XV. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy

mikoloj polskiV polských Gliwicích sehráli naši benjamínci Zdeněk Tauš a Viktor Váca v sobotu 3. prosince Celopolský mikulášský šachový turnaj. V konkurenci 111 hráčů kategorie do 8 let se neztratili.

V turnaji hraném na 9 kol tempem 15 minut na partii obsadil Zdeněk pěkné konečné 14. místo, Viktorovi 5 uhraných bodů vyneslo 43. příčku.

Klukům za reprezentaci Interchess na mezinárodním poli děkujeme.

Výsledkový servis.

První liga družstev mládeže - skupina východ, 4. a 5. kolo

0001V sobotu 3. prosince byla sehrána další dvě kola 1. mládežnické ligy.

V sestavě O. Havelka, R. Demko, D. Očko, D. Szotkowski, K. Marková a R. Opěla pod vedením T. Bogatkové a V. Tally nastoupilo naše družstvo dopoledne k zápasu s týmem BŠŠ F≈M C a vcelku jednoznačně zvítězilo 4,5 : 1,5. Odpolední zápas proti „B“ týmu frýdeckomístecké BŠŠ, který má určitě postupové ambice, skončil po dramatické bitvě na půdě soupeře remízou 3:3.

Ve dvojkole se nejlépe z našich dařilo O. Havelkovi a R. Demkovi, kteří byli stoprocentní. Za podaný výkon a seriózní přístup k partiím ale patří naše poděkování všem našim hráčům.

Týmu Interchess patří po 5. kole první příčka průběžné tabulky. Hráčům gratulujeme a doufáme, že neusnou na vavřínech a v dobrých výkonech budou pokračovat i v dalším průběhu soutěže.

Stránky 1. ligy, výsledkový servis.

Dvoudenní turnaj - Wodzislaw Slaski (Polsko)

Během víkendu 19. - 20.11.2016 proběhl v polském městě Wodzislaw Slaski mezinárodní šachový turnaj. Mezinárodní šachová škola Interchess měla na turnaji zastoupení v počtu 8 hráčů pod vedením Táňi Bogatkové a Vladimíra Tally.

 
V kategorii A (2007 a mladší) hráli Toník Zemek, Viktor Vaca, David Juračák, Adam Jurtík, Vanesa Filipová a Kubiczek Petr (Vokd Poruba). Nejlépe se povedl turnaj Davidu Juračákovi, který dělil krásné 3. - 5. místo po skvělém závěru, ve kterém David získal 4 body ze 4. Mezi 10 nejlepšími hráči se umístil i Toník Zemek, který obsadil 9. místo. Dobrý výkon podala i Vanesa Filipová. Všichni 3 výše jmenovaní  hráči splnili normu pro 3. výkonnostní třídu, která jim byla udělena. Viktor Vaca uhrál 3 body. Viktorovi bohužel nevyšel závěr turnaje, získal však mnoho cenných zkušeností. Petr Kubiczek získal pěkné 2 body. Adamu Jurtíkovi blahopřejeme k zisku 1. bodu v jeho 1. mezinárodním turnaji.
 
V kategorii B (2006 - 2002) nastoupili Robert Demko, David Slivka (Čadca, Slovensko) a Kubiczek Michal (Vokd Poruba). Robert potvrdil svou dobrou formu z Mistrovství Moravy a Slezska a umístil se na 2. místě. David Slivka skončil na 3. místě.
 
V kategorii C (2001 a starší) si zahrála Klára Zemková. Klára podala výborný výkon, remízovala pouze dvakrát, ostatní své partie vyhrála. Klára si odvezla dokonce 2 poháry - 1. za celkové vítězství v turnaji a 2. za nejlepší ženu!
 
Kompletni výsledky:
 
Organizátorům patří naše velké poděkování za dobře organizovaný turnaj a vytvoření příjemné přátelské atmosféry. Rodičům děkujeme za technickou pomoc.

2. turnaj KP mládeže v rapidu

V sobotu 19.11.2016 se ve Frýdku - Místku odehrál 2. turnaj Krajského přeboru mládeže v rapid šachu.

V kategorii do 10 let za Interchess nastoupili Tauš Zdeněk a Očko Nikolas. Zdeněk byl tentokrát do 8 let stříbrný.
V kategorii do 12 let zvítězil Filip Neumann (Slavia Orlová), svěřenec našeho trenéra Vladimíra Tally.
V kategorii do 14 let nás reprezentovali Dominik Očko, David Szotkowski, Dalibor Mikesch a Kristýna Marková. Stříbrnou medaili získal Dominik Očko, bronzová medaile se dostala Ladislavu Kopcovi (TJ Ostrava). Zlatou medaili mezi děvčaty získala Týna Marková.
V kategorii do 18 let startoval Tomáš Veverka. Vítězství v kategorii si připsala Ludmila Kopcová (TJ Ostrava), svěřenkyně Vladimíra Tally.
 
