
 635. Open Nový Bor 2013
 636. Leden a únor 2013 ve zkratce
 637. 1. Interchess cup
 638. Open Praha 2013
 639. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 640. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 641. Talent Cup 2012
 642. Šachové aktuality
 643. Další fotky z Mariboru
 644. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 645. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 646. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 647. Hukvaldské šachování
 648. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 649. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 650. Šachový podzim ve zkratce
 651. Informace
 652. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 653. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 654. Soustředění říjen 2012
 655. Logo Interchess
 656. OPEN Tatry 2012
 657. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 658. MČR mládeže v rapidu 2012
 659. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 660. ME mládeže 2012 v Praze
 661. Soustředění srpen 2012
 662. Tréninky v červenci 2012
 663. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 664. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 665. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 666. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 667. Petrohrad 2012