 
Všem hráčům děkujeme za pěknou reprezantaci Interchess a medailistům blahopřejeme k úspěchu.

Nové 3. výkonnostní třídy pro členy Interchess

Vanesa Filipová, David Juračák a Antonín Zemek splnili klasifikační požadavky Šachového svazu ČR pro udělení 3. výkonnostní třídy, která jim na základě toho právě byla udělena. 

Mezinárodní šachová škola Interchess jim k tomutu úspěchu gratuluje a přeje hodně štestí v jejich dalším šachovém rozvoji. 

Carlsen vs Karjakin o šachový trůn

carlsen karjakinV pátek 11. listopadu startuje v New Yorku boj o šachový trůn, v němž se norského mistra světa Magnuse Carlsena pokusí sesadit ruský velmistr Sergej Karjakin.
Sledovat můžeme na webu nebo živě. Stream.

26th WORLD SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP

fideOd 18. listopadu do 1. prosince se v Mariánských Lázních uskuteční 26. Mistrovství světa seniorů v kategoriích nad 50 a 65 let.

Ani tento světový šampionát nebude bez účasti Interchess. O titul mistra světa si zahraje náš trenér IM Sergej Berezjuk, v týmu organizátorů turnaje se objeví naši slovenští kolegové Rastislav Diviak, Rastislav Bury a Peter Paleček.

Web turnaje, nasazení, výsledky, on-line.

VIII. Mezinárodní šachový turnaj budoucích velmistrů

5f751a8cf6e46ce2568c80fdbee4a97eb913d3a3928d45ac88pimgpsh fullsize distrV neděli 6. 11. 2016 si naši hoši Zdeněk Tauš a Viktor Váca zahráli rapid turnaj v polském Rybniku. Kluci v konkurenci 44 hráčů podali velice pěkný výkon. Zdeněk v kategorii do 7 let s 6 uhranými body získal bronzovou medaili za třetí místo, Viktor v téže kategorii uhrál 5 bodů a skončil na 17 místě.

K solidnímu výsledku klukům gratulujeme.

Konečné výsledky.

First Saturday GM Nov 2016

van 2015IM Nguyen Thai Dai Van startuje od 5. listopadu v Budapešti na uzavřeném GM turnaji, na kterém bude bojovat o zisk další GM normy.

Vana a průběh celého turnaje s průměrným ratingem 2422 bodů můžeme sledovat zde. Oficiální stránky organizátora.

MM&S 2016

kouty2016 mmsLetošní Mistrovství Moravy a Slezska proběhlo v Koutech nad Desnou ve dnech 25. – 30. října. Turnaj je hrán nejen o tituly moravskoslezských šampiónů, ale zároveň je kvalifikací na MČR.

Hráči Interchess byli v letošním ročníku nuceni vyrovnat se s neúčastí našich trenérů Sergeje Berezjuka a Vladimíra Tally, kteří působili na souběžně hraném mistrovství světa v Gruzii a s přípravou hráčů tak pomáhali pouze prostřednictvím komunikační techniky.

V kategorii nejmladších hráčů do 10 let jsme v tomto roce neměli postupové ambice. Cílem našich hráčů bylo navyknout si na dlouhé partie, po každé partii udělat rozbor a neplakat po porážce. Výsledkově se nejlépe turnaj vydařil sedmiletému Zdenkovi Taušovi, kterého mohutný finiš vynesl na pěkné 11. místo se ziskem 6 bodů z 9. 4 body získala Vaneska Filipová, po 3 bodech shodně David Juračák a Nikolas Očko.

V kategorii H12 postupové ambice potvrdil Nguyen Thai Dai Vinh, který ziskem 7 bodů dokonce vybojoval stříbrnou medaili!

V kategorii H14 zastupovalo Interchess 6 hráčů. Hned od prvních kol se naši kluci usadili na předních místech tabulky, kde vydrželi až do konce turnaje. Robert Demko bodově dělil 1. – 2. místo a bral stříbrnou medaili, Dominik Očko získal bronz, na MČR si v březnu zahraje i šestý David Szotkowski. Daliboru Mikeschovi k postupu chyběla výhra v posledním kole.

Se získaným bodem z pro něj tak těžkého turnaje nakonec domů odjížděl i Honza Micza.

Týna Marková si zahrála kvalitní tréninkový turnaj. Dívky mají zajištěn na MČR přímý postup a tak mohly hrát bez velkých nervů.

V kategorii H12 si postup si vybojoval svěřenec V. Tally Filip Neumann (Slavia Orlová).

V Openu podal pěkný výkon Rosťa Berezjuk, který si připsal na Elo 65 bodů.

Za spolupráci děkujeme trenérům FM Pavlu Zabystrzanovi a FM Lukáši Vlasákovi a blahopřejeme jim k postupu jejich svěřenců na MČR 2017.

Poděkování patří i rodičům dětí za pomoc a vytvoření vlídné atmosféry.

Všem našim hráčům děkujeme za podaný výkon a postupujícím blahopřejeme.

Konečné výsledky.ms kraj logo

Mistrovství Moravy & Slezska 2016

0001V tradiční destinaci v Koutech nad Desnou proběhne v termínu 25. - 30. října Mistrovství Moravy a Slezska 2016.

Nejen o tituly mistrů země moravskoslezské, ale i o postupová místa na březnové Mistrovství ČR budou v barvách Interchess bojovat pod vedením trenérky WFM Táni Bogatkové v kategorii U 10 Tauš Zdeněk, Juračák David, Očko Nikolas a Filipová Vanesa, v kategorii U 12 Nguen Thai Dai Vinh, ve čtrnáctkách Demko Robert, Očko Dominik, Szotkowski David, Mikesch Dalibor, Micza Jan, Marková Kristýna a v šestnáctkách Ochmyt Jakub (Slavia Orlová). Doprovodný open si zahraje Berezjuk Rostislav.

Fandit budeme i svěřencům GM Vladimíra Tally: v U 12 Filipu Neumannovi, v U 14 Ladislavu Kopcovi a v U 16 Ludmile Kopcové.

Všem jmenovaným přejeme příjemný pobyt, pěkné počasí a hodně štěstí a sil v náročném turnaji.

ms kraj logo

Výsledkový servis, on-line. fb icon 325x325

Krajský přebor v rapid šachu – 1. kolo

0001000200030004

 

 

 

 

 

 

15. října byl rozehrán letošní ročník Krajského přeboru mládeže v rapid šachu. V Krnově se prvního kola zúčastnilo i 12 hráčů Interchess, kteří zasedli k šachovnicím v kategoriích HD 10, HD 14 a HD 18.

Start do sezóny se našim hráčům vcelku vydařil. Naši nejmladší hráči předvedli, že se dovedou soustředit na hru a přineslo jim to zasloužené body. Nejlépe vyšel turnaj sedmiletému Zdeňku Taušovi, který ziskem 6,5 bodu ze 7 kategorii H 10 vyhrál.

V kategorii dívek do deseti let stříbro vybojovala osmiletá Vanesa Filipová.

V kategorii H 12 startoval našim trenérem Vladimírem Tallou trénovaný Filip Neumann (Slavia Orlová) a obsadil druhé místo.

Mezi čtrnáctiletými hochy bodově dělil 1. - 3. místo Dominik Očko, krásně rozehraný turnaj měl i Robert Demko, o medaili jej připravilo zaváhání v závěru turnaje a skončil tak na pěkném 4. místě. Na 5. místě se umístil další svěřenec Vladimíra Tally Láďa Kopec (TJ Ostrava), jeho sestra Ludmila vyhrála kategorii dívek do 18 let.

Turnaj se povedl i Davidu Juračákovi, Tondovi Zemkovi a Vikimu Vácovi, pochvalu zaslouží i naši nejméně zkušení hráči Šimon Stejskal, Nikolas Očko, Honza Micza nebo Tom Veverka.

Hráčům blahopřejeme k předvedeným výkonům i pěkným výsledkům, rodičům dětí děkujeme za spolupráci a pomoc s organizačním zajištění.

Konečné výsledky a umístění.

FIDE World Cadets Championship 2016

ms batumiV gruzínském Batumi se od 18. do 31. října 2016 odehrají boje o tituly mistrů světa šachistů věkových kategorií do 8., 10. a 12. let.

Ani na tomto světovém šampionátu nebude Interchess bez účasti. Reprezentaci České republiky povede trenér naší šachové školy GM Vladimír Talla, IM Sergej Berezjuk na mistrovství doprovází Annu Lhotskou (12) a Miroslava Krupu (10, SR). Oba mladí hráči jsou ve svých kategoriích v šesté desítce mezi nasazenými a čeká je tak těžká konkurence v náročném jedenáctikolovém turnaji.

Reprezentaci Slovenska povede náš spolupracovník Peter Paleček.

Startovní listiny mistrovství, na kterých je zapsáno přes padesát hráčů jen z Ruska nebo USA a další desítky z Číny, Indie, Arménie, Ázerbájdžánu a mnoho dalších, z celkem pětašedesáti zemí světa, svědčí o narůstající oblibě šachu mezi mládeží celého světa a o jeho stále větší podpoře ze strany nejen vyspělých států.

Nepočetné výpravě reprezentace ČR a především hráčům spjatým s Interchess budeme držet palce.

Web šampionátu, výsledkový servis.

ms kraj logo

Hráči Interchess v druhé lize

sscrV neděli 9. října odstartoval 1. kolem letošní ročník 2. ligy. V týmu Sokola Dobrá, stejně jako v loňském roce, kdy Dobré pomohli vybojovat postup z kraje, nastupují naši Dominik Kula a Ondřej Havelka.

Tým první ligové kolo odehrál v Ostravě a jen těsně podlehl favorizovanému Slavoji Poruba, když Ondra svou partii vyhrál.

Výsledkový servis 2. ligy.

tht Extraliga startuje

tht extraliga 1617 250x168O víkendu 8. a 9. října začíná prvním dvojkolem nejvyšší šachová soutěž družstev 2016/2017.

Interchess bude mít v nadcházejícím ročníku extraligy zastoupení v týmu ŠK města Lysá nad Labem, kde, stejně jako loni, bude nastupovat IM Nguyen Thai Dai Van a nově i v ŠK Rapid Pardubice, za který bude letošní ročník hrát IM Marek Matyáš. V týmu Labortech Ostrava bude v extralize nastupovat i náš trenér GM Talla Vladimír.

V prvním kole hraje Lysá v Porubě, ve druhém se utká právě s Tallovým Labortechem, který své první kolo sehraje s dalším týmem z Lysé nad Labem - Výstavištěm. Matyášovy Pardubice startují v sobotu doma proti Tatranu Litovel, v neděli se utkají s BŠŠ Frýdek≈Místek.

Reprezentantům Interchess v naší nejvyšší soutěži držíme palce.

Web extraligy, výsledky, on-line.

Další články...

 1. Matyáš Marek do extraligy!
 2. První liga družstev mládeže - skupina východ
 3. World Youth U14, U16, U18 Championships 2016
 4. Novoborská šachová Corrida
 5. Krajský přebor mládeže v praktickém šachu
 6. Krajský přebor MKŠS
 7. Hráči Interchess vyznamenáni tituly mezinárodních mistrů
 8. Open Tatry 2016
 9. Školení trenérů
 10. Ohlédnutí za prázdninami 2016.
 11. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016
 12. Interchess provádí nábor dětí
 13. Šachová Olympiáda 2016
 14. Open Havířov 2016
 15. Mistrovství Evropy mládeže 2016 - Praha
 16. 15. ročník LŠT Koník - závěrečná zpráva
 17. Olomouc Chess Summer 2016
 18. World Junior Championships U20 - Girls 2016
 19. Mistrovství EU 2016 - Mureck (AUT)
 20. FIDE Open Staré Město 2016
 21. International Chess Tournament Butnoriui – 70
 22. Czech Open Pardubice 2016
 23. World Youth U-16 Chess Olympiad 2016
 24. Šachový festival mládeže Bezměrov 2016
 25. 7. Interchess Cup 2016
 26. European Youth U18 Team Chess Championship 2016
 27. V4 Youth camp Liptov 2016
 28. Mitropa Cup 2016
 29. Nabídka prázdninových akcí
 30. Šachové turnaje v Mostech
 31. Open Teplice 2016
 32. Interchess dominuje mládežnickému šachu na Slovensku
 33. Ocenění našim členům
 34. Dětský pohár 2016
 35. Nový kandidát mistra
 36. Interchess dětský pohár 2016
 37. Orlová 2016
 38. European Individual Women's Chess Championship
 39. Hukvaldské šachování 2016
 40. Orlová & Zalakaros
 41. MČR hráčů do 8 let
 42. Ohlédnutí za koníkem
 43. Mistrovství České republiky do 8 let
 44. Ostravský koník 2016
 45. Ve zkratce
 46. MSR mládeže v šachu z pohledu Interchess
 47. Dlouhodobé soutěže družstev mládeže sezóny 2015/2016 skončily
 48. Poděkování obci Tichá
 49. Mistrovství SR mládeže
 50. Krajský přebor skončil, Dobrá postupuje
 51. Extraliga SR
 52. O víkendu končí tht Extraliga ČR
 53. U. S. CHESS CHAMPIONSHIP 2016
 54. Skončil Krajský přebor mládeže v rapid šachu - Grand Prix 2015/2016
 55. Závěr slovenské extraligy i krajského přeboru 2015/2016
 56. Turnaj šachových nadějí 2016 - tři medaile a splněná norma mezinárodního mistra
 57. Šachové Velikonoce v Karlsruhe a v Praze
 58. Chess Masters & Chess Ladies GM a WGM
 59. Velikonoční prázdniny ve znamení šachu
 60. Vyhlášení ankety Sportovec roku 2015
 61. Krajský přebor družstev mladších žáků 2016
 62. Naši nejmladší nezahálejí!
 63. MČR mládeže 2016 – kompletní sada medailí
 64. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců
 65. Nguyen Thai Dai Van mezinárodním mistrem!
 66. ECo-C Extraliga
 67. Krajský přebor
 68. Racibórz 2016 OPEN FIDE
 69. Aeroflot Open 2016
 70. Interchess o posledním únorovém víkendu
 71. Chess in Kecskemet GM Feb 2016
 72. XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
 73. International Chess Open Graz 2016
 74. FM Nguyen Thai Dai Van – 1. norma GM!
 75. 4. turnaj KP v rapidu – Havířov
 76. První únorový víkend ve znamení šachu
 77. Van a Matyáš bojují o IM
 78. Hry VII. zimní olympiády dětí a mládeže 2016
 79. První liga družstev mládeže - Interchess dvakrát vítězná
 80. Chess in Kecskemet GM Jan 2016
 81. 15.ročník Letního šachového tábora Koník
 82. Naši hráči v Krajském Přeboru
 83. Mistryní Běloruska IM Nastassia Ziaziulkina
 84. Frýdeckomístecká Interchess přivítala hosty z Ukrajiny
 85. Slovenská ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 86. Nominace našich talentů na sportovce roku
 87. Lednové dvojkolo tht Extraligy ČR
 88. Šachová ECo-C Extraliga - 5. a 6. kolo
 89. Senický zimní šachový festival očima Rastislava Diviaka
 90. 3. turnaj KP v rapid šachu
 91. Víkendové soutěže
 92. Open Praha 2016
 93. Interchess na přelomu roku
 94. I o Vánocích se hraje
 95. Talentem roku opět Matyáš Marek!
 96. MČR v bleskovém šachu 2015 - Van zlato!
 97. MČR v bleskovém šachu 2015
 98. Sankt Peterburg – uzavřený GM turnaj
 99. Talent Cup 2015
 100. THT EXTRALIGA - 3. a 4. kolo
 101. London Chess Classic 2015
 102. THT EXTRALIGA – prosincové dvojkolo
 103. 1. liga mládeže – 4. a 5. kolo
 104. Další šachista Interchess úspěšný i mimo šachovnici
 105. Slovenská ECo-C Extraliga - 3. a 4.kolo
 106. Šachista mimo šachovnici
 107. 2. turnaj KP v rapid šachu
 108. THT EXTRALIGA – listopad
 109. Mistrovství světa mládeže a dorostu 2015
 110. Mistrovství Moravy & Slezska 2015
 111. THT EXTRALIGA 2015/2016
 112. Mistrovství Moravy a Slezska 2015
 113. FIDE World Youth & Cadets Chess Championships
 114. Hráči Interchess v ligových soutěžích
 115. 1. turnaj KP v rapid šachu
 116. Soutěže družstev mládeže 2015/16
 117. Startuje slovenská extraliga 2015/2016
 118. ME mládeže 2015 je za námi
 119. Tatry open 2015 - Štrbské pleso
 120. OPEN Tatry 2015
 121. European Youth Chess Championship 2015 U 08 – U 18
 122. Šachy mimo šachovnici II. – Štramberk
 123. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 124. MS juniorů do 20 let
 125. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015
 126. Členové Interchess na návštěvě ministra
 127. 6. Interchess Cup
 128. Putovný pohár priateľstva na pamiatku Emila Tatárika, Nové Zámky, SVK
 129. Open Havířov 2015
 130. Beskidy Cup
 131. MEU Kouty 2015
 132. FIDE World Junior Under-20 Championships 2015
 133. Gens una sumus
 134. Olomouc Chess Summer 2015
 135. O putovní pohár města Jeseník
 136. Vienna Chess Open 2015
 137. FIDE OPEN Staré Město 2015
 138. Open Letní Praha 2015
 139. Senický letní šachový festival 2015
 140. Open Havířov 2015
 141. European Union Youth Chess Championship 2015
 142. Ohlédnutí za MEU v Murecku 2015
 143. Další prázdninové aktivity našich hráčů
 144. LŠT Koník 2015
 145. MEU Mureck 2015
 146. Festival šachu a her Pardubice Czech Open 2015
 147. Vugar Gashimov birthday's Memorial 2015
 148. Mezinárodní festival šachu a her Pardubice 2015
 149. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015 minulostí
 150. Mistrovství Evropy mládeže družstev 2015
 151. European Youth Team Chess Championship 2015
 152. First Saturday GM July 2015
 153. Minsk Open 2015
 154. Šachový festival mládeže Bezměrov 2015
 155. Štiavnický šachový festival 2015
 156. Přebor města Vsetína 2015
 157. Šachy prázdniny nemají
 158. Tréninkový kemp dívčích světových hvězd
 159. LIPTOV 2015
 160. Dětský šachový festival LIPTOV 2015
 161. Šachový festival České Budějovice 2015
 162. Mistrovství Ruska 2015
 163. European School Championships 2015
 164. Mostecká věž 2015 GRAND PRIX ČR
 165. International Open Tournament Pula 2015
 166. MČR družstev mladších žáků 2015
 167. Interchess ve školkách
 168. GM Wesley So - GM David Navara
 169. Mitropacup 2015
 170. 9th International Open Tournament Pula 2015
 171. MČR mladších žáků 2015 Hradec Králové
 172. Píše se o nás
 173. World’s Youth Stars 2015
 174. Nominace na ocenění FIDE trenér roku 2014
 175. KP družstev starších žáků MKŠS - Orlová 2015
 176. Mistrovství České republiky družstev staršich žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN
 177. Open Orlová 2015 – dohráno
 178. Úspěšný květen Interchess na Slovensku
 179. Open Čierne 2015
 180. Open Orlová 2015
 181. Mistrovské soutěže na Slovensku
 182. Krátké zprávy
 183. Mladé světové hvězdy
 184. Šachy mimo šachovnici
 185. Mistrovství ČR dětí do 8 let 2015
 186. 4. výkonnostní třída pro naše nejmladší
 187. Ostravský koník 2015
 188. Interchess na mistrovských soutěžích v zahraničí
 189. 1. liga - napoprvé 4. místo
 190. O šachové království 2015
 191. O Frymíkův pohár
 192. Bohuslavice open 2015
 193. Wisla - šachový turnaj dětí do 8 a 11 let
 194. Majstrovstvá Slovenska mládeže 2015
 195. Poslední kolo 1. ligy
 196. Šachové Velikonoce ve Frýdku-Místku
 197. 5. Interchess Cup
 198. Turnaje šachových nadějí 2015
 199. Samir Sahidi získal titul FM
 200. Ve zkratce
 201. Finále MČR škol
 202. KP mládeže v rapidu - 5. turnaj v Dolním Benešově
 203. Šachová Extraliga SK Commander 2014 / 2015 skončila
 204. Reykjavik Open
 205. Anička Lhotská v tisku
 206. O šachové království
 207. KP družstev mladších žáků
 208. Slovenská extraliga jde do finále
 209. Ohlédnutí za MČR 2015
 210. Reykjavik Open 2015
 211. Mistrovství ČR mládeže, juniorů a dorostenců 2015
 212. Van na 1. šachovnici
 213. Grand prix mládeže 2014/2015
 214. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Město Albrechtice
 215. Šachová Extraliga SK Commander
 216. GM Vladimír Talla v ligovém All Stars týmu
 217. International Chess Open Graz 2015
 218. Memoriál Tomáše Baštince
 219. Nguyen Thai Dai Van FIDE mistrem !
 220. Letný šachový tábor Koník 2015
 221. Senický jarný šachový festival 2015
 222. MČR mládeže 2015
 223. Ve zkratce
 224. 1. liga mládeže
 225. KP škol v šachu
 226. KP středních škol
 227. Úspěšný víkend Interchess na Slovensku
 228. Open Mariánské Lázně 2015
 229. Šachová Extraliga SK Commander
 230. Pěkný vstup do nového roku
 231. Přebor Běloruska
 232. KP mládeže v rapid šachu Grand Prix
 233. XIV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha 2015
 234. Bratři Nguyenové v Německu úspěšní
 235. Memoriál Vladimíra Taranu
 236. I na přelomu roku se hraje
 237. Šachová olympiáda družstev mládeže do 16 let
 238. Výroční ceny Šachového svazu České republiky
 239. MČR v bleskovém šachu 2014
 240. Talent Cup 2014
 241. Majstrovstvá Slovenska základnych škôl 2014
 242. International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
 243. World Youth U-16 Chess Olympiad 2014
 244. Matyáš Marek v extralize dorostu
 245. 1. liga pokračuje dalším kolem
 246. Dvě domácí utkání 1. ligy
 247. OP 2. stupně základních škol v šachu 2014
 248. OP středních škol v šachu 2014
 249. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 250. HD 14 Pražský přebor
 251. Králem světového šachu zůstává Magnus Carlsen
 252. Ligové aktivity členů Interchess
 253. O pohár guvernéra Dolního Slezska 2014
 254. Anna Lhotská druhá na Mistrovství Čech do 10 let
 255. Souboj o titul mistra světa 2014
 256. Van v 1. lize na 1. šachovnici.
 257. Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy mládeže
 258. Krajský přebor mládeže v rapidu - 2. kolo
 259. Interchess na letošním MM&S úspěšná
 260. Krajské soustředění mládeže
 261. Skončilo Mistrovství světa juniorů
 262. Mistrovství Moravy & Slezska 2014
 263. European Youth Chess Championship 2014
 264. 1. liga dorostu
 265. Krajské soustředění mládeže před MMS 2014 v termínu 18. - 19. října 2014
 266. Polofinále MČR dorostenců a juniorů a Mistrovství ČR dorostenek a juniorek 2014
 267. Peter Paleček oceněný ministrem školství SR
 268. Interchess na OPEN Tatry 2014
 269. Ohlédnutí za Mistrovstvím světa mládeže
 270. Mistrovství světa juniorů do 20 let Pune (Indie)
 271. 4. Interchess Cup očima Rastislava Diviaka
 272. Open Tatry 2014
 273. World Youth Chess Championships 2014 Durban (JAR)
 274. Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014
 275. Šachové kurzy pro veřejnost
 276. Ve zkratce
 277. Open Havířov 2014
 278. Trenérské semináře léto 2014
 279. Letní aktivity hráčů Interchess v srpnu
 280. Letný šachový tábor Koník 2014
 281. Cracow International Chess Championships
 282. Chess Cup Frýdek-Místek
 283. Czech open Pardubice
 284. 41st Olympiad Tromsø 2014
 285. Robert Demko v Bezměrově třetí
 286. Táňa Bogatková získala titul WFM
 287. Letní aktivity hráčů Interchess
 288. Vítáme nového šachistu
 289. Karviná open 2014
 290. Prázdninové přání
 291. Nominace na ocenění FIDE trenér roku
 292. International Chess Tournament OPEN TEPLICE
 293. Mostecká věž 2014
 294. Detský šachový festival Liptov 2014 si podmanil Dominik Očko
 295. Suchy Bór FIDE open 2014
 296. Interchess v Polsku a na Slovensku
 297. Interchess v mateřské škole
 298. MČR družstev mladších žáků
 299. PULA OPEN 2014
 300. ČEZ CHESS TROPHY 2014
 301. Žáci KŠN Bratislava mistry Slovenska
 302. Nové šachové tituly členů Interchess
 303. Nastassia Ziaziulkina mistryní Běloruska
 304. Chess cup 2014 - 2. hrací víkend - 7. - 8. 6. Havířov
 305. Open Orlová 2014
 306. Kateřina Němcová čtvrtá na Mistrovství USA
 307. Mitropa Cup 2014
 308. Chess Cup 2014 - Orlová
 309. Starší žáci slaví postup do 1. ligy!
 310. Chess Cup 2014
 311. Ohlédnutí za koníkem
 312. Změna pravidel šachu od 1.7.2014
 313. WIM Anna Styazhkina dvakrát bronzová
 314. Hráči Interchess v českých a moravských ligách
 315. Hráči Interchess ve slovenských ligách
 316. MSR mladších žáků v rapid šachu
 317. Ostravský koník 2014
 318. Martinik open 2014
 319. Turnaje šachových nadějí
 320. MŠŠ Interchess na slovenském šampionátu uspěla
 321. Mistrovství ČR školních týmů
 322. Majstrovstvá SR mládeže 2014
 323. Nguyen Thai Dai Van aktuálně
 324. Závěrečný 5.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Dolní Benešov 29.3.2014
 325. Mezinárodní šachová liga měst - Jastrzębie-Zdrój 2014
 326. Mistrovstí ČR mládeže do 20 let 2014 - Kouty nad Desnou
 327. Vydařená příprava v Senici
 328. KP družstev mladších žáků 2014
 329. Mezinárodní šachová liga měst - Petřvald 2014
 330. Internationales Schachopen Casino Graz 2014
 331. Memoriál Davida Bronšteina v Minsku
 332. 4. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Orlová 8.2.2014
 333. Soustředění Interchess 31. 1. – 2. 2. 2014
 334. Konferecne Moravskoslezského šachového svazu
 335. Aktuality leden 2014
 336. 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - Havířov 11.1.2014
 337. Ohlédnutí za MS mládeže 2013 v Al Ain
 338. Interchess Cup 2014
 339. PF 2014
 340. MS mládeže 2013 v العين‎ skončeno
 341. Veselé Vánoce
 342. Vánoční kvíz
 343. Mistrovství světa mládeže zahájeno
 344. Pohár hotelu Katowice 2013
 345. Mistrovství světa mládeže 2013
 346. Sněženky lepší machrů
 347. Dlouhodobé soutěže družstev
 348. 2. turnaj KP v rapid šachu
 349. Sněženky a machři 2013
 350. Polofinále MČR juniorů do 18 a 20 let ve výsledcích
 351. Magnus Carlsen novým mistrem světa
 352. Polofinále MČR juniorů 2013
 353. Interchess aktuality
 354. 1.turnaj Grand Prix mládeže 2013/14
 355. Polofinále dorostenců a juniorů 2013
 356. Úspěšný říjen 2013
 357. Liberec FIDE open 2013
 358. Výsledky našich hráčů na MMS mládeže 2013
 359. Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2013
 360. Mistrovství Evropy mládeže 2013 Budva, Černá hora
 361. Hukvaldské šachování 2013
 362. ME mládeže 2013 Černá Hora
 363. Novoborská šachová corrida 2013
 364. Interchess a Figurka
 365. Interchess v září 2013
 366. MČR mládeže v rapidu 2013 - jedno stříbro a dvě 4.místa
 367. Interchess v nových prostorách
 368. MEU ve výsledcích
 369. Ohlédnutí za prázdninami
 370. Robert Demko členem Interchess
 371. Mistrovství Evropské unie mládeže 2013
 372. Napsali o nás
 373. Open Jeseník
 374. Mezinárodní mistrovství Krakova
 375. FIDE open Staré Město
 376. Pardubice, CZECH OPEN 2013
 377. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013 Chongqing (Čína)
 378. Mistrovství Evropy žen 2013
 379. World Youth U-16 Chess Olympiad 2013
 380. Naši šachisté ve zkratce
 381. Štiavnický šachový festival
 382. Se šachovou legendou na Slovensku
 383. Open Karviná 2013
 384. Česko-Slovenská extraliga žen
 385. Dětský šachový festival V4 Liptov 2013
 386. Soustředění s A. Mikhalchishinem
 387. Open Teplice 2013
 388. Mitropa cup 2013
 389. Mistrovství Slovenska v rapid šachu
 390. Ocenění trenérské práce GM Vjačeslava Dydyška
 391. MČR družstev starších žáků v rapid šachu
 392. Mezinárodní soustředění
 393. Mistrovství České republiky mužů 2013
 394. FIDE open Orlová
 395. Mistrovství Evropy jednotlivců 2013
 396. KP Orlová
 397. Přestupy
 398. Výsledky našich členů ve zkratce
 399. MČR do osmi let, Vyškov 2013
 400. Ostravský koník 2013
 401. Soustředění před Mistrovstvím ČR do osmi let
 402. Letní šachový tábor
 403. Krajský přebor družstev starších žáků 2013
 404. Jakub Šošovička mistrem Slovenska!
 405. Štiavnický šachový festival 2013
 406. Otevřené Mistrovství ČR do 8 let - Vyškov
 407. Ostravský koník 2013
 408. Mistrovství Slovenska v šachu mládeže
 409. Velikonoční šachy
 410. 2. Interchess cup je historií
 411. Matyáš Marek zlatý !
 412. Turnaje šachových nadějí a Pobeskydí open
 413. 2. Interchess cup
 414. Malý diamant? Dávid Slivka!
 415. Krajský přebor v rapid šachu - 5. kolo
 416. Nguyen Thai Dai Van a Tadeáš Kriebel mistrem republiky!
 417. 21. MČR mládeže v Koutech nad Desnou je minulostí
 418. Krajské přebory rapidů
 419. Pozvánka na ples
 420. Rybnik Chess Classic 2013
 421. Open Nový Bor 2013
 422. Leden a únor 2013 ve zkratce
 423. 1. Interchess cup
 424. Open Praha 2013
 425. Veselé Vánoce a šťastný nový rok
 426. Mezinárodní šachový festival 1. Interchess Cup 2012
 427. Talent Cup 2012
 428. Šachové aktuality
 429. Další fotky z Mariboru
 430. Polofinále MČR dorostenců a juniorů 2012
 431. Mistrovství světa mládeže Maribor 2012
 432. Mistrovství Čech dětí do 10 let 2012
 433. Hukvaldské šachování
 434. Partie našich svěřenců z MS mládeže 2012
 435. MS mládeže Maribor (SLO) 2012 - tabulka
 436. Šachový podzim ve zkratce
 437. Informace
 438. Průběžná tabulka účastníků MMS mládeže 2012
 439. Mistrovství Moravy a Slezska 2012
 440. Soustředění říjen 2012
 441. Logo Interchess
 442. OPEN Tatry 2012
 443. Ohlédnutí za ME mládeže 2012
 444. MČR mládeže v rapidu 2012
 445. Postupová tabulka ME mládeže 2012
 446. ME mládeže 2012 v Praze
 447. Soustředění srpen 2012
 448. Tréninky v červenci 2012
 449. Mezinárodní mistrovství Slovenska 2012
 450. První reprezentantka MŠŠ Interchess
 451. Šachové soustředění 8.-10.6.2012
 452. Šachové soustředění 25.-27.5.2012
 453. Petrohrad 2012